PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Τι σκέφτεστε;

Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89

KENO
14-08-2011, 23:54
doomιζει υπεροχα η BloodyKate, μονο που δεν ακουω πλεον mdb... :P

BloodyKate
15-08-2011, 00:35
χεχεχεχεχ θα σοβαρευτώ μια μέρα και θα γίνω σκυλού :Ρ ! όπως μου έλεγαν κάποιοι γνωστοί :Ρ

KENO
15-08-2011, 00:38
εγω παντως δεν ειμαι σκυλας, ακουω dod για κλαψα, dhg για σπαστα, mfg για αστα, ntm για πλακα, και πολλα πολλα αλλα. το μοναδικο ποιοτικο σκυλαδικο που μπορω να βρω ειναι ο Σφακιανακης και τιποτα αλλο!

BloodyKate
15-08-2011, 00:44
αααααα ΚΕΝΟ!! μου τα χαλάς! θα σε μαλώσω! άμα δεν χαιδεψεις το αυτάκι σου με ένα βολάνη ένα φλορινιώτη έστω ένα κιάμο βρε αδερφέ! τι τη θες τη μουσικη?????????? :Ρ

KENO
15-08-2011, 00:46
ειπαμε τα χαϊδευω με οτιδηποτε σε ntm και γενικοτερα απο εκει, αλλα κι απο ελληνικο hip hop, νομιζω μου αρκει η υποκουλτουρα. παρακατω δε φτανει το επιπεδο, συγνωμη...

BloodyKate
15-08-2011, 01:01
:Ρ ναι το πιασα απο την αρχη... ενα αποτυχημενο αστειακι εκανα :)

carrot
15-08-2011, 01:04
Πως να εξαφανίσω και το τελευταίο ίχνος ευφυίας.

Remedy

πιεσμενη
15-08-2011, 01:06
Οτι απο την πολλη σκεψη......βαριεμαι πια να σκεφθω!!!!!!!!

Gypsy Cello
15-08-2011, 01:09
χαχαχα και γω το παθαίνω συχνά!!! χαλάρωσε φιλενάδα :)

πιεσμενη
15-08-2011, 01:11
χαχαχα και γω το παθαίνω συχνά!!! χαλάρωσε φιλενάδα :)

Αουουουουουουουουουουουου ουμμμμμμμμμμμμμμ...... ωρα για υπνο... καληνυχτα μικρη... ;)

BloodyKate
15-08-2011, 01:24
Gypsy Cello ευχαριστώ για το μήνημα!!!!!! προσπάθησα να απαντήσω αλλά δεν μπόρεσα να το στείλω :\

Gypsy Cello
15-08-2011, 01:31
:)..................

carrot
15-08-2011, 01:55
Έβγαλα τις παντόφλες μου και παραλίγο να γλιστρήσω από το πολύ νερό...

BloodyKate
15-08-2011, 02:23
χμμμ σκεφτομαιιι........................οτ ι κάποιος πρέπει να αυξήσει το όριο μυνημάτων :)

Gypsy Cello
15-08-2011, 02:32
Σκέφτομαι ότι η κατάθλιψη είναι φλεγμονή του νευρικού συστήματος. Σκέφτομαι ότι προέρχεται τόσο από ενδογενείς όσο και από εξωγενείς παράγοντες. Σκέφτομαι πως ότι κι αν είναι πρέπει να το ξεφορτωθώ αυτό το παράσιτο. Σκέφτομαι, σκέφτομαι, σκέφτομαι. Δεν αντέχω άλλο κουράστηκα. Αυτό που αισθάνομαι είναι βαθιά εξάντληση. Δεν αντέχω άλλο ρε γαμώτο. Γιατί σε μένα; Γιατί; γιατί; γιατί; Όσο κι αν είναι μάταιο συνεχίζω ν' αναρωτιέμαι. Δεν αντέχω άλλο, που είναι η χαρά;

carrot
15-08-2011, 02:34
Δεν αντέχω άλλο, που είναι η χαρά;,

Στον βωβό κινηματογράφο.

ALIA
15-08-2011, 02:34
Σκέφτομαι ότι η κατάθλιψη είναι φλεγμονή του νευρικού συστήματος. Σκέφτομαι ότι προέρχεται τόσο από ενδογενείς όσο και από εξωγενείς παράγοντες. Σκέφτομαι πως ότι κι αν είναι πρέπει να το ξεφορτωθώ αυτό το παράσιτο. Σκέφτομαι, σκέφτομαι, σκέφτομαι. Δεν αντέχω άλλο κουράστηκα. Αυτό που αισθάνομαι είναι βαθιά εξάντληση. Δεν αντέχω άλλο ρε γαμώτο. Γιατί σε μένα; Γιατί; γιατί; γιατί; Όσο κι αν είναι μάταιο συνεχίζω ν' αναρωτιέμαι. Δεν αντέχω άλλο, που είναι η χαρά;
Τετοιες σκεψεις κανεις βρε τετοια ωρα?! Τι θα ελεγες να ξαπλωσεις και να ξεκουραστεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ??!

Gypsy Cello
15-08-2011, 02:37
Τετοιες σκεψεις κανεις βρε τετοια ωρα?! Τι θα ελεγες να ξαπλωσεις και να ξεκουραστεις ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ??!

Δεν μπορώ! Ήμουν ανέκαθεν νυχτερινός τύπος! :)

ALIA
15-08-2011, 02:40
Δεν μπορώ! Ήμουν ανέκαθεν νυχτερινός τύπος! :)
Ναι αλλα οποιος νυχτα περπατει....!

