[ Όροι Χρήσης ] [ Ενδείξεις/Αντενδείξεις του φόρουμ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Σελίδα 3 από 22 ΠρώτοΠρώτο 1234513 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 31 μέχρι 45 από 327

Θέμα: ΑΝΤΡΑΣ Κ ΣΤΡΑΠΟΝ !

Acrobat
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2006
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από babis1925 Εμφάνιση Μηνύματος
    εχω προσωπικη εμπειρια απο γυναικα ,να τρελενεται στην ιδεα κ μονο!!!ισως απλα καποιες γυναικες ντρεπονται να το πουν!!!αυτο νομιζω
    το οτι παιζει και πραγματικα να μην το γουσταρουν δεν υπαρχει δλδ ως πιθανοτητα;; Ελεος!!

κ πως μπορεις να φανταστεις μονο αντρες??εχεις ενδειξεις?
    Ναι εχω ακουσει και διαβασει ιστοριες οτι γουσταρουν δαχτυλακι απο πισω αρκετοι αντρες, δεν ξερω τι ποσοστο, καθως επισης ειχα δει και τη συνεντευξη μιας ιεροδουλου που ελεγε οτι οι περισσοτεροι αντρες, και οι πιο ματσο νταλικερηδες να ουμε, δε μπορουν να τελειωσουν αν δεν τους ερεθισουν και απο πισω.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Θεοφανία Εμφάνιση Μηνύματος
    Κοίτα, εγώ μιλάω για τον εαυτό μου και αυτόν εκπροσωπώ.
    Το να ερεθιστεί εγκεφαλικά μια γυναίκα, πριν κάνει σεξ είναι ευνόητο. το θέμα είναι αν μπορεί να ερεθιστεί φορώντας κάτι τέτοιο και πηδώντας το γκόμενο της.
    Δηλαδή αν δεν της αρέσει αυτό, το αμέσως επόμενο είναι να διαβάζει εφημερίδα?
    Δεν είναι τελείως άκυρο αυτό που λες?
    Εγώ πχ, θέλω να κάνω σεξ με άντρα. Θεωρώ λοιπόν πως ένας τύπος που το κάνει αυτό είναι μπάι, τουλάχιστον. Δεν βάζω ταμπέλες, την άποψη μου λέω και πάντα σε ότι ΜΕ αφορά
    Από κει και πέρα, περί ορέξεως.....
    .σεβαστη η αποψη σου,αλλα γιατι η γυναικα εχει δικαιωμα να πηδιεται απο πισω οπτε θελει ,απο μπροστα οποτε θελει,απο πανω απο κατω κατι απο παντου κ να ειναι φυσιολογικο?ενω ο αντρας να εχει δικαιωμα να ερεθιζεται μονο στο πεος του????????ειδαλλως το λιγοτερο ειναι bi!!!!συγγνωμη αλλα το δικαιωμα στο σεξ δεν ειναι μονο γυναικειο!!!κ ας ειμαστε λιγο πιο ανοιχτοι στα μυαλα μας!!!!δεν ειναι κακο!!!

Ωραιος ο μπαμπης.....παρτε τον τωρα, ειναι απολαυστικο!!!!

.σεβαστη η αποψη σου,αλλα γιατι η γυναικα εχει δικαιωμα να πηδιεται απο πισω οπτε θελει ,απο μπροστα οποτε θελει,απο πανω απο κατω κατι απο παντου κ να ειναι φυσιολογικο?ενω ο αντρας να εχει δικαιωμα να ερεθιζεται μονο στο πεος του????????ειδαλλως το λιγοτερο ειναι bi!!!!συγγνωμη αλλα το δικαιωμα στο σεξ δεν ειναι μονο γυναικειο!!!κ ας ειμαστε λιγο πιο ανοιχτοι στα μυαλα μας!!!!δεν ειναι κακο!!!
    Θα στο πω αλλιώς.
    Αν μια γυναίκα πάει και με άντρες και με γυναίκες, είναι μπάι?
    Φαντάζομαι πως ναι.
    το ίδιο συμβαίνει και όταν ένας άντρας έχει ανάγκη να κάνει πρωκτικό σεξ, άσχετα αν το ζητάει από τη γυναίκα του που θεωρώ πως το κάνει για να δικαιολογηθεί στον εαυτό που πως δεν είναι γκει. Αυτός ο τύπος λοιπόν, δεν είναι μπαι?
    Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους άλλους, ας βάζουν και φτερά στον @@@ τους και τρέχουν γύρω-γύρω από το δωμάτιο.
    Εμένα δεν με ερεθίζει να είμαι με έναν τέτοιο τύπο. Δεν είναι θέμα ανοιχτομυαλιάς, είναι θέμα σεξουαλικής προτίμησης.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από carrie Εμφάνιση Μηνύματος
    το οτι παιζει και πραγματικα να μην το γουσταρουν δεν υπαρχει δλδ ως πιθανοτητα;; Ελεος!!

Ναι εχω ακουσει και διαβασει ιστοριες οτι γουσταρουν δαχτυλακι απο πισω αρκετοι αντρες, δεν ξερω τι ποσοστο, καθως επισης ειχα δει και τη συνεντευξη μιας ιεροδουλου που ελεγε οτι οι περισσοτεροι αντρες, και οι πιο ματσο νταλικερηδες να ουμε, δε μπορουν να τελειωσουν αν δεν τους ερεθισουν και απο πισω.
    παρα πολλοι αντρες ερεθιζονται απο πισω!!!!περισσοτερο κ απο τηις γυναικες κ ειναι ιατρικα αποδεδηγμενο!!!αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θελουν ολοοι να τους πηδηξει μια γυναικα??κ ουτε πως ενα δαχτυλο σε κανει κ θες κιαλα εκει πισω!!!το στραπον ειναι κινκυ παιχνιδι οπως κ πολλα αλλα!!!

Acrobat
    Ημ. Εγγραφής
    Sep 2006
    και επισης υπαρχουν και αρκετες γυναικες που δε γουσταρουν το πρωκτικο! αρα ειναι θεμα προτιμησης, οχι παγκοσμιου εμβελειας πηγης σεξουαλικης ευχαριστησης

Το προβλημα μας ειναι που σταματαει ο πειραματισμος και που αρχιζεις να λεγεσαι μπαι? Ειναι τοσο κακο να ειναι καποιος μπαι? Και γιατι να μην το θελει μια γυναικα, ειναι λιγοτερο ματσο? Ξερετε ποσοι ματσο τον παιρνουν να το πω ωμα?

Θα στο πω αλλιώς.
    Αν μια γυναίκα πάει και με άντρες και με γυναίκες, είναι μπάι?
    Φαντάζομαι πως ναι.
    το ίδιο συμβαίνει και όταν ένας άντρας έχει ανάγκη να κάνει πρωκτικό σεξ, άσχετα αν το ζητάει από τη γυναίκα του που θεωρώ πως το κάνει για να δικαιολογηθεί στον εαυτό που πως δεν είναι γκει. Αυτός ο τύπος λοιπόν, δεν είναι μπαι?
    Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους άλλους, ας βάζουν και φτερά στον @@@ τους και τρέχουν γύρω-γύρω από το δωμάτιο.
    Εμένα δεν με ερεθίζει να είμαι με έναν τέτοιο τύπο. Δεν είναι θέμα ανοιχτομυαλιάς, είναι θέμα σεξουαλικής προτίμησης.
    μπαι ειναι αυτος που θελει κ αντρες κ γυναικες!!! το στραπον απευθυνεται απο γυναικα σε αντρα!!!! δεν γινεται αλλιως!!!!επομενος το μπαι το αποκλειουμε λειτουργικα ,.....κ ουτε σημαινει οτι οποιος αντρας του αρεσει το δαχτυλο κ το στραπον φοραει φτερα κ κανει τον πουστη!!!!!!ελεοςςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από elafi Εμφάνιση Μηνύματος
    Το προβλημα μας ειναι που σταματαει ο πειραματισμος και που αρχιζεις να λεγεσαι μπαι? Ειναι τοσο κακο να ειναι καποιος μπαι? Και γιατι να μην το θελει μια γυναικα, ειναι λιγοτερο ματσο? Ξερετε ποσοι ματσο τον παιρνουν να το πω ωμα?
    εσυ θα μπορουσες να εισαι με εναν μπαι?

μπαι ειναι αυτος που θελει κ αντρες κ γυναικες!!! το στραπον απευθυνεται απο γυναικα σε αντρα!!!! δεν γινεται αλλιως!!!!επομενος το μπαι το αποκλειουμε λειτουργικα ,.....κ ουτε σημαινει οτι οποιος αντρας του αρεσει το δαχτυλο κ το στραπον φοραει φτερα κ κανει τον πουστη!!!!!!ελεοςςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!
    δεν μιλάω ελληνικά μάλλον!
    Σου λέω το εξής: ΕΓΩ δεν θέλω να πάω με έναν άντρα που του αρέσει να τον παίρνει!
    Πόσο ακατανόητο είναι αυτό;
    Και ποιος σου είπε πως σε όλες τις γυναίκες αρέσει το πρωκτικό?
    Εγώ προσωπικά σιχαίνομαι να κάνω σεξ με το έντερο μου.
    Αυτό όμως είναι δική ΜΟΥ σεξουαλική απέχθεια, δεν σημαίνει πως όλοι πρέπει να είναι έτσι.
    Και γιατί πρέπει να είμαι αναγκαστικά κλειστόμυαλη επειδή δεν μου αρέσει κάτι?
    Αν πχ εγώ έκανα σεξ με σκύλους και προσπαθούσα τόση ώρα να σε πείσω να κάνεις και συ γιατί αλλιώς είσαι κλειστόμυαλος, τι θα μου απαντούσες?
    Δεν είναι δυνατό να συμφωνούμε όλοι και επίσης δεν πιστεύω πως ΟΛΟΙ οι άντρες στον κόσμο ερεθίζονται κατά βάθος από κάτι τέτοιο και πίστεψε με έχω κάνει πολλές σχέσεις στη ζωή μου.

