PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : TA ΠΟΥΛΙΑ ''ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ'' ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΟΥΝ!!!!!

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 13:09
καλημερουδια,

σημερα θελω να αναφερθω σε κατι, με αφορμη ενα γεγονος που μου ετυχε προχτες και το οποιο μου τυχαινε αρκετα συχνα και δν ειχα κατσει να το σκεφτω μεχρι και αυτο το περιστατικο.

προχτες λοιπον βγηκα με ενα γκομενο καναδεζικης καραγωγης (πολυ ωραιο μωρο) και ενω γνωριζομαστε 2 χρονια με φλερτακια κλπ και αστειακια κ τετοια, καταληξαμε να ''παιζουμε'' σπιτι του που καθομασταν και εν τελει καταληξαμε στο κρεβατι.

ολα καλα μεχρι εδω, μετα ομως καθως ξεκινησε το ''θεμα'' και ηταν παλι ολα καλα, καπου στα μισα πλουυυυπ.....μας επεσε το ''ηθικο''

τεσπα νταπηκε και μ ειπε τα γνωστα ''α δν μ χει ξανατυχει ποτε, μονο 1 φορα με την πρωην μ που τα χα 3 χρονια'' κλπ κλπ, και του λεγα πως δν με πειραζει σιγα δν εγινε κ τπτ. ξερω πως του αρεσω αλλα σκεφτομαι μπας και τελικα με γουσταρει ακομα πιο πολυ κ ειχε κομπλαρει. γιατι πριν γινει αυτο ηταν πολυ του τυπου να με τσιγκλαει με σεξουαλικα υπονοουμενα αστειου τυπου κλπ κ ξαφνικα μετα απο εκεινο το βραδυ κοπικε μαχαιρι! μπαινω φσμπκ κ του μιλαω και μιλαει κοφτα και οταν τον ρωταω μ λεει πως νρεπεται

μου φαινοταν πολυ χυμα και στα @@ ατομο και με χαλασε που το κανει τωρα θεμα!

λοιπον αυτο μ χει συμβει με καμποσους αντρες, αρκετους για την ακριβεια. να δειχνουν πριν το ψητο οτι με θελουν παρα πολυ και ενω περιμενω να πιασω η να δω κατι που να χει μια σκληροτητα ρε παιδι μ........πιανω ενα σαλιγκαρι χωρις καβουκι.

γιατι συμβαινει αυτο? εχω καταληξει πια να τρεμω για αυτο που θα συναντισω και λεω να σταματησω να βαζω το χερι μ εκει μην ξενερωσω με την μια! ε δεν παει! γιατι μετα αυτο ολο δεν κοβεται στην μεση πρεπει να το κανεις και γινεται μετα σαν ψυχικο.

τελευταια φορα πριν απο αυτον μ ειχε τυχει σε ενα ....τριο να το πω ετσι, που ο ενας μου χε βγαλει την πιστη ''επεφτε-σηκωνοτανε-επεφτε-σηκωνοτανε'' κ παλευε 2 ωρες και ειχα κουρατσει τοσο πολυ που αναγκαστικα 1η φορα να πω σε αντρα στην ψυχρα να παει να την παιξει γιατι ΔΕΝ αντεχω αλλο πια σιχαθηκα το σεξ!

μια φιλη μ μ λεει πως ισως ειμαι επιθετικη κλπ. δεν ξερω αν ειμαι, ξερω πως ειμαι παθιαρα παντως, αλλα αυτο γιατι να κομπλαρει? ειδηκα αντρες 30 χρονων καμια φορα! τι επρεπε να κανω να μαι σαν πτωμα και απλα να καθομαι? ισως αμα μπλεξω με κανα νεκροφιλο! αλλα υποτιθεται αρεσουν οι ζωηρουλες!

δν ξερω ποσες φορες εχει τυχει σε σας, αλλα εμενα παμπολλες με διαφορετικους. ακομα και με τους ιδιους αμα εχει κατσει ετσι η αρχη-συνεχιζει να ναι κ ετσι....

κοριτσια: ποσο συχνα το παθατε?
αγορια: whyyyy???!!! φταιω εγω? νιωθω ανεπιθυμητη και πεφτω κ εγω...

elirene
04-05-2011, 13:20
μμ κ μενα μου χει συμβει αλλα δεν δινω σημασια λεω οταν μπορεσεις θα γινει κ συνηθως οταν γνωριζεσαι καλυτερα γινεται..εφοσον τον θελω κ εγω γτ αμα πας για αρπαχτη κ δεν σ κατσει λεω το εξης ¨: α δεν μπορω να συνεχισω μαζι σου γτ αυτο που μου λειπει ειναι το παθος..μα κ εσυ μην εισαι τοσο ζωηρη δεν αρεσουν αυτα, οι αντρες θελουν ναναι κυνηγοι ποσο χρονων εισαι που μου θες και τριο?

elirene
04-05-2011, 13:22
εγω εχω αλλο θεμα δεν μπορω τις μικρες οταν κατεβαζουν τα παντελονια δεν θελω να το ζησω κ τι να πω?εχεις καμια ιδεα για το πως θα το καταλαβω απο νωρις που σαι κ εμπειρη?

carrie
04-05-2011, 13:25
Καλα ο τιτλος ειναι ΟΛΑ τα λεφτα!!!!!!!! Πως τα πετυχαινεις ετσι!!! χεχεχεχεχε

Καμια φορα αγχωνονται οι αντρες καταρχην, απο ο,τι ξερω, και κατα δευτερον, μπορει να ειναι κουρασμενος ο αλλος, χωρις απαραιτητα να εσκαβε πριν, ειναι καποιες φορες που νιωθεις μια αδυναμια και μπορει να υπαρχει ορεξη χωρις να υπαρχει απραιτητα στυση, η οποια ερχεται αργοτερα (συνηθως). Με τον πρωην μου ειχαμε περασει μια φαση που ηταν μες στην θλιψη και τα υπαρξιακα και δεν του σηκωνοτανε για καμια δυο βδομαδες, αλλα μετα του φυγε η μελαγχολια, σηκωθηκε το αναστημα. Επισης εχω ακουσει και το αλλο, "δεν ειμαι 18 χρονων να βλεπω εναν κωλο και να μου γινεται πετρα, εχω δει και πιασει εκατονταδες κωλους, θελει κατι παραπανω πια".

carrie
04-05-2011, 13:28
εγω εχω αλλο θεμα δεν μπορω τις μικρες οταν κατεβαζουν τα παντελονια δεν θελω να το ζησω κ τι να πω?εχεις καμια ιδεα για το πως θα το καταλαβω απο νωρις που σαι κ εμπειρη?

Χαχαχαχα θα πεσει γελιο σε αυτο το θεμα :p Απλα τον φουντωνεις τον αλλο, και μετα τσεκαρεις τον αλλο πανω απο το παντελονι, και αν δεν... βρισκεις τπτ, ξερεις εσυ :p

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 13:35
25 ειμαι!μα τι να κανω αλλιως ετσι λειτουργω! δεν μπορω να ειμαι σαν ψωφια αλλωστε δεν το ελεγχω ετσι μ βγαινει. δν λεω πως τον βαζω κατω τον αλλον και τον βιαζω απλα καθ ολη την διαρκεια εχω ζωηραδα

εχω κανει και με ζευγαρια τριο και με 2 αγορια, παραπανω ατομα οχι, δν θελω προσ το παρον.απλα πειραματιζομαι ξερω τι μαρεσει και τι οχι.

ειμαι και αρκετα σταθερη στις αποψεις μου δλδ δεν κανω ποτε απο πισω το θεωρω προσβλητικο για γυναικα και το θεωρω κατι σαν σοδομισμο......βιασμο......και επισης το στοματικο δεν το κανω παρα μονο με οσους εχω σχεση συνιθως.

το θεμα ειναι γιατι να τους συμβαινει. αν αυτο δεν γινεται επειδη τους χαλαει, τι αλλο μπορει να ειναι

elirene
04-05-2011, 13:36
λες βρε καρυ?εμεις οι γυναικες ειμαστε αδικημενες απτο θεο στο σεξ πρεπει να κανουμε σεξ για οσο τους σηκωνεται κ αν και ανοιγοντας τον κιντερ να μην ξερουμε τι δωρο εκπληξη θα δουμε..
α σορυ μπροκεν το δα μετα, νομιζω εισαι σωστη εφοσον εχουμε τα ιδια δικαιωματα στο σεξ και ας τους να λενε, οσο για το απο πισω δεν ειναι μονο ελειψη σεβασμου αλλα και χαρμφουλ και το στοματικο μεταδιδονται ασθενειες εκτος αν γινει με προ..
τι να πω μαλλον εισαι και λιγο γκαντεμο..παρτο χαλαρα, αν σου αρεσει πολυ ο αλλος κανε υπομονη κ πες του δεν με νοιαζει το σεξ (εχω δονητη σπιτι), θα σε περιμενω..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 13:39

αχαχααχαχαχααχαααα θεικο! εχουμε ολες το ιδιο αγχος το ανεφερα κ εγω πανω!χαχ! τρομαζω να βαλω 1η φορα το χερι μεσα για το τι θα δω! περιμενεις να πιασεις κατι ευπρεπες και πιανεις την τινκερ μπελ!! ελεηνο! (δεν φταινε οι ανθρωποι βεβαια)

επισης ΔΕΝ μετραει ο τροπος...μετραει το μεγεθος. κακα τα ψεματα

συμφωνω με την carrie μαλλον βλεπεις πανω απ το παντελονι κατσε απο πανω του πριν γδυθει και τριψου λιγο φικι φικι με ρουχα κατι θα νιωσεις δεν γινεται. και μετα ομως τι? πες οτι τελικα διαπιστωνεις πως ειναι μικρο! τι κανεις?????

elirene
04-05-2011, 13:45
εσυ την παπια κ ο αλλος τον κινεζο..λες δεν μπορω εχω αρχες δεν κανω σεξ τοσο νωρις μην βιαζεσαι κ αν με θες περιμενε με..

rock
04-05-2011, 13:49
Ψηφο στον τιτλο LoL

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:05
χαχαχαχ δεν μπορω γμτ δν μ κανει και τοσο να τον αφησω σα κρυα του λουτρου οταν βλεπω πως προσπαθει. 1 το κανα στην περιπτωση που ειπα με εκεινον που κοπανιοταν 2 ωρες, 1 παλιοτερα με εναν που βαριοταν να κανει σεξ και ειπε αν θελω μπορω να του παρω μονο π
@#πα (ρε τι κοπανοι υπαρχουνε) και μια που δν τον αφησα στο ετσι ακριβως.....ειχαμε καπνισει λιγο πριν και κατα την διαρκεια νομιζε πως ηταν μεσα ενω δεν ητανε-αλλα δεν ειπα τπτ τον αφησα να νομιζει

elirene
04-05-2011, 14:12
γιατι ομως να μπαινουμε εμεις σε τετοια διαδικασια?εφοσον δεν νιωθουμε η δεν καταλαβαινουμε η ξενερωνουμε μαζι τους? εκτος αν μετα μας κανουν μιση ωρα στοματικο αλλα κ παλι μετα απο τετοια ξενερα αντε να μας κανει κουκου, ωρες ωρες αυτα με εκνευριζουν..

elirene
04-05-2011, 14:14
εμενα ο δικοσ μου δοξα το θεο τα χει ολα αλλα 1/10 να ρθω σε οργασμο κ δεν κανει τπτ γιαυτο αλλο προβλημα γυναικων και του το λεω αλλα αν τελειωσει τπτ δεν μπορει λεει να ασχοληθει να βρω γκομενο εγω τωρα η να μην βρω?

carrie
04-05-2011, 14:16
Kαλα εσυ δεν πρεπει να το συζηταμε καν, απο ο,τι δαιβασα στο θεμα σου, νομιζω οτι κανονικα θα επρεπε να ειχες μαζεψει τα μπογαλακια σου και να τρεχεις..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:17
επειδη γλυκια μου απ οσο εχεις δει και σε τσοντες, οι γυναικες ειναι τα υποχειρια! περιμενει απλα να τελειωσουν ολοι οι αλλοι, πρεπει να υποστουν σοδομισμο και πιπες μεχρι το λαρυγγι, βρισιδι και ξυλο στα οπισθια λες και ειναι φοραδες και να λενε και ''αχ μαρεσει''

ετσι λοιπον μεγαλωσαν τα αγορια, νομιζοντας πως η καθε γυναικα ειναι σαν τις πορνοσταρ που δεν νιωθουνε-δεν πονανε-δεν τους πειραζει ο,τι και να κανεις πανω τους!χα!

στοματικο σε μενα-να λειπει καλητερα- οι περισσοτεροι το κανουν και νομιζουν πως ρουφανε μυδια. τι το ρουφας βλαμμενε? δεν ειναι απο λαστιχο!

απλα εκεινοι το μονο που ισως να φοβουνται μην αντικρισουν, ειναι ενα αξυριστο......εμ....γατι

αλλα κ παλι την δουλεια τους θα την κανουνε

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:19
εμενα ο δικοσ μου δοξα το θεο τα χει ολα αλλα 1/10 να ρθω σε οργασμο κ δεν κανει τπτ γιαυτο αλλο προβλημα γυναικων και του το λεω αλλα αν τελειωσει τπτ δεν μπορει λεει να ασχοληθει να βρω γκομενο εγω τωρα η να μην βρω?

εγω να σ πω τι εκανα σε αυτη τη περιπτωση. ανεβαινα στην κοιλια τους. μεχρι να τελειωσω αν ηθελα. και αλλες φορες για πλακα πιεζω τους μυς του κολπου οταν ειναι μεσα. φοβουνται μην κοπει (τι βληματα) και γελαω

elirene
04-05-2011, 14:25
χαχαχα θα το δοκιμασω>>!!

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:39
αντρας θα πει γιατι μπορει να συμβαινει? με κουραζει η ολη φαση. κ μαλιστα οι περισσοτεροι ουτε που ντρεπονται (τουλαχιστον δεν το δειχνουν) δεν τους νοιαζει καν! σ λεει θα βολευτω μετα με το χερι. και μαλιστα εκεινος που ελεγα με το 2ωρο, ειχε και το θρασσος πανω στο στοματικο που εκανα 1 ΩΡΑ και που κουραστικα, την στιγμη που συνεχισα λιγο με το χερι (πιαστικε η μασελα μου), να μου πει ''χωρις παρεξηγηση......αυτο το κανω και μονος μου''

Ε ΚΑΝΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΜΙΑ

carrie
04-05-2011, 14:39
Ασχετο αλλα σχετικο γιατι για αντρες μιλαμε :p

http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&catID=1&artID=1364721

Λογομάχησαν και πέταξε έξω από το Ι.Χ. την έγκυο γυναίκα του!
3.5.2011
Ακαρδος σύζυγος παράτησε την έγκυο γυναίκα του στον δρόμο! Το ζευγάρι, που επέβαινε στο ίδιο αυτοκίνητο, άρχισε να λογομαχεί και ξαφνικά μέσα στη μαύρη νύχτα ο άντρας φρέναρε και «πέταξε» την κυοφορούσα γυναίκα στη μέση της Εγνατίας Οδού, στο τμήμα μεταξύ Κομοτηνής και Ξάνθης.

Οι οδηγοί που περνούσαν από το σημείο έμειναν άναυδοι βλέποντας μία κοπέλα σε προχωρημένη εγκυμοσύνη να κάνει ωτοστόπ! Ομως, λόγω των υψηλών ταχυτήτων που αναπτύσσουν τα αυτοκίνητα, δεν ήταν εφικτή η στάση, με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να συνεχίζουν τον δρόμο τους.

Ωστόσο, κάποιοι από αυτούς ειδοποίησαν την Τροχαία Κομοτηνής που έστειλε άμεσα ένα περιπολικό για να βοηθήσει τη γυναίκα. Οι τροχονόμοι τη βρήκαν κουρασμένη από την πεζοπορία και ταλαιπωρημένη από το κρύο, ενώ έκλαιγε ασταμάτητα.

Σύμφωνα με τα όσα είπε στους αστυνομικούς, καβγάδισε με τον σύζυγό της μέσα στο αυτοκίνητο και εκείνος ξαφνικά σταμάτησε, την έβγαλε έξω και εξαφανίστηκε αδιαφορώντας για την κατάστασή της. Εκείνη δεν μπορούσε να καλέσει σε βοήθεια, γιατί δεν κρατούσε κινητό, με αποτέλεσμα να μείνει αρκετή ώρα στον δρόμο.

Ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ την παρέλαβε και τη μετέφερε στο νοσοκομείο, όπου οι γιατροί διαπίστωσαν ότι ήταν μια χαρά. Η ίδια ζήτησε από τους αστυνομικούς να τη μεταφέρουν στο Διδυμότειχο όπου ζουν οι γονείς της, ενώ εξετάζει το ενδεχόμενο να υποβάλει μήνυση σε βάρος του συζύγου της.

ρε συ τι αντρες ειναι αυτοι;;;;;;;;;

Θεοφανία
04-05-2011, 14:44
Μπρόκεν...να σαι καλα!!! Δεν ξέρεις τι γέλιο έχω ρίξει με το θέμα σου...:)
Μπήκα να διαβάσω πως τα φτιαξες με κανένα παππά και βρήκα "το θλιμμένο πουλί του Φλούφλη.." :ρ

Άμα σου αρέσει ξαναδοκίμασε μήπως και ήταν κάτι παροδικό. Δεν μου έχει τύχει, αλλά απ' όσο ξέρω μπορεί να είναι χίλιες αιτίες με κυριότερη το άγχος.
Τον πέθανες τον άνθρωπο με τη σπιρτάδα σου και κόμπλαρε!

