PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΣΗ

Σελίδες : [1] 2

Παστελι
08-05-2011, 13:54
Ρε παιδια κοριτσια οι αντρες τελικα ειναι ολοι κουφιοκεφαλοι.
Τους εχω συχαθει ειληκρινα.Οταν του φτυνεις κολανε οταν τους δωσεις σημασια την πεφτουν σε αλλην.
Οταν παντρευτεις ενας και σε εχει σιγουρη σε απαταει ακομα και με κατσικα και οταν τον απατας εσυ σε στελνει 4 μετρα κατω απο το χωμα.
Εχω χασει πασα ιδεα και ειληκρινα αυτος ειναι ενας λογος π βλεπω πεος και μου ρχεται να ξερασω.
Υ.Γ Επισης οταν σε κερδισει ενας αντρας και του διξεις οτι τον γουσταρεις και οτι θες να κανεις κατι αυτος κανει τον κινεζο.
ΑΝΤΡΕΣ .......:mad:
γιαυτο δεν εχω ορεξη για σεξ πια.

Παστελι
08-05-2011, 13:56
βλακες βλακες και τσουτσουνοπεκτες χααχαχ.:p
Σκευφτομαι να κανω σεξ με καποιον και μετα να τον πεταξω με τις κλωτσιες εξω.:eek:

saphira
08-05-2011, 14:36
γιαυτο δεν εχω ορεξη για σεξ πια.
Σεξ; Είναι αυτό που διαδραματίζεται σε κάτι μεταμεσονύχτικες εκπαιδευτικές εκπομπές όπου μια γυναίκα χαμογελαστή και όλο περιφάνεια γι'αυτο που κρατάει στα χέρια της ξεφτυλίζεται απο 2-3 μαντραχαλάδες; Πώς περιμένουμε μετά οι άντρες να μας φέρονται διαφορετικά και με συναίσθημα εφόσον απο μικρά βλέπουν τέτοιες εικόνες για το σέξ και κατα συνέπεια για το αντίθετο φύλο;

Παστελι
08-05-2011, 14:48
Δεν πανε καλα ποτε δεν πηγαιναν καλα οι αντρες.Η θα θελουν μεγαλυτερες η πολυ μικροτερες ποτε δεν ειναι αρκετο αυτο π εχεις για εναν αντρα.
Υπαρχει κανενας νορμαλ?Μας εχουν καταστρεψει οι αντρες προσωπικα εχω αρχησει να τους θεωρω σαν πιθηκους με τριχες και μυαλο αχυρο.
Ουτε ευεσθησιες εχουν ουτε πατρικα ενστηκτα και ενας αντρας δεν θελει και πολυ να βγαλει το μαχαιρι να σε σφαξει.

carrot
08-05-2011, 15:12
Σεξ; Είναι αυτό που διαδραματίζεται σε κάτι μεταμεσονύχτικες εκπαιδευτικές εκπομπές όπου μια γυναίκα χαμογελαστή και όλο περιφάνεια γι'αυτο που κρατάει στα χέρια της ξεφτυλίζεται απο 2-3 μαντραχαλάδες; Πώς περιμένουμε μετά οι άντρες να μας φέρονται διαφορετικά και με συναίσθημα εφόσον απο μικρά βλέπουν τέτοιες εικόνες για το σέξ και κατα συνέπεια για το αντίθετο φύλο;

Υπήρχε και μια εποχή που οι άντρες ήταν ρομαντικοί αλλά αυτή η εποχή (σχεδόν) τελείωσε.

Η νέα γενιά είναι περίεργη. Υπάρχουν πολλοί "θυληκοί" άντρες και πολλές "αντρικές" γυναίκες, κάτι που ωφείλεται στην υπεροχή της γυναίκας στον σημερινό κόσμο. Δεν έχουν τόση ανάγκη οι γυναίκες τους άντρες πλέον. Συναίσθημα για σας είναι "θυληκός" άντρας, αγριότητα είναι ζώο....

http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8

ALIA
08-05-2011, 15:56
Συναίσθημα για σας είναι "θυληκός" άντρας, αγριότητα είναι ζώο....

EEE... OXI KAI ZΩΟ Ο ΑΓΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ(ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ!!!) ΑΠΛΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΕΝΑΝ "ΘΗΛΥΚΟ" ΑΝΔΡΑ,ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑ!!!!!!

ALIA
08-05-2011, 16:00
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!!

claire
08-05-2011, 16:07
είσαι υπερβολική και τσουβαλιάζεις ανελέητα! δεν είναι όλοι έτσι. πιθανόν να κοιτάς άντρες με κάποια στοιχεία που δυστυχώς πάνε πακέτο και με την πιθηκίαση που αναφέρεις (σαφώς και υπάρχουν πίθηκες!)

carrot
08-05-2011, 16:24
EEE... OXI KAI ZΩΟ Ο ΑΓΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ(ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ!!!) ΑΠΛΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΕΝΑΝ "ΘΗΛΥΚΟ" ΑΝΔΡΑ,ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑ!!!!!!

Σίγουρα θα έχεις πολλές επιλογές και από διάφορες ποικιλίες να διαλέξεις.

Επίσης κάπου αλλού διάβασα ότι η ποσότητα σπέρματος των αντρών μειώνεται με την πάροδο του χρόνου λόγω περιβαλοντολογικών συνθηκών (οτι δηλαδή αυξάνεται στατιστικά η αντρική ανικανότητα). Προλάβετε κόριτσια πριν μειωθεί δραματικά η εξαφανιστεί η αντρική γονιμότητα!

Gothly
08-05-2011, 16:53

εγω γιατί έχω την εντύπωση οτι οι γυναίκες τρέχουν πίσω απο τους πιο άγριους και οχι πίσω απο τους "θηλυκούς" άντρες? βαζω κι εμενα μέσα .
δε νομίζω οτι στη πλειοψηφία αρέσουν οι "γλυκούληδες" :\
αν κάνω λάθος διορθώστε με.

elirene
08-05-2011, 16:58
ρε πιειτε τους το αιμα τρεφω τοσο μισος που σκεφτομαι να το γυρισω..

claire
08-05-2011, 16:59
ρε πιειτε τους το αιμα τρεφω τοσο μισος που σκεφτομαι να το γυρισω..

γιατί τους μισείς?

elirene
08-05-2011, 17:04
γιατι σκεφτονται μονο να γαμησουν, γιατι η κοινωνια ειναι ανδροκρατουμενοι, γτ εχω κανει τη βλακεια να χω παει με πολλους κ τους εχω σιχαθει, γτ κ γκομενο να χεις πρεπει να του καθεσαι οποτε του καπνισει κ αν δεν τα κανεις ολα δεν εισαι καλη

Gothly
08-05-2011, 17:07
elirene, κι αν τα κάνεις όλα θα σε βαρεθούν και θα σε έχουν δεδομένη ;)

claire
08-05-2011, 17:07
γιατι σκεφτονται μονο να γαμησουν, γιατι η κοινωνια ειναι ανδροκρατουμενοι, γτ εχω κανει τη βλακεια να χω παει με πολλους κ τους εχω σιχαθει, γτ κ γκομενο να χεις πρεπει να του καθεσαι οποτε του καπνισει κ αν δεν τα κανεις ολα δεν εισαι καλη

ειδικά αυτό δεν ισχύει ρε συ.... είναι σαν αυτό που λένε οι άντρες ότι οι γυναίκες έχουν πάντα πονοκέφαλο.

elirene
08-05-2011, 17:11
κοιτα να δεις δεν ισχυει για ολους αλλα γ τους περισσοτερους ειναι αυτα που λεγαμε στο θεμα της μπροκεν, εγω ας πουμε τωρα ειμαι ελλειπης στο σεξ γτ θελει να του κανω στοματικο ενω εκεινος δεν κανει και γτ να κανω εγω επειδη εισαι αντρας?κομμενα ολα στεγνος θα μεινεις και το κανουν πολλοι κ ειναι πολλα αλλα που κανουν, δεν τους αντεχω παρτον τον ενα κ χτυπα τον αλλον ειναι

elirene
08-05-2011, 17:13
γκοθυ δεν τα κανω ολα οτι θελω κανω αλλα οταν λενε κ οι αλλες τα κανουν εσυ δεν τα κανεις βαραω κοσμο εχω πολυ θυμο

Gothly
08-05-2011, 17:20
γκοθυ δεν τα κανω ολα οτι θελω κανω αλλα οταν λενε κ οι αλλες τα κανουν εσυ δεν τα κανεις βαραω κοσμο εχω πολυ θυμο
ε ενταξει αυτο το λενε για να ψαρωσεις και να υποκύψεις, μην τα τρως όλα ομως-like me.
αμα δε θελεις να κάνεις κάτι, δε το κάνεις.... και αμα νευριάζεις του το εξηγείς. πρέπει να ξέρει κι ο άλλος τι θέλεις και τι όχι.

αλλά δεν είναι μόνο το κρεββάτι που μπορείς να τα κάνεις όλα. γενικά το να κρέμεσαι απο τον άλλον και να είναι η αναπνοή σου δεν ειναι καλο.

elirene
08-05-2011, 17:24
εγω πιστευεις πως οι γυναικες που τους κανουν ολα τα βιτσια κ τις χαρες απο το σεξ μεχρι τις δουλειες στο σπιτι, που θα βγουν κ τι θα φορεσουν ειναι γυναικουλες γιαυτο συμφωνω με το παστελι

Gothly
08-05-2011, 17:28
οταν λές γυναικούλες? πως το ερμηνεύεις δλδ, γιατί δε κατάλαβα..

elirene
08-05-2011, 17:29
βλεπω κ απτους δικους μου η θεια μου 2 φορες παντρευτηκε 4 παιδια 2 μαλακες πηρε, μιλαμε για δυστυχια, η μανα μου 3 φορες παντρευτηκε 3 ηλιθιους ανεχτηκε, ο ενας την βαραγε ο αλλος ο πατερας μου την απαταγε, ο πατριος μου καλυτερος απολους αλλα κ αυτος τα νευρα του δεν τα κρατα κ ξεσπαει πανω της,η μανα του δικου μου μια δουλα μες το σπιτι κ αντι για ευχαριστω οι γιοι της κ ο αντρας της τη βριζουν ουστ απο δω
οι γυναικουλες ειναι αυτες που τους τα κανουν ολα για να τους ευχαριστησουν χωρις ανταποδωση γτ απλα ειναι αντρες

Gothly
08-05-2011, 17:37
ναι, εντάξει είναι εκμετάλευση όντως έτσι όπως το περιγράφεις, πχ να τη χτυπάει ή να τη βρίζουν...
τωρα την απιτία ας την αφήσουμε γιατί η πλειοψηφία απατάει, αλλά εξαρτάται και εκεί τη συχνότητα, το αν το ξερει η γυναικα κλπ....

παντως μη παμε κ στο άλλο άκρο, το οτι θα κανεις μια χάρη στη σχέση σου και οτι θα κανεις κάτι για να τον ευχαριστήσεις δε σημαίνει οτι είσαι και θύμα. αρκεί να μη το κάνεις επι μονίμου βάσεως.

Παστελι
08-05-2011, 17:53
Εμενα δεν με ενοχλει οτι μας θελουν μονο για σεξ εξαλου το σεξ μας αρεσει και εμας.Με ενοχλει που δεν εχουν καθολου συναισθηματικο κοσμο και αν εχουν ειναι πολυ φτωχος.
Και με ενοχλει οτι μολις τους δειξεις ενδιαφερον την κανουν με ελαφρια.
Αν ειναι να γινουν ανικανοι με τον καιρο μπορει και να εξεφανισθει το ειδος αυτο .Τοσο καλυτερο και που υπαρχει μονο κακο προκαλει σκοτωνει κακοποιει κερατωνει.
Τα συναισθηματα τους για μια γυναικα ειναι πριν την ριξουν στο κρεβατι επισης μεχρι τοτε πεθενουν γινονται λιωμα για χαρη της ,αλλα μετα κανουν τον κινεζο.:cool: Ασε που αν δεν δωσεις κωλο και δεν κανεις πιπα θα σου πουνε του κοσμου τα παραμυθια μεχρι να σε πεισουν να το κανεις και αυτο.

Gothly
08-05-2011, 18:10
βρε παστέλι, δε το κάνεις ποτέ με το ζόρι (για τη πιπ... κ τον κωλ.. που είπες λεω). αν συμφωνήσεις να το κάνεις, είναι και δική σου ευθύνη. δε μας βιάζουν κι όλας. δε θές, οκ δε το κάνεις. θα βρεί άλλη να το κάνει μην ανησυχείς, δε θα στεναχωρηθεί! αλλα αν το κάνεις μη ζητάς και τα ρέστα.

Παστελι
08-05-2011, 18:13
βρε παστέλι, δε το κάνεις ποτέ με το ζόρι (για τη πιπ... κ τον κωλ.. που είπες λεω). αν συμφωνήσεις να το κάνεις, είναι και δική σου ευθύνη. δε μας βιάζουν κι όλας. δε θές, οκ δε το κάνεις. θα βρεί άλλη να το κάνει μην ανησυχείς, δε θα στεναχωρηθεί! αλλα αν το κάνεις μη ζητάς και τα ρέστα.

Εκει ειναι το προβλημα οτι ειναι ανεσθητοι.

elirene
08-05-2011, 18:51
ετσι παστελι ουτε εγω κανω ουτε πιπ (εκτος αν κανουν αθτοι καλο στοματικο κ συχνα) ουτε κω κανε οτι κανεις για παρτι σου!

Παστελι
08-05-2011, 19:48
Εγω κανω πιπ γιατι μαρεσει να ευχαρηστω τον αντρα αλλα οχι και συνεχεια και δεν μαρεσει να μου κανουν εμενα στοματικο γαργαλιεμαι αχχαχα.
Αλλα αν ο αλλος ειναι αναισθητος οχι δεν θα του κανω ουτε πιπ ουτε ποπ :)

melina20
08-05-2011, 21:01
ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΑΨΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΩΣ....ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩ.....ΧΑΧΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΞΕΕΥΣΘΗΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ Η ΚΛΟΝΤΙΑ ΣΙΦΕΡ ΚΕΡΑΤΟ ΘΑ ΦΑΣ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΚΕΡΑΤΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΛΔ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΙΣΧΥΕΙ,ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΙΣΑΙ Π...... ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΞΟΠΑΡΘΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ..ΚΟΙΝΩΣ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ,,ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ,ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ

Παστελι
08-05-2011, 21:04
Οσο για το κερατο πιστευω σοβαρα οτι δεν υπαρχει αντρας να μην τα εχει φορεσει σε γυναικα σε γαμο μεσα κυριως.
στο φατσα π ειναι σαιτ γνωριμιων περισσοτεροι παντρεμενοι μου την πεφτουνς παρα ελευθεροι.
Ολοι ειναι για ξυλο εκτος τον γιο μου τον πατερα μου και τον αδερφο μου :P

πιεσμενη
08-05-2011, 21:29
Bρε κοριτσια...βρε κοριτσια....αβυσσος οι σχεσεις των ανθρωπων ποσο μαλιστα οι σχεσεις ανδρων κ γυναικων...μην τα ισοπεδωνετε ολα!!!
@Παστελι αφου εχεις σιχαθει τους ανδρες κ δεν θελεις να κανεις σεξ(αν κ θυμαμαι αλλο σου ποστ που ελεγες οτι θες....) γιατι εισαι σε σαϊτ γνωριμιων? οεο?

Παστελι
08-05-2011, 22:20
Γιατι η ελπιδα πεθενει παντα τελευταια.χαχαχ.εκεινη την φορα ειχα μονο ορεξεις .καθε χρονο 1 φορα τυχαινει αυτο πλεον.λολολολ.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 01:21
Γυναικοκρατούμενο ειναι το φόρουμ??Ούτε ένας άντρας δεν απάντησε!
Τελοσπάντων,συμφωνώ εν μερει,οτι δηλαδή οι περισσότεροι απλά ψαχνονται για σεξ χωρίς συναισθήματα αλλά δυστυχώς έτσι είναι οι ψευτικες αξίες της κοινωνιας μας,δεν φταίνε αυτοι,απλα έτσι έχουν μάθει(απο την τηλεοραση κτλ).Όμως φταίτε και εσεις οι γυναίκες σε αυτό,αφού τους καθόσαστε τους έχετε δώσει πολύ αέρα.Οι γυναίκες στα παλιότερα χρόνια δεν ήταν τόσο πουτάνες και για αυτο οι άντρες ήταν πιο μαζεμένοι(ή ρομαντικοι οπως τελοςπαντων είπε καποια πριν).Αν δεν τους δίνετε το αιδοίο σας (ή τον κώλο σας) νομίζετε οτι θα σας συμπεριφέρονται έτσι?Τότε θα κερδίσετε τον σεβασμό τους και θα γίνουν πιο συναισθηματικοί.

Σημείωση>Αναφερομαι στους αντρες στο β πληθυντικο και οχι στο α πληθυντικο διότι δεν ανήκω σε αυτην την κατηγορία αντρων.Σεβομαι τη γυναίκα και δεν την βλεπω σαν σκεύος ηδονής.

carrot
09-05-2011, 01:25
Απάντησα εγώ ρε στραβούλιακα

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 01:27
ναι σορυ,πήδηξα καποια σχολια

Militon
09-05-2011, 02:23
Όσο σιχαίνομαι τους άνδρες που περιγράφεται τόσο σιχαίνομαι τις γενικεύσεις και τα στερεότυπα που αναμασάτε!

Θέλω να σας χτυπήσω αλλά φοβάμαι μήπως χαλάσει το μανικιούρ!

claire
09-05-2011, 02:25
Γυναικοκρατούμενο ειναι το φόρουμ??Ούτε ένας άντρας δεν απάντησε!
Τελοσπάντων,συμφωνώ εν μερει,οτι δηλαδή οι περισσότεροι απλά ψαχνονται για σεξ χωρίς συναισθήματα αλλά δυστυχώς έτσι είναι οι ψευτικες αξίες της κοινωνιας μας,δεν φταίνε αυτοι,απλα έτσι έχουν μάθει(απο την τηλεοραση κτλ).Όμως φταίτε και εσεις οι γυναίκες σε αυτό,αφού τους καθόσαστε τους έχετε δώσει πολύ αέρα.Οι γυναίκες στα παλιότερα χρόνια δεν ήταν τόσο πουτάνες και για αυτο οι άντρες ήταν πιο μαζεμένοι(ή ρομαντικοι οπως τελοςπαντων είπε καποια πριν).Αν δεν τους δίνετε το αιδοίο σας (ή τον κώλο σας) νομίζετε οτι θα σας συμπεριφέρονται έτσι?Τότε θα κερδίσετε τον σεβασμό τους και θα γίνουν πιο συναισθηματικοί.

Σημείωση>Αναφερομαι στους αντρες στο β πληθυντικο και οχι στο α πληθυντικο διότι δεν ανήκω σε αυτην την κατηγορία αντρων.Σεβομαι τη γυναίκα και δεν την βλεπω σαν σκεύος ηδονής.

για δες! καθόλου δεν φαίνεται αυτό από όσα γράφεις παραπάνω...

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 02:33
τί εννοείς claire?Που είπα πουτάνες?Ή αναφερεσαι στην φραση "Αν δεν τους δίνετε το αιδοίο σας (ή τον κώλο σας) νομίζετε οτι θα σας συμπεριφέρονται έτσι?".Σε αυτη τη φραση νομίζω οτι ευκολα διαστρεβλώνεται το νόημα διότι δεν το έθεσα σωστα.Το σεβασμο τους θα τον κερδισετε αν ΔΕΝ τους καθεστε.Ελπίζω να εγινα σαφης.

claire
09-05-2011, 02:51
ε, αν θεωρείς πουτάνα μια γυναίκα που κάνει σεξ για την ευχαρίστησή της, ή με κάποιον που γουστάρει, ε κάτι δεν πάει καλά πάντως. δε νομίζεις?

επίσης, αυτός που θέλει μόνο σεξ, αν δεν του κάτσεις θα αρχίσει να σε θέλει? όχι, απλά θα προχωρήσει στην επόμενη.
από την άλλη, κάποιος που σε γουστάρει και σαν άτομο δεν θα σταματήσει να σε γουστάρει και σαν άτομο αν κάνετε σεξ.

και τελικά, δεν καταλαβαίνω τι προτείνεις? σεξ μετά το γάμο? :P

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 04:07
Aπο το ενα ακρο στο άλλο πας.Ας κανει σεξ με καποιον που θελει αλλά οχι με ολόκληρο τον ανδρικο πληθυσμό.
Αν δεν του κάτσεις,δεν θα σε θέλει συναισθηματικά φυσικά αλλα θα παει στην επομενη,σωστα.Αν δεν του κάτσει και η άλλη,θα ψαξει να βρει μια πιο πουτάνα.Στα παλιότερα χρόνια δύσκολα εβρισκε κανείς πουτανα,σήμερα δεν χρειαζεται κανείς να ψάξει πολύ.Η γυναίκα εχασε το σεβασμο απο τον αντρα απο τοτε που εγινε πουτάνα,αυτο ειναι το σημαντικοτερο.

Δεν προτεινω σεξ μετα το γάμο(οχι οτι προτείνω γάμο XD),προτείνω σεξ με μέτρο και όχι με όποιον να 'ναι.

Και μια και ανεφερες την ευχαριστηση της γυναικας,θελω να πω το εξης.Δεν ξερω κατα ποσο μια γυναικα απολαμβανει το σεξ,πάντως ξερω οτι οι λογοι που οδηγουν μια γυναικα στην πραξη αυτη ειναι περισσοτεροι ψυχολογικοι παρά σωματικης προελευσεως (αντιστοιχες καυλες ας πουμε που εχουμε εμεις).Η γυναικα ψαχνει την αυτοεπιβεβαίωση απο τον άντρα και επίσης η γυναίκα έχει περισσότερο το ενστικτο της υποταγης στον αντρα απο ότι οι αντρες(στους αλλους αντρες),ενα ενστικτο που εκδηλωνεται κατα το σεξ.Άρα βλεπεις οτι οι αδυναμιες της γυναικας οδηγησαν τη κοινωνικη της θεση εδω που είναι(να μην αντιμετωπιζονται με τον καταλληλο σεβασμο απο τους αντρες μια και ειναι πουτανες).

elirene
09-05-2011, 09:04
οπως και να το κανουμε ειστε κατωτερα οντα υποκινουμενοι απο σωματικα ενστικτα και βια γιαυτο δεν σας γουσταρουμε
ειναι η κοινωνια ετσι σκατα..καποτε μου κατσε ενα φλερτ μενα μουσουλμανο το παιζα κυρια γτ καταλαβα τη φαση κ μου λεγε σε σεβομαι γτ δεν το κανεις απο πισω δεν ειναι νορμαλ, σε σεβομαι γτ δεν δινεσαι ευκολα, σε σεβομαι, σε σεβομαι κ οι πρωην μου οι ελληνες δεν κανεις απο πισω???ολες κανουν, εγω αυτην την ειχα για το πεος γιανα γαμαω, την ξεκωλ, στη ροδο πηγα για να γαμησω αγγλιδες, πηγαινα με γκομενες τις εκανα να νιωθουν καλα για να γαμησω κ οταν τελειωνα γινομουν λουις..αυτοι ειστε γιαυτο μπραβο σαυτες που τους εκμεταλευονται ειτε σεξουαλικα ειτε για λεφτα ειτε συναισθηματα..

RainAndWind
09-05-2011, 12:21
Ένα κάρο μαλακίες και επαναλαμβανόμενα κλισέ. Οι άντρες θέλουν μόνο το σεξ και τίποτ' άλλο. Ενώ οι γυναίκες, αυτά τα υπερούσια, τα συναισθηματικά όντα, τα αγνά και υψηλής ποιότητος iso 2011, έχουν θεόπεμπτη ουσία και στέκονται πάνω από τα ταπεινά, τα σαρκικά, τα χαμηλά, τα γλοιώδη. Ουρτ.
Να του κάτσεις ή να μην του κάτσεις? Τι σόι ερώτημα είναι αυτό? Αν θες και θέλει, τότε δεν του "κάθεσαι", ούτε σου "κάθεται". Το θέλεις και το θέλει και ικανοποιείστε κι οι δυο.
Αυτό δε το άσχετο για το ότι τα τάδε θέλουν συναίσθημα ενώ τα δείνα σεξ, δεν ισχύει. Είναι πολιτισμική κατασκευή. Η γυναίκα και ο άντρας έχουν τις ίδιες σαρκικές και συναισθηματικές ανάγκες, αλλά καθώς μας μεγάλωσαν διαφορετικά, μας προπαγάνδισαν τις τεχνητές αυτές διαφορές για να εξυπηρετούνται οι διαφορετικές επιτελέσεις των φύλων σε κάθε ιστορική πραγματικότητα. Και κανένα φύλο δεν είναι αυτό που μας έχουν διδάξει. Και δεν υπάρχουν αδύναμα πλάσματα, ασθενή και παπαριές, ούτε ισχυρά και δυνατά γιατί έτσι μας το έμαθαν. Είναι κατευθυνόμενες στερεοτυπικές διδαχές που μέσω της παιδείας, της οικογένειας, και της διαχείρισης των μμε και γενικά των θεσμικών μέσων καναλοποιούνται κοινωνικές γραμμές και νορμαλοποιούνται/ στανταρντοποιούνται τα θεμιτά και επιτρεπτά για το κάθε φύλο.
Όπως: η γυναίκα είναι φτιαγμένη για μάνα.
Στο γυναικείο φύλο υπερτερεί η ανάγκη για μητρότητα από την ανάγκη για σπουδές, καλλιέργεια και επαγγελματική καταξίωση.
Ο πατέρας δε μπορεί ποτέ να καταλάβει τι είναι για μια μητέρα τα παιδιά της. Δεν υπάρχει πατρικό, μόνο μητρικό ένστικτο.
Οι γυναίκες ψάχνουν ασφάλεια στο σύντροφο (money money money, must be funny in a rich man's world), ενώ οι άντρες νεότητα και εμφάνιση μόνο (το πιπινοειδές seeking quality δλδ)
Οι άντρες "εκμεταλλεύονται" τις γυναίκες, άκα pussy is the issue/ ενώ αυτές οι καημενούλες...θέλουν μόνο έρωτα. πιφ, ξενέρα, γυναίκες θύματα, άντρες θύτες. Ε, δε θέλω να πάρω τη θέση του θύματος που μου παραχωρείται για να ανεβαίνω και γω λιγάκι, πειράζει?
Οι άντρες θέλουν αυτονομία, ενώ οι γυναίκες επιχειρούν να τους πιάσουν στο δόκανο κι αυτοί αντιστέκονται.
Οι γυναίκες θέλουν να μιλάνε για τα συναισθήματά τους ενώ οι άντρες βαριούνται και δε θέλουν, θέλουν μόνο ποδόσφαιρο και μπύρες.
Οι άντρες δεν κλαίνε. Οι γυναίκες είναι υστερικές.
Άμα είσαι γυναίκα δεν έχεις επιθετικότητα, ενώ αν είσαι άντρας την έχεις μπόλικη
Αν ένας άντρας τολμήσει να έχει κάποια χαρακτηριστικά που θεωρούνται "θηλυκά", τότε είναι "τοιούτος", έλεος!
Ή αν μια γυναίκα τολμήσει να έχει κάποια χαρακτηριστικά που θεωρούνται "αρσενικά", τότε είναι γκουμούτσα νταλικέρης και λεσβία που δεν έχει εκδηλωθεί.

Η ουσία. Ανάλογα με το τι είχε ζήτηση σε κάθε ιστορική στιγμή, οι ρόλοι των φύλων και οι εκδηλώσεις τους άλλαζαν.
Οι γυναίκες που ήταν συναισθηματικές και ροζούλες στις κατάλληλες συνθήκες γίνονταν άξαφνα λιγότερο συναισθηματικές και γαλαζωπούλες.
Οι άντρες που ήταν στωικοί, ψύχραιμοι, δυνατοί και μάτσο, στις κατάλληλες συνθήκες γίνοντανα άξαφνα ροζούληδες και τρυφεροί.

Ας δούμε πόσο θ' αλλάξει η στερεοτυπική παρουσίαση του άντρα στο crash που ζούμε. Το ανδρικό φύλο θα αναλάβει "θηλυκές" επιτελέσεις, αφού μαστιζόμενο από ανεργία αναλαμβάνει καθήκοντα κλασικά "θηλυκά". Το γυναικείο φύλο θα αναλάβει αντίστοιχα "αρσενικές" επιτελέσεις, αφού το εγώ στο σπίτι με τα παιδιά εσύ ο κουβαλητής ο ψωμοκερδίζων ανατρέπεται.

Naturally, αφού είμαστε όλα adrogynous και intersexed θα τα πάμε μια χαρά, γιατί όλα τα παραπάνω δεν είναι παρά ψέματα που είχαμε φορτωθεί/εγγράψει για να προωθείται/διατηρείται μία ελεγχόμενη ταξική και σεξιστική κοινωνική διάθεση, και καθώς ήταν ψεύτικη, οι συνέπειες δεν είναι τραγικές και θα επιβιώσουμε στον παγαιμό για μια ερμαφρόδιτη ουσιαστικά εξισορρόπηση, ανδρόγυνη ομοιόσταση, "blend and mix" will be the norm. Και δε θα τσακωνόμαστε για μαλακίες που ΔΕΝ υφίστανται. Οι παραλλαγές είναι τόσες πολλές, που δείχνουν ξεκάθαρα πως δεν υπάρχει δίπολο, ούτε τίποτε καθαρό και 100% τό' να ή τ'άλλο.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 12:27
Δεν τους γουσταρετε αλλά τους καθεστε τελικά,άρα και εσείς υποκινείστε από ενστικτα (τα ανεφερα στο προηγουμενο σχόλιο).Το παράδειγμα με το κώλο που ανέφερες δείχνει μέχρι που έχουν φτάσει σήμερα οι γυναίκες για να υποταχθούν στους αντρες και να λαβουν την επιβεβαιωση απο τους αντρες.Οι γυναίκες δεν εχουν καμία ευχαριστηση με το πρωκτικό σεξ και όμως το κάνουν,γιατί συμβαίνει αυτο τοτε?Μα γιατί η γυναίκα ΘΕΛΕΙ να υποταχθεί στον άντρα,είναι η μαλάκυνση της γυναίκας,δεν μπορει να ελεγξει τα ενστικτα της.Δεν σας βιαζουν απο το κώλο,με τη συγκαταθεση σας δίνετε τον κώλο σας.Και φτάσαμε σημερα σε τέτοιο σημείο ωστε μία κοπελα που δεν δίνει το κωλαρακι της να θεωρείται ούφο,λες και ήρθε απο άλλο κόσμο όπου το πρωκτικο σεξ ειναι ταμπού.Αν υποτασεται η γυναίκα στον αντρα (ειτε σεξουαλικα ειτε γενικοτερα),περιμενει να δει σεβασμο απο αυτον?

Οσο για τη μουσουλμανικη κουλτουρα,οι μουσουλμανες γαμιουνται μόνο απο πίσω για να ειναι παρθενες μεχρι το γαμο τους.Ασχετο αλλα ήθελα να το πω,βλεπεις μια φονταμελιστικη κοινωνια πόσο σκατα τα έχει κάνει,γαμημενες θρησκειες....

RainAndWind
09-05-2011, 12:39
Το μυαλό σου και μια λίρα που δεν αρέσει στις γυναίκες το πρωκτικό σεξ. Το κάνω γιατί το βρίσκω ερωτικό, το ίδιο με το κολπικό, δη το ιεραποστολικό και μάλιστα το ζητάω εγώ, δε λέω ναι, θα 'θυσιαστώ' για τον άλλον. Άκου τα ένστικτα. Εμ, ναι, τα ένστικτα, αυτά τα ζωώδη/τα γουστάρω τρελά. Τι υποτάσσεται ρε και μλκίες είναι τούτες? Στο μεσαίωνα γύρισα και δεν το πήρα χαμπάρι? Θα κάνω ό,τι θέλω στο σεξ και δε θα κολλάω να το γυρεύω γιατί με υποτάσσει.ΛΟΛ
Άμα μπαίνω γω από πάνω, ο άλλος υποτάσσεται δλδ? Να το κόψω? Είναι ανήθικο? έλεος με τις οπισθοδρομήσεις. Μεταφορικά ειπόντως, τις άλλες τις 'οπισθοδρομήσεις' τις θέλω. χαχαα

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 12:47
Δεν καταλαβες καλά.Απο τη στιγμη που η γυναίκα δεν το γουσταρει αυτο και ομως το κανει μονο και μονο για τον αντρα,υποτασσεται στις επιθυμιες του,δεν εχει σημασια ποιος ειναι απο πανω xD.Δεν πιστευω οτι εχει οπιαδηποτε ευχαριστηση η γυναικα απο αυτο,ισως να κανω μια google ερευνα για να μαι σιγουρος(αν και ειμαι ηδη).Αντε πες αυτο παει στο διαολο αλλα μην μου πεις οτι η γυναικα δεν υποτασσεται κατα την εκσπερματωση,ξες τα τελευταια χρονια τί ειναι της μοδας.Για ευχαριστηση της γλειφεται & αλειφεται η γυναικα με τα...ξες?Αν σε εφερα σε δυσκολη θεση μην απαντας.

elirene
09-05-2011, 13:01
κ βεβαια νιωθεις κ απο πισω αλλα δεν ειναι καλο ρωτηστε ενα γιατρο να σας πει..παρπλ δεν ειναι οτι δεν το γουσταρει απλα πως να το κανουμε εχει αλλη λειτουργια ο κωλος και οταν κανεις κατι περαν του φυσικου εχεις προβλημα..πολλες τσοντες βλεπεις παρπλ η πηγαινεις με 15χρονα?

elirene
09-05-2011, 13:19
παντως παστελακι μου γλυκο, αποταν θυμαμαι μικροτερη που τους τα κανα ολα μου φερονταν γαμησε τα, τωρα που δεν τους κανω τπτ με παρακαλανε

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 13:31
Ναι βλεπω πολλες τσοντες (οι αμερικανοί έφεραν την σεξουαλικη τους κουλτουρα και στην ελλαδα δυστυχως με την παγκοσμιοποιηση οπως βλεπεις) αλλά τι ήταν αυτο με τα 15 χρονα?Εξηγησε

Παστελι
09-05-2011, 13:40
Ισως εχει δικιο ο μαβις λολ.Μπορει να τους τα ανοιγουμε αμεσως και να χαλαμε την οικονα μας γιαυτυς.
Δεν ξερω εσεις αλλα εγω οταν γνωρησω γκομενο του καθομαι αμεσως δεν ξερω γιατι.:(

elirene
09-05-2011, 13:44
πιστευω οτι οι μικρες τα κανουν ολα για να επιβεβαιωθουν απτο ανδρικο φυλλο ενω οι μεγαλυτερες κ πιο ωριμες κοιτανε την παρτι τους, παστελι κ εγω του καθομαι αμεσως αν μαρεσει αλλα κοιταω την δικη μου ικανοποιηση..

Παστελι
09-05-2011, 13:48
Nαι αλλα εγω δεν ειμαι μικρη αν και φενομαι 20αρα ανετα.αχαχχα.εγω το κανω γιατι την ωρα που μπαινει μεσα μ ρχεται λιπο8ιμια και μαρεσει αυτο το συναισθημα τρελα.
Τελικα ομως εχω παρει μερικες αποφασεις σχετικα.Δλδ δεν ξανακανω σεξ με τον καθε καυλωμενο που μου ρχετε με την τετοια του εξω θα κανω οταν ειμαι ερωτευμενη και ευτηχησμενη απο αυτον τον αντρα.
εγω ειμαι ποεριεργη μαρεσουν οι 50ριδες.λολ

elirene
09-05-2011, 13:51
αναλογως το μεγεθος..

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 13:51
και οι 2 σας επιβεβαιωσατε τα λεγομενα μου,αφου τους δινετε αερα θα σας φερονται οπως το πες,γαμησε τα

Παστελι
09-05-2011, 13:52
Δεν με νοιαζει καλε το μεγεθος το μυαλο μετραει.Αν ο αλλος την εχει 50 ποντους και εχει μυαλο κοκορα τι να τον κανεις?

Παστελι
09-05-2011, 13:54
και οι 2 σας επιβεβαιωσατε τα λεγομενα μου,αφου τους δινετε αερα θα σας φερονται οπως το πες,γαμησε τα

Δλδ αν δεν κατσουμε επι ενα μηνα λες οτι ο αντρας θα μας λατρεψει σαν θεα?Η θα μας ζητησει σε γαμο?

elirene
09-05-2011, 13:55
εχουμε κ εμεις δικαιωματα στο σεξ μαβι, μονο εσεις φουντωνετε οταν ερχεστε κοντα με μια γυναικα?το ιδιο κανουμε κ εμεις..

Παστελι
09-05-2011, 14:00
Εμενα ο μονος αντρας που με φουντωνει ειναι ο πρωιν αντρας μου(την εχει και μεγαλη ερενε) χαχαχα.οποτε βλεπω την γκομενα του τροω κατι φλασιες αλλο πραγμα.Μα ειναι δυνατον να μην τον ξεπερασα ακομη 8 χρονια περασαν!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:01
Εμενα αποκαλεις μαβι? :confused:

Το πηγες στο αλλο ακρο παστελι.Τι γαμο και χαζα?Παντως θα σε παρακαλα και ναι θα σε λατρεψει,θα σε σεβεται,δεν θα σε θεωρει μια πουτανα με 3 τρυπες.

Παστελι
09-05-2011, 14:04
Αμαν με αυτο το πουτανα σου βρε μαβι καραμελα το κανες.Πες το τουλαχιστον πιο πολιτισμενα πορνη π.χ
Προσωπικα αν με πει ριαλ καποιος πουτανα θα του κατεβασω τα κρεατα της μουρης κατω γιατι εγω αν και χωρησμενη χρονια με παιδι κανω σεχ μια φορα τον χρονο.κιας καθομαι ακομα και τοτε με την μια.ειναι κριμα να μας λες πουτανες λες και μας ξερεις και απο ψες

elirene
09-05-2011, 14:08
ξεκολλα παστελι...μα θες και το λες τι μυαλο και κουραφεξαλα δεν υπαρχουν τετοιοι..οσο για σενα περπλ μια βλεπεις τσοντες μια το παιζεισ πουριτανος...

Παστελι
09-05-2011, 14:10
ξεκολλα παστελι...μα θες και το λες τι μυαλο και κουραφεξαλα δεν υπαρχουν τετοιοι..οσο για σενα περπλ μια βλεπεις τσοντες μια το παιζεισ πουριτανος...

τον μαβι πρεπει να τον λεμε στο εξης μαβιά χαχαχα.παιδια τελος.αντρας καλος μονο νεκρος!