Gypsy Cello
15-08-2011, 02:51
χαχαχα! :D Εσύ γιατί ξενυχτάς;

ALIA
15-08-2011, 02:56
χαχαχα! :D Εσύ γιατί ξενυχτάς;
Κοιτα...Γενικα κοιμαμαι σχετικα νωρις(12-1) εκτος απο καποιες εξαιρεσεις σαν την σημερινη! Ενα διαστημα,μαλιστα,κοιμομουν κατα τις 4-5(δεν ξερω τι με ειχε πιασει)! Ελπιζω να σε κατατοπισα πληρως αναφορικα με τη συχνοτητα του υπνου μου(κανονικη αναφορα)!!!

KENO
15-08-2011, 12:10
σκεφτομαι οτι η Ναταλια θα εδειχνε καλυτερη με σοφιστικε γυαλακια, παρα με τις γυαλουμπες τις τεραστιες. κι εσεις εδω κοριτσακια, προτιμηστε τα πρωτα, σας κανουν πιο σοβαρες κι ομορφες! επισης σκεφτομαι τον μεταλλα τον Χεσερ (Hesher) που τα ειχε γραψει ολα στ'αρχιδια του και ζουσε πραγματικα παιδια!!!! ΚΩΛΟΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ???? ολη μερα κλανουμε πινουμε χυνουμε φτυνουμε παναγια μου τι θα γινουμε φαση, στα τσακιδια!

carrot
15-08-2011, 13:16
Σκέφτομαι αυτό:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/70/Voynich.png

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A7%CE%B5%CE%B9%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%C F%86%CE%BF_%CE%92%CF%8C%CE%B9%CE%BD%CE%B9%CF%84%CF %82

Μιας και το έχω το χόμπι της μετάφρασης σκέφτομαι να του ρίξω μια ματιά.

IRENEMARINA
15-08-2011, 13:21
Τι ν' τούτο; (α!! οκ!! έριξα μια ματιά στον σύνδεσμο... )

KENO
15-08-2011, 13:58
σκεφτομαι τα λογια του Χεσερ: There is nothing to be ashamed of that they want to fuck someone. People have fucked vaginas hundreds of years, probably longer. Nothing wrong with wanting their pussy! κι οντως ετσι ειναι, δε μπορει να αλλαξει τωρα αυτο. οταν δε καλυπτεις τις αναγκες σου φιλαρακι, ειναι φυσιολογικο να μη νιωθεις καλα, να ξεφευγεις και να χανεις και τον εαυτο σου!

KENO
15-08-2011, 14:05
γιαυτο το γραφω στα ελληνικα το ονομα του κι οχι στ'αγγλικα, γιατι γιναμε χεσερ μεσα και δε καλυπτουμε τις αναγκες μας. γενικοτερα απευθυνεται, δε χρειαζεται να ειναι καποιος αρρωστος για να μη καλυπτει τις αναγκες του στη σημερινη κενονια. αν και το γυναικειο φυλο τις καλυπτει ευκολοτερα...

KENO
15-08-2011, 14:19
σκεφτομαι να μην εχω κι εγω το ερασμους ρε πουστη να φευγα πιο ευκολα. τωρα θα πρεπει να κανω ταμα στη Παναγια τη μαλακομπουκουσα!

KENO
15-08-2011, 14:43
στη συγκεκριμενη και να κανεις θα ναι ατιμο ταμα
καλυτερα απευθυνσου στο πρωτοτυπο...στη πρωτοτυπη εκανα οταν ημουν ενος χρονου για να ξεκολλησω απ'τα παμπερς. περσυ εκανα στη Παναγια τη πεοκρατουσα για να ξεκολλησω απ'τη χωρα, αλλα και παλι δεν ειδα το φως...

Οκ
αλλα κατ εμε υπαρχει ελλειψη υγειας οταν δεν ειναι το πρωτο να κανει καποιος
το να επιδιωξει να τις καλυψει.
ΥΓ: το γυναικειο φυλο εχει να τραβηξει λουκι με την κριση
μιας και η κυριαρχη της αναγκη πιανει πλεον πατο.
Αρα δεν ειναι απο τα τυχερα ζωδια για φετος.οκ αλλα το γυναικειο φυλο μπορει να εχει το σεξ ευκολοτερα απ'οτι το αντρικο. και με εναν και με δυο και με οσους μαλακες μπορει να πιασει η καθε μια! ο αντρας αναγκαστικα οταν δεν εχει παει στα μπουρδελα και πλερωνει κι ολας. φταιει που το μουνι γεμιζει, ενω η πουτσα αδειαζει.

KENO
15-08-2011, 17:12
κι ενα ταμα στη Παναγια τη κολποαυναζουσα για ολα τα παιδια που υποφερουν εδω μεσα και βρισκονται εγκλωβισμενα 24/24 μπροστα στην οθονη του υπολογιστη τους μπας και γινει κανα θαυμα!

http://www.youtube.com/watch?v=Xh-c15yT878

αφιερωμενο κι αυτο το τραγουδακι!

BloodyKate
15-08-2011, 19:29
κοροϊδία...

carrot
15-08-2011, 19:30
Τι είναι κοροϊδία? Σε ποιόν μιλάς?

BloodyKate
15-08-2011, 19:32
:Ο εδώ δεν βάζουμε αυτά που σκεφτόμαστε?? σόρι! δεν ήταν για κάποιον από εσάς!

carrot
15-08-2011, 19:34
Ο ε που? Τι σκεφτόντaι για σένα? κομπολόι θα μας κάνεις κιόλας πριν μας πουλήσεις.

till the end
suck mai nothing

BloodyKate
15-08-2011, 19:38
εμμ να πουλήσω το ρολόι για να πάρω κομπολόι... ? δεν σε καταλαβαίνω με μπερδεύεις γιατί να σκεφτονται για μένα κάτι τέτοιο και ποιοι??

Θεοφανία
15-08-2011, 21:45
...σκέφτομαι πως είμαι διακοπές, αλλά μια ματιά, ΔΕ ΜΠΟΡΩ, θα τη ρίξω και εδώ...:)

carrot
15-08-2011, 22:02
Σκέφτομαι θα το μετανιώσω που δεν άκουσα λόγια πιο νωρίς.

carrot
15-08-2011, 22:14
Σκέφτομαι την τελευταία πράξη σε αυτό το και καλά όνειρο.