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:46
ειναι ακριβως οπως το πες απλα ανθρωποι που το παιζουν ''αντρες''

αντρας το παιζει οποιοσδηποτε εκμεταλευεται την θεση του και νομιζει πως ειναι ανωτερο φυλο. αντρας ειναι οποιοσδηποτε σηκωνει χερι και τσαμπουκαλευεται σε γυναικες και παιδια. αντρας ειναι οποιος νομιζει πως αξιζει σεβασμο αλλα δεν ειναι υποχρεωμενος να σεβεται.

εχω μαθει εγω τι θελουνε! να τους μιλας και να τους φερεσαι οπως σου μιλανε! σου λεει ο αλλος προστιχα? εσυ του λες ''κοιτα μην το κουραζουμε αμα θες σε γ!@#ω 1-2 φορες και μετα αντε γεια''

θελουνε να γινουμε κ μεις αντρες

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:50
Μπρόκεν...να σαι καλα!!! Δεν ξέρεις τι γέλιο έχω ρίξει με το θέμα σου...:)
Μπήκα να διαβάσω πως τα φτιαξες με κανένα παππά και βρήκα "το θλιμμένο πουλί του Φλούφλη.." :ρ

Άμα σου αρέσει ξαναδοκίμασε μήπως και ήταν κάτι παροδικό. Δεν μου έχει τύχει, αλλά απ' όσο ξέρω μπορεί να είναι χίλιες αιτίες με κυριότερη το άγχος.
Τον πέθανες τον άνθρωπο με τη σπιρτάδα σου και κόμπλαρε!

θεοφανια η πλακα ξερεις ποια ειναι? οτι αυτος ξεκινησε σπιρτωμενος!!!!!οποτε το συνεχισα κ εγω!!! οι δικαιολογιες χωρις καν να τις ζητησω ηταν ''μμμ μαλλον επειδη ειναι η 1η φορα μαζι σου'' ''μαλλον επειδη ηπια το ουισκι '' (μισο ποτηρι ηπιε) ''ισως τα σουβλακια φταινε''

δεν εκανα και κατι υπερβολικο δεν τον εδεσα και τον μαστιγωσα. αλλα μ τυχαινει πολυ συχνα τα τελευταια χρονια και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! μηπως να παιρνα ενα καλο δονητη.δεν μιλαει δεν λερωνει. τι να πω

elirene
04-05-2011, 14:51
μπροκεν καταρχην μην ξανακανεις π σε βλακες κ εγω μετα απο 1,5 χρονο την εχω κοψει κανω μονο 69 αχαχαχα..
καρυ συμφωνω για τους αντρες ειναι τελειως μ..
θεοφανια πες κ τα δικα σ να γελασουμε..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 14:54
δεν κανω! σε αυτον τον καναδο δεν εκανα και μ ειπε κιολας ''ε αφου δεν κανεις θα σου κανω εγω'' και μ εκανε ενα τεσπα....ντρεπομαι πως να το πω......εφτυνε και εκουγοταν ο ηχος. τι το φτυνουνε? μην ματιαστει

κ εκει που σχεδον ολα καλα στα μισα οπως ειπα μου λεει στα αγγλικα ''my thing doesnt cooperates with me''

RainAndWind
04-05-2011, 15:00
λολ για τίτλο και για σαλιγκάρι χωρίς καβούκι. Πέθανα!
Αν το καλοσκεφτείς όμως το "δυνατό" φύλο, έχει επίσης γαμηθεί από τα στερεότυπα που του φόρτωσαν οι πατριαρχικές κοινωνίες όπως και το "αδύναμο" (οι όροι καταχρηστικοί). Σκέψου δηλαδή τι σημαίνει για έναν άντρα "μου σηκώνεται και μου κρατιέται ντούρα", με τι άλλο συνδέεται η ντουροτσελοσύνη, με τι το μέγεθος του οργάνου, με τι η αποδοτικότητα στη σεξουαλική πράξη, με τι το χύσιμο, με τι αποδείξεις είναι αυτά δεμένα μέσα στις μνήμες, στα ιδεογραφήματα και τις εικονοπλασίες των φύλων?
Έχουμε και λέμε, όσο πιο μεγάλο τόσο πιο βαρβάτο αρσενικό, ο πέουλας ο άντρακλας, ο θεριακλής ο π@ύτσος. Όσο πιο πολύ το σπέρμα τόσο πιο ευχαριστημένος για το κόνσεπτ της επιβεβαίωσης του ανδρικού προορισμού. Όσο πιο επιθετικός τόσο πιο alpha male, άρα σύμφωνος με τα στερεότυπα για το ρόλο του αρσενικού. Η διείσδυση, το εγώ από πάνω, η κυριαρχία, η πίεση που έχουνε φάει για να είναι μέσα στα πλαίσια που επιτάσσουν την επιτυχή επιτέλεση του επιβητορικού μύθου, η συγκαλυμμένη επιταγή να παίρνουν πάντα και παντού την πρωτοβουλία, να είναι αρχηγοί στο παιχνίδι, να είναι μπροστάρηδες όχι να ακολουθούν τη γυναίκα, ο κυνηγός, ο μάτσο, ο μπήξε ο δείξε.

Από την άλλη δες και με τι τρόπους έχει προπαγανδιστεί η αδύναμη, παθητική, "δεχόμενη, ουχί πρωτοβουλιάζουσα" θηλυκή φύση. Με ροζουλιά, τρυφερά, εύπλαστα, κατευθυνόμενα, μαλακά, απαλά, υγρά, ζεστά κόνσεπτς. Δηλαδή άντρας τσόχα, γυναίκα μωρομάντηλο,λολ
Να μην την πέφτεις, δεν είναι θηλυκό. Να μην καπνίζεις, δεν είναι γυναικείο. Να μην βρίζεις δεν είναι σαβουάρ σαβουαγιάρ. Να μην κυνηγάς εσύ, δεν είναι πρέπον, τους ευνουχίζεις. Να μη λες στο σπίτι σου ή στο σπίτι μου, να αφήνεις να αποφασίζουν αυτοί για σένα ή να το προτείνουν πρώτοι. Εσύ ακολουθάς πάντα. Εσύ δεν καθοδηγείς, εσύ περιμένεις. Και μετά, για ψάξε και το θέμα του οργασμού. Άλλες μαλακίες εκεί. Τέλειωσες, τέλειωσες, τέλειωσες? αν δεν τέλειωσες δεν σε τελείωσαν. Δεν τελειοποιήθηκες. λολ και γιατί τέλειωσες λίγο? και δεν φώναξες πολύ? να σε ακούσουνε τουλάχιστον τρία τέσσερα τετράγωνα παρακάτου και γιατί δεν τον έκανες να νιώσει ικανός και υπεραξιος? Και γιατί δεν είσαι όσο γυναίκα θέλει η κενωνία που ζεις και έχεις αλλάξει τρόπο και έγινες άκομψη και ατσούμπαλη και χυμαδιό και όρμα?

Και όλα καταλήγουν στο τι μας έμαθε το περιβάλλον μας, στενό και ευρύτερο για τα φύλα, η κουλτούρα μας, η κοινωνία, και ό,τι το συνοδεύει και ό,τι εξυπηρετεί και ό,τι φέρνει μαζί του ή δεν "πρέπει" να φέρνει άρα στιγματίζεται ως αποκλίνουσα συμπεριφορά. Και όλοι μας έχουμε φάει βία για να υιοθετήσουμε πράγματα και έννοιες και να τα περνάμε στις επόμενες γενιές, βία που άλλοτε δεν είναι φανερή με την πρώτη ματιά και άλλοτε είναι πασιφανής.

Αυτή τη βία που έχουν φάει εκδηλώνουν οι σεξουαλικοί σου παρτενέρ όταν δεν τους σηκώνεται όταν εσύ παίρνεις μέρος των "κεκτημένων και ουκ άνευ" του φύλου τους.

carrie
04-05-2011, 15:09
Και μετά, για ψάξε και το θέμα του οργασμού. Άλλες μαλακίες εκεί. Τέλειωσες, τέλειωσες, τέλειωσες? αν δεν τέλειωσες δεν σε τελείωσαν. Δεν τελειοποιήθηκες. λολ και γιατί τέλειωσες λίγο? και δεν φώναξες πολύ? να σε ακούσουνε τουλάχιστον τρία τέσσερα τετράγωνα παρακάτου και γιατί δεν τον έκανες να νιώσει ικανός και υπεραξιος? Και γιατί δεν είσαι όσο γυναίκα θέλει η κενωνία που ζεις και έχεις αλλάξει τρόπο και έγινες άκομψη και ατσούμπαλη και χυμαδιό και όρμα?

Και όλα καταλήγουν στο τι μας έμαθε το περιβάλλον μας, στενό και ευρύτερο για τα φύλα, η κουλτούρα μας, η κοινωνία, και ό,τι το συνοδεύει και ό,τι εξυπηρετεί και ό,τι φέρνει μαζί του ή δεν "πρέπει" να φέρνει άρα στιγματίζεται ως αποκλίνουσα συμπεριφορά.

Και αυτο μας εχει καψει με τον οργασμο! Οτι μας "μαθανε" οι τσοντες, εχουν καταστρεψει πολυυυυυυυυ κοσμο!! Αυτο το γιατι τελειωσες λιγο και γιατι δεν φωναζες, ε μα πια, νομιζουν οτι οι οργασμοι ειναι οι κραυγες που βγαζουν οι πορνοσταρ. Αχ Θεουλη μου..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 15:13
rain loooooooooooool ! πω πω ρε φιλεναδα ειπες πολλες προστιχατζες στο κειμενο ε..?! κ εγω προσπαθουσα να μαι κολεγιο!

RainAndWind
04-05-2011, 15:14
Ναι ρε κάρι.Έλεος. Αχ, τι θυμήθηκα τώρα, ένας κάποτε όταν μαραφουλιαζόμασταν έκανε την εξής ερώτηση "τι χρώμα έχει το γατάκι σου"? Και έμεινα κάγκελο να σκέφτομαι ποιο γατάκι, το γατάκι μου είναι σπίτι. Αυτά είναι! ΛΟΛ

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 15:17
Ναι ρε κάρι.Έλεος. Αχ, τι θυμήθηκα τώρα, ένας κάποτε όταν μαραφουλιαζόμασταν έκανε την εξής ερώτηση "τι χρώμα έχει το γατάκι σου"? Και έμεινα κάγκελο να σκέφτομαι ποιο γατάκι, το γατάκι μου είναι σπίτι. Αυτά είναι! ΛΟΛ

υπαρχουν πολλες αποχρωσεις?

elirene
04-05-2011, 15:21
και τωρα που μιλαμε για στερεοτυπα οσοι ειναι γαμαω και δερνω, μας πηδανε και μας παρατανε τι γνωμη εχετε γιαυτους?εγω λεω πως ολοι ειναι ετσι κ οσοι δεν ειναι δεν τους σηκωνεται η την εχουν μικρη..δεν φτανει που ειμαστε αδικημενες στο σεξ κοινωνικοστερεοτυπικα αλλα κ φυσικα μας εκμεταλευονται κιολας...οσο για τις πορνοσταρ μας εχουν γαμησει γτ οτι βλεπουν πρεπει νατακανουμε κεμεις αμδε..καντε πρωτα αυτα που κανουν οι αντρες πορνοσταρ κβλεπουμε

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 15:23
και τωρα που μιλαμε για στερεοτυπα οσοι ειναι γαμαω και δερνω, μας πηδανε και μας παρατανε τι γνωμη εχετε γιαυτους?εγω λεω πως ολοι ειναι ετσι κ οσοι δεν ειναι δεν τους σηκωνεται η την εχουν μικρη..δεν φτανει που ειμαστε αδικημενες στο σεξ κοινωνικοστερεοτυπικα αλλα κ φυσικα μας εκμεταλευονται κιολας...οσο για τις πορνοσταρ μας εχουν γαμησει γτ οτι βλεπουν πρεπει νατακανουμε κεμεις αμδε..καντε πρωτα αυτα που κανουν οι αντρες πορνοσταρ κβλεπουμε

ΟΙ αντρες πορνοσταρ απλα μπαινοβγαινουνε αντε να κρατιουνται λιγο περισσοτερο. αλλα εχω παρατηρησει στις τσοντες πολυ εξαθλιωση. και θελουν ολο κωλο κωλο κωλο...........τους εχει μπει τπτ στον δικο τους κωλο? οοοοοχι γτ ο δικος τους ειναι μονο για χεσιμο ενω εμας....

elirene
04-05-2011, 15:24
και ενα ερωτημα γτ κανενας αντρας δενεχει πει κατι σαυτο το θεμα???

elirene
04-05-2011, 15:28
εχω θεμα με αυτα κ μ βγαινει σ κερατο..

Gothly
04-05-2011, 16:00
broken, oπως ειπαν κ τα άλλα κοριτσια, ο καναδος μαλλον κομπλαρε. Μπορεί να του ήρθε απότομο τοσο πάθος :)
μπορει για καποιους αντρες να είσαι παραπάνω παθιάρα που είπες..και έτσι να κομπλαρουν να αγχωνοντε... και να "πεφτουν".
μηπως μεχρι τωρα σε περνούσε για πιο "ήσυχη" και του ήρθε αλλιως?

εμενα παντως μου εχει τυχει 2 φορες.
καλα η μια ήταν απο γέλια ..γελουσε πολυ, δε μπορουσε να συγκεντρωθει...κλπ..
και η άλλη κατι σαν αυτο που λεω παραπανω οτι αγχώθηκε πολυ.. ήταν πιο "ήσυχος" απο εμενα, και ετσι δε τερειαζαμε στο σεξ.

αλλα αν ξαναβρεθεις με τον καναδο, δε χρειάζεται να του το θυμήσεις ξανα τι εγινε και γιατι κ ετσι.. γιατι θα ξανααγχωθει.. δε σημαίνει οτι θα ξανασυμβεί.

Remedy
04-05-2011, 16:02
και ενα ερωτημα γτ κανενας αντρας δενεχει πει κατι σαυτο το θεμα???

τους τρομαξατε
ΛΥΣΣΑΡΕΣ!!!!!!
:p:p:p

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:02
δεν φαινομαι κατι λιγοτερο η περισσοτερο απο αυτο που ειμαι πιστεψε με..... ;p

με αποφευγει τωρα ομως. χτες του μιλουσα και μ ειπε πως κολισε το pc να περιμενω να κανει επανεκινηση και δεν ξαναμπηκε

Παστελι
04-05-2011, 16:04
Μπροκεν μου εχει τυχει 2 φορες σε εμενα αυτο και ειναι πολυ δυσαρεστο.Να πας να κανεις σεξ να περασεις καλα και ενω ο αλλος βογκαει σε δαγκωνει και σε τριβει η τετοια του να ειναι μαραμενη .αχχαχααχ.Ειναι σοκαριστικο χαχα.Ποτε δεν μου ειχε τυχει πριν να ετημαζομαι να παω με καποιον και να μην του ειναι καγκελο!

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:04
τους τρομαξατε
ΛΥΣΣΑΡΕΣ!!!!!!
:p:p:p

εγω ημουνα στην θετικη δεν προλαβα να βαλω ονομα. οχουχουχου ακομα και απο ενα φορουμ τους διωχνω ολους παει στο ραφι θα μεινω το ξεσκονιζω απο τωρα!

θα παρω και 5 γατες

Παστελι
04-05-2011, 16:05
ΟΙ αντρες πορνοσταρ απλα μπαινοβγαινουνε αντε να κρατιουνται λιγο περισσοτερο. αλλα εχω παρατηρησει στις τσοντες πολυ εξαθλιωση. και θελουν ολο κωλο κωλο κωλο...........τους εχει μπει τπτ στον δικο τους κωλο? οοοοοχι γτ ο δικος τους ειναι μονο για χεσιμο ενω εμας....

Στις τσοντες τραβανε κοκα :P

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:07
για να μην νιωθουνε θα πρεπε να τριβουνε την κοκα μεσα στο σουφλε τους οχι να την σνιφαρουν απ την μυτη

Παστελι
04-05-2011, 16:09
Παντως με λιπαντικο ειναι μια χαρα και απο τον κωλο να ξερεις.:P:P

elirene
04-05-2011, 16:10
εγω λεω να αφησεις τον καναδο και παμε για αλλα γκομενακια που στεκονται στο υπσος τους

Remedy
04-05-2011, 16:10
για το βασικο ερωτημα
περι πουλιων και τραγουδιων, εχω να πω οτι δεν μου εχει συμβει πτωσις...
μου εχει συμβει μονο συντομη ολοκληρωση και ηταν παντα μονιμο προβλημα, αλλα η αιτιολογια (χωρις να τους ρωτησει κανεις φυσικα) ηταν "σε ηθελα παρα πολυ και δεν αντεξα '....
πιστευω οτι η πτωση συμβαινει η απο οργανικο λογο (σπανιο, και στους πολυ νεους σχεδον ανυπαρκτο) η γιατι δεν υπαρχει αρκετη επιθυμια.
το αρκετη επιθυμια ομως δεν πρεπει να μεταφραζεται σαν "δεν του αρεσεις σαν γυναικα", αλλα σαν "ξενερωσε κατα την πορεια".
το ξενερωσε ομως παλι, δεν μεταφραζεται σαν "δεν το κανεις καλα", αλλα οτι δεν δουλεψε η χημεια σας τελικα, κατι δεν του κολλουσε, η αυτο που πιστευω περισσοτερο, οτι η γνωριμια ηταν πολυ συντομη για να φουντωσει το παθος, ηταν σε ενα επιδερμικο επιπεδο του "ας ενωσουμε τα κορμια μας" κιε τσι η επιθυμια στην πορεια εφυγε....

elirene
04-05-2011, 16:14
οσο για τον κωλο κρατα τον για χεσιμο μην εχεις προβληματα στο μελλον εκτος αν το κανεις την πρωτοχρονια μονο

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:15
εγω λεω να αφησεις τον καναδο και παμε για αλλα γκομενακια που στεκονται στο υπσος τους

ειδα και με τον ταττουατζη τι επαθα....τελικα εγω μενω με το πουλι στο χερι

carrie
04-05-2011, 16:16
Xιχιχιχιχι χουχουχου, τωρα που ειπες για συντομη ολοκληρωση, θυμηθηκα την κακομοιρα την κολλητη μου, που προπερσι ειχε ερωτευτει εναν, που τελειωνε στο λεπτο. Ενα βραδυ μπορει να το κανανε και 7 φορες, συνολικη διαρκεια σεξ γυρω στο εικοσαλεπτο (στην εβδομη φορα αντεχε ενα τριλεπτο!), και στην αρχη της ελεγε οτι ειναι που τον αναβει πολυ, και στο τελος οταν χωριζανε για αλλους λογους γιατι αυτη ανεξηγητως τον ηθελε σαν τρελη, της ειπε οτι αυτη εφταιγε που αυτος δεν κραταγε πολυ γιατι ητανε ξενερωτη (what????????). Πρεπει να αρχισουμε να φτιαχνουμε ανεκδοτολογιο με αντρικες ατακες.

