[ Όροι Χρήσης ] [ Ενδείξεις/Αντενδείξεις του φόρουμ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 31 μέχρι 32 από 32

Θέμα: CYMBALTA

Καλημερα κι απο μενα... Εγω επερνα το συμπαλτα για ενα χρονο. Με ειχε βοηθησει αρκετα και εχασα και πολυ βαρος γιατι μου εφερνε τετοια αναγουλα που δεν πορουσα να φαω τιποτα. Και γι αυτο το λογο ενω δεν ειχα τιποτα ξεκινησα να τα παρω για να χασω παλι κιλα και με το που πηρα το πρωτο χαπι μου σκαει μια ιδεοληψια οτι θα αυτοκτονησω και τρελαθηκα.... γι αυτο πηγα και σε ψυχιατρο πρωτη φορα οπως ελεγα στο δικο μου ποστ. Επαθα τετοιο φοβο που δεν ηθελα να ξαναπαρω ποτε κανενα χαπι. Αλλα αναγκαστικα πηρα το σεροξατ γιατι ο γοατρος ειπε οτι ειναι το μονο αποτελεσματικο στον ΙΔΨ
    [B]μπορει να ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα αλλα τουλαχιστον εχουμε ο ενας τον αλλον[/B]

mary εχω ακριβως αυτα που περιγραφεις εδω και 10 χρονια .Εχω ''ψυχοσωματικα'' οπως τα λενε οι παλιοι ,εχω κανει αμετρητες εξετασεις -μαγνητικες,υπερηχους παντου που ολα εχουν βγει καθαρα.Μεσα σ'αυτα τα 10 χρονια εχω παρει μπολικα φαρμακα.Μπορω να σου πω οτι το cymbalta ηταν αυτο που με βοηθησε περισσοτερο.Απο παρενεργειες δεν μπορω να πω οτι ειχα κατι απο αυτα που περιγραφεις -τον πρωτο μηνα που τα επαιρνα ηταν συνεχως ανακατεμενο το στομαχι μου-μετα περασαν ολα.Εχε υποψη σου οτι καποια στιγμη εφτασα να παιρνω 90 mg-εγω νομιζω οτι αυτα που περιγραφεις δεν ειναι απο το φαρμακο,αλλα συμπτωματα του προβληματος σου.Κανε λιγο υπομονη-θα σε πιασουν!!!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια Θέματα

1. Cymbalta κανείς;
    Από Tasos75 στο forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Τελευταίο μήνυμα: 11-03-2011, 16:52
  2. cymbalta
    Από arisva στο forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Τελευταίο μήνυμα: 02-07-2010, 13:50
  3. cymbalta
    Από joanna79 στο forum Αγχος/Φοβίες
    Τελευταίο μήνυμα: 23-04-2009, 10:02
  4. Cymbalta