Θα το μετανιώσετε.

carrot
15-08-2011, 22:30
Δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά η παγκόσμια οικονομία κατέρρευσε πρόσφατα, μην πω καλύτερα έγινε καπνός. Παρατήρησα κάτι σήμερα και το λέω αυτό, δεν ξέρω κατά πόσο βάσιμο είναι το συμπέρασμα μου.

KENO
16-08-2011, 01:27
σκεφτομαι τη πρωην μου απο Νεο Κοσμο-Δαφνη. ηταν η δευτερη ανηλικη που ειχα, με απιστευτες βυζαρες οι οποιες με βοηθαν να τελειωνω μεχρι και σημερα! πολυ αφοσιωμενη και ταιριαστη, το πηγαιναμε σοβαρα μεχρι τη στιγμη που της γαμηθηκε το συμπαν! ειμαι κατεστραμμενος πεθαμενος και δε προκειται να ξανακανω ποτε παλι σχεση, αλλη μια νυχτα συναισθηματικης μαλακινσης, οτι θυμαμαι χαιρομαι, ωδη προς το παρελθον.

λιλιουμ
16-08-2011, 01:34
Σκεφτομαι σε ποια κατηγορια ανηκουν αυτα που δεν ειναι ουτε αληθεια ουτε ψεματα.

Σκεφτομαι τα ονειρα που ειδα χτες και οτι εγινε σημερα και αναρωτιεμαι αν ηταν απλα συμπτωσεις.

Σκεφτομαι γιατι να θελω τοσο πολυ δυο μπρατσα να με παιρνουν αγκαλια και ενα στερνο να ακουμπαω τη μουρη μου οταν κοιμαμαι, και οχι μονο.

Σκεφτομαι γιατι να θελησει κανεις να μην εχει τα παραπανω;

Σκεφτομαι μια μυρωδια και μια ζεστασια. Σκεφτομαι αν ειναι και αυτα ψεματα, ή εμπιπτουν στην αγνωστη κατηγορια που δεν ειναι ουτε αληθεια ουτε ψεματα. Και τι ειναι τελικα αυτα που δεν ειναι ουτε αληθεια ουτε ψεματα;

Σκεφτομαι το τραγουδι του Αγγελακα. Ακουω την αγαπη, και δεν ακουω τις σκεψεις μου.

carrot
16-08-2011, 01:46
Ακόμα τους εαυτούς σας σκέφτεστε. Δε ντρέπεστε ρε. Έχω αηδιάσει με την εγωπάθεια της ανθρώπινης ψωλοφάρας.

andriana76
16-08-2011, 09:42
καλημερα λιλιουμ!!
τι ωραια λογια ειπες?με εξεφρασες απολυτα.αυτη η μυρωδια και η ζεστασια..υπαρχει πιο ωραιο πραγμα??αναρωτιεμαι.αυτα τα μπρατσα και το στερνο που κουμπας τη μουρη σου για να κοιμηθεις??πολυ ωραιες σκεψεις..μπραβο σου...

KENO
16-08-2011, 11:25
σκεφτομαι οτι ειναι ενα χειμωνιατικο πρωινο, με ηλιο που δαγκωνει ,δλδ στη πραγματικοτητα κανει ψωλοκρυο αλλα ο ηλιος εχει βγει, και δε λιωνει το χιονι, πολυ υγρασια στους δρομους, ο κοσμος ελαχιστος και περπαταει γρηγορα, σχολειο δεν εχει σημερα, κοντευουν χριστουγεννα, δεν ειμαι Ελλαδα παιδια.

IRENEMARINA
16-08-2011, 13:06
Σκέφτομαι ότι αδιαθέτησα και τα βλέπω διπλά μαύρα τα πράγματα απ' ότι ίσως είναι.... γμτ.... το μόνο που θέλω είναι να κουλουριαστώ στο κρεβάτι μου και να κλάψω τη μοίρα μου...

Θεοφανία
17-08-2011, 02:23
..σκέφτομαι πως μου αρέσει αυτή η ησυχία........:)

carrot
17-08-2011, 04:07
σκέφτομαι την κόμμωση που τρομάζει και την κόμμωση που τρομάζει

laelia
17-08-2011, 07:25
Σκέφτομαι πως τελευταία.. έχω κουραστεί ΤΟΟΟΟΟΣΟ πολύ!!

ALIA
17-08-2011, 12:57
Δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά η παγκόσμια οικονομία κατέρρευσε πρόσφατα, μην πω καλύτερα έγινε καπνός. Παρατήρησα κάτι σήμερα και το λέω αυτό, δεν ξέρω κατά πόσο βάσιμο είναι το συμπέρασμα μου.
Μην ανησυχεις...Το συμπερασμα σου ειναι βασιμο!!!

λιλιουμ
17-08-2011, 13:27
Σκεφτομαι τι θα κανω την επομενη φορα που θα βαριεμαι;; Σημερα κουρευτηκα μονη μου.

Lou!
17-08-2011, 13:36
ε για να φευγουν ολοι απο δω, και σε ορισμενες χωρες να βλεπεις οτι εχουν απο δυο αμαξακια, ή να μενουν σε σπιταρωνα δικια τους και οχι σε πολυκατοικια ο ενας πανω στον αλλον, σημαινει οτι το χρημα ΡΕΕΙ. για τις γκομενες ειναι μεγαλη συζητηση, αρκεσου σε αυτα που εχω ξαναπει, δες και το αποτελεσμα που εχουμε μεινει ολοι μονοι μας εδω, και κατεληξε οπου γουσταρεις. porco dio και στα μουτρα σας αντιο!

που καλο μου εχουν απο 2 αμαξακια κ σπιταρωνες? στη σουηδια που θες να πας? εχω παει σκανδιναβια 3 φορες (κ στις 4 χωρες). να σε πληροφορησω οτι: στην κοπεγχαγη αυτοκινητο εχει το 20 η το 40% των κατοικων!! (δε θυμαμαι κ καλα). δε συμφερει βλεπεις, οι οικολογικοι φοροι το κανουν πανακριβο. εχουν πολλα ποδηλατα εκει!

δευτερον: ολοι οι σκανδιναβοι μενουν σε μικρα σπιτακια!!! ειναι μια σταλιτσα, κ φαινεται πολυ καλα οτι ειναι μικρα! μονοκατοικιες στην μεση του πουθενα αλλα μικρες! τι νομιζες οτι ειναι σαν ελλαδα κ κυπρο που εχουμε το συνδρομο της ιδιοκτησιας κ ειμαστε οι πρωτοι στα "τετραγωνικα ανα κεφαλη"? :P

στην κοπεγχαγη οταν ειχα παει ειχα μεινει σε σπιτι. πολλοι νοικιαζουν καποιο εξτρα δωματιο του σπιτιου τους για ενα εξτρα εισοδημα. bed & breakfast λεγεται αυτη η συνηθεια. το σπιτι αυτων ηταν ενα μικρο τριαρακι με μια μικρη κουζινα κ ενα μπανιο που πιο μικρο δεν εχω δει στη ζωη μου κ οι ανθρωποι νοικιαζαν το δωματιο του γιου τους που δεν πρεπει να εμενε στο σπιτι πια, για ενα εξτρα εισοδημα.

οι σκανδιναβικες χωρες ειναι επισης πανακριβες, για μενα ειναι οι πιο ακριβες στην ευρωπη, απο οσες εχω παει. επισης εχουν τσεκουρατους φορους κ εκει δε φοροδιαφευγεις ουτε πενταρα. βεβαια το κρατος εχει χρηματα για αρκετες κοινωνικες παροχες κ πολλα τα επιστρεφει στους πολιτες με τη μορφη διαφορων παροχων κ επιδοματων.

θυμαμαι ενα σκηνικο που μου ειχε κανει εντυπωση. διασχιζαμε τη νορβηγικη υπαιθρο κ σταματησαμε καπου στη μεση του πουθενα κοντα σε ενα ποταμι. εκει ειχε camping κ πολλοι νορβηγοι ειχαν παει για διακοπες στη φυση με τα τροχοσπιτα τους. επισης υπηρχαν κατι ξυλινα σπιτακια για ενοικιαση, τα οποια θα ηταν 5-6 τετραγωνικα μετρα μεγαλα, χωρις τουαλετα. σαν κατι ξυλινα σπιτακια αποθηκες που εχουν εδω. οι νορβηγοι προφανως τη βρισκαν με αυτο τον λιτο τροπο διακοπων. η φυση παρθενα σε ολο της το μεγαλειο.

ποιος ελληνας θα την εβρισκε ετσι? σορι, αλλα τα βλεπεις στραβα. παραμυθιαζεσαι κ μιζεριαζεις μεσα στις αυταπατες σου. εφοσον σ αρεσει τοσο η σουηδια κ η ολλανδια οπως μας λες, πηγαινε ενα ταξιδι μερικες μερες κ πιασε κουβεντα με τους ντοπιους να σου πουν οι ντοπιοι πως ειναι η ζωη εκει. γιατι δεν πας?

ολο τα ιδια κ τα ιδια πια. δε βαρεθηκες να μιζεριαζεις με τον ιδιο ακριβως τροπο απο τοτε τουλαχιστον που γραφτηκες στο φορουμ?

Lou!
17-08-2011, 14:04

η χαρα ειναι τροπος ζωης τζιπσυ, δεν ειναι προορισμος της ζωης. η χαρα ειναι η οδος, το μονοπατι. προφανως δεν ζεις με εναν τροπο που να παραγει χαρα. νομιζω οτι τα αντικατ βοηθανε, τουλαχιστον οσους τους πιασει καποιο, αλλα οτι μονα τους θα παραγουν χαρα ή οτι θα σου αλλαξουν κ τη φιλοσοφια ζωης για να παραγεις μονη σου χαρα αυτο δεν το κανουν.

το γιατι σε εσενα μερικως μπορει να απαντηθει. ακριβως γιατι εσυ δεν εχεις μαθει να ζεις με εναν τροπο που να παραγεις χαρα στη ζωη σου, κ η καταθλιψη ειναι το καμπανακι που σου λεει οτι οφειλεις να μαθεις! βεβαια απο την αλλη υπαρχουν κ χοντροπετσοι ανθρωποι που κανουν ενα καρο ατασθαλιες κ δε νιωθουν ουτε ενοχες, ουτε καταθλιψη, ουτε τπτ. ενταξει, η ζωη στην τελικη δεν ειναι δικαια.

παντως εγω παλια παθαινα καταθλιψη για παρα πολλα θεματα, που αφου τα συζητησα στην ψυχοθεραπεια κ σταδιακα αλλαξα τον εαυτο μου, οχι μονο δεν παθαινω καταθλιψη πια, αλλα χαιρομαι κιολας! πχ στις ανθρωπινες σχεσεις εχω δει πολυ σημαντικη βελτιωση σε σχεση με 10 χρονια πριν.

Gypsy Cello
17-08-2011, 14:43
η χαρα ειναι τροπος ζωης τζιπσυ, δεν ειναι προορισμος της ζωης. η χαρα ειναι η οδος, το μονοπατι. προφανως δεν ζεις με εναν τροπο που να παραγει χαρα. νομιζω οτι τα αντικατ βοηθανε, τουλαχιστον οσους τους πιασει καποιο, αλλα οτι μονα τους θα παραγουν χαρα ή οτι θα σου αλλαξουν κ τη φιλοσοφια ζωης για να παραγεις μονη σου χαρα αυτο δεν το κανουν.

το γιατι σε εσενα μερικως μπορει να απαντηθει. ακριβως γιατι εσυ δεν εχεις μαθει να ζεις με εναν τροπο που να παραγεις χαρα στη ζωη σου, κ η καταθλιψη ειναι το καμπανακι που σου λεει οτι οφειλεις να μαθεις! βεβαια απο την αλλη υπαρχουν κ χοντροπετσοι ανθρωποι που κανουν ενα καρο ατασθαλιες κ δε νιωθουν ουτε ενοχες, ουτε καταθλιψη, ουτε τπτ. ενταξει, η ζωη στην τελικη δεν ειναι δικαια.

παντως εγω παλια παθαινα καταθλιψη για παρα πολλα θεματα, που αφου τα συζητησα στην ψυχοθεραπεια κ σταδιακα αλλαξα τον εαυτο μου, οχι μονο δεν παθαινω καταθλιψη πια, αλλα χαιρομαι κιολας! πχ στις ανθρωπινες σχεσεις εχω δει πολυ σημαντικη βελτιωση σε σχεση με 10 χρονια πριν.

Εννοείται ρε συ ότι από μόνα τους τα φάρμακα, δεν αλλάζουν ριζικά την κατάσταση. Απλά δημιουργούν το υπόστρωμα για να πετύχουν οι αλλαγές που προετοιμάζουμε. Εσύ πόσα χρόνια έκανες ψυχοθεραπεία;

KENO
17-08-2011, 14:57
που καλο μου εχουν απο 2 αμαξακια κ σπιταρωνες? στη σουηδια που θες να πας? εχω παει σκανδιναβια 3 φορες (κ στις 4 χωρες). να σε πληροφορησω οτι: στην κοπεγχαγη αυτοκινητο εχει το 20 η το 40% των κατοικων!! (δε θυμαμαι κ καλα). δε συμφερει βλεπεις, οι οικολογικοι φοροι το κανουν πανακριβο. εχουν πολλα ποδηλατα εκει!η Σουηδια ηταν μια απ'τις επιλογες μου, αλλα δεν εγραψα πως εχουν δυο αυτοκινητα εκει.

δευτερον: ολοι οι σκανδιναβοι μενουν σε μικρα σπιτακια!!! ειναι μια σταλιτσα, κ φαινεται πολυ καλα οτι ειναι μικρα! μονοκατοικιες στην μεση του πουθενα αλλα μικρες! τι νομιζες οτι ειναι σαν ελλαδα κ κυπρο που εχουμε το συνδρομο της ιδιοκτησιας κ ειμαστε οι πρωτοι στα "τετραγωνικα ανα κεφαλη"? :Pαπο το να μενουν ο ενας πανω στον αλλον σε πολυκατοικιες οπως εδω Αθηνα, ειναι προτιμοτερο!

στην κοπεγχαγη οταν ειχα παει ειχα μεινει σε σπιτι. πολλοι νοικιαζουν καποιο εξτρα δωματιο του σπιτιου τους για ενα εξτρα εισοδημα. bed & breakfast λεγεται αυτη η συνηθεια. το σπιτι αυτων ηταν ενα μικρο τριαρακι με μια μικρη κουζινα κ ενα μπανιο που πιο μικρο δεν εχω δει στη ζωη μου κ οι ανθρωποι νοικιαζαν το δωματιο του γιου τους που δεν πρεπει να εμενε στο σπιτι πια, για ενα εξτρα εισοδημα.μου περιγραφεις απλα μια εμπειρια σου.

οι σκανδιναβικες χωρες ειναι επισης πανακριβες, για μενα ειναι οι πιο ακριβες στην ευρωπη, απο οσες εχω παει. επισης εχουν τσεκουρατους φορους κ εκει δε φοροδιαφευγεις ουτε πενταρα. βεβαια το κρατος εχει χρηματα για αρκετες κοινωνικες παροχες κ πολλα τα επιστρεφει στους πολιτες με τη μορφη διαφορων παροχων κ επιδοματων.για τους μισθους που παιρνουν και τη ζωη που κανουν, δε νομιζω πως ειναι πανακριβες και για τους ιδιους. απ'την αλλη, ολη η Ευρωπη ειναι σκατα πλεον, τι πρεπει να κανουμε τελικα, να παμε Ταϋλανδη ?

θυμαμαι ενα σκηνικο που μου ειχε κανει εντυπωση. διασχιζαμε τη νορβηγικη υπαιθρο κ σταματησαμε καπου στη μεση του πουθενα κοντα σε ενα ποταμι. εκει ειχε camping κ πολλοι νορβηγοι ειχαν παει για διακοπες στη φυση με τα τροχοσπιτα τους. επισης υπηρχαν κατι ξυλινα σπιτακια για ενοικιαση, τα οποια θα ηταν 5-6 τετραγωνικα μετρα μεγαλα, χωρις τουαλετα. σαν κατι ξυλινα σπιτακια αποθηκες που εχουν εδω. οι νορβηγοι προφανως τη βρισκαν με αυτο τον λιτο τροπο διακοπων. η φυση παρθενα σε ολο της το μεγαλειο.ξαναπεριγραφεις απλα μια εμπειρια σου, πως σου φανηκε εσενα. το γεγονος ομως οτι εσυ δε καλοπερασες ή δε σου αρεσε, δε σημαινει οτι το ιδιο ισχυει και για ολους τους αλλους.

ποιος ελληνας θα την εβρισκε ετσι?αυτος που σιχαθηκε την Ελλαδα.

σορι, αλλα τα βλεπεις στραβα. παραμυθιαζεσαι κ μιζεριαζεις μεσα στις αυταπατες σου.τωρα με προσβαλλεις και αναρωτιεμαι τι σου εκανα. ή μαλλον ξερω τι φταιει, που σου στειλα μηνυμα στο facebook και σου ειπα οτι δε συμμετεχω στις ερωτησεις σου και παιχνιδια εκει, και με εσβησες. αυτος δεν ειναι λογος ομως για να μου την πεις κι εδω. μαλλον εσυ εισαι που μιζεριαζεις γιατι ενω ειχες την ευκαιρια να ταξιδεψεις, πηρες μονο τα αρνητικα. ακομα και το οτι εκει εισαι μεστη φυση, ενω εδω μεστα σκατα, ειναι ενα τεραστιο συν! αλλα ακομα κι αν αυτο δεν ισχυει και ειναι οντως αυταπατες μου, ειναι επιλογη μου, εσενα τι σε κοφτει ?

εφοσον σ αρεσει τοσο η σουηδια κ η ολλανδια οπως μας λες, πηγαινε ενα ταξιδι μερικες μερες κ πιασε κουβεντα με τους ντοπιους να σου πουν οι ντοπιοι πως ειναι η ζωη εκει. γιατι δεν πας?γιατι δεν εχω παρεα! τι να μου πουν οι ντοπιοι, ειναι σαν να ρωτας καποιον απο εδω, που ζουσε μια ζωη στην Ελλαδα και τη σιχαθηκε. φυσικα και θα γκρινιαξει γιατι εχει κουραστει απ'τη ζωη που κανει. δε συγκρινει ομως τη χωρα του με μια αλλη χειροτερη, γιατι τη χειροτερη δε τη σκεφτεται καν.

ολο τα ιδια κ τα ιδια πια. δε βαρεθηκες να μιζεριαζεις με τον ιδιο ακριβως τροπο απο τοτε τουλαχιστον που γραφτηκες στο φορουμ?οτι νιωθω γραφω, εσυ δε βαρεθηκες να ποσταρεις ερωτησεις υποτιθεμενου θρησκευτικου ενδιαφεροντος στο facebook ? ή οτι αλλο κανεις στη ζωη σου ? και δε θελω να τσακωθω μαζι σου, εσυ ασχολεισαι με μενα λες και με γνωριζεις προσωπικα ή ειμαι μονο αυτο που διαβαζεις εδω και τπτ αλλο.

Lou!
17-08-2011, 14:58
ο,τι να ναι! αντε γεια κενο, κ να μας γραφεις!

μπα, διαβαζω κ πολλα αλλα, αλλα η αληθεια ειναι οτι μου εχεις κανει εντυπωση για το κολλημενο σου μυαλο κ τη μιζερια σου. αλλοι ανθρωποι μπαινουν εδω κ ρωτανε για καποιο θεμα κ ειναι ανοιχτοι στο να το συζητησουν κ να παρουν νεες ιδεες απο τους αλλους, ενω εσυ μπαινεις απλα για να μιζεριαζεις κ να κλαιγεσαι ποσο χαλια ειναι η ελλαδα κ ποσο μονος νιωθεις κ ποσο σκατα ειναι οι αλλοι κ τα γνωστα. εισαι πρωταθλητης στο κολλημα, πως να το κανουμε!

καμια σχεση με αυτο που μου ειχες στειλει στο φβ, αν δε θες να απαντας δικαιωμα σου ειναι, εσυ το υποθετεις οτι θιχτηκα, δεν παιζει κατι τετοιο.

KENO
17-08-2011, 14:59
σκεφτομαι οτι μου λειπει η RainAndWind και θελω να της ζητησω συγνωμη που της ειχα πει για τη περιοδο της σε ενα ποστ οταν βριστηκαμε. Ηρω αν το διαβαζεις αυτο, ξαναγραψε!

λιλιουμ
17-08-2011, 15:03
Σκεφτομαι οτι ειμαι ερωτευμενη εδω και μηνες, και μαρεσει.. :)

Lou!
17-08-2011, 15:07
Εννοείται ρε συ ότι από μόνα τους τα φάρμακα, δεν αλλάζουν ριζικά την κατάσταση. Απλά δημιουργούν το υπόστρωμα για να πετύχουν οι αλλαγές που προετοιμάζουμε. Εσύ πόσα χρόνια έκανες ψυχοθεραπεία;

εκανα σχεδον 2 χρονια την περιοδο 2001-02, ειχα παει κ στην αμερικη το 2007 κανα τριμηνο, εξαντλησα τη φοιτητικη ασφαλεια που ειχα κ το 2008 γυρισα ελλαδα κ πηγα στη δικη μου κανα εξαμηνο, οχι πολυ τακτικα μια στις 15-20 μερες, κ παω κ τωρα κανα εξαμηνο, δηλ 3 χρονια ας πουμε, σπαστα! ασε, ειμαι ασυμφορη κορη, στα ψυχολογικα! αφου την ψυχολογο μου την ξερω κ με ξερει απο τα 19 μου κ ειμαι 31 ετων γαιδαρα!

εχω διαβασει κ μονη μου αρκετα βιβλια αυτοβοηθειας, συμμετεχω κ στο φορουμ, θαμωνιασα πια, μοιραζομαστε κ τα ψυχολογικα μας πολλες φορες με φιλους/φιλες, πχ εχω γνωρισει ανθρωπους απο εδω κ κανω παρεα κ εξω, κ μιλαμε πολυ ανετα για ψυχολογικα ζητηματα, η ψυχικα υγεια κοποις κταται!

βασικα μου αρεσει η ψυχολογια, τη βρισκω δηλ.

carrot
17-08-2011, 15:26
μου λειπει η RainAndWind και θελω να της ζητησω συγνωμη

Κ μένα και θέλω να της ζητήσω συγνώμη. Τα υπόλοιπα μέλη λένε πως έφυγε εξαιτίας μου, δεν έχω την επίγνωση πως αυτό έγινε αλλά θέλω να ζητήσω συγνώμ.
Ας μπεί η Rain & wind να μας πει ότι είναι καλά τουλάχιστον.

KENO
17-08-2011, 15:42
ο,τι να ναι! αντε γεια κενο, κ να μας γραφεις!

μπα, διαβαζω κ πολλα αλλα, αλλα η αληθεια ειναι οτι μου εχεις κανει εντυπωση για το κολλημενο σου μυαλο κ τη μιζερια σου. αλλοι ανθρωποι μπαινουν εδω κ ρωτανε για καποιο θεμα κ ειναι ανοιχτοι στο να το συζητησουν κ να παρουν νεες ιδεες απο τους αλλους, ενω εσυ μπαινεις απλα για να μιζεριαζεις κ να κλαιγεσαι ποσο χαλια ειναι η ελλαδα κ ποσο μονος νιωθεις κ ποσο σκατα ειναι οι αλλοι κ τα γνωστα. εισαι πρωταθλητης στο κολλημα, πως να το κανουμε!

καμια σχεση με αυτο που μου ειχες στειλει στο φβ, αν δε θες να απαντας δικαιωμα σου ειναι, εσυ το υποθετεις οτι θιχτηκα, δεν παιζει κατι τετοιο.το κανες edit, δεν αντεξες ? μαθε να το συνεχιζεις οταν ειναι παρων ο αλλος, κι οχι οταν φυγει, αν θες να παιρνεις κατευθειαν απαντηση!

σου κανε κι εσενα εντυπωση το μυαλο μου ? ναι ειμαι πρωταθλητης στο κολλημα και τη μιζερια, εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου μ'αυτο ? που ειναι το προβλημα σου γενικοτερα μαλλον, αφου δε φαινεσαι να εισαι εδω για να πεις κατι που σε απασχολει, απλα κρινεις τις ζωες των αλλων συμφωνα με οτι γραφουν παντα και σου φανει. εμενα αυτα ειναι τα προβληματα μου, μοναξια κι απαθεια, τι να κανουμε. αν δε θες να με διαβαζεις, με κανεις ignore. ειναι τοσο απλο! επισης ειμαι ανοιχτος στο να συζητησω το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εδω, και στο παρελθον εγραψα πολυ προσωπικα μου που μετα μετανιωσα. αλλα δυστυχως εσεις ξερετε μονο να κρινεται αρνητικα, χωρις να μπορειτε να καταλαβετε τον αλλον, την ψυχολογικη του κατασταση, ειδικα οταν ειναι συνεχεια μονος!

εδωσες καμια νεα ιδεα μηπως ? το μονο που μου γραψες ηταν το πως σου φανηκε η χωρα, και μου ειπες οτι παραμυθιαζομαι και μιζεριαζω στις αυταπατες μου. ποιες αυταπατες τελικα δεν απαντησες, ειχε φυση εκει που πηγες ή δεν ειχε ?

για το facebook καμια σχεση, δε θιχτηκες ? ενω με εσβησες ? πως θα το παιρνε καποιος αλλος αυτο ?

anyway ας μη το συνεχισουμε αλλο, δε τσακωνομαι πλεον στο φορουμ, απλα καταλαβε οτι δε βλεπουν ολοι το κοσμο οπως εσυ. ο καθενας μας ειναι ξεχωριστος, νιωθει διαφορετικα, και λογικα θα εχει και διαφορετικα προβληματα.

Κ μένα και θέλω να της ζητήσω συγνώμη. Τα υπόλοιπα μέλη λένε πως έφυγε εξαιτίας μου, δεν έχω την επίγνωση πως αυτό έγινε αλλά θέλω να ζητήσω συγνώμ.
Ας μπεί η Rain & wind να μας πει ότι είναι καλά τουλάχιστον.καλα πρεπει να ειναι, γιατι να μην ειναι καλα ? απλα με καποιο μελος ενοχληθηκε, ειτε ημουν εγω, ειτε ησουν εσυ, ειτε ηταν ο Seduction που κανει συλλογη απο γκομενακια. θα μπορουσε να κανει ενα ignore και να τελειωσει εκει το ολο θεμα, δε χρειαζοταν να αποχωρησει, αλλα αφου αυτο επελεξε τι να γινει...

Militon
17-08-2011, 16:08
Η Rain έφυγε; Τήν διώξατε εσείς;

Νόμιζα ότι πήγε διακοπές μακράς διαρκείας!

Πρέπει να την ξαναφέρετε!

carrot
17-08-2011, 19:27
Skeftomai tous ergates

carrot
17-08-2011, 19:31
i am big sister

ALIA
17-08-2011, 19:44
ειχε φυση εκει που πηγες ή δεν ειχε ?

Ρε ΚΕΝΟ! Επειδη βλεπω οτι αποζητας τη Φυση(και με το δικιο σου),γιατι δεν πας να ζησεις σε κανενα χωριουδακι εδω στην Ελλαδα που εχει αρκετα! Ετσι δε θα χρειαστει να μπεις στον κοπο να ξενιτευτεις και θα ζεις και μεσα στη Φυση απασχολουμενος με αγροτικες εργασιες! Σκεψου το!

Lou!
17-08-2011, 20:35
το κανες edit, δεν αντεξες ? μαθε να το συνεχιζεις οταν ειναι παρων ο αλλος, κι οχι οταν φυγει, αν θες να παιρνεις κατευθειαν απαντηση!

σου κανε κι εσενα εντυπωση το μυαλο μου ? ναι ειμαι πρωταθλητης στο κολλημα και τη μιζερια, εσενα ποιο ειναι το προβλημα σου μ'αυτο ? που ειναι το προβλημα σου γενικοτερα μαλλον, αφου δε φαινεσαι να εισαι εδω για να πεις κατι που σε απασχολει, απλα κρινεις τις ζωες των αλλων συμφωνα με οτι γραφουν παντα και σου φανει. εμενα αυτα ειναι τα προβληματα μου, μοναξια κι απαθεια, τι να κανουμε. αν δε θες να με διαβαζεις, με κανεις ignore. ειναι τοσο απλο! επισης ειμαι ανοιχτος στο να συζητησω το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ εδω, και στο παρελθον εγραψα πολυ προσωπικα μου που μετα μετανιωσα. αλλα δυστυχως εσεις ξερετε μονο να κρινεται αρνητικα, χωρις να μπορειτε να καταλαβετε τον αλλον, την ψυχολογικη του κατασταση, ειδικα οταν ειναι συνεχεια μονος!