Remedy
04-05-2011, 16:16

η γνωμη που εχω για αυτους καλη μου, ειναι οτι ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!!
ειναι δικαιωμα τους να το κανουν οπως θελουν και με οτι συχνοτητα θελουν και να φευγουν οποτε θελουν... αν η αλλη τους καθεται, γιατι να μην το κανουν?
προσωπικα δεν ειχα ποτε τετοιους γιατι δεν με ενδιαφερουν. δεν με ενδιαφερει το σεξ με εναν ανθρωπο που δεν ξερω τι ειναι και πως σκεφτεται.
και δεν την ειχαν μικρη και τους σηκωνοταν μια χαρα σε ολους, χωρις να τους πεφτει μαλιστα...

στην θεση της γαμημενης και παρατημενης βαζει τον εαυτο της η καθεμια που κανει προσκαιρες επαφες με τον οποιονδηποτε.
αφου ειναι ο οποιοσδηποτε ρε κοπελια, γιατι να μη θελει οτι του κατεβει?
κι αφου κι η αλλη ειναι μια οποιαδηποτε που βρεθηκε στον δρομο του και μπορει να μην του κανει για κατι περισσοτερο.
πρεπει και να την ξαναδει?

οσο για την εκμεταλλευση, για να υπαρξει καποιος που θα εκμεταλλευτει, πρεπει να υπαρχει και αντικειμενο εκμεταλλευσης.... μονος του δεν μπορει...

Θεοφανία
04-05-2011, 16:21
στην θεση της γαμημενης και παρατημενης βαζει τον εαυτο της η καθεμια που κανει προσκαιρες επαφες με τον οποιονδηποτε.
κι αφου κι η αλλη ειναι μια οποιαδηποτε που βρεθηκε στον δρομο του και μπορει να μην του κανει για κατι περισσοτερο.

λολλλλλ!! Ακριβώς!
Δεν υπογράφει κάποιος συμβόλαιο όταν κάνει σεξ με μια γυναίκα. Αν αυτή δεν "βλέπει" με τι έχει να κάνει, δεν φταίει αυτός.

Παστελι
04-05-2011, 16:22
η γνωμη που εχω για αυτους καλη μου, ειναι οτι ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!!
ειναι δικαιωμα τους να το κανουν οπως θελουν και με οτι συχνοτητα θελουν και να φευγουν οποτε θελουν... αν η αλλη τους καθεται, γιατι να μην το κανουν?
προσωπικα δεν ειχα ποτε τετοιους γιατι δεν με ενδιαφερουν. δεν με ενδιαφερει το σεξ με εναν ανθρωπο που δεν ξερω τι ειναι και πως σκεφτεται.
και δεν την ειχαν μικρη και τους σηκωνοταν μια χαρα σε ολους, χωρις να τους πεφτει μαλιστα...

Λοιπον τελικα το εχω σκεφτει πολυ το θεμα αυτο και καταλυξα στα λογια της ρεμ.Και εξαλου και σεξ να θελει να κανει καποιος μαζι μας δεν ειναι και κανενα εκλημα.Εμεις το βλεπουμε σαν εγκλημα.Και εμεις επισης το απαλαμβανουμε δεν μας βιαζουν!

elirene
04-05-2011, 16:25
ωραια οταν εμεις κανουμε σεξ γιατι εχουμε ορεξεις δεν ειμαστε πουτ/ες απλα εχουμε ορε3εις οπως εχετε κ σεις κ μας καθεστε κ αν εχεις παει εσυ με 50 κ εγς με 52 εσυ εισαι ο γ...ας κ εγω η πουτ.. αλλα δεν παει ετσι
θυμαμαι τον δικο μου αλλα κπρωην ναλενε ηθελα να γαμησω και πηγα με αυτην η την αλλη η καθομουν με αυτην για το σεξ...και λεω που το ξερεις οτι καυτη δεν σ ειχε γιαυτο το λογο?

carrie
04-05-2011, 16:26
Αχ θυμηθηκα και αλλη θεικη ατακα αντρα, και μου συνεβη δυστυχως εμενα, αλλα δεν εχει σχεση με σεξ. Λοιπον οταν πηγαινα λυκειο εκανα παρεα με κατι παιδια, αγορια κοριτσια, δεν ημασταν φιλοι απλα χαβαλεδιαζαμε. Μια βραδια ενα αγορι απο αυτους σε μια βολτα μου την επεσε, και ετυχε να μας δουνε κατι γνωστοι του. Εμενα μου αρεσε και απλα φασωθηκαμε. Την επομενη μερα σταματησε να μου μιλαει και χρονια μετα εμαθα οτι με ειχε βγαλει καταστροφογκομενα, οτι του χαλαγα τις σχεσεις και οτι τον κυνηγαγα χρονια να μου κατσει, ενω με πετυχε καποια φορα στην πολη μας και αρχισε παλι να μου την πεφτει, σε μενα που μισουσε τοσο! Δεν μπορεσα να καταλαβω γρι απο τη συμπεριφορα αυτη, και χρονια μετα παλι εμαθα απο εναν κολλητο του οτι οταν μου την ειχε πεσει στο λυκειο ειχε σχεση με μια κοπελα, γεγονος το οποιο αγνοουσα παντελως, και με θεωρει εμενα υπευθυνη για τον χωρισμο τους, γιατι εμαθε αυτη οτι καποιοι μας ειχαν δει μαζι. Απο τοτε λοιπον λεει σε ολους ποσο με μισει και ποσο φιδι κολοβο ειμαι και υπουλη! Με ποναει αφανταστα αυτο που γραφω τωρα, γιατι τον ειχα σε εκτιμηση, και οσες φορες και αν με εχω μουντζωσει γιαυτο και ψαχνω να ριξω την ευθυνη σε μενα, και για το ποσο εξω επεσα, δεν εχω αισθανθει καλυτερα. Αποκορυφωμα φετος βρηκε τον φιλο μου μετα απο δεκαπεντα χρονια που εχουν γινει αυτα γιατι ηταν παλιος μας συμμαθητης και του ειπε να με προσεχει γιατι με ξερει καλα και ειμαι φιδι..... Πειτε μου κατι λογικο που να εξηγει αυτη την παραλογη συμπεριφορα.. Ακομα δε μπορω να το καταλαβω και με ποναει, γιατι μετα απο τοσα χρονια βρισκεται συνεχεια μπροστα μου..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:28
εγω παντως καθομαι σε οποιον και οποια μου καυ@#$σει και δεν με νοιαζει τι θα πουν. οπως ειναι δικαιωμα τους, ειναι και δικο μου. οποτε δεν ειναι μονοπωλιο η εκμεταλευση! κ εγω εκμεταλευομαι! ποιος εχει βγαλει εν το μεταξυ πως οποιος χωνει ειναι αυτος που εκμεταλευεται?

Παστελι
04-05-2011, 16:28
ωραια οταν εμεις κανουμε σεξ γιατι εχουμε ορεξεις δεν ειμαστε πουτ/ες απλα εχουμε ορε3εις οπως εχετε κ σεις κ μας καθεστε κ αν εχεις παει εσυ με 50 κ εγς με 52 εσυ εισαι ο γ...ας κ εγω η πουτ.. αλλα δεν παει ετσι

Οιχ καλε εμεις ειμαστε η γ_-___λιαρες και αυτοι ειναι οι που@@νοι .:P

Θεοφανία
04-05-2011, 16:29
Αχ θυμηθηκα και αλλη θεικη ατακα αντρα, και μου συνεβη δυστυχως εμενα, αλλα δεν εχει σχεση με σεξ. Λοιπον οταν πηγαινα λυκειο εκανα παρεα με κατι παιδια, αγορια κοριτσια, δεν ημασταν φιλοι απλα χαβαλεδιαζαμε. Μια βραδια ενα αγορι απο αυτους σε μια βολτα μου την επεσε, και ετυχε να μας δουνε κατι γνωστοι του. Εμενα μου αρεσε και απλα φασωθηκαμε. Την επομενη μερα σταματησε να μου μιλαει και χρονια μετα εμαθα οτι με ειχε βγαλει καταστροφογκομενα, οτι του χαλαγα τις σχεσεις και οτι τον κυνηγαγα χρονια να μου κατσει, ενω με πετυχε καποια φορα στην πολη μας και αρχισε παλι να μου την πεφτει, σε μενα που μισουσε τοσο! Δεν μπορεσα να καταλαβω γρι απο τη συμπεριφορα αυτη, και χρονια μετα εμαθα απο εναν κολλητο του οτι οταν μου την ειχε πεσει στο λυκειο ειχε σχεση με μια κοπελα, γεγονος το οποιο αγνοουσα παντελως, και με θεωρει εμενα υπευθυνη για τον χωρισμο τους, γιατι εμαθε αυτη οτι καποιοι μας ειχαν δει μαζι. Απο τοτε λοιπον λεει σε ολους ποσο με μισει και ποσο φιδι κολοβο ειμαι και υπουλη! Με ποναει αφανταστα αυτο που γραφω τωρα, γιατι τον ειχα σε εκτιμηση, και οσες φορες και αν με εχω μουντζωσει γιαυτο και για το ποσο εξω επεσα, δεν εχω αισθανθει καλυτερα. Αποκορυφωμα φετος βρηκε τον φιλο μου μετα απο δεκαπεντα χρονια που εχουν γινει αυτα γιατι ηταν παλιος μας συμμαθητης και του ειπε να με προσεχει γιατι με ξερει καλα και ειμαι φιδι..... Πειτε μου κατι λογικο που να εξηγει αυτη την παραλογη συμπεριφορα.. Ακομα δε μπορω να το καταλαβω και με ποναει, γιατι μετα απο τοσα χρονια βρισκεται συνεχεια μπροστα μου..

του χεις μείνει απωθημένο....δεν εξηγείται αλλιώς.
Σιγά μη κρατάει μίσος μετά από όσα χρόνια.
Ανεκπλήρωτος έρωτας είναι.....:)

Remedy
04-05-2011, 16:29

ελπιζω οτι αναφερεσαι στον αγνωστο γαμεα, γιατι αν αναφερεσαι σε μενα, ειμαι γυναικα :)
για το υπολοιπο, οκ, ουτε εσυ εισαι πουτανα ουτε αυτος πουτανος, αλλα γιατι να μην σε παρατησει δεν καταλαβα. εχετε συμφωνητικο?

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:31
καλα στην φαση που ειμαστε δεν λεμε για το να μας παρατησει λεμε για το οτι ΑΜΦΙΒΑΛΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΠΗΔΟΥΛΙΑΣΟΥΝ ΠΛΕΟΝ! η να τους σηκωθει απλα

Παστελι
04-05-2011, 16:31
ελπιζω οτι αναφερεσαι στον αγνωστο γαμεα, γιατι αν αναφερεσαι σε μενα, ειμαι γυναικα :)
για το υπολοιπο, οκ, ουτε εσυ εισαι πουτανα ουτε αυτος πουτανος, αλλα γιατι να μην σε παρατησει δεν καταλαβα. εχετε συμφωνητικο?

Οχι εχουνε υπογραψει συμβολαιο.λολ.
Εμενα ρε παιδια δεν μου προκαλει τπτ ειτε πεσμενο ειτε ορθιο το πεος πια.Με ριμαξανε τα φαρμακα.και εκτος αυτο μου φενεται πολυ ασχημο κοκκινο εδω γκρι εκει ζαρες εδω φλεβες εκει σαν σκουλικι που βγηκε απο εφιαλτη ειναι μπλιαξ ρε!λολ:rolleyes: ασε που μερικοι ενω ειναι καστανοξανθοι εχουν αραπικο πραμα πιφ!

carrie
04-05-2011, 16:33
του χεις μείνει απωθημένο....δεν εξηγείται αλλιώς.
Σιγά μη κρατάει μίσος μετά από όσα χρόνια.
Ανεκπλήρωτος έρωτας είναι.....:)

Θεοφανια αυτο νομιζα κι εγω, αλλα τοσα ψεματα;;;; Γιατι μιλαμε για εντελως τεραστια ψεματα που με βλαπτουν.. Ζει σε αλλο κοσμο, αυτο δε μπορω να καταλαβω πως γινεται. Εγω να βλεπω τα πορτοκαλια πορτοκαλι κι αυτος μπλε πουα.... Δε γινεται ρε γμτ..

carrie
04-05-2011, 16:35
Νομιζω το πιο σωστο το ειπε ενας φιλος μου. Οτι αυτος εκανε βλακεια και εχασε μια κοπελα που ηθελε παρα πολυ, την τοτε κοπελα του, και τα ριχνει ολα σε μενα γιατι δεν αντεχει να παρει αυτος την ευθυνη..

Θεοφανία
04-05-2011, 16:38
Θεοφανια αυτο νομιζα κι εγω, αλλα τοσα ψεματα;;;; Γιατι μιλαμε για εντελως τεραστια ψεματα που με βλαπτουν.. Ζει σε αλλο κοσμο, αυτο δε μπορω να καταλαβω πως γινεται. Εγω να βλεπω τα πορτοκαλια πορτοκαλι κι αυτος μπλε πουα.... Δε γινεται ρε γμτ..

χμ...μήπως να κάνατε καμιά κουβέντα μαζί?
Να τον ρωτούσες ευθέως γιατί διαδίδει τέτοιες ανακρίβιες?
Όπως και να χει, ότι και να σου πει, εσύ το συμπέρασμα σου θα το βγάλεις.

Remedy
04-05-2011, 16:38
καλη μου ρειν
το φεμινιστικο σου μανιφεστο περι συνευρεσεων ειναι πολυ σωστο θεωρητικα, ως προς την δημιουργια στερεοτυπων, συμπεριφορων κλπ, δεν διαφωνω.

το θεμα ομως ειναι βλεπεις, οτι στο σεξ μιλαμε για επιθυμιες, οχι για δικαιωματα...
κι αυτο σημαινει οτι ο υποψηφιος συντροφος η εραστης η γουατεβερ πουε χει διαμορφωσει την προσωπικοτητα του , τις συμπεριφορες και τις επιθυμιες του μεσα στο ναι, γνωστο περιβαλλον, το οποιο ειναι οπως το λες, και νοιωθει κυνηγος, οταν συνανταει μια γυναικα που τον κυνηγαει, η του δινεται πριν το σκεφτει ο ιδιος, ε δεν του κανει κουκου!
τι μπορεις να του κανεις? μηνυση??? η να του πεις οτι κακως δεν την θελει?
κακως, καλως, ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ!
ΠΕΡΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΩΝ, ΟΥΔΕΙΣ ΛΟΓΟΣ...

elirene
04-05-2011, 16:41
αχαχα δεν λεω για συμβολαιο λεω πως υπαρχει αυτη η ταση ρε ρεμεντι..εδο την μπροκεν την παρατησε χωρις καν να την πηδη3ει αχαχαχα..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:45
μα δεν τον κυνηγησα καν ελεος ! αυτος ηθελε τοσο καιρο και αποφασισα να του κατσω και ουτε αυτο δεν ηταν ικανος να φερει εις περας!

τι να τους χαλασει και να μην τους κανει κουκου? ειναι καλητερες οι φουσκωτες κουκλες?

Remedy
04-05-2011, 16:47
Αχ θυμηθηκα και αλλη θεικη ατακα αντρα, και μου συνεβη δυστυχως εμενα, αλλα δεν εχει σχεση με σεξ. Λοιπον οταν πηγαινα λυκειο εκανα παρεα με κατι παιδια, αγορια κοριτσια, δεν ημασταν φιλοι απλα χαβαλεδιαζαμε. Μια βραδια ενα αγορι απο αυτους σε μια βολτα μου την επεσε, και ετυχε να μας δουνε κατι γνωστοι του. Εμενα μου αρεσε και απλα φασωθηκαμε. Την επομενη μερα σταματησε να μου μιλαει και χρονια μετα εμαθα οτι με ειχε βγαλει καταστροφογκομενα, οτι του χαλαγα τις σχεσεις και οτι τον κυνηγαγα χρονια να μου κατσει, ενω με πετυχε καποια φορα στην πολη μας και αρχισε παλι να μου την πεφτει, σε μενα που μισουσε τοσο! Δεν μπορεσα να καταλαβω γρι απο τη συμπεριφορα αυτη, και χρονια μετα παλι εμαθα απο εναν κολλητο του οτι οταν μου την ειχε πεσει στο λυκειο ειχε σχεση με μια κοπελα, γεγονος το οποιο αγνοουσα παντελως, και με θεωρει εμενα υπευθυνη για τον χωρισμο τους, γιατι εμαθε αυτη οτι καποιοι μας ειχαν δει μαζι. Απο τοτε λοιπον λεει σε ολους ποσο με μισει και ποσο φιδι κολοβο ειμαι και υπουλη! Με ποναει αφανταστα αυτο που γραφω τωρα, γιατι τον ειχα σε εκτιμηση, και οσες φορες και αν με εχω μουντζωσει γιαυτο και ψαχνω να ριξω την ευθυνη σε μενα, και για το ποσο εξω επεσα, δεν εχω αισθανθει καλυτερα. Αποκορυφωμα φετος βρηκε τον φιλο μου μετα απο δεκαπεντα χρονια που εχουν γινει αυτα γιατι ηταν παλιος μας συμμαθητης και του ειπε να με προσεχει γιατι με ξερει καλα και ειμαι φιδι..... Πειτε μου κατι λογικο που να εξηγει αυτη την παραλογη συμπεριφορα.. Ακομα δε μπορω να το καταλαβω και με ποναει, γιατι μετα απο τοσα χρονια βρισκεται συνεχεια μπροστα μου..

ειναι απλο καλη μου
πιστεψε ( η του ειπε καποιος) οτι δεν σας ειδαν καποιοι μαζι, αλλα πηγες εσυ και το ειπες στην δικια του για να του καταστρεψεις την σχεση....

Remedy
04-05-2011, 16:48
μα δεν τον κυνηγησα καν ελεος ! αυτος ηθελε τοσο καιρο και αποφασισα να του κατσω και ουτε αυτο δεν ηταν ικανος να φερει εις περας!

τι να τους χαλασει και να μην τους κανει κουκου? ειναι καλητερες οι φουσκωτες κουκλες?

γιατι η αλλη επιλογη που εχει εκτος απο εσενα ειναι η φουσκωτη κουκλα?
μπορει να ειχε επιλογες που του ταιριαζαν καλυτερα.
οτιδηποτε μπορει να τον χαλασε.
μπορει να μην του ταιριαζε η χημεια σας.
δεν φταις εσυ.
φταιει ο συνδυασμος σας

carrie
04-05-2011, 16:49
χμ...μήπως να κάνατε καμιά κουβέντα μαζί?
Να τον ρωτούσες ευθέως γιατί διαδίδει τέτοιες ανακρίβιες?
Όπως και να χει, ότι και να σου πει, εσύ το συμπέρασμα σου θα το βγάλεις.

Λοιπον την περιοδο που ξαναβρεθηκαμε μερικα χρονια μετα το λυκειο και αρχισε να μου την πεφτει και να μου λεει και για σχεση (τι κανει ο ανθρωπος για να σε ριξει στο κρεβατι σκεφτηκα τοτε), τον ρωτησα γιατι δε μου μιλαγε τοσα χρονια (δεν ειχα μαθει ακομα αυτα που μου εσουρνε). Στην αρχη εκανε τον ανηξερο, για τι πραγμα μιλας, δε θυμαμαι να μη σου μιλαγα, εσυ δε μου μιλαγες, και κατι τετοια (μπας και ειναι παθολογικος ψευτης;), και μετα αφου επεμενα το γυρισε και αρχισε να μου λεει δεν εχει σημασια τωρα, περασμενα ξεχασμενα, μη μιλαμε για αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η Κοτα, δε μου ειπε ποτε τπτ εμενα! Δεν του εκατσα, εφυγε αυτος φανταρος, και μαθαινω μετα απο εναν γνωστο του που με γουσταρε οτι του ελεγε ολα αυτα τα πραγματα, μενω καραφλη, αλλα ελεγα αποκλειεται δεν ειναι δυνατον, δεν ειναι λογικο, δεν τονε χω χωρισει ποτε απο καμια. Και φετος, μετα απο αλλα 2-3 χρονια, απο τον φιλο μου που ημασταν ολοι συμμαθητες και πηγε και του ειπε οτι ειμαι φιδι κολοβο κτλ, εμαθα οτι στο λυκειο ειχε σχεση με την Πεπη ας πουμε, που εγω δεν ηξερα οτι αυτοι οι δυο τα ειχανε ποτε, και οτι λεει οτι με αυτην του τα χαλασα, και υποθεσαμε οτι τοτε που εγινε η φαση θα τα ειχανε, και η συνεχεια γνωστη, φταιω εγω κτλ. Δεν θελω να του μιλησω, γιατι δεν θα ξαναασχοληθω με @@, προκειται για μεγαλο καραγκιοζη που δυστυχως τον θεωρουσα ωραιο τυπο με ιδεες και αποψεις, τον συμπαθουσα και τον θεωρουσα πολυ ιδιαιτερο ατομο. Τρομαρα να μου ερθει, θελω να με φτυσω γμτ.

carrie
04-05-2011, 16:50
ειναι απλο καλη μου
πιστεψε ( η του ειπε καποιος) οτι δεν σας ειδαν καποιοι μαζι, αλλα πηγες εσυ και το ειπες στην δικια του για να του καταστρεψεις την σχεση....

Λοιπον ΚΑΙ αυτο το εχω σκεφτει, και μαλιστα εχω σκεφτει και χειροτερη εκδοχη, η κοπελα του τοτε δε με χωνευε καθολου, και μπορει να του ειπε η ιδια οτι εγω πηγα και της το ειπα. Πωπω λακκος με φιδια.

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:51
βεβαια ρε συ εγω ειμαι η επιλογη εκεινης της στιγμης! μπορουσα να το παιξω κ αλλο δυσκολη γτ οχι?εμενα δν με νοιαζει την ιδια νυχτα μπορω να βρω κ αλλον εχω 2-3 φακ μπαντις! αλλα φαινοτανε λυσσασμενος για μενα κλπ κλπ κ ανυπομονουσε κ ολα καλα εβγαζα ωραια βογγητα κλπ κλπ κ εκει που εδενε το γλυκο επεσε το παντεσπανι

elirene
04-05-2011, 16:52
μπροκεν λαθος επιλογη παμε για αλλα, κανε εναν αγιασμο ενα ευχελαιο να σου φυγει η γκαντεμια και βουρ..

Remedy
04-05-2011, 16:53
Λοιπον ΚΑΙ αυτο το εχω σκεφτει, και μαλιστα εχω σκεφτει και χειροτερη εκδοχη, η κοπελα του τοτε δε με χωνευε καθολου, και μπορει να του ειπε η ιδια οτι εγω πηγα και της το ειπα. Πωπω λακκος με φιδια.

ναι, ο καποιος αυτος μπορει να ειναι οποιοσδηποτε.
μπορει να ειναι η κοπελα, μπορει να το εβγαλε απ το μυαλο του γιατι το θεωρησε πιθανο, μπορει να του τον υπεδειξε καποιος φιλος και να τον πιστεψε, μπορει ομως να του το ειπε και ο ιδιος που τον καρφωσε!

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 16:59
μπροκεν λαθος επιλογη παμε για αλλα, κανε εναν αγιασμο ενα ευχελαιο να σου φυγει η γκαντεμια και βουρ..

δεν ξερω τι να κανω ισως το παιξω μυξοπαρθενα για αλλαγη

carrie
04-05-2011, 17:01
Σας ευχαριστω ρεμεντυ και Θεοφανια. Ειδα λιγο φως ακομα, γιατι πραγματικα ποτε δε μου αρεσανε τα μυστηρια και ηθελα να τα λυνω, και μαυτο το γριφο εχω σπαζοκεφαλιασει εδω και χρονια. Παντως πρεπει να εχει και μια δοση απωθημενου ή κατι αλλου, γιατι και παλι να με θαβει απο πισω μου και μπροστα μου να μου την πεφτει, και αυτο ΔΕΝ κολλαει. Καποτε τον ειχα μισησει για ολα αυτα, τωρα μου ειναι αδιαφορος, αλλα τα βαζω με τον εαυτο μου που δεν καταλαβα/ηξερα τι εγινε και που ακομα δεν καταλαβαινω/ξερω 100% τι σημαιναν/σημαινουν ολες αυτες οι συμπεριφορες.. Δεν μπορω να πιστεψω σε ανεξηγητα μυστηρια. Ας με μισει οσο θελει, αρκει να ξερω το γιατι.

Remedy
04-05-2011, 17:07
δεν ξερω τι να κανω ισως το παιξω μυξοπαρθενα για αλλαγη

λολ ρε
γιατι δεν κανεις καμια πραγματικη σχεση για αλλαγη?
ετσι θα εχεις τον χρονο να τον γνωρισεις τον αλλο πριν ερθεις αντιμετωπη με το πουλι του...

elirene
04-05-2011, 17:11
Συμφωνω, να πηγαινεις απο δω και απο κει δεν ειναι καλο ουτε για την ψυχικη σου υγεια ουτε για το σωμα εφοσον υπαρχουν κ τοσες ασθενειες..και τοτε μαθαινεις εφοσον εντριφισεις και γνωρισεις τον αλλον τοτε σου προσφερει κ κανεις και καθε μερα σεξ και καλυτερο σεξ εφοσον υπαρχει οικειοτητα

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 17:25
........................μα εχω σχεση!

elirene
04-05-2011, 17:30
αχαχα και του τα φορας?αχαχαχα

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 17:42
δεν θα λεγα αυτη την εκφραση οτι του τα φοραω! απλα ειμαι πιο φρι ατομο και δεν εχω παντευτει ακομα δεν εχω υπογραψει κατι! κ κεινος αμα θελει να κανει κατι ας κανει!αρκει να μην το μαθω

elirene
04-05-2011, 17:46
οποτε ουτε εκεινος δεν ξερει για σενα..τι να πω δεν ειμαι τοσο φρι μαιντ κ ας απαταω, εγω ειμαι ερμαιο του φλερτ γκομενιζω οσο δεν παει αλλα σπανια κανω κατι δλδ να χω φλερταρει με 10 κ να χω παει με 3 οσο ειμαι με τον δικο μ κ να σου πω το μετανιωσα μουφα ηταν

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 17:49
δεν με νοιαζει δεν εχω αισθημα ζηλειας

elirene
04-05-2011, 17:51
ναι αλλα υπαρχουν κ ασθενειες ανδ εν εισαι μονογαμικος κ τα προ δεν προστατευουν πληρως..

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 17:59
Δεν ειμαι και νυμφομανης απλα λεω πως αν μου δωθει η ευκαιρια και ειναι ενας πχ που ειναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ μαναρι θα κανω ενα σεξακι δεν θα πω και οχι. κ μενα μαρεσει πολυ το φλερτ. και δεν δενομαι καθολου με το σεξ οποτε με βολευει να το κανω δν το βλεπω τοσο συναισθηματικα

καλητερα γιατι εχω εντυπωση πως θα μου μεινουν απωθημενα αλλιως

Παστελι
04-05-2011, 18:11
Να βλέπεις ομως πρωτα αν φουσκωνει τπτ κατω απο το παντελονι :P

BrokeN_DoLL
04-05-2011, 18:54
ναι πολλες φορες φορανε και φαρδια.

ο ταττουατζης πχ, δν το καναμε, αλλα οσο ηταν κολιτα μου ενιωθα ενα πρηξιμο ευπρεπες

Αόρατος...
04-05-2011, 19:08

ο ταττουατζης πχ, δν το καναμε, αλλα οσο ηταν κολιτα μου ενιωθα ενα πρηξιμο ευπρεπες

Την επόμενη φορά που θα γνωρίσεις κάποιον, πριν καλά καλά ρωτήσεις το όνομά του, ρώτησέ τον "Για πόσα cm μιλάμε ρε μάγκα?" Μην σπαταλάς άδικο χρόνο δηλαδή, όχι τίποτε άλλο. Πάντως ένα δίκιο το έχεις εδώ που τα λέμε.

Edit: Ο τίτλος του θέματος περί πουλιών , όλα τα λεφτά είναι..

Αόρατος...
04-05-2011, 19:10
Παντως με λιπαντικο ειναι μια χαρα και απο τον κωλο να ξερεις.:P:P

Πόσα ξέρεις εσύ, πόσα...:cool::cool:

Παστελι
04-05-2011, 19:12

Eισαι απιστευτη σε παω πολυ χααχαχ ευπρεπες.ρε μολις το διαβασα αυτο μου φυγε η δυσφορια.ουφ!!να σου πω την αληθεια ειναι ασχημο πραγμα να μην του σηκωνετε του αλλου νιωθεις οτι δεν σε ποθει.κατι.
Αορατε αμα σε πιασω στα χερια μου θα φυγεις με τρυπιο πισινο αχχααχ.

Αόρατος...
04-05-2011, 19:20
Αορατε αμα σε πιασω στα χερια μου θα φυγεις με τρυπιο πισινο αχχααχ.

Ε τότε να βάλω το τσίγγινο ρε συ, μην έχουμε άλλα..

Boltseed
04-05-2011, 20:42

http://www.lamebook.com/wp-content/uploads/2010/01/Locked-Out.png

elirene
04-05-2011, 20:48
ε πως να το κανουμε ειμαι λιγο ψυχοπαθης και δεν μπορω να καταπιω τα κοινωνικα δεδομενα..οσο για σενα αορατε πες κατι επι της ουσιας μια κ εισαι ο μονος αντρας της παρεας να ξερουμε τι λετε κ εσεις πισω απτην πλατη μας

Παστελι
04-05-2011, 20:51
αχχααχ μπα εγω οπως τον εχω δει φωτο ειναι και ωραιο παλικαρακι και φουσκωνει κατι εκει που πρεπει να φουσκωνει.λολολ

elirene
04-05-2011, 21:11
θα μας υποστηριζει δλδ..αορατε το τηλεφωνο σου στα πριβε

Remedy
04-05-2011, 21:17
http://www.lamebook.com/wp-content/uploads/2010/01/Locked-Out.png

ΑΜΑ τις φας για τα καλα, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ!!!!!

Remedy
04-05-2011, 21:19
δεν με νοιαζει δεν εχω αισθημα ζηλειας

αχ αχ...
κι αφου βρε κοπελιτσα δεν εχεις αισθημα ζηλειας και δεν σε νοιαζει, γιατι μας ειπες οτι δεν σε νοιαζει αρκει να μη το μαθεις οταν θα παει?
ισα ισα !
να σου λεει τα νεα του να ξερεις οτι περναει καλα και δεν εχει κακοπεσει και να του δινεις και την ευχη σου οταν ξενοπηδαει, αφου δεν ζηλευεις...

Παστελι
04-05-2011, 21:55
θα μας υποστηριζει δλδ..αορατε το τηλεφωνο σου στα πριβε

Μην δειτε εναν αντρα με πλουσια προσοντα αμεσως πανω του ολλες!:P

arktos
04-05-2011, 22:12
Δεν ειμαι και νυμφομανης απλα λεω πως αν μου δωθει η ευκαιρια και ειναι ενας πχ που ειναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ μαναρι θα κανω ενα σεξακι δεν θα πω και οχι. κ μενα μαρεσει πολυ το φλερτ. και δεν δενομαι καθολου με το σεξ οποτε με βολευει να το κανω δν το βλεπω τοσο συναισθηματικα

καλητερα γιατι εχω εντυπωση πως θα μου μεινουν απωθημενα αλλιως

δν διάβασα όλα τα ποστ, αλλά έχεις σκεφτεί ποτέ πως επειδή δν το βλέπεις τόσο συναισθηματικά ο άλλος το εισπράττει αυτό κ δν έχει όρεξη μετα?
γιατί απλά ξενερωνει.

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 00:52
καλα ε σημερα τα χω παρει!ολοκλιρη αθηνα και επεσε πανω μ στον δρομο ο πρωην μου με τα καγκουραμαξα που τα ειχα που με εφτυσε δν ξερω αν θυμαστε!

ηταν με ενα μπαζο γκομενα, και εκανα το λαθος να χαιρετισω και με κοιταξε με βλεμα σαν να μην με ηξερε και χωρις να ξερει τι να πει και κοιταζε την γκομενα του.

του λεω ''δεν μιλας?'' κ λεει ''ε τι να πω δν ξερω'', ''ενα γεια ενα χρονια πολλα!''
κ λεει ''τελευταια φορα που μιλησαμε μ μιλησες ασχημα στο φεισμπουκ'' (του χα πει να παει να μπιπ) σιγα το βρισιμο!τοσα μου κανε! και συνεχιζε να κοιταζει την δικια του αμηχανα με βλεμα σαν να της λεει πως ειμαι τρελλη! γυρισα την πλατη κ εφυγα!μεγα λαθος που μιλησα!και πηγα και χαμογελαστη ειπα να το παιξω κιουρια

φατα τωρα γαμω την τσατσαρα μου, μουτζωνομαι

με ετρωγε για ωρα ενιωσα ταπεινωμενη και ξεφτιλα σαν να μαι ο βασιλιας στο κουραδοκαστρο

τωρα μ ψιλοπερασε. θελω να τον στραγγαλισω, τι να κανω γμτ

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 01:16
arktos δεν νομιζω....για τις ξεπετες λεω , τι τους νοιαζει αυτους αν ζηλευω η οχι, ισα ισα ειμαι η ιδανικη γκομενα. δν τα πριζω σε κανεναν και δεν περιοριζω με κατινιες και ζηλιες

Φωτεινη!
05-05-2011, 01:30
καλα ε σημερα τα χω παρει!ολοκλιρη αθηνα και επεσε πανω μ στον δρομο ο πρωην μου με τα καγκουραμαξα που τα ειχα που με εφτυσε δν ξερω αν θυμαστε!

ηταν με ενα μπαζο γκομενα, και εκανα το λαθος να χαιρετισω και με κοιταξε με βλεμα σαν να μην με ηξερε και χωρις να ξερει τι να πει και κοιταζε την γκομενα του.

του λεω ''δεν μιλας?'' κ λεει ''ε τι να πω δν ξερω'', ''ενα γεια ενα χρονια πολλα!''
κ λεει ''τελευταια φορα που μιλησαμε μ μιλησες ασχημα στο φεισμπουκ'' (του χα πει να παει να μπιπ) σιγα το βρισιμο!τοσα μου κανε! και συνεχιζε να κοιταζει την δικια του αμηχανα με βλεμα σαν να της λεει πως ειμαι τρελλη! γυρισα την πλατη κ εφυγα!μεγα λαθος που μιλησα!και πηγα και χαμογελαστη ειπα να το παιξω κιουρια

με ετρωγε για ωρα ενιωσα ταπεινωμενη και ξεφτιλα σαν να μαι ο βασιλιας στο κουραδοκαστρο

παρε τωρα ΤΟ μαθημα..ΔΕΝ κανουμε,επαναλαμβανω ΔΕΝ κανουμε πραγματα που δεν μας ταιριαζουν!!
εσυ τι ηθελες να του πεις?αει γ..... ,σωστα?ε λοιπον γιατι πηγες να γινεις κατι που δεν σου ταιριαζει?ΕΕΕΕΕ??
τι μαθαμε σημερα?"Για να αισθανομαι καλα πρεπει να ειμαι ο εαυτος μου!!"
ΣΕ ΦΙΛΩ και στα γραφω σαν φιλη και ΑΚΡΙΒΩΣ οπως τα λεω σε εμενα!,οκ?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 01:40
μα ο εαυτος μ ειμαι βριζω παρα πολυ!!!! τα παρατσουκλια μ ειναι ''μαουνιερης'' και ''κολεγιο''!!

claire
05-05-2011, 02:59
ίσως τους φαίνεσαι επιθετική και από αυτό σκέφτονται πως είσαι αρκετά έμπειρη και νιώθουν κόμπλεξ, ότι δεν θα ανταποκριθούν στις προσδοκίες σου.

Sofia
05-05-2011, 03:35

δεν καταλαβα γιατι μουτζωνεσαι? επειδη μιλησες?ή επειδη πηγες να το παιξεις οπως λες κυρια? γνωμη μου ειναι πώς το πώς φαινομαστε στα ματια των αλλων ειναι πολυ σχετικο. συνηθως προβαλουμε στους αλλους αυτο που νιωθουμε εμεις για τον εαυτο μας. ετσι αν νομιζεις οτι εγινες ρεζιλι, ειναι επειδη ενιωσες ταπεινωμενη. ο αλλος μπορει να νομιζει οτι ο ιδιος εγινε ρεζιλι.κ οχι εσυ. οπως κ να χει, γνωμη μου ειναι να κανουμε κατι οπως το νιωθουμε αν μπορουμε, χωρις τον φοβο του πώς θα φανουμε στους αλλους. αυτο συνηθως αλλοιωνει αυτο που ειμαστε πραγματικα κ μπερδευει τοσο τους αλλους αλλα κ μας απομακρυνει απο αυτους.

elirene
05-05-2011, 11:18
πιστευω πως πρεπει να το παιζεις ηθικη κ ας μην εισαι και μην βριζεις δεν ειναι θηλυκο ειδικα μπροστα σε αντρες και μην εισαι τοσο ευκολη θα σιχαθεις τον εαυτο σου, θα περασει απο μπροστα σου ο πριγκιπας κ συ θα δεις ενα φαλο μονο, κοιτας το δεντρο και χανεις το δασος το δεντρο μπορει να ναι μακρυ κ σκληρο αλλα το δασος εχει ενα σωρο ομορφα λουλουδακια κλπ..αλλαξε αττιτιουντ κ αν εχεις πολλες καυλες παρε ενα δονητη κ εγω καμια φορα (οχι συχνα αλλα συμβαινει) νιωθω πως ενας αντρας δεν μπορει να με ικανοποιησει μονος του περνω κ μονη μ καλα..και αμα σαρεσει τοσο να κανεις σεξ με τον οποιοδηποτε γτ δεν το κανεις επαγγελμα?δε λεω σε πορνειο απαραιτητα αλλα υπαρχουν πολλα θυματα που δινονται χοντρα λεφτα? χωρις παρεξηγηση

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 11:19
μα μου φερθηκε σαν να μαι σκουπιδακι!!!!!!

γιαυτο κ εγω βρικα πολυ μετα το αμαξι του μπροστα μου και του το χαραξα

ητανε σημαδι το οτι ητανε μπροστα μου. ειμαι πολυ εκνευρισμενη σημερα

θα δει τι θα πει επιθετικοτητα τωρα αυτος

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 11:23
πιστευω πως πρεπει να το παιζεις ηθικη κ ας μην εισαι και μην βριζεις δεν ειναι θηλυκο ειδικα μπροστα σε αντρες και μην εισαι τοσο ευκολη θα σιχαθεις τον εαυτο σου, θα περασει απο μπροστα σου ο πριγκιπας κ συ θα δεις ενα φαλο μονο, κοιτας το δεντρο και χανεις το δασος το δεντρο μπορει να ναι μακρυ κ σκληρο αλλα το δασος εχει ενα σωρο ομορφα λουλουδακια κλπ..αλλαξε αττιτιουντ κ αν εχεις πολλες καυλες παρε ενα δονητη κ εγω καμια φορα (οχι συχνα αλλα συμβαινει) νιωθω πως ενας αντρας δεν μπορει να με ικανοποιησει μονος του περνω κ μονη μ καλα..και αμα σαρεσει τοσο να κανεις σεξ με τον οποιοδηποτε γτ δεν το κανεις επαγγελμα?δε λεω σε πορνειο απαραιτητα αλλα υπαρχουν πολλα θυματα που δινονται χοντρα λεφτα? χωρις παρεξηγηση

τι λες μωρε ειμαι σπουδαγμενη εξυπνη και εχω κανει πολλα στην ζωη μου τα χω φιλοσοφησει ολα και δεν ειμαι 15 χρονων!
δεν κανω κατι για να με ''αγαπησει'' ο αλλος το κανω επειδη θελω κ επειδη το θεωρω δικαιωμα μου οπως εχουν και οι αντρες!ποιος εβγαλε νομο πως μπορουν εκεινοι να βριζουν? ποιος εβγαλε νομο πως αμα βριζουμε δεν ειμαστε γυναικες? ποιος ειπε πως τα φυλα χωριζονται σε καλουπια? εμεις πρεπει να μαστε μονιμως η Μπαρμπι δασκαλα και αυτοι που εχουν το μαντολινο να το παιζουνε αφεντες?

γιατι σας εχουν περασει αυτο το στερεοτυπο? πανε τα χρονια που η γυναικα δεν ψηφιζε δεν επαιζε σε θεατρο και δεν γ@##$σε

σε χωρες ακομα φορανε μπουρκες και αμα τις βιασουν τις λιθοβολουν
τους κανουν απανθρωπες εγχειρησεις απο μικρα κοριτσακια για αφαιρεση της κλειτοριδας

και μετα μ λες να μην βριζω? αυτο με κανει κατωτερη? διαφορετικη ναι κατωτερη οχι. ουτε ευκολη. ουτε τσουλι.

elirene
05-05-2011, 11:47
συμφωνω για τους ρολους κ εγω εξοργιζομαι οταν μας λενε δεν πρεπει η πρεπει γιατι εισαι γυναικα κ αυτος αντρας απλα σκεφτομαι πως ειναι φθορα να αλλαζεις αγκαλιες συνεχεια κ ειδικα με σκοπο τη συνουσια αποκλειστικα, εγω ετσι νιωθω οταν γινεται αυτο..και οι περισσοτερες γυναικες αν οχι ολες, πιστευεις οτι σε ποσοστα με αυτους που ερχεσαι σε επαφη ποσοι σε ικανοποιουν κ ποσοι σε ξενερωνουν..ισως το ειναι σου να ναι πολυ διαφορετικο και να μην μπορω να αντιληφθω πως το κανεις

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 11:56
το κανω γιατι μου βγαινει και δεν με ενδιαφερει κ δν το θεωρω οτι με φθειρει. με μερικους να σ πω την αληθεια νιωθω πως δν αξιζει καν τν κοπο να κανω την πλακα μου και δεν κανω τπτ μαζι τους. μιλαω τωρα για μικροτερη ηλικια που εκανα συχνα με διαφορους,τωρα εχει μειωθει

Παστελι
05-05-2011, 11:58
H Αληθεια ειναι οτι και εγω ειμαι καπως επιθετικη με τους αντρες και τρομαζουν .Ειμαι και εμπειρη στο σεξ μιας και το ειχα ξεφτηλισει πριν κανω παιδι (τωρα σοβαρεψα).αλλα εγω ειμαι συναισθηματικη δεν εφταιγε τοσο η επιθετικη συμπεριφορα μου οσο η πιεση και η ζηλειες μου κλπ.

Ακροβατης
05-05-2011, 12:03
Εγω εχω φτασει σε σημειο να ζητησω και ξυλο την ωρα του σεξ:(
για τετοιο ξεφτιλικι μιλαμε,επισης εχω χωσει σφαλιαρα την ωρα του σεξ
κοριτσια ηρεμηστε:P(to lew kai gia mena min vgazete tin orgi sas tin wra ekeini gia na pin pame kai se kamia astinomia:P)

Remedy
05-05-2011, 12:08
βρε μπροκεν...
ουτε κατωτερη εισαι, ουτε τσουλι
και για το θεμα των δικαιωματων, φυσικα και εχεις δικιο, οτι δεν ειναι λογος το φυλο για να κανουν η να μην κανουν κατι που θελουν οι γυναικες.
αλλα και αντρας να ησουν, σε ποσους θα αρεζε να εισαι εριστικος και να σιχτιριζεις και να ριχνεις χριστοπαναγιες οποτε δεν σου αρεσει η αντιμετωπιση σου απο τους αλλους?

νομιζεις οτι ολα τα εχεις καλως καμωμενα στο πως διαχειριζεσαι το κορμι σου και τις σχεσεις σου με τους αντρες?
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ!
ε τοτε γιατι γκρινιαζεις και θυμωνεις συνεχως?
εχεις κανει καποιες επιλογες
να κανεις την ταδε ζωη, να σεξουαλιζεσαι με τον ταδε τροπο που εμας δεν μας αφορα κι εσυ (οπως λες) τον γουσταρεις, να βριζεις οποιον σε απορριπτει, να να να...οτιδηποτε

γουστο σου και καπελο σου!
ο αλλος , δενε χει δικαιωμα να μην τα γουσταρει ολα αυτα, η εσενα, η να ξυνιζει, η να ξενερωνει, η να σε απορριπτει, η να μην του σηκωνεται μαζι σου, η να να μη χαιρεται οταν σε βλεπει?
ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΟΣΟ ΚΙ ΕΣΥ.
οποτε μην γκρινιαζεις.
ολες οι επιλογες εχουν το τιμημα τους και οι δικες σου επισης...

ο τυπος που συναντησες, δεν περασε καλα μαζι σου (ισως κι εσυ αλλα τωρα εξεταζω αυτον). δεν ηθελε λοιπον συνεχεια μαζι σου. τον εβρισες κιολας, πηγε στο καλο.
συναντιεστε. δεν του προκαλει κανεναν ανθουσιασμο η συναντηση σας και στην τελικη μπορει να σε εχει απορριψει σαν ατομο, οπως κι εσυ εχεις απορριψει χιλιαδες αλλους.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ?
γιατι πρεπει να τον ξαναβρισεις η να θυμωσεις η να του χαραξεις και το αυτοκινητο??????

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ
ΠΑΡΤΟ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΣΥ ΦΥΣΙΚΑ .
ΚΙ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ....

τοσο απλα...

elirene
05-05-2011, 12:13
Συμφωνω με ρεμεντι!

Παστελι
05-05-2011, 12:16
Εγω εχω φτασει σε σημειο να ζητησω και ξυλο την ωρα του σεξ:(
για τετοιο ξεφτιλικι μιλαμε,επισης εχω χωσει σφαλιαρα την ωρα του σεξ
κοριτσια ηρεμηστε:P(to lew kai gia mena min vgazete tin orgi sas tin wra ekeini gia na pin pame kai se kamia astinomia:P)

Aσε εμενα μου τυχε ενας 2 μετρος παιδαρος να ειναι slave και να μου μηλαει με Σε Σου σαν να ειμαι καμια θεα.Εγω βρηκα ευκαιρια να βγαλω τα αποθημενα μου πανω του και να του λεω ποσο ξεφτηλισμενο φυλο ειναι οι αντρες και αυτουνου ειναι η καλυτερη του αλλα δεν τα μπορω αυτα θελω κατι νορμαλ δεν θελω να το παιζω αφεντρα.Οκ μισω τους αντρες αλλα οχι τοσο.:P
Εχω να κανω μισο χρονο σεξ αντεχει καμια?χααχα.εσυ μπροκεν καμεις καθε μερα σεχ?:cool:

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 12:23
εκει ειναι το σημειο που λεω ''χεστικα δν με νοιαζει κοιταω την παρτι μου''

γτ να με νοιαξει αυτος

εγω υποστηριζω εμενα

elirene
05-05-2011, 12:29
αχαχα πολυ γελιο, μισο χρονο ε? και πως την βγαζεις?
κ μενα μου βγαινει μισος αλλα οχι στους καλους, αυτους που μου εμπνεουν σεβασμο γτ ειναι καλοι και σωστοι, θυμαμαι ενα πρωην να μου λεει οτι εκμεταλευοταν κοριτσια για να κανει σεξ κ οτι μολις τελειωνει ηθελε να εξαφανιστει, να γινει λουις, λατρευε τις που..ες τις θεοποιουσε, η καταληξη αρρωστησα απτο πολυ μισος που μου εβγαζε του ριξα ενα βαζο στο κεφαλι κ κατεληξε νοσοκομειο κ εγω να κρυβομαι μην παω αυτοφορο..
τωρα μου φαινεται θα φαω εγω ξυλο απτις μ..ιες που κανω στο νυν συντροφο..αχαχα

Ακροβατης
05-05-2011, 12:29
μπροκεν ειχες αναφερει οτι βιωσες εναν βιασμο.δεν θελω σε καμια περιπτωση να στο παιξω εξυπνη ,αλλα νομιζω οτι επειδη καποιος σε βιασε βιαζεις και εσυ με τη σειρα σου ανθρωπους και καταστασεις κατα συνθηκες.το ξερω οτι ενας βιασμος η ξυλοδαρμος για μια γυναικα ειναι οτι χειροτερο και χανει καθε αξια της αλλα μπροκεν μου πιστεψε με δεν βιαζουν ολοι οι ανθρωποι.μην κανεις και εσυ με τη σειρα σου οτι σου εκαναν.κανε αυτο που θες οχι αυτο που θες για να εκδικηθεις.(πιστευω να μη θυμωσες στα λεω γιατι σε νιωθω,nothing else):)

Remedy
05-05-2011, 12:30
εκει ειναι το σημειο που λεω ''χεστικα δν με νοιαζει κοιταω την παρτι μου''

γτ να με νοιαξει αυτος

εγω υποστηριζω εμενα

αμ δεν χεστηκες!!!
αν χεζοσουν, θα προχωρουσες στον δρομο σου και θα αδιαφορουσες.
εσυ χαλαστηκες, θυμωσες, σιχτιρισες, ενοιωσες αδικημενη, και του χαραξες και το αμαξι!!!!
απο που κι ως που?????

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ

Θεοφανία
05-05-2011, 12:31
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ

Υπάρχει και η σχετική ταινία που είναι αρκετά διαφωτιστική....:)

Παστελι
05-05-2011, 12:33
elirene
ειμαι 32 χρονων σχεδον δεν εχω δα και τοσες ορεξεις,Και προτειμω να μην ξανακανω σεξ παρα να κανω ξεπετα τωρα που ειμαι τετοιας ηλικιας και μαμα.
Βρε παιδια κατι ασχετο τα skateboard σε τι ηλικια τα παιρνουν γιατι ο δικος μου εκανε χθες με ενους μεγαλυτερου παιδιου και το πηγενε πολυ καλα.Χρειαζεται και κρανος?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 12:40
μπροκεν ειχες αναφερει οτι βιωσες εναν βιασμο.δεν θελω σε καμια περιπτωση να στο παιξω εξυπνη ,αλλα νομιζω οτι επειδη καποιος σε βιασε βιαζεις και εσυ με τη σειρα σου ανθρωπους και καταστασεις κατα συνθηκες.το ξερω οτι ενας βιασμος η ξυλοδαρμος για μια γυναικα ειναι οτι χειροτερο και χανει καθε αξια της αλλα μπροκεν μου πιστεψε με δεν βιαζουν ολοι οι ανθρωποι.μην κανεις και εσυ με τη σειρα σου οτι σου εκαναν.κανε αυτο που θες οχι αυτο που θες για να εκδικηθεις.(πιστευω να μη θυμωσες στα λεω γιατι σε νιωθω,nothing else):)

δεν θυμωσα καθολου ολγακι ισα ισα παραδεχομαι πως παιζει να χεις δικιο. ομως δεν ειναι τοσο πολυπλευρο οπως παρουσιαζεται οπως ακουσα πως δικαιωμα του αλλου αυτο δικαιωμα δικο μ αυτο. αν το παμε ετσι δικαιωμα του βιαστη να βιαζει, δικαιωμα μου να προστατευτω. ο καθενας οταν γινεται αποδεκτης καποιας προσβολης η κακιας συμπεριφορας ειτε ειναι δικαιωμα του αλλου να σου φερθει οπως θελει ειτε οχι, ειναι απολυτως φυσιολογικο να αντιδρασεις!

ετσι ειναι η ζωη, ολα τα αλλα ειναι λογια!

παστελι σου δινω εναν χαζοδονητη που πηρα 15 ευρω που δεν μοιαζει καν με δονητη. τσαμπε

Παστελι
05-05-2011, 12:42
Ρε εχω ξαναπει δεν μαρεσουν οι δονητες.χαχααχ.τους συχενομε εξαλου δεν ειμαι κολπικος τυπος.:P
εχω δει τεραστιους δονιτε με βεντουζα λολο.

Remedy
05-05-2011, 12:47
....δεν ειναι τοσο πολυπλευρο οπως παρουσιαζεται οπως ακουσα πως δικαιωμα του αλλου αυτο δικαιωμα δικο μ αυτο. αν το παμε ετσι δικαιωμα του βιαστη να βιαζει, δικαιωμα μου να προστατευτω. ο καθενας οταν γινεται αποδεκτης καποιας προσβολης η κακιας συμπεριφορας ειτε ειναι δικαιωμα του αλλου να σου φερθει οπως θελει ειτε οχι, ειναι απολυτως φυσιολογικο να αντιδρασεις!

το ασπρο δεν γινεται μαυρο επειδη ετσι σε βολευει, οσο και να προσπαθεις.
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ γιατι δεν του κανεις
αλλα δεν ειναι φυσιολογικη αντιδραση, ουτε δικο σου δικαιωμα, ουτε αυτοπροστασια ΝΑ ΤΟΝ ΣΙΧΤΙΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ επειδη δεν αντεχεις να δεχτεις την απορρριψη του.

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΙΑΣΜΟΣ!!!!
αλλα ουτε δικη σου δικαιολογια για να φερεσαι οπως γουσταρεις στους αλλους που δεν εφταιξαν σε τιποτε....

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 12:48
α σε καταλαβαινω ουτε εγω ειμαι κολπικη. με την καμια...............πιο ευκολα τελειωνω να τριβομαι στα ρουχα του αλλου

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 12:49
το ασπρο δεν γινεται μαυρο επειδη ετσι σε βολευει, οσο και να προσπαθεις.
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ γιατι δεν του κανεις
αλλα δεν ειναι φυσιολογικη αντιδραση, ουτε δικο σου δικαιωμα, ουτε αυτοπροστασια ΝΑ ΤΟΝ ΣΙΧΤΙΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ επειδη δεν αντεχεις να δεχτεις την απορρριψη του.

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ, ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΙΑΣΜΟΣ!!!!
αλλα ουτε δικη σου δικαιολογια για να φερεσαι οπως γουσταρεις στους αλλους που δεν εφταιξαν σε τιποτε....

μα σε αυτη τη περιπτωση δεν μιλαμε για καποιον που δεν εφταιξε σε τιποτε!!!!!!!!!

Ακροβατης
05-05-2011, 12:49
δεν θυμωσα καθολου ολγακι ισα ισα παραδεχομαι πως παιζει να χεις δικιο. ομως δεν ειναι τοσο πολυπλευρο οπως παρουσιαζεται οπως ακουσα πως δικαιωμα του αλλου αυτο δικαιωμα δικο μ αυτο. αν το παμε ετσι δικαιωμα του βιαστη να βιαζει, δικαιωμα μου να προστατευτω. ο καθενας οταν γινεται αποδεκτης καποιας προσβολης η κακιας συμπεριφορας ειτε ειναι δικαιωμα του αλλου να σου φερθει οπως θελει ειτε οχι, ειναι απολυτως φυσιολογικο να αντιδρασεις!

ετσι ειναι η ζωη, ολα τα αλλα ειναι λογια!

παστελι σου δινω εναν χαζοδονητη που πηρα 15 ευρω που δεν μοιαζει καν με δονητη. τσαμπε

OXI ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΒΙΑΣΤΗ ΝΑ ΒΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ.ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ.ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!εγω απλα φιλικα σου λεω (ισως και μ το λεω) οτι και εμεις με τη σειρα μας βιαζουμε ανθρωπους που μας αγαπανε.ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ..σε αυτους να δειχνεις -ω σεβασμο τους υπολοιπους οπως λες ασους να @@

Ακροβατης
05-05-2011, 12:52
και ο ανθρωπος που σε νοιαζετε μπροκεν μπορει να μη ειναι οι γονεις και κανενας γκομενος,,μπορει απλα να ειναι ο περιπτερας της γειτονιας,ο συμφουρομιστας,ο κρεωπολης..δεν ειναι ολοι ιδιοι μωρο μου γλυκο υπαρχουν και ανθρωποι που σε νοιαζονται,δεν εισαι μονη

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 12:57
και ο ανθρωπος που σε νοιαζετε μπροκεν μπορει να μη ειναι οι γονεις και κανενας γκομενος,,μπορει απλα να ειναι ο περιπτερας της γειτονιας,ο συμφουρομιστας,ο κρεωπολης..δεν ειναι ολοι ιδιοι μωρο μου γλυκο υπαρχουν και ανθρωποι που σε νοιαζονται,δεν εισαι μονη

Ελπιζω να μην ειναι ο περιπτερας, ειναι ασχημος

το ξερω αυτο και το εκτιμαω δεδομενου οτι αλλοι δν εχουν κανεναν, ομως οπως ειπες ατομα που δν τους νοιαζω και με μειωνουν γιατι να νοιαστω. αν ο αλλος με μειωσε και με κανε να νιωσω ισα με το πατωμα και ξεφτιλικι μπροστα σε αλλους, ειδηκα οταν τον ψυχολογικο βιασμο τον θεωρω χειροτερο απ τον σωματικο, τοτε μου πρεπει να κανω κατι να μην το αφησω να πεσει κατω. και βρισκω τι ποναει τον αλλον. μια γρατζουνια 30 εκατοστα σε ενα αμαξι για την υποληψη μου

elirene
05-05-2011, 13:00
εγω παστελι αμα δεν κανω σεξ εχω νυχτερινη ενουρηση αχαχα κανω στον υπνο μου το ιδιο ισχυει κ αμα εχω ελειψεις..τωρα γιατι κρανος τι να πω μπορεις να παρεις ενα σαν αυτα που φορανε οι ποδηλατες χωρις το τζαμι μπροστα
οσο για την γρατζουνια ειναι τελειως ανοητο μπροκεν..εκτος αν το εκανες εν βρασμο ψυχης..
η αδιαφορια ειναι η καλυτερη λυση σε τετοιες περιπτωσεις οσο σεχει χεσμενη τοσο τον εχεις κ εσυ..

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 13:03
ανοητο δεν ηταν για αυτον που λυσαγε για το αμαξι ο κλασικος βλαχοκαγκουρας που παιρνει το smart και το κανει φεραρι

Remedy
05-05-2011, 13:08
μα σε αυτη τη περιπτωση δεν μιλαμε για καποιον που δεν εφταιξε σε τιποτε!!!!!!!!!

μα δεν εφταιξε βρε μπροκεν.
σε τι εφταιξε?
στο οτι δεν ηθελε να προχωρησει η σχεση σας?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 13:11
οχι αυτο το σταδιο το ξεπερασα! που μ φερθηκε και μιλησε χτες λες και ημουν καμια σιχαμερη γλειωδη βδελλα μπροστα σε κοσμο και μπροστα στην γκομενα του που θα ανεβηκε στα ματια της επειδη θα νομιζει και καλα πως ολος ο κοσμος γυριζει γυρω του κ τις εχει ολες στα ποδια του!''αχ τι γκομενο εχω διπλα μου αχχχχχχ''! και ολα αυτα για ενα ''γεια''

το ''γεια'' που ειπα τι σημαινε οτι θελω σχεση?

Remedy
05-05-2011, 13:14
......

το ''γεια'' που ειπα τι σημαινε οτι θελω σχεση?

οχι!
το "γεια" που δεν ειπε αυτος σημαινε οτι δεν θελει παρτιδες μαζι σου ομως.
τον εβρισες, το ξεχασες?
γιατι να θελει να σου πει γεια? ουτε εγω θα σου ελεγα..

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 13:18
μα και την προηγουμενη που τον ειδα στο κλαμπ και με κοιταξε ειπαμε γεια! ειναι κατι φυσιολογικο το ''γεια'' δεν ηξερα πως εκανα κατι που να μην θελει να μην με ξερει ελεος δλδ δεν εκανα απολυτως τπτ αυτος εκανε! ενα ''γεια'' ειπα ελεος δλδ

Ακροβατης
05-05-2011, 13:58
Ελπιζω να μην ειναι ο περιπτερας, ειναι ασχημος

το ξερω αυτο και το εκτιμαω δεδομενου οτι αλλοι δν εχουν κανεναν, ομως οπως ειπες ατομα που δν τους νοιαζω και με μειωνουν γιατι να νοιαστω. αν ο αλλος με μειωσε και με κανε να νιωσω ισα με το πατωμα και ξεφτιλικι μπροστα σε αλλους, ειδηκα οταν τον ψυχολογικο βιασμο τον θεωρω χειροτερο απ τον σωματικο, τοτε μου πρεπει να κανω κατι να μην το αφησω να πεσει κατω. και βρισκω τι ποναει τον αλλον. μια γρατζουνια 30 εκατοστα σε ενα αμαξι για την υποληψη μου

ξερεις μπροκεν?για μενα η χειροτερη ξεφτιλα ειναι εμεις να ξεφτιλιζουμε τον εαυτο μας για ολες τις αδικιες της ζωης...δεν σου λεω οτι φταιμε καπου και δεν εχουμε δικιο?με το ψαχνουμε το δικιο μας ομως γινομαστε εκδικητικες βιαιες και πανω απο ολα ο χειροτερος εχθρος του εαυτου μας.εν εχουμε δικιο σιωπαμε,και αφηνουμε τους αλλους να κουρευονται δεν οργιζομαστε...

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 14:05
απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μ ειμαι βιαια οχι στους αλλους μονο κ σε μενα τωρα λογω χαπιων ειμαι αρνακι 1 στο τοσο που με πιανει τι να κανω να τα καταπινω σαν καρκινο?

elirene
05-05-2011, 14:14
τι χαπια παιρνεις?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 14:15
lamictal 50, tudor 225, xanax και wisperdon

elirene
05-05-2011, 14:19
μαλιστα μονο τα ζαναξ ξερω γτ τα παιρνω κ εγω, για να παιρνεις φαρμακα ομως σημαινει πως υπαρχει ψυχοπαθολογια οπως το ιδιο ισχυει κ για μενα που παιρνω..τι συμβαινει ακριβως, για ποιο λογο αρχισες τα φαρμακα?

Remedy
05-05-2011, 14:20
μα και την προηγουμενη που τον ειδα στο κλαμπ και με κοιταξε ειπαμε γεια! ειναι κατι φυσιολογικο το ''γεια'' δεν ηξερα πως εκανα κατι που να μην θελει να μην με ξερει ελεος δλδ δεν εκανα απολυτως τπτ αυτος εκανε! ενα ''γεια'' ειπα ελεος δλδ

μα δεν εκανες κανενα κακο που του ειπες γεια...
ουτε ειναι εγκλημα ή κακοποιηση το να μην σου πει γεια αυτος ομως, για να του χαραξεις το αμαξι!
αν οποιος δεν του λες γεια δλδ, σε σπαει στο ξυλο, η σου σπαει το αμαξι,θα σου φανει φυσιολογικο?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 15:07
δεν ηταν το οτι δεν ειπε γεια εκανε κατι πολυ χειροτερο. με γελοιοποιησε

eilerene απο τα 10 παιρνω τα αντιεπιληπτικα δν εχω επιληψια αλλα παθαινα κρισεις πανικου και τα αντικαταθλιπτ απο τα 15 μου απο κει κ περα εχω σχιζοφρενικομορφη και διπολικη και τα τελευταια 9 χρονια βουλιμια

Remedy
05-05-2011, 15:08
δεν ηταν το οτι δεν ειπε γεια εκανε κατι πολυ χειροτερο. με γελοιοποιησε

δεν σε γελοιοποιησε παιδι μου, απλα σε αγνοησε.
μην το μεγαλοποιεις μεσα σου αυτο το πραγμα, δεν ειναι εξευτελισμος αυτο, ειναι ασυμφωνια χαρακτηρων...

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 15:17
ειναι ειναι ΕΙΝΑΙ και με πιασανε τα κλαμματα μετα τοσο πολυ θιχτηκα νιωθω σαν να μαι τιποτα να με περιγελουσε και να καθομουν απλα να ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!

RainAndWind
05-05-2011, 15:18
Ε κοίτα, μπορεί να μην ήθελε να δώσει και καλά πάτημα στο νέο του αμόρε. Δικαίωμά του αυτό.
Μπορεί μετά τα οδυνηρά λολ του φέις να μην ήθελε να σε ξαναοργίσει και απλά να είπε "άσε ρε μλκ τώρα που ησυχάσαμε".
Πάντως πιστεύω πως έχεις θέμα τρελό με την απόρριψη, με τη χυλόπιτα και το νόου θενκς ενάδερ τάιμ επίσης.:P
Είναι κομματάκι αλαζονικό να έχεις την απαίτηση να αρέσεις σε όλους και να πετάνε τη σκούφια τους όλοι να σ' έχουν στη ζωή τους.
Εσύ τους θέλεις όλους? Δε νομίζω. Κάπως έτσι δεν πάει? Όλος ο κόσμος δεν έχει πάρει το μερίδιό του στις χυλοπιτιές?
Move on.

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 15:26
δεν ειχα σκοπο να συνεχισω κατι μαζι του δεν με ενδιαφερει ο τυπος! αλλο πραγμα με νοιαζει που δν ειναι καθεαυτο για τον καθε αντρα με την σημασια του αντρα!

αλλωστε δεν εφαγα χυλοπιτα!ειχε κατι μαζι μου!

αντεδρασα μετα επειδη δν αντεδρασα εκεινη τη στιγμη μαζεψα τα μουτρα μ κ εφυγα και το μετανιωσα μετα η δεν επρεπε να μιλησω καθολου η τοτε που μιλησα κ εγινε το κακο επρεπε να μιλησω μια κ καλη!επρεπε να χειριστω αλλιως το θεμα την ωρα εκεινη αλλα .........

δν ξερω τι να πω....ας το αφησουμε. με πιανει απελπισια κ δν θελω να φαω

συνεχιστε για να σεξουαλικα σας ας μιλησουμε για που*@ες

elirene
05-05-2011, 15:34
καλε τι απελπισια για τον πρωην? ελεος το παρελθον ειναι παρελθον αν κ ειμαι αιτιοκρατηκης σχολης μην ασχολεισαι καν..εχεις το γκομενακι σου κ ενα σωρο αλλα που σε περιτριγυριζουν απλα μην εισαι υπερβολικη ουτε στο σεξ ουτε στη συλλογη σου απο αντρες παν μετρον αριστον!

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 15:35
δεν ξερω αν ξερω να ξεχωριζω ποιο ειναι το μετρο

Boltseed
05-05-2011, 16:14
Αφου δεν ξερεις, τοτε γιατι δεν προσπαθεις να μαθεις?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:17
γιατι προφανως δεν το αντιλλαμβανομαι ειναι σαν την αχρωματοψια

Remedy
05-05-2011, 16:21
γιατι προφανως δεν το αντιλλαμβανομαι ειναι σαν την αχρωματοψια

το να ριχνουμε σε ασθενειες υπαρκτες η ανυπαρκτες, τα θεματα που ειναι υπ ευθυνη μας, ειναι βολικο βεβαια, αλλα δεν ειναι οτι καλυτερο για την υπευθυνοτητα μας , αλλα κατ επεκταση ουτε για την ευτυχια μας.

το ξερω πολυ καλα οτι "ειπες απλα ενα αστειακι", και ηταν χαριτωμενο, αλλα τα αστειακια που επιλεγουμε, πολλες φορες ειναι ενδεικτικα της νοοτροπιας μας.
εσυ ισως εχεις την ταση να τα ριχνεις στους αλλους η στις ασθενειες, αυτα για τα οποια ευθυνεσαι και με μια χαριτωμενη πιρουετα, να ξεγλιστρας μεχρι να βρεθεις στο επομενο κοσκινο.......

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:22
δεν εριξα κατι σε ασθενεια ειπα ενα χαρακτηριστικο του χαρακτηρα μου οτι δεν μπορω να αναγνωρισω το μετρο! δν εχει να κανει με την ασθενεια αυτο!πολλοι ανθρωποι ειναι η του υψους η του βαθους!

δεν κανει μονο εμενα ολο αυτο κακια! δεν ειμαι εγω μονιμως η κακια! υπαρχει 90% περιπτωση να αδικουμαι και αυτη η συγκεκριμενη με τον τυπο ειναι 100%

Boltseed
05-05-2011, 16:23
oh yesh.

Επισης ακομα και αυτος που εχει αχρωματοψια εχει μαθει να προσαρμοζει την ζωη του οπως τον βολευει αυτον, και οχι οπως βολευει αυτους που βλεπουν κανονικα.

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:25
oh yesh.

Επισης ακομα και αυτος που εχει αχρωματοψια εχει μαθει να προσαρμοζει την ζωη του οπως τον βολευει αυτον, και οχι οπως βολευει αυτους που βλεπουν κανονικα.

αυτο δεν κανω?

Boltseed
05-05-2011, 16:27
Indeed αυτο κανεις. Ομως αμα νοιωθεις ενοχες για αυτα που κανεις , τοτε μαλλον ισως , ακομα τουλαχιστον, να μην το κανεις καλα.

Remedy
05-05-2011, 16:29
δεν εριξα κατι σε ασθενεια ειπα ενα χαρακτηριστικο του χαρακτηρα μου οτι δεν μπορω να αναγνωρισω το μετρο! ....

το εμφανιζεις ομως σαν κατι που δεν αλλαζει, ακριβως σαν κατι με το οποιο γεννηθηκε κανεις.
ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΜΩΣ, με δικη σου προσπαθεια και αυτο ειναι που δεν θελεις να δεις, ενδεχομενως γιατι σε βολευει να φερεσαι οπως ναναι και να τα ριχνεις στα γονιδια...

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:39
το εμφανιζεις ομως σαν κατι που δεν αλλαζει, ακριβως σαν κατι με το οποιο γεννηθηκε κανεις.
ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΜΩΣ, με δικη σου προσπαθεια και αυτο ειναι που δεν θελεις να δεις, ενδεχομενως γιατι σε βολευει να φερεσαι οπως ναναι και να τα ριχνεις στα γονιδια...

γιατι πρεπει παντα ΟΛΟΙ να το ριχνουμε καπου δν καταλαβα? δλδ δεν μπορει ΑΠΛΑ να ΙΣΧΥΕΙ?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:40
Indeed αυτο κανεις. Ομως αμα νοιωθεις ενοχες για αυτα που κανεις , τοτε μαλλον ισως , ακομα τουλαχιστον, να μην το κανεις καλα.

δεν νιωθω ενοχες για αυτο που εκανα νιωθω οτι βραζω για κατι που ΔΕΝ εκανα!

Remedy
05-05-2011, 16:41
γιατι πρεπει παντα ΟΛΟΙ να το ριχνουμε καπου δν καταλαβα? δλδ δεν μπορει ΑΠΛΑ να ΙΣΧΥΕΙ?

καλη ερωτηση.
γιατι και πολλοι αλλοι με το ιδιο προβλημα, που προσπαθησαν και δεν το εριχναν στις τσιγγανες η στην μοιρα τους, ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ! ΑΡΑ, ΑΛΛΑΖΕΙ!

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:42
δεν ειμαι ΑΛΛΟΙ ομως ουτε οι ΑΛΛΟΙ ειναι εγω! εγω ειμαι εγω δν παιρνω παραδειγματα και δεν συγκρινομαι

Boltseed
05-05-2011, 16:44
δεν νιωθω ενοχες για αυτο που εκανα νιωθω οτι βραζω για κατι που ΔΕΝ εκανα!

Ναι αλλα αμα το καλοσκεφτεις ακομα και το να μην κανεις κατι, στην ουσια ειναι σαν να κανεις κατι. Να πχ ειπες οτι "βραζεις". Δεν εχει σημασια το τι και το πως, σημασια εχει να μην γινεσαι βραστηρας συχνα..! Ή μαλλον.. σημασια εχει να μην νοιωθεις ασχημα... γενικα.

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:47
Ναι αλλα αμα το καλοσκεφτεις ακομα και το να μην κανεις κατι, στην ουσια ειναι σαν να κανεις κατι. Να πχ ειπες οτι "βραζεις". Δεν εχει σημασια το τι και το πως, σημασια εχει να μην γινεσαι βραστηρας συχνα..! Ή μαλλον.. σημασια εχει να μην νοιωθεις ασχημα... γενικα.

συνιθως δεν νιωθω αλλα αυτα ειναι αυθορμητα συναισθηματα το αυθορμητο πηρε το ονομα τ επειδη δν μπορεις να το ελεγξεις εκεινη την ωρα αλλο αν μετα το μετανιωσεις η οχι!

Remedy
05-05-2011, 16:49
δεν ειμαι ΑΛΛΟΙ ομως ουτε οι ΑΛΛΟΙ ειναι εγω! εγω ειμαι εγω δν παιρνω παραδειγματα και δεν συγκρινομαι

ολοι συγκρινουν και συγκρινονται...
κι εσυ συγκρινεις τους αλλους με τα προτυπα που αποδεχεσαι κι αναλογα τους εγκρινεις η τους απορριπτεις.
και οι αλλοι κανουν το ιδιο σε σενα κι οσοι δεν συμφωνουν με αυτη την ελλειψη μετρου που λες οτι εχεις, σε απορριπτουν....
αλλα μετα, χαλιεσαι...
ε μη χαλιεσαι...

claire
05-05-2011, 16:49
Ε κοίτα, μπορεί να μην ήθελε να δώσει και καλά πάτημα στο νέο του αμόρε. Δικαίωμά του αυτό.
Μπορεί μετά τα οδυνηρά λολ του φέις να μην ήθελε να σε ξαναοργίσει και απλά να είπε "άσε ρε μλκ τώρα που ησυχάσαμε".
Πάντως πιστεύω πως έχεις θέμα τρελό με την απόρριψη, με τη χυλόπιτα και το νόου θενκς ενάδερ τάιμ επίσης.:P
Είναι κομματάκι αλαζονικό να έχεις την απαίτηση να αρέσεις σε όλους και να πετάνε τη σκούφια τους όλοι να σ' έχουν στη ζωή τους.
Εσύ τους θέλεις όλους? Δε νομίζω. Κάπως έτσι δεν πάει? Όλος ο κόσμος δεν έχει πάρει το μερίδιό του στις χυλοπιτιές?
Move on.

εγώ πιστεύω αυτό. δεν σου μίλησε καλά γιατί ήταν με τη γκόμενα. αν ήταν μόνος του, δεν νομίζω να έιχε μεγάλο ζόρι. μου το κάνουν κι εμένα συνέχεια. και άτομα με τα οποία δεν είχα καν σχέση. τα βλέπω τη μια μέρα, μιλάμε δέκα ώρες και την επόμενη με την γκόμενα ούτε γεια... το θεωρώ ύψιστη μαλακία, αλλά τι να κάνεις?

επίσης συμφωνώ με τη ρέιν στα υπόλοιπα!

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 16:56
claire δεν το χα σκεφτει αυτο...........λες?

τωρα δν ξερω αν πρεπει να νιωσω καλητερα η να τσαντιστω περισσοτερο

claire
05-05-2011, 16:58
έλα μωρέ, που θα τσαντιστείς γι' αυτό!

claire
05-05-2011, 17:00
γενικά νομίζω έδωσες πολλή σημασία, σε ένα περιστατικό ανάξιο λόγου. και ξέρεις τι? εσύ φορτίστηκες με αρνητικά συναισθήματα και χαλάστηκες. αυτοί απλά συνέχισαν τη βόλτα τους.

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 17:01
μπα κοιταζοντουσαν καπως.αυτος την κοιταζε καπως την ωρα εκεινη πραμα π σημαινει με ειχαν δει απο πριν κ κατι της ειχε πει για μενα

καποια στιγμη θα του εκανε μια μικρη σκηνη και ανακριση δεν παιζει

claire
05-05-2011, 17:03
ναι, σίγουρα ήξερε ποια είσαι η κοπέλα, γι αυτό και δεν σου μίλησε αυτός! γιατί μετά παίζει να του έκανε σκηνή.
αλλά εσύ για ποιο λόγο να χαλαστείς για κάτι τέτοιο? δεν αξίζει ρε συ.

carrie
05-05-2011, 17:04
Λοιπον κι εγω συμφωνω με την κλαιρ, α) δεν ηθελε να δωσει πατημα στη γκομενα να αρχισει ζηλειες, και β) μεγαλη χαρη του εκανες που χαιρετησες την αφεντομουτσουναρα του να τον ανεβασεις μπροστα στη γκομενα. Σε καταλαβαινω νομιζω κι εγω ετσι θα ενιωθα με τετοια αντιμετωπιση, αλλα το λαθος που εκανες εσυ ειναι να το κρατησεις το συναισθημα αυτο μεσα σου και να το μεγαλωσεις, και επειδη το συναισθημα ειναι αρνητικο εγινε ολο και χειροτερο. Του δινεις πολλη αξια ετσι, και χανεις τη δικη σου οταν φτανεις στο σημειο να ασχολεισαι με κατι τετοια ατομα και να χαραζεις αυτοκινητα, οταν λες οτι ο τυπος ειναι καγκουρας και χιλιο δυο αλλα, πως εμπλεξες εσυ μαζι του λοιπον; Αμα ησουν τοσο γεματη αυτοπεποιθηση δε θα σε ενοχλουσε αυτο το γεγονος πιστευω..

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 17:12
εχεις ολα τα δικια ειναι ενα ψωνιο ναρκισσιστης με ελεηνο χαρακτηρα και ενα μονο ενδιαφερον, τα αμαξια, απλα με παρεσυρε τοτε η ομορφια του

Remedy
05-05-2011, 17:42
τι εγινε?
καταληξαμε οτι παλι καποιος ελεεινος φταιει? :Ρ
αχ ρε κοριτσια :)

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 17:51
δεν φταιμε παντα εμεις

claire
05-05-2011, 18:24
τι εγινε?
καταληξαμε οτι παλι καποιος ελεεινος φταιει? :Ρ
αχ ρε κοριτσια :)

αν δηλαδή την δευτέρα που είναι μόνος του σου μιλάει ο άλλος κανονικά, αλλά την τρίτη που είναι με την γκόμενα, κάνει ότι δεν σε ξέρει, ποιος φταίει?
και αυτό το κάνουν κυρίως οι άντρες!

claire
05-05-2011, 18:27
προφανώς το πως θα διαχειριστεί κανείς μια τέτοια συμπεριφορά βαραίνει μόνο τον ίδιο (τον αποδέκτη της συμπεριφοράς). δηλαδή κακώς για μένα η μπρόκεν ντολ, χαλάστηκε και πήγε μετά και χάραξε το αμάξι. αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο τύπος δεν φέρθηκε ηλίθια.

Remedy
05-05-2011, 18:28
αν δηλαδή την δευτέρα που είναι μόνος του σου μιλάει ο άλλος κανονικά, αλλά την τρίτη που είναι με την γκόμενα, κάνει ότι δεν σε ξέρει, ποιος φταίει?
και αυτό το κάνουν κυρίως οι άντρες!

βρε μανιτσα μ
αυτος φταιει που κανει τον κινεζο και δεν εχει τα @@ να σε χαιρετισει μπροστα στην γκομενα.
αλλα αν εσυ επειδη εισαι ανασφαλαρα, πας και του σπασεις το αμαξι , ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΙΕΙ?

Παστελι
05-05-2011, 18:31
Του γρατζουνησες το αμαξι μπροκετ θηριο?Θα σε πανε μεσα καλε μην κανεις τετοια γαμωτη σου :)

Remedy
05-05-2011, 18:34
προφανώς το πως θα διαχειριστεί κανείς μια τέτοια συμπεριφορά βαραίνει μόνο τον ίδιο (τον αποδέκτη της συμπεριφοράς). δηλαδή κακώς για μένα η μπρόκεν ντολ, χαλάστηκε και πήγε μετά και χάραξε το αμάξι. αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο τύπος δεν φέρθηκε ηλίθια.

πρωτα απ ολα δεν ξερουμε αν φερθηκε ηλιθια.
μπορει απλα να την εγραψε γιατι δεν γουσταρει παρτιδες μαζι της.
αλλα αν τελικα ειναι βεβαιο οτι το εκανε μονο για την γκομενα, τοτε ΝΑΙ, ηταν ηλιθιο.
αλλα εδω δεν συζητουσαμε αν ειναι ηλιθιος αυτος, αλλα αν υπηρχε η παραμικρη δικαιολογια ειτε να του επιτεθει, ειτε να στεναχωρεθει τοσο πολυ!!!!

claire
05-05-2011, 18:38
σε κάποιο ποστ έγραψε ότι άλλη μέρα της είχε μιλήσει κανονικά. :/

επίσης, νομίζω πως αναλύονταν και τα δύο (και γιατί δεν της μίλησε, αλλά και αν άξιζε να χαλαστεί τόσο από κάτι τέτοιο).
νομίζω πως αν μπορούσε να ερμηνεύσει καλύτερα τα κίνητρα του τύπου, θα διατηρούσε την ψυχραιμία της ευκολότερα!

Remedy
05-05-2011, 18:45
σε κάποιο ποστ έγραψε ότι άλλη μέρα της είχε μιλήσει κανονικά. :/

επίσης, νομίζω πως αναλύονταν και τα δύο (και γιατί δεν της μίλησε, αλλά και αν άξιζε να χαλαστεί τόσο από κάτι τέτοιο).
νομίζω πως αν μπορούσε να ερμηνεύσει καλύτερα τα κίνητρα του τύπου, θα διατηρούσε την ψυχραιμία της ευκολότερα!

εγω νομιζω οτι οποια απ αυτα που συζηταμε κι αν ηταν τα κινητρα του τυπου, θα επρεπε να διατηρησει την ψυχραιμια της , για πλακα...
δλδ στα σοβαρα τι κανει? πεταει τσεκουρια?

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 18:49
1ον ναι ειχε μιλησει κανονικα την προηγουμενη!

και 2ον με ειπες ανασφαλαρα??????

Remedy
05-05-2011, 18:50
1ον ναι ειχε μιλησει κανονικα την προηγουμενη!

και 2ον με ειπες ανασφαλαρα??????

οχι, ειπα την κλερ, σε περιπτωση που θα εσπαγε το αυτοκινητο.
εσυ απλα το γρατσουνισες

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 18:52
απο ποια παρτιδα βγηκες εσυ και εισαι η γερη? αμα ειχα ροπαλο 8α του σπαγα το κεφαλι οχι το αμαξι

Remedy
05-05-2011, 18:52
απο ποια παρτιδα βγηκες εσυ και εισαι η γερη? αμα ειχα ροπαλο 8α του σπαγα το κεφαλι οχι το αμαξι

εμ... στα λογια μου ερχεσαι...

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 18:59
εμ... στα λογια μου ερχεσαι...

με περιπαιζεις και με λες κομπλεξαρα δλδ

Παστελι
05-05-2011, 19:48
Εγω παντως αν εβλεπα πρωιν γκομενο με την δικια του οχι γεια θα του ελεγα αλλα θα του γυρναγα την πλατη και θα εκανα σαν να μην υπαρχει.Αξιας του δωσες μηλοντας του και χαραζοντας του το αυτοκινητο του κλανιαρη.:p

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 19:53
δεν ξερω αν σε οποιον λες γεια αυτοματα παιρνει αξια αμα ισχυει ναι του εδωσα.....

Παστελι
05-05-2011, 19:57
Ε αυτος δεν ηταν τυχαιος βρε πρωιν γκομενος ηταν.Και εγω αν ειμουν με νυν γκομενο και εβλεπα πρωιν δεν θα του μηλαγα ενοειτε οτι ειναι λεπτο το θεμα ρε παιδι μ.Τι χαλιεσαι με εναν πρωιν αφου εχεις τον νυν?:)

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 19:57
δεν με νοιαζει για αυτον 1 μηνα τα χαμε! η συμπεριφορα με ενοχλησε ενιωσα ρεζιλευμενη

Παστελι
05-05-2011, 19:59
Mπορει η γκομενα να ηξερε για σενα και να μην ηθελε αυτος να σου μηλισει και να το παρει η αλλη αλλιος.Μπορει να ζηλευε η αλλη :P

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 19:59
εχεις δικιο βρε παστελακι μ αλλα αυτο δν αλλαζει το πως ενιωσα εκεινη τη στιγμη!ο 8υμος χτυπαγε στα μυνιγγια μου

Παστελι
05-05-2011, 20:03
Nαι αλλα γιατι σε πειραξε τοσο τον αγαπας ακομη?:P
Eμενα με χαλαει απιστευτα οταν λεω γεια σε καποιον και δεν απανταει με αρρωστενει αλλα αν δω πρωιν με γκομενα ουτε να τους κοιταξω δεν θα γυρησω,

BrokeN_DoLL
05-05-2011, 23:52
oxi ρε συ τι να προλαβω να αγαπησω σε 1 μηνα!απλα μ εκανε ενα κλικ που ειχα καιρο να παθω με αλλον λογο της απαθειας κ το αλλο ειναι οτι ηταν επακριβως ο τυπος που μαρεσει εξωτερικα!!!

claire
06-05-2011, 00:51
οχι, ειπα την κλερ, σε περιπτωση που θα εσπαγε το αυτοκινητο.
εσυ απλα το γρατσουνισες

αυτό που έγραψα πιο πάνω, το διάβασες?

από αυτό βγάζεις το συμπέρασμα ότι δικαιολογώ σπασίματα-χαράγματα αμαξιών?!?!?

Remedy
06-05-2011, 00:59
αυτό που έγραψα πιο πάνω, το διάβασες?

από αυτό βγάζεις το συμπέρασμα ότι δικαιολογώ σπασίματα-χαράγματα αμαξιών?!?!?

ημουν ξεκαθαρη κλερ....
ειπα 'σε περιπτωση που ΘΑ εσπαγες το αμαξι" που σε απλα λογια σημαινει οτι αν ΔΕΝ το εσπαγες, φυσικα και δεν ισχυει...
επαναλαμβανω γιατι δεν το προσεξες.
δεν συζητησαμε αν φερθηκε ηλιθια ο τυπος γιατι δεν το ξερουμε, απλα το υποψιαζομαστε
ολη η κουβεντα αφορα την αγρια αντιδραση της μπροκεν ειτε φερθηκε ηλιθια ο αλλος ειτε απλα την εφτυσε...

claire
06-05-2011, 01:17
μα, αυτό είναι δεδομένο...

εγώ εξέταζα το γιατί ο τύπος φέρθηκε έτσι.

σιγά μην σπάμε και αμάξια, μην χαράζουμε πόρτες (οκ, μόνο αν έχουν αθηναικές πινακίδες)

αλλά, οκ, η κοπέλα όπως φαίνεται έχει ένα θέμα με τη βία. οπότε, το να προσπαθεί κάθε φορα να βρίσκει κίνητρα πίσω από συμπεριφορές, αντί να τα ερμηνεύει όλα αυτόματα ως απόρριψη, ίσως την βοηθήσει να το περιορίσει αυτό (το θέμα με τη βία).

elirene
06-05-2011, 10:19
λετε κανας γκομενος να μου πετα3ε τη χαρτοπετσετα με ασετον που βρηκα στο αυτοκινητο κ μ χαλασε το χρωμα?

Remedy
06-05-2011, 12:58
λετε κανας γκομενος να μου πετα3ε τη χαρτοπετσετα με ασετον που βρηκα στο αυτοκινητο κ μ χαλασε το χρωμα?

να μαθεις, να λες "γεια" αλλη φορα :p

elirene
06-05-2011, 13:05
αχαχαχαχα ειχα το γκομενο ρε συ διπλα δεν μπορουσα..

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 14:28
πιστευω πλεον ειναι φυσιολογικος ο θυμος μου τον συγκρινω με παλιοτερα που να με εστηνε καποιος σε ραντεβου εκανα σκηνη στον δρομο κ φωναζα και χτυπαγα πραγματα. σε δευτερολεπτα! αλλα τωρα, ηταν κατι που πρεπει να θυμωσει κανεις! νιωθω πως ειναι φυσιολογικο κ οχι υπερβολη!

elirene
06-05-2011, 14:38
κοιτα ο καθενας δινει αλλη βαρυτητα στα πραγματα, τωρα να χτυπας πραγματα γτ αργησε καποιος μπορει να χε τους λογους του, το ιδιο κ ο βλακας ο πρωην σου, εσυ χαλιεσαι δινοντας του σημασια..γενικοτερα σε πιανει μανια η υπερδραστηριοτητα, ισως ειναι χαρακτηριστικο σου αυτο αν εσενα δεν σε ενοχλει η τους αγαπημενους σου μια χαρα, αν αυτοι π το αναγνωριζουμε ως λαθος ειμαστε μονο εμεις του φορουμ τοτε μην μας δινεις καμια σημασια..

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 14:42
μα ενοχλουσε τοτε γιατι ναι το αναγνωριζω ΤΩΡΑ πως ηταν υπερβολικο και οχι συνιθισμενο. αλλα τωρα πιστευω δικαιολογουμαι

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 14:43
http://www.youtube.com/watch?v=nnmfjp4fR0A&feature=player_embedded

Remedy
06-05-2011, 16:19
..... αν εσενα δεν σε ενοχλει η τους αγαπημενους σου μια χαρα, αν αυτοι π το αναγνωριζουμε ως λαθος ειμαστε μονο εμεις του φορουμ τοτε μην μας δινεις καμια σημασια..

πολυ σωστο αυτο

Sofia
06-05-2011, 16:29

δεν νομιζω οτι ο τροπος που συμπεριφερομαστε στον αλλον εχει να κανει με το πώς ερμηνευουμε τα κινητρα του. για την ακριβεια, δεν μπορουμε να ξερουμε σχεδον ποτε τα κινητρα του αλλου. μονο υποθεσεις να κανουμε. (και αν....).

κ ειδικα με το θεμα του θυμου που αναφερει η μπροκεν εδω, ειναι κατι καθαρα δικο της που ψαχνει μια αφορμη για ξεσπασμα. αν δεν ηταν αυτο θα ταν κατι αλλο.

carrie
06-05-2011, 16:50
Λοιπον μπροκεν τωρα μου θυμησες μια γνωστη μου, κι αυτη αν τη στησουν ειναι ικανη να σπασει τα παντα και να μην ξαναμιλησει στο ατομο ποτε, προσπαθει η οικογενεια της να την κανει να παει σε καναν ψυχιατρο αλλα τπτ. Καμια ιδεα τι να την κανουμε;;

Remedy
06-05-2011, 16:50
δεν νομιζω οτι ο τροπος που συμπεριφερομαστε στον αλλον εχει να κανει με το πώς ερμηνευουμε τα κινητρα του. για την ακριβεια, δεν μπορουμε να ξερουμε σχεδον ποτε τα κινητρα του αλλου. μονο υποθεσεις να κανουμε. (και αν....).

κ ειδικα με το θεμα του θυμου που αναφερει η μπροκεν εδω, ειναι κατι καθαρα δικο της που ψαχνει μια αφορμη για ξεσπασμα. αν δεν ηταν αυτο θα ταν κατι αλλο.

Συμφωνω με την Σοφια .
Για παραδειγμα, αν εξεταζαμε τα κινητρα του τυπου στην συγκεκριμενη περιπτωση και καταφερναμε να ειμαστε εντελως σιγουροι οτι φερθηκε ετσι γιατι την εγραφε και δεν ηθελε παρτιδες μαζι της, πραγμα που συμπερανε και η μπροκεν και με αυτο το συμπερασμα ενοιωσε ολον αυτο τον θυμο, το ξεσπασμα με το αμαξι κλπ, που θα καταληγαμε?
στο οτι ηταν μια δικαιολογημενη αντιδραση?
αρα, ενω θα καταφερνε να καταλαβει τις προθεσεις (του), θα αντιδρουσε με υπερβολικη οργη.
ποιο το οφελος?

iberis
06-05-2011, 17:53
πιστευω πλεον ειναι φυσιολογικος ο θυμος μου τον συγκρινω με παλιοτερα που να με εστηνε καποιος σε ραντεβου εκανα σκηνη στον δρομο κ φωναζα και χτυπαγα πραγματα. σε δευτερολεπτα! αλλα τωρα, ηταν κατι που πρεπει να θυμωσει κανεις! νιωθω πως ειναι φυσιολογικο κ οχι υπερβολη!

Broken παλιά που αντιδρούσες έτσι, εκείνη την στιγμή θεωρούσες την αντίδρασή σου φυσιολογική?
Ρωτάω γιατι όταν κάποιος εκφράζει πχ τα νεύρα του, δεν μπορεί πολλές φορές να κρίνει αντικειμενικά την στάση του όπως θα την έκρινε ένας τρίτος άνθρωπος που δεν νιώθει εκείνη την ώρα τα συναισθήματα θυμού με τον τρόπο που τα νιώθει ο άλλος . Τώρα φαίνεται ότι σε σχέση με το παρελθόν αντιμετωπίζεις καλύτερα τα πράγματα αλλά και πάλι, για παράδειγμα, εμένα μου φαίνεται άκρως υπερβολική η τωρινή αντίδρασή σου. Ίσως με θεωρείς ήρεμο άνθρωπο αλλά δεν είμαι.
Δεν προσπαθώ να σε πείσω για κάτι, η ζωή είναι δική σου. Σκέψου όμως ότι ίσως αυτός ο τρόπος σκέψης σου κάνει κακό και αντί να κάνεις καλύτερα πράγματα ασχολείσαι με ανούσια, όπως με το ότι δεν σε χαιρέτησε κάποιος.

Θεοφανία
06-05-2011, 18:14
....να προσθέσω στην πολύ ενδιαφέρουσα κουβέντα σας πως, πέρα από το αν η μπρόκεν το βλέπει φυσιολογικό ή όχι αυτό, το μεγαλύτερο θέμα είναι πως σε οποιαδήποτε περίπτωση, τα δικά της τα νεύρα σπάνε και ακόμη χειρότερα πως οι άλλοι επηρεάζουν με τόση ευκολία την ψυχολογία της.
Αυτό μπρόκεν, είναι ήττα.
Να σε βγάζει κάποιος εκτός εαυτού επειδή άργησε στο ραντεβού ή επειδή δεν σε χαιρέτησε?
Δηλαδή αν κάποιος σου κάνει κάτι πραγματικά σημαντικό, τι θα κάνεις? Θα τον σκοτώσεις?

http://www.youtube.com/watch?v=PS9FOAmj-C0&feature=related

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 18:14
ναι νομιζα πως ηταν φυσιολογικο. σκεφτομουνα μετα οτι εκανα λαθος που φωναξα επειδη με στησανε πχ η επειδη καποιος φτερνιζοταν στο αυτι μ συνεχεια η μασαγε τσιχλα αλλα εκεινη τη στιγμη πεταγοντουσαν τα νευρα μ και ξεσπαγα χωρις να σκεφτω.εκλεινε και η φωνη μ. αλλα τωρα που θυμαμαι ακριβως τις αντιδρασεις μ ηταν υπερβολικες ναι. αλλα τωρα δεν εκανα καμια σκηνη, με ρεζιλεψε καποιος!!!δεν ηταν απλα οτι δεν ειπε γεια! ειπε αλλα χειροτερα! να ελεγε ενα γεια η να μν ελεγε καθολου δεν θα με πειραζε καθολου!

αλλα με εκανε ρεζιλι.....αυτο προσπαθω να εξηγησω. και το αμαξι δεν θα το χαραζα αν δεν το πετυχαινα μπροστα μου αμεσως μετα απο 10 λεπτα που εφυγα

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 18:20
θεοφανια επρεπε να καταλαβαινεις πως και να μ το εξηγεις κ να ξερω πως ειναι παραλογο δεν μπορω να το αποφυγω με τρωει και με στρεσσαρει αν δεν αντιδρασω δν μπορω να κοιμηθω τρωγομαι με τον εαυτο μ ιδρωνω και ξεσπαω σε λαθος ατομα μετα! δεν μπορω να μην το κανω!!!!! ειναι σαν την μικροβιοφοβια που σε αναγκαζει να πλενεις μονιμως τα χερια σου! ειναι ολα αυτα!

ενας αποτομος ηχος-αποτομο φως-αποτομο γελιο-κορνες-φλας-τσιχλες και φουσκες, μου πυροδοτουν αυτο! αγχωνομαι! σαν την γατα στο βαρελι με το νερο!

Θεοφανία
06-05-2011, 18:28
θεοφανια επρεπε να καταλαβαινεις πως και να μ το εξηγεις κ να ξερω πως ειναι παραλογο δεν μπορω να το αποφυγω με τρωει και με στρεσσαρει αν δεν αντιδρασω δν μπορω να κοιμηθω τρωγομαι με τον εαυτο μ ιδρωνω και ξεσπαω σε λαθος ατομα μετα! δεν μπορω να μην το κανω!!!!! ειναι σαν την μικροβιοφοβια που σε αναγκαζει να πλενεις μονιμως τα χερια σου! ειναι ολα αυτα!

ενας αποτομος ηχος-αποτομο φως-αποτομο γελιο-κορνες-φλας-τσιχλες και φουσκες, μου πυροδοτουν αυτο! αγχωνομαι! σαν την γατα στο βαρελι με το νερο!

τότε άλλαξε γιατρό....
Αν είναι να παρακολουθείσαι, να παίρνεις φάρμακα και να τραβάς και όλα αυτά τα ζόρια που στο τέλος θα σε φρικάρουν, επανεξέτασε τους ανθρώπους που θεωρητικά σε βοηθάνε.
Είναι κρίμα πραγματικά να είσαι στην καλύτερη ηλικία σου και αντί να απολαμβάνεις τη ζωή και να μιλάμε για καινούργιους γκόμενους, ταξίδια και διακοπές να τρώμε, (μαζί και συ), το χρόνο μας σε τέτοιου είδους συζητήσεις.
Μόνη σου λες πως αυτό είναι διαταραχή. Λύστο.

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 18:34
μα ο γιατρος με εχει βοηθησει πολυ ολα αυτα τα παραπανω ηταν 3 φορες χειροτερα μεχρι περυσι!!!

(μου χεις ξαναβαλει βιντεο με την σωσω υποψιν! ;p)

Θεοφανία
06-05-2011, 18:50
μα ο γιατρος με εχει βοηθησει πολυ ολα αυτα τα παραπανω ηταν 3 φορες χειροτερα μεχρι περυσι!!!

(μου χεις ξαναβαλει βιντεο με την σωσω υποψιν! ;p)

ωραία...τότε εισαι σε καλό δρόμο..:)
Θα σου πω όμως κάτι. Αυτά τα ξεσπάσματα, (όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό), τα είχα και γω μικρότερη.
Μεγαλώνοντας έφτιαξα ένα υπέροχο οχυρό που λέγεται: δεν επιτρέπω σε κανένα @@ να με κάνει τρελλή και να έχει τέτοια εππιροή πάνω μου. Δεν το επιτρέπει ο εγωισμός μου αυτό. Είναι ήττα. Σκέψου το.

πι ες: το ότι είσαι πνευματικό παιδί της Σωσώς είναι γνωστό.....:ρ

πι ες 2: στα 23 μου είχα σπάσει και γω το αμάξι ενός γκόμενου, (αλλά είχε σπάσει αυτός το δικό μου πρώτος...:ρ)

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 19:04
xaaxaxaxaxaxaxaxa ΘΕΑ!!!!!

βλεπεις δλδ πως ειναι καλητερο να καταπινεις ο,τι σου δινουνε? να μασαμε τον ταραμα? εγω προσωπικα δν θελω να νομιζουν πως τα αφηνω ολα στο ντουκου. δν θα υπαρχει σεβασμος και φοβος μετα και θα με κοροιδευουν η θα με πατανε!!!

iberis
06-05-2011, 19:16
Χμ.. ο σεβασμός δεν κερδίζεται με αυτόν τον τρόπο, εκτός κι αν πρόκειται για άτομα που έχουν σαν πρότυπο τον Τσακ Νόρις :Ρ
Επίσης, γιατί σε κολακεύει να σε φοβούνται? Δεν είναι πιο ωραίο να σε σέβονται για την προσωπικότητά σου και τα καλά στοιχεία που έχεις?
Ίσως αν έβρισκες τρόπους να διαχειριστείς τον θυμό σου να αναθεωρούσες πολλές από τις απόψεις που έχεις τώρα.

BrokeN_DoLL
06-05-2011, 19:21
μα με σεβονται! και με αγαπανε! με καλουνε συχνα σε παρτι-σε μαγαζια-εχω γνωριμιες-μεθελουν για παρεα και ειμαι δημοφιλης!!!!επειδη ειμαι αυθορμητη!απο κει κ περα ξερουνε μεχρι που να κανουν πλακα μαζι μ κ που οχι!αυτο...απλα...δν το ελεγχω

Παστελι
06-05-2011, 19:55
ναι νομιζα πως ηταν φυσιολογικο. σκεφτομουνα μετα οτι εκανα λαθος που φωναξα επειδη με στησανε πχ η επειδη καποιος φτερνιζοταν στο αυτι μ συνεχεια η μασαγε τσιχλα αλλα εκεινη τη στιγμη πεταγοντουσαν τα νευρα μ και ξεσπαγα χωρις να σκεφτω.εκλεινε και η φωνη μ. αλλα τωρα που θυμαμαι ακριβως τις αντιδρασεις μ ηταν υπερβολικες ναι. αλλα τωρα δεν εκανα καμια σκηνη, με ρεζιλεψε καποιος!!!δεν ηταν απλα οτι δεν ειπε γεια! ειπε αλλα χειροτερα! να ελεγε ενα γεια η να μν ελεγε καθολου δεν θα με πειραζε καθολου!

αλλα με εκανε ρεζιλι.....αυτο προσπαθω να εξηγησω. και το αμαξι δεν θα το χαραζα αν δεν το πετυχαινα μπροστα μου αμεσως μετα απο 10 λεπτα που εφυγα

Αυτο που γραφεις εδω μαρεσει.Σημαινει οτι δεν το ειχες σχεδιασει αλλα σου ετυχε και υπεκυψες στον πειρασμο.Μπορει και εγω να το κανα γιατι οχι?:)
Mικρη ειχα και εγω παρομοια ξεσπασματα η μπροκεν ειναι μικρη ακομα θα μαθει σιγα σιγα ποιες συμπεριφορες περνανε στον κοσμο και ποιες οχι.

Remedy
06-05-2011, 20:16
μα με σεβονται! και με αγαπανε! με καλουνε συχνα σε παρτι-σε μαγαζια-εχω γνωριμιες-μεθελουν για παρεα και ειμαι δημοφιλης!!!!επειδη ειμαι αυθορμητη!απο κει κ περα ξερουνε μεχρι που να κανουν πλακα μαζι μ κ που οχι!αυτο...απλα...δν το ελεγχω

αυτοι που σε σεβονται και σε αγαπανε, ειναι αυτοι που ξερουν και τις καλες πλευρες σου, σε ξερουν καλα δηλαδη και αυτες αγαπανε!
και να εισαι σιγουρη, οτι αν και σε αγαπανε, αυτο το κομματι σου το θεωρουν πολυ κουραστικο...

κανεις δεν αγαπαει καποιον γιατι κανει υστεριες και φασαριες κι ειναι ετοιμος με το παραμικρο να πλακωθει στον δρομο σαν χαμινι.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΕΣ ΟΙ ΥΣΤΕΡΙΕΣ, ΕΙΝΑΙ "ΔΕΥΤΕΡΕΣ". ΜΠΑΣΚΛΑΣΑΡΙΑ, ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΜΕ!!!

θα προτιμουσαν ΣΙΓΟΥΡΑ να ελειπε αυτο το κομματι του χαρακτηρα σου.
μη ξεγελιεσαι.
απλα σε δεχονται και με τα στραβα σου (οσοι σε δεχονται)

αυτοι ομως που δεν σε ξερουν και σε γνωριζουν παρακολουθωντας μια τετοια αντιδραση, να εισαι σιγουρη οτι ουτε θα σε σεβαστουν ουτε θα εχουν καμια διαθεση να σε κανουν παρεα και να σε γνωρισουν καλυτερα,οχι απο φοβο, αλλα απο ενοχληση.
κανεις δεν θελει εναν που κανει υστεριες για παρεα του...
ασε που οι γκομενοι θα ανησυχουν οτι τους ρεζιλευεις στις παρεες τους

BrokeN_DoLL
07-05-2011, 14:32
και ποιος ειναι τοσο τελειως και καθως πρεπει ωστε να κρινει εμενα? ο καθενας εχει ελλατωματα δικα του!

carrie
07-05-2011, 14:35
ε γιαυτο μην κρινεις κι εσυ τους αλλους! Ειναι ελαττωματικος ο πρωην, αστον στο καλο!

Sofia
07-05-2011, 23:13
broken, σημερα βρηκα στο youtube ενα τραγουδακι κ ακουγωντας το σκεφτηκα οτι ο τυπος εμπνευστηκε απο σενα ή τελος παντων ειναι ο ανθρωπος σου:)

δωσε εμφαση στους στιχους

http://www.youtube.com/watch?v=5ko1c-4xWxE

κ ελπιζω να μην παρεξηγηθεις....στο λεω γλυκα:)

BrokeN_DoLL
08-05-2011, 13:49
xaxaxaxaxaxaxa απιστευτο!!!!!μεχρι και για το αμαξι λεει!!!καλα που το βρηκες ρε θηριο?!

εκανα σεξ εχτες ;)