PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : σχεση με μεγαλυτερο

lindsay
24-10-2010, 22:03
καλησπερα...εδω και λιγο καιρο ειμαι ερωτευμενη με καποιον 11 χρονια μεγαλυτερο ειναι 27 χρονων...δεν τα εχουμε αλλα και εκεινος δειχνει να ενδιαφερεται,εχουμε βγει και καποιες φορες...πιστευετε οτι ειναι λαθος??

*Ghost*
24-10-2010, 22:13
Λαθος δεν ειναι.... Μου φαινεται απολυτως λογικο στην ηλικια σου να ερωτευτεις καποιον μεγαλυτερο! Περιεργο μου φαινεται το αντιστροφο: ενας 27 τι παει να κανει με ενα κοριτσακι στα 16 του σαν τα κρυα τα νερα???
Αλλο να ησουν 20 και αυτος 31.... Εσυ εισαι ακομα παιδακι! Σχολειο πας!
Αληθεια, τι σε εκανε να τον θες? Δεν βρισκεις αγορια στην ηλικια σου που να σου αρεσουν, ή σε κεντριζει το οτι απλα ειναι μεγαλυτερος?

selas-selas
24-10-2010, 23:56
Originally posted by lindsay
καλησπερα...εδω και λιγο καιρο ειμαι ερωτευμενη με καποιον 11 χρονια μεγαλυτερο ειναι 27 χρονων...δεν τα εχουμε αλλα και εκεινος δειχνει να ενδιαφερεται,εχουμε βγει και καποιες φορες...πιστευετε οτι ειναι λαθος?? κοιτα να δεις, η στρουμφιτα 16 χρονων....πας σχολειο ακομη σωστα??

RainAndWind
25-10-2010, 00:10
Εσύ τι πιστεύεις;

Για μένα δεν είναι απλό να απαντήσεις ναι ή όχι,καθώς δεν μπορεί κανένας από μας να γνωρίζει τις ιδιομορφίες κάθε σχέσης.Για παράδειγμα,πώς μπορώ να ξέρω αν τάχα ο 27χρονος δεν έχει ξανακάνει σχέση και είναι η πρώτη του φορά;Mπορεί η δεκαεξάχρονη να έχει κάνει είκοσι ως τώρα σχέσεις.Μπορεί μπορεί μπορεί χίλια δυο.Άρα το ζητούμενο είναι,εσύ γιατί ρωτάς;Eσύ τι πιστεύεις;

elis
25-10-2010, 02:02
Originally posted by RainAndWind
Εσύ τι πιστεύεις;

Για μένα δεν είναι απλό να απαντήσεις ναι ή όχι,καθώς δεν μπορεί κανένας από μας να γνωρίζει τις ιδιομορφίες κάθε σχέσης.Για παράδειγμα,πώς μπορώ να ξέρω αν τάχα ο 27χρονος δεν έχει ξανακάνει σχέση και είναι η πρώτη του φορά;Mπορεί η δεκαεξάχρονη να έχει κάνει είκοσι ως τώρα σχέσεις.Μπορεί μπορεί μπορεί χίλια δυο.Άρα το ζητούμενο είναι,εσύ γιατί ρωτάς;Eσύ τι πιστεύεις;
εμενα που μαι 28 χρονοσ μου φαινεται οτι δε μπορει να πιασει μια γκομενα στην ηλικια του γι αυτο και στρεφεται σε τοσο μικροτερεσ που ειναι πιο αμαθεσ και δε θα πεσουν πιο ευκολα και επισησ οταν πασ με μικροτερη διαλεγεισ και την πιο καλη η για να το πω καλυτερα η πιο καλη καθεται πιο ευκολα!!!!!η high class υκομενα 16αρα ζηταει για να ειναι ευχαριστημενη αυτοκινητο και να τησ πληρωνει τουσ καφεδεσ στην 27αρα γκομενα αυτα ειναι αυτονοητα και θελει πολυ καλο αυτοκινητο και να τισ πληρωνεισ και τα ψωνια και τα ταξιδια και παει λεγοντασ!!!!!!

*Ghost*
25-10-2010, 10:40
Ει ρε pad! χαχαχα! Τι μαθαινεις στο κοριτσακι?? Στερεοτυπα lindsay, μην ακους! :D :P

ioannis2
25-10-2010, 10:40
Το να έχει κάποια σχέση με μεγαλήτερο της δεν είναι κακό. Είναι θέμα γούστου, χημείας, αγάπης κλπ. Το ζήτημα είναι ότι εσύ είσαι ανήλικη. 16 ετών. Το ζήτημα είναι ότι το να κάνει κάποιος σεξ με μια ανήλικη, έστω και με τη δική της θέληση έχω την εντύπωση ότι είναι παράνομο με συνέπειες για τον άντρα αυτόν.

*Ghost*
25-10-2010, 10:45
Απ τα 16 παυει να θεωρειται παιδεραστια και μπορει να κανει σεξ!
Αν ηταν να πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 18, ολοι στην φυλακη θα ηταν.... :P

selas-selas
25-10-2010, 14:35
τελικα ειναι μεγαλη η δυναμη της καβλας

selas-selas
25-10-2010, 14:38
Originally posted by *Ghost*
Απ τα 16 παυει να θεωρειται παιδεραστια και μπορει να κανει σεξ!
Αν ηταν να πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 18, ολοι στην φυλακη θα ηταν.... :P τι ειναι αυτα που λες?? :D

selas-selas
25-10-2010, 14:50
ρε παιδια μου αρεσει που καθεστε λοι και ξοδευετε ασκοπα φαια ουσια για να κατατοπισουμε την μικρη λολιτα. οτι ειναι να κανει θα το κανει χωρις τη συνδρομη μας.

dora-agxos
25-10-2010, 15:55
βρε σελας ασε τους χαρακτηρισμους..συγνωμη κιολας!ακου λολιτα!
ολα τα κοριτσακια στα 16 κοιταζουν μεγαλυτερους..!κ εγω στα 16 35ρηδες κοιτουσα!εγω θα συμφωνησω με την ghost παραπανω,ο 27ρης τι στο καλο ψαχνει απο ενα κοριτσακι..!δεν το βρισκω παιδεραστικο το ολο θεμα,απλα ηλικιακα ο καθενας ειναι σε αλλα μηκη κυματος!

selas-selas
25-10-2010, 16:45
Originally posted by dora-agxos
βρε σελας ασε τους χαρακτηρισμους..συγνωμη κιολας!ακου λολιτα!
ολα τα κοριτσακια στα 16 κοιταζουν μεγαλυτερους..!κ εγω στα 16 35ρηδες κοιτουσα!εγω θα συμφωνησω με την ghost παραπανω,ο 27ρης τι στο καλο ψαχνει απο ενα κοριτσακι..!δεν το βρισκω παιδεραστικο το ολο θεμα,απλα ηλικιακα ο καθενας ειναι σε αλλα μηκη κυματος! με συγχωρεις ντορα, δεν μπορω να φανταστω εναν αντρα με παιδι του σχολειου! προτιμοτερο θα ηταν να κανει σχεση με εναν συνομιληκο. δεν ξερω, δεν το βρισκω σωστο.. 35αρηδες στα 16??? πλακα μας κανεις τωρα??? δηλαδη τωρα τι κοιτας?? με το συμπαθιο δηλαδη :)

selas-selas
25-10-2010, 16:54
και το πορισμα μου το εξης: τα κοριτσια σημερα εχουν ωριμασει πρωιμα, και ειναι πολυ ωριμα για την ηλικια τους. η εκδικηση της φυσης εχει συνδραμει και σε αυτο.

*Ghost*
25-10-2010, 17:35
Τι εχουν ωριμασει πρωιμα βρε! :Ρ Μια χαρα στην ηλικια που πρεπει ωριμασε το κοριτσι! Και ειναι απολυτα φυσιολογικο να της γυαλισει ενας μεγαλυτερος (ενας που της εμπνευει δεος ή/και θαυμασμο, καποιος που ξερει πως να φερεται και πως να την κολακευει κτλ...), ειδικα στην εφηβεια που τα κοριτσια συνεχιζουν να εχουν για προτυπα τους πατεραδες τους!
Και η φυση δεν εκδικειται, γιατι πολυ απλα δεν εχει συνειδηση! :Ρ

selas-selas
25-10-2010, 17:49
Τι εχουν ωριμασει πρωιμα βρε! :Ρ Μια χαρα στην ηλικια που πρεπει ωριμασε το κοριτσι! Και ειναι απολυτα φυσιολογικο να της γυαλισει ενας μεγαλυτερος (ενας που της εμπνευει δεος ή/και θαυμασμο, καποιος που ξερει πως να φερεται και πως να την κολακευει κτλ...), ειδικα στην εφηβεια που τα κοριτσια συνεχιζουν να εχουν για προτυπα τους πατεραδες τους!
Και η φυση δεν εκδικειται, γιατι πολυ απλα δεν εχει συνειδηση! :Ρ αα..... δηλαδη, ετσι ηταν τα κοριτσια πριν μια 15ετια περιπου?? οπως σημερα?? δεν νομιζω. υπηρχαν, αλλα αραια. σημερα οι περισοτερες ενηλικες κοπελες τα φτιαχνουν με τους \"μπαμπαδες\" τους.. στο σεξ να δεις... \"τιμωρησεμε μπαμπα\". επισης φαντασιωνονται: πως να ειναι το σεξ με εναν μεγαλο σαν τον μπαμπα μου? αυτα ειναι αρρωστα βιτσια. δεν το νομιζεις?? θεωρω οτι ετσι σκεφτονται τα \"πρωιμα\" κοριτσακια. επιπροσθετως, η φυση εκδικειται συμβαινει στους καιρους που ζουμε, δεν το βλεπεις?? ειναι φυσικα μια αυλη υποσταση και αυτη.

selas-selas
25-10-2010, 17:53
α, εγω πιστευω, οτι η καλυτερη διαφορα ηλικιας ειναι τα 6 χρονια..

*Ghost*
25-10-2010, 17:54
Μα καλα, μονο εγω ερωτευομουν ηθοποιους και φοιτητες στο γυμνασιο??? :o
Αυτο με τους πατεραδες φυσικα το εννοω συμβολικα.... Οπως ο καθενας \"ψαχνει\" αυτο που του ειναι πιο οικειο, ετσι και ενα κοριτσι στις πρωτες του επαφες με το αλλο φυλο θα αναζητησει ποιοτητα χαρακτηριστικα που βλεπει στον πατερα της: δηλαδη εναν αντρα μεγαλυτερο, δυνατο αλλα ταυτοχρονα τρυφερο, προστατευτικο κτλ... Δεν ειπα οτι φαντασιωνονται τον πατερα τους, ιου δηλαδη!!!!
Η φυση δεν εκδικειται, γιατι αυτο που μπορει να ειναι καταστρεπτικο για εμας ειναι ευεργετικο για καποιους αλλους.... ;)

selas-selas
25-10-2010, 18:01
οι πλατωνικοι ερωτες ειναι διαφορετικοι. ετσι που λες και γω στο γυμνασιο ερωτευτικα την σαρον στοουν που ειναι μεγαλυτερη και απο την μανα μου.. στην πραξη διαφερει πολυ ομως.. κακα προτυπα εχετε ομως τωρα που το ειπες

αυτο το τελευταιο μου εφερε στο μυαλο: ο θανατος σου, η ζωη μου..

