[ Όροι Χρήσης ] [ Ενδείξεις/Αντενδείξεις του φόρουμ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 15 από 16

Θέμα: κηλες στιν αυχενα.

κηλες στιν αυχενα.

Καλημερα πιδια και καλο σαββατοκυριακο.Ποναει πολυ ο αυχενας μου.Μουδιαζει και η παλαμη μου.Εχω 2 σοβαρες κηλες στον αυχενα.Πιεζεται δηλαδη και ο Νωτιαιος σωληνας.Εχει κανεις τα ιδια?Και αν ναι, πως τα αντιμετωπιζει?

5-Φεβρουαριου-2011 Δ.Φ
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2009
    Δεν ξερω εαν εχω κυλες αλλα απο το mouse πιανετε ασχημα το χερι ο αυχενας και η δεξια μερια του προσωπου καθε 15 μερες ειμαι λιωμα σοτν πονο.

καρεκλα αναπαυτικη με χερουλια

παντα σωστη σταση στον υπολογιστη

ορθοσωμικη γυμναστικη

pilates

αυτα προσφερουν ανακουφιση απο ο.τι μου ειπε μια φυσιοθεραπευτρια πολυ καλη στην δουλεια της κατα την γνωμη μου
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

researcher τι ειναι η ορθοσωμικη γυμν?Παστελι εχω αυτα που λες.Μαλλον θα χεις και εσυ κηλες.Και αν ναι πρεπει να το ξερεις για να προσεχεισ

Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

5-Φεβρουαριου-2011 Δ.Φ
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2009
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από lilium Εμφάνιση Μηνύματος
    researcher τι ειναι η ορθοσωμικη γυμν?Παστελι εχω αυτα που λες.Μαλλον θα χεις και εσυ κηλες.Και αν ναι πρεπει να το ξερεις για να προσεχεισ
    LILUM ενιωθες ενταση και στη δεξια μερια του κεφαλιου?σε τι γιατρο πηγες?με τρελλενει αυτος ο πονος.

σε νευρολογο πηγα

Ετσι μπραβο
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2011
    Γιατί δεν πηγαίνετε και σε έναν καλό πρακτικό να ανακουφιστείτε?
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

5-Φεβρουαριου-2011 Δ.Φ
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2009
    Σημερα σκεφτομαι να παρω νορκεσιλ αραγε κανει?

Senior Member
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Παστελι Εμφάνιση Μηνύματος
    Δεν ξερω εαν εχω κυλες αλλα απο το mouse πιανετε ασχημα το χερι ο αυχενας και η δεξια μερια του προσωπου καθε 15 μερες ειμαι λιωμα σοτν πονο.
    ασε εμενα απ το πολυ το pc ποναει η μεση μου κ νιωθω σουβλιες μετα κ δεν μπορω να σηκωθω , πιανεται το χερι μου, ο αυχενας μου κ μουδιαζουν τα ποδια μου...δεν ξερω μπορει να εχω κι εγω κηλες η να αποκτησω με τοσες ωρες που καθομαι...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

5-Φεβρουαριου-2011 Δ.Φ
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2009
    Και εσυ?Εμενα με πειραζει κυριος οτι με βαραει στο κεφαλι.Νιωθω ζαλαδες ναυτια και απισια γενικα.εχει παρει κανεις νορκεσιλ χωρις ιατρικη συνταγη?η γιατρος μου στην αρχη μου ειχε πει να παρω νορκεσιλ για το αγχος.

Senior Member
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2011
    Εμενα στο κεφαλι αρχιζει κ με βαραει μετα απο τις 8 συνεχομενες ωρες!! λολ!! Ζαλιζομαι κ τα βλεπω καπως διπλα στην οθονη...το νορκεσιλ ειναι χωρις ιατρικη συνταγη?? δεν το ξερω κ δεν το χω παρει...αυτο αγχολυτικο ειναι η μυοχαλαρωτικο??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

5-Φεβρουαριου-2011 Δ.Φ
    Ημ. Εγγραφής
    Mar 2009
    δεν εχει σχεση με ψυχωφαρμακα.το παιρνει η μανα μου γιατι τιν πονανε τα κοκαλα της.μυοχαλαροτικο ειναι δεν παιρνω τελικα φοβαμε.

Ετσι μπραβο
    Ημ. Εγγραφής
    Feb 2011
    Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Lacrymosa Εμφάνιση Μηνύματος
    Εμενα στο κεφαλι αρχιζει κ με βαραει μετα απο τις 8 συνεχομενες ωρες!! λολ!! Ζαλιζομαι κ τα βλεπω καπως διπλα στην οθονη...το νορκεσιλ ειναι χωρις ιατρικη συνταγη?? δεν το ξερω κ δεν το χω παρει...αυτο αγχολυτικο ειναι η μυοχαλαρωτικο??

Εσένα θα σε κολλήσουμε και ένσημα αλλά μη ζητήσεις υπερωρίες.
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

καλημερα κι απο μενα.αυτες τις μερες ειμαι κ γω πολυ χαλια τη τεταρτη πηγα ορθοπαιδικο γιατι με ποναγε υπερβολικα ο αυχενας η μεση κ περισσοτερο τα χερια.στα χερια επαθα οξεια τενοντιτιδα να δω τι αλλο, ευχομαι βεβαια να μην αποκτησω τιποτα αλλο.τωρα ειμαι με norgesic κατι αντιφλεγμονωδη κ αλοιφη.ο αυχενας ειναι οτι χειροτερο οπως κ η μεση.τα χερια μου μουδιαζουν συνεχως ευχομαι περαστικα σε ολους.α το καλυτερο που μπορω να κανω ειναι γυμναστικη μου ειπε ο γιατρος ολα αυτα ειναι κ απο την αγυμνασια ειπε κ αν δεν κανω κατι τωρα στα 40 θα υποφερω.αυτο που με αγχωνει ειναι που θελω δευτερο μωρο αλλα αν εχω αυτους τους πονους...εδω δε μπορω να ευχαριστηθω αυτο που εχω.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια Θέματα

1. ΘΑ ΣΤΙΝ ΑΔΟΙΑΣΩΥΜΑΙ ΤΟΙΝ ΓΟΝΕΙΑ
    Από Phil_85 στο forum Οικογένεια, σχέσεις, σεξουαλικότητα
    Τελευταίο μήνυμα: 05-06-2008, 17:58

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία