PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Ο τίτλος του θέματος τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 10:16
Θέλω να ερωτευτώ, φυσικά να είναι αμοιβαίο, κοπέλα 20 μέχρι 25 ετών, και να δω την ζωή μέσα από τα μάτια της, μέσα από τα μάτια ανθρώπου που βρίσκετε στο ξεκίνημα για την κατάκτηση της ζωής.

Όμως, στην ηλικία των 20 με 25, θα μπορούσε να είναι παιδί μου, η κόρη μου.

Εγώ στα 43 και εκείνη ... ...

Είμαι παιδεραστής ;;;

Πόσο παιδεραστής είμαι ;;;

ithaki
27-07-2011, 10:23
Θέλω να ερωτευτώ, φυσικά να είναι αμοιβαίο, κοπέλα 20 μέχρι 25 ετών, και να δω την ζωή μέσα από τα μάτια της, μέσα από τα μάτια ανθρώπου που βρίσκετε στο ξεκίνημα για την κατάκτηση της ζωής.

Είμαι παιδεραστής ;;;

Παιδεραστης δεν εισαι , μην ανησηχεις.
Τωρα για την διαφορα ηλικιας .. τι να σου πω οταν φτασω την ηλικια σου :P θα σου πω τι αισθανομαι.

πιεσμενη
27-07-2011, 10:26
Ενας εξυπνος ανθρωπος σαν εσενα δεν υπαρχει περιπτωση να μην ξερει οτι δεν ειναι παιδεραστης την στιγμη που θελει να ερωτευτει ενηλικο ατομο!!!!!!!! Κριση ηλικιας ειναι... δεν ειναι τιποτε!!! Λιγο πολυ μετα τα 40 ολοι οι αντρες την περνατε... κατι σαν κλημακτηριο να πουμε!!!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 10:34
Ναι βρε κορίτσια, για ενήλικο πρόσωπο ομιλώ, όμως σε ηλικία που θα μπορούσε να είναι παιδί μου, άρα κατά κάποιο τρόπο, παιδεραστία... :( κλαψ... σνιφ...

keep_walking
27-07-2011, 10:39
Θέλω να ερωτευτώ, φυσικά να είναι αμοιβαίο, κοπέλα 20 μέχρι 25 ετών

Εγω θα παρω τρεις απο αυτες...με βλεπω ισοβια:D

Lacrymosa
27-07-2011, 10:41
θεωρητικα μιλας η υφισταται κατι συγκεκριμενο κ ζητας γνωμες ??
επισης ο τιτλος κ τα κεφαλαια μπολντ στο πρωτο ποστ (ειδικα η διατυπωση του τιτλου) εμενα προσωπικα δε μου δειχνουν σοβαρο κ ωριμο ατομο...

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 10:43
Εγω θα παρω τρεις απο αυτες...με βλεπω ισοβια:D
[/FONT][/SIZE]

Ω μαααα... Μην γίνεσαι πλεονέκτης !!! Πάρε τις δύο, την μία άφησέ την για εμένα... :p:p

Θεοφανία
27-07-2011, 10:48
..εμένα πάλι σαν αγγελία μου κάνει αυτό το τόπικ......

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 10:49
θεωρητικα μιλας η υφισταται κατι συγκεκριμενο κ ζητας γνωμες ??
επισης ο τιτλος κ τα κεφαλαια μπολντ στο πρωτο ποστ (ειδικα η διατυπωση του τιτλου) εμενα προσωπικα δε μου δειχνουν σοβαρο κ ωριμο ατομο...

Ουδέποτε ισχυρίστηκα, ούτε εδώ μέσα ούτε κάπου έξω, ούτε καν υποστήριξα ως υφειστάμενες πλευρές μου την σοβαρότητα και ωριμότητα. Το αντίθετο είναι το αληθές. Η φύση μου είναι δυνατά και επιπόλαια και ανώριμη, αυτό δείχνει η εμπειρία. Μα δεν με ενοχλεί πλέον, συμφιλιώθηκα με τον εαυτό μου.

Για την ερώτηση που κάνεις, ναι θέλω γνώμες.

Lacrymosa
27-07-2011, 10:56
Καλα βρε οκ τοτε μην αρπαζεσαι, απλα ο τιτλος μου φανηκε λιγο υπερβολικος κ εγραψα τη γνωμη μου, nevermind..

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 11:00
Τον τίτλο μέσα στο πρώτο ποστ δεν τον έγραψα εγώ, το σύστημα του φορουμ τον περασε μέσα. Και δεν αρπάχτηκα...

χιχιχι... χοχοχο...

ithaki
27-07-2011, 11:31
..εμένα πάλι σαν αγγελία μου κάνει αυτό το τόπικ......

ΑΒΑΔΙΣΤΑ.Ψαχνω δροσερα νεαρα κοριτσια για να μου κανουν μαθημα ζωης.

Ετσι ειναι πιο χαριτωμενο
!

Lacrymosa
27-07-2011, 11:31
πως γινεται να τον περασε το συστημα μονο του ?? τι ειναι, μεντιουμ να μπει στο μυαλο σου κ να κατευθυνει το χερι σου λολ ??
οκ βρε δεν αρπαχτηκες, ακυρον !!!

Christina82
27-07-2011, 11:35
Απο την στιγμη που δεν κοιτας με ερωτικο τροπο κοριτσια απο 18 και κατω τοτε εισαι φυσιολογικος. Εγω ειμαι 28 χρονων οκ? Στα 22 μου τα ειχα με καποιον 38αρη, στα 24 το ιδιο και ξαναμπλεχτηκα με αλλους δυο 45αρηδες. Σιγα το πραγμα! Αμα θελουν και οι κοπελες τοτε ποιο το προβλημα..? :) Μια χαρα εισαι!

Θεοφανία
27-07-2011, 11:36
ΑΒΑΔΙΣΤΑ.Ψαχνω δροσερα νεαρα κοριτσια για να μου κανουν μαθημα ζωης.

Ετσι ειναι πιο χαριτωμενο
!

λολλλλλλλλ............

Christina82
27-07-2011, 11:49
Παιδια γιατι το παιρνετε με κακο ματι? Ο ανθρωπος ηθελε να πει το προβλημα του και να το εκφρασει με τον τροπο του. Εμενα δεν μου φαινεται λογικο αυτο που ειπωθηκε με την αγγελια, υπαρχουν αλλα σαιτ για τετοια πραγματα. Αντι να επικεντρωθειται στο προβλημα και να βοηθησετε το στρεφεται εναντιον του προσπαθώντας να βρειτε το λαθος? Δεν καταλαβαινω γτ γινεται συνεχεια αυτο..

Militon
27-07-2011, 12:02
Απο την στιγμη που δεν κοιτας με ερωτικο τροπο κοριτσια απο 18 και κατω τοτε εισαι φυσιολογικος. Εγω ειμαι 28 χρονων οκ? Στα 22 μου τα ειχα με καποιον 38αρη, στα 24 το ιδιο και ξαναμπλεχτηκα με αλλους δυο 45αρηδες. Σιγα το πραγμα! Αμα θελουν και οι κοπελες τοτε ποιο το προβλημα..? :) Μια χαρα εισαι!

Ένσταση! Όταν το θύμα είναι μικρότερο από 16 θεωρείται παιδεραστία! :-Ρ

ithaki
27-07-2011, 12:03
Παιδια γιατι το παιρνετε με κακο ματι? Ο ανθρωπος ηθελε να πει το προβλημα του και να το εκφρασει με τον τροπο του. Εμενα δεν μου φαινεται λογικο αυτο που ειπωθηκε με την αγγελια, υπαρχουν αλλα σαιτ για τετοια πραγματα. Αντι να επικεντρωθειται στο προβλημα και να βοηθησετε το στρεφεται εναντιον του προσπαθώντας να βρειτε το λαθος? Δεν καταλαβαινω γτ γινεται συνεχεια αυτο..

πλακιτσαααααααααααααααα κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωω οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοο!!! :P :P :P :P

Christina82
27-07-2011, 12:05
Ναι Ιθακη ξερω οτι κανεις πλακα.. δεν αναφερομαι σε σενα!

ithaki
27-07-2011, 12:06
Ένσταση! Όταν το θύμα είναι μικρότερο από 16 θεωρείται παιδεραστία! :-Ρ

Ατιμουτσικο εισαι και μαρτυριαρης ε?

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 12:07

Επειδή είσαι καλή και σωστή, πάρε ένα μπουκέτο τριαντάφυλλα που τα αγαπώ πολύ...:D

http://img713.imageshack.us/img713/6200/90232823.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/90232823.jpg/)

ithaki
27-07-2011, 12:10
Επειδή είσαι καλή και σωστή, πάρε ένα μπουκέτο τριαντάφυλλα που τα αγαπώ πολύ...:D

http://img713.imageshack.us/img713/6200/90232823.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/90232823.jpg/)

Να τα νατα! η συνεχεια πριβε παρακαλω!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 12:16

Και πάλι σωστά μιλάς. Υπάρχουν ιστοσελίδες όπου μπορώ να βρίσκω κάθε βδομάδα νέα κοπέλα για σεξ. Ναι, υπάρχουν ιστοσελίδες εδώ στη Γερμανία γνωριμιών, αλλά και ιστοσελίδες αποκλειστικά για σεξ. Βρίσκεσαι δηλαδή με την άλλη κι αμέσως στο κρεβάτι. Εγώ όμως μίλησα για έρωτα. Σεξ δίχως έρωτα δεν λέει... Εξάλλου έχει κι ένα μπαρ εδώ πιο κάτω που δουλεύουν και εικοσάρια. Με 150 ευρώ μπορώ να την γλεντήσω όλη νύχτα αν θέλω. Δεν με τραβάει όμως. Μου λείπει ο έρωτας όχι το σεξ, κι ας είμαι 5 χρόνια περίπου δίχως αυτό.

Christina82
27-07-2011, 12:16
Ωωωω σ'ευχαριστω πολυ ΟΥΤΙΔΑΝΕ! Πες με απλα ανοιχτομυαλη.. :)

Christina82
27-07-2011, 12:22
Και πάλι σωστά μιλάς. Υπάρχουν ιστοσελίδες όπου μπορώ να βρίσκω κάθε βδομάδα νέα κοπέλα για σεξ. Ναι, υπάρχουν ιστοσελίδες εδώ στη Γερμανία γνωριμιών, αλλά και ιστοσελίδες αποκλειστικά για σεξ. Βρίσκεσαι δηλαδή με την άλλη κι αμέσως στο κρεβάτι. Εγώ όμως μίλησα για έρωτα. Σεξ δίχως έρωτα δεν λέει... Εξάλλου έχει κι ένα μπαρ εδώ πιο κάτω που δουλεύουν και εικοσάρια. Με 150 ευρώ μπορώ να την γλεντήσω όλη νύχτα αν θέλω. Δεν με τραβάει όμως. Μου λείπει ο έρωτας όχι το σεξ, κι ας είμαι 5 χρόνια περίπου δίχως αυτό.

Γερμανια???

Christina82
27-07-2011, 12:23
Ιθακι μου ζηλευεις??? :)

KENO
27-07-2011, 12:28
Ένσταση! Όταν το θύμα είναι μικρότερο από 16 θεωρείται παιδεραστία! :-Ρκι αμα ειναι 17 ? παλι για ανηλικη μετραει. στο παρελθον ειχα ολοκληρωμενη σχεση με δυο 17αρες, κι ενιωθα να τις αποπλαναω κι οτι ημουν παρανομος...

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 12:36
Γερμανια???

Ναι, στο Aachen, είναι τριεθνές, σύνορα Βέλγιο-Ολλανδία-Γερμανία.

Θεοφανία
27-07-2011, 12:42
Ναι Ιθακη ξερω οτι κανεις πλακα.. δεν αναφερομαι σε σενα!

άντε πάλι...

σε ποιον αναφέρεσαι χριστίνα?

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 13:02
άντε πάλι...

Ούτε σε εσένα βρε γλυκουλίνη αναφέρετε. Έπρεπε να βρει μιά εισαγωγή για να ταιριάξει στην ροή του νήματος αυτά που ήθελε να γράψει, και το έκανε με τον τρόπο αυτό. Δεν υπάρχει λόγος για να πικρένεσαι. Ούτε εσύ ούτε κάποιος άλλος. Αλήθεια λέω.

Christina82
27-07-2011, 13:06
άντε πάλι...

Για όσους κοιτουν αλλου εκτος απο το προβλημα...

Christina82
27-07-2011, 13:07
Και ναι ΟΥΤΙΔΑΝΕ πολυ σωστα με τοποθετησες.. ;)

Militon
27-07-2011, 13:08
Δεν θυμάμαι ποιος αλλά μια έγκυρη μαθηματική φόρμουλα για την σωστή ηλικία της συζύγου είναι η διαίρεση της ηλικίας του συζύγου με το 2 και η πρόσθεση του αποτελέσματος με το 7!

Θεοφανία
27-07-2011, 13:11
Για όσους κοιτουν αλλου εκτος απο το προβλημα...

...το οποίο είναι?

Boltseed
27-07-2011, 13:19
ΕΙΜΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ!!! ΣΚΟΤΩΣΑ ΕΝΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΧΘΕΣ! ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΤΕ????

Θεοφανία
27-07-2011, 13:20

λολλλλλλλλλλλλλλ

ithaki
27-07-2011, 13:22
Ιθακι μου ζηλευεις??? :)
???
Να ζηλεψω?ουυυυυυυυυυ ναι! ναι ! ΝΑΙ ! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙ! τι?

Christina82
27-07-2011, 13:26
...το οποίο είναι?

Ποιο ειναι το προβλημα του Ουδιτανου δεν ξερεις?

Θεοφανία
27-07-2011, 13:28
Ποιο ειναι το προβλημα δεν ξερεις?

σε ρωτάω ποιο είναι το πρόβλημα.
για να σε ρωτάω, σημαίνει πως δεν ξέρω.

Christina82
27-07-2011, 13:31
Ξαναδιαβασε το μνμ μου.. το διορθωσα!