οχι, οχι. ειναι λαθος ομως..

Remedy
25-10-2010, 19:42
Originally posted by selas-selas
ασε μας ρε σελας που μεχρι τωρα φωναζες για το δικαιωμα στις επιλογες επειδη σου αρεσουν και οι αντρες και ξαφνικα επειδη η κοπελα εχει 11 χρονια διαφορα κι οχι 6 που σου αρεσει εσενα, την αποκαλεσες λολιτα και μιλας για ανωμαλιες κι εισαι εσυ το κριτηριο της ομαλοτητας....

δεν σε ρωτησε κανεις ποια ειναι η καλυτερη και η χειροτερη διαφορα ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΧΕΣΗ, εδω συζηταμε αν υπαρχει προβλημα στην σχεση δυο αλλων ανθρωπων αν εχουν διαφορα ηλικιας...

ουτε η θεια μου η βερυκοκουλα δεν θα εδινε τετοιες απαντησεις...

selas-selas
25-10-2010, 21:27
Originally posted by Remedy

ασε μας ρε σελας που μεχρι τωρα φωναζες για το δικαιωμα στις επιλογες επειδη σου αρεσουν και οι αντρες και ξαφνικα επειδη η κοπελα εχει 11 χρονια διαφορα κι οχι 6 που σου αρεσει εσενα, την αποκαλεσες λολιτα και μιλας για ανωμαλιες κι εισαι εσυ το κριτηριο της ομαλοτητας....

δεν σε ρωτησε κανεις ποια ειναι η καλυτερη και η χειροτερη διαφορα ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΣΧΕΣΗ, εδω συζηταμε αν υπαρχει προβλημα στην σχεση δυο αλλων ανθρωπων αν εχουν διαφορα ηλικιας...

ουτε η θεια μου η βερυκοκουλα δεν θα εδινε τετοιες απαντησεις... οταν αποφασιζεις οτι θελεις να βγαλεις το δηλητηριο σου να προσεχεις ποσο θα βγαλεις για να μη σου τελειωσει και ξεμεινεις σε περιπτωση που τα \"τσουγκρισεις\" και αλλου. εγω ειπα την αποψη μου και βλεπω πως με κατακρινεις με τον ποιο ποταπο και χυδαιο τροπο που θα μπορουσε κανεις... οσο για την θεια σου την αχλαδουλα να την συμβουλευεις επιμελως, και να μη παριστανεις το δικηγορο. οκ?

selas-selas
25-10-2010, 21:43
rem-edy δεν ειμαι κακος μην προσπαθεις να με κανεις να βγω απο τα νερα μου δεν ειμαι κροκοδειλος, αν ημουν θα ειχαμε trag-edy..

Remedy
25-10-2010, 22:41

ουτε η θεια μου η βερυκοκουλα δεν θα εδινε τετοιες απαντησεις... οταν αποφασιζεις οτι θελεις να βγαλεις το δηλητηριο σου να προσεχεις ποσο θα βγαλεις για να μη σου τελειωσει και ξεμεινεις σε περιπτωση που τα \"τσουγκρισεις\" και αλλου. εγω ειπα την αποψη μου και βλεπω πως με κατακρινεις με τον ποιο ποταπο και χυδαιο τροπο που θα μπορουσε κανεις... οσο για την θεια σου την αχλαδουλα να την συμβουλευεις επιμελως, και να μη παριστανεις το δικηγορο. οκ?
ποταπος και χυδαιος ειναι ο δικος σου τροπος , που τολμας να αποκαλεις λολιτα και αρρωστη μια κοπελιτσα 16 χρονων επειδη τολμησε να συζητησει την ελξη της για εναν 10 χρονια μεγαλυτερο της αντρα και να παραδειγματιστεις απο τον εαυτο σου και να θυμηθεις τις εκφρασεις σου περι ορθοτητας και ανωμαλιας και την τωρινη σου αντιδραση, την επομενη φορα που καποιος θα σε κραξει και θα σε αποκαλεσει (οπως ο βασιλισα) π...κι, μη το επαναλαβω τωρα, γιατι δεν το ενστερνιζομαι.

να ξερεις οτι τον κορμο της περιθωριοποιησης των προσωπικων επιλογων των αλλων, τον εχεις ολο, μεχρι τελευταιας κεραιας.
απλα διεκδικεις για τον εαυτο σου το δικαιωμα των οποιονδηποτε προσωπικων επιλογων, βαφτιζοντας επιλογες αλλων, αρρωστημενες.
ε, εισαι αξιος της μοιρας σου για τις ενοχες που σε βασανιζουν και σου προκαλουν ψυχοσωματικα. φταινε τα μυαλα που κουβαλας...

Remedy
25-10-2010, 22:43

Και η φυση δεν εκδικειται, γιατι πολυ απλα δεν εχει συνειδηση! :Ρ αα..... δηλαδη, ετσι ηταν τα κοριτσια πριν μια 15ετια περιπου?? οπως σημερα?? δεν νομιζω. υπηρχαν, αλλα αραια. σημερα οι περισοτερες ενηλικες κοπελες τα φτιαχνουν με τους \"μπαμπαδες\" τους.. στο σεξ να δεις... \"τιμωρησεμε μπαμπα\". επισης φαντασιωνονται: πως να ειναι το σεξ με εναν μεγαλο σαν τον μπαμπα μου? αυτα ειναι αρρωστα βιτσια. δεν το νομιζεις?? θεωρω οτι ετσι σκεφτονται τα \"πρωιμα\" κοριτσακια. επιπροσθετως, η φυση εκδικειται συμβαινει στους καιρους που ζουμε, δεν το βλεπεις?? ειναι φυσικα μια αυλη υποσταση και αυτη.
καμαρωσε τα χαλια σου, να μιλας για αρρωστα βιτσια...
οσα νικ και να αλλαξεις, ΟΛΑ τα ιδια μυαλα θα κουβαλας

selas-selas
25-10-2010, 22:53
δεν πας καλα κοπελα μου... ζητα απο καποιους που ξερεις να σου στειλουν u2u για να σου πουνε οτι κανεις λαθος. οτι εχω αλλαξει ναι nick μια φορα παλια ημουν με το νικ mr blond και τωρα ως σελασ.. παρανοικη σχιζοφρενεια εχεις? αντε απο κει που θα μου χαλασεις το κεφι σκουπιδι... δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου.. βρες αλλου να παιξεις.. απαξιω παντελως.

selas-selas
25-10-2010, 22:59

ποταπος και χυδαιος ειναι ο δικος σου τροπος , που τολμας να αποκαλεις λολιτα και αρρωστη μια κοπελιτσα 16 χρονων επειδη τολμησε να συζητησει την ελξη της για εναν 10 χρονια μεγαλυτερο της αντρα και να παραδειγματιστεις απο τον εαυτο σου και να θυμηθεις τις εκφρασεις σου περι ορθοτητας και ανωμαλιας και την τωρινη σου αντιδραση, την επομενη φορα που καποιος θα σε κραξει και θα σε αποκαλεσει (οπως ο βασιλισα) π...κι, μη το επαναλαβω τωρα, γιατι δεν το ενστερνιζομαι.

να ξερεις οτι τον κορμο της περιθωριοποιησης των προσωπικων επιλογων των αλλων, τον εχεις ολο, μεχρι τελευταιας κεραιας.
απλα διεκδικεις για τον εαυτο σου το δικαιωμα των οποιονδηποτε προσωπικων επιλογων, βαφτιζοντας επιλογες αλλων, αρρωστημενες.
ε, εισαι αξιος της μοιρας σου για τις ενοχες που σε βασανιζουν και σου προκαλουν ψυχοσωματικα. φταινε τα μυαλα που κουβαλας... ηταν ενα παραδειγμα ως σχημα λογου..δεν απαυθυνθηκα στημ θεματοθετρια... και δεν εχω ενοχες ουτε μιλησα πτε για ενοχες.. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??

selas-selas
25-10-2010, 23:04
παρεπιπτοντως, συνοπτικα εισαι ενα προσωπο τραγικο, επισης αξιο της μοιρας του, αφου εισαι και συ εδω μεσα σιγουρα κατι φταιει, ισως το μυαλο σου..

Remedy
25-10-2010, 23:12
δεν πας καλα κοπελα μου... ζητα απο καποιους που ξερεις να σου στειλουν u2u για να σου πουνε οτι κανεις λαθος. οτι εχω αλλαξει ναι nick μια φορα παλια ημουν με το νικ mr blond και τωρα ως σελασ.. παρανοικη σχιζοφρενεια εχεις? αντε απο κει που θα μου χαλασεις το κεφι σκουπιδι... δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου.. βρες αλλου να παιξεις.. απαξιω παντελως.

το ποιον σου φανηκε εδω και καιρο σελας. απλα με επιβεβαιωσες.
θενκς φορ ναθιγκ

Remedy
25-10-2010, 23:13
ηταν ενα παραδειγμα ως σχημα λογου..δεν απαυθυνθηκα στημ θεματοθετρια... και δεν εχω ενοχες ουτε μιλησα πτε για ενοχες.. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??

μη το χασουμε κι αυτο, χρησιμο...

dora-agxos
25-10-2010, 23:14
σελας οπως δεν σου αρεσει να σε χαρακτηριζουν λογω των επιλογων σου,το ιδιο να κανεις κ εσυ..οκ?
μην φτανεις το καθε θεμα στα ακρα κ μην προσβαλλεις σε παρακαλω..οτι δεν αρεσει στην αισθητικη σου απλα μην απαντας κ κυριως μην χαρακτηριζεις.

Remedy
25-10-2010, 23:16
ρε παιδια μου αρεσει που καθεστε λοι και ξοδευετε ασκοπα φαια ουσια για να κατατοπισουμε την μικρη λολιτα. οτι ειναι να κανει θα το κανει χωρις τη συνδρομη μας.
προτιμας να κραταμε την φαια μας ουσια να σε παρηγορουμε για τις σεξουαλικες σου προτιμησεις?
θα επρεπε να ντρεπεσαι

keep_walking
25-10-2010, 23:17

Αυτο ειναι γενικα δεν απευθυνεται στην θεματοθετρια...μηπως απευθυνεται σε μενα που εχω ψυχωση και δεν το ξερω?

Remedy
25-10-2010, 23:18

εχω αντιθετη αποψη για τα νικ που εχεις αλλαξει, γιατι εξχασες να αλλαξεις αποψεις, συμπεριφορα και προφορα....
οσο για τις βρισιες, ασφαλως ειναι κι αυτες χαρακτηριστικες της καταστασης που βρισκοσουν ανεκαθεν.
νομιζω οτι ο χωρος αυτος σου κανει κακο στα νευρα....

selas-selas
25-10-2010, 23:18

ηταν ενα παραδειγμα ως σχημα λογου..δεν απαυθυνθηκα στημ θεματοθετρια... και δεν εχω ενοχες ουτε μιλησα πτε για ενοχες.. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??

μη το χασουμε κι αυτο, χρησιμο... δεν το ηθελα αλλα με εκνευρισες.. δεν ειμαι κακος αλλα δεν μου αρεσει να με θιγουν..εγω δεν σε εθιξα καπου.. εσυ το αρχισες απο ενα παραδειγμα μου (που ο θεος να το κανει) και το πηρες προσωπικα.. ωσπου με ξεφτιλησες

Remedy
25-10-2010, 23:19

μη το χασουμε κι αυτο, χρησιμο... δεν το ηθελα αλλα με εκνευρισες.. δεν ειμαι κακος αλλα δεν μου αρεσει να με θιγουν..εγω δεν σε εθιξα καπου.. εσυ το αρχισες απο ενα παραδειγμα μου (που ο θεος να το κανει) και το πηρες προσωπικα.. ωσπου με ξεφτιλησες

δεν μπορει να σε ξεφτιλισει κανενας περισσοτερο απ οσο ξεφτιλιζεις εσυ τον εαυτο σου με τις αθλιοτητες που λες

selas-selas
25-10-2010, 23:20

προτιμας να κραταμε την φαια μας ουσια να σε παρηγορουμε για τις σεξουαλικες σου προτιμησεις?
θα επρεπε να ντρεπεσαι ωραια κατσε γραψε ολα τα καλα του κοσμου.. θα σε ακουσει νομιζεις μια κοπελιτσα 16 χρονων???? και δεν ειρωνευομαι!

selas-selas
25-10-2010, 23:21
Originally posted by keep_walking

Αυτο ειναι γενικα δεν απευθυνεται στην θεματοθετρια...μηπως απευθυνεται σε μενα που εχω ψυχωση και δεν το ξερω? οχι κηπ.. παραεισαι καλος. απο τα καλα παιδια εδω μεσα και σε παω πολυ..

Remedy
25-10-2010, 23:21
κοιτα, αν ζηλευεις την κοπελιτσα των 16 ετων για την ηλικια της η για οτιδηποτε αλλο, δεν χρειαζεται να την βριζεις. μπορεις να προσπερασεις το ποστ...

selas-selas
25-10-2010, 23:24

δεν μπορει να σε ξεφτιλισει κανενας περισσοτερο απ οσο ξεφτιλιζεις εσυ τον εαυτο σου με τις αθλιοτητες που λες ναι??? και σε πειραζει που ξεφτιζω τον εαυτο μου δηλαδη?? πολυ ωραια δικαιολογια ειπες τωρα.. θες να ακουσεις πολλα \"μπουμπουνητα\" για να συνελθεις μου φαινεται... τελικα εισδαι αξιοθρηνητη!

dora-agxos
25-10-2010, 23:25
σελας εχεις τους χαρακτηρισμους στην τσεπη!χαλαρωσε λιγο!

selas-selas
25-10-2010, 23:26
κοιτα, αν ζηλευεις την κοπελιτσα των 16 ετων για την ηλικια της η για οτιδηποτε αλλο, δεν χρειαζεται να την βριζεις. μπορεις να προσπερασεις το ποστ... τι να ζηλεψω μωρε?? δεν εχω τετοιο προβλημα, χιλια χρονια να ζησει η κοπελα και να ζησει οτι δεν εζησα εγω..

Remedy
25-10-2010, 23:26

δεν μπορει να σε ξεφτιλισει κανενας περισσοτερο απ οσο ξεφτιλιζεις εσυ τον εαυτο σου με τις αθλιοτητες που λες ναι??? και σε πειραζει που ξεφτιζω τον εαυτο μου δηλαδη?? πολυ ωραια δικαιολογια ειπες τωρα.. θες να ακουσεις πολλα \"μπουμπουνητα\" για να συνελθεις μου φαινεται... τελικα εισδαι αξιοθρηνητη!
οχι, με πειραζει που βριζεις καλοπροαιρετους ανθρωπους εδω μεσα που ηρθαν να συζητησουμε κατι που τους βασανιζει , για να ξεσπασεις τον φθονο σου απεναντι στις γυναικες και τα συμπλεγματα σου

selas-selas
25-10-2010, 23:28
Originally posted by dora-agxos
σελας εχεις τους χαρακτηρισμους στην τσεπη!χαλαρωσε λιγο! ναι εχω εναν χαρακτηρισμο! οχι χαρακτηρισμους! πεσατε ολοι σαν τα κορακια να με φατε! ΕΛΕΟΣ ! !

Remedy
25-10-2010, 23:28

κοιτα, αν ζηλευεις την κοπελιτσα των 16 ετων για την ηλικια της η για οτιδηποτε αλλο, δεν χρειαζεται να την βριζεις. μπορεις να προσπερασεις το ποστ... τι να ζηλεψω μωρε?? δεν εχω τετοιο προβλημα, χιλια χρονια να ζησει η κοπελα και να ζησει οτι δεν εζησα εγω..
α γεια σου!
τωρα ειπες την αληθεια.
αυτο που σε ενοχλει στην κοπελα και την βριζεις, ειναι οτι ζει οτι θα θελες να ζησεις εσυ και δεν εζησες..

selas-selas
25-10-2010, 23:32

οχι, με πειραζει που βριζεις καλοπροαιρετους ανθρωπους εδω μεσα που ηρθαν να συζητησουμε κατι που τους βασανιζει , για να ξεσπασεις τον φθονο σου απεναντι στις γυναικες και τα συμπλεγματα σου ειναι καλοπροαιρετοι, δεν αντιλεγω. και με αλλα λογια ειπα οτι ειναι ματαιο να προσπαθησουμε να συμβουλεψουμε μια 16χρονη γιατι οτι και να πουμε, εκεινο που ειναι να κανει, θα το κανει. δεν θα μας ακουσει.

selas-selas
25-10-2010, 23:34

α γεια σου!
τωρα ειπες την αληθεια.
αυτο που σε ενοχλει στην κοπελα και την βριζεις, ειναι οτι ζει οτι θα θελες να ζησεις εσυ και δεν εζησες.. εχω περασει καλα στη ζωη μου και δεν εχω κανενα παραπονο. ευχομαι αυτη να ζησει ακομα περισοτερα. πολυ στραβα τα \"παιρνεις\" ΜΑ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ !

Remedy
25-10-2010, 23:34
ειναι καλοπροαιρετοι, δεν αντιλεγω. και με αλλα λογια ειπα οτι ειναι ματαιο να προσπαθησουμε να συμβουλεψουμε μια 16χρονη γιατι οτι και να πουμε, εκεινο που ειναι να κανει, θα το κανει. δεν θα μας ακουσει.

με ΠΟΛΥ αλλα λογια ομως.
οταν λεω καποιον ΑΝΩΜΑΛΟ, δεν λεω με αλλα λογια οτι ειναι ματαιο να του δωσω συμβουλες, απλα τον βριζω.....
το ιδιο εκανες κι εσυ οταν ειπες λολιτα και αρρωστημενη την κοπελιτσα επειδη συζητησε για κατι απολυτα φυσιολογικο που συμβαινει σε χιλιαδες κορτισια, ΜΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

Remedy
25-10-2010, 23:40
.. βρε τι κανει η σχιζοφρενεια... τα πηρες τα χαπια σου??

αυτο να το θεωρησουμε διαγνωση η συνταγογραφηση?
τι χαπια προτεινεις?
να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα

selas-selas
25-10-2010, 23:41

ειναι καλοπροαιρετοι, δεν αντιλεγω. και με αλλα λογια ειπα οτι ειναι ματαιο να προσπαθησουμε να συμβουλεψουμε μια 16χρονη γιατι οτι και να πουμε, εκεινο που ειναι να κανει, θα το κανει. δεν θα μας ακουσει.

με ΠΟΛΥ αλλα λογια ομως.
οταν λεω καποιον ΑΝΩΜΑΛΟ, δεν λεω με αλλα λογια οτι ειναι ματαιο να του δωσω συμβουλες, απλα τον βριζω.....
το ιδιο εκανες κι εσυ οταν ειπες λολιτα και αρρωστημενη την κοπελιτσα επειδη συζητησε για κατι απολυτα φυσιολογικο που συμβαινει σε χιλιαδες κορτισια, ΜΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!! :o:o ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ! ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ! ενταξει την ειπα λολιτα... οταν μιλησα για αρωστια αναφερθηκα σε αλλες περιπτωσεις και ΟΧΙ στη συγκεκριμενη ! κανε μια επαναληψη σε παρακαλω πολυ! πφφφφφφφ...... και γω θα καιταξω ολα τα topic να δω απο τι πασχεις για σε προσεχω αλλη φορα... αντε..

selas-selas
25-10-2010, 23:42

τι χαπια προτεινεις?
να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα εισαι πολυ επιτηδια που καταφερες να με βγαλεις εξω απο τα νερα μου.. δεν το περιμενα οτι θα το καταφερεις! αλλα ολους μπορεις να το βγαλεις εσυ...

Remedy
25-10-2010, 23:43
:o:o ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ! ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ! ενταξει την ειπα λολιτα... οταν μιλησα για αρωστια αναφερθηκα σε αλλες περιπτωσεις και ΟΧΙ στη συγκεκριμενη ! κανε μια επαναληψη σε παρακαλω πολυ! πφφφφφφφ...... και γω θα καιταξω ολα τα topic να δω απο τι πασχεις για σε προσεχω αλλη φορα... αντε..

μην κουραζεσαι.
θα μας πει ο αντμιν απο τι πασχεις εσυ, που ειναι και ειδικος...

Remedy
25-10-2010, 23:46

τι χαπια προτεινεις?
να ρωτησουμε και τον αντμιν μηπως εχει καμια καλη ιδεα εισαι πολυ επιτηδια που καταφερες να με βγαλεις εξω απο τα νερα μου.. δεν το περιμενα οτι θα το καταφερεις! αλλα ολους μπορεις να το βγαλεις εσυ...
δεν χρειαζεσαι βοηθεια για να βγεις απο τα νερα σου. το εκανες με το καλημερα (με το νεο νικ) εδω μεσα. και συνεχιζεις....
ελπιζω να μας απαλλαξουν απο τις αθλιοτητες σου

Boltseed
25-10-2010, 23:50
:/

selas-selas
25-10-2010, 23:55

:o:o ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ ! ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ! ενταξει την ειπα λολιτα... οταν μιλησα για αρωστια αναφερθηκα σε αλλες περιπτωσεις και ΟΧΙ στη συγκεκριμενη ! κανε μια επαναληψη σε παρακαλω πολυ! πφφφφφφφ...... και γω θα καιταξω ολα τα topic να δω απο τι πασχεις για σε προσεχω αλλη φορα... αντε..

μην κουραζεσαι.
θα μας πει ο αντμιν απο τι πασχεις εσυ, που ειναι και ειδικος... ευχαριστω.

selas-selas
25-10-2010, 23:58

τι χαπια προτεινεις?
δεν χρειαζεσαι βοηθεια για να βγεις απο τα νερα σου. το εκανες με το καλημερα (με το νεο νικ) εδω μεσα. και συνεχιζεις....
ελπιζω να μας απαλλαξουν απο τις αθλιοτητες σου ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι λες.. ναι αλαξα μια φορα νικ.. ημουν ο mr. blondκαι επιδη ξεχασα τον κωδικο προσβασης εκανα εγγραφη εκ νεου με το νικ selas selas.. 2 φορες δηλαδη.. αθλια εισαι και φαινεσαι σαν και του λογου σου.. σου αρεσει να προκαλεις??