Παστελι
09-05-2011, 14:12
Ένα κάρο μαλακίες και επαναλαμβανόμενα κλισέ. Οι άντρες θέλουν μόνο το σεξ και τίποτ' άλλο. Ενώ οι γυναίκες, αυτά τα υπερούσια, τα συναισθηματικά όντα, τα αγνά και υψηλής ποιότητος iso 2011, έχουν θεόπεμπτη ουσία και στέκονται πάνω από τα ταπεινά, τα σαρκικά, τα χαμηλά, τα γλοιώδη. Ουρτ.
Να του κάτσεις ή να μην του κάτσεις? Τι σόι ερώτημα είναι αυτό? Αν θες και θέλει, τότε δεν του "κάθεσαι", ούτε σου "κάθεται". Το θέλεις και το θέλει και ικανοποιείστε κι οι δυο.
Αυτό δε το άσχετο για το ότι τα τάδε θέλουν συναίσθημα ενώ τα δείνα σεξ, δεν ισχύει. Είναι πολιτισμική κατασκευή. Η γυναίκα και ο άντρας έχουν τις ίδιες σαρκικές και συναισθηματικές ανάγκες, αλλά καθώς μας μεγάλωσαν διαφορετικά, μας προπαγάνδισαν τις τεχνητές αυτές διαφορές για να εξυπηρετούνται οι διαφορετικές επιτελέσεις των φύλων σε κάθε ιστορική πραγματικότητα. Και κανένα φύλο δεν είναι αυτό που μας έχουν διδάξει. Και δεν υπάρχουν αδύναμα πλάσματα, ασθενή και παπαριές, ούτε ισχυρά και δυνατά γιατί έτσι μας το έμαθαν. Είναι κατευθυνόμενες στερεοτυπικές διδαχές που μέσω της παιδείας, της οικογένειας, και της διαχείρισης των μμε και γενικά των θεσμικών μέσων καναλοποιούνται κοινωνικές γραμμές και νορμαλοποιούνται/ στανταρντοποιούνται τα θεμιτά και επιτρεπτά για το κάθε φύλο.
Όπως: η γυναίκα είναι φτιαγμένη για μάνα.
Στο γυναικείο φύλο υπερτερεί η ανάγκη για μητρότητα από την ανάγκη για σπουδές, καλλιέργεια και επαγγελματική καταξίωση.
Ο πατέρας δε μπορεί ποτέ να καταλάβει τι είναι για μια μητέρα τα παιδιά της. Δεν υπάρχει πατρικό, μόνο μητρικό ένστικτο.
Οι γυναίκες ψάχνουν ασφάλεια στο σύντροφο (money money money, must be funny in a rich man's world), ενώ οι άντρες νεότητα και εμφάνιση μόνο (το πιπινοειδές seeking quality δλδ)
Οι άντρες "εκμεταλλεύονται" τις γυναίκες, άκα pussy is the issue/ ενώ αυτές οι καημενούλες...θέλουν μόνο έρωτα. πιφ, ξενέρα, γυναίκες θύματα, άντρες θύτες. Ε, δε θέλω να πάρω τη θέση του θύματος που μου παραχωρείται για να ανεβαίνω και γω λιγάκι, πειράζει?
Οι άντρες θέλουν αυτονομία, ενώ οι γυναίκες επιχειρούν να τους πιάσουν στο δόκανο κι αυτοί αντιστέκονται.
Οι γυναίκες θέλουν να μιλάνε για τα συναισθήματά τους ενώ οι άντρες βαριούνται και δε θέλουν, θέλουν μόνο ποδόσφαιρο και μπύρες.
Οι άντρες δεν κλαίνε. Οι γυναίκες είναι υστερικές.
Άμα είσαι γυναίκα δεν έχεις επιθετικότητα, ενώ αν είσαι άντρας την έχεις μπόλικη
Αν ένας άντρας τολμήσει να έχει κάποια χαρακτηριστικά που θεωρούνται "θηλυκά", τότε είναι "τοιούτος", έλεος!
Ή αν μια γυναίκα τολμήσει να έχει κάποια χαρακτηριστικά που θεωρούνται "αρσενικά", τότε είναι γκουμούτσα νταλικέρης και λεσβία που δεν έχει εκδηλωθεί.

Η ουσία. Ανάλογα με το τι είχε ζήτηση σε κάθε ιστορική στιγμή, οι ρόλοι των φύλων και οι εκδηλώσεις τους άλλαζαν.
Οι γυναίκες που ήταν συναισθηματικές και ροζούλες στις κατάλληλες συνθήκες γίνονταν άξαφνα λιγότερο συναισθηματικές και γαλαζωπούλες.
Οι άντρες που ήταν στωικοί, ψύχραιμοι, δυνατοί και μάτσο, στις κατάλληλες συνθήκες γίνοντανα άξαφνα ροζούληδες και τρυφεροί.

Ας δούμε πόσο θ' αλλάξει η στερεοτυπική παρουσίαση του άντρα στο crash που ζούμε. Το ανδρικό φύλο θα αναλάβει "θηλυκές" επιτελέσεις, αφού μαστιζόμενο από ανεργία αναλαμβάνει καθήκοντα κλασικά "θηλυκά". Το γυναικείο φύλο θα αναλάβει αντίστοιχα "αρσενικές" επιτελέσεις, αφού το εγώ στο σπίτι με τα παιδιά εσύ ο κουβαλητής ο ψωμοκερδίζων ανατρέπεται.

Naturally, αφού είμαστε όλα adrogynous και intersexed θα τα πάμε μια χαρά, γιατί όλα τα παραπάνω δεν είναι παρά ψέματα που είχαμε φορτωθεί/εγγράψει για να προωθείται/διατηρείται μία ελεγχόμενη ταξική και σεξιστική κοινωνική διάθεση, και καθώς ήταν ψεύτικη, οι συνέπειες δεν είναι τραγικές και θα επιβιώσουμε στον παγαιμό για μια ερμαφρόδιτη ουσιαστικά εξισορρόπηση, ανδρόγυνη ομοιόσταση, "blend and mix" will be the norm. Και δε θα τσακωνόμαστε για μαλακίες που ΔΕΝ υφίστανται. Οι παραλλαγές είναι τόσες πολλές, που δείχνουν ξεκάθαρα πως δεν υπάρχει δίπολο, ούτε τίποτε καθαρό και 100% τό' να ή τ'άλλο.

ρειν απο τα λιγα που με αφησε η ακαθησια μου να διαβασω σε βρησκω πολυ λαθος.
οι αντρες ειναι σκουλικια χωρις συναισθηματα κενοι και ηλι8ιοι και δηπροσωποι.μολις γυρνας την πλατη στα φορανε,μολις του ερωτευτεις βρησκουν αλλη μολις του ζαλισεις με γκρινια σε χτυπανε δεν πα νασε και ετημογεννη απο το παιδι τους.εγω αυτα εχω παρει απο τους αντρες αυτα λεω.
Και ο πρωιν αντρας μου ετσι ηταν με χτηπαγε ενω ειμουν ετημη να γεννησω και ηταν κενος απο συναισθηματα και πατρικα κυριως.
μπορει να φταιω και εγω που δεν ειμαι φυσιολογηκια δεν θελω να με βγαλω αγγελουδι εμενα αλλα βλεπω οτι οι αντρες ειναι τρομερα κατωτεροι απο εμας σε ολα τα θεματα π.χ καθαριοτητα.
Δεν εχουν καμια αισθηση καθαριοτητας.κλπ κλπ.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:12
Χαχαχα,calm down girl.Δεν επιτεθηκα προσωπικα σε εσενα,ουτε σου μιλησα σε β ενικο αποκαλωντας εσενα πουτανα.

Σημείωση>Η πόρνη δεν ειναι συνωνυμη λεξη μια και εμπεριέχεται οικονομική συναλλαγη εκτος απο συναλλαγη υγρων και συναισθηματων (λεμε τωρα και μια μαλακια να περασει η ωρα)

Δες και αυτο για να μαθεις τη διαφορα > http://www.youtube.com/watch?v=nlImnyPKsic (ελπιζω να χεις αισθηση του χιουμορ)

elirene
09-05-2011, 14:14
παντως παστελι πρεπει να ξεπερασεις τον πρωην κ να ξαναφτιαξεις την ζωη σου και ναι με αντρα κ ας τους μισεις, ειναι σκληρη η μοναξια..εγω δεν αντεχω μονη που μαι κ 23 κ ας τους κοροιδευω..
μπορει να κανει καλο και στο παιδι κ μενα η μανουλα μ στα 27 με κανα 6 χρονια μετα ξαναπαντρευτηκε ενα πολυ καλο ανθρωπο που με βοηθησε σε ολα κ εχω κ μια αδερφη

Παστελι
09-05-2011, 14:17
παντως παστελι πρεπει να ξεπερασεις τον πρωην κ να ξαναφτιαξεις την ζωη σου και ναι με αντρα κ ας τους μισεις, ειναι σκληρη η μοναξια..εγω δεν αντεχω μονη που μαι κ 23 κ ας τους κοροιδευω..
μπορει να κανει καλο και στο παιδι κ μενα η μανουλα μ στα 27 με κανα 6 χρονια μετα ξαναπαντρευτηκε ενα πολυ καλο ανθρωπο που με βοηθησε σε ολα κ εχω κ μια αδερφη

Μα δεν λεω οτι ολοι μα ολοι οι αντρες ειναι για τον π#@!#ο λολ.Ελπιζω να βρω εναν νορμαλ και εγω.Μου εχει προκαλεσει ψυχολογικα ο πρωιν αντρας μου μεχρι και μαζοχησμο εχω αποκτησει απο το ξυλο π μου δινε.

Χαχαχα,calm down girl.Δεν επιτεθηκα προσωπικα σε εσενα,ουτε σου μιλησα σε β ενικο αποκαλωντας εσενα πουτανα.

Σημείωση>Η πόρνη δεν ειναι συνωνυμη λεξη μια και εμπεριέχεται οικονομική συναλλαγη εκτος απο συναλλαγη υγρων και συναισθηματων (λεμε τωρα και μια μαλακια να περασει η ωρα)

Δες και αυτο για να μαθεις τη διαφορα > http://www.youtube.com/watch?v=nlImnyPKsic (ελπιζω να χεις αισθηση του χιουμορ)

ναι μωρε ξερω βρε μαβιά μου πλακιτσα σου καω γλυκειε μου :P

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:17
Εlirene δεν το παιζω πουριτανος ουτε ειμαι πολυ προχωρημενος.Εχω μετρο.Βλεπω τσοντες για να ικανοποιησω τις ορεξεις μου αλλα βασικα νιωθω καπως ασχημα για το κοριτσι που το ξεσκιζουνε στις τσοντες για κατι ψωροδολλαρια.Για αυτο και δεν εχω κανει σεξ ακομα και ουτε το βλεπω να κανω συντομα μια και δεν θελω να συμπεριφερθω σε μια γυναικα σαν ενα κουτι με 3 τρυπες.Ακομα και οταν γνωρισω καποια κοπελα που να αξιζει να ειμαι μαζι της,θα κανω ερωτα μαζι της και θα συνεχισω τις βρωμικες ορεξεις μου να τις ικανοποιω με τσοντες.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:20
Νομιζω οτι διακρινω μια ελαφρια δοση ειρωνειας καπου εδω> "ναι μωρε ξερω βρε μαβιά μου πλακιτσα σου καω γλυκειε μου :P"

Ιδεα μου?

Παστελι
09-05-2011, 14:24
Oχι δεν σε ειρονευομε πλακα κανω.Δλδ εισαι παρθενος?ποσο εισαι να σε ξεπαρθενιασω εγω?ααχχχ.χαχα

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:26
Χαχαχα δεν χρειαζεται,ευχαριστω για την προθεση παντως λολ.Ειμαι 20 αλλα δεν εχω κομπλεξ με τετοια πραματα.Περιμενω την καταλληλη για ερωτα και ΟΧΙ για σεξ.Τονιζω οτι σαν αντρας θελω και απο αυτο αλλα δεν μπορω να το κανω σε μια γυναικα αυτο,νιωθω ασχημα

Παστελι
09-05-2011, 14:29
Εισαι αντρας με συναισθματα δλδ.Μακαρι να ηταν και αλλοι πολοι ετσι.

elirene
09-05-2011, 14:32
καλα ειναι μεχρι να μεγαλωσει κ εγω πριν 2 χρονια ηθελα να ξεπαρθενιασω ενα 17χρονο αλλα δεν μου καθοτανε γτ δεν με ηξερε καλα..τι να πω ομως ποτε δεν ξερεις σαυτη τη ζωη ολα ειναι πιθανα..

carrie
09-05-2011, 14:33
Λοιπον τι θυμηθηκα παλι!! Καπου σε καποιο ειχα διαβασει για τον αντρικο συνδρομο της γυναικας Παναγιας-πορνης, νομιζω καπως ετσι λεγοτανε. Η οποια λοιπον γυναικα Παναγια ειναι για αυτους τους αντρες οποια γυναικα δε μπορουν να εχουν ερωτικα, αρα πρωτα απο ολα η μαμα τους, οι αδερφες τους κτλ, και η γυναικα πορνη ειναι οποια γυναικα τους καθεται. Ειχε και καποιες περιπλοκες αυτο, αλλα δυστυχως δε θυμαμαι περισσοτερα. Απο ο,τι βλεπουμε εδω περα τωρα ομως και για τις γυναικες ισχυει αυτο, δλδ οι καλυτεροι αντρες ειναι ο μπαμπας μου και ο αδερφος μου που λεει κι η πανικουλα, και ολοι οι αλλοι ειναι @@!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:34
Ολοι εχουν συναισθηματα απλα λιγοι εχουν αξιες.Αξία (ή αρχή) ειναι να θετεις σε προτεραιοτητα τα συναισθηματα και μετα τα ζωωδη εντικτα,αλλωστε αυτη ειναι η διαφορα απο τα ζωα που μας κανει ανθρωπους.Μας εμαθαν λαθος αξιες,tv,παγκοσμιοποιηση κτλ

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:37
Χαχαχα συνδρομο Παναγιας-πορνης!!!Εχει βαση οντως η θεωρια αυτη

elirene
09-05-2011, 14:39
λοιπον ας το ριξουμε κ λιγο στη θεωρια ο φροιντ χωρισε τη συνειδηση στο αυτο που ναι τα ενστικτα και οι ορμες που κρυβονται στο ασυνειδητο, στο εγω που ναι αυτο που βιωνουμε τωρα ικανο να τιθασευσει τις ορμες με τη λογικη κινειται μεταξυ του συνειδητου κ ασυνειδητου και το υπερεγω που ναι οι αξιες κ τετοια..
γενικα ισχυροι θεωρουνται οι χαρακτηρες που χουν ισχυρο εγω οπως ο φιλος μας ο μαβις για την ωρα τουλαχιστον..

RainAndWind
09-05-2011, 14:44
Αν κατάλαβα καλά, εδώ ο Purple Puppet συμβουλεύει τις γυναίκες του θρεντ να χρησιμοποιούν το σεξ ως εργαλείο, για να "κερδίσουν" έτσι τον σεβασμό ενός άντρα? Πολύ χάλια "κέρδος" και καθόλου σεβαστικό για τον οποιονδήποτε άνθρωπο... Περπλ, έχεις εμπνευστεί από τη Λυσιστράτη υποθέτω. λολ
Sex and the city. Με λίγα λόγια, αντί να εκφράσεις τις ανάγκες σου και τις προτιμήσεις σου, εισάγεις μια χειριστική τακτική (στέρησης) στη σχέση σου με τον έκαστε έναν/μία/ένα για να του το προσφέρεις κάποτε, που θα σου έχει αποδείξει τι καλό παιδί είναι. Σαν καρότο δηλαδή. Ή σα δωράκι που έδειξε την θεμιτή συμπεριφορά. Επίσης μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και σαν τιμωρία. Όταν δεν είναι καλό παιδί να μην του το "δίνεις". Κοινότοπο, παραδοσιακότατο και μαλακισμένα ανειλικρινές. Και ό,τι κι αν κερδίσεις έτσι είναι χασούρα ουσιαστικά. Passive aggressive μάλιστα. Αν έχεις ανασφάλειες Παστέλι, σχετικά με το πότε "θ' ανοίξεις τα πόδια σου ή όχι" (άλλη έκφραση που δείχνει την αντικειμενοποίηση της σεξουαλική έκφρασης), τότε το λες στον άλλον, να το ξέρει, δεν του το παίζεις άμα με θέλεις για σχέση θα στο δώσω αργότερα ούτε του το στερείς για να μη χαλάσεις την "εικόνα" σου. Ποια εικόνα? Είναι κάλυψη βαθύτερων θεμάτων με τον εαυτό τέτοιες τακτικές χειραγώγησης. Με ακούς Περπλ? λολ Άλλο δε θέλω να κάνω σεξ και δεν κάνω, για οποιονδήποτε λόγο, ή θέλω και κάνω και άλλο θέλω και δεν κάνω γιατί δεν "πρέπει", γιατί η εικόνα, γιατί θα με πούνε "εύκολη", γιατί θέλω να το κάνω μέσο το καημενούλι το σεξάκι.
Δε θέλω, δεν κάνω.
Θέλω, κάνω.
Τα υπόλοιπα είναι άχρηστα και πλαστά, επιφάσεις και πολύ μακριά από αληθινή επικοινωνία. Τραγικό το βλέπω. Και δεν είναι μια μορφή βίας τέτοια παιχνιδάκια δύναμης?

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:44
Δεν εχω διαβασει φροιντ αλλα συμφωνω,βλεπω οτι οι ανθρωποι υποκινουνται περισσοτερο απο τα ενστικτα τους παρα απο τη συνειδηση τους,πραγμα το οποιο εγω πολεμω,δεν επιτρεπω να αφηνω κανενα ενστικτο να με ελεγχει μια και θεωρω οτι η πραγματικη ελευθερια ειναι να εχεις τον απολυτο ελεγχο του εαυτου σου.Βεβαια αυτο με εχει αφησει και λιγακι στο περιθωριο της κοινωνιας μια και δεν μπορω να συναναστρεφομαι με ανθρωπους που δεν λειτουργουν συνειδητα...

Ακομα δεν καταλαβα γιατι με αποκαλειτε μάβις :confused: .....

RainAndWind
09-05-2011, 14:46
Ίου. Ντεκαβλέξ.

arktos
09-05-2011, 14:53
Όσο σιχαίνομαι τους άνδρες που περιγράφεται τόσο σιχαίνομαι τις γενικεύσεις και τα στερεότυπα που αναμασάτε!

Θέλω να σας χτυπήσω αλλά φοβάμαι μήπως χαλάσει το μανικιούρ!

χαχαχαχαχα

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 14:59
Αυτη η τακτικη ειναι δυστυχως η μονη που λειτουργει,δεν ειναι χαζη,αν δινεις το καροτο στο παιδι θα το κακομαθεις και θα κανει ό,τι θελει χωρις συνεπειες.Τι εννοεις λεγοντας "κάλυψη βαθύτερων θεμάτων με τον εαυτό".Δεν ειναι ετσι απλα,"αν θες το κανεις,αν δεν θες δεν το κανεις".Αν ειναι να θες να το κανεις αλλα να συμβιβαζεσαι με ό,τι ορεξεις εχει ο αλλος και να αντιμετωπιζεσαι σαν σκευος ηδονης τοτε τί να το κανεις?Αυτο λεγεται εκμεταλλευση και για αυτο η στερηση σεξ μπορει να χρησιμοποιηθει ως μεσο.
Θα σε παω καπου αλλου τωρα,θυμασαι που καποτε οι εργατες δουλευαν πανω απο 8 ωρες σαν σκλαβοι?Η απεργια ηταν το μεσο τους για να δειξουν οτι δεν δεχονται αλλη εκμεταλλευση και το πετυχαν,πλεον ο εργατης εχει δικαιωματα.Εδω εχεις να πεις "αν θες δουλευεις,αν δεν θες δεν δουλευεις"?

(πραγματικα δεν ξερω γιατι υπερασπιζομαι την γυναικα)

αυτο τι σημαινει πάλι?>Ίου. Ντεκαβλέξ.
Με την αργκο δεν τα παω και πολυ καλα

RainAndWind
09-05-2011, 15:16
Θεωρείς πως το να κάνεις σεξ σημαίνει ότι "δεν έχεις τον απόλυτο έλεγχο του εαυτού σου" ?

Πώς τα πας με την ευχαρίστηση? Μάλλον σε θεωρείς πάνω από την ανθρώπινη φύση. Εμείς οι υπόλοιποι που την μοιραζόμαστε τι να κάνουμε?
Να μην κάνουμε σεξ για να έχουμε έλεγχο των ενστίκτων μας? Θα πάθω κατάθλιψη. Δεν είναι αυτή μια άποψη που έχει προπαγανδιστεί από θρησκείες?
Να υπερβείς εαυτόν και βρώμικων ενστίκτων που σε αφήνουν ανήμπορο να πας σε ανώτερες κλίμακες?

