[ Όροι Χρήσης ] [ Ενδείξεις/Αντενδείξεις του φόρουμ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Αποτελέσματα 31 μέχρι 37 από 37

Θέμα: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!

vre mr.blond!σου λεω 10 χρονια ειμαι σε αυτη την κατασταση.υπαρχει ψυχωτικη καταθλιψη.και η μανια με την καταθλιψη ειναι τα 2 αντιθετα ακρα και ομως μπορουν και συνυπαρχουν στην ιδια ψυχη.ψυχωτικη-ψυχωσικη καταθλιψη ,ειναι κοινως η κατασταση στην οποια\" ακουω φωνες που με καθοδηγουν ωστε να κανω κακο στον εαυτο μου \"δυστυχως υπαρχει..και μην κοιτας που βρισκεις καποια πραγματα που λεω λογικα,οτι εχω διπολικη διαταραχη,δεν με κανει και αλογη.

Originally posted by loopoftime
    vre mr.blond!σου λεω 10 χρονια ειμαι σε αυτη την κατασταση.υπαρχει ψυχωτικη καταθλιψη.και η μανια με την καταθλιψη ειναι τα 2 αντιθετα ακρα και ομως μπορουν και συνυπαρχουν στην ιδια ψυχη.ψυχωτικη-ψυχωσικη καταθλιψη ,ειναι κοινως η κατασταση στην οποια\" ακουω φωνες που με καθοδηγουν ωστε να κανω κακο στον εαυτο μου \"δυστυχως υπαρχει..και μην κοιτας που βρισκεις καποια πραγματα που λεω λογικα,οτι εχω διπολικη διαταραχη,δεν με κανει και αλογη.
    ευχομαι να το ξεπερασεις loop

Originally posted by mr.blond
    Originally posted by loopoftime
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ 32 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 19 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΩ (ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ)ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ Η ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ Η ΨΥΧΩΤΙΚΗ ΚΑΤΑΘΛΊΨΗ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ RISPERDAL-LA DOSE,ALLOPERDIN,NOZIZAN,SEROQUEL,KAI MOY TA ALLAZANE ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΑΝΕ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΠΑΙΡΝΑΩ ΤΡΙΛΕΠΤΑΛ-ZANAX-INVEGA.ΠΑΛΙ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ.ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΝΑΓΑ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΙNVEGA(AYTO ME PEIRAZE)KAI EXV ARXISEI PALI ΝΑ ΤΑ ΧΑΝΩ.ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ, ΚΑΙ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ.ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΙΝ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΦΑΡΜΑΚΟ?
    ελα μωρε τωρα, σχιζοφρενεια κ μλκιες! αν ειχες αυτα που λες στο βλαχοδημητρακι θα ησουν, στο καρπενησι. μιλας πολυ λογικα κ εισαι λογικο ατομο οπως διεκρινα, κ οι τρελοι δεν συμβαδιζουν με τη λογικη. καποιο ειδος καταθλιψης εχεις. επισης: δεν νομιζω να υπαρχει ψυχωτικη καταθλιψη διοτι, ειναι 2 διαφορετικα κ εντελως αντιθετα πραγματα. η καταθλιψη ανηκει στις αγχωδεις διαταραχες κ η ψυχωση(σχιζοφρενεια) στις ψυχωσεις. understand????
    όχι, φίλος δεν understand. και δεν understand γιατί το σχόλιό σου εκτός από δηλωτικό άγνοιας, είναι ένα πραγματικά μειωτικό, προσβλητικό, ρατσιστικό σχόλιο. εσύ που συμβαδίζεις με τη λογική λοιπόν άντε να ενημερωθείς μπας και συμβαδίσεις με τη γνώση. άντε.

καλα, ξερεις κατι παραπανω, αλλα μη χτυπας.. οτι ειπα, το ειπα για να τη κανω να νιωσει καλυτερα. δεν εκανα κατι τραγικο.

δεν αμφισβητώ τη διάθεσή σου να βοηθήσεις αλλά αν για να ανεβάσουμε κάποιον, ρίχνουμε άλλους... με άλλα λόγια, ας προσέχουμε πως εκφραζόμαστε ειδικά σε ένα σάιτ ψυχολογίας.

ενταξει βρε παιδια δενεγινε τιποτα,αν καποιος δεν καταλαβαινει,εξηγουμε,εντα ξει.εγω προσωπικα αισθανομαι πολυ καλυτερα απο τοτε που βρηκα το site.να ξερω οτι υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι που εχουν παρομοια προβληματα και θελουν συμπαρασταση.ειμαστε μαζι σε αυτον τον αγωνα παιδια.

ακριβως ετσι loop κοιτα στο you tube γραψε: yahel & dj miss T- skywalker

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία