PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Πώς αισθάνεστε τώρα;

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

undetermined
14-04-2013, 20:06
Απλα τελεια αλλα λιγο κουρασμενος!!!!!!!!!!!

Κύκνος
14-04-2013, 20:09
Καταθλιψη εχεις;;
Ναι...

"Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι μικρό" κλπ...
Δεν θέλω να γράψω 10 χαρακτήρες.

Nocash
15-04-2013, 14:44
Με πιασανε παλι τα ψυχοτετοια μου :-(

Nocash
19-04-2013, 21:54
ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ......................

soldier4
19-04-2013, 22:23
Σκατά ρε...

elis
19-04-2013, 23:42
εχω τρεισ μερεσ να επανελθουν τα νευρα μου μετα αν συνεχισουν οποιοσ βρεθει μπροστα μου κ με παιρνει τη γαμησε εχω τοσο μισοσ μεσα μου που αν δεν δω το φυσιολογικο θα τουσ πηδηξω εναν-εναν δεν κανω πλακα

Ntoubroutza
20-04-2013, 03:36
Mια χαρα :)

Κύκνος
20-04-2013, 15:51
Μελαγχολική και νιώθω πως σήμερα θα έχω διακυμάνσεις στη διάθεση μου δυστυχώς...

Nocash
20-04-2013, 16:01
Μελαγχολια.
Σκατα ψυχολογια
Απο Δευτερα ομως σκοπευω να κανω κατι για αυτο....Η τουλαχιστον θα προσπαθησω... :-)

Κύκνος
20-04-2013, 18:49
Σαν να ηρέμησα και να σταθεροποιήθηκα λίγο τώρα...μακάρι να κρατήσει...

Nocash
20-04-2013, 18:57
Σαν να ηρέμησα και να σταθεροποιήθηκα λίγο τώρα...μακάρι να κρατήσει...

Μακαρι να στρωσεις :-)
Μακαρι να στρωσω κι εγω καποτε :-(

Ntoubroutza
20-04-2013, 21:52
superrrrrrr

KENO
20-04-2013, 23:09
ορισμενες φορες η αδιαφορια ειναι το καλυτερο πραμα. απ'το να μπλεκεις σε καβγαδες, καλυτερα ν'αδιαφορησεις και να εχεις την ηρεμια σου. δυστυχως εχω τη ταση να μπλεκω ευκολα λογο μαλακομαγνητη, κι ετσι ακομα και μια μου κουβεντα μπορει να παρεξηγηθει.

Κύκνος
21-04-2013, 00:31
Μακαρι να στρωσεις :-)
Μακαρι να στρωσω κι εγω καποτε :-(
Σ' ευχαριστώ...μακάρι να στρώσουμε όλοι όσοι ταλαιπωρούμαστε...
Μπορώ να πω ότι σήμερα ήταν μια καλούτσικη μέρα σε σχέση με άλλες αλλά έχω πάντα μια θλίψη μέσα μου και μια αγωνία για την κάθε μέρα που έρχεται...

Κύκνος
21-04-2013, 00:41
Είδα μια ταινία που αν και ήταν αξιόλογη, με στεναχώρησε...επίσης νυστάζω αλλά νιώθω στεναχωρημένη κι όχι αρκετά χαλαρή για να κοιμηθώ...ελπίζω να καταφέρω να χαλαρώσω και να ηρεμήσω...

Nocash
21-04-2013, 00:49
Ποια ταινια;;;
Εχω καιρο να δω καποια αξιολογη!!
:-)

Κύκνος
21-04-2013, 01:06
Ποια ταινια;;;
Εχω καιρο να δω καποια αξιολογη!!
:-)
Η ζωή του Πι :)

Nocash
21-04-2013, 10:48
Aαα την ειχα δει :-)
Ευχαριστω παντως!!

Κύκνος
21-04-2013, 16:26
Aαα την ειχα δει :-)
Ευχαριστω παντως!!
Παρακαλώ! :) Σου άρεσε;

Nocash
21-04-2013, 16:34
Παρακαλώ! :) Σου άρεσε;

Ηταν απλα μια καλη ταινια! Δε τρελαθηκα... :-)

Καλη ταινιουλα και επισης αντικαταθλιπτικη ειναι το TED με το αρκουδακι το οποιο ειναι πολυ ιδιαιτερη ταινιουλα που σημαινει οτι η θα τη λατρεψεις η θα τη μισησεις..

Εμενα μου αρεσε παρα παρα πολυ!!

Γενικα να προσπαθεις να βλεπεις ταινιες με αστειο περιεχομενο η ακομα και animated ταινιες οπως το wreck it ralf :)
Βοηθανε στη φαση που ειμαστε :-)

Άγνωστος
21-04-2013, 16:37

Καλη ταινιουλα και επισης αντικαταθλιπτικη ειναι το TED με το αρκουδακι το οποιο ειναι πολυ ιδιαιτερη ταινιουλα που σημαινει οτι η θα τη λατρεψεις η θα τη μισησεις..

Γενικα να προσπαθεις να βλεπεις ταινιες με αστειο περιεχομενο η ακομα και animated ταινιες οπως το wreck it ralf :)
Εγώ τελευταία έχω μια τάση να βλέπω ταινίες με ψυχιατρεία.
Να 'ναι καλό ή κακό αυτό ;

Nocash
21-04-2013, 16:41
Εγώ τελευταία έχω μια τάση να βλέπω ταινίες με ψυχιατρεία.
Να 'ναι καλό ή κακό αυτό ;

Oτι γουσταρει ο καθενας!

Παρολαυτα

http://www.youtube.com/watch?v=aYWrcU0Lqa8

Madhouse και δες και το Gothica πολυ καλο ψυχολογικο θριλλερακι! ! !

Άγνωστος
21-04-2013, 16:44
Oτι γουσταρει ο καθενας!

Παρολαυτα

http://www.youtube.com/watch?v=aYWrcU0Lqa8

Madhouse και δες και το Gothica πολυ καλο ψυχολογικο θριλλερακι! ! !

To Gothika το είχα δει όταν είχε πρωτοβγεί και δεν μου είχε κάνει και μεγάλη εντύπωση.
Το Madhouse το είχα στα υπ' όψιν.

Nocash
21-04-2013, 16:46
Το Μεντχαουζ ειναι καμμενο ψυχολογικο ταινιακι...
Μετραει! ;)

Άγνωστος
21-04-2013, 16:47
Θα το τιμήσουμε τότε.

Κύκνος
21-04-2013, 16:53

TED το αρκουδάκι; Ωραία ακούγεται, θα την ψάξω... :) Είναι παιδική;
Μου αρέσουν οι animated ταινίες και μια αγαπημένη είναι το Ice age, την έχεις δει;
Απλά λόγω της κατάθλιψης αν και μου αρέσει γενικά να βλέπω ταινίες συνήθως δεν έχω όρεξη να κάνω ούτε αυτό όμως χθες την είδα με παρέα που είναι αλλιώς...
Πάντως η ζωή του Πι με στεναχώρησε για τα ζώα που πέθαναν... :(

Nocash
21-04-2013, 16:59
TED το αρκουδάκι; Ωραία ακούγεται, θα την ψάξω... :) Είναι παιδική;
Μου αρέσουν οι animated ταινίες και μια αγαπημένη είναι το Ice age, την έχεις δει;
Απλά λόγω της κατάθλιψης αν και μου αρέσει γενικά να βλέπω ταινίες συνήθως δεν έχω όρεξη να κάνω ούτε αυτό όμως χθες την είδα με παρέα που είναι αλλιώς...
Πάντως η ζωή του Πι με στεναχώρησε για τα ζώα που πέθαναν... :(

Λοιπον κοπελιτσα!

http://www.putlocker.com/file/57C1E683F568DE2B#

Δεν ειναι animated οπως το ice age (ναι τα εχω δει και τα 3 της σειρας ειναι πολυ καλα) μονο το αρκουδακι ειναι animated...

Παιζει αυτος π επαιζε στο τελεσιγραφο του μπορν και η Miley cyrus!

Νομιζω πως θα σου αρεσει!

Nocash
21-04-2013, 17:00
Στο λινκ πατας κοντινιου ας φρι γιουζερ μετα πατας το play κλεινεις το παραθυρο με τη διαφημηση και απολαμβανεις την ταινια,ειναι κομπλε με υποτιτλους!

Κύκνος
21-04-2013, 17:02
Θα το τιμήσουμε τότε.
Κι αυτό είναι ωραίο...

http://www.youtube.com/watch?v=5iaYLCiq5RM

Κύκνος
21-04-2013, 17:04
Στο λινκ πατας κοντινιου ας φρι γιουζερ μετα πατας το play κλεινεις το παραθυρο με τη διαφημηση και απολαμβανεις την ταινια,ειναι κομπλε με υποτιτλους!
Ευχαριστώ, θα το έχω στα υπόψην! :)

Άγνωστος
21-04-2013, 17:05
Κι αυτό είναι ωραίο...

http://www.youtube.com/watch?v=5iaYLCiq5RM

Aυτό είναι από τα αγαπημένα μου. :)

Nocash
21-04-2013, 17:06
Ωραιος ο Ντικαμπριος! χεχεχ

Nocash
21-04-2013, 17:08
Ευχαριστώ, θα το έχω στα υπόψην! :)

Να μη το εχεις στα υποψην σου αλλα να το δεις!! ;)

Κύκνος
21-04-2013, 17:14
Aυτό είναι από τα αγαπημένα μου. :)
Κι εμένα αν κι είναι πολύ τρομαχτικό... :S

Κύκνος
21-04-2013, 17:16
Να μη το εχεις στα υποψην σου αλλα να το δεις!! ;)
Έγινε, το σημειώνω για κάποιο βράδυ που θα έχω διάθεση για ταινία... :)
Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση, τη χρειάζομαι ακόμα και για απλά πράγματα...

Άγνωστος
21-04-2013, 17:17
Κι εμένα αν κι είναι πολύ τρομαχτικό... :S

Χαχα, τρομάζεις εύκολα φαίνεται.
Αν και καμιά φορά το ανθρώπινο μυαλό είναι πιο τρομακτικό από πολλά μεταφυσικά.

giannis94
21-04-2013, 17:42
Κάναμε νέο ρεκόρ!

Κύκνος
21-04-2013, 17:46
Χαχα, τρομάζεις εύκολα φαίνεται.
Αν και καμιά φορά το ανθρώπινο μυαλό είναι πιο τρομακτικό από πολλά μεταφυσικά.
Ε, εντάξει, λιγάκι...είμαι και γυναίκα οπότε τρομάζω πιο εύκολα...αν και γενικά μου αρέσει να εξερευνώ το μεταφυσικό...
Όντως το ανθρώπινο μυαλό μερικές φορές είναι πιο τρομακτικό, ακόμα και το δικό μου αλλά ευτυχώς δεν στρέφεται εναντίον άλλον, αυτό δεν νομίζω να το άντεχα...

Κύκνος
21-04-2013, 17:47
Ωραιος ο Ντικαμπριος! χεχεχ
Χα χα χα χα, σαν το αυτοκίνητο, καλό! :)

Άγνωστος
21-04-2013, 17:52
Ε, εντάξει, λιγάκι...είμαι και γυναίκα οπότε τρομάζω πιο εύκολα...αν και γενικά μου αρέσει να εξερευνώ το μεταφυσικό...
Όντως το ανθρώπινο μυαλό μερικές φορές είναι πιο τρομακτικό, ακόμα και το δικό μου αλλά ευτυχώς δεν στρέφεται εναντίον άλλον, αυτό δεν νομίζω να το άντεχα...

Oύτε εγώ, για αυτό είναι και τρομακτικό μάλλον. :P
Μακρυά από μας αυτά, φτου φτου.

Nocash
21-04-2013, 19:41
Μολις ειδα το "ΜΑΜΑ" αρκετα καλο και τρομακτικο θα ελεγα.. 7/10!!!

KENO
22-04-2013, 02:04
εγω σημερα ειδα αυτη (http://www.imdb.com/title/tt1860181/) ενω προχτες αυτη (http://www.imdb.com/title/tt1684233/).

θελω να δω το Trance (http://www.imdb.com/title/tt1924429) του Danny Boyle και το Only God Forgives (http://www.imdb.com/title/tt1602613) με τον Ryan Gosling αλλα αργουν ακομα.

Ntoubroutza
22-04-2013, 12:27
Μολις ειδα το "ΜΑΜΑ" αρκετα καλο και τρομακτικο θα ελεγα.. 7/10!!!

Χθες το βραδυ το έβαλα αλλά νύσταζα και δε το είδα ..Είδα λίγο..Καλό φάνηκε!!!

Ntoubroutza
22-04-2013, 12:28
Μια χαρα.... ¨)

Nocash
22-04-2013, 12:29
Χθες το βραδυ το έβαλα αλλά νύσταζα και δε το είδα ..Είδα λίγο..Καλό φάνηκε!!!

Μετραει φιλε δες το..
Δε θα τρελαθεις νομιζω οτι το 6.7/10 π εχει βαθμολογια στο ΑΙ ΕΜ ΝΤΙ ΜΠΙ ειναι πολυ αντικειμενικη βαθμολογια
Για τα δικα μου γουστα απλα μια αρκετα καλη ταινια!

Ntoubroutza
22-04-2013, 12:34
Μετραει φιλε δες το..
Δε θα τρελαθεις νομιζω οτι το 6.7/10 π εχει βαθμολογια στο ΑΙ ΕΜ ΝΤΙ ΜΠΙ ειναι πολυ αντικειμενικη βαθμολογια
Ξέρεις τι γίνεται?Επειδή βλέπω αρκετές ταινίες...Σε θρίλλερ ή τρόμου δε θα δεις πολύ μεγάλη βαθμολογία...Πχ 8+....Και μιλάω και για καλά!!!Οπότε το 6.7 είναι καλή βαθμολογία για το είδος της ταινίας..

Κύκνος
22-04-2013, 15:56
Λίγο ανήσυχη...

soldier4
22-04-2013, 21:34
Σκατά, γιατί μια ζωή οι μαλακίες σε μένα συμβαίνουν.. Και το χειρότερο δεν μπορώ να κάνω κάτι να γύριζα το χρόνο πίσω.....

~Girl on fire~
22-04-2013, 22:20
Μετραει φιλε δες το..

Κι εγώ το είδα. Καλή ήταν και του γούστου μου, αν και στεναχωρήθηκα με το τέλος :(
Μια άλλη καλή ταινία (παλιότερη βέβαια) είναι το Shelter με Julianne Moore και Jonathan Rhys Meyers.

Nocash
22-04-2013, 22:27
Κρατιομαστε απο μια κλωστηηηη φτιαγμενη απο τιτανιο
Αστο ν'ακουστειιι!!!

Nocash
22-04-2013, 22:29
Ειναι η κλικα Λαβα στην Ελλαδα
Number 1 skunk
Θα σε φτιαξει θα σε ανατιναξει μαγκααα στανταρ
ΜΠΑΜ ΜΠΑΜΜΜ

KENO
23-04-2013, 03:01
Κι εγώ το είδα. Καλή ήταν και του γούστου μου, αν και στεναχωρήθηκα με το τέλος :(εμενα παλι δε μου αρεσε το τελος, θα μπορουσε να τους σκοτωσει οπως σκοτωσε τη θειτσα, και να παρει και τα δυο κοριτσακια να πεσουν.

επισης μπλιαχ σκηνη ηταν μεστο νοσοκομειο που το μικροτερο κοριτσακι ετρωγε σκωρους απ'το πατωμα και του ειχε μαυρισει το στομα.

τεσπα πολυ ντορο εκανε το Mama σ'αυτο το φορουμ, και δε το ειχε σκηνοθετησει καν ο Del Toro.

Christina82
23-04-2013, 15:55
Άγχος και βάρος! (όχι σε κιλά :D )

Nocash
23-04-2013, 15:58
εμενα παλι δε μου αρεσε το τελος, θα μπορουσε να τους σκοτωσει οπως σκοτωσε τη θειτσα, και να παρει και τα δυο κοριτσακια να πεσουν.

επισης μπλιαχ σκηνη ηταν μεστο νοσοκομειο που το μικροτερο κοριτσακι ετρωγε σκωρους απ'το πατωμα και του ειχε μαυρισει το στομα.

τεσπα πολυ ντορο εκανε το Mama σ'αυτο το φορουμ, και δε το ειχε σκηνοθετησει καν ο Del Toro.

Δικε μου αυτο δε γινοτανε μιας και το ειχε υποσχεθει στα κοριτσια οτι δεν θα πειραξει το ανδρογυνο...Μονο θα τους κοιμιζε...

(Το ανεφερε το κοριτσακι με τα γυαλακια οταν εμφανιστικε το φαντασμα μες το σπιτι)

soldier4
23-04-2013, 16:00
Άγχος και βάρος! (όχι σε κιλά :D )

Βασικά θέλω να σου απαντήσω με βάση την υπογραφή σου.. "Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά"..

Αν μια ζωή τα κυνηγάς αυτά τα όνειρα και ποτέ δε βγαίνουν όπως τα θες, τότε δεν είναι άδικο να σε κατατρώει αυτή η συνεχής προσπάθεια να τα καταφέρεις και στο τέλος να κάνεις άλλη μια τρύπα στο νερό;

Christina82
23-04-2013, 16:09
Βασικά θέλω να σου απαντήσω με βάση την υπογραφή σου.. "Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά"..

Αν μια ζωή τα κυνηγάς αυτά τα όνειρα και ποτέ δε βγαίνουν όπως τα θες, τότε δεν είναι άδικο να σε κατατρώει αυτή η συνεχής προσπάθεια να τα καταφέρεις και στο τέλος να κάνεις άλλη μια τρύπα στο νερό;

Όχι γιατί θα έχω μάθει πολλά σε όλο αυτό το ταξίδι έστω και αν δεν πραγματοποιηθούν.. Αυτό μετράει περισσότερο για μένα!

soldier4
23-04-2013, 16:13
Όχι γιατί θα έχω μάθει πολλά σε όλο αυτό το ταξίδι έστω και αν δεν πραγματοποιηθούν.. Αυτό μετράει περισσότερο για μένα!

Δεν αντιλέγω.. Ωραία και τα μαθήματα...Αλλά από το να πονάς ας πούμε είτε από το να τρως τα μούτρα σου πάντοτε, θα προτιμούσα όταν δω ότι δε βγαίνει σε καλό να τα αφήνω..(Όχι ότι είμαι καλύτερος..Συνέχεια το ίδιο κάνω δίχως αποτέλεσμα.. :( Απλώς το αναφέρω :P )

Christina82
23-04-2013, 16:24
Δεν αντιλέγω.. Ωραία και τα μαθήματα...Αλλά από το να πονάς ας πούμε είτε από το να τρως τα μούτρα σου πάντοτε, θα προτιμούσα όταν δω ότι δε βγαίνει σε καλό να τα αφήνω..(Όχι ότι είμαι καλύτερος..Συνέχεια το ίδιο κάνω δίχως αποτέλεσμα.. :( Απλώς το αναφέρω :P )

Δεν γνωρίζω σε τι αναφέρεσαι.. οπότε ίσως να μην σε καλύπτουν αυτά που γράφω. Σε κάποια πράγματα βάζεις και λίγο την λογική για να ισορροπείς. Αν έχεις μεγάλες προσδοκίες και χωρίς ιδιαίτερη υπομονή τότε όταν θα αποτυγχάνεις ή δεν θα αγγίζουν τις προσδοκίες σου σίγουρα θα απογοητεύεσαι. Το θέμα είναι τι περιμένεις από τα όνειρά σου! Πολλά πράγματα παίζουν ρόλο...

soldier4
23-04-2013, 16:28
Δεν γνωρίζω σε τι αναφέρεσαι.. οπότε ίσως να μην σε καλύπτουν αυτά που γράφω. Σε κάποια πράγματα βάζεις και λίγο την λογική για να ισορροπείς. Αν έχεις μεγάλες προσδοκίες και χωρίς ιδιαίτερη υπομονή τότε όταν θα αποτυγχάνεις ή δεν θα αγγίζουν τις προσδοκίες σου σίγουρα θα απογοητεύεσαι. Το θέμα είναι τι περιμένεις από τα όνειρά σου! Πολλά πράγματα παίζουν ρόλο...

Ντάξει ναι έχεις δίκιο σε αυτό που λες...Απλώς όπως το θέτεις στην υπογραφή σου "τα όνειρα" καταλαμβάνουν ένα ευρύ φάσμα που ο καθένας το αντιλαμβάνεται σύμφωνα με τις δικές του προτετραιότητες και επιθυμίες..

KENO
23-04-2013, 16:40
Δικε μου αυτο δε γινοτανε μιας και το ειχε υποσχεθει στα κοριτσια οτι δεν θα πειραξει το ανδρογυνο...Μονο θα τους κοιμιζε...

(Το ανεφερε το κοριτσακι με τα γυαλακια οταν εμφανιστικε το φαντασμα μες το σπιτι)αυτο δεν ισχυε μονο για οσο ηταν στο σπιτι και ηταν καλα ? απ'τη στιγμη που νευριασε αρχισε να σκοτωνει.

και πιο πριν ομως πεταξε τον θειο τους απ'τις σκαλες κι επεσε σε κωμα. το ηξερε οτι δε θα πεθαινε ?

Nocash
23-04-2013, 16:45
αυτο δεν ισχυε μονο για οσο ηταν στο σπιτι και ηταν καλα ? απ'τη στιγμη που νευριασε αρχισε να σκοτωνει.

και πιο πριν ομως πεταξε τον θειο τους απ'τις σκαλες κι επεσε σε κωμα. το ηξερε οτι δε θα πεθαινε ?

Ναι αλλα αν πεθαινε ο θειος θα φαινοτανε σαν ατυχημα...Ποτε δεν θα μαθαιναν οτι τον πεταξε το φαντασμα απτις σκαλες..
Οποτε μπροστα στα κοριτσια δεν ηθελε να τους κανεις κακο για να μην αλλαξει σταση το κοριτσακι με τα γυαλλακια...
Στο τελος ομως αφου ειδε οτι το κοριτσακι με τα γυαλλακια δεν ηθελε να παει μαζι της την αφησε...

Οπως και να χει εχω ταινιες με τελειως FAIL καταστασεις :P

Αυτη μια χαρα ητανε :-)

Άγνωστος
23-04-2013, 20:39
Ναι αλλα αν πεθαινε ο θειος θα φαινοτανε σαν ατυχημα...Ποτε δεν θα μαθαιναν οτι τον πεταξε το φαντασμα απτις σκαλες..
Οποτε μπροστα στα κοριτσια δεν ηθελε να τους κανεις κακο για να μην αλλαξει σταση το κοριτσακι με τα γυαλλακια...
Στο τελος ομως αφου ειδε οτι το κοριτσακι με τα γυαλλακια δεν ηθελε να παει μαζι της την αφησε...

Οπως και να χει εχω ταινιες με τελειως FAIL καταστασεις :P

Αυτη μια χαρα ητανε :-)

Κάντε κι άλλο spoil ρε.

Άγνωστος
23-04-2013, 20:42
Με νεύρα μπήκα... :/

sonia_21
23-04-2013, 20:44
εγω νιωθω γενικα ενα κενο εδω και πολυ καιρο γιατι μου φαινονται ολα τοσο αδιαφορα και συνηθισμενα! επιπλεον εχω πεσει σε ψιλοκαταθλιψη γιατι εχω ερωτευτει ενα συμφοιτητη μου και δεν μπορω να τον πλησιασω...ειμαι παρα πολυ ντροπαλη! νιωθω αυτο το βαρος αυτον τον καιρο....

soldier4
23-04-2013, 20:58
εγω νιωθω γενικα ενα κενο εδω και πολυ καιρο γιατι μου φαινονται ολα τοσο αδιαφορα και συνηθισμενα! επιπλεον εχω πεσει σε ψιλοκαταθλιψη γιατι εχω ερωτευτει ενα συμφοιτητη μου και δεν μπορω να τον πλησιασω...ειμαι παρα πολυ ντροπαλη! νιωθω αυτο το βαρος αυτον τον καιρο....

Γιατί κατάθλιψη γαμώτο; Ερωτευμένη είσαι να πετάς έπρεπε.. ;)

Nocash
23-04-2013, 21:20
Γιατί κατάθλιψη γαμώτο; Ερωτευμένη είσαι να πετάς έπρεπε.. ;)

Γιατι πρεπει να πετας οταν δεν υπαρχει ανταποκριση;;;;

soldier4
23-04-2013, 21:24
Γιατι πρεπει να πετας οταν δεν υπαρχει ανταποκριση;;;;

Γιατί δεν το έχει προσπαθήσει ακόμη...Ούτε καν τον έχει πλησιάσει να του μιλήσει..(έχει ανοίξει και σχετικό νήμα στο οικ.,σχέσεις, σεξουαλ.)

KENO
24-04-2013, 02:01
Κάντε κι άλλο spoil ρε.το κακο ειναι οτι τζαμπα τα εγραψε, γιατι τα κοριτσακια θα υποπτευονταν το φαντασμα. και η αλλη οταν μαθαινε την υπαρξη του.

τεσπα ειδα και το The Last Stand σημερα του Ζβατζενιγγερ (καμια σχεση με θριλλερ αλλα επρεπε να το γραψω).

Άγνωστος
24-04-2013, 04:48
Eγώ πάλι είδα το madhouse και έχω μια απορία.

Έχω δει αυτή και άλλες τρεις παρόμοιου ύφους ταινίες (Identity, Session 9, Shutter Island).
Γιατί όλες να έχουνε το ίδιο φινάλε ;

Nocash
24-04-2013, 13:47
Κουρασμενος...
Κουρασμενος απο ολα.... :-(

Ntoubroutza
24-04-2013, 14:10
Super.... :)

KENO
24-04-2013, 15:50
Eγώ πάλι είδα το madhouse και έχω μια απορία.

Έχω δει αυτή και άλλες τρεις παρόμοιου ύφους ταινίες (Identity, Session 9, Shutter Island).
Γιατί όλες να έχουνε το ίδιο φινάλε ;κι εγω τις εχω δει και τις 3, βασιζονται στην ιδια ασθενεια πολλαπλων προσωπικοτητων. η μια προσωπικοτητα κανει το εγκλημα, η αλλη που συλλαμβανουν δε το θυμαται κι ετσι ειναι υπερανω υποψιας.

Άγνωστος
24-04-2013, 20:40
κι εγω τις εχω δει και τις 3, βασιζονται στην ιδια ασθενεια πολλαπλων προσωπικοτητων. η μια προσωπικοτητα κανει το εγκλημα, η αλλη που συλλαμβανουν δε το θυμαται κι ετσι ειναι υπερανω υποψιας.

Κάπως έτσι, γενικά με τραβάει το θέμα τον τελευταίο καιρό, αλλά πάντα βγαίνει να είναι ο πρωταγωνιστής ο δολοφόνος χωρίς να το ξέρει.
Μόνο το identity που ήταν λίγο διαφορετικό, αλλά και πάλι.

Ορίστε, έκανα 4πλο spoil. xD

Nocash
24-04-2013, 21:47
ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ

Ntoubroutza
24-04-2013, 22:23
Δυσκολο το downhill...χααχαχ....Ποναωωω :P

Nocash
24-04-2013, 22:28
Δυσκολο το downhill...χααχαχ....Ποναωωω :P

Με τα ποδηλατα;;;
Φαση εχει τι ποδηλατακι εχεις;

Ntoubroutza
24-04-2013, 22:38
Με τα ποδηλατα;;;
Φαση εχει τι ποδηλατακι εχεις;

Δεν είναι για downhill ,είναι για την πολη...Ενα radius kelly's ...Καλά μη φανταστείς κατεβαίνω τις πλαγιές.Απλά είναι στο βουνό,δεν μπαίνω εκεί που μπαίνουν για downhill...χεχεχε..Toυ χρόνου θα παρω για downhill,απλά ειναι ακριβά...

Ntoubroutza
25-04-2013, 15:32
Super κι έτοιμος για βουνό...!!!Όποιος θέλει ακολουθεί..!!! :)

αλεξανδρος_77
25-04-2013, 16:20
Super κι έτοιμος για βουνό...!!!Όποιος θέλει ακολουθεί..!!! :) θα σου στειλω το πατερα μου να πατε για οριβασια

Ntoubroutza
25-04-2013, 16:24
θα σου στειλω το πατερα μου να πατε για οριβασια

Ναι γιατί όχι...Σήμερα είναι μέρα ποδηλάτου όμως :)

Nocash
25-04-2013, 18:15
Αισθανομαι ενα βαρος στο στερνο και ενα τρεμουλο που αισθανομαι να μη προερχεται απτο σωμα...
Επισης μια θαμπαδα στο μυαλο που δεν μπορω με τπτ να ξεφορτωθω...

betelgeuse
25-04-2013, 18:30
Αισθανομαι ενα βαρος στο στερνο και ενα τρεμουλο που αισθανομαι να μη προερχεται απτο σωμα...
Επισης μια θαμπαδα στο μυαλο που δεν μπορω με τπτ να ξεφορτωθω...

Τα ιδια , μαζι με κριση αλλεργικης ρινιτιδας και ασθματος. Σκατα δηλαδη

mariafil
25-04-2013, 19:47
αισθάνομαι κουρασμένη χωρίς λόγο, αν και συμβαίνει συχνά αυτό και δεν ξέρω γιατί.:)

Nocash
25-04-2013, 19:56
αισθάνομαι κουρασμένη χωρίς λόγο, αν και συμβαίνει συχνά αυτό και δεν ξέρω γιατί.:)

Η κουραση μπορει να ειναι σημαδι καταθλιψης η απλα οντως σε εχει καταβαλει ψυχολογικα η γαμωρουτινα...

Εγω νιωθω σημερα ειδικα μια αηδια....Μια αηδια για τα παντα...

Κύκνος
25-04-2013, 20:39
Δεν αισθάνομαι καλά...μια έντονη μελαγχολία που νιώθω ότι δεν μπορώ να την παλέψω ενώ αν είχα τη δύναμη να προσπαθήσω ίσως θα μπορούσα...μακάρι με κάποιον τρόπο να γινόταν να εξαφανιστεί ή να μπορούσα να κοιμηθώ για να μην την αισθάνομαι, για να μην αισθάνομαι τίποτα...

KENO
26-04-2013, 15:32
απογοητευση με την ανθρωποτητα. συμβαινει συχνα εννοειται. αλλα τωρα παλι. νταξει τι να πω, ποσο πιο εξωγηινος περισσοτερο ? υπαρχει κανεις που να καταλαβαινει τι γραφω εδω μεσα ?

Ntoubroutza
26-04-2013, 17:09
super..ετοιμαζόμαστε για downlill λεμεεεεεεεεε :)

KENO
27-04-2013, 16:34
συνεχιζουμε δυναμικα την απογοητευση μας με την ανθρωποτητα. χτες βραδυ κοιμηθηκα με ανοιχτα παραθυρα, ευτυχως που δε μπηκε κανας κλεφτης μεσα. η κατασταση στην Αθηνα ειναι αφοριτη, ενα λαθος αν κανεις δε τη γλυτωνεις. εντωμεταξυ οσοι δε ζουν εδω και ψηφιζουν συριζα, δε ξερουν καν πως οποιος πατησει με ξυρισμενο κεφαλι στα Εξαρχεια βγαινει μαχαιρωμενος, ενω βραδυ και γυναικες = σιγουρος βιασμος. συνεχιστε την ηλιθιοτητα χαλλλαρα κανωντας πως δε συμβαινει τιποτα, οταν θ'ανεβουν οι πακιστανοι Σαλονικα θα δειτε τι εστι Ισλαμ.

Nocash
28-04-2013, 17:13
Ειδα το Μaniac
Kαλο αλλα μου γαμησε τη διαθεση....Παρανοικο ταινιακι...

Άγνωστος
28-04-2013, 17:22
Ειδα το Μaniac
Kαλο αλλα μου γαμησε τη διαθεση....Παρανοικο ταινιακι...

To κλασικό του '80 εννοείς ;

Nocash
28-04-2013, 17:26
To κλασικό του '80 εννοείς ;

Οχι παιζει αυτος π επαιζε στο spiderman...
Το εργο στο 90% ειναι γυρισμενο απο πρωτο προσωπο απτην οπτικη γωνια του δολοφονου..

KENO
28-04-2013, 17:27
το καινουργιο εννοει μαλλον με τον Elijah Wood. το εχει κι εδω για stream http://streamcloud.eu/oj3vm5tzmba2/m..n.ac.avi.html με ελληνικους υποτιτλους.

Άγνωστος
28-04-2013, 17:27
Οχι παιζει αυτος π επαιζε στο spiderman...
Το εργο στο 90% ειναι γυρισμενο απο πρωτο προσωπο απτην οπτικη γωνια του δολοφονου..

:/ μήπως είναι κανένα remake ?

Για πες μία υπόθεση όσο το ψάχνω.

Άγνωστος
28-04-2013, 17:28
το καινουργιο εννοει μαλλον με τον Elijah Wood. το εχει κι εδω για stream http://streamcloud.eu/oj3vm5tzmba2/m..n.ac.avi.html με ελληνικους υποτιτλους.

O Elijah Wood κάνει τον Frank Zito, χαχαχαχα.

Θα το δω.

Nocash
28-04-2013, 17:29

Ναι ναι σωστος!!

KENO
30-04-2013, 02:05
ξαναεθιστηκα στο τραπ βραδιατικα και τα βλεπω ολα πρασινομωβ. ητανε μια περιοδος πριν κατι μηνες κοντα στα χριστουγεννα, που ακουγα μονο σνικ, επιλεκτους και βηταπεις. ηθελα να ζησω περισσοτερα σ'αυτη τη φαση, αλλα ο σνικ δεν εχει καν αλμπουμ και δεν εχω κονε για κλαμπς. οχι πως τωρα ακουω αλλα ελληνικα, αντε το 'ο διαολος σε θελει' που σκασε προχτες και υποχθονιο μονο. δυστυχως ενω στο ελλαδισταν το'χουμε σ'αυτο το στυλ, δεν υπαρχουν πλεον λεφτα για να εκφραστουμε. κι εγω απ'την ιδια ελλειψη ελευθεριας πασχω, ουτε στη κηφι$hα δεν μπορω να μετακομισω.

Ntoubroutza
01-05-2013, 02:40
Μια χαρά.... :)

Nocash
03-05-2013, 10:47
ΣΚΑΤΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ....

congato
03-05-2013, 12:25
Αισθάνομαι όμορφα και παράλληλα ένα δέος να με κυριεύει σαν Μεγάλη Παρασκευή ακούγοντας τις καμπάνες να χτυπούν και ταυτόχρονα να αναρωτιέμαι πόσα μπορεί να τράβηξε ο Ιησούς.. επίσης νιώθω πιεσμένη χωρίς να γνωρίζω τον λόγο..

ioannis2
03-05-2013, 14:05
Πάσχα... θα πρεπε να μαι πιο χαλαρος. Εχω βαλθει να μαι στο πνευμα των ημερων. Όμως οι σκοτουρες και οι εκκρεμοτητες που όλο ανοιγω (φαινεται πως δε βρισκουμε ακρη με μας τους ιδιους ποσο μαλλον με τους αλλους) δεν με αφηνουν να ηρεμησω. Φοβαμαι μη χασω ετσι το τριημερο...

Nocash
04-05-2013, 07:48
Αισθανομαι μια πρωινη απογοητευση........ :-(

σακης
04-05-2013, 16:36
Σημερα σηκωθηκα τρελος σαν να με χτυπησε ηλεκτρισμος...δεν τη παλευω..σπιτι δεν μπορω να κατσω..αλλα και που βγαινω δεν εχει νοημα...ο καθενας στο δικο του τριπ..και ολοι μαζι για τον καιαδα...ηλιθιοι συνειρμοι...πως σταματουν?..

Nocash
05-05-2013, 12:07
Πως αλλιως;;;
ΣΚΑΤΑ φυσικα φυσικα.... :-(

Lacrymosa
05-05-2013, 12:21
Εγω παιδες ειμαι νυσταγμενη ακομη απο χτες.. βγηκατε χτες εσεις??

Nocash
05-05-2013, 12:22
Εγω παιδες ειμαι νυσταγμενη ακομη απο χτες.. βγηκατε χτες εσεις??

Tελευταια φορα π βγηκα πρεπει να ειναι κανα μηνα πριν....

thomas98
05-05-2013, 12:24
όχι δε βγήκαμε

Lacrymosa
05-05-2013, 12:27
Πολυ κακως κανατε που δεν βγηκατε! Μην καθοσαστε ρε σεις μεσα ειδικα σε γιορτες κτλ, οσο μπορειτε να το διασκεδαζετε!
Εμεις πηγαμε με τα κοριτσια εκκλησια ισα αναψαμε τη λαμπαδα στις 12 στο χριστος ανεστη κ μετα ειχαμε κλεισει τραπεζι στα μπουζουκια!
Ο κοσμος πηχτρα, χαμος, πανικος κυριολεκτικα, κοντεψα να καψω τα μαλλια μου, εβγαλα φουσκαλες στα ποδια απο τα τακουνια, εγινα μουσκεμα, εγινα πτωμα, αλλα μ αρεσε αυτα ειναι κ θα βγουμε κ θα διασκεδασουμε κ οσους μας θελουν down δν θα μας πεθανουνε ρεεε!!

thomas98
05-05-2013, 12:29
μπράβο σου

Nocash
05-05-2013, 12:29
Lacry ωραια τα κοριτσια;;;

Lacrymosa
05-05-2013, 12:31
Φιλες μου καλε! καλες ειναι αλλα σαν εμενα δν εχει!! (ψωνιο χοχοχχοο!) :p

thomas98
05-05-2013, 12:31
νοκας η λύση είναι να βρούμε τυφλή κοπέλα

Nocash
05-05-2013, 12:32
"Πιασμενες" ολες;

Lacrymosa
05-05-2013, 12:32
μπράβο σου

εσυ γιατι δεν βγηκες?

Lacrymosa
05-05-2013, 12:33
"Πιασμενες" ολες;

Συνολο ειμαστε 5, οι 4 πιασμενες :P

thomas98
05-05-2013, 12:34
"Πιασμενες" ολες;

ε τι ρωτάς τώρα εσυ;
σίγουρα πιασμενες είναι

Nocash
05-05-2013, 12:34
Συνολο ειμαστε 5, οι 4 πιασμενες :P

Η Πεμπτη,λεσβια;;;;

Lacrymosa
05-05-2013, 12:35
Παω να φτιαξω διπλο ελληνικο φραπε

thomas98
05-05-2013, 12:35
εσυ γιατι δεν βγηκες?

τέτοια μέρα δε βγαίνω

Lacrymosa
05-05-2013, 12:36
Η Πεμπτη,λεσβια;;;;

Οχι, απλα ειναι πιο "καλο κοριτσι" :P

thomas98
05-05-2013, 12:36
Η Πεμπτη,λεσβια;;;;

όχι αυτή απλά θα ψάχνει το θεό :ρ

Nocash
05-05-2013, 12:37
Οχι, απλα ειναι πιο "καλο κοριτσι" :P

Αν το λες στα σοβαρα για δωσμου το κινητο της...

Αν το λες ειρωνικα ποσο πιο κακο κοριτσι απο εσενα να ειναι;;;

όχι αυτή απλά θα ψάχνει το θεό :ρ

Ασχετο εσενα σε βλεπω να γινεσαι μισογυνης στο τελος....

thomas98
05-05-2013, 12:40
Ασχετο εσενα σε βλεπω να γινεσαι μισογυνης στο τελος....

μισάνθρωπος αν έλεγες θα το πετύχαινες

Lacrymosa
05-05-2013, 12:53
Αμαν κ εσυ μισανθρωπος στα χναρια του κενο βαδιζετε, τελικα εχει επηρεασει πολυ κοσμο!!

Τον εφτιαξα κ τον πινω, κρυος κ απολαυστικος!

(Ο ΦΡΑΠΕΣ εννοω).

Nocash
05-05-2013, 12:56
Δε μας ειπες ομως τι εννοεις με το "καλο κοριτσι"

Οτι ειναι καθωςπρεπει η οτι κανει συνεχεια ξεπετες και δεν εχει σταθερο γκομενο;;;

Lacrymosa
05-05-2013, 12:58
Οτι ειναι αυτο π λεμε "θα ζησω ελευθερο πουλι κ οχι κοροιδο στο κλουβι" !!

Δωσε πονο!!

Nocash
05-05-2013, 12:58
Βρωμες..... χαχαχχα

thomas98
05-05-2013, 12:59
Αμαν κ εσυ μισανθρωπος στα χναρια του κενο βαδιζετε, τελικα εχει επηρεασει πολυ κοσμο!!

Τον εφτιαξα κ τον πινω, κρυος κ απολαυστικος!

(Ο ΦΡΑΠΕΣ εννοω).

λεγε ότι θες
δε παρεξηγουμε εδώ

ρε λακρυ
πότε θα με γνωρίσεις καμία φιλη σου
όπως λέγαμε πριν κανα μήνα

η έστω αυτό το "καλό το κορίτσι" που είπες πριν

Nocash
05-05-2013, 13:10
Ναι λακρυ...Να ερθω κι εγω....Ελα πριν τις παρουσιαστω ομως...

Lacrymosa
05-05-2013, 13:10
αυτο το "καλο κοριτσι" θωμα δν ειναι για σενα, χωρις να θελω να παρεξηγηθω αλλα επειδη εισαι απειρος στον τομεα των σχεσεων, αν νταραβεριστεις με τετοιες κοπελες θα πληγωθεις.. διοτι αυτη θα κοιταξει να παρει μονο κ θα φυγει να παει στον επομενο χωρις να την νοιαξει.. αυτο λογικα θα σε πληγωσει.. καλο ειναι μιας κ εισαι αρχαριος να ξεκινας με πιο "αρχαριες" κοπελες κ οχι με "φτασμενες".. αν με πιανεις..

thomas98
05-05-2013, 13:13
αυτο το "καλο κοριτσι" θωμα δν ειναι για σενα, χωρις να θελω να παρεξηγηθω αλλα επειδη εισαι απειρος στον τομεα των σχεσεων, αν νταραβεριστεις με τετοιες κοπελες θα πληγωθεις.. διοτι αυτη θα κοιταξει να παρει μονο κ θα φυγει να παει στον επομενο χωρις να την νοιαξει.. αυτο λογικα θα σε πληγωσει.. καλο ειναι μιας κ εισαι αρχαριος να ξεκινας με πιο "αρχαριες" κοπελες κ οχι με "φτασμενες".. αν με πιανεις..

όχι αυτό δε με νοιάζει
ας γυρίσει να με κοιτάξει μια
και δε θα πληγωθω

Lacrymosa
05-05-2013, 13:14
όχι αυτό δε με νοιάζει
και δε θα πληγωθω

Ναι αλλα δν θα γυρισει να σε κοιταξει επειδη σ αγαπαει
Για το "αλλο" θα σε κοιταξει

Nocash
05-05-2013, 13:15
όχι αυτό δε με νοιάζει
και δε θα πληγωθω

Θωμα μη λες χαζομαρες.... :P

thomas98
05-05-2013, 13:18
Ναι αλλα δν θα γυρισει να σε κοιταξει επειδη σ αγαπαει
Για το "αλλο" θα σε κοιταξει

ας γυρίσει για το άλλο
άντε να κάνω και γω ανάσταση επιτέλους

Lacrymosa
05-05-2013, 13:28
Θωμα το λες ελαφρα τη καρδια πιστευω...

thomas98
05-05-2013, 13:46
Θωμα το λες ελαφρα τη καρδια πιστευω...

κάνεις λάθος
γνώρισε με στη κοπέλα
και ασε μετά να κυλήσουν τα πράματα

giannis94
05-05-2013, 17:21
Πλησιαζουν οι πανελληνιες......

KENO
05-05-2013, 21:14
επιβιωσαμε και αυτο το πασχα, ειδαμε πως αναστηθηκε ο Ιησους Χριστος ΩΜΕΓΑΣ Σωτηρ. ακομα κι αν δεν αναστηθει τελικα η χωρα, και πεθανουμε ολοι της πεινας και με τα νεα μετρα που μας στελνουν κατευθειαν μεσα. και βαδιζουμε σταθερα στο καλοκαιρι το οποιο δε θα πρεπει να ειναι ιδιο με το περσυνο, αλλα δυστυχως οπως ολα δειχνουν θα ειναι. ηδη πηραμε μια δοση μιζεριασματος σημερα τ'απογευμα, με τη μιζεροπαρεα στον μιζεροτοπο. πρεπει να βρω μια δικαιολογια για να μην πηγαινω μαζι τους, πεφτει κατακορυφα η διαθεση εξαιτιας τους.

elis
05-05-2013, 21:19
Μενοι πρέζέμπροι κ μπστρδ μπτσ κάντε ανακωχή να το φτιάξω αμα φτιάχνετέ δεν είναι πρέζα ζώα γαμη

Lacrymosa
07-05-2013, 17:45
Πλησιαζουν οι πανελληνιες......

Ευχομαι καλη επιτυχια! Τι κατευθυνση εισαι ? Που στοχευεις ?

Lacrymosa
07-05-2013, 17:49
επιβιωσαμε και αυτο το πασχα, ειδαμε πως αναστηθηκε ο Ιησους Χριστος ΩΜΕΓΑΣ Σωτηρ. ακομα κι αν δεν αναστηθει τελικα η χωρα, και πεθανουμε ολοι της πεινας και με τα νεα μετρα που μας στελνουν κατευθειαν μεσα. και βαδιζουμε σταθερα στο καλοκαιρι το οποιο δε θα πρεπει να ειναι ιδιο με το περσυνο, αλλα δυστυχως οπως ολα δειχνουν θα ειναι. ηδη πηραμε μια δοση μιζεριασματος σημερα τ'απογευμα, με τη μιζεροπαρεα στον μιζεροτοπο. πρεπει να βρω μια δικαιολογια για να μην πηγαινω μαζι τους, πεφτει κατακορυφα η διαθεση εξαιτιας τους.

ΚΕΝΟ, πες μου οτι βρηκες παρεα κ βγηκες εξω, κ αντι να χαρεις κ να γελασεις, τους αποκαλεις μιζεροπαρεα κ οτι δν θες να ξαναβγεις μαζι τους, κ θα παρω το πρωτο λεωφορειο να κατεβω κατω να σε σαπισω! Κανονισε κακομοιρη μου, ολη την ωρα κλαιγεσαι για τη μοναξια π σε δερνει κ ποσο μονος εισαι κ οτι ο καθενας κοιταει την παρτη του κτλ, κ αντι να χαιρεσαι που βγηκες με παρεα κ μαλιστα να παρεις κ την πρωτοβουλια να το επαναλαβεις προτεινοντας τους ΕΣΥ αυτη τη φορα, αρχιζεις κ βρισκεις παντου κουσουρια. κλασικος ΚΕΝΟ, δν τρωγεσαι με τιποτα ρε συ. φιλικα. (εκτος κ αν δν καταλαβα , εξηγησε το περιστατικο τι συνεβη, μπας κ βγηκες με τιποτα χρυσαυγιτες? χοχοχοχχοχοχ)

KENO
07-05-2013, 18:22
ΚΕΝΟ, πες μου οτι βρηκες παρεα κ βγηκες εξω, κ αντι να χαρεις κ να γελασεις, τους αποκαλεις μιζεροπαρεα κ οτι δν θες να ξαναβγεις μαζι τους, κ θα παρω το πρωτο λεωφορειο να κατεβω κατω να σε σαπισω! Κανονισε κακομοιρη μου, ολη την ωρα κλαιγεσαι για τη μοναξια π σε δερνει κ ποσο μονος εισαι κ οτι ο καθενας κοιταει την παρτη του κτλ, κ αντι να χαιρεσαι που βγηκες με παρεα κ μαλιστα να παρεις κ την πρωτοβουλια να το επαναλαβεις προτεινοντας τους ΕΣΥ αυτη τη φορα, αρχιζεις κ βρισκεις παντου κουσουρια. κλασικος ΚΕΝΟ, δν τρωγεσαι με τιποτα ρε συ. φιλικα. (εκτος κ αν δν καταλαβα , εξηγησε το περιστατικο τι συνεβη, μπας κ βγηκες με τιποτα χρυσαυγιτες? χοχοχοχχοχοχ)μακρια απο μιζεροπαρεες παιδια. οταν η οποιαδηποτε δραστηριοτητα καταντα να γυρνα εις βαρος σας και νιωθετε χαλια, τοτε η παρεα γινεται μιζεροπαρεα και ειναι προτιμοτερο να χασετε το δασος για να εχετε το δεντρο (οπου δεντρο = ο εαυτος σας). οι πιο μαλακες μπορουν να κανουν υπομονη και να βλεπουν οσο θελουν τον καθενα κοινωνικο με τις παρεες του να φωναζει ΕΧΩ ΤΑ ΚΟΝΕ, ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΝΕ (οπως λενε και οι Trendy Hooliguns απ'τη Νεα Ερυθραια). για μενα αυτο ειναι κοροϊδια, διοτι στη ζωη πλεον δεν εχει τιποτα σημασια, και ειδικα στο ελλαδισταν που μονο μεσω γνωστων παμε μπροστα.

Lacrymosa
07-05-2013, 18:47
Κ παλι δεν καταλαβα τι συνεβη.. Δεν ηξερες το ποιον των παιδιων αυτων? Εαν το ηξερες τοτε γιατι βγηκες? δηλαδη ηταν απο τους τρεντυ τυπους με υφακι 'την εχω δει καπως' κ ετσι? παντως συμφωνω με τα υπολοιπα που λες, καλυτερα να μεινεις μεσα κ μονος σου παρα να βγαινεις με ατομα π δν εισαι ο εαυτος σου κ σε δυσανασχετουν

KENO
07-05-2013, 18:54
προτιμω τη μοναξια παρα την ασχημη παρεα. αυτο το ειχα γραψει και πριν 3 χρονια, και τωρα παλι, ποσες φορες πρεπει να το πω ? να βγω να γινω κοινωνικος με το ζορι και να κανω τον καραγκιοζη με τους αλλους απλα για να μπορω να λεω ΕΧΩ ΤΑ ΚΟΝΕ, ΝΑΙ ΓΑΜΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΝΕ, ειναι κοροϊδια για μενα. για σενα και καποιους αλλους μπορει να θεωρειτε φυσιολογικο. δεν ειμαστε ολοι ιδιοι, ουτε μπορουμε να γινουμε, τι να γινει.

Lacrymosa
07-05-2013, 18:56
οχι φυσικα αμα σε κανει να αισθανεσαι ασχημα φυσικα κ οχι.. δεν υπαρχει λογος να καταπιεζεσαι κ να παριστανεις κατι π δν εισαι..

εσυ εισαι πιο underground κ εναλλακτικος τυπος πιστευω..

Κύκνος
09-05-2013, 17:32
Λίγο ανήσυχη...

undetermined
09-05-2013, 17:37
Λίγο ανήσυχη...

Τι εχεις κυκνε?

Κύκνος
09-05-2013, 17:56
Τι εχεις κυκνε?
Είναι λίγο μπερδεμένο...καταρχήν νιώθω μια αδιόρατη ανησυχία αλλά αν ψάξω να βρω τις αιτίες κάτι καταφέρνω...1ον είχα αλλάξει περιβάλλον τις μέρες του Πάσχα και δεν μου έκανε καλό 2ον είχαμε την ιστορία με το γατί και 3ον έρχεται μια φίλη από άλλη πόλη αύριο και νομίζω πως έχω αγχωθεί να την κάνω να περάσει καλά ενώ στην πραγματικότητα δεν έχω όρεξη να βγαίνω...
Είχα ξαπλώσει για λίγο και σηκώθηκα μ' αυτό το αίσθημα ανησυχίας...έχεις καμιά ιδέα πώς να το κάνω να καταλαγιάσει; Με ταλαιπωρεί...

undetermined
09-05-2013, 18:05
Εαν χαλαρωσεις και ηρεμησεις λιγο . χωρις να το σκεφτεσαι και πολυ πολυ ισως να ειναι καλυτερα

Ntoubroutza
09-05-2013, 19:20
super...!!!

Nocash
09-05-2013, 20:16
super...!!!

Για να ζηλεψουμε το κανεις ρε μαλακα;;;

Nocash
09-05-2013, 20:29
A και αισθανομαι σκατα.... :-(
Μαλλον θα τα αρχινισω τα ζολοφτ...

Ntoubroutza
09-05-2013, 21:06
Για να ζηλεψουμε το κανεις ρε μαλακα;;;
Eλεος!!!... :)

Κύκνος
09-05-2013, 22:23
Εαν χαλαρωσεις και ηρεμησεις λιγο . χωρις να το σκεφτεσαι και πολυ πολυ ισως να ειναι καλυτερα
Θα προσπαθήσω...ήδη μπόρεσα να κοιμηθώ το απόγευμα και νιώθω λίγο καλύτερα...

undetermined
09-05-2013, 23:26
Θα προσπαθήσω...ήδη μπόρεσα να κοιμηθώ το απόγευμα και νιώθω λίγο καλύτερα...

Ειδες ολα ειναι θεμα καθαρου μυαλου

giannis94
10-05-2013, 00:10
αισθάνομαι πολύ χαρούμενος!!! σήμερα μπήκα 2 φορές σε λεωφορείο 31 και για μεγάλες αποστάσεις μάλιστα! είχα πολύ καιρό να μπω σε 31

undetermined
10-05-2013, 00:16
αισθάνομαι πολύ χαρούμενος!!! σήμερα μπήκα 2 φορές σε λεωφορείο 31 και για μεγάλες αποστάσεις μάλιστα! είχα πολύ καιρό να μπω σε 31

Ρε Γιαννη τι θεμα εχεις με το λεωφορειο αυτης της γραμμης?

Nocash
10-05-2013, 11:52
Χμμ σημερα ηταν πολυ σκατα..

Πηγα στο γιατρο...Μου εγραψε ζολοφτ..
Θα τα ξεκινησω απο σημερα το απογευμα...
Ηταν και κοσμος,ενιωθα αβολα οσο περιμενα...Και δυο κοριτσια κατι ειπανε για μενα μαλλον...
Τη μια την ηξερα και εγινα και αισθανθηκα και ασχημα π με ειδε στον ψυχιατρο..
Μετα πηγα στο φαρμακειο να παρω το φαρμακο και με ρωτησε η αλλη "Καλε για ποιον ειναι αυτα;;"
Αναγκαστηκα και ειπα και ψεματα οτι ηταν για το πατερα μου...

Ε πως να ειμαι καλα εγω μετα γαμω τη τρελα μου;;;;

Κύκνος
10-05-2013, 13:39
Τα νεύρα μου...

Nocash
10-05-2013, 13:43
Τα νεύρα μου...

να ρωτησω γιατι;

marian_m
10-05-2013, 13:56
Χμμ σημερα ηταν πολυ σκατα..

Πηγα στο γιατρο...Μου εγραψε ζολοφτ..
Θα τα ξεκινησω απο σημερα το απογευμα...
Ηταν και κοσμος,ενιωθα αβολα οσο περιμενα...Και δυο κοριτσια κατι ειπανε για μενα μαλλον...
Τη μια την ηξερα και εγινα και αισθανθηκα και ασχημα π με ειδε στον ψυχιατρο..
Μετα πηγα στο φαρμακειο να παρω το φαρμακο και με ρωτησε η αλλη "Καλε για ποιον ειναι αυτα;;"
Αναγκαστηκα και ειπα και ψεματα οτι ηταν για το πατερα μου...

Ε πως να ειμαι καλα εγω μετα γαμω τη τρελα μου;;;;
Όλα στο μυαλό σου είναι. Σιγά το πράγμα, πήρες αντικαταθλιπτικά και κάτι έγινε.
Τα ηρεμιστικά και τα αντικαταθλιπτικά έχουν γίνει ασπιρίνες κι εσύ ντράπηκες την φαρμακοποιό. Ή χαζή ήταν ή καμάκι σου έκανε.
Και στον ψυχίατρο, να είσαι σίγουρος ότι τα ίδια με σένα σκεφτόταν και κάποιοι άλλοι που περίμεναν εκεί. Δηλαδή, σαν τι να σχολίασαν οι κοπέλες, ότι αυτός δεν είναι καλά; Κι αυτές εκεί τι έκαναν, για βόλτα πήγαν;
Παρεπιπτόντως, τα zoloft είναι μια χαρά χάπια μην τα φοβάσαι. Σε λίγες μέρες δεν θα σκέφτεσαι έτσι, θα το δεις.

Κύκνος
10-05-2013, 14:02
να ρωτησω γιατι;
Προέκυψε ένα πρόβλημα στα ξαφνικά (λες και δεν έχω αρκετά)...ευχαριστώ για το ενδιαφέρον... :)
Κι εσύ μη σκας με την κουτσουμπόλα τη φαρμακοποιό...δεν αξίζει να χαλιέσαι για τέτοια μικροπράγματα...

Κύκνος
10-05-2013, 14:11
Προέκυψε ένα πρόβλημα στα ξαφνικά (λες και δεν έχω αρκετά)...ευχαριστώ για το ενδιαφέρον... :)
Κι εσύ μη σκας με την κουτσουμπόλα τη φαρμακοποιό...δεν αξίζει να χαλιέσαι για τέτοια μικροπράγματα...
Και σαν να μην έφταναν όλα να έχεις και τους γονείς να μην καταλαβαίνουν κι ας λένε ότι καταλαβαίνουν...μακάρι να υπήρχε μια τρύπα να κρυφτώ τώρα να μην αισθάνομαι αυτή την πίεση κι ότι δεν μπορούν οι άλλοι να καταλάβουν τι περνάω...να είμαι προστατευμένη από τον έξω κόσμο...

Nocash
10-05-2013, 14:14
Τα ηρεμιστικά και τα αντικαταθλιπτικά έχουν γίνει ασπιρίνες κι εσύ ντράπηκες την φαρμακοποιό. Ή χαζή ήταν ή καμάκι σου έκανε.
Και στον ψυχίατρο, να είσαι σίγουρος ότι τα ίδια με σένα σκεφτόταν και κάποιοι άλλοι που περίμεναν εκεί. Δηλαδή, σαν τι να σχολίασαν οι κοπέλες, ότι αυτός δεν είναι καλά; Κι αυτές εκεί τι έκαναν, για βόλτα πήγαν;
Παρεπιπτόντως, τα zoloft είναι μια χαρά χάπια μην τα φοβάσαι. Σε λίγες μέρες δεν θα σκέφτεσαι έτσι, θα το δεις.

Οτι ειμαι ασχημος ισως;;;;
Και οτι αυτο το θεμα μ εχει κανει τη ζωη δυσκολη;;;;
Και μη μ πεις οτι ειναι στο μυαλο μου γιατι θα σου χακαρω το PC :P

Δε χαλιεμαι για τη κουτσομπολα
Χαλιεμαι π ειπα ψεματα οτι δν ειναι δικα μου....Μου βγηκε ενστικτωδως.... :-/

Κύκνος
10-05-2013, 20:27
Έχω υπερένταση...πρέπει να χαλαρώσω...

Lacrymosa
11-05-2013, 10:55

Συμφωνω. Τα ζολοφτ τα παιρνω ενα χρονο κ με εχουν βοηθησει πολυ, εχω γινει πιο νορμαλ κ κοινωνικο ατομο.
Οσο για τη φαρμακοποιο πιθανον να ηταν ειτε καμια κομπλεξικη κουτσομπολα οποτε μν δινεις σημασια στο τι ειπε, ειτε να μην ηξερε καν το σκευασμα τι ειναι. μην νομιζεις οτι οσοι δουλευουν στα φαρμακεια ειναι φαρμακοποιοι με την εννοια να εχουν τελειωσει φαρμακευτικη κ να ξερουν, πολλες φορες εχουν υπαλληλους π εχουν τελειωσει παραιατρικα επαγγελματα κ δν εχουν πληρη γνωση η βαζουν στο ταμειο γνωστους τους η το παιδι τους. εμενα μια π ειχα παει να παρω αμπιλιφάι, μου ειπε "ορίστε και το Αμπιλίφυ" (ετσι το ειπε ακριβως!). ασχετη ηταν καραμπαμ οταν δν ξερεις ουτε να το διαβασεις το φαρμακο, ποσο μαλλον να ξερεις για ποια παθηση ειναι.

Οσο για τις κοπελες, γιατι να σε κουτσομπολεψουν επειδη ησουν στον ψυχιατρο? Αν ενιωσες αβολα εσυ, θα επρεπε να ενιωσαν κ εκεινες, διοτι στο ιδιο μερος ησασταν, κ αν ντραπηκες εσυ π σε ειδαν ντραπηκαν κι αυτες π τις ειδες εσυ.

Μην σκας με τετοια, πες μας το πηρες τελικα? Πως πηγε η πρωτη μερα με ζολοφτ? Εζησες? χαχα να υποθεσω σ φερε ναυτια, ε?

Nocash
11-05-2013, 11:09
Lacry ναι το ξεκινησα τελικα γιατι δε παλευοτανε..
Οχι δε μ εφερε ουτε ναυτια ουτε τπτ...
Απλα κοιμηθηκα λιγο παραπανω δε ξερω βεβαια αν ευθυνεται το φαρμακο γιαυτο... :-)

Άγνωστος
11-05-2013, 21:21
Lacry ναι το ξεκινησα τελικα γιατι δε παλευοτανε..
Οχι δε μ εφερε ουτε ναυτια ουτε τπτ...
Απλα κοιμηθηκα λιγο παραπανω δε ξερω βεβαια αν ευθυνεται το φαρμακο γιαυτο... :-)

Το φάρμακο ευθύνεται.
Άμα δε δουλεύεις κομπλέ είσαι.

Nocash
12-05-2013, 08:17
.....Like shit....

Lacrymosa
12-05-2013, 17:44
Κουρασμενη.. εβαλα τα ποδια μου σε κρυο νερο.. εχω πεθανει στο περπατημα σημερα..

Κύκνος
16-05-2013, 13:06
Νιώθω ότι τίποτα δεν έχει νόημα...

Κύκνος
17-05-2013, 13:03
Κουρασμένη...πολύ κουρασμένη...

Kortha
17-05-2013, 13:45
Οι φοβιες μου δενουν τα χερια, τα ποδια, μου κλινουν το στομα, μου αλλοιωνουν το βλεμα, με ακινητοποιουν, με σκοτωνουν..

Fire
17-05-2013, 18:19
Αρκετά καλά..έγινε και κάτι καλό σήμερα!Ελπίζω να συνεχισει ετσι............... :/

giannis94
18-05-2013, 00:08
πετάωωωωω!!!τέλειααα!!!!! είναι θεαα, πανεμορφηηηη και πανεξυπνηηηη!!! είναι ότι πιο όμορφο έχουν δει τα δυο μου μάτια!!!! την λατρευωωωω όλο και περισσότερο!!! λίγο ακόμη αν περιορίσω την ιψδ και όλα τέλειαα θα πάνεεεεε!!!!!!!

Lacrymosa
18-05-2013, 00:18
Προφανως αναφερεσαι σε καποια κοπελα?!?! Αντε ρε συ ωραια, τετοια να ακουμε!!!!!!

(Μην μ πεις οτι την γνωρισες στο Βουλγαρη 31!) :PPP

giannis94
18-05-2013, 00:25
προφανως!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα.....οχι αλλουυυυυυυυ!!!! δεν μπαινω σε λεωφορεια πολυ τελευταια!! ολα τα λεφτα μου στο 31 τα εφαγα και παρ'όλα αυτά τελικα δεν την βρήκα εκει ...χαχαχαχα

Lacrymosa
18-05-2013, 00:31
Χαχαχαχαχα ειπα κι εγω!!! :)

Κύκνος
19-05-2013, 21:24
Νιώθω νευρικότητα...πάλι...

Tomhet
20-05-2013, 01:39
Κουράστηκα να κλαίω μόνος καθημερινά...
Σιχαίνομαι το ότι η παραδοχή αυτού στον κόσμο σας δείχνει μόνο αδυναμία...

Άγνωστος
20-05-2013, 04:16
Μας θέλουνε στο σκότος.

Άγνωστος
20-05-2013, 04:31
Για το πούτσο καβάλα.

KENO
20-05-2013, 21:12
μας εχει καταγαμησει οντως το καλοκαιρι κι ακομα δεν μπηκε ο ιουνιος. μακαρι να ειναι το τελευταιο μας φετο, δε παει παρακατω η ζωουλα.

Lacrymosa
20-05-2013, 23:14
Μας θέλουνε στο σκότος.

Οι νεοταξιτες?? Ποιοι???

KENO
21-05-2013, 03:23
επισης μετανιωσα για οτι εκανα τη τελευταια βδομαδα. απ'το ξυρισμα μεχρι το αλκοολ που -ελπιζω για τελευταια φορα- ηπια. η μοναξια οδηγει στην αυτοκαταστροφη.

Άγνωστος
21-05-2013, 03:35
Οι νεοταξιτες?? Ποιοι???

χαχαχχα, ξέρω γω, όλο μαλακίες λέω, μη δίνεις σημασία

Άγνωστος
21-05-2013, 03:42
http://www.youtube.com/watch?v=u9BnOvm1bkY

ioannis2
21-05-2013, 10:56
Οι φοβιες μου δενουν τα χερια, τα ποδια, μου κλινουν το στομα, μου αλλοιωνουν το βλεμα, με ακινητοποιουν, με σκοτωνουν..

Πόσων χρονων εισαι?
.. βρες τον τροπο, μαλλο με τη βοηθεια καποιου ειδικού και καλών φίλων να ξεδεθείς γιατι αλλιως θα περασουν τα χρονια και τοτε εκτος απο φοβιες θα χεις και καταθλιψη γι αυτα που έχασες.

Κύκνος
21-05-2013, 23:26
Έχω δύσπνοια...

Lacrymosa
22-05-2013, 18:04
Θελω τρελα, θελω πραγματα ανεβασμενα!!!

Nocash
22-05-2013, 19:37
Θελω τρελα, θελω πραγματα ανεβασμενα!!!

Πατσαβουρα... :P

Lacrymosa
22-05-2013, 19:57
Πατσαβουρα... :P

Σφουγγαροπανακι :))))

Nocash
22-05-2013, 20:18
Σφουγγαροπανακι :))))

Tελικα πηρα μεταθεση για εκει π φοβομουνα...

Τι να κανουμε...
Θα το παλεψω οσο εχω δυναμεις :-(

undetermined
22-05-2013, 20:20
Tελικα πηρα μεταθεση για εκει π φοβομουνα...

Τι να κανουμε...
Θα το παλεψω οσο εχω δυναμεις :-(

Που εισαι ΕΣΥ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???? ? τι λεει για πες κανα νεο... Που πας?

Lacrymosa
22-05-2013, 20:23
Για το στρατο εννοεις ρε νοκας? Που δλδ πηρες μεταθεση?
Αααχ παρε με μαζι σου... :PPP

undetermined
22-05-2013, 20:26
Για το στρατο εννοεις ρε νοκας? Που δλδ πηρες μεταθεση?
Αααχ παρε με μαζι σου... :PPP

Ναι ελα παρτην την παλαβιαρα να γλυτώσουμε....... Μας εχει τρελανει με τον στρατο

Lacrymosa
22-05-2013, 20:35
Ναι ελα παρτην την παλαβιαρα να γλυτώσουμε....... Μας εχει τρελανει με τον στρατο

Σουτ εσυ :PPPPP

Nocash
22-05-2013, 20:43
Που εισαι ΕΣΥ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε???? ? τι λεει για πες κανα νεο... Που πας?

Παω σε μια γ@μημενη μοναδα στον εβρο...

Χαλια εμαθα πως ειναι αλλα τι να κανουμε θα προσπαθησω να τα δωσω ολα αυτη τη φορα να τη παλεψω... :-)

Lacrymosa
22-05-2013, 21:05
Πεζικαριος εισαι η καταδρομεας λοκατζης??

Άγνωστος
22-05-2013, 21:11

Χαλια εμαθα πως ειναι αλλα τι να κανουμε θα προσπαθησω να τα δωσω ολα αυτη τη φορα να τη παλεψω... :-)
Γαμάει ο Έβρος ρε, μην είσαι χαζός.
Στα νησιά γαμιούνται στην εμπλοκή.

undetermined
22-05-2013, 21:24

Για πες που Εβρο???

undetermined
22-05-2013, 21:25
Σουτ εσυ :PPPPP

Παρε και την Λακρυ Νοκας , Παρτην σε ειπα ..... Μας εχει τρελανει με τον στρατο

Nocash
22-05-2013, 21:25
Πεζικαριος εισαι η καταδρομεας λοκατζης??

Εγω καταδρομεας λοκατζης;;;;

Χαχαχαχαχα

Μεγαλυτερος γιωτας λουφαδορος απο εμενα δεν παιζει να υπαρχει... χαχαχ

Nocash
22-05-2013, 21:26
Για πες που Εβρο???

Θα σου στειλω που μου για ευνοητους λογους!

Lacrymosa
23-05-2013, 01:00
Εγω καταδρομεας λοκατζης;;;;

Χαχαχαχαχα

Μεγαλυτερος γιωτας λουφαδορος απο εμενα δεν παιζει να υπαρχει... χαχαχ

Ελα ρε! Και σε ειχα για ειδικοδυναμιτη να πουμε!!
Ψηλα ψηλα ο πρασινος μπερες κ ετσι!
Εσυ θα λες ψηλα ψηλα η καλλιοπη κ η πατατα :PP

xoxoxoxoxoxxo :))))

Κύκνος
25-05-2013, 15:37
Τα ΄χω παίξει με τους εφιάλτες...γίνεται όλο και χειρότερο...δεν μπορώ άλλο!

Ntoubroutza
27-05-2013, 13:32
super....καλησπέρααα σε όλουςςς :)

Lacrymosa
28-05-2013, 00:14
Ουδετερη ζωνη.........

Ntoubroutza
28-05-2013, 09:38
Μια χαρά...Καλημέρααααα

KENO
28-05-2013, 21:29
ξαναξεκινησα τη γυμναστικη σημερα λογο της καταιγιδας που με επηρεασε. και τελικα οντως θα επρεπε να αφοσιωθω περισσοτερο εκει, και κριμα που δε μπορω να εχω το προσωπικο μου γυμναστηριο μη τρεχω και πληρωνω. δε ξερω τι αλλες λυσεις να βρω, η κριση και η ελλειψη δικου μου χωρου να κανω οτι θελω δε μ'αφηνει να εξελιχτω σαν ανθρωπος και στο τελος θα το κανω το εγκλημα σαν ζωο!

Lacrymosa
28-05-2013, 22:16
ξαναξεκινησα τη γυμναστικη σημερα λογο της καταιγιδας που με επηρεασε. και τελικα οντως θα επρεπε να αφοσιωθω περισσοτερο εκει, και κριμα που δε μπορω να εχω το προσωπικο μου γυμναστηριο μη τρεχω και πληρωνω. δε ξερω τι αλλες λυσεις να βρω, η κριση και η ελλειψη δικου μου χωρου να κανω οτι θελω δε μ'αφηνει να εξελιχτω σαν ανθρωπος και στο τελος θα το κανω το εγκλημα σαν ζωο!

Μπραβο ρε κενο επιτελους! σε επιασε το αγχος λογω καλοκαιριου να δειξεις το κορμι σου το φιδισιο μν ερθω κ στο φιλησω :PP, η παιζει τπτ στο προσκηνιο? λοιπον εαν δν εχεις λεφτα στο γυμναστηριο, μπορεις να κανεις γυμναστικη στο σπιτι, φυσικα κ μπορεις! 1 ωρα τη μερα πιστευω ειναι καλα, φυσικα θα προσεξεις κ το φαγητο σου θα κοψεις τα τζανκ φουντ κ τις αλλες μαλακιες π τρως καθως κ τα παγωτα με μετρο!! στο γιουτιουμπ εχει πολλα βιντεακια με ασκησεις π δειχνουν ακριβως πως να κανεις γυμναστικη γτ με τις περιγραφες μπερδευεσαι ενιοτε.. αναλογως αν θες να χτισεις η να χασεις κανεις αναεροβια η αεροβια! :)))))))

KENO
28-05-2013, 22:22
οχι δε με ενδιαφερει καθολου το καλοκαιρι. και περσυ πηγαινα κανονικα στη παραλια παρ'ολο που δεν ειχα γυμναστει.
πρεπει να ξεθαψω και τη καταληλη μουσικη υποκρουση παλι, γιατι ετσι στο ξεκαρφωτο δε με εμπνεει να κανω ασκησεις.

Lacrymosa
28-05-2013, 22:49
κενο ειχα ανοιξει ενα θεμα ''παμε για κλαμπινγκ'' ψαξτο θα το βρεις κ εκει βαζαμε εγω κ αλλα παιδια χορευτικα κομματακια, ισως σε βοηθησουν ως μουσικη υποκρουση για τη γυμναστικη σου, διοτι γυμναστικη με μεταλ δν κολλαει κ τοσο.. γενικα κομματια αναλαφρα βαζε, χαουζακια, κτλ, ελαφρα ομως οχι τπτ πριονια.. καλη επιτυχια κ φυσικα πρεπει να επιμεινεις καιρο μεχρι να δεις αποτελεσματα :))))))))

KENO
28-05-2013, 22:53
ναι δεν κολλαει μεταλ με γυμναστικη. συνηθως βαζω darkcore/speedcore ή goa/uplifting trance. και γενικα τετοια παιζουν καλοκαιριατικα. θενξ για τα υπολοιπα.

ioannis2
04-06-2013, 11:22
διερωτώμε γιατι εφτασα στο σημείο να μην εμπιστευομαι κανεναν. οτιδηποτε μου λενε έχω αμφιβολίες αν ειναι αλήθεια και επιζητω αποδείξεις.

keep_walking
04-06-2013, 14:33
Αισθανομαι μια...τεμπελιτιδα. Πρεπει να ανασκουμπωθω:)

howtodream8
04-06-2013, 15:11
Αισθανομαι κουρασμενη αλλα αισιοδοξη!

Lacrymosa
04-06-2013, 20:55
Αισθανομαι απαισια κ ποναω σωματικα κ ψυχολογικα............ :((((

αλεξανδρος_77
04-06-2013, 21:06
εγω αισθανομαι... σα να εχει μπει μεσα μου ο ειδικος επιστημωνας χαχα

Lacrymosa
04-06-2013, 21:10
Ποιος εχει μπει ρε αλεξανδρε, ο τρελοεπιστημονας ή ο τρολοεπιστημονας? αντε τραβα τον κ βγαλτον εξω :PPPP

KENO
05-06-2013, 02:12
παγωτο και υγεια. σιγα μη κρατουσε η γυμναστικη παραπανω απο μια μερα. αφου γκομενες θεες ειναι μονο οι παχουλες. αγαπαω ολα τα γεματουλικα κοριτσακια και θελω να τα φροντισω και να τα ταϊσω. και τις πιο ωριμες βεβαια, αλλα εκεινες μονο για σεξ μπορω να τις εχω. παω για βραδυνο mature loving και bbw hunting. <3

giannis94
05-06-2013, 13:46
μεγάλη ανακούφιση καθώς η αποστολή "αγορα νυχοκοπτη για ανθρωπο" στεφθηκε με απολυτη επιτυχια επειτα απο αρκετη προσπάθεια.

ioannis2
05-06-2013, 15:02
σκέφτομαι αν η καταθλιψη ξεκινά σταδιακά, ιδιως αν εισαι εγκλωβισμενος και δεν μπορεις να ξεφυγεις ή δεν βλεπεις καμια αλλαγη εκει που εισαι ελευθερος και μεχρι που μπορει να φτασει.
δυο απο τους γατους μου που εχουν αρκετες μερες να φανουν (ετσι αμφιβαλλω αν ζουν) ειναι πιο σημαντικοι απο αρκετους ανθρωπους. η ψυχολογια μου όμως αυτες τις μερες επισκιαζει ακόμα και το να το σκεφτομαι αυτο.

Deleted20082014
06-06-2013, 00:20
Θυμός... Πολύς θυμός μέσα μου. Που τον κρατάω και δεν ξέρω πού να τον εξωτερικεύσω πριν να εκραγώ!!! Καλά που τα γράφω κι εδώ και τα διαβάζω μπας και ηρεμήσω λίγο!!!!!!!!!

ioannis2
06-06-2013, 07:37
Θυμός... Πολύς θυμός μέσα μου. Που τον κρατάω και δεν ξέρω πού να τον εξωτερικεύσω πριν να εκραγώ!!! Καλά που τα γράφω κι εδώ και τα διαβάζω μπας και ηρεμήσω λίγο!!!!!!!!!

αν δεν τα βγαλεις έξω δεν θα ηρεμήσεις, με τον καιρο θα σου μετατραπούν σε απωθημένα. με το να τα γραφεις εδω ελαχιστα ηρεμας.

Kortha
06-06-2013, 17:01
Κγω εχω νευρα συνεχεια τωρα τελευταια...Πονοκέφαλο παντα καθε μεσημερι .... Ειμαι σιγουρη οτι εγω θα παω απο το αγχος και νωρις μαλιστα...

πφφφ τι απαισιοδοξη διαθεση !!! :/

Lacrymosa
06-06-2013, 17:03
μεγάλη ανακούφιση καθώς η αποστολή "αγορα νυχοκοπτη για ανθρωπο" στεφθηκε με απολυτη επιτυχια επειτα απο αρκετη προσπάθεια.

Αχαχαχαχαχαχχα να σαι καλα ρε Γιαννη με εκανες κ γελασα.. αυτο δν ηταν mission impossible, αυτο ηταν αποστολη εξετελεσθη.. για πες τελικα π βρηκες?

Deleted20082014
06-06-2013, 19:36
αν δεν τα βγαλεις έξω δεν θα ηρεμήσεις, με τον καιρο θα σου μετατραπούν σε απωθημένα. με το να τα γραφεις εδω ελαχιστα ηρεμας.
Αν τον εξωτερικεύσω και μάλιστα σε συγκεκριμένο άτομο το οποίο μου τον προκάλεσε, θα δημιουργήσω άσχημη εντύπωση... Γι' αυτό προτιμώ να σωπάσω για πάντα...

Deleted20082014
06-06-2013, 19:37
Κγω εχω νευρα συνεχεια τωρα τελευταια...Πονοκέφαλο παντα καθε μεσημερι .... Ειμαι σιγουρη οτι εγω θα παω απο το αγχος και νωρις μαλιστα...

πφφφ τι απαισιοδοξη διαθεση !!! :/
Το έχω περάσει και σε καταλαβαίνω. Κι εγώ το σκέφτομαι αυτό που λες πολλές φορές. Κουράγιο μας!!!!

Θεοφανία
06-06-2013, 19:38

..να σου πω, το χα ένα άγχος αυτές τις μέρες :ΡΡΡΡ

ioannis2
07-06-2013, 09:02
Αν τον εξωτερικεύσω και μάλιστα σε συγκεκριμένο άτομο το οποίο μου τον προκάλεσε, θα δημιουργήσω άσχημη εντύπωση... Γι' αυτό προτιμώ να σωπάσω για πάντα...

Που το ξερεις ότι θα δημιουργησεις άσχημη εντυπωση?
Πιο θεωρεις πιο σημαντικο, την ασχημη εντυπωση (κι αν συμβει αυτο) ή το απωθημενο που θα σου μείνει?

Κύκνος
07-06-2013, 14:57
Δεν αισθάνομαι πολύ καλά αλλά σκέφτομαι ότι ίσως από βδομάδα να είναι καλύτερα τα πράγματα...

αλεξανδρος_77
07-06-2013, 17:10
εγω αισθανομαι cool ελπιζω να παω κανενα ταξιδι στο εξωτερικο γιατι δε τη παλευω εδω...

anonymous_1
07-06-2013, 18:19
όπως πάντα..ρουτίνα και επίπεδη καθημερινότητα..
και το ανησυχητικό ότι δε μπορώ να την αλλάξω μάλλον..

Deleted20082014
08-06-2013, 21:44
Που το ξερεις ότι θα δημιουργησεις άσχημη εντυπωση?
Πιο θεωρεις πιο σημαντικο, την ασχημη εντυπωση (κι αν συμβει αυτο) ή το απωθημενο που θα σου μείνει?
Την άσχημη εντύπωση!! Το απωθημένο θα το απαλείψει ο χρόνος...

Κύκνος
09-06-2013, 14:06
Νιώθω χάλια...

howtodream8
09-06-2013, 17:11
κυκνε.... παλι πεσμενη?

.....ΠΑΛΙ ΒΡΟΧΗ ΕΔΩ.....ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ....

Κύκνος
09-06-2013, 17:24
κυκνε.... παλι πεσμενη?

.....ΠΑΛΙ ΒΡΟΧΗ ΕΔΩ.....ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ....
Βλέπω συχνά εφιάλτες κι είδα και χθες το βράδυ, γι' αυτό...τώρα που πέρασε η ώρα με επηρεάζουν λιγότερο...
Όμως πάλι καλά που δεν βρέχει εδώ, η βροχή με μελαγχολεί αν και τώρα με τη ζέστη είναι καλή...

howtodream8
09-06-2013, 17:27
Σε καταλαβαινω....κι εγω υπεφερα αρκετα απο εφιαλτες λογω των φαρμακων, και μαλιστα οπωε κι εσυ, σημερα ξυπνησα ασχημα....πονουσε και η μεση μου, μαλλον θα κοιμηθηκα ασχημα. Εχετε ζεστη ε? Αχ...

Κύκνος
09-06-2013, 17:38
Σε καταλαβαινω....κι εγω υπεφερα αρκετα απο εφιαλτες λογω των φαρμακων, και μαλιστα οπωε κι εσυ, σημερα ξυπνησα ασχημα....πονουσε και η μεση μου, μαλλον θα κοιμηθηκα ασχημα. Εχετε ζεστη ε? Αχ...
Καλά, ε; Ούτε συνεννοημένες να ήμασταν! :p Κι εμένα με πονάει η μέση μου...
Ναι, έχει αρκετή ζέστη...ουφ...έχω τον ανεμιστήρα να με δροσίζει...γιατί αχ; Θέλεις κι εσύ;

howtodream8
09-06-2013, 17:44
Ανεμιστηρα!!??? Εγω αυτη τη στιγμη φοραω πουλοβερ!!! Αυτα ειναι....

Lacrymosa
09-06-2013, 21:05
Μετρια εως πεσμενη...

KENO
10-06-2013, 01:28
ξαλαφρωμενος. κυριακατικα πηρα διπλη εκδικηση απο δυο ατομακια εδω παραδιπλα, που πριν κανα μηνα με αναγκασαν να φυγω σαν διωγμενο σκυλι. ετσι ειναι φιλε μου η φαση, σημερα κανεις υπομονη ολοι σου γαμανε τη ψυχη, αυριο ο τροχος γυρναει και τους την γαμας εσυ. ο ενας που το παιζε σπουδαιος και τρανος γονατισε, ενω η αλλη εξαφανιστηκε απ'το ξεφτυλισμα της. αλλα τι να κανουμε οσο κι αν τη λυπηθηκα στο τελος η ζωη ειναι σκληρη.

Κύκνος
10-06-2013, 13:20
Τα ίδια με χθες... :(

Deleted20082014
10-06-2013, 21:32
Ζηλεύω ζηλεύω ζηλεύωωωω!!!!! Θα ήθελα κι εγώ να είμαι εκεί :''''''''(

Κύκνος
10-06-2013, 21:51
Θλίψη και άγχος...κι αυτή η βροχή τα χειροτερεύει... :(

Κύκνος
11-06-2013, 14:04
Θλιμμένη...

howtodream8
11-06-2013, 19:54
Lonely I think

KENO
13-06-2013, 01:52
πριν μια βδομαδα εγραφα οτι δε θα κανω κανενα μπανιο φετος, τελικα αλλαξα γνωμη και μαλλον θα κανω κανονικα. σ'αυτη τη ζωη τιποτα δε κραταει για παντα, κι οσο πιο ηλιθιος εισαι τοσο καλυτερα.

ioannis2
13-06-2013, 08:51
Μου εκαναν μια καλη πρόταση κι αυτο με χαροποιει, δειχνει τις ικανοτητες μου, ανεβάζει την πεσμενη μου αυτοεκτίμηση, όμως θα πρεπει να βγω εξω απο το χωρο ασφαλειας ο οποιος καλα με περιβαλλει και νιωθω αδυναμος για να μπω σε τετοια διαδικασία.
κι ειναι αποδειξη ότι γενικα υπάρχει πολλής δρόμος ακομα μεχρι την πλήρη βελτίωση.
καποτε αυτα που ποθουμε μας πλησιαζουν όμως εκει κατεβαινει όλη η ψυχολογια και μας απομακρύνει.

αλεξανδρος_77
13-06-2013, 10:17
τραβαω τα μαλια μου ως συνηθως με αυτα που ακουωl