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 15:28
Δεν αναφερομουν κυριως στο σεξουαλικο ενστικτο αλλα σε διαφορα ενστικτα.Τα πιο σημαντικα ειναι του φοβου και της κοινωνικης αποδοχης,φυσικα ομως αναφερομουν και στο σεξουαλικο ενστικτο.Το γνωριζεις οτι οι αρχοντες του κοσμου εκμεταλλευονται τις ανθρωπινες αυτες αδυναμιες για να ελεγχουν τον κοσμακη?(και οι θρησκειες αναμεσα τους).Οποιος εχει μαθει να ελεγχει αυτα τα ενστικτα τοτε δεν υπηρετει τους αρχοντες αυτους,ειναι ελευθερος.Οσον αφορα το σεξουαλικο ενστικτο,δεν το εχω αναστειλλει με την εννοια του οτι ειμαι ασεξουαλικος.Ειμαι σεξουαλικος,αυνανιζομαι αλλα δεν περιστρεφεται ολος μου ο κοσμος γυρω απο το σεξ οπως στους περισσοτερους ανθρωπους που ολη τους η ζωη ειναι το σεξ.Μην βλεπεις απλα την πραξη του σεξ,δες ολα τα αλλα,την προετοιμασια πριν το σεξ που φυσικα δεν ειναι τα προκαταρτικα αλλα αυτες οι μικρες λεπτομερειες της καθημερινοτητας οπως "για δες αυτη τη γκομενα στο ταδε περιοδικο.Πρεπει να γινω σαν αυτην για να βρω καποιον να πηδιεμαι,ας παμε για ψωνια",οπως το ψαρεμα του σεξουαλικου παρτενερ στον εργασιακο χωρο,στο club και αλλου και γενικοτερα πολλα αλλα παραδειγματα(και το πιο επικαιρο ειναι να σαι 24 ωρες τη ημερα στο καταφυγιο των ΕΠΩΝΥΜΩΝ αγάμητων,το facebook).Εγω δεν θα επετρεπα σε ενα μουνι (σορυ κιολας) να με σερνει,να κανω ολα αυτα και αλλα πολλα απλα για την ικανοποιηση του σεξουαλικου ενστικτου μου.

*Μην μπλεκεις θρησκειες,ποτε δεν ημουν υπερ των θρησκειων.

carrie
09-05-2011, 15:36
Δεν αναφερομουν κυριως στο σεξουαλικο ενστικτο αλλα σε διαφορα ενστικτα.Τα πιο σημαντικα ειναι του φοβου και της κοινωνικης αποδοχης,φυσικα ομως αναφερομουν και στο σεξουαλικο ενστικτο.Το γνωριζεις οτι οι αρχοντες του κοσμου εκμεταλλευονται τις ανθρωπινες αυτες αδυναμιες για να ελεγχουν τον κοσμακη?(και οι θρησκειες αναμεσα τους).Οποιος εχει μαθει να ελεγχει αυτα τα ενστικτα τοτε δεν υπηρετει τους αρχοντες αυτους,ειναι ελευθερος.Οσον αφορα το σεξουαλικο ενστικτο,δεν το εχω αναστειλλει με την εννοια του οτι ειμαι ασεξουαλικος.Ειμαι σεξουαλικος,αυνανιζομαι αλλα δεν περιστρεφεται ολος μου ο κοσμος γυρω απο το σεξ οπως στους περισσοτερους ανθρωπους που ολη τους η ζωη ειναι το σεξ.Μην βλεπεις απλα την πραξη του σεξ,δες ολα τα αλλα,την προετοιμασια πριν το σεξ που φυσικα δεν ειναι τα προκαταρτικα αλλα αυτες οι μικρες λεπτομερειες της καθημερινοτητας οπως "για δες αυτη τη γκομενα στο ταδε περιοδικο.Πρεπει να γινω σαν αυτην για να βρω καποιον να πηδιεμαι,ας παμε για ψωνια",οπως το ψαρεμα του σεξουαλικου παρτενερ στον εργασιακο χωρο,στο club και αλλου και γενικοτερα πολλα αλλα παραδειγματα(και το πιο επικαιρο ειναι να σαι 24 ωρες τη ημερα στο καταφυγιο των ΕΠΩΝΥΜΩΝ αγάμητων,το facebook).Εγω δεν θα επετρεπα σε ενα μουνι (σορυ κιολας) να με σερνει,να κανω ολα αυτα και αλλα πολλα απλα για την ικανοποιηση του σεξουαλικου ενστικτου μου.

*Μην μπλεκεις θρησκειες,ποτε δεν ημουν υπερ των θρησκειων.

Εγω εχω αρχισει να πιστευω οτι οι αρχοντες αυτοι του κοσμου, αν θελουμε να αναφερθουμε σε συνωμοσιολογιες, θελουν να γινει ο κοσμος ασεξουαλικος ή με το πουλι στο χερι, οπως λες εσυ οτι αυνανιζεσαι. Να θεωρηθει το σεξ κατι βρωμικο και κατωτερο, και να ξεχαστει η εννοια του μοιρασματος, του ανοιγματος, της εκφρασης αγαπης και ερωτα. Δλδ οποιος εχει μαθει να "ελεγχει" αυτο το ενστικτο, ειναι μαλλον φυλακισμενος και οχι ελευθερος, επειδη το εχει συνδεσει με ασυστολο σεξ ως εγωιστικο μεσο τονωσης του αντρισμου/θηλυκοτητας, που μπορει για καποιους να ειναι ετσι, αλλα δεν ειναι ετσι.

http://www.youtube.com/watch?v=xbyOE2_Yssw&feature=relmfu

RainAndWind
09-05-2011, 15:38
Συμφωνώ ότι τα ένστικτα χειραγωγούνται, αλλά δε σκοπεύω να ακολουθήσω ασκητικές τακτικές για να "ελευθερωθώ" από προσπάθειες χειραγώγησης, στερώντας μου την ηδονή. Έτσι θα έχω μεν καταφέρει να μη χειραγωγούμαι, αλλά κι ένας δικός μου φόβος θα με έχει χειραγωγήσει (παρόλο που θα λέω ότι αντιστέκομαι στο φόβο), αφού θα με έχει πάει στο άλλο άκρο, που είναι να αρνηθώ τη φύση μου για να την "τιθασεύσω" και να μη με τιθασεύει. Για μένα είναι πιο απλό να μην στερηθώ την ηδονή, αλλά να πηγαίνω να την ψάχνω με δικούς μου όρους. Άρα δε χρειάζεται να μένω δίχως σεξ για να μη το χρησιμοποιήσει κανένας εναντίον μου, μόνο να μάθω να το χρησιμοποιώ εγώ με όρους ελευθερίας.

claire
09-05-2011, 15:52
Aπο το ενα ακρο στο άλλο πας.Ας κανει σεξ με καποιον που θελει αλλά οχι με ολόκληρο τον ανδρικο πληθυσμό.
Αν δεν του κάτσεις,δεν θα σε θέλει συναισθηματικά φυσικά αλλα θα παει στην επομενη,σωστα.Αν δεν του κάτσει και η άλλη,θα ψαξει να βρει μια πιο πουτάνα.Στα παλιότερα χρόνια δύσκολα εβρισκε κανείς πουτανα,σήμερα δεν χρειαζεται κανείς να ψάξει πολύ.Η γυναίκα εχασε το σεβασμο απο τον αντρα απο τοτε που εγινε πουτάνα,αυτο ειναι το σημαντικοτερο.

Δεν προτεινω σεξ μετα το γάμο(οχι οτι προτείνω γάμο XD),προτείνω σεξ με μέτρο και όχι με όποιον να 'ναι.

Και μια και ανεφερες την ευχαριστηση της γυναικας,θελω να πω το εξης.Δεν ξερω κατα ποσο μια γυναικα απολαμβανει το σεξ,πάντως ξερω οτι οι λογοι που οδηγουν μια γυναικα στην πραξη αυτη ειναι περισσοτεροι ψυχολογικοι παρά σωματικης προελευσεως (αντιστοιχες καυλες ας πουμε που εχουμε εμεις).Η γυναικα ψαχνει την αυτοεπιβεβαίωση απο τον άντρα και επίσης η γυναίκα έχει περισσότερο το ενστικτο της υποταγης στον αντρα απο ότι οι αντρες(στους αλλους αντρες),ενα ενστικτο που εκδηλωνεται κατα το σεξ.Άρα βλεπεις οτι οι αδυναμιες της γυναικας οδηγησαν τη κοινωνικη της θεση εδω που είναι(να μην αντιμετωπιζονται με τον καταλληλο σεβασμο απο τους αντρες μια και ειναι πουτανες).

ρε είσαι τρελός φαλλοκράτης!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 15:52
@CARRIE:Στις δυτικες κοινωνιες τα μηνυματα που παιρνουν οι ανθρωποι απο περιοδικα,ιντερνετ,τηλεορα ση κτλ ειναι "Να γαμιεστε αβέρτα".Στις ανατολικες φονταμενταλιστικες κοινωνιες ισχυει αυτο που λες διοτι και η καταπιεση ειναι ενα μεσο ελεγχου του λαου.Η δυση εχει τους δικους του τροπους χειραγωγησης,η ανατολη τους δικους τους.
Αυτο που ειπες οτι δηλ."το εχει συνδεσει με ασυστολο σεξ ως εγωιστικο μεσο τονωσης του αντρισμου",ειναι κατι που με εκφραζει.Τελικα αναποφασιστες ειστε?Δηλ.αν εμπενα στο φορουμ και ελεγα "Οι γυναικες ειναι απλα για γαμησι,για μενα οι γυναικες ειναι μιας χρησης,τις γαμω σαν ζωο και μετα τις πετω",θα εισαστε ησυχες?Διοτι απο οτι βλεπω υπερασπιζομαι το αντιθετο και παλι δεχομαι κριτικη.

@rain:Παλι στο αλλο ακρο πας.Δεν ειπα να αναστειλλεις πληρως την επιθυμια σου για σεξ,ειπα να μην οριζει το σεξ τη ζωη σου,να μην ειναι το συμπαν σου,το παν.Οταν λες ορους να υποθεσω οτι μιλας για μετρο?Τοτε συμφωνω

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 15:54
Χαχαχα φαλλοκρατης,τι αλλο θα ακουσω!!!Εγω φταιω που ασχολουμαι να υπερασπιστω τη γυναικα,τι καθομαι και ασχολουμαι...ειναι που ψιλοβαριεμαι αυτες τις μερες και ειπα να μπω σε κανα φορουμ να περασει η ωρα...

carrie
09-05-2011, 15:59
Δεν καταλαβαινω τη συλλογιστικη, επειδη τα μηνυματα που παιρνουμε στη δυση ειναι αυτα που λες, θα σταματησουμε ολοι οι δυτικοι να κανουμε ερωτα; Απλα δεν θα το κανουμε ετσι οπως μας το προβαλλουν, αλλα οπως θελουμε εμεις, και νοημοσυνη εχουμε και βουληση και αισθητικη και κριτηρια.

claire
09-05-2011, 16:02
Χαχαχα φαλλοκρατης,τι αλλο θα ακουσω!!!Εγω φταιω που ασχολουμαι να υπερασπιστω τη γυναικα,τι καθομαι και ασχολουμαι...ειναι που ψιλοβαριεμαι αυτες τις μερες και ειπα να μπω σε κανα φορουμ να περασει η ωρα...

δεν την υπερασπίζεσαι. βασικά, έχεις ακούσει κάτι μισογύνηδες, να λένε "μα έγω δεν είμαι μισογύνης, εγώ την αγαπάω τη γυναίκα". ε, αυτό.

τέσπα, εγώ συμφωνώ με τη ρέιν. επίσης για τα κορίτσα εδώ που έχουν πρόβλημα με τους άντρες, αναρωτηθείτε γιατί τραβάτε άντρες μα τα συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. μήπως ζητάτε κι εσείς κάτι, το οποίο πάει συνήθως με την πιθηκίαση?

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 16:03
ΑΚΡΙΒΩς carrie!!!!Αυτο λεω,οπως ειπες και πριν πλεον ο ερωτας δεν παρουσιαζεται στη Δυση σαν εκφραση αγαπης ή ερωτα αλλα σαν αψυχο σεξ.Εσεις γκρινιαζετε οτι οι αντρες ειναι ασυναισθητοι και εγω ελεγα πριν πολλα μηνυματα οτι εσεις φταιτε που τους καθεστε οποτε θελουν.Αν εχετε αισθητικη και βουληση κτλ να κρατιεστε,να μην σας υποκινει το ενστικτο του σεξ και οταν βρειτε εναν καταλληλο να του κατσετε και να κανετε ερωτα.

Militon
09-05-2011, 16:03
Εγώ πάντως μετά από παρατεταμένη αγαμία ΔΕΝ εχω τον απόλυτο έλεγχο του εαυτού μου και της αριστερής μου χείρας...

RainAndWind αν δεν είσαι ψυχολόγος-σεξολόγος πρέπει οπωσδήποτε να γίνεις. Πέραν του πιπεράτου της υπόθεση αυτό το topic βγάζει τις μύχιες σκέψεις και τις αγκυλώσεις μας γύρω από τις ανθρώπινες σεξουαλικές σχέσεις... Και αυτό είναι... είμαστε, και τα δυο φύλα, άνθρωποι με παραπλήσιες ανάγκες... Τα κοινωνικά στερεότυπα έπλασαν την πουτάνα γένους θηλυκού και τον "μάγκα" απόλυτο αρσενικό...

ΥΓ: Αυτό το "σε σέβομαι, δώσε μου το παχύ έντερό σου" με πηγαίνει χρόνια πίσω στο νήπιο και στο σπαστικό, "είμαστε φίλοι τί θα μου χαρίσεις;"... Αν ο\η σύντροφός μας έχει IQ μπιφτεκιού, μάλλον πρέπει να κάνουμε εξετάσεις για μαλακομαγνήτη...

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 16:05
claire δεν ξερω πως το συμπερανες αυτο.Τις λατρευω τις γυναικες,το μονο που με χαλαει ειναι που ειναι πόρνες (αντε,εκανα την χαρη και το ειπα πιο επιεικώς) και για αυτο αν και σωματικα με ελκυουν,ψυχικα μα απωθουν.

claire
09-05-2011, 16:07
ΑΚΡΙΒΩς carrie!!!!Αυτο λεω,οπως ειπες και πριν πλεον ο ερωτας δεν παρουσιαζεται στη Δυση σαν εκφραση αγαπης ή ερωτα αλλα σαν αψυχο σεξ.Εσεις γκρινιαζετε οτι οι αντρες ειναι ασυναισθητοι και εγω ελεγα πριν πολλα μηνυματα οτι εσεις φταιτε που τους καθεστε οποτε θελουν.Αν εχετε αισθητικη και βουληση κτλ να κρατιεστε,να μην σας υποκινει το ενστικτο του σεξ και οταν βρειτε εναν κααλληλο να του κατσετε και να κανετε ερωτα.

μα, ναι. κάποιες φορές είναι άψυχο σεξ (αν και εμένα το σεξ δεν μου φαίνεται άψυχο αυτό το ίδιο...) με κάποιους θες να κάνεις μόνο σεξ γιατί σε τραβάνε σεξουαλικά, αλλά ως εκεί. με άλλους κολλάς και συμβαίνει και το κάτι παραπάνω.
για μένα, απλά το σεξ πρέπει λίγο να απομυθοποιηθεί, να πάψει να είναι ταμπού. σιγά πια. είναι μια ανάγκη, όλοι το κάνουν.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 16:07
Ωραια,μπηκε και ενα αρσενικο εκτος απο μενα στη συζητηση,militon εισαι,εε?

carrie
09-05-2011, 16:08
RainAndWind αν δεν είσαι ψυχολόγος-σεξολόγος πρέπει οπωσδήποτε να γίνεις.

Αυτο της το εχω πει κι εγω!!! Ρειν σκεψου το σοβαρα!! θα ειναι και ενας τροπος να βγαλεις αυτη σου την θεραπευτικη ταση σε ενα αλλο απιπεδο, στο επαγγελματικο, κι ετσι θα κοντρολλαριστει στο προσωπικο. Γιατι δεν πρεπει να ειμαστε η ψυχολογος/ψυχοθεραπευτρια με τους γονεις/αδερφους/γκομενους/φιλους/γνωστους/γειτονες, αυτο μας στερει το δικαιωμα μας για ισοτιμες σχεσεις αμοιβαιου δουναι και λαβειν. Πρεπει να ειμαστε οι κορες/αδερφες/γκομενες/φιλες/γνωστες/γειτονισσες!

claire
09-05-2011, 16:08
claire δεν ξερω πως το συμπερανες αυτο.Τις λατρευω τις γυναικες,το μονο που με χαλαει ειναι που ειναι πόρνες (αντε,εκανα την χαρη και το ειπα πιο επιεικώς) και για αυτο αν και σωματικα με ελκυουν,ψυχικα μα απωθουν.

υπάρχει λύση για σένα. μοναστήρι.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 16:09
Ε αν ειναι ετσι claire,τοτε να αλλαξω και γω τακτικη και να ψαχνω το αψυχο το σεξ,να παρω μια γυναικα και να κανω ό,τι θελω πανω της,πραγμα που ειμαι σιγουρος οτι δεν της αρεσουν αλλα θα αρεσαν καλλιστα σε εμενα(πρωκτικο,στοματικο),σ υμφωνεις?

Militon
09-05-2011, 16:12
Ωραια,μπηκε και ενα αρσενικο εκτος απο μενα στη συζητηση,militon εισαι,εε?

Τί ομοφοβική ερώτηση είναι αυτή; :-D

RainAndWind
09-05-2011, 16:12
Συμπέρασμα. Όσοι δεν κάνουν σεξ, ή κάνουν αλλά δεν είναι καλό σεξ, τότε μισούν τους άλλους, γιατί είναι καλύτερο να μισείς τους άλλους από το να μισείς τον εαυτό σου για τις επιλογές του και τις ανάγκες του.

Κάντε σεξ, σας κάνει ειρηνόφιλους.
Plus, τα πάτε σένια με όλα τα φύλα. ΛΟΛ

claire
09-05-2011, 16:13
Ε αν ειναι ετσι claire,τοτε να αλλαξω και γω τακτικη και να ψαχνω το αψυχο το σεξ,να παρω μια γυναικα και να κανω ό,τι θελω πανω της,πραγμα που ειμαι σιγουρος οτι δεν της αρεσουν αλλα θα αρεσαν καλλιστα σε εμενα(πρωκτικο,στοματικο),σ υμφωνεις?

εμ, είδες που το έχεις πάρει στραβά. το σεξ είναι ένα παιχνίδι για να ευχαριστηθούν και οι δύο, δίνεις και παίρνεις. δεν κάνεις πάνω στον άλλο, υπάρχει ανταλλαγή, ένωση. πως να το πω ρε παιδί μου. επίσης ποιος σου είπε ότι αυτά δεν αρέσουν στις γυναίκες?

αστο ρε συυυυυυυυ, δεν το έχεις. μοναστήρι.
και γεια σας από εμένα, πάω να κυλιστώ στα γρασίδια.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 16:13
χαχα militon!Nιωθω ανυπερασπιστος εδω!

@claire:αν σου πω οτι ειπες παπάρα για το μοναστηρι θα παρεξηγηθείς?Ενταξει,τοτε δεν στο λεω....

claire
09-05-2011, 16:14
αααα, ξέχασα. ρέιν είσαι θεά! αλλά το ξέρεις ήδη φαντάζομαι ;)

RainAndWind
09-05-2011, 16:16
Χαχαα, Μιλτον και κάρι και κλερ, πέθανα με τα σχόλια.;)
Αλλά είναι καλό θρεντ ε? Έχει γέλιο. Αν και ΆγαμοιΘύται στυλ, λολ

κλερ, όχι ρε, όχι θεααααα, μη με χτυπάς στο ευαίσθητο σημείο μου, χαχαααα

claire
χαχα militon!Nιωθω ανυπερασπιστος εδω!

@claire:αν σου πω οτι ειπες παπάρα για το μοναστηρι θα παρεξηγηθείς?Ενταξει,τοτε δεν στο λεω....

δεν χρειάζεται να είσαι θρήσκος για να πας να κλειστείς!

Militon
Εγώ θέλω να πάρω μια γυναίκα και να κάνει ότι θέλει πάνω μου, αρκεί να μην είναι το Παστέλι! PurplePuppet για αυτό το λόγο υπάρχουν και οι παρεξηγημένοι κοινωνικοί λειτουργοί γνωστές ως ιερόδουλες!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 16:18
Ρε αναποφασιστες γυναικες,θα με τρελανετε,εγω φταιω που σεβομαι το γυναικειο κορμακι και δεν θελω να το συμπεριφερθω σαν σκευος ηδονης,τεσπα,κουραστηκα εδω περα,παω γυμναστηριο να ξεδωσω,αντε γεια

carrie
09-05-2011, 16:37
Οσο για τη μουσουλμανικη κουλτουρα,οι μουσουλμανες γαμιουνται μόνο απο πίσω για να ειναι παρθενες μεχρι το γαμο τους.Ασχετο αλλα ήθελα να το πω,βλεπεις μια φονταμελιστικη κοινωνια πόσο σκατα τα έχει κάνει,γαμημενες θρησκειες....

Eπισης, γινονται τα σοδομα και τα γομορα ακομα και οταν παντρευονται πια σε τετοιες συντηρητικες κοινωνιες! Ο νουνος μου δουλευει χρονια στην ασφαλεια του αεροδρομιου σε χωρα του εξωτερικου, και του εχει μεινει αξεχαστη μια μουσουλμανα με μπουργκα με τον αντρα της που δεν της επετρεπε να βγαλει τη μπουργκα για να περασει τον ελεγχο, μετα απο μια ωρα διαπραγματευσεων την εβγαλε για 2 δευτερολεπτα, και μετα οταν περασανε απο τον ελεγχο οι χειραποσκευες, ειδε μεσα 5 μεγαλα σιδερενια πραγματα, ανοιγει να δει τι ητανε, και ηταν σιδερενιοι δονητες!!!!

Militon
09-05-2011, 16:45
Eπισης, γινονται τα σοδομα και τα γομορα ακομα και οταν παντρευονται πια σε τετοιες συντηρητικες κοινωνιες! Ο νουνος μου δουλευει χρονια στην ασφαλεια του αεροδρομιου σε χωρα του εξωτερικου, και του εχει μεινει αξεχαστη μια μουσουλμανα με μπουργκα με τον αντρα της που δεν της επετρεπε να βγαλει τη μπουργκα για να περασει τον ελεγχο, μετα απο μια ωρα διαπραγματευσεων την εβγαλε για 2 δευτερολεπτα, και μετα οταν περασανε απο τον ελεγχο οι χειραποσκευες, ειδε μεσα 5 μεγαλα σιδερενια πραγματα, ανοιγει να δει τι ητανε, και ηταν σιδερενιοι δονητες!!!!

Κάνοντας μια ιστορική αναδρομή (τί μου θύμισες τώρα), τις μεταλλικές ζώνες αγνότητας στην μεσαιωνική Ευρώπη με ενσωματωμένα ξυράφια στα επίμαχα σημεία για την αποτροπή των επίδοξων εραστών... Ασχετον αλλά εκπαιδευτικόν...

Παστελι
09-05-2011, 16:47
Εγώ θέλω να πάρω μια γυναίκα και να κάνει ότι θέλει πάνω μου, αρκεί να μην είναι το Παστέλι! PurplePuppet για αυτό το λόγο υπάρχουν και οι παρεξηγημένοι κοινωνικοί λειτουργοί γνωστές ως ιερόδουλες!

Γιατι εμενα με ρωτησες αν σου καθομαι?
Και με εχεις δει καταρχας και το λες αυτο?Εχεται λαλισει γαμω την αγαμια μου μεσα!
και θαυμαστικο κιολας!:mad: ξ
ερεις ειναι βαρυ για μια κοπελα που την κινηγανε πολοι αντρες να ακουει κατι τετοιο απο καποιον που δεν την εχει δει.Και το εχουν κανει και ενα 2 αλλοι και μολις με ειδαν κανανε τις παπιες και ελα βρε μωρο πλακα εκανα κλπ κλπ.
:rolleyes:

Παστελι
09-05-2011, 16:57
Βρε κοριτσια clare kai carie σας περδευω το νικ νειμ σας μοιαζει πολυ εχω και μυωπια.:P

Militon
09-05-2011, 17:00
Γιατι εμενα με ρωτησες αν σου καθομαι?Και με εχεις δει καταρχας και το λες αυτο?Εχεται λαλισει γαμω την αγαμια μου μεσα!και θαυμαστικο κιολας!:mad: ξερεις ειναι βαρυ για μια κοπελα που την κινηγανε πολοι αντρες να ακουει κατι τετοιο απο καποιον που δεν την εχει δει.Και το εχουν κανει και ενα 2 αλλοι και μολις με ειδαν κανανε τις παπιες και ελα βρε μωρο πλακα εκανα κλπ κλπ.
:rolleyes:

Με συγχωρείς αλλά νομίζω ότι κάτι παρανόησες, ίσως φταίει το χιούμορ μου. Δεν σε γνωρίζω προσωπικα όπως και εσυ. Ούτε υπονόησα κάτι, απλά εκφράστηκες τόσο σκληρά και γενικόλογα για τους άντρες που δεν θα ήθελα να πέσω στα χέρια σου! Υπό οποιονδήποτε τρόπο.

Παστελι
09-05-2011, 17:01
Με συγχωρείς αλλά νομίζω ότι κάτι παρανόησες, ίσως φταίει το χιούμορ μου. Δεν σε γνωρίζω προσωπικα όπως και εσυ. Ούτε υπονόησα κάτι, απλά εκφράστηκες τόσο σκληρά και γενικόλογα για τους άντρες που δεν θα ήθελα να πέσω στα χέρια σου! Υπό οποιονδήποτε τρόπο.

A ναι ε ξεχαστικα οτι ανοιξα εγω το θεμα λολ.η αγαμια θα φταιει.λολ

marian_m
09-05-2011, 17:02

Παπαριές καμαρωτές! Κάνε λίγο σεξ - έρωτα, όπως θες πες το, να ξελαμπικάρεις κι έλα να τα ξαναπούμε!
Αμπελοφιλοσοφίες για κάτι που δεν έχεις καν δοκιμάσει! Τι να συζητήσουμε αγόρι μου?
Όσο για το τι νιώθει μια γυναίκα, άστο. Μάθε πρώτα πώς νιώθει ένας άντρας!

Militon
09-05-2011, 17:26
A ναι ε ξεχαστικα οτι ανοιξα εγω το θεμα λολ.η αγαμια θα φταιει.λολ διακρίνω μια σύγχυση! Πρέπει να ηρεμήσεις και να σκεφτείς κατά πόσο συναναστρεφεσαι με τα σωστά άτομα και τί είδους άνδρες εν τέλει σε έλκουν. ΥΓ: Δεν εχω κανέναν λόγο να εκφράσω οποιαδήποτε αμφιβολία αφορά το παρουσιαστικό σου. Ο καθένας ότι δηλώνει είναι εδώ μέσα. Εκτός από μένα! Που είμαι μια αυθεντική ρεπλικα του Τζορτζ Κλουνεϊ :-D :-D :-D

πιεσμενη
09-05-2011, 17:29
Παπαριές καμαρωτές! Κάνε λίγο σεξ - έρωτα, όπως θες πες το, να ξελαμπικάρεις κι έλα να τα ξαναπούμε!
Αμπελοφιλοσοφίες για κάτι που δεν έχεις καν δοκιμάσει! Τι να συζητήσουμε αγόρι μου?
Όσο για το τι νιώθει μια γυναίκα, άστο. Μάθε πρώτα πώς νιώθει ένας άντρας!

marian_m με καλυψες απολυτα!!!!!!!Ε μαααα.......!!!!!!!!!!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 17:47
Eπεστρεψα και αν και με ειπατε ομοφοβικο φαλλοκρατη θα ξαναμπω στη συζητηση αν και δεν βλεπω να βγαζει πουθενα>

1)@carrie:μονο που ειπες μπουργκα αηδίασα,καθε μερα βλεπω μουσουλμανες και νιωθω σιχαμαρα για την καταντεια της κοινωνιας μας.

2)Παστελι παιρνεις στεροειδη?Γιατι κανουν τις παπιες?

3)marian και ομοιδεάτες:Kαι φυσικα ξερω πως νιωθει ενας αντρας,πεταξες παπάρα και χαρηκες τωρα.

Απο την όλη συζητηση το μονο που με πείσατε ήταν αυτο που ήδη γνωριζα για την πλειονοτητα των γυναικων> http://www.youtube.com/watch?v=I0zsTpXlhoI&feature=related

Note:δεν επιτιθεμαι προσωπικα σε κανεναν,οι στιχοι αναφερονται γενικα σε γυναικες

πιεσμενη
09-05-2011, 17:56
Ανευ παρεξηγησεως PurplePuppet αλλα εισαι πολυ μικρος ακομη για να εχεις διαφορες εμπειριες στη ζωη σε καθε επιπεδο.... εισαι 20 χρονων κ εχεις αποψη για τις γυναικες,σεξ κλπ κλπ κλπ λες κ εισαι 50 χρονων κ τα εχεις ζησει ολα στο επαρκον!!! Οποιος σεβεται την γυναικα δεν αρκει να λεει οτι δεν κανει σεξ γιατι το θεωρει ετσι..κ αλλιως κ αλλιωτικα κ οτι οσες γυναικες κανουν το ενα 'η το αλλο ειναι πουτανες... κ ξερεις κατι... πολλες γυναικες μπορει να ειναι πουτανες στο κορμι ειτε επι πληρωμη ειτε οχι... αλλα δεν ειναι πουτανες στην ψυχη..κ αυτο ειναι το σημαντικοτερο!!!!Οσο για τους αντρες λειτουργουν αναλογα με το πως τους μεγαλωσε η οικογενεια τους κ κυριως η μητερα τους..αν τους εμαθαν οτι αυτοι ειναι οι κυριαρχοι..λειτουργουν ετσι..αν τους εμαθαν να σεβονται τον ανθρωπο(ανεξαρτητως φυλου) τοτε λειτουργουν με διαφορετικο τροπο...μην τα ισοπεδωνουμε ολα!!!!

Παστελι
09-05-2011, 17:59
Eπεστρεψα και αν και με ειπατε ομοφοβικο φαλλοκρατη θα ξαναμπω στη συζητηση αν και δεν βλεπω να βγαζει πουθενα>

1)@carrie:μονο που ειπες μπουργκα αηδίασα,καθε μερα βλεπω μουσουλμανες και νιωθω σιχαμαρα για την καταντεια της κοινωνιας μας.

2)Παστελι παιρνεις στεροειδη?Γιατι κανουν τις παπιες?

3)marian και ομοιδεάτες:Kαι φυσικα ξερω πως νιωθει ενας αντρας,πεταξες παπάρα και χαρηκες τωρα.

Απο την όλη συζητηση το μονο που με πείσατε ήταν αυτο που ήδη γνωριζα για την πλειονοτητα των γυναικων> http://www.youtube.com/watch?v=I0zsTpXlhoI&feature=related

Note:δεν επιτιθεμαι προσωπικα σε κανεναν,οι στιχοι αναφερονται γενικα σε γυναικες

Αυτο π κολαει?Ενοω οτι σαν γυναικα ειμαι πολυ ποθητη απο τους αντρες οπως βλεπω αλλα μετα που κανω σεξ μαζι τους παιρνουν δρομο.:P

διακρίνω μια σύγχυση! Πρέπει να ηρεμήσεις και να σκεφτείς κατά πόσο συναναστρεφεσαι με τα σωστά άτομα και τί είδους άνδρες εν τέλει σε έλκουν. ΥΓ: Δεν εχω κανέναν λόγο να εκφράσω οποιαδήποτε αμφιβολία αφορά το παρουσιαστικό σου. Ο καθένας ότι δηλώνει είναι εδώ μέσα. Εκτός από μένα! Που είμαι μια αυθεντική ρεπλικα του Τζορτζ Κλουνεϊ :-D :-D :-D

Kαι εγω ρε ειμαι θεα πως το λενε?τοπ μοντελ ναπουμε ειμαι οχι η αληθεια ειναι οτι εχω και χοντρα ελλατωματα στην εμφανιση μου αλλα σαν συνολο λενε οτι ειμαι κουκλα .:P και αποδεδειγμενα εχω μπει σε διαγωνισμο ομορφιας.;) δεν ανακυρηχτικα μονη μου τοπ μοντελ οπως κατι αλλες εδω ολοκληρη η κρητη με εβγαλε!!χα!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 17:59
Δεν ειναι στην ψυχη?Δηλαδη εχουν ψυχικο δεσιμο ξερω γω?όταν το κανουν?Σεβομαι τον ανθρωπο ως ανθρωπο,δεν νιωθω λιγοτερο σεβασμο για γυναικες ή για αντρες,σου εδωσα την εντυπωση οτι δεν νιωθω επαρκη σεβασμο για καποιο φυλο?

@παστελι>ΑΑΑ,οκ,γιατι με τρομαξες,λολ

Παστελι
09-05-2011, 18:05
Δεν ειναι στην ψυχη?Δηλαδη εχουν ψυχικο δεσιμο ξερω γω?όταν το κανουν?Σεβομαι τον ανθρωπο ως ανθρωπο,δεν νιωθω λιγοτερο σεβασμο για γυναικες ή για αντρες,σου εδωσα την εντυπωση οτι δεν νιωθω επαρκη σεβασμο για καποιο φυλο?

@παστελι>ΑΑΑ,οκ,γιατι με τρομαξες,λολ

Ε ενταξη δεν ειμαι καμια μικροσωμη ομως χαχααχ.

πιεσμενη
09-05-2011, 18:06
με τον τροπο που μιλας ναι.... δυστυχως.... κ δεν καταλαβες τιποτε απ οτι ειπα για την ψυχη...ολα για σενα περιστρεφονται τελικα γυρω απο το σεξ...το σεξ εχει να κανει κ με τον ανθρωπινο οργανισμο...τις ορμονες..τις εχεις ακουστα?? αν εγω θελω να ρυθμισω τις ορμονες μου με καποιον ειμαι πουτανα δλδ? Δεν συμφωνω με το σεξ για το σεξ γιατι ετσι ειμαι φτιαγμενη αλλα δεν θα κρινω κ την/ον αλλη/ον αν ετσι λειτουργει κ κυριως αν δεν την/ον γνωριζω προσωπικα...γουστο της/του κ καπελο της/του...να κανουν οτι θελουν!!!
Δεν ξερω γιατι εχει ολες αυτες τις αποψεις ενα παιδι με καμια εμπειρια..πραγματικα.....

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 18:10
@πιεσμενη>Το να εχεις εμπειρια δεν σημαινει να εχεις κανεις σεξ,σημαινει να βλεπεις τί γινεται γυρω σου,να αξιολογεις,να κρινεις,σε καμια σπηλια ζω?τελοςπαντων,forget it girl.

Παστελι
09-05-2011, 18:12
@πιεσμενη>Το να εχεις εμπειρια δεν σημαινει να εχεις κανεις σεξ,σημαινει να βλεπεις τί γινεται γυρω σου,να αξιολογεις,να κρινεις,σε καμια σπηλια ζω?τελοςπαντων,forget it girl.

πουρπλ γιατι βαζεις ενα παπαρι "@" οταν ξεκινας να γραφει κατι?:P:P

πιεσμενη
09-05-2011, 18:13
Δεν φτανει να βλεπεις τι γινεται γυρω σου... τις εμπειριες τις ζουμε εμεις οι ιδιοι..κ θα μπορουσα να ειμαι μητερα σου ανετοτατα..αρα ακυρο το girl!! χαχαχαχχα!! ;)

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 18:17
λολ παστελι.Σημαινει reply,απαντηση προσωπικα στο προσωπο σου!!!Got it??Αποκλειεται να μην το χρησιμοποιεις στον κοσμο του ιντερνετ!!Εσυ πως κανεις reply?αντιγραφοντας ολο το κειμενο μου σε ενα γαλαζιο πλαισιο στο δικο σου μηνυμα?

@πιεσμενη:then forget it lady :p

update:ΑΑ,καταλαβα,απαντηση με παραθεση κανεις εσυ....

Και για να κλεισω το θεμα (ελπιζω) peace,love,nothing personal και παρελκόμενα με ολα τα θηλυκά και αρσενικά του φορουμ(για να μην με λετε και ομοφοβικό αλλα βασικά σκετο peace με τα αρσενικα,το love ειναι παρατραβηγμενο).

πιεσμενη
09-05-2011, 18:20
Θενκς για το lady!! :-P loooool

ALIA
09-05-2011, 22:35
claire δεν ξερω πως το συμπερανες αυτο.Τις λατρευω τις γυναικες,το μονο που με χαλαει ειναι που ειναι πόρνες (αντε,εκανα την χαρη και το ειπα πιο επιεικώς) και για αυτο αν και σωματικα με ελκυουν,ψυχικα μα απωθουν. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΜΕ ΘΛΙΒΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΝΑ ΝΕΑΡΟ ΑΤΟΜΟ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ! ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΝΕΣ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ΤΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ Η' "ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΠΟΡΝΕΣ"? ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΕΙΡΩΝΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Η' ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ,ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ POSTS ΣΟΥ!

Militon
09-05-2011, 22:54
Alia θα πάθεις κατάθλιψη αν σου πω ότι αυτή είναι η επικρατούσα άποψη σε όλες τις γενεές! Το "επικρατούσα" βέβαια δεν είναι συνώνυμο ούτε της ορθότητας ούτε της εγκυρότητας.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:02
Ανεξαρτητως φυλου όποιος γαμιέται από εδώ και από κεί ειναι αυτο που λεμε πουτανα.Πιστεψε με ΑΛΙΑ,αν υπηρχε λεξη αντιστοιχη της πουτανας για το ανδρικο φυλο θα τη χρησιμοποιουσα.HAPPY????Αν διαβαζες τα προηγουμενα ποστ μου θα ειχες ήδη αντιληθφει οτι δεν εγκρινω τετοιου ειδους συμπεριφορα,δηλαδη τις ανδρικες πουτανες ας πουμε με λιγα λογια.Ίσως να με παρεξηγησες με τα βιντεο που παρεθεσα,σορυ αν προσβληθηκες ως θηλυκό,το χιουμορ μου ταξιδεύει σε μήκη κυματος πολύ διαφορετικά!!!

ALIA
09-05-2011, 23:12
Alia θα πάθεις κατάθλιψη αν σου πω ότι αυτή είναι η επικρατούσα άποψη σε όλες τις γενεές! Το "επικρατούσα" βέβαια δεν είναι συνώνυμο ούτε της ορθότητας ούτε της εγκυρότητας. ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΒΑΘΥΤΑΤΗ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!!! ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!lol ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ(ΟΣΟ ΠΑΤΑΕΙ Η ΓΑΤΑ ΠΑΝΤΑ!), ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΙΚΡΑΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΩΝΥΜΟ ΤΗΣ ΟΡΘΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑΣ! ΠΑΝΤΩΣ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΟΝΤΑΣ ΑΝΔΡΑΣ! ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!!!

arktos
09-05-2011, 23:14

purple, πραγματικα μένω άναυδη με τις απόψεις που έχει ένας άντρας 20 ετών.
διαβασα καπου πως περιμένεις να ερωτευτείς για να κάνεις σεξ κ οκ ειναι επιλογή σου.
αν αυτή που θα ερωτευτεις έκανε σεξ με 50 πριν από σένα, θα έχεις ερωτευτει μια πουτάνα?

ALIA
09-05-2011, 23:14
Ανεξαρτητως φυλου όποιος γαμιέται από εδώ και από κεί ειναι αυτο που λεμε πουτανα.Πιστεψε με ΑΛΙΑ,αν υπηρχε λεξη αντιστοιχη της πουτανας για το ανδρικο φυλο θα τη χρησιμοποιουσα.HAPPY????Αν διαβαζες τα προηγουμενα ποστ μου θα ειχες ήδη αντιληθφει οτι δεν εγκρινω τετοιου ειδους συμπεριφορα,δηλαδη τις ανδρικες πουτανες ας πουμε με λιγα λογια.Ίσως να με παρεξηγησες με τα βιντεο που παρεθεσα,σορυ αν προσβληθηκες ως θηλυκό,το χιουμορ μου ταξιδεύει σε μήκη κυματος πολύ διαφορετικά!!! OK! I AM VERY HAPPY NOW!!!

Militon
09-05-2011, 23:16
PurplePuppet αν η συγκρατήση του μέτρου είναι η γενικότερη φιλοσοφία σου αυτό είναι πιστεύω θεάρεστο (τρόπος του λέγειν καθώς πολύ αμφιβάλλω για την ύπαρξή Του). Δεν μπορείς όμως να ορίσεις το μετρό και μάλιστα αριθμητικά σε τέτοιες περιπτώσεις.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:18
Αρκτος,αυτο ειναι όντως ενα θεμα.Το να ερωτευτω πουτανα δεν το αποκλείω αλλα δεν ξερω κατά πόσο αυτο με κρατουσε πισω.Θα ηθελα μια αγνή κοπελα,να μην την εχει αγγίξει κανεις αλλα φαντάζει αδυνατο να βρω τετοια.Τεσπα,θα δουμε,θα δουμε.....

Παστελι
09-05-2011, 23:21
Αμαν ρε με αυτη την λεξη πουτανα.Δεν πληρωνεται καμια απο εδω για να πηδιεται.Αν για εσας ειμαστε ολες πουτανες τοτε και εσεις για εμας ειστε αρχη πουταναρίνοι.:)

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:22
PurplePuppet αν η συγκρατήση του μέτρου είναι η γενικότερη φιλοσοφία σου αυτό είναι πιστεύω θεάρεστο (τρόπος του λέγειν καθώς πολύ αμφιβάλλω για την ύπαρξή Του). Δεν μπορείς όμως να ορίσεις το μετρό και μάλιστα αριθμητικά σε τέτοιες περιπτώσεις.

Οποιαδήποτε συνθετη λεξη περιέχει λέξεις σχετικες με θρησκεια τις απεχθανομαι,σορυ.Τεσπα,μην ξεφευγω απο το θεμα,το μέτρο στο περίπου μπορείς να το ορίσεις,δηλ.μια γυναίκα που εχει παει με 3 ανδρες ειναι το ιδιο με μια γυναικα που εχει παει με 106 ανδρες?

arktos
09-05-2011, 23:22
Αρκτος,αυτο ειναι όντως ενα θεμα.Το να ερωτευτω πουτανα δεν το αποκλείω αλλα δεν ξερω κατά πόσο αυτο με κρατουσε πισω.Θα ηθελα μια αγνή κοπελα,να μην την εχει αγγίξει κανεις αλλα φαντάζει αδυνατο να βρω τετοια.Τεσπα,θα δουμε,θα δουμε.....

κοιταξε, καθολου αδυνατο δν ειναι.
καποιες κοπελες δν κανουν σεξ από τα 14 τους.

σου ειπα απλα πως επειδη ο ερωτας ειναι τυφλος, μν εισαι σιγουρος πως δν θα ερωτευτεις καποια που θα έχει πολλες εμπειριες.
το να την έχεις αποκαλεσει έτσι από τωρα δν ειναι κ ο,τι καλυτερο.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:24
Αμαν ρε με αυτη την λεξη πουτανα.Δεν πληρωνεται καμια απο εδω για να πηδιεται.Αν για εσας ειμαστε ολες πουτανες τοτε και εσεις για εμας ειστε αρχη πουταναρίνοι.:)

Σιγα μην ειμαστε και μανταρίνια!!Πουτανα δεν σημαινει οτι πληρωνεται,για αυτο υπαρχει η πορνη."Η διαφορα απο πουτανα σε πουτανα ειναι μια,η μία βγαζει μεροκαματο και η αλλη κάνει ληστεία"

ALIA
09-05-2011, 23:25
Θα ηθελα μια αγνή κοπελα,να μην την εχει αγγίξει κανεις αλλα φαντάζει αδυνατο να βρω τετοια. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ? ΣΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΛΥΣΗ...! ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ(ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ)!!! ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ ΑΠΩΤΕΡΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!!!!!!!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:26
κοιταξε, καθολου αδυνατο δν ειναι.
καποιες κοπελες δν κανουν σε από τα 14 τους.

σου ειπα απλα πως επειδη ο ερωτας ειναι τυφλος, μν εισαι σιγουρος πως δν θα ερωτευτεις καποια που θα έχει πολλες εμπειριες.
το να την έχεις αποκαλεσει έτσι από τωρα δν ειναι κ ο,τι καλυτερο.

Πίστεψε με αν ερωτευτω μια τετοια κοπέλα δεν θα την αποκαλέσω έτσι!!!!Λολ

arktos
09-05-2011, 23:28
Πίστεψε με αν ερωτευτω μια τετοια κοπέλα δεν θα την αποκαλέσω έτσι!!!!Λολ

την έχεις αποκαλεσει ήδη.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:30
την έχεις αποκαλεσει ήδη.

δηλαδή?Πίσω απο την πλάτη της?Εγώ μιλουσα για μπροστα της!!!Μπροστα της δεν θα την αποκαλεσω ετσι

ALIA
09-05-2011, 23:33
δηλαδή?Πίσω απο την πλάτη της?Εγώ μιλουσα για μπροστα της!!!Μπροστα της δεν θα την αποκαλεσω ετσι ΕΓΙΝΕ ΜΕΓΑΛΕ!!! ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!

Παστελι
09-05-2011, 23:35
Οποιαδήποτε συνθετη λεξη περιέχει λέξεις σχετικες με θρησκεια τις απεχθανομαι,σορυ.Τεσπα,μην ξεφευγω απο το θεμα,το μέτρο στο περίπου μπορείς να το ορίσεις,δηλ.μια γυναίκα που εχει παει με 3 ανδρες ειναι το ιδιο με μια γυναικα που εχει παει με 106 ανδρες?

Κατα την εμπειρη γνωμη σου,μια γυναικα που εχει παει με 35-40 αντρες ειναι πουτανα η παρθενα?
Δδλ αν σε καποιες κοπελες δεν ετυχε ο καταλληλος και προχωρησανε σε καποιον αλλον πρεπει να το ραψουν αυτες?

arktos
09-05-2011, 23:36
δηλαδή?Πίσω απο την πλάτη της?Εγώ μιλουσα για μπροστα της!!!Μπροστα της δεν θα την αποκαλεσω ετσι

αλλο εννοω.
δν λεω πισω απο την πλατη της.
αποκαλωντας μια γυναικα έτσι από τωρα ειναι σαν να την αποκαλεις κ στο μελλον έτσι.
εκτος αν της πεις πως ειχε αυτή τη γνωμη κ τωρα αναθεωρησες.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:36
ΕΓΙΝΕ ΜΕΓΑΛΕ!!! ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!

Βρε συννενοηση φλογέρα....Εσύ είπες την αποκαλεσα ήδη και γω σου λεω τωρα δεν πειραζει πισω απο την πλάτη της,ουτε την ξερω.Λολ,μιλαμε για τη γυναικα που ΑΝ γνωρισω ποτε δηλ.ο,τι να ναι....ειπα πουτανα τη μελλοντικη γυναικα που θα γνωρισω σε 7 χρονια ξερω γω....

ALIA
09-05-2011, 23:37
Κατα την εμπειρη γνωμη σου,μια γυναικα που εχει παει με 35-40 αντρες ειναι πουτανα η παρθενα?
Δδλ αν σε καποιες κοπελες δεν ετυχε ο καταλληλος και προχωρησανε σε καποιον αλλον πρεπει να το ραψουν αυτες?
ΑΣ'ΤΑ ΠΑΣΤΕΛΙ!!! ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΙΘΜΟΜΕΤΡΗΣΕΙΣ!!! ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:39

Παρθένα!!!!Ουτε ο ιμαντας δεν εσπασε!!!!!

ALIA
09-05-2011, 23:40
Βρε συννενοηση φλογέρα....Εσύ είπες την αποκαλεσα ήδη και γω σου λεω τωρα δεν πειραζει πισω απο την πλάτη της,ουτε την ξερω.Λολ,μιλαμε για τη γυναικα που ΑΝ γνωρισω ποτε δηλ.ο,τι να ναι....ειπα πουτανα τη μελλοντικη γυναικα που θα γνωρισω σε 7 χρονια ξερω γω....
ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΤΗΝ arktos!!! ΠΕΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΙ ΕΠΑΝΕΡΧΕΣΑΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ!!!!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:41
Μήπως ειναι ψυχαναγκαστικη διαταραχη οτι δεν θελω να την έχει αγγιξει την κοπελα αλλος ανδρας?

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:43
ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΣΤΗΝ arktos!!! ΠΕΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΙ ΕΠΑΝΕΡΧΕΣΑΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ!!!!!!

ΡΕ ΠΩς ΘΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΩ ΜΕ ΤΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΟΙΣΤΡΟΓΟΝΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ????Σε εσενα απευθυνομαι,εσυ ειπες "ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩΠΛΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑΤΑΚΙ".Ρε ειμαστε καλά??Μιλαμε για τη γυναικα που αν γνωρισω ποτε μου???Εβρισα πισωπλατα αυτην την γυναικα?Θα τρελαθουμε??

ALIA
09-05-2011, 23:43
Μήπως ειναι ψυχαναγκαστικη διαταραχη οτι δεν θελω να την έχει αγγιξει την κοπελα αλλος ανδρας? ΡΕ 'ΣΥ!!! ΣΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗ ΛΥΣΗ ΚΙ ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ? ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ POST ΜΟΥ!!!!!!

carrie
09-05-2011, 23:44
Eχω μια φιλη ανεγγιχτη που θα σε εκτιμουσε αλλα της πεφτεις μικρος!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:46
Eχω μια φιλη ανεγγιχτη που θα σε εκτιμουσε αλλα της πεφτεις μικρος!

Να τονίσω κατι,βασικα υπαρχουν ανεγγιχτες και 20αρες αλλά ειναι ανεγγιχτες ΟΧΙ απο επιλογή σαν εμενα,αν με πιανεις......Τεσπα,της πεφτω μικρος?Δηλ.ειναι 40αρα παρθενα?

ALIA
09-05-2011, 23:47
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑ,ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ arktos!!! ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ!!! ΑΕΡΑΑΑΑ!!! ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!!!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:48
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑ,ΗΤΑΝ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ arktos!!! ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ!!! ΑΕΡΑΑΑΑ!!! ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!!!!!

Αλια,το διαβασες στη σελιδα 10 το τελευταιο ποστ κατω κατω???Αμφιβαλλω οικτρά

Παστελι
09-05-2011, 23:48
Να τονίσω κατι,βασικα υπαρχουν ανεγγιχτες και 20αρες αλλά ειναι ανεγγιχτες ΟΧΙ απο επιλογή σαν εμενα,αν με πιανεις......Τεσπα,της πεφτω μικρος?Δηλ.ειναι 40αρα παρθενα?

Ασε παρθενες οικοσαρες δεν υπαρχουν σημερα φιλαρακι ξεχνατο.Απο τα 14 πανε με αντρα σημερα και αν οχι σιγουρα δακτυλακι θα της εχει βαλει καποιος στον κολπο.χαχα.

carrie
09-05-2011, 23:50

απο επιλογη ειναι, τουλαχιστον ετσι υποστηριζει, σκεφτεται καπως σαν εσενα, περιμενει τον εναν και μοναδικο και το καταλληλο ταιμινγκ. Μια χαρα κοπελιτσα ειναι δεν ειναι να πεις οτι ειναι ασχημη ή χαζη, αντιθετως. Κοντευει τα 30.

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:51
Ασε παρθενες οικοσαρες δνε υπαρχουν σημερα φιλαρακι ξεχνατο.Απο τα 14 πανε με αντρα σημερα και αν οχι σιγουρα δακτυλακι θα της εχει βαλει καποιος στον κολπο.χαχα.

Να γίνω πιο συγκεκριμένος,οι 20χρονες παρθενες έχουν μείνει στο ράφι διότι η εξωτερικη τους εμφανιση δεν σηκώνει ούτε πεος παρθένου,αυτο ήθελα να πω...Ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι καποιες απο τις συμφοιτητριες μου τον εχουν φάει,αφου φαίνονται οι κοπελες οτι ΔΕΕΕΝΝΝΝΝΝΝ

Παστελι
09-05-2011, 23:53
Να γίνω πιο συγκεκριμένος,οι 20χρονες παρθενες έχουν μείνει στο ράφι διότι η εξωτερικη τους εμφανιση δεν σηκώνει ούτε πεος παρθενο,αυτο ήθελα να πω...Ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι καποιες απο τις συμφοιτητριες μου τον εχουν φάει,αφου φαίνονται οι κοπελες οτι ΔΕΕΕΝΝΝΝΝΝΝ

Ασε τι φενονται.Δεν ξερεις τι κανουν με το αιδοιο τους.Καλα πως μας προλαβενεις ολλες?Εβγαλες και το παπαρι και κανεις και παραθεση μπραβο :P

ALIA
09-05-2011, 23:56
Αλια,το διαβασες στη σελιδα 10 το τελευταιο ποστ κατω κατω???Αμφιβαλλω οικτρά

ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩ!!! ΤΩΡΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΟΜΕΤΡΗΣΕΙΣ!!! ΔΙΑΒΑΣΕ,ΛΟΙΠΟΝ,ΠΡΩΤΑ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 10 ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ POST ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΔΕΚΑΤΟ POST ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΣΕΛΙΔΑΣ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΑ ΠΟΛΥ!!!

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:57
Ασε τι φενονται.Δεν ξερεις τι κανουν με το αιδοιο τους.Καλα πως μας προλαβενεις ολλες?Εβγαλες και το παπαρι και κανεις και παραθεση μπραβο :P

Χαχαχα,ναι έμαθα να μην χρησιμοποιω το παπαρι,λολ.Ρε για να μην το κουραζουμε να παω αποψε στο κλαμπ να βρω μια καυλωμενη να την ξεσκισω να τελειωνουμε?Διότι βλεπω στιγματιστηκα στο φορουμ εδω περα.....

marian_m
09-05-2011, 23:59
Να γίνω πιο συγκεκριμένος,οι 20χρονες παρθενες έχουν μείνει στο ράφι διότι η εξωτερικη τους εμφανιση δεν σηκώνει ούτε πεος παρθένου,αυτο ήθελα να πω...Ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι καποιες απο τις συμφοιτητριες μου τον εχουν φάει,αφου φαίνονται οι κοπελες οτι ΔΕΕΕΝΝΝΝΝΝΝ
Το ίδιο θα έλεγα και για τους εικοσάχρονους παρθένους...

PurplePuppet(male)
09-05-2011, 23:59
απο επιλογη ειναι, τουλαχιστον ετσι υποστηριζει, σκεφτεται καπως σαν εσενα, περιμενει τον εναν και μοναδικο και το καταλληλο ταιμινγκ. Μια χαρα κοπελιτσα ειναι δεν ειναι να πεις οτι ειναι ασχημη ή χαζη, αντιθετως. Κοντευει τα 30.

Συγχαρητηρια,δωσε στη φιλη σου συγχαρητηρια απο εμένα τον purplepuppet!!!!!LOL

Παστελι
10-05-2011, 00:00
Χαχαχα,ναι έμαθα να μην χρησιμοποιω το παπαρι,λολ.Ρε για να μην το κουραζουμε να παω αποψε στο κλαμπ να βρω μια καυλωμενη να την ξεσκισω να τελειωνουμε?Διότι βλεπω στιγματιστηκα στο φορουμ εδω περα.....

Γιατι ξερεις πως ξεσκιζουνε?χιχιχι.αχ παρθενουλη μου εσυ.:P καυλοσπυριαρη :P:P

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:00
Το ίδιο θα έλεγα και για τους εικοσάχρονους παρθένους...

Xαχαχα,για τους παρθενους που δεν το επελεξαν οπως και τις παρθενες που δεν το επελεξαν αλλά απλα δεν βρισκουν ταίρι.ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥς!!!

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:02
Γιατι ξερεις πως ξεσκιζουνε?χιχιχι.αχ παρθενουλη μου εσυ.:P καυλοσπυριαρη :P:P

Οχι,για μαθε μου τί ειναι το τσουτσουνι και τι το αιδοιο λολ

Παστελι
10-05-2011, 00:05
Οχι,για μαθε μου τί ειναι το τσουτσουνι και τι το αιδοιο λολ

Οκ το τσουτσουνι ειναι ενα πανασχημο μακρουλο και δυσοσμο πραγμα,και το αιδιο ειναι μια ομορφη τρυπουλα που φερνει την ζωη στον κοσμο!:p

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:09
Οκ το τσουτσουνι ειναι ενα πανασχημο μακρουλο και δυσοσμο πραγμα,και το αιδιο ειναι μια ομορφη τρυπουλα που φερνει την ζωη στον κοσμο!:p

λολ,τωρα τα ξερω ολα!!Ευχαριστω θεία παστέλι!!!!!

Παστελι
10-05-2011, 00:10
λολ,τωρα τε ξερω ολα!!Ευχαριστω θεία παστέλι!!!!!

εε οχι και θεια ειμαι 30 βρε ιιιιιιιιιιι.θεια!αουτς!

ALIA
10-05-2011, 00:11
Χαχαχα,ναι έμαθα να μην χρησιμοποιω το παπαρι,λολ.Ρε για να μην το κουραζουμε να παω αποψε στο κλαμπ να βρω μια καυλωμενη να την ξεσκισω να τελειωνουμε?Διότι βλεπω στιγματιστηκα στο φορουμ εδω περα..... ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΟΒΑΡΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ! ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΡΠΟΧΩΡΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ ΟΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΟΜΩΣ,ΜΗΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙΣ ΧΥΔΑΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ(ΠΟΥΤΑΝΕΣ,ΠΟ ΡΝΕΣ) ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΥΝΤΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΥΡΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ!!! ΑΚΟΜΗ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΙ ΟΧΙ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΤΙ ΑΝΔΡΕΣ-ΜΠΑΖΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΘΗΛΥΚΙΑ ΓΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΟΤΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

claire
10-05-2011, 00:22
Μήπως ειναι ψυχαναγκαστικη διαταραχη οτι δεν θελω να την έχει αγγιξει την κοπελα αλλος ανδρας?

μπα. ανασφάλεια λέγεται....

Remedy
10-05-2011, 00:36

καλα...
το μονο που δεν μας ειπες μωβακι, ειναι οτι τις λατρευεις κυριως στον φουρνο με πατατες....

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:38
ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΟΒΑΡΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ! ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΡΠΟΧΩΡΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ ΟΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΟΜΩΣ,ΜΗΝ ΑΠΟΔΙΔΕΙΣ ΧΥΔΑΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ(ΠΟΥΤΑΝΕΣ,ΠΟ ΡΝΕΣ) ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΥΝΤΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΥΡΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΧΕΣΗ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ!!! ΑΚΟΜΗ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΙ ΟΧΙ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΤΙ ΑΝΔΡΕΣ-ΜΠΑΖΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΘΗΛΥΚΙΑ ΓΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ!!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΡΑΔΑΝΤΑ ΟΤΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

Ρεσπεκτ και ευχαριστω για την ευχη.Οσο για το σχολιο μου που εβαλες στην παραθεση πλακα εκανα...

Παστελι
10-05-2011, 00:40
Ρεσπεκτ και ευχαριστω για την ευχη.Οσο για το σχολιο μου που εβαλες στην παραθεση πλακα εκανα...

Πως γινεται να λατρευεις τις γυναικες και να τις λες πορνες?Δλδ αν τις μισουσες θα τις αποκεφαλιζες?:P

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:40
εε οχι και θεια ειμαι 30 βρε ιιιιιιιιιιι.θεια!αουτς!

Χαχαχα,το είπα γιατι μιλησες σαν μάνα αλλά απο τη στιγμη που δεν είσαι δικιά μου πως να σε αποκαλέσω?Θεία σκεφτηκα.Τεσπα,never mind

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:41
καλα...
το μονο που δεν μας ειπες μωβακι, ειναι οτι τις λατρευεις κυριως στον φουρνο με πατατες....

αν ο φουρνος ειναι το κρεβατι και οι πατάτες τα φιλιά της τοτε ναι (ποιητικη βραδια αποψε,λολ)

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:44
Πως γινεται να λατρευεις τις γυναικες και να τις λες πορνες?Δλδ αν τις μισουσες θα τις αποκεφαλιζες?:P

Ρε γυρναμε πισω στο χρονο,βαριεμαι να τα ξαναλεω.Καταρχας δεν ειπα οτι ολες ειναι πορνες,ειπα η πλειονοτητα,δεν γενικευω τον χαρακτηρισμο.Τεσπα,λατρευω το εξωτερικο των γυναικων και ας ειναι πορνες,αν συνοδευοταν και απο ενα υπεροχο εσωτερικο θα τις λατρευα σαν θεες.

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 00:45
Τεσπα,μην το κουραζουμε άλλο,δεν μαρεσει που μαι το επικεντρο του φορουμ....

Remedy
10-05-2011, 00:56

μωβακι
χωρις παρεξηγηση
αλλα το να μας μιλας για το σεξ χωρις να το εχεις δοκιμασει, ειναι σαν να ησουν υποχρεωμενος μεχρι τωρα να συντηρεισαι στην ζωη με ορο και να επιμενεις να μας πεις την αποψη σου για τα ντολμαδακια...

πιεσμενη
10-05-2011, 01:03
μωβακι
χωρις παρεξηγηση
αλλα το να μας μιλας για το σεξ χωρις να το εχεις δοκιμασει, ειναι σαν να ησουν υποχρεωμενος μεχρι τωρα να συντηρεισαι στην ζωη με ορο και να επιμενεις να μας πεις την αποψη σου για τα ντολμαδακια...

Ζωγραφισες!!!!!!!!!

Παστελι
10-05-2011, 01:06
μωβακι
χωρις παρεξηγηση

ιχχχιιχχιχιχιχιχιχιιχ καλο!

Militon
10-05-2011, 01:19

Όχι βέβαια, καθώς αυτό δεν μπορεί, κατά την ταπεινή μου άποψή πάντα, να αποτελεί κριτήριο κρίσης για έναν άνθρωπο, ούτε για αυτόν που έχει πάει με 0 ούτε και για αυτόν που έχει πάει με 100. Δεν μπορώ να γνωρίζω τα βαθύτερα αίτια που οδήγησαν κάποιον σε αυτό το αποτέλεσμα και εν τέλει δεν με αφορά, όσο το άτομο αυτό μου είναι αδιάφορο. Το θέμα είναι εσύ να βρείς το άτομο που κατά την κρίση σου θεωρείς "σωστό", και να είσαι σίγουρος ότι υπάρχει...

Σημαντικό είναι σε μια σχέση (και όχι μόνο) να υπάρχει ειλικρίνεια, να γνωρίζει δηλαδή ο καθένας τον λόγο για τον οποίο βρίσκεται σε αυτή τόσο αυτός όσο και το έτερον ήμισυ (αυτός, αυτή, αυτό, μπρρρρρ τα παιξα!), να μην κοροϊδεύει δηλαδή ούτε τον εαυτό του (αυταπάτη) ούτε τον σύντροφό του... :-)

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:20
Αν ήμουν ασεξουαλικος θα το δεχομουν οτι δεν εχω ιδεα πως ειναι.Ούτως ή άλλως παντως δεν επιχειρησα να σας περιγραψω πως ειναι το σεξ οπότε ακυρο το σχολιο σου.Το εκλαμβανω το σχολιο σου ως γυναικειο χιουμορ που ταξιδευει σε αλλο μηκος κυματος απο το δικο μου χιουμορ :p

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:22
Όχι βέβαια, καθώς αυτό δεν μπορεί, κατά την ταπεινή μου άποψή πάντα, να αποτελεί κριτήριο κρίσης για έναν άνθρωπο, ούτε για αυτόν που έχει πάει με 0 ούτε και για αυτόν που έχει πάει με 100. Δεν μπορώ να γνωρίζω τα βαθύτερα αίτια που οδήγησαν κάποιον σε αυτό το αποτέλεσμα και εν τέλει δεν με αφορά, όσο το άτομο αυτό μου είναι αδιάφορο. Το θέμα είναι εσύ να βρείς το άτομο που κατά την κρίση σου θεωρείς "σωστό", και να είσαι σίγουρος ότι υπάρχει...

Σημαντικό είναι σε μια σχέση (και όχι μόνο) να υπάρχει ειλικρίνεια, να γνωρίζει δηλαδή ο καθένας τον λόγο για τον οποίο βρίσκεται σε αυτή τόσο αυτός όσο και το έτερον ήμισυ (αυτός, αυτή, αυτό, μπρρρρρ τα παιξα!), να μην κοροϊδεύει δηλαδή ούτε τον εαυτό του (αυταπάτη) ούτε τον σύντροφό του... :-)

Σωστο το 2ο σκελος.Οσο για το 1ο,σιγουρα δεν σε ενδιαφερει,δεν ασχολεισαι με καποιον ξενο εκτος και αν εχεις ενδιαφερον για αυτη τη γυναικα,τοτε χαλανε τα πραματα και φυσικα σε ενδιαφερει το νουμερο

Militon
10-05-2011, 01:29
Σωστο το 2ο σκελος.Οσο για το 1ο,σιγουρα δεν σε ενδιαφερει,δεν ασχολεισαι με καποιον ξενο εκτος και αν εχεις ενδιαφερον για αυτη τη γυναικα,τοτε χαλανε τα πραματα και φυσικα σε ενδιαφερει το νουμερο

Θέλω να σου πω ότι η "πουτανιά" ως σημασία είναι κάτι πολύ περισσότερο από έναν αριθμό εραστών... Μπορεί να χω πάει με έναν και είμαι πολύ μεγαλύτερη πουτάνα από έναν που έχει πάει με 100...

Παστελι
10-05-2011, 01:30
Ρε παιδια τοση ωρα δεν κουραστικανε τα ματια σας?θα παθω κριση παλυ δεν ειμαι καλα οοοοοοοοοοοοοοοοχ!πεθενω δεν ειμαι καλα ρεεεεεε.

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:31
Θέλω να σου πω ότι η "πουτανιά" ως σημασία είναι κάτι πολύ περισσότερο από έναν αριθμό εραστών... Μπορεί να χω πάει με έναν και είμαι πολύ μεγαλύτερη πουτάνα από έναν που έχει πάει με 100...

Δυσκολεύομαι να ακολουθησω το συλλογισμο σου....σορυ

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:33
Ρε παιδια τοση ωρα δεν κουραστικανε τα ματια σας?θα παθω κριση παλυ δεν ειμαι καλα οοοοοοοοοοοοοοοοχ!πεθενω δεν ειμαι καλα ρεεεεεε.

Όντως κουραστηκα αλλά όλο δεχομαι replies,να μην απαντω?Θαψτε το θεμα να τελειωνουμε

Αν δεν εισαι καλα να επικεντρωθουμε στο δικο σου προβλημα γιατι εγω δεν θελω να ειμαι πια το επικεντρο εδω!!!

claire
10-05-2011, 01:35
σου λέει ότι η "πουτανιά" δεν έχει να κάνει με το σεξ, αλλά με το είδος του ανθρώπου που είσαι. κι εγώ "πουτάνα" θα χαρακτήριζα μια ύπουλη, δολοπλόκα κτλ κτλ.
και αυτό είναι το σημαντικό, να μην είσαι έτσι. το να κάνεις σεξ με άντρες δεν σημαίνει ότι είσαι κακός άνθρωπος, αλλά ότι σου αρέσει το σεξ και οι άντρες.

Militon
10-05-2011, 01:35
The point is not the number but the reason! Got it? :-P

Παστελι
10-05-2011, 01:37
Ε δεν μπορω να το κλειδοσω το θρεντ μονο ο αντμιν μπορει.Θα λυποθημησω πρεπει να διαβαζω και τι γραφεται δεν ειμαι καλα παιδιαααααααααα.

Militon
10-05-2011, 01:38
"Θαψτε το θεμα να τελειωνουμε" ΠαΣοΚος είσαι και σύ; lolololol

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:38
Ενταξει παιδια,κατάλαβα

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:40
Ε δεν μπορω να το κλειδοσω το θρεντ μονο ο αντμιν μπορει.Θα λυποθημησω πρεπει να διαβαζω και τι γραφεται δεν ειμαι καλα παιδιαααααααααα.

Αχα!!Διεγνωσα ψυχαναγκαστική διαταραχή!!!Σημερα ειχα και γω οξεία ΨΔ διότι δεν μπορουσα να φυγω απο το φόρουμ,επρεπε να απαντησω σε ολους!!Τεσπα,ευτυχως δεν συμβαινει συχνα...

Παστελι
10-05-2011, 01:40
Δ
Ε
Ν

Ε
Ι
Μ
Α
Ι

Κ
Α
Λ
Α

Πουρπλη εχω αγχος εγω μονο και με πιανουν ζαλαδες και δυσφορια.Το κεφαλι μ τα ματια αουτς!!

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:43
Ο admin ελειπε ολη μερα?Γιατι χρησιμοποιησα πολυ ακομψο λεξιλογιο σημερα και δεν επενέβη ;)

Ζητω συγνωμη,δεν θα ξαναεπαναληφθει

Militon
10-05-2011, 01:44
Χαχαχαχαχαχ... μια χαρα είστε και οι δυο! Επιτέλους τα δύο φύλα μονιασμένα! Δεν ξέρω, πρέπει να ρωτήσουμε και την Δρ. Ηρώ αλλά πιστεύω ως ζευγάρι θα ήσασταν εκρηκτικό!

Παστελι
10-05-2011, 01:46
Χαχαχαχαχαχ... μια χαρα είστε και οι δυο! Επιτέλους τα δύο φύλα μονιασμένα! Δεν ξέρω, πρέπει να ρωτήσουμε και την Δρ. Ηρώ αλλά πιστεύω ως ζευγάρι θα ήσασταν εκρηκτικό!

Ρε παιδι δεν ειμαι καλα τι ζευγαρι του ριχνω δεκαετια.ουφ!!νιωθω μια ενταση στο κεφαλι ξερεις.

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:46
Δ
Ε
Ν

Ε
Ι
Μ
Α
Ι

Κ
Α
Λ
Α

Πουρπλη εχω αγχος εγω μονο και με πιανουν ζαλαδες και δυσφορια.Το κεφαλι μ τα ματια αουτς!!

Πεσε για ύπνο,εμείς οι κακοί φταίμε και σε κρατάμε εδω??Τοτε κατι γινεται για αυτο,με το 3 να φυγουμε ολοι απο το τσατ!!

Militon
10-05-2011, 01:47
O admin πρέπει να διορθώσει τον τίτλο... ΜΑΛΑΚΥΝΣΗ είναι κυρίες και κύριοι...

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:48

Λολ,τι ζευγαρι,εδω η κοπελα εζησε τα 80s,αλλοι κοσμοι λεμε!!!!!!

(χωρις παρεξηγηση παστελι)

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:49
O admin πρέπει να διορθώσει τον τίτλο... ΜΑΛΑΚΥΝΣΗ είναι κυρίες και κύριοι...

Σωστά,τοση ωρα το βλεπω και δεν μου καθεται καλά.Ο τιτλος να διορθωθει!!!

Παστελι
10-05-2011, 01:51
πουρπλ του 90 εισαι μπεμπακι μωρε αχουτο!λολ.
σε πληροφορω οτι αν με δεις ουτε 20 δεν φενομαι :)

Militon
10-05-2011, 01:52
Λολ,τι ζευγαρι,εδω η κοπελα εζησε τα 80s,αλλοι κοσμοι λεμε!!!!!!

(χωρις παρεξηγηση παστελι)

Χωρίς παρεξήγηση PurplePuppet αλλά σε αυτήν την περίπτωση με αυτήν την διαφορά ηλικίας, ως προσόν θα το χαρακτήριζα... Εδώ βέβαια δεν μας κάθονται οι συνομήλικες αλλά τέλος πάντων...

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:53

Τι μωρακι,σκετο βρεφος ειμαι!!!

Militon
10-05-2011, 01:53

Και η μάνα μου τα ίδια λέει... lololololol

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 01:56
Χωρίς παρεξήγηση PurplePuppet αλλά σε αυτήν την περίπτωση με αυτήν την διαφορά ηλικίας, ως προσόν θα το χαρακτήριζα... Εδώ βέβαια δεν μας κάθονται οι συνομήλικες αλλά τέλος πάντων...

Δεν σου καθονται?Αδυνατο.Εδω που τα λεμε μια μεγαλυτερη γυναικα ειναι καλυτερα,θυμαμαι που ημουν στο γυμνασιο και κοιταγα τις κοπελες του λυκειου διοτι δεν ηταν χαζοχαρουμενες σαν τις συμμαθητριες μου,μετα στο λυκειο δεν κοιταγα μεγαλυτερες,που να τις εβρισκα??Τωρα στο πανεπιστημιο,ολες μου φαινονται το ιδιο,ψιλοχαζορουμενες και ψιλοσοβαρες...μεγαλυτερες δεν εχει για να συγκρινω(3οάρες φοιτητριες)αλλα φανταζομαι οτι ειναι ακομα πιο σοβαρες και προσγειωμενες

Militon
10-05-2011, 02:08
Για πιο λόγο αδύνατο; Εσένα σου κάθεται όποια θέλεις; Δεν ξέρω έχω παρατηρήσει ότι μου αρέσουν περισσότερο συνομήλικες! Οι μεγαλύτερες είναι μεγάλη ιστορία! Πάντως είδικά για εμας τους άντρες όπου ακούς πολλά κεράσια, άστο, μη φέρεις καλάθι...

Παστελι
10-05-2011, 02:11
Και η μάνα μου τα ίδια λέει... lololololol

χααχχχαχαχαχα οφ ιντα παθα μωρε!λολ
χωρις πλακα τωρα μικροδειχνω σε υπερβολικο σημειο λεμε.το εχω ακουσει αυτο τουλαχιστον 200 φορες απο τοτε π εκλεισα τα 30.εχω φωτος στα 16 και ειμαι ιδια χααχχα.

Militon
10-05-2011, 02:13
οφ ιντα παθα μωρε!

Is this Cretan? lol

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:14
Κοιτα να σου πω,εμενα δεν μου καθεται οποια θελω γιατι δεν το επιδιωκω αυτο.Εχω μαζεψει τηλεφωνακια αλλα πιο περα δεν εχω παει.Εσυ γιατί νομιζεις οτι οι ανθρωποι πάνε στα club ή στα παρτι?Εκει γινεται η ολη δουλεια,ακομα και να εισαι άχαρος στην προσεγγιση της γυναικας,μονο και μονο 10 κοπελες να ρωτησεις στην ψυχρα "Θελω να κανουμε σεξ" τουλαχιστον 1 θα σου πει ναι.Εγγυημενο.Εκτος και αν σε ενδιαφερει κατι παραπανω οπως και εμενα,τοτε δυσκολευουν τα πραματα γιατι πρεπει να γνωρισεις μια κοπελα απο καποιο κοινωνικο κυκλο (σχολη,δουλεια κτλ) και να την εχεις απο κοντα καθημερινα για να αναπτυξετε σιγα σιγα σχεση

Παστελι
10-05-2011, 02:14
Is this Cretan? lol

yeah it is.this is creta!

Militon
10-05-2011, 02:18
Οι προτιμήσεις μας εδώ συγκλίνουν... Δεν συχνάζω σε κλαμπ οπότε δεν διαπιστώσει κάτι αντιστοιχο... δεν έχω δοκιμάσει μάλλον... Δεν μπορώ να "πηδήξω" στην ψύχρα! Αυτο το έχω δοκιμάσει με πλήρη αποτυχία... Είμαι λίγο ρομαντικούλης... δεν φταίω εγώ...

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:20
Mαθε μπαλιτσα απο τον τυπο εδω!!!>
http://www.youtube.com/watch?v=vK_xSkdiD9w

http://www.youtube.com/watch?v=8seEKJPKXKo

http://www.youtube.com/watch?v=Rbl7kEeM374

ΛΟΛΟΛΟΛΟΛ

ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΣΙΜΠΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙΑ!!!!!

Militon
10-05-2011, 02:20
yeah it is.this is creta!

Και τί σημαίνει;

claire
10-05-2011, 02:21
purple puppet, στα πάρτυ πας γιατί έχει τσάμπα φαί και ποτό!

Παστελι
10-05-2011, 02:22
this is spartan!!!!looool

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:26
Οι προτιμήσεις μας εδώ συγκλίνουν... Δεν συχνάζω σε κλαμπ οπότε δεν διαπιστώσει κάτι αντιστοιχο... δεν έχω δοκιμάσει μάλλον... Δεν μπορώ να "πηδήξω" στην ψύχρα! Αυτο το έχω δοκιμάσει με πλήρη αποτυχία... Είμαι λίγο ρομαντικούλης... δεν φταίω εγώ...

Φίλε τα καλά παιδια μένουν στο ράφι,οι γυναίκες τον γουσταρουν ψυχρο και νταή τον αντρα,γενικα καπως αλητη ρε παιδι μου.Μου τη σπαει αυτο αλλα τεσπα.

Ουτε εγω συχναζω σε κλαμπ διοτι εχω καταλαβει οτι οσοι πανε εκει κυριως το σεξ ψαχνουν,αυτο που μενει τοτε ειναι ο κοινωνικος σου κυκλος,πολυ μα πολυ δυσκολο να κανεις κατι,εμενα με απερριψε συμφοιτητρια προσφατα και αν και υπαρχουν τοσες ωραιες να επιλεξω,καμια αλλη εκτος απο αυτην δεν μου εχει κανει κλικ,οποτε προς το παρον περιμενω μεχρι να πετυχω κατι καλυτερο,αμφιβαλλω κατά ποσο θα συναντησω κατι καλυτερο αν και υπαρχουν τοσα κοριτσια.Εσενα ο κοινωνικος σου κυκλος ειναι μεγαλος?Εχεις πολλες επιλογες?

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:28
purple puppet, στα πάρτυ πας γιατί έχει τσάμπα φαί και ποτό!

Ναι καλά,εκτος και αν με το τζαμπα φαγητο υπονοείς απο το άλλο το φαί.....

claire
10-05-2011, 02:29
όχι δεν υπονοώ τίποτα. το κανονικό φαί εννοώ.

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:30
όχι δεν υπονοώ τίποτα. το κανονικό φαί εννοώ.

Τελοςπαντων,ισως είναι και το φαί ένα κίνητρο....

Militon
10-05-2011, 02:33
Όχι αγαπητέ! Αλλά πίστεψέ με πάντα υπάρχει η "υπέροχη" έκει έξω αρκεί να το θέλεις... Πάλι αναπαραγάγεις στερεότυπα του 50! Υπάρχουν πολλοί τρόποι πέραν του κλαμπ για να βρεις αυτό που ψάχνεις... Προτιμώ να τα ρίξω σε μια κοπέλα στον δρομο παρά αυτό... Πέραν της σχολής έχεις αναπτύξει άλλα ενδιαφέροντα;... Εναλλακτικοί τρόποι διασκέδασης μπορούν να σε φέρουν σε επαφή με έναν άλλο κόσμο...

Ακροβατης
10-05-2011, 02:34
ti trwte?kanoniko fai?

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:37
Όχι αγαπητέ! Αλλά πίστεψέ με πάντα υπάρχει η "υπέροχη" έκει έξω αρκεί να το θέλεις... Πάλι αναπαραγάγεις στερεότυπα του 50! Υπάρχουν πολλοί τρόποι πέραν του κλαμπ για να βρεις αυτό που ψάχνεις... Προτιμώ να τα ρίξω σε μια κοπέλα στον δρομο παρά αυτό... Πέραν της σχολής έχεις αναπτύξει άλλα ενδιαφέροντα;... Εναλλακτικοί τρόποι διασκέδασης μπορούν να σε φέρουν σε επαφή με έναν άλλο κόσμο...

Φίλε συμφωνουμε,σου ειπα οτι στον κοινωνικο μας κυκλο θα βρουμε αυτο που ψαχνουμε.Αν σου πω οτι ασχολουμαι περισσοτερο με ολα τα αλλα ενδιαφεροντα μου παρα με τη σχολη?Αλλα σε επαφη με τι κοσμο να με φερουν,τι εννοεις?

Αν την πεσεις σε καμια στο δρομο,κλεψε τις ατακες απο τον τυπο στα βιντεο που παρεθεσα!!!!

claire
10-05-2011, 02:39
purple puppet, καλύτερα να χαλαρώσεις και να μην σκέφτεσαι "εγώ θα περιμένω μεχρί να βρω το υπεργαμάτο άτομο". θα το μετανιώσεις. επίσης σκέψου ότι μπορεί κάποιος στην αρχή να μην σου γεμίζει το μάτι, αλλά στην πορεία να ανακαλύψεις ότι είχες άδικο. και το αντίστροφο. επίσης, να ξέρεις ότι με το σεξ έρχεσαι πιο κοντά με τον άλλο, είναι απαραίτητο για να προχωρήσει μια σχέση. για να δεις και αν ταιριάζεις και σε αυτόν τον τομέα.

πάντως μην λες μεγάλα λόγια, και μην βγάζεις τόσο απόλυτα συμπεράσματα για τους ανθρώπους.

Militon
10-05-2011, 02:41
purple puppet, καλύτερα να χαλαρώσεις και να μην σκέφτεσαι "εγώ θα περιμένω μεχρί να βρω το υπεργαμάτο άτομο". θα το μετανιώσεις. επίσης σκέψου ότι μπορεί κάποιος στην αρχή να μην σου γεμίζει το μάτι, αλλά στην πορεία να ανακαλύψεις ότι είχες άδικο. και το αντίστροφο. επίσης, να ξέρεις ότι με το σεξ έρχεσαι πιο κοντά με τον άλλο, είναι απαραίτητο για να προχωρήσει μια σχέση. για να δεις και αν ταιριάζεις και σε αυτόν τον τομέα.

πάντως μην λες μεγάλα λόγια, και μην βγάζεις τόσο απόλυτα συμπεράσματα για τους ανθρώπους.

Militon 12 points

Militon
10-05-2011, 02:42
Φίλε συμφωνουμε,σου ειπα οτι στον κοινωνικο μας κυκλο θα βρουμε αυτο που ψαχνουμε.Αν σου πω οτι ασχολουμαι περισσοτερο με ολα τα αλλα παρα με τη σχολη?Αλλα σε επαφη με τι κοσμο να με φερουν,τι εννοεις?

Αν την πεσεις σε καμια στο δρομο,κλεψε τις ατακες απο τον τυπο στα βιντεο που παρεθεσα!!!!

χαχαχαχα... εννοω κόσμο που σκεφτεται λιγο διαφορετικά από την πεπατημένη, λιγότερο στερεοτυπικά...

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:46

Πολυ μεγαλη αληθεια στην 1η σου προταση,ισως να το μετανιωσω καποτε που αγνοω τωρα καποιες κοπελες που ειναι πραγματικα ομορφες και γλυκες αλλα δεν μου βγαζουν κατι το ερωτικο βλεποντας τες απο μακρια.Οσο για τον ερωτα (το διακρινω απο το σεξ,διοτι στο σεξ στοιχηματιζω οτι δεν υπαρχει θηλυκο που να γουσταρει αυτα που γουσταρω εγω)
δεν μπορω να φανταστω πως γινεται να μην ταιριαζουν σαυτον τον τομεα 2 ανθρωποι,το ιδιο ρεπερτοριο ειναι παντα,φιλιά,χάδια και διεισδυση.

claire
10-05-2011, 02:46
είδα και τα παραπάνω βίντεο. αχαχααααααααα! εντάξει η φάτσα της κοπέλας στο δεύτερο ήταν επική. η απόλυτη απορία!

claire
10-05-2011, 02:47
Πολυ μεγαλη αληθεια στην 1η σου προταση,ισως να το μετανιωσω καποτε που αγνοω τωρα καποιες κοπελες που ειναι πραγματικα ομορφες και γλυκες αλλα δεν μου βγαζουν κατι το ερωτικο βλεποντας τες απο μακρια.Οσο για τον ερωτα (το διακρινω απο το σεξ,διοτι στο σεξ στοιχηματιζω οτι δεν υπαρχει θηλυκο που να γουσταρει αυτα που γουσταρω εγω)
δεν μπορω να φανταστω πως γινεται να μην ταιριαζουν σαυτον τον τομεα 2 ανθρωποι,το ιδιο ρεπερτοριο ειναι παντα,φιλιά,χάδια και διεισδυση.

ε, όταν το κάνεις θα δεις.

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:53
χαχαχαχα... εννοω κόσμο που σκεφτεται λιγο διαφορετικά από την πεπατημένη, λιγότερο στερεοτυπικά...

γιατι ρε στη σχολη εμαθα τα στερεοτυπα που λες οτι υποστηριζω?Αν και δεν προσεξα να ειπα κατι στερεοτυπικό αλλά τεσπα.Και το να εχω χομπι,πώς θα μαθω να σκεφτομαι διαφορετικα,λιγότερο στερεοτυπικά?Τι κόσμος εινα αυτός?Τα λετε και συνθετα μερικοι και μπλοκαρα τωρα

Τεσπα,ξεχνα το

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 02:56
είδα και τα παραπάνω βίντεο. αχαχααααααααα! εντάξει η φάτσα της κοπέλας στο δεύτερο ήταν επική. η απόλυτη απορία!

My name is Fabriccio,i am hot,you are hot,can i get your number????

Χαχαχα,δεν υπαρχει ο τυπος,μορφή,είδωλο!!!

RainAndWind
10-05-2011, 09:53
Ελάτε δω πουλάκια μου στη Dr Ruth, εε, dr H-Raw. Θα σας εξαφανίσωμεν!
Purple, άμα δε σου ταιριάζει το συνηθισμένο, άνευ φαντασίας, ανέμπνευστο και τετριμμένο πλέον ρεπερτόριο "φιλιά χάδια διείσδυση", μπορείς να δοκιμάσεις να αλλάξεις τον ρου της σεχσουαλικής ιστορίας κάνοντάς το "διείσδυση, χάδια, φιλιά". Αλλά φοβούμαι πως και τούτο έχει δοκιμαστεί από αρκετούς άντρες (ειδικότερα το συναντάμε στις περιπτώσεις πρόωρης εκσπερμάτισης, όπου η γυναίκα καθώς έχει γίνει μπλαβί από το θυμό χρειάζεται μετά αρκετά χάδια και φιλιά για να μην πλακώσει στις γρήγορες τον "βιαστικό" εραστή στην ερωτική κλίνη)
Και μια τελευταία ερώτηση. Από πόσο μακριά τις βλέπεις εκείνες τις όμορφες και γλυκές κοπέλες που έλεγες πριν? Έχει όσο να το κάνεις τη σημασιολογική αναπαράστασή του κι αυτό. Να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης. Όσο η Ελλάδα την εξώφληση του χρέους ας πούμε? mwaxa. Σε πειράζω, αλλά νομίζω ότι φοβάσαι τις γυναίκες και αντί να το παραδεχτείς, έχεις ονομάσει το φόβο σου πλεονέκτημα που έχεις μόνο εσύ. Άσε εμάς στην πλέμπα της ανθρωπότητας, σνιφς. λολ

Φωτεινη!
10-05-2011, 10:22
να 'στε καλα μου φτιαξατε τη μερα.
Γελασα με τις ατακες σας επεσα κατω λεμε!!!!

Militon
10-05-2011, 10:48
γιατι ρε στη σχολη εμαθα τα στερεοτυπα που λες οτι υποστηριζω?Αν και δεν προσεξα να ειπα κατι στερεοτυπικό αλλά τεσπα.Και το να εχω χομπι,πώς θα μαθω να σκεφτομαι διαφορετικα,λιγότερο στερεοτυπικά?Τι κόσμος εινα αυτός?Τα λετε και συνθετα μερικοι και μπλοκαρα τωρα

Τεσπα,ξεχνα το

Δεν ξεχνώ, ο κόσμος της σοφίας.... lololololololol Στην σχολή ας πούμε, δεν υπάρχει περίπτωση, θα υπάρχουν άτομα που ταιριάζετε. Όσο για τα χόμπι, άτομα που συνήθως ακολουθούν εναλλακτικούς τρόπους διασκέδασης (ποδηλασία, ορειβασία, ιστιοπλοΐα, κλπ κλπ) δεν ηδονίζονται και τόσο στην ιδέα ενος club (είπαμε μην πάμε στο άλλο άκρο, και αυτά τα παιδιά πηγαίνουν)......Χμμ φτιάξτα με μια ΕΑΑΚίτισσα ας πούμε, θα σε ξεσκίσει! Απέφυγε ΠΑΣΠ, ΔΑΠ, ΚΝΕ συστηματικά....

Σχετικώς άσχετον, αλλά γενικώς τα αγοράκια έχουν σχεδόν πάντα ένα επίπονο entry στην σεξουαλική ζωή, 20 και αγάμητος δεν είναι τίποτα φίλτατε (καλά γενικώς δεν είναι τίποτα), το θέμα είναι πότε θες χωρίς όμως την πίεση του κοινωνικών στερεότυπων... Αν το χεις καταλάβει αυτά σου δημιουργούν τόσο την πίεση για να ξεφορτωθείς την παρθενιά σου (μισώ αυτή τη λέξη) όσο και την αποστροφή γύρω από το όλο θέμα... Άκουσε την Κλαίρη! Χαλάρωσε... μην το σκέφτεσαι και θα σου ρθει... έχεις "κάψες"; πήγαινε σε μια επαγγελματία και ανακουφίσου, μη το κάνεις όμως σε καμία περίπτωση για να "χάσεις την παρθενιά σου"... Η ζωή είναι απλή, τα γμμενα μυαλά μας την κάνουνε σύνθετη...

Καλημέρα!

ioannis2
10-05-2011, 11:53
Σήμερα μου τυχε να μπω σε μια συζήτηση για το χωρισμό.
Μια άποψη που ακούστηκε από καποιον και συζητήθηκε είναι ότι σε πολλές περιπτώσεις για τα διαζύγια φταίνε οι ίδιες οι γυναίκες με τις λάθος επιλογές που κάνουν, ότι κατά το χρόνο που γνωρίζουν κάποιο ενώ έχουν ενδείξεις ότι ο άλλος του αρέσει να απατά, είναι πάντα φραγκος, είναι του ποτού και βίαιος εντούτοις τελικά τους παντρεύονται και τελικά ένεκα της συμπεριφοράς του αυτής χωρίζουν. Ότι οι ίδιες βλεπουν τον άλλο να ναι μ..κας και τελικα τον παντρευονται.
Εσείς τι πιστεύεται; Ισχύει καθόλου αυτό;

elirene
10-05-2011, 12:15
δυστυχως υπαρχει η πιεση απτην κοινωνια κ ισως κ το χρονο εφοσον οι γυναικες μετα απο μια ηλικια δεν μπορουν να κανουν παιδια και πεφτουν θυματα λαθος επιλογων..

Militon
10-05-2011, 12:15
Μια άποψη που ακούστηκε από καποιον και συζητήθηκε είναι ότι σε πολλές περιπτώσεις για τα διαζύγια φταίνε οι ίδιες οι γυναίκες με τις λάθος επιλογές που κάνουν, ότι κατά το χρόνο που γνωρίζουν κάποιο ενώ έχουν ενδείξεις ότι ο άλλος του αρέσει να απατά, είναι πάντα φραγκος, είναι του ποτού και βίαιος εντούτοις τελικά τους παντρεύονται και τελικά ένεκα της συμπεριφοράς του αυτής χωρίζουν. Ότι οι ίδιες βλεπουν τον άλλο να ναι μ..κας και τελικα τον παντρευονται.

Υσχύει.... ως στερεότυπο.... ευτυχώς υπάρχουν αρκετές εξαιρέσεις.... Είναι η καταραμένη φοβία της γεροντοκόρης ή η φοβία του ραφιού... Κάτι αντίστοιχο όμως πιστεύω ότι ισχύει και για τους άντρες...

ALIA
10-05-2011, 12:35
Είναι η καταραμένη φοβία της γεροντοκόρης ή η φοβία του ραφιού... XAXAXAAAAA!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣΧΩ ΑΠ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΟΛΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!!! ΕΕΕΕΕ...ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ....ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ lol lol !!!!!!

ALIA
10-05-2011, 12:39
Εσείς τι πιστεύεται; Ισχύει καθόλου αυτό; ΠΙΣΤΕΥΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΑΖΥΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΔΙΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΧΕΙΡΑΦΕΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΥΠΟΜΕΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΚΛΟΥΒΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΥΧΑΙΝΕΙ!!!

Militon
10-05-2011, 12:44
XAXAXAAAAA!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΣΧΩ ΑΠ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΘ'ΟΤΙ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΟΛΗ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!!! ΕΕΕΕΕ...ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ....ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ lol lol !!!!!!

Και γω απορρίπτω την ιδέα του γάμου ήτοι της οικογένειας, για προσωπικούς λόγους που σχετίζονται με το πρόβλημά μου, αλλά η ιδέα της κοπέλας μου-μάνας των παιδιων μου, των παιδιών, με πλημμυρίζει με μελαγχολικές αλλά θετικές σκέψεις...

ALIA
10-05-2011, 13:02
Και γω απορρίπτω την ιδέα του γάμου ήτοι της οικογένειας, για προσωπικούς λόγους που σχετίζονται με το πρόβλημά μου, αλλά η ιδέα της κοπέλας μου-μάνας των παιδιων μου, των παιδιών, με πλημμυρίζει με μελαγχολικές αλλά θετικές σκέψεις... ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΟΡΙΠΤΩ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ!!! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ!!! Η ΛΕΞΗ "ΣΥΜΒΙΩΣΗ" ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!

Παστελι
10-05-2011, 13:25
Βρε μεχρι τι ωρα το συνεχισατε?αχχαχα ελεος παιδακι μου!

Militon
10-05-2011, 13:29
Εντάξει ο γαμος υποτίθεται ότι είναι κάτι παραπάνω απο μια τελετή, θα προτιμούσα σύμφωνο συμβίωσης από απλή συμβίωση... καλύπτονται νομικά όλοι...

Παστέλι είμαστε καμμένοι!

Παστελι
10-05-2011, 13:33
Εντάξει ο γαμος υποτίθεται ότι είναι κάτι παραπάνω απο μια τελετή, θα προτιμούσα σύμφωνο συμβίωσης από απλή συμβίωση... καλύπτονται νομικά όλοι...

Παστέλι είμαστε καμμένοι!

xaxaxax.Εγω λεω να καταργηθει ο γαμος και ολα τα σχετικα.Ειναι μια διαδικασια ολο αγχος για το ζευγαρι.Το καλυτερο θα ειναι να σηζουν απλα χωρις ορκους και παπαριες.:P

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 14:40
Ελάτε δω πουλάκια μου στη Dr Ruth, εε, dr H-Raw. Θα σας εξαφανίσωμεν!
Purple, άμα δε σου ταιριάζει το συνηθισμένο, άνευ φαντασίας, ανέμπνευστο και τετριμμένο πλέον ρεπερτόριο "φιλιά χάδια διείσδυση", μπορείς να δοκιμάσεις να αλλάξεις τον ρου της σεχσουαλικής ιστορίας κάνοντάς το "διείσδυση, χάδια, φιλιά". Αλλά φοβούμαι πως και τούτο έχει δοκιμαστεί από αρκετούς άντρες (ειδικότερα το συναντάμε στις περιπτώσεις πρόωρης εκσπερμάτισης, όπου η γυναίκα καθώς έχει γίνει μπλαβί από το θυμό χρειάζεται μετά αρκετά χάδια και φιλιά για να μην πλακώσει στις γρήγορες τον "βιαστικό" εραστή στην ερωτική κλίνη)
Και μια τελευταία ερώτηση. Από πόσο μακριά τις βλέπεις εκείνες τις όμορφες και γλυκές κοπέλες που έλεγες πριν? Έχει όσο να το κάνεις τη σημασιολογική αναπαράστασή του κι αυτό. Να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης. Όσο η Ελλάδα την εξώφληση του χρέους ας πούμε? mwaxa. Σε πειράζω, αλλά νομίζω ότι φοβάσαι τις γυναίκες και αντί να το παραδεχτείς, έχεις ονομάσει το φόβο σου πλεονέκτημα που έχεις μόνο εσύ. Άσε εμάς στην πλέμπα της ανθρωπότητας, σνιφς. λολ

Xαχα ωραία το διατυπωσες στην 1η παραγραφο ;)

Απο τα 32 μετρα.Λολ,εννουσα οτι δεν εχουμε προσωπικη επαφη,ξες,δεν μιλαμε,το πολυ να πουμε κανα "γεια".Απο τις γυναικες τί να φοβάμαι?Όντως καποιες φορές όταν μιλω μαζι τους νιωθω τρακ αλλά δεν ξερω αν αυτο σημαινει οτι τις φοβαμαι κιολας.

carrie
10-05-2011, 14:44
Οσο για τον ερωτα (το διακρινω απο το σεξ,διοτι στο σεξ στοιχηματιζω οτι δεν υπαρχει θηλυκο που να γουσταρει αυτα που γουσταρω εγω)

α) Κανεις μεγαλο λαθος, σιγουρα υπαρχουν γυναικες που θα τους αρεσουν αυτα που αρεσουν σε εσενα. Π.χ. μονο οι αντρες ειναι σαδομαζο και διαστροφικοι; Νοοοο

β) Ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟΝ να ΜΗΝ ταιριαζουν σε αυτον τον τομεα δυο ανθρωποι. Θα ελεγα κιολας οτι το συνηθες ειναι να μην ταιριαζουν, και το πιο σπανιο να ταιριαζουν.

PurplePuppet(male)
10-05-2011, 14:44
Δεν ξεχνώ, ο κόσμος της σοφίας.... lololololololol Στην σχολή ας πούμε, δεν υπάρχει περίπτωση, θα υπάρχουν άτομα που ταιριάζετε. Όσο για τα χόμπι, άτομα που συνήθως ακολουθούν εναλλακτικούς τρόπους διασκέδασης (ποδηλασία, ορειβασία, ιστιοπλοΐα, κλπ κλπ) δεν ηδονίζονται και τόσο στην ιδέα ενος club (είπαμε μην πάμε στο άλλο άκρο, και αυτά τα παιδιά πηγαίνουν)......Χμμ φτιάξτα με μια ΕΑΑΚίτισσα ας πούμε, θα σε ξεσκίσει! Απέφυγε ΠΑΣΠ, ΔΑΠ, ΚΝΕ συστηματικά....

Σχετικώς άσχετον, αλλά γενικώς τα αγοράκια έχουν σχεδόν πάντα ένα επίπονο entry στην σεξουαλική ζωή, 20 και αγάμητος δεν είναι τίποτα φίλτατε (καλά γενικώς δεν είναι τίποτα), το θέμα είναι πότε θες χωρίς όμως την πίεση του κοινωνικών στερεότυπων... Αν το χεις καταλάβει αυτά σου δημιουργούν τόσο την πίεση για να ξεφορτωθείς την παρθενιά σου (μισώ αυτή τη λέξη) όσο και την αποστροφή γύρω από το όλο θέμα... Άκουσε την Κλαίρη! Χαλάρωσε... μην το σκέφτεσαι και θα σου ρθει... έχεις "κάψες"; πήγαινε σε μια επαγγελματία και ανακουφίσου, μη το κάνεις όμως σε καμία περίπτωση για να "χάσεις την παρθενιά σου"... Η ζωή είναι απλή, τα γμμενα μυαλά μας την κάνουνε σύνθετη...

Καλημέρα!

Μα δεν ηδονιζομαι στην ιδεα του club,δεν είμαι κλαμπόβιος!!Μην μου θυμιζεις κόμματα και αρχιζω να ξερνω με την καταντεια της χωρας μας....τελοςπαντων btw δεν ειμαι ελλαδα.

Μα δεν βιαζομαι να κανω σεξ,δεν νιωθω πιεση,αφου σου ειπα πριν καποια μηνυματα οτι αν θες γυναικα για σεξ,υπαρχουν ετοιμες σερβιρισμένες στο πιατο στα σωστα μερη.Να πληρωσω για κατι που προσφερεται τζαμπα?Ασε που οπως ειπα,δεν με απασχολει αυτο,σου ειπα και πριν οτι με απασχολει να βρω για κατι πιο σοβαρο μια κοπελα.

carrie
10-05-2011, 14:45

Αρα οι γυναικες επιλεγουν, αποφασιζουν κανονιζουν και συνεπως φερουν τις ευθυνες, οι αντρες ειναι αψυχες κουκλες που καθονται στις βιτρινες και περιμενουν καποια γυναικα να τους διαλεξει;

Ακροβατης
10-05-2011, 14:45
ΛΟΙΠΟΝ..Mιλατε για αντρες..ο αντρας θελει τη γυναικα σεμνη διπλα του και <<πορνη στο κρεβατι>>,να μαγειρευει αλλα να μην τρωει,να ξυπναει το πρωι και να ειναι ομορφη,τα μαλλια της να ναι περιποιημενα εστω και αν εχει γαμηθει στις δουλειες,κοιτατε αλλες μπροστα της χωρις κανεναν σεβασμο στην υπαρξη της,αν σας γκρινιαξει ριχνετε και μια; σφαλιαρα(ζωα!!!!!!!!),και εμεις οι γυναικουλες υπομενουμε γιατι ετσι μας το εμαθε η μανα που σας γεννησε και εσας και σας εκανε τοσο ζωα..αυτα ειχα να πω..