Θεοφανία
27-07-2011, 13:34
Κοίταξε, αν εσύ θεωρείς "πρόβλημα" έναν τύπο στα 40 φεύγα που μπαίνει εδώ μέσα και ψάχνει 20άρες, κοίταξε το.
Κατά τα άλλα περιμένω ακόμη στο "τι σκέφτεστε" απάντηση για τις κατηγορίες σου.
Το ξέρω πως δεν θα πάρω, αλλά την επόμενη φορά που θα μου απευθυνθείς, κοίτα να είσαι πιο προσεκτική.

Christina82
27-07-2011, 13:42
Κοίταξε, αν εσύ θεωρείς "πρόβλημα" έναν τύπο στα 40 φεύγα που μπαίνει εδώ μέσα και ψάχνει 20άρες, κοίταξε το.
Κατά τα άλλα περιμένω ακόμη στο "τι σκέφτεστε" απάντηση για τις κατηγορίες σου.
Το ξέρω πως δεν θα πάρω, αλλά την επόμενη φορά που θα μου απευθυνθείς, κοίτα να είσαι πιο προσεκτική.

1ον Μονο εσυ καταλαβες οτι εχω προβλημα με τον 40αρη που ψαχνει 20αρες. Αν διαβαζες τα μνματα μου δεν θα εγραφες κατι το τοσο ακυρο και
2ον Ειμαι στην δουλεια για να αφιερωθω και να σου στειλω ολα αυτα που θελω γτ θελει χρονο.. Κατανοητο? Και να εισαι σιγουρη οτι θα λαβεις! ;)

Militon
27-07-2011, 13:44

Ναι θα σε υποχρεώσουμε σε αχαλίνωτο σεξ με όλα τα νεαρά κορίτσια του φόρουμ!

Θεοφανία
27-07-2011, 13:45
1ον Μονο εσυ καταλαβες οτι εχω προβλημα με τον 40αρη που ψαχνει 20αρες. Αν διαβαζες τα μνματα μου δεν θα εγραφες κατι το τοσο ακυρο και

ωραια, δεν μου λες ποιο είναι το πρόβλημα?

2ον Ειμαι στην δουλεια για να αφιερωθω και να σου στειλω ολα αυτα που θελω γτ θελει χρονο.. Κατανοητο? Και να εισαι σιγουρη οτι θα λαβεις! ;)

αντε να σε δω....

.....................

Christina82
27-07-2011, 13:51
Ναι θα σε υποχρεώσουμε σε αχαλίνωτο σεξ με όλα τα νεαρά κορίτσια του φόρουμ!

Χαχαχαααα! καλοοοο!

Christina82
27-07-2011, 14:04
.....................

Το προβλημα του Ουδιτανου ειναι αν ειναι παιδεραστια το να ψαχνει 20αρες.. νομιζω οτι ηταν αρκετα ξεκαθαρο. Δεν καταλαβαινω γιατι τοσο ακατανοητο για σενα..

Θεοφανία
27-07-2011, 14:07
Το προβλημα του Ουδιτανου ειναι αν ειναι παιδεραστια το να ψαχνει 20αρες.. νομιζω οτι ηταν αρκετα ξεκαθαρο. Δεν καταλαβαινω γιατι τοσο ακατανοητο για σενα..

ελπίζω να κάνεις πλάκα....

KENO
27-07-2011, 14:08
παιδια υπαρχει καποιου ειδους προβλημα να σας το λυσω ?

ΕΙΜΑΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ!!! ΣΚΟΤΩΣΑ ΕΝΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙ ΧΘΕΣ! ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΤΕ????σε ζηλευω ρε φιλε, εγω μονο κατι μυγακια μικρα σκοτωσα το βραδυ. γραφε συχνοτερα μπας και βρω αξιολογο αντιπαλο, γιατι με τις τζατζογριες εδω μεσα δε μπορω να τσακωθω σαν ανθρωπος...

Militon
27-07-2011, 14:17
Θεοφανία και Χριστίνα δώστε υπόσταση στα χριστιανικά σας ονόματα, παραμερίστε τις όποιες διαφωνίες και αφήστε την αγάπη να πλημμυρίσει τις ψυχές σας τέκνα μου!

Αγαπάτε αλλήλους και κυρίως τους άντρες!

Θεοφανία
27-07-2011, 14:20
Θεοφανία και Χριστίνα δώστε υπόσταση στα χριστιανικά σας ονόματα, παραμερίστε τις όποιες διαφωνίες και αφήστε την αγάπη να πλημμυρίσει τις ψυχές σας τέκνα μου!

λολλλλλλλλλλλλλλλλλλ

tzina
27-07-2011, 14:31

ΜΙλτον ξέχασες...
A M Η Ν ! ! ! και το Α Λ Η Λ Λ Ο Υ Ι Α !!!!!!:D:p

Militon
27-07-2011, 14:35
Αμήν!!! το Αλλήλούλια είναι ωξαποδώ καθολικό! :p

Militon
27-07-2011, 14:42
Πάντως εδώ χωρά μεγάλη συζήτηση. Ο 40αρης με την 20αρα θεωρείται αποδεκτό αν και επικρίνεται σφόδρα πλαγίως (ερωτεύτηκε το πορτοφόλι του κλπ) , ο 20άρης με την 40αρα πάλι είναι σκάνδαλο! Αυτό είναι άδικο!

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 14:54
Πάντως εδώ χωρά μεγάλη συζήτηση. Ο 40αρης με την 20αρα θεωρείται αποδεκτό αν και επικρίνεται σφόδρα πλαγίως (ερωτεύτηκε το πορτοφόλι του κλπ) , ο 20άρης με την 40αρα πάλι είναι σκάνδαλο! Αυτό είναι άδικο!

ναι γιατι δυστυχως ο αντρας ειναι μαγκας και γυναικας αμα παει με μικροτερες και τον ζουλευουν ολοι αν μια 40αρα παει με 20αρη ειναι πορνογρια κλπ κλπ κλπ κλπ και ΜΙΛΦΑΡΑ!!!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 15:09
.

Κουτσαίνει λίγο το μυαλό σου αλλά εντάξει, μπορεί να μην τρέχει, βαδίζει πάντως κούτσα-κούτσα, και θα φτάσει κάποια στιγμή στον προορισμό...

Κοίταξε το πάντως...

Θεοφανία
27-07-2011, 15:14
Κουτσαίνει λίγο το μυαλό σου αλλά εντάξει, μπορεί να μην τρέχει, βαδίζει πάντως κούτσα-κούτσα, και θα φτάσει κάποια στιγμή στον προορισμό...

Κοίταξε το πάντως...

τι ακριβώς να κοιτάξω?
Πως μπαίνει ένας τύπος της ηλικίας σου σε ένα φόρουμ ψυχολογίας και κάνει ερωτήσεις του @@ για να πιάσει κουβέντα ή να κάνει γνωριμίες?

Όσο για το κουτσό μυαλό δεν θα το σχολιάσω...το ποιον του καθένα δεν θέλει και πολύ χρόνο για να εκδηλωθεί.

Christina82
27-07-2011, 15:14
Ουτιδανε δεν εχει καταλαβει το προβλημα αστο!

Christina82
27-07-2011, 15:17
τι ακριβώς να κοιτάξω?
Πως μπαίνει ένας τύπος της ηλικίας σου σε ένα φόρουμ ψυχολογίας και κάνει ερωτήσεις του @@ για να πιάσει κουβέντα ή να κάνει γνωριμίες?

Όσο για το κουτσό μυαλό δεν θα το σχολιάσω...το ποιον του καθένα δεν θέλει και πολύ χρόνο για να εκδηλωθεί.

Τι εγινε Θεοφανια? Παλι επιτιθεσαι... και χαρακτηριζεις καποιον που μπαινει για να συζητησει τους προβληματισμους του και εσυ τον κρινεις οτι ερχεται για γνωριμιες? Πεφτεις μεσα στην ιδια σου την λασπη..

Christina82
27-07-2011, 15:19
Θεοφανια δεν εχεις κανενα δικαιωμα να σχολιαζεις με τετοιον χυδαιο τροπο τον οποιοδηποτε που θελει να συζητησει τους προβληματισμους του...

Θεοφανία
27-07-2011, 15:21
Τι εγινε Θεοφανια? Παλι επιτιθεσαι... και χαρακτηριζεις καποιον που μπαινει για να συζητησει τους προβληματισμους του και εσυ τον κρινεις οτι ερχεται για γνωριμιες? Πεφτεις μεσα στην ιδια σου την λασπη..

βγάλε τις παρωπίδες σου και κοίτα ποιος επιτέθηκε πρώτος.
Όσο για σένα, ακόμη περιμένω απάντηση. Μάθε όταν τα βάζεις με κάποιον να έχεις και τα άντερα να τον αντιμετωπίσεις και όχι να κρύβεσαι πίσω από χαζοχαρούμενα ποστ όπως κάνεις συνέχεια μαζί μου από χτες.
Αν έχεις πρόβλημα, λύστο.

KENO
27-07-2011, 15:21
παιδια μην ασχοληστε με τη Θεοφανία, ενα τρολλ ειναι που μπηκε εδω μεσα να κρινει τις ζωες των αλλων αρνητικα, και δεν εχει ανοιξει ποτε δικο της θεμα να μας πει το προβλημα της για να τη κρινουμε κι εμεις. ignore κατευθειαν γιατι συνεχως το ιδιο κανει, ερχεται πεταει μια μαλακια να σε νευριασει, και τελικα καταληγει σε καβγα και να καταστρεφει τα θεματα με offtopic.

Θεοφανία
27-07-2011, 15:22
Θεοφανια δεν εχεις κανενα δικαιωμα να σχολιαζεις με τετοιον χυδαιο τροπο τον οποιοδηποτε που θελει να συζητησει τους προβληματισμους του...

οτι να ναι

Christina82
27-07-2011, 15:26
βγάλε τις παρωπίδες σου και κοίτα ποιος επιτέθηκε πρώτος.

Δεν επιτεθηκα καθολου στο συγκεκριμενο θεμα

Όσο για σένα, ακόμη περιμένω απάντηση. Μάθε όταν τα βάζεις με κάποιον να έχεις και τα άντερα να τον αντιμετωπίσεις και όχι να κρύβεσαι πίσω από χαζοχαρούμενα ποστ όπως κάνεις συνέχεια μαζί μου από χτες.

Σου εχω ηδη δωσει απαντηση σε αυτο

Αν έχεις πρόβλημα, λύστο.

Επισης

Επισης ακυρη απαντηση σου μιας και αναφερθηκα στην επιθεση με χαρακτηρισμους που κανεις στον Ουτιδανε

Θεοφανία
27-07-2011, 15:27
Επισης ακυρη απαντηση σου μιας και αναφερθηκα στην επιθεση με χαρακτηρισμους που κανεις στον Ουτιδανε

...........ξυδι

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 15:30
να πω κ γω μια γνωμη? οπως ο καθενας λεει τα δικα του, ετσι και η θεοφανια. δεν ξερω αν ειναι τρολλ αλλα αμα κριτικαρει εκεινη αρνητικα οπως λετε κανετε κ σεις το ιδιο αμα ειστε προκατελειμενοι απεναντι της. και αλλοι δεν εχουν ανοιξει τοπικ οι οποιοι ειναι πολυ παλια μελη και τα εχουν ηδη πει η τα χουν ξεπερασει

Christina82
27-07-2011, 15:32
παιδια μην ασχοληστε με τη Θεοφανία, ενα τρολλ ειναι που μπηκε εδω μεσα να κρινει τις ζωες των αλλων αρνητικα, και δεν εχει ανοιξει ποτε δικο της θεμα να μας πει το προβλημα της για να τη κρινουμε κι εμεις. ignore κατευθειαν γιατι συνεχως το ιδιο κανει, ερχεται πεταει μια μαλακια να σε νευριασει, και τελικα καταληγει σε καβγα και να καταστρεφει τα θεματα με offtopic.

Τελικα εχεις δικιο ΚΕΝΟ.. Τροφη ζηταει για καβγα... ασε δεν πεφτω στο επιπεδο της και δηλητηριασω την καλη μου την ψυχη. Ignore!

Θεοφανία
27-07-2011, 15:34
Τελικα εχεις δικιο ΚΕΝΟ.. Τροφη ζηταει για καβγα... ασε δεν πεφτω στο επιπεδο της και δηλητηριασω την καλη μου την ψυχη. Ignore!

δε μου κάνετε τη χάρη λοιπόν να τελειώνουμε?
Αντε γιατί πολύ ασχολήθηκα.

KENO
να πω κ γω μια γνωμη? οπως ο καθενας λεει τα δικα του, ετσι και η θεοφανια. δεν ξερω αν ειναι τρολλ αλλα αμα κριτικαρει εκεινη αρνητικα οπως λετε κανετε κ σεις το ιδιο αμα ειστε προκατελειμενοι απεναντι της. και αλλοι δεν εχουν ανοιξει τοπικ οι οποιοι ειναι πολυ παλια μελη και τα εχουν ηδη πει η τα χουν ξεπερασειοχι δεν εχουμε ολοι την ιδια ορεξη να ασχολουμαστε με τα ποστ του καθενα και να ξεκιναμε καβγα σε ολα τα θεματα. η Θεοφανία στο παρελθον μου εχει καταστρεψει τουλαχιστον δυο θεματα, ενα που ειχα κανει για το περιβαλλον, κι ενα για τη φυση. αυτο το πραμα το συνηθιζει, μπαινει λες και ειναι δικο της το φορουμ, αρχιζει να σχολιαζει και να χαρακτηριζει αρνητικα για να εκνευρισει τον αλλον με οτι μαλακια της κακοφανει παντα, και τελικα καταληγει το θεμα να γινετε μπαχαλο εξαιτιας της.

το ιδιο και η αλλη χρηστρια με τις απειλες, δες πως σου κατεστρεψε το θεμα με τα snuff χωρις να εχει ιδεα τι ειναι...

Τελικα εχεις δικιο ΚΕΝΟ.. Τροφη ζηταει για καβγα... ασε δεν πεφτω στο επιπεδο της και δηλητηριασω την καλη μου την ψυχη. Ignore!φυσικα κι εχω δικιο, αφορμες ψαχνουν για να τσακωθουν και οι δυο!

Λήθη
http://comps.fotosearch.com/bigcomps/UNN/UNN317/u22346019.jpg

Εδώ μέσα έχουμε έναν τέτοιο να μας φυλάει από το κακό! Είπαμε... Μόνο με χιούμορ!

Remedy
27-07-2011, 15:35
ναι γιατι δυστυχως ο αντρας ειναι μαγκας και γυναικας αμα παει με μικροτερες και τον ζουλευουν ολοι αν μια 40αρα παει με 20αρη ειναι πορνογρια κλπ κλπ κλπ κλπ και ΜΙΛΦΑΡΑ!!!

πραγματι!
αλλα γιατι συμβαινει αυτο? ξερεις?
γιατι κι αυτη την ζηλευουν ολοι!!!!
οι μεν μεγαλοι ανδρες γιατι δεν τους προτιμαει ουτε μια συνομηλικη τους και παει με τον μικροτερο.(χανουν δλδ ενα ταργκετ γκρουπ που θεωρουσαν σιγουρακι)
οι δε μικρες, γιατι μπορει να γουσταραν τον μικρο και να τον εχασαν απο μια 40αρα.. (αυτο μας ελειπε τωρα, να μας τρωνε τους αντρες οι 40 αρες! δεν μας εφταναν τα ξεκωλα!!!!)

Christina82
27-07-2011, 15:37
να πω κ γω μια γνωμη? οπως ο καθενας λεει τα δικα του, ετσι και η θεοφανια. δεν ξερω αν ειναι τρολλ αλλα αμα κριτικαρει εκεινη αρνητικα οπως λετε κανετε κ σεις το ιδιο αμα ειστε προκατελειμενοι απεναντι της. και αλλοι δεν εχουν ανοιξει τοπικ οι οποιοι ειναι πολυ παλια μελη και τα εχουν ηδη πει η τα χουν ξεπερασει

Βροκεν δεν λεει απλα την γνωμη της αλλα ειναι επιθετικη, ακραια και χαρακτηριζει. Αυτο ειναι απαραδεκτο και κακο. Να μαθει τροπους! Την γνωμη μας μπορουμε να την λεμε με καλυτερο τροπο και οχι να ψαχνεται για καβγα. Για τα δικα της προβληματα δεν της φταινε αλλοι..

Remedy
27-07-2011, 15:37
Δεν θυμάμαι ποιος αλλά μια έγκυρη μαθηματική φόρμουλα για την σωστή ηλικία της συζύγου είναι η διαίρεση της ηλικίας του συζύγου με το 2 και η πρόσθεση του αποτελέσματος με το 7!

το "ποιος" το πετυχες 100% παντως.
γιατι ηταν οπωσδηποτε αντρας :ΡΡΡΡΡ
(το εγκυρη μ αρεσε :))

Christina82
27-07-2011, 15:38
http://comps.fotosearch.com/bigcomps/UNN/UNN317/u22346019.jpg

Εδώ μέσα έχουμε έναν τέτοιο να μας φυλάει από το κακό! Είπαμε... Μόνο με χιούμορ!

Χαχαχαχαααααα!

Θεοφανία
27-07-2011, 15:39
Βροκεν δεν λεει απλα την γνωμη της αλλα ειναι επιθετικη, ακραια και χαρακτηριζει. Αυτο ειναι απαραδεκτο και κακο. Να μαθει τροπους! Την γνωμη μας μπορουμε να την λεμε με καλυτερο τροπο και οχι να ψαχνεται για καβγα. Για τα δικα της προβληματα δεν της φταινε αλλοι..

ευτυχως που θα σταματησεις να ασχολείσαι μαζί μου.

Christina82
27-07-2011, 15:41
οχι δεν εχουμε ολοι την ιδια ορεξη να ασχολουμαστε με τα ποστ του καθενα και να ξεκιναμε καβγα σε ολα τα θεματα. η Θεοφανία στο παρελθον μου εχει καταστρεψει τουλαχιστον δυο θεματα, ενα που ειχα κανει για το περιβαλλον, κι ενα για τη φυση. αυτο το πραμα το συνηθιζει, μπαινει λες και ειναι δικο της το φορουμ, αρχιζει να σχολιαζει και να χαρακτηριζει αρνητικα για να εκνευρισει τον αλλον με οτι μαλακια της κακοφανει παντα, και τελικα καταληγει το θεμα να γινετε μπαχαλο εξαιτιας της.

το ιδιο και η αλλη χρηστρια με τις απειλες, δες πως σου κατεστρεψε το θεμα με τα snuff χωρις να εχει ιδεα τι ειναι...

φυσικα κι εχω δικιο, αφορμες ψαχνουν για να τσακωθουν και οι δυο!

Ακριβως....!

Christina82
27-07-2011, 15:42
Μου απαντησε κανεις??? χμμμμ μπα! ιδεα μου θα ηταν.. :D

Militon
27-07-2011, 15:43
το "ποιος" το πετυχες 100% παντως.
γιατι ηταν οπωσδηποτε αντρας :ΡΡΡΡΡ
(το εγκυρη μ αρεσε :))

Δεν έχει σημασία αυτό! Αν κάτσεις και το σκεφτείς είναι τέλειο :-ρρρ! Είμαι 24 δια δύο 12 και 7, 19! Ο Ουτιδανός 45 δια δυο 22,5 και 7 29,5, 29 δηλαδή! Αν και θα πρεπε να γίνει μια διόρθωση, μετά τα 40 να διαιρούμαι μόνο με το δύο και με το τρία μη σου πω!

Πάντως η αλήθεια είναι ότι μια νεαρή γυναίκα θα κάτσει μεγαλύτερο χρονικό διάστημα με έναν ώριμο άντρα παρά το παιδαρέλι με την ώριμη και πάλι οι γυναίκες βγαίνουν μείον!

Remedy
27-07-2011, 15:45
ΕΞΩ ΤΑ ΤΡΟΛ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!
ΕΔΩ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ

Θεοφανία
27-07-2011, 15:46
ΕΞΩ ΤΑ ΤΡΟΛ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!!
ΕΔΩ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ

λολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ λλλλλλλ

redrose
27-07-2011, 15:46
παιδεραστια αγαπητε φιλε ειναι οταν η αλλη ειναι ανηλικη..μια κοπελα 20 και 25 οφειλει να ξερει με ποιον θα κανει σχεση και κανει τις επιλογες της...

pythagoras23
27-07-2011, 15:47

μεχρι να μιλησεις με το δικηγορο σου καλυτερα να προσεχεις τι ποσταρεις....παντως αν σε τσιμπησε πρωτα παιζει να αποδειχθει αυτοαμυνα...

redrose
και συμφωνω με militon!!

Remedy
Δεν έχει σημασία αυτό! Αν κάτσεις και το σκεφτείς είναι τέλειο :-ρρρ! Είμαι 24 δια δύο 12 και 7, 19! Ο Ουτιδανός 45 δια δυο 22,5 και 7 29,5, 29 δηλαδή! Αν και θα πρεπε να γίνει μια διόρθωση, μετά τα 40 να διαιρούμαι μόνο με το δύο και με το τρία μη σου πω!

Πάντως η αλήθεια είναι ότι μια νεαρή γυναίκα θα κάτσει μεγαλύτερο χρονικό διάστημα με έναν ώριμο άντρα παρά το παιδαρέλι με την ώριμη και πάλι οι γυναίκες βγαίνουν μείον!

ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ!!!!!
συμφωνω με τον μαθηματικο τυπο.
μονον που επειδη η πραξη εγινε εν καιρω φαλλοκρατιας, ξεχασε ο μαθηματικος να ενημερωσει
ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ!!!
ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΧΟΧΟΧΟΟΧΟ!!!!

οσο για το σχολιο σου που εχω υπογραμμισει, περιμενω τα επιχειρηματα σου που το στηριζουν , γιατι διαφωνω κι εχω και αποδειξεις...

Christina82
27-07-2011, 15:49

Αλλα σου δινει ένας μικρος σε ηλικια και άλλα ένας ωριμος άντρας!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 15:55
τι ακριβώς να κοιτάξω?

Το ποιόν του καθένα, καλά το λες, αλλά και ο βαθμός που χάνει λάδια από τον εγκέφαλο. Τι άλλο να συμπεράνω εφόσον με συνδέεις με τέτοια που εννοείς;;; Μάλιστα τη στιγμή που υπάρχουν δεκάδες κοινωνικά δίκτυα γνωριμιών, σε 10 λεπτά για να καταλάβεις μπορώ να φροντίσω απόψε να γαμήσω, και ήρθα εδώ να βρω μουνί που όλος ο κόσμος εδώ μέσα είναι φορτωμένος με ψυχολογικά και υπαρξιακά προβλήματα;;;

Κοίταξε το, άκου που σου λέω, κι εγώ έχανα λάδια κάποτε και το κοίταξα, το φρόντισα, και επιδιόρθωσα την διαρροή. Κοίταξε το.

Λήθη
27-07-2011, 15:55
Σας χρειαζόταν ένα τρολάκι για να επανέλθετε στο θέμα και να μην συνεχίζετε την ίδια πολεμική μανιέρα οι ίδιοι γνωστοί άγνωστοι πάντα! Μπράβο! Συνεχίστε την όμορφη συζήτηση σε πολιτισμένο κλίμα επιτέλους!

KENO
27-07-2011, 15:59
Το ποιόν του καθένα, καλά το λες, αλλά και ο βαθμός που χάνει λάδια από τον εγκέφαλο. Τι άλλο να συμπεράνω εφόσον με συνδέεις με τέτοια που εννοείς;;; Μάλιστα τη στιγμή που υπάρχουν δεκάδες κοινωνικά δίκτυα γνωριμιών, σε 10 λεπτά για να καταλάβεις μπορώ να φροντίσω απόψε να γαμήσω, και ήρθα εδώ να βρω μουνί που όλος ο κόσμος εδώ μέσα είναι φορτωμένος με ψυχολογικά και υπαρξιακά προβλήματα;;;

Κοίταξε το, άκου που σου λέω, κι εγώ έχανα λάδια κάποτε και το κοίταξα, το φρόντισα, και επιδιόρθωσα την διαρροή. Κοίταξε το.ελα γαμω το μουνι τωρα ξεκολλα. τρολλαρει σου λεμε για να νευριασεις και να γινει μπαχαλο το θεμα σου. τοσα θεματα μου χει καταστρεφει κι εμενα, ακου με.

Θεοφανία
27-07-2011, 15:59

Κοίταξε το, άκου που σου λέω, κι εγώ έχανα λάδια κάποτε και το κοίταξα, το φρόντισα, και επιδιόρθωσα την διαρροή. Κοίταξε το.

πρέπει να έχεις κάνει σοβαρή δουλειά με τον εαυτό σου, αν κρίνω από την ποιότητα των λέξεων που χρησιμοποιείς.
Κατα τα άλλα επιμένω πως ένας άνθρωπος 40 φεύγα δεν μπαίνει σε ένα φόρουμ ψυχολογίας ανεβάζοντας θέμα για το αν είναι παιδεραστής επειδή του αρέσουν οι 20αρες.
Ακόμη και με ένα κουκούτσι για μυαλό, καταλαβαίνει ο καθένας πως το θέμα αποσκοπεί αλλού.

Militon
27-07-2011, 16:00
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ!!!!!
συμφωνω με τον μαθηματικο τυπο.
μονον που επειδη η πραξη εγινε εν καιρω φαλλοκρατιας, ξεχασε ο μαθηματικος να ενημερωσει
ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ!!!
ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΧΟΧΟΧΟΟΧΟ!!!!

οσο για το σχολιο σου που εχω υπογραμμισει, περιμενω τα επιχειρηματα σου που το στηριζουν , γιατι διαφωνω κι εχω και αποδειξεις...

Διότι αγαπητή μου, ο νεαρός θα πάει με την ΜΙΛΦΑΡΑ που λέει και η Broken και θα κάτσει μόνο αν έχει κανένα οιδιπόδειο άσε που θα ήταν απαγορευτικό και αυτοκτονικό μην σου πω να την παντρευτεί, ενώ η γυναίκα είναι διαπαιδαγωγημένη για την αποκατάσταση. Θα μου πεις βέβαια θα τον παντρευτεί, θα πάρει ότι μπορεί και μετά θα τον πετάξει σαν στυμμένη λεμονόκουπα! ******** γυναίκες!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 16:00
Ουτιδανε δεν εχει καταλαβει το προβλημα αστο!

Δεν πειράζει το γεγονός πως δεν παίρνει στροφές, πειράζει που γίνετε προσβλητικιά. Λες και είναι το κέντρο του κόσμου και νομίζει πως όλα και όλοι νοιώθουν και σκέπτονται με τον δικό της τρόπο. Αισ' χτίρ που έλεγε και ο Γιακόμπ... χοχοχο... χεχεχε... χιχιχι...

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 16:01
πρέπει να έχεις κάνει σοβαρή δουλειά με τον εαυτό σου, αν κρίνω από την ποιότητα των λέξεων που χρησιμοποιείς.
Κατα τα άλλα επιμένω πως ένας άνθρωπος 40 φεύγα δεν μπαίνει σε ένα φόρουμ ψυχολογίας ανεβάζοντας θέμα για το αν είναι παιδεραστής επειδή του αρέσουν οι 20αρες.
Ακόμη και με ένα κουκούτσι για μυαλό, καταλαβαίνει ο καθένας πως το θέμα αποσκοπεί αλλού.

Αυτά αξίζεις, αυτά σου δίνω. Με άλλους δηλαδή γιατί δεν μπορώ παρά να μου βγαίνει ευγένεια;; Για κοίταξε το μήπως οφείλετε σε εσένα...

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 16:03

Καλά το είπες, πρέπει να έχει κάποιος κουκούτσι μυαλό για να κάνει τις δικές σου σκέψεις... Αν και άθελά σου, τα λες με το όνομά τους τα πράγματα...

Λήθη
27-07-2011, 16:03
Αυτό τώρα είναι συζήτηση για την παιδεραστία; (ελπίζω η ερώτησή μου να μην χαλάει την σοβαρή συζήτηση)

KENO
27-07-2011, 16:04
Δεν πειράζει το γεγονός πως δεν παίρνει στροφές, πειράζει που γίνετε προσβλητικιά. Λες και είναι το κέντρο του κόσμου και νομίζει πως όλα και όλοι νοιώθουν και σκέπτονται με τον δικό της τρόπο. Αισ' χτίρ που έλεγε και ο Γιακόμπ... χοχοχο... χεχεχε... χιχιχι...οταν στο ξανακανει αυτο και σε προσβαλλει, καντην report κατω αριστερα απ'το ποστ που σε προσβαλλε, κι ασε να την αναλαβει η διαχειριση! ετσι για να καταλαβει εδω περα μεσα ποιος ξεκιναει πραγματικα τις φασαριες!

Θεοφανία
Αυτά αξίζεις, αυτά σου δίνω. Με άλλους δηλαδή γιατί δεν μπορώ παρά να μου βγαίνει ευγένεια;; Για κοίταξε το μήπως οφείλετε σε εσένα...

μάλλον δεν έγινα σαφής...

δεν με ενδιαφέρει τι σου βγαίνει μαζί μου.
Για την ακρίβεια δεν με αφοράς καθόλου. Αυτό όμως δεν θα με εμποδίσει να λέω τη γνώμη μου, άσχετα αν σου αρέσει η όχι.

BrokeN_DoLL
εχεις σκεφτει ποτε πως μπορει να ναι ετσι το στυλ τους οταν μιλανε κ επειδη δεν τις ακουμε αλλα τις διαβαζουμε, να τις παρεξηγουμε?

Militon
27-07-2011, 16:05
Αυτό τώρα είναι συζήτηση για την παιδεραστία; (ελπίζω η ερώτησή μου να μην χαλάει την σοβαρή συζήτηση

χιχιχιχιχι... Γιατί είναι κανείς παιδεραστής εδώ μέσα; Ο ΚΕΝΟ με τις 17χρονες ίσως αλλά καλύπτεται νομικά (αλήθεια ΚΕΝΟ! εχω ρωτήσει δικηγόρο!) :-ρ

KENO
27-07-2011, 16:07
χιχιχιχιχι... Γιατί είναι κανείς παιδεραστής εδώ μέσα; Ο ΚΕΝΟ με τις 17χρονες ίσως αλλά καλύπτεται νομικά (αλήθεια ΚΕΝΟ! εχω ρωτήσει δικηγόρο!) :-ρνομιζω πως δε καλυπτομαι νομικα, απ'τη στιγμη που οι γονεις τους σιγουρα θα ηταν εναντιον μου, και ο νομος λεει απο 18 και πανω. οπως και να χει, δε κυνηγαω πλεον μικρουλες, εβαλα οριο απο 22 και πανω...

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:08
κ μενα μαρεσουν οι 17χρονοι!!!!!!!!!

Remedy
27-07-2011, 16:09
κ μενα μαρεσουν οι 17χρονοι!!!!!!!!!

επιτρεπονται :)

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:10
.....................μην το πειτε πουθενα......

Militon
27-07-2011, 16:11
ΚΕΝΟ άρχισες τους συμβιβασμούς; 22 από τώρα; :-ρ

Broken μήπως τελικά πρέπει να εκπαιδεύσεις έναν; Ίσως την δεις αλλιώς και ξεπεράσεις το πρόβλημά σου!

Remedy
Αυτό τώρα είναι συζήτηση για την παιδεραστία; (ελπίζω η ερώτησή μου να μην χαλάει την σοβαρή συζήτηση)

φυσικα και την χαλαει, αλλα επειδη ειμαστε καλοι ανθρωποι θα σου απαντησουμε:
ΑΝ ειναι παιδεραστια η σχεση με 20χρονα που αναφερει ο θεματοθετης, ΤΟΤΕ και αυτο ειναι συζητηση για παιδεραστια.
δεν ξερω αν με αντιληβεσαι

Θεοφανία
.....................μην το πειτε πουθενα......

....νομιζεις.......

Λήθη
εχεις σκεφτει ποτε πως μπορει να ναι ετσι το στυλ τους οταν μιλανε κ επειδη δεν τις ακουμε αλλα τις διαβαζουμε, να τις παρεξηγουμε?Το στιλ της ανίχνευσης των προθέσεων του κάθε ένα που ανοίγει ένα θέμα και η δημόσια έκθεσή του, κριτική του, ειρωνική αντιμετώπισή του, δεν έχει να κάνει με τον τρόπο που μιλάει κάποιος, αλλά με τον τρόπο που σκέπτεται και νιώθει και με αυτό το υλικό που κουβαλάει η καρδιά του.
Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει και τους απαλύνει τον πόνο να βάζουν κάποιον στην μέση και να του διαμελίζουν τις σάρκες.

Christina82
27-07-2011, 16:12
Ουτιδανε μην ασχολεισαι! Κανε οτι δεν υπαρχει.. ακου τον ΚΕΝΟ τι λεει! Δεν θες να σου χαλασει το θεμα...

Militon
27-07-2011, 16:12
Πάντως οι 17χρονοι να δείτε πως θα τους αρέσετε! :D

Θεοφανία
27-07-2011, 16:13
ΑΝ ειναι παιδεραστια η σχεση με 20χρονα που αναφερει ο θεματοθετης, ΤΟΤΕ και αυτο ειναι συζητηση για παιδεραστια.
δεν ξερω αν με αντιληβεσαι

μη περιμένεις και πολλά γενικότερα...

..επτά σελίδες τώρα λέω το ίδιο, αλλά μάλλον μιλάω κουρδικα....

Christina82
27-07-2011, 16:13
Το στιλ της ανίχνευσης των προθέσεων του κάθε ένα που ανοίγει ένα θέμα και η δημόσια έκθεσή του, κριτική του, ειρωνική αντιμετώπισή του, δεν έχει να κάνει με τον τρόπο που μιλάει κάποιος, αλλά με τον τρόπο που σκέπτεται και νιώθει και με αυτό το υλικό που κουβαλάει η καρδιά του.
Υπάρχουν άνθρωποι που τους αρέσει και τους απαλύνει τον πόνο να βάζουν κάποιον στην μέση και να του διαμελίζουν τις σάρκες.

Πολυ σωστα τα λες!

Λήθη
27-07-2011, 16:14
δεν ξερω αν με αντιληβεσαιΑν κολλάμε στην ουσία, τότε, ανεξάρτητα αν το θέμα είναι ακριβές ή όχι, η ουσία είναι ότι το πρόσωπο χρίζει ψυχικής υποστήριξης και όχι αυτό που κάνετε. Ψυχική καταρράκωση. Αν υπάρχει η υποψία ότι κάποιος είναι φαιδρός, υπάρχει η επιλογή να φύγεις από το νήμα του χωρίς ειρωνεία και επίθεση.

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 16:14
μάλλον δεν έγινα σαφής...

δεν με ενδιαφέρει τι σου βγαίνει μαζί μου.
Για την ακρίβεια δεν με αφοράς καθόλου. Αυτό όμως δεν θα με εμποδίσει να λέω τη γνώμη μου, άσχετα αν σου αρέσει η όχι.

Κανείς δεν έχει αντίρρηση να εκφράζεις την γνώμη σου. Πρώτα όμως να σκέπτεσαι και μετά να μιλάς. Αυτό που θα λες να ξέρεις πως είναι αυθεντικό και όχι κάλπικο όπως σου έρχετε στο μυαλό αμέσως ως πρώτη σκέψη. Τις πρώτες σκέψεις σου μάθε να τις απορρίπτεις, είναι σαθρές, και άθελά σου εκδηλώνεις τον ανάλογο χαρακτήρα. Είσαι άπειρη όμως και δεν είναι κακό, κακό θα είναι να παραμείνει όμως. Μάθε πως οι πρώτες μέσα σου κινήσεις είναι σάπιες. Και να τις απορρίπτεις. Να σκέπτεσαι πρώτα καλά και μετά να μιλάς.

ithaki
27-07-2011, 16:18
Εχασα επεισοδια εδω μεσα, για να επανελθω ομως στο θεμα.
Ουτιδανε, εσυ εχεις παιδια?
ναι, μια κοπελα 20-25 θα μπορουσε να ηταν παιδι σου.
Μπορεις να φανταστεις το παιδι σου σε αυτην την ηλικια να το πασπατευει ενας μεσηλικας?
Ο προβληματισμος σου ειναι αν γινεσαι παιδεραστης? ή μολις γινει 15 χρονων πχ μια κορη σου ( αν εχεις) οτι μπορει να την πολιορκει ακομη και ο 30-40-50ρης ο μπακαλης απεναντι?Αισθανεσαι ανετα με αυτο?
Θες να εχει βγαλει δοντια?( αυτο μπορει να ειναι και τρολλινγκ--- δεν τα εχω καλα με αυτην την εννοια του τρολλ στειλτε μου καποιος πμ να μαθω!)Ρωταω για να δω αν εισαι οντως παιδερας ( μου φανηκε βαρυγδουπο η λεξη παιδεραστης και εχω φαει σκαλωμα τωρα) μην ξεχνας οτι ορισμενοι αναμεσα μας εχουν υποστει μια μορφη σεξουαλικης κακοποιησης .Αυτο σιγουρα το γνωριζες.
Μηπως σε εξιταρει το λειο κορμακι και τα στητα στηθη τα οποια δεν προκειτε να τα βρεις σε 30+ γυναικα?
Προσεγγισεις κανω....και θελω να μιλησω ωριμα να δω αποψεις... σχολιασε ελευθερα.
edit:Μηπως βρε θες να γινεις ο νεος μπουλας του 50-50 ?? ε? Ε? :)
ΥΓ.Σιχαινομαι την παιδεραστια και γαμησα στα 17 εναν 40ρη στο ξυλο επειδη την εστηνε εξω απο το δημοτικο της αδερφης μου.Μην με παρεξηγησεις εχω μαθει απο μικρος να προστατευω αδυνατους.

Remedy
27-07-2011, 16:19
Διότι αγαπητή μου, ο νεαρός θα πάει με την ΜΙΛΦΑΡΑ που λέει και η Broken και θα κάτσει μόνο αν έχει κανένα οιδιπόδειο άσε που θα ήταν απαγορευτικό και αυτοκτονικό μην σου πω να την παντρευτεί, ενώ η γυναίκα είναι διαπαιδαγωγημένη για την αποκατάσταση. Θα μου πεις βέβαια θα τον παντρευτεί, θα πάρει ότι μπορεί και μετά θα τον πετάξει σαν στυμμένη λεμονόκουπα! ******** γυναίκες!

αφενος, φυσικα αυτο θα σου πω.

αφετερου, ο νεαρος θα παει μονο αν εχει οιδιποιδειο, ενω η μικρη θα παει διοτι λατρευει: τον σκεμπε, την φαλακρα, την βαθια ρυτιδα στο μετωπο, αλλα πανω απ ολα τρελαινεται για σεξ 1 φορα τη βδομαδα, με ελλειπη στυση κι ακομα περισσοτερο για γρηγορη εξπερματωση για να μην παιδευεται!!!!

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:19
η επιθεση κατα την γνωμη μου πλεον εχει ξεφυγει απ τα ορια του θεματος. βασικα η επιθεση και η ολη ανακατωσουρα δεν εχει να κανει ΚΑΝ με το θεμα αλλα με την ''καυστικη'' συμπεριφορα που πλανιεται στην ατμοσφαιρα! καλο ειναι που και που να υπαρχει ρε σεις τι σας χαλαει?!!!

αμα ενα θεμα ειναι βαρετο τσουπ παρτε θεοφανια και ρεμεντι και αμεσως γεμιζει 8 σελιδες!!!!! ο γιεεεεα!!!!!! κοινωνικο λειτουργημα κανουν τα κοριτσια!!!!

(θεοφανια γι αυτο που ειπες δεν σου ξαναδανειζω γκομενακια που ψαρευω)

carrot
27-07-2011, 16:20

Ναι, θα σε βάλω τιμωρία στη γωνία να φωνάζεις δυνατά στην τάξη "μάγκες δεν υπάρχουν πιά, τους πάτησε το τρένο". Και μετά να το γραψεις με κιμωλία μέχρι να δηλητιριαστεί το αίμα σου από κιμωλία. Παρέα με τα υπόλοιπα άτακτα παιδάκια του φορουμ που επιτίθονται με λέξουλες και εκθέσεις και διψάνε για κουνουποαίμα.

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:21
.

ΥΓ.Σιχαινομαι την παιδεραστια και γαμησα στα 17 εναν 40ρη στο ξυλο επειδη την εστηνε εξω απο το δημοτικο της αδερφης μου.Μην με παρεξηγησεις εχω μαθει απο μικρος να προστατευω αδυνατους.

χοντρους δεν προστατευεις?!!! ;p

Θεοφανία
27-07-2011, 16:23

λολ...

δεν θα ξεχάσω ποτέ την ευγενική σου προσφορά πριν φύγω διακοπές για να μη χαλάσω τόσα λεφτά...:ΡΡΡΡΡ

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 16:24
Μπορεις να φανταστεις το παιδι σου σε αυτην την ηλικια να το πασπατευει ενας μεσηλικας?
Ο προβληματισμος σου ειναι αν γινεσαι παιδεραστης? ή μολις γινει 15 χρονων πχ μια κορη σου ( αν εχεις) οτι μπορει να την πολιορκει ακομη και ο 30-40-50ρης ο μπακαλης απεναντι?Αισθανεσαι ανετα με αυτο?
Θες να εχει βγαλει δοντια?( αυτο μπορει να ειναι και τρολλινγκ--- δεν τα εχω καλα με αυτην την εννοια του τρολλ στειλτε μου καποιος πμ να μαθω!)Ρωταω για να δω αν εισαι οντως παιδερας ( μου φανηκε βαρυγδουπο η λεξη παιδεραστης και εχω φαει σκαλωμα τωρα) μην ξεχνας οτι ορισμενοι αναμεσα μας εχουν υποστει μια μορφη σεξουαλικης κακοποιησης .Αυτο σιγουρα το γνωριζες.
Μηπως σε εξιταρει το λειο κορμακι και τα στητα στηθη τα οποια δεν προκειτε να τα βρεις σε 30+ γυναικα?
Προσεγγισεις κανω....και θελω να μιλησω ωριμα να δω αποψεις... σχολιασε ελευθερα.
edit:Μηπως βρε θες να γινεις ο νεος μπουλας του 50-50 ?? ε? Ε? :)

Ρε παλαβέ κι αν ήταν πατέρας που πήγαινε να πάρει το παιδί του;;; χοχοχο

Λήθη
χοντρους δεν προστατευεις?!!! ;pΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!!

Θεοφανία

αφετερου, ο νεαρος θα παει μονο αν εχει οιδιποιδειο, ενω η μικρη θα παει διοτι λατρευει: τον σκεμπε, την φαλακρα, την βαθια ρυτιδα στο μετωπο, αλλα πανω απ ολα τρελαινεται για σεξ 1 φορα τη βδομαδα, με ελλειπη στυση κι ακομα περισσοτερο για γρηγορη εξπερματωση για να μην παιδευεται!!!!

αχααααα...όντως
Και σίγουρα στις μικρές, εκτός από όλα αυτά που ανεφερες, έχουν ζήτηση και οι φτωχοί τέτοιοι τύποι.

Militon

lolololololol! Τελικά αυτές οι μικρές είναι πιο έξυπνες!

η επιθεση κατα την γνωμη μου πλεον εχει ξεφυγει απ τα ορια του θεματος. βασικα η επιθεση και η ολη ανακατωσουρα δεν εχει να κανει ΚΑΝ με το θεμα αλλα με την ''καυστικη'' συμπεριφορα που πλανιεται στην ατμοσφαιρα! καλο ειναι που και που να υπαρχει ρε σεις τι σας χαλαει?!!!

αμα ενα θεμα ειναι βαρετο τσουπ παρτε θεοφανια και ρεμεντι και αμεσως γεμιζει 8 σελιδες!!!!! ο γιεεεεα!!!!!! κοινωνικο λειτουργημα κανουν τα κοριτσια!!!!

Το αυτό!

Remedy
27-07-2011, 16:25

νομιζω οτι η αναφορα σε πραγματικη παιδεραστια ειναι ατυχης, γιατι αν και πιασαρικος ο τιτλος, ο ουτιδανος μιλησε για πολυ συγκεκριμενη ηλικια , πολυ παραπανω απο το οριο της αποπλανησης, γιαυτο προφανως και εγιναν ερωτησεις για το που αποσκοπει το πσοτ , εφοσον εμφανως δεν προκειται για παιδεραστια.... ολη συζητηση αφορα αυτο. τις σχεσεις με μεγαλη διαφορα ηλικιας.
νομιζω ειναι ξεκαθαρο αυτο.

θελω ομως ομως να σχολιασω το επιρβοητο επιχειρημα: "μα θα μπορουσε ηλικιακα να ειναι παιδι σου"
και απαντω
και τι ακριβως σημαινει αυτο και το θεωρουν ολοι το πιο βασικο επιχειρημα για αντιλογο?????????
ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΔΥΝΗΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ????

ithaki
27-07-2011, 16:25
χοντρους δεν προστατευεις?!!! ;p

Ναι , αλλα με αλλη μορφη πλεον.υπαρχουν αλλα μεσα.Διαβασε το φοβερο μου βιβλιο "Πως μπορω να κανω τον γαιδαρο να πεταξει"Εκδοσεις Ψηλα Πεταμε Τον Αετο
Στην 2η ενοτητα 1-5 παραγραφο παραθετω τα βηματα για αρχαριους.Ο τιτλος ειναι μασωνικος και παραπλανητικος.Οταν το ζητησεις απο το βιβλιοπωλειο σε παρακαλω προσπαθησε να ΜΗΝ γελασεις!

ithaki
27-07-2011, 16:27
Ρε παλαβέ κι αν ήταν πατέρας που πήγαινε να πάρει το παιδί του;;; χοχοχο
Οχι .. εφευγε πριν σχολασουν τα παιδια και κρυβοταν μονιμα σε κατι θαμνους.

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:27
Ναι , αλλα με αλλη μορφη πλεον.υπαρχουν αλλα μεσα.Διαβασε το φοβερο μου βιβλιο "Πως μπορω να κανω τον γαιδαρο να πεταξει"Εκδοσεις Ψηλα Πεταμε Τον Αετο
Στην 2η ενοτητα 1-5 παραγραφο παραθετω τα βηματα για αρχαριους.Ο τιτλος ειναι μασωνικος και παραπλανητικος.Οταν το ζητησεις απο το βιβλιοπωλειο σε παρακαλω προσπαθησε να ΜΗΝ γελασεις!

δεν θα γελασω εδω ειχα ζητησει το ''νερο για ελεφαντες'' για την μανα μου! ;p

θεφανια ΑΚΟΜΑ ισχυει!!!!!!!!!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 16:28

Όχι μην της κάνεις ξανά κατάσταση. Θα την φλερτάρω εγώ και θα την κατακτήσω γιατί με εξίταρε τώρα και θέλω να την κάνω δικιά μου... χοχοχο

Θεοφανία
27-07-2011, 16:29
θεφανια ΑΚΟΜΑ ισχυει!!!!!!!!!

θα σου κάνω αύριο όλα τα χατίρια μπέιμπι και θα μου βγάλεις τους περιοριστικούς όρους.....:Ρ

ithaki
27-07-2011, 16:30
νομιζω οτι η αναφορα σε πραγματικη παιδεραστια ειναι ατυχης, γιατι αν και πιασαρικος ο τιτλος, ο ουτιδανος μιλησε για πολυ συγκεκριμενη ηλικια , πολυ παραπανω απο το οριο της αποπλανησης, γιαυτο προφανως και εγιναν ερωτησεις για το που αποσκοπει το πσοτ , εφοσον εμφανως δεν προκειται για παιδεραστια.... ολη συζητηση αφορα αυτο. τις σχεσεις με μεγαλη διαφορα ηλικιας.
νομιζω ειναι ξεκαθαρο αυτο.

θελω ομως ομως να σχολιασω το επιρβοητο επιχειρημα: "μα θα μπορουσε ηλικιακα να ειναι παιδι σου"
και απαντω
και τι ακριβως σημαινει αυτο και το θεωρουν ολοι το πιο βασικο επιχειρημα για αντιλογο?????????
ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΔΥΝΗΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΣΕΞ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ????
Πες μου και αλλα πες μου και αλλα!
Να με συμπαθας πηδηξα καποια ποστ προσπαθοντας να διαβασω το thread.αν απαντηθηκε να σβησω το ποστ μου.
Μια προσεγγιση πηγα να κανω για να επανελθουμε στο θεμα.Πιστευω οτι με αφορα και θελω να ενημερωθω για το τι πιστευει ο κοσμος γενικοτερα.

Λήθη
27-07-2011, 16:31

αφετερου, ο νεαρος θα παει μονο αν εχει οιδιποιδειο, ενω η μικρη θα παει διοτι λατρευει: τον σκεμπε, την φαλακρα, την βαθια ρυτιδα στο μετωπο, αλλα πανω απ ολα τρελαινεται για σεξ 1 φορα τη βδομαδα, με ελλειπη στυση κι ακομα περισσοτερο για γρηγορη εξπερματωση για να μην παιδευεται!!!!Καλά σου λέει! Τι είδους κόλλημα είναι αυτό; Το οιδιπόδειο στις γυναίκες (σύμπλεγμα της Ηλέκτρας για την ακρίβεια) είναι πιο συχνή αιτία να κάνει σχέση με έναν μεγαλύτερο από ότι η οικονομική διασφάλιση (αυτό τουλάχιστον λένε οι στατιστικές μελέτες). Οι γυναίκες είναι περισσότερο συναισθηματικές από την βιολογική τους φύση. Οι νεαροί άντρες, πολλές φορές, θα πάνε με μία μεγαλύτερη γυναίκα, απλά και μόνο επειδή τους αρέσει σαν γυναίκα. Καθαρά σεξουαλικά.

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:38
θεοφανια προσεχε τι ταζεις!

ληθη εφαγα φλασια τωρα και σε θυμηθικα!!!εισαι αυτη που νομιζω???

Λήθη
27-07-2011, 16:40

(θεοφανια γι αυτο που ειπες δεν σου ξαναδανειζω γκομενακια που ψαρευω)Το φόρουμ ψυχικής στήριξης δεν είναι τόπος για να σπάει κανείς την ανία του και ιδιαίτερα στο θέμα που ανοίγει κάποιος άλλος. Υπάρχουν τρόποι να το διασκεδάσει κανείς σε άλλα τόπικ. Και αν ήταν μόνο θέμα διασκέδασης δεν θα έπαιρνε τέτοιες διαστάσεις. Επίσης το χιούμορ είναι κάτι πολύ ιδιαίτερο και δεν ταιριάζει σε όλα τα γούστα, ειδικά όταν επαναλαμβάνεται με το ίδιο μοτίβο.
Προσωπικά δεν μπορώ να περάσω καλά όταν κάποιος στριμώχνεται στην γωνία και οι υπόλοιποι τον πυροβολούν. Ακόμα κι αν έχει κάνει κάτι.

Remedy
27-07-2011, 16:49
Αν κολλάμε στην ουσία, τότε, ανεξάρτητα αν το θέμα είναι ακριβές ή όχι, η ουσία είναι ότι το πρόσωπο χρίζει ψυχικής υποστήριξης και όχι αυτό που κάνετε. Ψυχική καταρράκωση. Αν υπάρχει η υποψία ότι κάποιος είναι φαιδρός, υπάρχει η επιλογή να φύγεις από το νήμα του χωρίς ειρωνεία και επίθεση.

που " κανουμε" ποιοι ληθη? σε ποιους αναφερεσαι?
συνηθιζεις να χωνεσαι σε ενα θεμα και να ανακατευεις τον κοσμο χωρις να εχεις διαβασει τα προηγουμενα, γιατι βαριεσαι!.
αναφερεσαι σε μενα , σε κατι που εχει να κανει με αυτο το ποστ? και σε τι ακριβως?

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:55
εγω πραγματικα τωρα μονο και μονο απο τον τιτλο του θεματος εδειξε πως προκαλουσε. ενω το θεμα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ με παιδεραστια (ολοι ξερουν πως παιδεραστης δεν ειναι οποιος ορεγεται γκομενες/νους ανω των 18) ο τιτλος προκαλει να τον διαβασεις επειδη εχει μεσα την λεξη ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ και επισης πριν καποιος καταδικασει γραφει ''ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΤΕ??''

προδιαθετει!!!! καθαρα και στεγνα!!!

Remedy
27-07-2011, 16:56
θεοφανια προσεχε τι ταζεις!

ληθη εφαγα φλασια τωρα και σε θυμηθικα!!!εισαι αυτη που νομιζω???

αχψμ.
αστο αυτο που σκεφτηκες καλυτερα. θα παει μακρια η βαλιτσα....

Λήθη
27-07-2011, 16:56
που " κανουμε" ποιοι ληθη? σε ποιους αναφερεσαι?
συνηθιζεις να χωνεσαι σε ενα θεμα και να ανακατευεις τον κοσμο χωρις να εχεις διαβασει τα προηγουμενα, γιατι βαριεσαι!.
αναφερεσαι σε μενα , σε κατι που εχει να κανει με αυτο το ποστ? και σε τι ακριβως?Αρχικά θα σου πω ότι τα διάβασα όλα γιατί το θέμα έβγαζε μάτι και νόμιζα ότι ήταν κάτι πολύ σοβαρό (και το άλλο το είχα διαβάσει όλο!) και 2ον δεν αναφέρομαι σε κάποιον συγκεκριμένα αλλά στο κλίμα τις απαξίωσης προς τον άνθρωπο που ξεκίνησε το θέμα.
Επίσης δεν έχω καμία διάθεση για το αγαπημένο σου χόμπι. Βρες άλλο συμπαίκτη. Αν είναι να κάνουμε συζήτηση ευχαρίστως. Βρίσκω πολλές από τις τοποθετήσεις σου σωστές και μπράβο σου.

Remedy
27-07-2011, 16:57
Όχι μην της κάνεις ξανά κατάσταση. Θα την φλερτάρω εγώ και θα την κατακτήσω γιατί με εξίταρε τώρα και θέλω να την κάνω δικιά μου... χοχοχο

σταθεροποιησου σε ενα ταργκετ γκρουπ ανθρωπε και μην μας ταραζεις μεσημεριατικα!!
ειδαμε και παθαμε να συμεννοηθουμε τι σκτ εννοουσες!!!!!!

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 16:58
Αρχικά θα σου πω ότι τα διάβασα όλα γιατί το θέμα έβγαζε μάτι και νόμιζα ότι ήταν κάτι πολύ σοβαρό (

ερχεσαι στα λογια μου

claire
27-07-2011, 16:59

Είμαι παιδεραστής ;;;

ναι.

είσαι περίπου 84,6% παιδεραστής.

claire
27-07-2011, 17:01

ισχύει και για τα δύο φύλα! :D

Λήθη
27-07-2011, 17:02
εγω πραγματικα τωρα μονο και μονο απο τον τιτλο του θεματος εδειξε πως προκαλουσε. ενω το θεμα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ με παιδεραστια (ολοι ξερουν πως παιδεραστης δεν ειναι οποιος ορεγεται γκομενες/νους ανω των 18) ο τιτλος προκαλει να τον διαβασεις επειδη εχει μεσα την λεξη ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ και επισης πριν καποιος καταδικασει γραφει ''ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΕΤΕ??''