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από elafi Εμφάνιση Μηνύματος
    ελάφι....εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα αν ειναι ο άλλος μπάι ή γκέι, ή οτιδήποτε. Γκόμενος μου να μην είναι και ας κάνει ότι θέλει..(λολ)
    Δεν ξέρω πόσοι ματσο τον παίρνουν, δεν έτυχε ποτέ να μάθω.
    Εκεί που διαφωνώ είναι που βάζουμε όλους τους ανθρώπους στο ίδιο καζάνι.

δεν μιλάω ελληνικά μάλλον!
    Σου λέω το εξής: ΕΓΩ δεν θέλω να πάω με έναν άντρα που του αρέσει να τον παίρνει!
    Πόσο ακατανόητο είναι αυτό;
    Και ποιος σου είπε πως σε όλες τις γυναίκες αρέσει το πρωκτικό?
    Εγώ προσωπικά σιχαίνομαι να κάνω σεξ με το έντερο μου.
    Αυτό όμως είναι δική ΜΟΥ σεξουαλική απέχθεια, δεν σημαίνει πως όλοι πρέπει να είναι έτσι.
    Και γιατί πρέπει να είμαι αναγκαστικά κλειστόμυαλη επειδή δεν μου αρέσει κάτι?
    Αν πχ εγώ έκανα σεξ με σκύλους και προσπαθούσα τόση ώρα να σε πείσω να κάνεις και συ γιατί αλλιώς είσαι κλειστόμυαλος, τι θα μου απαντούσες?
    Δεν είναι δυνατό να συμφωνούμε όλοι και επίσης δεν πιστεύω πως ΟΛΟΙ οι άντρες στον κόσμο ερεθίζονται κατά βάθος από κάτι τέτοιο και πίστεψε με έχω κάνει πολλές σχέσεις στη ζωή μου.
    δεν εχω καμμια αντιρρηση οτι εχεισ εμπειριες,αλλα τουλαχιστον μην κατηγορηεις με χαρακτηρισμους αυτους που εχουν διαφορετικες φαντασιωσεις απο εσενα ,τυπου φτερα κ πουπουλα γιανα μην σε λενε κ εσενα στενομυαλη!!!μην κατακρινεις για να μην κατακριθεις!!!!!

δεν εχω καμμια αντιρρηση οτι εχεισ εμπειριες,αλλα τουλαχιστον μην κατηγορηεις με χαρακτηρισμους αυτους που εχουν διαφορετικες φαντασιωσεις απο εσενα ,τυπου φτερα κ πουπουλα γιανα μην σε λενε κ εσενα στενομυαλη!!!μην κατακρινεις για να μην κατακριθεις!!!!!
    Είδες πουθενά να κατακρίνω κανέναν?
    Και αν ναι, μπορείς σε παρακαλώ να μου το υποδείξεις?

Οκ, να μην τους βαζουμε ολους σε ενα καλαθι, αλλα πρεπει να δεχτουμε παρολα αυτα οτι δεν ειναι λιγοι αυτοι που ειναι οπως λεει ο μπαμπης. Οσο για το αν θα τα εφτιαχνα με μπαι, δεν ξερω, ξερω ομως οτι αυτοι που θελουν να τους παρει γυναικα συνηθως ειναι κρυμμενοι ομοφυλοφιλοι που ντρεπονται να το πουν στον εαυτο τους, οπως και αυτοι που πανε με τραβελια και τον παιρνουν. Μια φαντασιωση ειναι, οκ, αλλα να λεμε και του στραβου το δικιο. Φυσικα, σε περιπτωση που πανε και με γυναικες ειναι μπαι, αλλα μερικες φορες προτιμουν να τους παρουν γενικως αλλα η προκαταληψη για τον "αντρισμο" τους τους εμποδιζει να το πουν.

Είδες πουθενά να κατακρίνω κανέναν?
    Και αν ναι, μπορείς σε παρακαλώ να μου το υποδείξεις?
    εχεις αναφερει οτι οποιωσ θελει πρωκτικο σεξ απο την γυναικα του ειναι μπαι!!!αυτο τι ειναι???

Σελίδα 3 από 22 ΠρώτοΠρώτο 1234513 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια Θέματα

1. Τι γινεται οταν ο αντρας σου δεν σε ικανοποιει ερωτικα?
    Από poupoulaki στο forum Οικογένεια, σχέσεις, σεξουαλικότητα
    Τελευταίο μήνυμα: 08-10-2011, 01:00
  2. Μηνύματα: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 28-01-2011, 16:58
  3. Μηνύματα: 181
    Τελευταίο μήνυμα: 19-05-2010, 13:09
  4. Εγώ, η κολλητή μου και ο άντρας της...
    Από x-ray στο forum Οικογένεια, σχέσεις, σεξουαλικότητα
    Τελευταίο μήνυμα: 21-01-2010, 16:36

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία