PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : φοβαμαι πολυ......

mr.blond
31-08-2010, 16:47
καλησπερα σε ολους τους συνδικτυους.. θα μπω στο θεμα κατευθειαν, σημερα παρατηρησα οτι το δακτυλιδι που φορεσα πριν 1,5 μηνα περιπου ενω μπηκε σχετικα δυσκολα στο δακτυλο σημερα βγαινει σχεδον απο μονο του.. εχω χασει 5 κιλα και δεν εχω ορεξη για φαγητο. ενα αχλαδι εφαγα σημερα ολη μερα και κοντευω να σκασω,, θελω να κανω εμετο. νομιζω πως εχω καρκινο. δεν αντεχω αλλο..:(:(:(:(:( ειπα στο γιατρο να μου γραψει εξετασεις και μου ειπε αυριο να τις κανω. δεν θα αντεξω ως αυριο..

magenta
31-08-2010, 16:59
get a life....get a hobby...... αν βρεις πραγματα να κανεις δεν θα ασχολεισαι με χαζα του μυαλου και θα εχεις και μια χαρα ορεξη να φας.το να χανουμε και κανα κιλο που και που δεν ειναι κακο,ισα ισα καλο ειναι για την υγεια μας αν το χουμε παραπανισιο . μιλα σε καποιον φιλο,κοινωνικοποιησου και ξεχνα τα περι καρκινου...μια χαρα εισαι αλλα αν δεν κανεις τις εξετασεις δεν σε βλεπω να χαλαρωνεις. δες και βρες τι σε απασχολει πραγματικα και ασε τα περι καρκινου γιατι ειναι βραχυκυκλωματα του μυαλου δεν πρεπει να δινεις σημασια...........

mr.blond
31-08-2010, 17:17
εχω φιλους και βγαινω σχεδον καθε μερα αλλα δεν συμετεχω στις συζητησεις τωρα τελευταια γιατι το μυαλο μου ειναι ΔΙΚΑΙΩΣ κολημενο γιατι βσιγουρα κατι εχω.. σου λεω το δακτυλιδι βγαινει σχεδον μονο του.. πως γινεται αυτο?? ξερεις κατι?? βαρεθηκα ολες τις μαλακιες που υπαρχουν στην ζωη περι θρησκειας για το θεο. δεν υπαρχει θεος, αν υπηρχερ θα ηταν μαλακας. ο χριστος υπηρξε και ηταν απλα ενας εξυπνος καλος ανθρωπος που ηξερε γιατροσοφια. να πανε γαμηθουνε ολα αυτα.. ειναι απλα.. τριχες κατσαρες!!!!!!!!!

magenta
31-08-2010, 17:23
γιατι ποιος σου ειπε οτι υπαρχει καλε θεος?εννοειται πως δεν υπαρχει.αλλα αν το καταλαβαιναν αυτο οι ανθρωποι δεν θα ειχαν που αλλου να εναποθεσουν την ευθυνη της ζωης τους και θα τρελαινονταν! παντα θελουμε να εχει καποιος αλλος την ευθυνη της ζωης μας ,οχι εμεις παντως!! ειναι μεγαλο το βαρος βλεπεις της ευθυνης της δικης μας ζωης!τοσες αποφασεις να παρει κανεις...πφφφφ...μπελας!!
και καταρχας πως σου ηρθε τωρα η φλασια για τον θεο εσενα?
και το δαχτυλιδι σου βγαινει επειδη δεν τρως,απλα πραγματα και λογικα.τωρα γιατι δεν τρως ειναι μια αλλη ιστορια ισως πονεμενη

dora-agxos
31-08-2010, 17:26
Originally posted by mr.blond
εχω φιλους και βγαινω σχεδον καθε μερα αλλα δεν συμετεχω στις συζητησεις τωρα τελευταια γιατι το μυαλο μου ειναι ΔΙΚΑΙΩΣ κολημενο γιατι βσιγουρα κατι εχω.. σου λεω το δακτυλιδι βγαινει σχεδον μονο του.. πως γινεται αυτο?? ξερεις κατι?? βαρεθηκα ολες τις μαλακιες που υπαρχουν στην ζωη περι θρησκειας για το θεο. δεν υπαρχει θεος, αν υπηρχερ θα ηταν μαλακας. ο χριστος υπηρξε και ηταν απλα ενας εξυπνος καλος ανθρωπος που ηξερε γιατροσοφια. να πανε γαμηθουνε ολα αυτα.. ειναι απλα.. τριχες κατσαρες!!!!!!!!!