προδιαθετει!!!! καθαρα και στεγνα!!!Αυτό ακριβώς που έγραψες. Και έρχομαι πάνω σε αυτό να συμπληρώσω τον λογικό συνειρμό ότι ένας άνθρωπος που θέλει να τραβήξει την προσοχή χρησιμοποιώντας κάθε τρόπο, ακόμα και τον αρνητικό, δεν είναι ολοφάνερο ότι κάτι στην ψυχική του ζωή είναι νοσηρό;
Εμείς τι πρέπει να κάνουμε σε ένα φόρουμ ψυχικής υποστήριξης; Να τον ξεφωνήσουμε ή να τον προσεγγίσουμε προσπαθώντας να μάθουμε γιατί το κάνει αυτό; Ακόμα καλύτερα προσπαθώντας να του δείξουμε με ωραίο τρόπο τι κάνει;

Σύμφωνα πάντα με την με την ωριμότητα της γνώσης του που βρισκόμαστε.

Remedy
27-07-2011, 17:03
Αρχικά θα σου πω ότι τα διάβασα όλα γιατί το θέμα έβγαζε μάτι και νόμιζα ότι ήταν κάτι πολύ σοβαρό (και το άλλο το είχα διαβάσει όλο!) και 2ον δεν αναφέρομαι σε κάποιον συγκεκριμένα αλλά στο κλίμα τις απαξίωσης προς τον άνθρωπο που ξεκίνησε το θέμα.
Επίσης δεν έχω καμία διάθεση για το αγαπημένο σου χόμπι. Βρες άλλο συμπαίκτη. Αν είναι να κάνουμε συζήτηση ευχαρίστως. Βρίσκω πολλές από τις τοποθετήσεις σου σωστές και μπράβο σου.

θα σου πω με ΚΑΘΕ ΦΙΛΙΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.
δεν υπηρξε κλιμα απαξιωσης προς τον θεματοθετη. κλιμα σημαινει επιθεση απο αρκετους η εστω 2-3 κλπ. υπηρξε μια αμφισβητηση για τις προθεσεις του, κατα την γνωμη μου δικαιολογημενη μεχρι να αναλυθει το θεμα απο ενα και μονο ατομο, που διογκωθηκε απο μια τεραστια επιθεση σε αυτον που τολμησε να αμφισβητησει κλπ κλπ κλπ., επιθεση που για να μην κοροιδευομαστε εγινε λογω προηγουμενων απωθημενων...
αν κανεις τον κοπο να σκεφτεις πραγματικα ονοματα, εστω κι αν δεν μας τα αποκαλυψεις, θα συνειδητοποιησεις οτι κανενα κλιμα απαξιωσης του θεματοθετη δεν υπηρξε παρα μια και μονη αποψη αμφισβητησης για τον τοσο προκλητικο (ομολογουμενως) τιτλο...
το περιεργο κλιμα εγινε απο τις επιθεσεις στην θεοφανια και απο την δικη σου παρεμβαση που μολις πριν λιγο εγραψες το πρωτο σχετικο με το θαμα σχολιο. μεχρι τωρα εκανες μονο κριτικη και φασαρια...

claire
27-07-2011, 17:04

μπα! με τον ώριμο πόσο να κάτσεις? μέχρι να πέσει από το δέντρο? εμένα σκατοκαταστάσεις μου φαίνονται και οι 2!

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 17:07
θα σου πω με ΚΑΘΕ ΦΙΛΙΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.
δεν υπηρξε κλιμα απαξιωσης προς τον θεματοθετη. κλιμα σημαινει επιθεση απο αρκετους η εστω 2-3 κλπ. υπηρξε μια αμφισβητηση για τις προθεσεις του, κατα την γνωμη μου δικαιολογημενη μεχρι να αναλυθει το θεμα απο ενα και μονο ατομο, που διογκωθηκε απο μια τεραστια επιθεση σε αυτον που τολμησε να αμφισβητησει κλπ κλπ κλπ., επιθεση που για να μην κοροιδευομαστε εγινε λογω προηγουμενων απωθημενων...
αν κανεις τον κοπο να σκεφτεις πραγματικα ονοματα, εστω κι αν δεν μας τα αποκαλυψεις, θα συνειδητοποιησεις οτι κανενα κλιμα απαξιωσης του θεματοθετη δεν υπηρξε παρα μια και μονη αποψη αμφισβητησης για τον τοσο προκλητικο (ομολογουμενως) τιτλο...
το περιεργο κλιμα εγινε απο τις επιθεσεις στην θεοφανια και απο την δικη σου παρεμβαση που μολις πριν λιγο εγραψες το πρωτο σχετικο με το θαμα σχολιο. μεχρι τωρα εκανες μονο κριτικη και φασαρια...

συμφωνω με τις μαυριλες που εκανα στο κειμενο

Remedy
27-07-2011, 17:08
Αυτό ακριβώς που έγραψες. Και έρχομαι πάνω σε αυτό να συμπληρώσω τον λογικό συνειρμό ότι ένας άνθρωπος που θέλει να τραβήξει την προσοχή χρησιμοποιώντας κάθε τρόπο, ακόμα και τον αρνητικό, δεν είναι ολοφάνερο ότι κάτι στην ψυχική του ζωή είναι νοσηρό;
Εμείς τι πρέπει να κάνουμε σε ένα φόρουμ ψυχικής υποστήριξης; Να τον ξεφωνήσουμε ή να τον προσεγγίσουμε προσπαθώντας να μάθουμε γιατί το κάνει αυτό; Ακόμα καλύτερα προσπαθώντας να του δείξουμε με ωραίο τρόπο τι κάνει;

Σύμφωνα πάντα με την με την ωριμότητα της γνώσης του που βρισκόμαστε.

οχι, κανεις μεγαλο λαθος.
θελοντας να εισαι υποστηρικτικη, γινεσαι το ακριβως αντιθετο.
δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει καμια νοσηροτητα.
το θεμα αυτο, που ειναι πραγματικα πολυ προκλητικο
μπορει να μπηκε:
1. γιατι ο θεματοθετης κανει χιουμορ εστω και αποτυτχημενο γιατι για μερικους απο μας η λεξη παιδεραστια ειναι κοκκινο πανι, ειδικα σε εναν τετοιο χωρο.
2. γιατι ο θεματοθετης, θελει να προκαλεσει για να μαζευτει κοσμος στο ποστ
3. γιατι η θεοφανια εχει δικιο και ο θεματοθετης θελει να κανει γνωριμιες και βρηκε μια τετοια συζητηση σαν ευκαιρια.
αναλογα με τις διαθεσεις και την κριση του καθενα, διαλεγετε και παιρνετε...

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 17:09
μπορει να πασχει απο διαταραχη ελλειματικης προσοχης........αλλα δεν μπορουμε να το διαγνωσουμε

Remedy
27-07-2011, 17:10
ισχύει και για τα δύο φύλα! :D

πες τα κουμπαρα

claire
27-07-2011, 17:12

προδιαθετει!!!! καθαρα και στεγνα!!!

εχμμμ, ναι. σήμερα συμφωνώ σε όλα μαζί σου.

Militon
27-07-2011, 17:17
πες τα κουμπαρα

Εκτός από την παιδεραστία έχουμε και την παιδαροεραστία μου φαίνεται!

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 17:17
πιστευω πως μονο και μονο απο τον τιτλο ενας μπατσος αμα τον δει την εβαψες καλυτερα ζητα να σβησουν το θεμα

Λήθη
27-07-2011, 17:19
το περιεργο κλιμα εγινε απο τις επιθεσεις στην θεοφανια και απο την δικη σου παρεμβαση που μολις πριν λιγο εγραψες το πρωτο σχετικο με το θαμα σχολιο. μεχρι τωρα εκανες μονο κριτικη και φασαρια...Διαφωνώ ρεμ. Ένταση, ανεξάρτητα από το ποιος την ξεκινά με σπόντες, δεν υπάρχει αν και οι δύο πλευρές δεν την θρέψουν. Ένας να μην την θρέψει, σταματά αμέσως! Και βέβαια δεν είχα σκοπό να τοποθετηθώ πριν τελειώσει η ανούσια πάρλα και η διάθεση για συνεχείς πλακίτσες.
Την φωτό, άσχετο με το αν έχετε την μύγα και μυγιάζεστε, την ανάρτησα ειρωνικά για την διαχείριση που αυτός θα έπρεπε να είναι ο ρόλος της και όχι μόνο να βάζει ποινές κατόπιν εορτής. Να προφυλάσσει τα μέλη και τα θέματα με μια έστω αραιή εποπτεία. Είναι ο μόνος τρόπος να κατορθώσει κάποτε αυτό το φόρουμ να επιτελεί το έργο του τίτλου του.
Δεν είπα να μην πέσει και το αστείο, αλλά οι άσχετες συζητήσεις μεταξύ των μελών στο θέμα κάποιου άλλου είναι άκομψες, ανούσιες και δεν ενδιαφέρουν κανέναν.

Αν δεν με πιστεύεις για την φωτό, πήγαινε να δεις το “e” που έχει στο στήθος ο σούπερμαν που επέλεξα, από το “e” της κοινότητας. Υποτίθεται ότι είναι ο Nikosd σε ένα χαριτωμένο σχόλιο.

Λήθη
27-07-2011, 17:22
μπορει να πασχει απο διαταραχη ελλειματικης προσοχης........αλλα δεν μπορουμε να το διαγνωσουμεΈτσι! Και καλά θα κάνουμε να μην παίζουμε ούτε τους μπάτσους, ούτε τους γιατρούς.

Remedy
27-07-2011, 17:23
ληθη
δεν διαφωνεις, συμφωνεις.
το ιδιο λεμε.
οτι την ενταση την θρεφουν αυτοι που μπαινουν κι αρχιζουν το πρηξιμο και τις κοντρες.
ασε τα ονοματα, ας μην αρχιζουμε τα ιδια.

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 17:25
οπως ειπε και η ρεμ ολο αυτο εγινε λογω προκαταληψεων απο παλιες ''εχθρες'' που ειναι πανηλιθιες γιατι το οτι στο παρελθον κοντραριστικες με καποιον δεν σημαινει οτι πρεπει να μεινει μανιατικο και να βαλει την κουτρα σε παρωπιδα ωστε ο,τι κ αν λεει να μην συμφωνεις ΠΟΤΕ μαζι του! σε αλλο θεμα τσακωνεσαι σε αλλο πας παρακατω. εχω τσακωθει με 2-3 μελη. αλλα μολις μιλησα σε αλλο θεμα με αυτα ειδα τι πραγματικα επαιζε με τα ατομα αυτα και μετανιωσα. οπως κ κεινα

επι του θεματος τωρα εμενα δεν μαρεσει καθολου ο τιτλος ΑΥΤΟΣ να υπαρχει εδω περα και να μπαινει καμαρωτος καμαρωτος λες και ειναι επιτευγμα!!!!!

Λήθη
27-07-2011, 17:31
Σε αλλο θεμα τσακωνεσαι σε αλλο πας παρακατω. εχω τσακωθει με 2-3 μελη. αλλα μολις μιλησα σε αλλο θεμα με αυτα ειδα τι πραγματικα επαιζε με τα ατομα αυτα και μετανιωσα. οπως κ κεινα

επι του θεματος τωρα εμενα δεν μαρεσει καθολου ο τιτλος ΑΥΤΟΣ να υπαρχει εδω περα και να μπαινει καμαρωτος καμαρωτος λες και ειναι επιτευγμα!!!!!Και να μην αλλάξεις γνώμη και να μην συμφωνήσεις, πας παρακάτω! Αλίμονο αν κολλάμε σε μικρότητες, άνθρωποι που δεν έχουμε τίποτα ουσιαστικό να μοιράσουμε. Έλεος! Και να αντιπαθείς ακόμα, μια χαρά είναι! Αλλά να είσαι κόσμιος και να μην σκοτίζεις @@.

Συμφωνώ ότι όπως και να έχει, εδώ υπάρχουν άνθρωποι που έχουν υποστεί σεξουαλική κακοποίηση και αυτός ο τίτλος αποτελεί ύβρη.

Λήθη
27-07-2011, 17:33
ληθη
δεν διαφωνεις, συμφωνεις.
το ιδιο λεμε.
οτι την ενταση την θρεφουν αυτοι που μπαινουν κι αρχιζουν το πρηξιμο και τις κοντρες.
ασε τα ονοματα, ας μην αρχιζουμε τα ιδια.Συμφωνούμε στην θεωρεία, αλλά στην πράξη υπάρχει πρόβλημα. Τέλος πάντων… Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε και βλέπουμε.

Remedy
27-07-2011, 17:34
συμφωνω με την μπροκεν με το θεμα του τιτλου.
δεν λεω να κρεμασουμε κανεναν για το "χιουμορακι" του, αλλα ειναι κριμα ενα τοσο ευαισθητο θεμα, που μερικοι εδω μεσα το εχουν πληρωσει ακριβα, να μοστραρει φαρδια - πλατια για να κανουμε μεσα εμεις την πλακα μας για ενα τελειως διαφορετικο θεμα.
αν θελει ο θεματοθετης , καλα θα ηταν να αλλαξει τιτλο.
φανταστειτε δλδ να βαλω εγω τιτλο "ειμαι ο σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι και θα του πιω το αιμα" και μεσα να αναλυω μια κοντρα με το αφεντικο μου και οτι σκοπευω να του κρατησω μουτρα.
δεν προσβαλλω για την (ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ) πλακα μου, τους σχιζοφρενεις και υπονοω κι οτι ειμαι επιδοξος δολοφονος?

BrokeN_DoLL
27-07-2011, 17:36
η ακομα χειροτερα θεμα με τιτλο ''ειμαι γκει κ ο κωλος μ με καιει'' και να αναλυω πως επαθα εγκαυμα στην παραλια

να αλλαξει ο τιτλος

Λήθη
27-07-2011, 17:40
η ακομα χειροτερα θεμα με τιτλο ''ειμαι γκει κ ο κωλος μ με καιει'' και να αναλυω πως επαθα εγκαυμα στην παραλια

να αλλαξει ο τιτλοςΣυμφωνώ και νομίζω ότι και ο νηματοθέτης έχει καταλάβει τι λέμε.