Soul_Rebel
26-10-2010, 00:02

Έλα βρε Selas –Selas, πριν 15 χρόνια ήταν άλλες εποχές, με τα καλά και τα κακά τους.
Κάθε νέο άτομο ενθουσιάζεται και γοητεύεται από κάποιον μεγαλύτερο, πόσο μάλλον τα κορίτσια που βρίσκουν ανούσια και ανώριμα τα αγόρια στην ηλικία τους. Το θεωρώ απόλυτα λογικό μια 16χρονη να ενθουσιαστεί ή ακόμη και να ερωτευτεί έναν μεγαλύτερο της. 11 χρόνια δεν είναι καμία τρελή διαφορά, ίσως φαίνεται τώρα, επειδή είναι ακόμη ανήλικη. Στο κάτω κάτω όμως, οι ηλικίες είναι απλά νούμερα, δεν σημαίνει πως ένας 16χρονος είναι ανώριμος και αντίστοιχα ένας 27 χρόνος είναι ώριμος, αυτά είναι στον άνθρωπο. Σίγουρα ο χρόνος δίνει εμπειρίες και γνώσεις, αλλά δεν είναι κανόνας.

Και τέλος, το τσουβάλιασμα και οι γενικεύσεις για συμπεριφορές, δεν είναι και ότι καλύτερο.

selas-selas
26-10-2010, 00:08
δεν ξερω.. μου φαινεται καπως.. δεν μπορω να φανταστω ενα κοριτσακι του σχολειου 16 χρονων με εναν ανδρα 27.. αμα ηταν 18 ναι.. 16 ειναι... παιδι..

Boltseed
26-10-2010, 03:08
Σελας,

οπως εσυ λες οτι 18 ναι, αλλα 16 οχι,

ετσι και καποιος αλλος μπορει να πει

16 ναι αλλα 14 οχι..!

(αυτος που θα πει πιο κατω νουμερα ναι, εκει υπαρχει ενα προβλημα.. )

elis
26-10-2010, 03:15
Ει ρε pad! χαχαχα! Τι μαθαινεις στο κοριτσακι?? Στερεοτυπα lindsay, μην ακους! :D :P
εχει και νικ lindsay τωρα το ειδα εχω πεσει ακριβωσ στην περιπτωση

elis
26-10-2010, 03:27
δεν ξερω.. μου φαινεται καπως.. δεν μπορω να φανταστω ενα κοριτσακι του σχολειου 16 χρονων με εναν ανδρα 27.. αμα ηταν 18 ναι.. 16 ειναι... παιδι..
αυτεσ ειναι 16 εγω παντωσ τισ πηδουσα και 12 να μου λεγαν οτι ηταν
http://encyclopediadramatica.com/File:16yearoldwhores.jpg
http://images.encyclopediadramatica.com/images/2/2f/3694002625a5640425500l.jpg

soft
26-10-2010, 08:33

για ποια standard μιλας εδω??
οτι αν ηταν 18 θα μπορουσενα το κανει ,αλλα 16 δεν μπορει γιατι το απαγορευει ποιος????/μαλλον οι νομοι για σενα ....της ενηλικιωσης ποοι νομοι ?? τις εκκλησιας ?του κρατους??του κοσμου??της οικογενειας ??τις υιοθετημενες δικες σου?? εκει βασιζεις τις αρχες σου??
Σου εχουν περασει ,και διαποτισει το μυαλο ολα αυτα τα χρονια ,μην το παιζεις εδω οτι εισαι ο :cool::cool:
Αλλα μαλλον τις ορμες σου εσυ,και την σεξουαλικοτητα σου την βρηκες μολις εκλεισες τα 18 και κατι ψιλα,.στα γενεθλια σου..
Τα προηγουμενα χρονια περιμενες την ενηλικιωση ,για να αρχισεις , και η διαφορα παντα να ειναι στα χρονια που σου περασαν, αλλλιως δεν παιζει για σενα
Λολιτες στρουμφιτες αρρωστημενες ,που γουσταρουνε προτυπο πατερα για τιμωρια δια μεσου του σεξ.??
Απαντησες δια μεσου της κοινωνιας της εκκλησιας ,του φροιντ του αντλερ του πιντερη του ασκητη μαζι ....στο θεμα :D:D:D

φωστηρες και φυλακες της σεξουαλικοτητας της ηθικης των φαντασιωσεων και των πραξεων χε χε :)

ioannis2
26-10-2010, 09:08
Καλήτερα στα 18 παρά ποτέ.

Λέω όχι από τα 16 γιατί μπορεί αυτό να απαγορεύεται από το νόμο, γι΄ αυτό το λόγο μόνο.Κατά τα λοιπά, από τη στιγμή που η σεξουαλική ικανότητα υπάρχει και μάλιστα πολύ έντονη σ΄ αυτή την ηλικία γιατί να μη δοκιμάσει κανείς;

Εγώ λόγο ντροπής και φόβου δε δοκίμασα και τώρα μετανοιώνω!

Soul_Rebel
26-10-2010, 12:44

Καταλαβαίνω τι εννοείς, αλλά αν το καλοσκεφτείς, τι 16, τι 17, τι 18. Αν κάποιος/α θεωρεί τον εαυτό του/της αρκετό ώριμο και υπεύθυνο για τις πράξεις του για να αντεπεξέλθει σε όλο αυτό, εγώ πάω πάσο.

Σίγουρα στην εφηβεία κάθε χρόνος μετράει εξαιτίας τον απότομων αλλαγών και σωματικών, αλλά και ψυχολογικών.

Προσωπικά δεν θεωρούσα τον εαυτό μου έτοιμο στα 16 μου , χωρίς να σημαίνει πως εκείνο το διάστημα είχα τα μυαλά πάνω από το κεφάλι μου, ελάχιστα άλλαξα από τα 16 στα 18, η αλλαγή ήρθε αργότερα, χρόνια αργότερα :)

selas-selas
26-10-2010, 14:58
αυτα ειναι θεμα ηθικης... δεν θα κανω καμια αλλη παρεμβαση στο θεμα αυτο.

Soul_Rebel
26-10-2010, 15:00

Η ηθική έχει πολλά πρόσωπα και ο καθένας έχει την δική του.
Διαφωνείς σε αυτό ;

selas-selas
26-10-2010, 15:03
Originally posted by Soul_Rebel

Διαφωνείς σε αυτό ; συμφωνω. τωρα μιλαμε για το συγκεκριμενο θεμα. διαφωνεις σε αυτο?

Soul_Rebel
26-10-2010, 17:27

Originally posted by Soul_Rebel

Διαφωνείς σε αυτό ; συμφωνω. τωρα μιλαμε για το συγκεκριμενο θεμα. διαφωνεις σε αυτο?

Συμφωνώ με την τοποθέτηση της Ghost , βρίσκω λογικό μια 16 χρόνη να γοητεύεται από μεγαλύτερους, αλλά διερωτώμαι, για τον 27χρόνο.

rock
16-11-2010, 20:07
καλησπερα...εδω και λιγο καιρο ειμαι ερωτευμενη με καποιον 11 χρονια μεγαλυτερο ειναι 27 χρονων...δεν τα εχουμε αλλα και εκεινος δειχνει να ενδιαφερεται,εχουμε βγει και καποιες φορες...πιστευετε οτι ειναι λαθος??

Δε νομιζω πως μπορει καποιος να πει αν ειναι λαθος η σωστο, καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος, εχει αλλες προτιμησεις, αναγκες κτλ αλλα και καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. Το σημαντικο ειναι να υπαρχει επικοινωνια.. Γενικα το βρισκω πολυ λογικο να ελκεται μια κοπελα απο καποιον μεγαλυτερο και περα απο το οτι μπορει αυτος να σε ελκυει εμφανισιακα, ισως τελικα υπαρχουν και ψυχολογικοι παραγοντες που οδηγουν σε αυτο, θεμα ασφαλειας κτλ. Δεν ξερω τι εμπειριες μπορει να ειχες σε θεματα σχεσεων αλλα γενικα οταν εισαι 16 χρονων (αν εισαι και απειρη σχετικα) εισαι εκ των πραγματων πιο ευαλωτη, μπορεις πολυ πιο ευκολα να προσκολληθεις σε καποιον και αν γενικα εχεις τετοια ταση να σε ελκυουν οι μεγαλυτεροι ενας λογος παραπανω. Απλα να σου πω οτι ενας μεγαλυτερος για διαφορους λογους, ειτε λογω εμπειριας δικης του ειτε λογω απειριας δικης σου ειναι πολυ πιο ευκολο να σε κανει να κολλησεις η να σε ''χειριστει'' αν βεβαια αυτο ηθελε, και επισης οτι ακομα κι αν ο τροπος που σκεφτεσαι μπορει να μην εχει τοση διαφορα απο τα 16 στα 18, ωστοσο απο τα 16 στα 20 απεχει χιλιομετρα, γι'αυτο μαλλον δε θα ελεγα τα ιδια ακριβως αν ελεγες πχ οτι εισαι 20 και ειναι 31. Ωστοσο ειλικρινεια και ανειλικρινεια υπαρχει παντα σε ολες τις ηλικιες, αυτο που θελω να πω ειναι να δεις αν οντως μπορεις να χειριστεις μια τετοια σχεση, εχει να κανει με το πως εισαι σαν ατομο.
Και σε θεματα διαφορας ηλικιας αλλα και σε πολλα αλλα ειναι ασχημο να μπαινουν ταμπελες και ορια γιατι το μονο που κανουν ειναι να δημιουργουν ενοχες και προβληματισμους. Η ουσια ειναι τα ατομα που εχουν τη σχεση μεταξυ τους να νιωθουν καλα , αυτο και τιποτα αλλο

lindsay
17-11-2010, 01:44
Γεια σας!!Σας ευχαριστω πολυ για της απαντησεις σας αλλα τωρα πια δεν εχει καμια σημασια με τον Αντωνη δεν μιλαμε πια ξαφνικα κοψαμε καθε επικοινωνια και το μονο σιγουρο ειναι οτι νιωθω πιο δυστυχισμενη απο ποτε...

elis
17-11-2010, 09:22
ο αντωνησ λογικα εκτοσ απο σενα επαιζε και με αλλεσ οποτε του κατσε καποια απο τισ αλλεσ κι εκοψε

*Ghost*
17-11-2010, 12:06
Ολα καλα, Lindsay! Σε λιγο που θα γνωρισεις καποιον καινουριο θα χαιρεσαι που χωρισες και σου δοθηκε η ευκαιρια για καινουρια πραγματα! Εισαι πολυ μικρη εξαλλου, ολη η ζωη ειναι μπροστα σου! :D

CeliaM
20-11-2010, 01:11
Το θέμα κλειδώνει εξ αιτίας παραβίασης των όρων χρήσης.