η θρησκεια που κολλαει με ολα τα παραπανω?

γιατι σου εχει καρφωθει η ιδεα οτι εχεις καρκινο?

αφου βρε δεν τρως,το λες και μονος σου,επομενο δεν ειναι να χανεις κιλα??

ξεκολλησε το μυαλο σου απο ολα αυτα!

mr.blond
31-08-2010, 17:27
δεν εχω ορεξη γιαυτο δεν τρωω... ενας οικογενειακος φιλος μαςε
εχει παρομοια συμπτωματα και εχει καρκινο..

magenta
31-08-2010, 17:31
αυριο που θα κανεις τις εξετασεις και οοταν βγουν τα αποτελεσματα πες μας και εμας απλα για επιβεβαιωση οτι δεν εχεις κατι. πως σου εχει κολλησει οτι εχεις κατι αληθεια?και γιατι γραφεις σε φορουμ ψυχολογιας αν το θεμα σου ειναι καθαρα οπως λες και εισαι σιγουρος...καρκινικο?? βρες αλλο φορουμ που θα σε βοηθησει!

....απ την στιγμη λοιπον που γραφεις εδω.....σημαινει οτι ισως εχεις αντιληφθει οτι εχεις καποιο ψυχολογικο προβλημα... ααααααρα προσπαθησε να το απομονωσεις σαν τετοιο και μην βαζεις την υγεια σου σε σκεψεις καταστροφικες!!!!! παρα πολλα παιδια απο εδω εχουν παρομοιο προβλημα με σενα και μεχρι στιγμης κανεις δεν ειπε.. -τελικα εχω καρκινο παιδια! κανεις δεν το εχει πει! ολα ειναι στο μυαλο,διαβασε τις ιστοριες σου και δες ομοιοτητες με σενα που θα σε βοηθησουν να το εκλογικευσεις το ολο φαινομενο του μυαλου σου.θελει προσπαθεια κανενας δεν ειπε το αντιθετο αλλα αξιζει τον κοπο να προσπαθησεις να....δαμασεις το καρκινοκαταστροφικο σου μυαλο!

dora-agxos
31-08-2010, 17:31
ωραια λοιπον κανε τις εξετασεις που θελεις να δεις που θα ειναι ολα οκ..

ψυχολογικο ειναι κ εισαι ολιγον κατα φαντασιαν ασθενης..

λοιπον βρες τροπους να μην σκεφτεται αυτες τις βλακειες το μυαλο,ναι?

μια βολτα,ενα καλο βιβλιο,ταινια...

mr.blond
31-08-2010, 17:33
Originally posted by dora-agxos

η θρησκεια που κολλαει με ολα τα παραπανω?

γιατι σου εχει καρφωθει η ιδεα οτι εχεις καρκινο?

αφου βρε δεν τρως,το λες και μονος σου,επομενο δεν ειναι να χανεις κιλα??

ξεκολλησε το μυαλο σου απο ολα αυτα! απανταω με τη σειρα που εγραψες:η θρησκεια, λενε μερικοι πως ειναι αληθινη, οτι υπαρχει θεος. μαλακιες δηλαδη. πιστευω πως εχω καρκινο γιατι αδυνατισα και αλλο και δεν εχω ορεξη να φαω καθολου:( δεν εχω δυναμη καθολου. το οτι δεν εχω ορεξη σημαινει οτι καποια ασθενεια υπαρχει:(

mr.blond
31-08-2010, 17:38
με τι κουραγιο να διαβασω αφου κοντευω να πεθανω απο το φοβο μου:(:(.. ναι magenta εχω καποιο προβληματακι ψυχολογικο, σωστα καταλαβες. εχω ΙΨΔ:(

dora-agxos
31-08-2010, 17:40
κοιταξε η θρησκεια δεν κολλαει με ολα τα παραπανω οκ?δικαιωμα σου να μην πιστευεις στον θεο..

ξεκινα να πιστευεις σε εσενα λοιπον..

το οτι δεν εχεις ορεξη,ειναι καθαρα ψυχολογικο..!

δοκιμασε λιγο να χαλαρωσεις,να μην σκεφτεσαι τετοια πραγματα κ θα δεις πως θα ανοιξει κ η ορεξουλα..:)

αντε..τα εχω περασει κ εγω αυτα τα κουλα!!

mr.blond
31-08-2010, 17:48
dora εχει σχεση γιατι αν υπηρχε θεος (οπως πιστευουν πολλοι) δεν αφηνε να συμβαινει τετοιο κακο σε ανθρωπους που δεν εκαναν κακο σε κανενα, να υποφερουν ετσι, αν αυτο οπως πιστευουν πολλοι το κανει για να μας δοκιμασει τι ανθρωποι ημαστε, τοτε ειναι αδικος.

dora-agxos
31-08-2010, 17:55
ο θεος μπλοντ μου μας εδωσε μυαλο κ καρδια για να προσφερουμε,σε αυτο το δωρο που λεγεται ζωη..

ολα τα ασχημα που συμβαινουν στον ανθρωπο,υπευθυνος ειναι μονο ο ανθρωπος!

ο ανθρωπος εφερε την αρρωστεια!

ο ανθρωπος κανει πολεμους!

ο ανθρωπος σκοτωνει αθωους!

ο ανθρωπος σκοτωνει τον εαυτο του!

δεν ειναι δοκιμασιες αυτα μπλοντ!

ασχετο το θεμα με το θρεντ σου,αλλα αφου θες να μιλησεις κ γιαυτο..

Boltseed
31-08-2010, 18:01

εγω ξερω τουλαχιστον αλλα 85 ατομα που δεν εχουν ορεξη, δεν τρωνε, εχουν χασει αρκετα κιλα, αλλα δεν εχουν καρκινο.

Boltseed
31-08-2010, 18:04
νομιζω πως εχω καρκινο. δεν αντεχω αλλο..:(:(:(:(:( .

εστω οτι εχεις καρκινο.

θεραπεια δεν υπαρχει, τουλαχιστον οχι σιγουρη.

οποτε δεν εχει νοημα να ανησυχεις αφου θα πεθανεις σιγουρα.
Τουλαχιστον φροντισε να αξιοποιησεις τις τελευταιες σου στιγμες στην ζωη, οσο πιο καλυτερα μπορει..!
Οι τελευταιες σου στιγμες μπορει να μετρηθουν σε ωρες, μερες,μηνες,χρονια,δεκαετι ς,εικοσαετιες.

για αυτο... μην χανεις χρονο..!

mr.blond
31-08-2010, 18:06
εγω συμφωνω dora σε αυτα που λες αλλα καποιοι αποδιδουν αλλου τις ευθυνες, οταν κατι μεγαλο συμβαινει, στο θεο. και για να κλεισει το θεμα αυτο, θεος δεν υπαρχει. ολα ο ανθρωπος τα κανει και τα δημιουργει, αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

mr.blond
31-08-2010, 18:08
εγω συμφωνω dora σε αυτα που λες αλλα καποιοι αποδιδουν αλλου τις ευθυνες, οταν κατι μεγαλο συμβαινει, στο θεο. και για να κλεισει το θεμα αυτο, θεος δεν υπαρχει. ολα ο ανθρωπος τα κανει και τα δημιουργει, αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

dora-agxos
31-08-2010, 18:09
Originally posted by Boltseed

εστω οτι εχεις καρκινο.

Τουλαχιστον φροντισε να αξιοποιησεις τις τελευταιες σου στιγμες στην ζωη, οσο πιο καλυτερα μπορει..!
Οι τελευταιες σου στιγμες μπορει να μετρηθουν σε ωρες, μερες,μηνες,χρονια,δεκαετι ς,εικοσαετιες.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

mr.blond
31-08-2010, 18:11

εστω οτι εχεις καρκινο.

για αυτο... μην χανεις χρονο..! :o:o:o:o:o:o:o:o μα τι λεςςςςς χτυπα ξυλο απο κει!!!!!!!!!!!! το θεμα ειναι να μην εχω!!!!!!!!!

dora-agxos
31-08-2010, 18:11

οι θρησκευτικες σου πεποιθησεις δεν με αφορουν μπλοντ..

κοιτα μονο σταματησεις να σκεφτεσαι τον καρκινακο!

mr.blond
31-08-2010, 18:14

εστω οτι εχεις καρκινο.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! βρε που ειναι το αστειο!?!? εγω υποφερω, εστω και στην ιδεα κ συ γελας.. ωραια συμπαρασταση

Boltseed
31-08-2010, 18:20

:o:o:o:o:o:o:o:o μα τι λεςςςςς χτυπα ξυλο απο κει!!!!!!!!!!!! το θεμα ειναι να μην εχω!!!!!!!!!

ναι αυτο λεω και εγω. οτι και να εχεις καρκινο, τοτε γιατι να ανησυχεις? μπορεις να κανεις κατι για αυτο? μπορεις να σωσεις την κατασταση μηπως? Ειναι μια κατασταση μη-αναστρεψιμη και το μονο που εχεις να κανεις ειναι να περιμενεις..

..ή να κανεις και αλλα πραγματα οπως να ζησεις την ζωη σου χωρις αγχος πλεον αφου θα εχεις ξεπερασει τον λογο του αγχους.

Θυμηθηκα τωρα μια σκηνη απο μια ταινεια με εναν τυπο που ηταν σε πτερυγα μελοθανατων και οποτε εκανε φασαρια του λεγανε οι φύλακες \"σταματα γιατι αλλιως....\" , και αυτος τους ελεγε \"αλλιως ΤΙ? θα με σκοτωσετε?\" , αυτοι κοιταγαν το ταβανι μετα και αυτος συνεχιζε να κανει οτι θελει.

;)

dora-agxos
31-08-2010, 18:21
βρε γελαω με το χιουμορ του μπολτ..οχι με εσενα.

τι ηλικια εχεις μπλοντ?απο περιεργεια ρωταω κ αν γινομαι αδιακριτη συγνωμη.

mr.blond
31-08-2010, 18:25

οι θρησκευτικες σου πεποιθησεις δεν με αφορουν μπλοντ..

κοιτα μονο σταματησεις να σκεφτεσαι τον καρκινακο! μα δεν εχω θρησκευτικες πεποιθησεις, ισα-ισα. παντως οι καταθληπτικοι πιστευουν στο θεο γιατι το προβλημα τους ειναι τοσο μεγαλο που ειναι πανω απο τους ιδιους και δεν μπορουν να αποδωσουν ευθηνη στο εαυτο τους και το \"φορτωνουν\" αλλου το προβλημα.

mr.blond
31-08-2010, 18:29
βρε γελαω με το χιουμορ του μπολτ..οχι με εσενα.

τι ηλικια εχεις μπλοντ?απο περιεργεια ρωταω κ αν γινομαι αδιακριτη συγνωμη. ναι καλα λες γινεσαι αδιακριτη.... γι\'αυτο \"ομοιος τον ομοιο\": 88 ειμαι

mr.blond
31-08-2010, 18:31

:o:o:o:o:o:o:o:o μα τι λεςςςςς χτυπα ξυλο απο κει!!!!!!!!!!!! το θεμα ειναι να μην εχω!!!!!!!!!

ναι αυτο λεω και εγω. οτι και να εχεις καρκινο, τοτε γιατι να ανησυχεις? μπορεις να κανεις κατι για αυτο? μπορεις να σωσεις την κατασταση μηπως? Ειναι μια κατασταση μη-αναστρεψιμη και το μονο που εχεις να κανεις ειναι να περιμενεις..

..ή να κανεις και αλλα πραγματα οπως να ζησεις την ζωη σου χωρις αγχος πλεον αφου θα εχεις ξεπερασει τον λογο του αγχους.

Θυμηθηκα τωρα μια σκηνη απο μια ταινεια με εναν τυπο που ηταν σε πτερυγα μελοθανατων και οποτε εκανε φασαρια του λεγανε οι φύλακες \"σταματα γιατι αλλιως....\" , και αυτος τους ελεγε \"αλλιως ΤΙ? θα με σκοτωσετε?\" , αυτοι κοιταγαν το ταβανι μετα και αυτος συνεχιζε να κανει οτι θελει.

;) εσυ θα με τρελανεις βλεπω..

dora-agxos
31-08-2010, 18:33
88 ηλικια δεν υπαρχει!ειναι ολοι στην οδο αναπαυσεως!

ειδα το προφιλ σου ομως!!

αιντε νεοτατος εισαι!!ρουφηξε την ζωη!!!(τα λεω για να τα ακουω κ εγω!!)

mr.blond
31-08-2010, 18:54
88 ηλικια δεν υπαρχει!ειναι ολοι στην οδο αναπαυσεως!

ειδα το προφιλ σου ομως!!

αιντε νεοτατος εισαι!!ρουφηξε την ζωη!!!(τα λεω για να τα ακουω κ εγω!!) στην οδο αναπαυσεως?? χαχαχα...
μιας και ειπες να ρουφηξω τη ζωη σκεφτηκα να παω να φτιαξω ενα φραπε να ρουφηξω.. ψαχτηρι.. ε ψαχτηρι...:)

magenta
01-09-2010, 01:42
βρε james bond ...blond τελος παντων αντε κοιμησου γιατι αυριο εχεις και τις χαζοεξετασεις. τουλαχιστον στις καλυπτει κανα ταμειο η θα τα σκασεις?

magenta
01-09-2010, 01:44
αυτα τα χαζα τα ταμπελακια που σας κοτσαρουν οι ψυχολογοι-ψυχιατροι......αχχχχ καταστροφη! αν σε καποιον πεις οτι εχει ιψδ οοοοοολη του την ζωη θα λεει :ειμαι αααααρωστος.......εχω ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη ...εχω ιψδ...... σνιφ κλαψ

magenta
01-09-2010, 01:46
αυτο το ιψδ που σου ειπαν οτι εχεις ειναι ενα -κλικ-του μυαλου σου!αν πεισεις το μυαλο σου οτι δεν εχεις τιποτα ...δεν θα χεις και ιψδ..... και θα σε μια χαρα. και βαζουμε και στοιχημα οτι θα τρως κι ολας??????????

dora-agxos
01-09-2010, 01:48
πεστα ρε κοριτσι!

TSOF
01-09-2010, 14:29

εγω ξερω τουλαχιστον αλλα 85 ατομα που δεν εχουν ορεξη, δεν τρωνε, εχουν χασει αρκετα κιλα, αλλα δεν εχουν καρκινο.

TSOF
01-09-2010, 14:45
καλησπερα κ καλο μηνα ειμαι νεο μελος ......εγω εδω κ κατι μηνες εχασα 4 κιλα κ μου εχει γινει εμμονη οτι κατι κακο εχω...εκανα εξετασεις αιματος κ ειχα αιματοκριτη σον πατο..αναιμια δλδ....κ μου εδωσε χαπια σιδηρου..επισης πολυ πολυ λιγα λευκα ανεβασμενα..ε απο τοτε νμιζω οτι εχω καμια λευχαιμια...ο γιατρος βεβαια δν αναφερθηκε σε τπτ τετοιο..γτ εχω κ ινομυοματα κ το απεδωσε εκει...την αναιμια. τρεμω δν ανεβαινω σε ζυγαρια μηπως διξει οτι εχασα κ αλλο κιλο. αυτα κ sorry για το παραληρρημα...αλλα παντα φοβομουν τις αρρωστιες.

mr.blond
01-09-2010, 16:29
Originally posted by magenta
βρε james bond ...blond τελος παντων αντε κοιμησου γιατι αυριο εχεις και τις χαζοεξετασεις. τουλαχιστον στις καλυπτει κανα ταμειο η θα τα σκασεις? τα σκαω:)

magenta
01-09-2010, 18:48
ασυμφορη φοβια.......... ξανασκεψου το...!

selas-selas
01-09-2010, 23:36
ασυμφορη φοβια.......... ξανασκεψου το...! τι να ξανασκεφτω? ειμαι ο mr blond και εκανα εγγραφη εκ νεου

dora-agxos
01-09-2010, 23:40
Originally posted by selas-selas

ασυμφορη φοβια.......... ξανασκεψου το...! τι να ξανασκεφτω? ειμαι ο mr blond και εκανα εγγραφη εκ νεου

ενα δυο!ενα δυο!ψαχτηρι εδω!

το καταλαβαμε!! :P

(βορειο σελας?)

selas-selas
02-09-2010, 00:13

(βορειο σελας?) χαχαχαχαχαχαχαχα!! ελιωσα..στο.. γελιο... πωπω θοδωρα.. εχεις πολυ χιουμορ!!

dora-agxos
02-09-2010, 00:16

(βορειο σελας?) χαχαχαχαχαχαχαχα!! ελιωσα..στο.. γελιο... πωπω θοδωρα.. εχεις πολυ χιουμορ!!

κυρ θοδωρε σε καταλαβα απο το βιογραφικο!(βασιλακης καιλας)

:P

selas-selas
02-09-2010, 00:23

κυρ θοδωρε σε καταλαβα απο το βιογραφικο!(βασιλακης καιλας)

:P σκορδοκαιλας

dora-agxos
02-09-2010, 00:25
ξεκινησες να τρως η θα πεσει ραβδος???

selas-selas
02-09-2010, 00:31
ξεκινησες να τρως η θα πεσει ραβδος??? εφαγα ροβυθια

dora-agxos
02-09-2010, 00:33
χαχααχαχχαχα!!

αγαπημενο φαι!!

selas-selas
02-09-2010, 00:44
χαχααχαχχαχα!!

αγαπημενο φαι!! ναι και κανει και καλον αερα απο πισω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

dora-agxos
02-09-2010, 00:47

χαχααχαχχαχα!!

αγαπημενο φαι!! ναι και κανει και καλον αερα απο πισω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

αμα εχεις μποφορ οπισθεν εισαι οκ!

:P

selas-selas
02-09-2010, 00:51
εχεις πολυ γελιο θοδωρα, παει ο δοθωρος πνιγηκε στο γελιο

magenta
04-09-2010, 19:17

να το ξανασκεφτεις και να αλλαξεις φοβια γιατι δεν σε συμφερει .χαλας πολλα λεφτα σε εξετασεις! τελικα τι εγινε με τα αποτελεσματα...........?????

selas-selas
04-09-2010, 19:28

να το ξανασκεφτεις και να αλλαξεις φοβια γιατι δεν σε συμφερει .χαλας πολλα λεφτα σε εξετασεις! τελικα τι εγινε με τα αποτελεσματα...........????? θα ζησω τελικα:D

magenta
04-09-2010, 19:42
σωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωπα!!!! !! τι σου ελεγα! αυτα για να ΄βλεπεις και να ξερεις για την επομενη φορα

selas-selas
04-09-2010, 22:45
σωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωπα!!!! !! τι σου ελεγα! αυτα για να ΄βλεπεις και να ξερεις για την επομενη φορα την επομενη φορα θα κανω αλλες εξετασεις, για λευχαιμια.. χαχαχαχαχαχα

magenta
05-09-2010, 00:42
καποιος θελει ξυλο!!! τουλαχιστον γελας!καλο ειναι αυτο!

selas-selas
05-09-2010, 13:14
καποιος θελει ξυλο!!! τουλαχιστον γελας!καλο ειναι αυτο! ο γιατρος θελει ξυλο. τωρα γελαω και για πλακα, αμα δεν μπορω γαργαλιεμαι για να γελασω. χαχαχαχαχαχαχαχα

lightaura
15-01-2011, 08:12

το δικαιωμα σου να μην πιστευεις σε κατι και να εκφραζεις την αποψη σου σταματαει εκει που αρχιζεις να προσβαλλεις τα πιστευω των αλλων και εν συνεχεια ορισμενους ανθρωπους. Ειδικα σε ενα τετοιο ιδιαιτερο θεμα. Με συγχωρεις πολυ αλλα θεωρω απαραδεκτο τον τροπο σου.