Θεοφανία
27-07-2011, 17:41
δεν λεω να κρεμασουμε κανεναν για το "χιουμορακι" του, αλλα ειναι κριμα ενα τοσο ευαισθητο θεμα, που μερικοι εδω μεσα το εχουν πληρωσει ακριβα, να μοστραρει φαρδια - πλατια για να κανουμε μεσα εμεις την πλακα μας για ενα τελειως διαφορετικο θεμα.
φανταστειτε δλδ να βαλω εγω τιτλο "ειμαι ο σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι και θα του πιω το αιμα" και μεσα να αναλυω μια κοντρα με το αφεντικο μου και οτι σκοπευω να του κρατησω μουτρα.
δεν προσβαλλω για την (ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ) πλακα μου, τους σχιζοφρενεις και υπονοω κι οτι ειμαι επιδοξος δολοφονος?

ανναρωτιέμαι γιατί τόσο απλά πράγματα όπως αυτά που γράφεις τώρα, θέλουν τόσο πολύ κόπο για να τα καταλάβουν καποιοι.
Ας κάνω μια προσπάθεια να βρω απάντηση.
Μίση και πάθη στο φόρουμ, που τυφλώνουν αντί να ανοίγουν περισσότερο τα μάτια κάποιων που το έχουν περισσότερο ανάγκη.
Ασήμαντες παρείτσες χωρίς επιχειρήματα που προσπαθούν να μου την πουν επειδή τους μπαίνω στη μύτη και δεν καταφέρνουν να κάνουν το φόρουμ @@ και τρολ που κάνουν πάρτι σε τέτοιου είδους επεισόδια.
Για καλή μας τύχη είναι πολύ μικρό το ποσοστό και όπως έχω πει και άλλες φορές, αυτό το φόρουμ έχει τη μαγεία να ξεβράζει αργά η γρήγορα τέτοια φαινόμενα.

Christina82
27-07-2011, 17:48

Χαχαχαχαααα! Καλη η παρομοιωση σου και εχετε δικιο εν μερη για τον τιτλο.. εκτος αν το εγραψε πανω στην φουρτουνα του και ειχε ελλειψη συγκεντρωσης. Όμως το πιο πιθανο ειναι να σκεφτει κανεις οτι βαζεις τετοιους τιτλους για να βγαζουν ματι..

Λήθη
27-07-2011, 17:48
Όταν ο τρόπος που λες κάτι γίνει πιο φιλικός και πάψει να μοιάζει με προσωπική επίθεση και διάθεση εξευτελισμού, ειρωνείας, σαρκασμού και .όλα τα υπόλοιπα δυσάρεστα συναισθήματα, τότε αυτού του είδους τα φαινόμενα θα μειωθούν δραματικά.
Άλλο λέω την άποψή μου και άλλο κρίνω \κατακρίνω. Υπάρχει σημαντική διαφορά και τα όρια είναι δυσδιάκριτα πολλές φορές. Το δίκιο δεν νομιμοποιεί πάντα την δράση.

Remedy
27-07-2011, 17:50
μπα! με τον ώριμο πόσο να κάτσεις? μέχρι να πέσει από το δέντρο? εμένα σκατοκαταστάσεις μου φαίνονται και οι 2!

αχαχαχαχαχαχαχχχχα
α ρε κλαιρ

Christina82
27-07-2011, 17:50
ανναρωτιέμαι γιατί τόσο απλά πράγματα όπως αυτά που γράφεις τώρα, θέλουν τόσο πολύ κόπο για να τα καταλάβουν καποιοι.
Ας κάνω μια προσπάθεια να βρω απάντηση.
Μίση και πάθη στο φόρουμ, που τυφλώνουν αντί να ανοίγουν περισσότερο τα μάτια κάποιων που το έχουν περισσότερο ανάγκη.
Ασήμαντες παρείτσες χωρίς επιχειρήματα που προσπαθούν να μου την πουν επειδή τους μπαίνω στη μύτη και δεν καταφέρνουν να κάνουν το φόρουμ @@ και τρολ που κάνουν πάρτι σε τέτοιου είδους επεισόδια.
Για καλή μας τύχη είναι πολύ μικρό το ποσοστό και όπως έχω πει και άλλες φορές, αυτό το φόρουμ έχει τη μαγεία να ξεβράζει αργά η γρήγορα τέτοια φαινόμενα.

Θεοφανια.. θελει και τροπο για να ακουστουν απλα. Με την επιθεση δεν καταφερνει κανενας τιποτα..

Christina82
27-07-2011, 17:51
Όταν ο τρόπος που λες κάτι γίνει πιο φιλικός και πάψει να μοιάζει με προσωπική επίθεση και διάθεση εξευτελισμού, ειρωνείας, σαρκασμού και .όλα τα υπόλοιπα δυσάρεστα συναισθήματα, τότε αυτού του είδους τα φαινόμενα θα μειωθούν δραματικά.
Άλλο λέω την άποψή μου και άλλο κρίνω \κατακρίνω. Υπάρχει σημαντική διαφορά και τα όρια είναι δυσδιάκριτα πολλές φορές. Το δίκιο δεν νομιμοποιεί πάντα την δράση.

Με καλυψες! :)

Θεοφανία
27-07-2011, 17:53

αν με αυτό το ποστ εννοείς εμένα, να σου θυμίσω τον ώριμο τρόπο με τον οποίο με αντιμετώπισες όταν σταμάτησες να έχεις επιχειρήματα:

Σεξ, δοκίμασες; (χλωμό...)

Κύριε τάδε... 05\15 χαχαχαχαχαχα

Έχετε μεγάλη πλάκα!

claire
27-07-2011, 17:55
παιδιά, στα γραπτά είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθεί το ύφος. ίσως να πρέπει να ξεκινάει από εμάς, δηλάδή να αντιμετωπίζουμε πιο καλοπροαίρετα αυτό που γράφει ο άλλος.

Θεοφανία
27-07-2011, 17:56
Χαχαχαχαααα! Καλη η παρομοιωση σου και εχετε δικιο εν μερη για τον τιτλο.. εκτος αν το εγραψε πανω στην φουρτουνα του και ειχε ελλειψη συγκεντρωσης. Όμως το πιο πιθανο ειναι να σκεφτει κανεις οτι βαζεις τετοιους τιτλους για να βγαζουν ματι..

εσύ μεχρι πριν κάποιες σελίδες τσακωνόσουν μαζί μου επειδή ο Ουτιδανος "ειχε προβλημα" και δεν το έβλεπα.
Ούρλιαζες να μην μου απαντάνε και ορκιζόσουν πως δεν θα ξανα-ασχοληθείς μαζί μου.
Τι έγινε τώρα?

Christina82
27-07-2011, 17:57
παιδιά, στα γραπτά είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθεί το ύφος. ίσως να πρέπει να ξεκινάει από εμάς, δηλάδή να αντιμετωπίζουμε πιο καλοπροαίρετα αυτό που γράφει ο άλλος.

Ποσο καλοπροαιρετα ρε συ claire? Οταν δεχεσαι επιθεση ειναι επιθεση.. ειναι φως φαναρι, βγαζει ματι. Ποσο καλοπραιρετα λοιπον..?

claire
27-07-2011, 17:58
Ποσο καλοπροαιρετα ρε συ claire? Οταν δεχεσαι επιθεση ειναι επιθεση.. ειναι φως φαναρι, βγαζει ματι. Ποσο καλοπραιρετα λοιπον..?

δεν είναι πάντα έτσι!

Christina82
27-07-2011, 18:00
εσύ μεχρι πριν κάποιες σελίδες τσακωνόσουν μαζί μου επειδή ο Ουτιδανος "ειχε προβλημα" και δεν το έβλεπα.
Ούρλιαζες να μην μου απαντάνε και ορκιζόσουν πως δεν θα ξανα-ασχοληθείς μαζί μου.
Τι έγινε τώρα?

Βλεπεις ονειρα ή φανταζεσαι πραγματα? Στην Ρεμεντυ εκανα παραθεση. Εσυ ασχολεισαι μαζι μου και οχι εγω...

Θεοφανία
27-07-2011, 18:00

ακόμη περιμένω στο άλλο θέμα το ποστ στο οποίο σου επιτέθηκα, σε απείλησα και σε χαρακτήρισα.
έλεγες πως δεν έχεις χρόνο, δεν ξέρεις να κάνεις κοουτ και όλα αυτά τα επιεστικά.
Τι έγινε? Μήπως απλά δεν υπάρχει και ρίχνεις λάσπη σε άτομα λέγοντας ψέμματα και κατηγορώντας άδικα?

Λήθη
27-07-2011, 18:02
Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να αντιγράψω και να επικολλήσω τι είχε προηγηθεί σε μια στιγμή έντασης που για μένα είναι παρελθόν.
Δεν είναι του χαρακτήρα μου και της ψυχής μου να διαιωνίζω πολυκαιρισμένους θυμούς.
Λυπάμαι, αλλά δεν θα συρθώ στη λογική σου.

Δεν είμαι του χεριού σου, θα πει δεν μπαίνω στην λογική του παιχνιδιού σου με τους όρους που μέχρι τώρα βολευόσουν. Αν θες να μιλήσουμε πολιτισμένα, ευχαρίστως.

Θεοφανία
27-07-2011, 18:03
Βλεπεις ονειρα ή φανταζεσαι πραγματα? Στην Ρεμεντυ εκανα παραθεση. Εσυ ασχολεισαι μαζι μου και οχι εγω...

και αυτό παρακάτω τι είναι? η φαντασία μου?

Θεοφανια.. θελει και τροπο για να ακουστουν απλα. Με την επιθεση δεν καταφερνει κανενας τιποτα.....

Christina82
27-07-2011, 18:03
δεν είναι πάντα έτσι!

Δεν ειπα οτι ειναι παντα ετσι αλλα υπαρχουν και πιο ομορφοι τροποι να πεις κατι γτ εδω ερχεται καποιος πιο ευαισθητος και δεν χρειαζεται να τον καταρακωνουμαι.. Τελος παντων αστο γιατι λεμε συνεχεια τα ιδια!

Θεοφανία
27-07-2011, 18:04
Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να αντιγράψω και να επικολλήσω τι είχε προηγηθεί σε μια στιγμή έντασης που για μένα είναι παρελθόν.
Δεν είναι του χαρακτήρα μου και της ψυχής μου να διαιωνίζω πολυκαιρισμένους θυμούς.
Λυπάμαι, αλλά δεν θα συρθώ στη λογική σου.

Δεν είμαι του χεριού σου, θα πει δεν μπαίνω στην λογική του παιχνιδιού σου με τους όρους που μέχρι τώρα βολευόσουν. Αν θες να μιλήσουμε πολιτισμένα, ευχαρίστως.

χμ....να υποθέσω πως το συγκεκριμένο ποστ ήταν η προσπάθεια σου να μιλήσουμε πολιτισμένα?

Λήθη
27-07-2011, 18:05
Συνεχίστε τον πόλεμο του copy \ paste !

Καλό σας απόγευμα.

Christina82
27-07-2011, 18:06
Η απαντηση σου ηταν στην παραθεση που εκανα στην Ρεμεντυ δλδ αυτο :
Εκει αναφερθηκες και εκει απαντησα... Μην τα μπερδευεις!

Θεοφανία
27-07-2011, 18:07
Συνεχίστε τον πόλεμο του copy \ paste !

Καλό σας απόγευμα.

φτηνά τη γλίτωσα σήμερα δηλαδή....;ρ

Θεοφανία
27-07-2011, 18:10
Η απαντηση σου ηταν στην παραθεση που εκανα στην Ρεμεντυ δλδ αυτο :
Εκει αναφερθηκες και εκει απαντησα... Μην τα μπερδευεις!

λάθος...εσύ τα μπερδεύεις και νομίζεις πως έχεις να κάνεις με κανένα από τα χαζοχαρούμενα που κάνεις παρέα.
Περιμένω το ποστ που θα αποδείξει τις κατηγορίες σου για τη λάσπη που μου έριξες πως σου επιτέθηκα, σε απείλησα και σε χαρακτήρισα.

Christina82
27-07-2011, 18:27
Οτι πεις Θεοφανια.. εξαλλου εχουμε καταλαβει τι προσπαθεις να δημιουργεις!

Θεοφανία
27-07-2011, 18:31
Οτι πεις Θεοφανια.. εξαλλου εχουμε καταλαβει τι προσπαθεις να δημιουργεις!

αυτό το δεν θα ξανα ασχοληθείς μαζί μου, θα το δω ποτέ?

Christina82
27-07-2011, 18:34
αυτό το δεν θα ξανα ασχοληθείς μαζί μου, θα το δω ποτέ?

Απο την στιγμη που ζητας κατι απο μενα στο να σου βρω αποδειξεις αναγκαστικα ασχολουμαι χωρις να το θελω. Δεν μου αρεσει να μην κανω αυτο που εχω πει ή υποσχεθει. Οποτε απο την στιγμη που τελειωσε η υποχρεωση μου ναι θα το δεις!

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 20:17
3. γιατι η θεοφανια εχει δικιο και ο θεματοθετης θελει να κανει γνωριμιες και βρηκε μια τετοια συζητηση σαν ευκαιρια.

Όχι δεν παίζει. Εάν το ήθελα αυτό θα ακολουθούσα άλλη οδό πολύ περισσότερο κατάλληλη και που θα μου εξασφάλιζε αποτελέσματα κατά το πως θα τα ήθελα.

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 20:24
μπορει να πασχει απο διαταραχη ελλειματικης προσοχης........αλλα δεν μπορουμε να το διαγνωσουμε

Αυτό είναι, το βρήκες. Σίγουρα οδηγήθηκες στο συμπέρασμα αυτό όταν με είδες ντυμένο καθημερινή με το κουστούμι και την μπορντώ γραβάτα. Έλα λέγε, δίκιο έχω;;;

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
27-07-2011, 20:39
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΛΛΑ ΆΣΤΟΧΑ ΕΓΩ ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.

ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΙΔΟΙΛΕΙΧΙΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΡΗ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΥΣΗΣΩ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΟΡΓΑΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΦΤΑΝΕΙ.

http://img851.imageshack.us/img851/5909/crd011210kpyn.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/851/crd011210kpyn.gif/)

ithaki
27-07-2011, 21:06

ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΙΔΟΙΛΕΙΧΙΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΡΗ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΥΣΗΣΩ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΟΡΓΑΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΦΤΑΝΕΙ.
τωρα να πω ενα στα @@ μας .... θα φαω ban?
Δηλαδη... ελεος.... ουτε στα 20 δεν τα εχω πει αυτα.... τι να σου πω παλλικαρι. αν πεινας πηγαινε να φας.
Σεβασου τα ατομα εδω στο φορουμ τουλαχιστο ...
ευχαριστω εκ των προτερων.

Militon
27-07-2011, 21:07
Πρωί μεσημέρι βράδυ; Πρέπει να πίνεις αρκετό νερό και να κάνεις πλύσεις με listerine!

Επίσης... είναι αυτό μια παραδοχή ότι ο Μήτσος τα φτυσε ή μου φαίνεται; :p

Μήπως τελικά όλο αυτό είναι η ανδρική κρίση των 40;

Militon
27-07-2011, 21:08
[QUOTE=ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ;271356]ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΛΛΑ ΆΣΤΟΧΑ ΕΓΩ ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.

Δηλαδη... ελεος.... ουτε στα 20 δεν τα εχω πει αυτα.... τι να σου πω παλλικαρι. αν πεινας πηγαινε να φας.

Όχι, όχι! το στα @@ μας είναι κακή λέξη! εδώ μόνο ότι σχέση με γυναίκα!

void
27-07-2011, 21:08
Καλά και συ για ένα γλυφο...νι άνοιξες ολόκληρο θέμα ρε άνθρωπε?

Θεοφανία
27-07-2011, 21:09

http://img851.imageshack.us/img851/5909/crd011210kpyn.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/851/crd011210kpyn.gif/)

πόσο τη βρίσκω όταν επιβεβαιώνομαι...

να σε χαίρονται όσοι σε σιγοντάριζαν τόσες σελίδες.......

streidi
27-07-2011, 21:10
''Ο Μήτσος τα'φτυσε''; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ithaki
27-07-2011, 21:16
''Ο Μήτσος τα'φτυσε''; ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Βρηκε ενα 25αρι μαλλον και θα ξαναρθει σε 1 μερα ( ειπαμε πρωι μεσημερι βραδυ!) λολολολ

Remedy
27-07-2011, 22:17
Πρωί μεσημέρι βράδυ; Πρέπει να πίνεις αρκετό νερό και να κάνεις πλύσεις με listerine!

Επίσης... είναι αυτό μια παραδοχή ότι ο Μήτσος τα φτυσε ή μου φαίνεται; :p

Μήπως τελικά όλο αυτό είναι η ανδρική κρίση των 40;

to listerine ειναι για πριν η για μετα?

Remedy
27-07-2011, 22:20

σιγα το συγκριτικο πλεονεκτημα κουμπαρε!
μας ταπωσες τωρα...
γιατι? ο 25 χρονος τι θα της εκανε? θα της επαιζε κελτικη λυρα, απαγγελοντας τους ψαλμους του δαυιδ?

Militon
27-07-2011, 22:37
σιγα το συγκρητικο πλεονεκτημα κουμπαρε!
μας ταπωσες τωρα...
γιατι? ο 25 χρονος τι θα της εκανε? θα της επαιζε κελτικη λυρα, απαγγελοντας τους ψαλμους του δαυιδ?

χαχαχαχαχαχαχ... Υπάρχει το πλεονέκτημα της ωριμότητας! Με τέτοια δραστηριότητα το listerine είναι για πρίν και για μετά!

ithaki
27-07-2011, 23:34
σιγα το συγκρητικο πλεονεκτημα κουμπαρε!
μας ταπωσες τωρα...

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν υπαρχΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΕΛΤΙΚΗ ΛΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑαα αχαχαχα πως σου ηρθεε
πωπω μιλαμε λυθηκα...

iberis
28-07-2011, 00:44
Ουτιδανέ, παιδεραστής δεν ξέρω αν είσαι αλλά είσαι troll for sure!

Remedy
28-07-2011, 00:49
παιδια, το συγκριτικο γραφεται με γιωτα. μου ξεφυγε, σορυ :( αν δεν βαριεστε , διορθωστε το...

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
28-07-2011, 01:19

Εσύ μπορεί να μην τα έλεγες ούτε στα 20, εγώ όμως από τα 20 άρχισα αυτήν την πρακτική σε όλες μέχρι σήμερα τις σχέσεις μου. Κι αν δεν είσουν σεμνότυφος θα διέκρινες πως αυτό υποδηλώνει, εννοώ η αιδοιλειχία, απέραντο σεβασμό στην γυναίκα, από κάποιον που της δωρίζει βέβαια κάτι τέτοιο, δεν εννοώ για εσένα που σίγουρα θα το θεωρείς κάτι βρώμικο, εάν κρίνω από τον τρόπο που τοποθετήθηκες.

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
28-07-2011, 01:22
To μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

ΟΥΤΙΔΑΝΟΣ
28-07-2011, 01:24
To μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

DissolvedGirl
28-07-2011, 01:26
Ρε άιντε από εκεί, νόμιζα από τον τίτλο ότι ήταν κανένα σοβαρό thread για ένα ακόμα πιο σοβαρό θέμα και είναι η π@π@ριά του Ιουλίου!

Δηλαδή όποιος βάζει τέτοιου τίτλους για να βγάζουν μάτι όταν λες, είναι ένας παραπλανημένος αθώος με έλλειψη συγκέντρωσης, που χρειάζεται την συμπαράστασή μας, αλλά όποιου του βγήκε το μάτι ως αναμενόμενη αντίδραση από τον τίτλο τέτοιων θεμάτων, και αντιδρά αντίστοιχα, είναι κακός και επιθετικός;
Έλεος, μα τι στο καλό κάνει η διαχείρηση και δεν έχει κλείσει αυτό το θέμα... ή έστω να του αλλάξει όνομα; Μιλάμε μπήκα με full διάθεση για συμμετοχή και περιέργεια και έχω φρίξει με την ελαφρότητα όποιου χρησιμοποιεί τέτοιους τίτλους για να αναλώσει το θέμα του στο πόσο του αρέσει το sushi...

Φίλε πως-σε-λένε, λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω, αλλά οι 20χρονές έχουμε 20χρονους να μας γλείφουν πρωί βράδυ, με ένα μικρό διάλλειμα για παγωτό...

ithaki
28-07-2011, 01:34
Εσύ μπορεί να μην τα έλεγες ούτε στα 20, εγώ όμως από τα 20 άρχισα αυτήν την πρακτική σε όλες μέχρι σήμερα τις σχέσεις μου. Κι αν δεν είσουν σεμνότυφος θα διέκρινες πως αυτό υποδηλώνει, εννοώ η αιδοιλειχία, απέραντο σεβασμό στην γυναίκα, από κάποιον που της δωρίζει βέβαια κάτι τέτοιο, δεν εννοώ για εσένα που σίγουρα θα το θεωρείς κάτι βρώμικο, εάν κρίνω από τον τρόπο που τοποθετήθηκες.

Μπραβο μεγαλε γαμια που ανεβαζεις τις γυναικες στα υψη... υποκλινομαι στον μοναδικο αντρα εδω στο φορουμ!
πωπω εισαι το ινδαλμα μου!
Παω να κατουρησω λιγο γιατι δεν αντεχω αλλο την συγκινηση που σε γνωρισα!
Το να πουλαω μουρη πισω ενα πισι μπορω και εγω.
Το να υποκριθω θα ηταν επιλογη μου.
Αληθεια ο σηρινακης εσενα δεν σε βρηκε?
Εισαι φυσικο ταλεντο!
Αν σου αρεσει να υποκλινεσαι ειναι δικια σου δουλεια και το πως το κανεις στο κρεββατι σου.
Το τι κανεις παλι δεν μας αφορα .... ευτηχως δεν χρειαζεται να κανουμε διαφημιση για εμας μπας και πιασουμε κανα γκομενακι ξεμπαρκο με ορεξη για τρελο σκησιμο.
Ο δικος μου παντως διαδιδεται απο στομα σε στομα.
καληνυχτα!!! :D

Boltseed
28-07-2011, 01:37
Ουτι-νανε , τελικά είσαι παιδεραστής ναι ή οχι? μπερδευτηκαμε!

Θεοφανία
28-07-2011, 01:39
Φίλε πως-σε-λένε, λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω, αλλά οι 20χρονές έχουμε 20χρονους να μας γλείφουν πρωί βράδυ, με ένα μικρό διάλλειμα για παγωτό...

lollllllll...............

iberis
28-07-2011, 01:39
Και τρολλ είμαι και έχω και ένα τρόλλ μέσα στο βρακάκι μου. Θέλεις να το θαυμάσεις να στο στείλω σε φώτο;;;

ουτιδανό το φωνάζεις κι αυτό?

ithaki
28-07-2011, 01:43
ουτιδανό το φωνάζεις κι αυτό?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

Christina82
28-07-2011, 01:46
Εγω απορω γιατι ασχολειστε ακομα...

Remedy
28-07-2011, 01:47
Ουτι-νανε , τελικά είσαι παιδεραστής ναι ή οχι? μπερδευτηκαμε!

στο επομενο ποστ θα τον κανεις "οτι ναναι" (και θα χει ερθει στα ισα του)

Remedy
28-07-2011, 01:51

ναι βρε πουλακι μου
αλλα απο τοτε κυλησε πολυ νερο στ αυλακι.
το μαθαν κι αλλοι το μυστικο ("γλυκο μυστηριο της ζωης επιτελους σε βρισκω" που λεγε και μια κυρια στην νυφη του φρανκενσταιν)
και δεν εντυπωσιαζει πλεον το τρομερο σου κολπακι ουτε τις 20 χρονες ουτε τις 40 χρονες.
κανενα αλλο υπαρχει?
κανενα χορευτικο? κατι?
(αν και μεταξυ μας, ολη μερα, πρωι- μεσημερι- βραδυ μονο πιπες, μπας και υπαρχει καμια δυσλειτουργια στα υπολοιπα οργανα και μας το φερνεις με τροπο?)

Remedy
28-07-2011, 01:56
Μπραβο μεγαλε γαμια που ανεβαζεις τις γυναικες στα υψη... υποκλινομαι στον μοναδικο αντρα εδω στο φορουμ!
πωπω εισαι το ινδαλμα μου!
Παω να κατουρησω λιγο γιατι δεν αντεχω αλλο την συγκινηση που σε γνωρισα!
Το να πουλαω μουρη πισω ενα πισι μπορω και εγω.
Το να υποκριθω θα ηταν επιλογη μου.
Αληθεια ο σηρινακης εσενα δεν σε βρηκε?
Εισαι φυσικο ταλεντο!
Αν σου αρεσει να υποκλινεσαι ειναι δικια σου δουλεια και το πως το κανεις στο κρεββατι σου.
Το τι κανεις παλι δεν μας αφορα .... ευτηχως δεν χρειαζεται να κανουμε διαφημιση για εμας μπας και πιασουμε κανα γκομενακι ξεμπαρκο με ορεξη για τρελο σκησιμο.
Ο δικος μου παντως διαδιδεται απο στομα σε στομα.
καληνυχτα!!! :D

σε εχει φαει η ζηλεια εσενα και ειναι φανερο!

Militon
28-07-2011, 02:01

Και βέβαια τους έχει φάει ζήλια Rem μου... Αφού ξέρουν ότι ο καλύτερος είμαι εγω! lololololol

Πως θα ήταν αλήθεια αν ο τίτλος έστεκε; Τι θα λέγαμε σε αυτό τον άνθρωπο;

ithaki
28-07-2011, 02:05

αχαχαχα ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιο!

Θεοφανία
28-07-2011, 02:06
Εγω απορω γιατι ασχολειστε ακομα...

εσύ το απόγευμα μου έκανες επίθεση που "δεν καταλάβαινα" το πρόβλημα του..
Τι έγινε τώρα?

Θεοφανία
28-07-2011, 02:08
ναι βρε πουλακι μου
αλλα απο τοτε κυλησε πολυ νερο στ αυλακι.
το μαθαν κι αλλοι το μυστικο ("γλυκο μυστηριο της ζωης επιτελους σε βρισκω" που λεγε και μια κυρια στην νυφη του φρανκενσταιν)
και δεν εντυπωσιαζει πλεον το τρομερο σου κολπακι ουτε τις 20 χρονες ουτε τις 40 χρονες.
κανενα αλλο υπαρχει?
κανενα χορευτικο? κατι?
(αν και μεταξυ μας, ολη μερα, πρωι- μεσημερι- βραδυ μονο πιπες, μπας και υπαρχει καμια δυσλειτουργια στα υπολοιπα οργανα και μας το φερνεις με τροπο?)

αχαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

BrokeN_DoLL
28-07-2011, 10:46
εσύ το απόγευμα μου έκανες επίθεση που "δεν καταλάβαινα" το πρόβλημα του..
Τι έγινε τώρα?

απηυδησαν μεχρι και οι συμμαχοι! (ετσι γραφεται το απηυδησαν?) πω πω ρομπα

ουτιδανε πως σκατα σε λενε, παε να δεις αν ερχομαι!!!!!!!!

Remedy
28-07-2011, 11:35

ετσι ετσι !

BrokeN_DoLL
28-07-2011, 11:38
σκεφτομουνα το ''πηδησαν'' και προσθεσα ενα ''υ'' καταλαβες?!

Remedy
28-07-2011, 11:54
σκεφτομουνα το ''πηδησαν'' και προσθεσα ενα ''υ'' καταλαβες?!

αχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχ
λαθος σκεψη, σωστο αποτελεσμα :ΡΡΡΡ

Θεοφανία
28-07-2011, 12:33

ουτιδανε πως σκατα σε λενε, παε να δεις αν ερχομαι!!!!!!!!

λολλλλλλλλλλλλλλλλ