[ Όροι Χρήσης ] [ Ενδείξεις/Αντενδείξεις του φόρουμ ] [ Σύντομες ανακοινώσεις ] [ Προστασία ανηλίκων ]
Αποτελέσματα 1 μέχρι 8 από 8

Θέμα: ψυχιατρικες κλινικες

ψυχιατρικες κλινικες

Υπαχρουν κλινικες που ειναι δημοσιες? Ή ιδιωτικες συμβιβασμενες με ΙΚΑ? ακομη γινεται να πηγαινεις σε εξωτερικα ιατρεια(αντι να πηγαινεις σε καποιο εξωτερικο ιατρειο νοσοκομειου ή καποιο ιατρειο ή στο ΙΚΑ για παραδειγμα)και να παρακολουθησε ή οπωσδηποτε πρεπει να νοσηλευτεις?

Η Σινουρη στην Κηφισια απ οτι ξερω συνεργαζετε με ολα τα ασφαλιστικα ταμεια...συνηθος νοσηλευεσε, αλλα αυτο θα το κρινουν οι ιδιοι οι γιατροι.
    ...

μπορεις να τηλ στα δημοσια νοσκομεια κ να κλεισεις ραντεβου να δεις ειδικο.
    δεν ειναι απαραιτητο να νοσηλευτεις βεβαια.
    αυτο το κρινουν οι γιατροι.
    http://www.mazi.org.gr/

Εχουν τα ικα δικους τους ψυχιατρους.Και τα νοσοκομεια μερικα εχουν κλινικες ψυχιατρικες με δωρεαν εξετασεις.Υπαρχουν επισης και κεντρα ψυχικης υγειας με δωρεαν εξετασεις
    http://www.medinfo.gr/?cat_id=453

εχω νοσηλευτει σε δημοσιο νοσοκομειο στο τμημα της ψυχιατρικης του αλλα δεν ειδα καμια βοηθεια!!! ισα ισα με αντιμετωπιζαν σαν τρελη!!! μεσα σενα δωματιακη 5Χ5, εκει οπου εβλεπαν τα επειγοντα περιστατικα.... περιμενα 1 ωρα και μεχρι να ερθει η γιατρος και το χειροτερο ηρθα με αλλη μια.. και με κοιταζανε σα τρελη...!!!!

ασχετο ανοιγω αλλο θεμα αλλα πως θα μπορουσα να πισω τους γονεις μου να πανε και αυτοι σε ψυχολογο??? ειμαι 2 χρονια ετσι, παω στον 3ο και δεν εχουν επισκεφτει ειδικο.. οχι μονο για τα δικα τους τα οποιο πιστεψεμε ειναι παααρα πολλα αλλα και να ενημερωνονταιγια αυτο που εχω και να με βοηθουν οχι να με γαμανε καθε φορα!!!!

Υπαρχουν πολλα βιβλια για την ψυχωση που μπορεις να δωσεις στους γονεις σου να διαβασουν.Επισης υπαρχει ενα τμημα για αδερφια ψυχωτικων αλλα δεν το βρισκω τωρα.

.................................................. .................
    .................................................. .....
    Τελευταία επεξεργασία από Ααχχιιννοοςς; 15-07-2012 στις 17:45
    [FONT="Comic Sans MS"][/FONT][SIZE="5"][/SIZE]Trying to be ruthless, in the face of beauty...

Παρόμοια Θέματα

1. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 14-01-2012, 23:26
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03-01-2012, 15:28
  3. Μηνύματα: 148
    Τελευταίο μήνυμα: 24-09-2011, 02:35
  4. Κλινικές - σκάνδαλα
    Από VelvetUnderground στο forum Γενικά
    Τελευταίο μήνυμα: 18-09-2009, 00:10
  5. ΖΩΤΙΚΕΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΕΣ & ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ
    Από Joseph~ChristosKondylakis στο forum Γενικά