εδωσες καμια νεα ιδεα μηπως ? το μονο που μου γραψες ηταν το πως σου φανηκε η χωρα, και μου ειπες οτι παραμυθιαζομαι και μιζεριαζω στις αυταπατες μου. ποιες αυταπατες τελικα δεν απαντησες, ειχε φυση εκει που πηγες ή δεν ειχε ?

για το facebook καμια σχεση, δε θιχτηκες ? ενω με εσβησες ? πως θα το παιρνε καποιος αλλος αυτο ?

anyway ας μη το συνεχισουμε αλλο, δε τσακωνομαι πλεον στο φορουμ, απλα καταλαβε οτι δε βλεπουν ολοι το κοσμο οπως εσυ. ο καθενας μας ειναι ξεχωριστος, νιωθει διαφορετικα, και λογικα θα εχει και διαφορετικα προβληματα.

εκανα εντιτ μετα γιατι εγραψα κ το μηνυμα στη τζιπσυ, δεν περιμενα να βγεις για να το κανω εντιτ κ να ξαναμπεις. νομιζω οτι το μυαλο σου στροφαρει παρανοιες.

απο το φβ σε εσβησα γιατι δεν ειχες σελιδα για να πεις κατι για σενα κ να μοιραστεις κατι. εχεις μια σελιδα ανωνυμη για να μοιραζεσαι τη μιζερια σου κ εμενα αυτο δε με ενδιεφερε. σε εσβησα για αλλο λογο, οχι επειδη μου ειπες οτι δεν απαντας σε poll. ναι, εγω ειτε εχω κολλημα με το Θεο, ειτε δεν εχω, μοιραζομαι σκεψεις μου, φωτογραφιες μου, πινακες ζωγραφικης που μ αρεσουν, συμμετεχω σε σελιδες αλλων που εχουν συζητησεις που με ενδιαφερουν. κ εχω κ ονομα κ επωνυμο κ φωτο!

ναι, φυση ειχε η σκανδιναβια κ υπεροχη μαλιστα, αλλα κ εδω εχουμε φυση. κ στην αττικη ακομα. ξερεις ποση? κ παρνηθα κ σουνιο! αν θελεις φυση γιατι δε φευγεις να πας να μεινεις επαρχια? θες θαλασσα, θες βουνο? απ ολα εχει ο μπαξες!

νομιζω οτι εχω ανοιξει κ δικα μου θεματα κ εχω ζητησει βοηθεια κ ναι, σχολιαζω κιολας, μ αρεσει η συμβουλευτικη, τι να κανουμε!

οι αυταπατες σου ειναι οτι πιστευεις οτι το προβλημα σου ειναι εξω απο εσενα κ σου φταινε συνεχεια οι αλλοι. οι υπολοιποι ελληνες, η ελλαδα, εγω, οι αλλοι συμφορουμιτες κλπ. κ οτι πιστευεις οτι αν πας στη σουηδια ολα θα ειναι ιδανικα για σενα. αυτο κατα τη γνωμη μου ειναι η αυταπατη σου επειδη αρνεισαι να παρεις την ευθυνη του εαυτου σου. αρνεισαι να πας για ψυχοθεραπεια κ να δεις τα κουσουρια σου, να αποχτησεις αυτογνωσια, να προσπαθησεις να αλλαξεις τον εαυτο σου. προτιμας να καθεσαι να σαπιζεις στη μοναξια κ να κλαιγεσαι, για να αποφυγεις να ερθεις αντιμετωπος με τον εαυτο σου. αποποιεισαι την ευθυνη απο πανω σου λεγοντας οτι τοπροβλημα ειναι οι αλλοι κ ετσι μετα αρεσκεσαι να κανεις το θυμα που ζει σκατα ζωη επειδη οι αλλοι σε αδικουν.

απλα σε ενοχλει πολυ το να σου πουν οι αλλοι αυτο που δεν αντεχεις να ακουσεις κ θιγεσαι πολυ ευκολα!

να σου δωσω νεες ιδεες οσες θες. λοιπον, η επαρχια εχει πολυ πιο πολλη φυση κ ειναι κ πιο φθηνη. μπορεις να μετακομισεις εκει αν θες.

για τη μοναξια οντως φερνει καταθλιψη, μπορεις να αρχισεις να γνωριζεις κοσμο αναλογα με τα ενδιαφεροντα σου κ να μην απορριπτεις τοσο ευκολα τους ανθρωπους, γιατι παλι μονος θα μεινεις. κανε κ καποιους συμβιβασμους στις φιλιες σου κ βαλε ορια. οπως θες εσυ να σε αποδεχονται εσενα οπως εισαι, κανε το εσυ το ιδιο κ για τους αλλους. βρες μια μεση λυση, το μετρο. το ακραιο ολα ή τιποτα δεν λειτουργει.

για δραστηριοτητες ξεκινα απο εθελοντικο εργο πανω σε ενα στοχο που σου κεντριζει το ενδιαφερον. τι θα ηθελες να αλλαξει στην ελλαδα? γινε εσυ η αλλαγη κ πηγαινε σε ενα συλλογο που να προωθει αυτη την αλλαγη. πχ σου αρεσει μια πιο καθαρη ελλαδα χωρις σκουπιδια? ο σκαι διοργανωνει καθαρισμο παραλιων καθε σ/κ.

μπορεις να συνεχισεις τις σπουδες σου απο εκει που τις εχεις παρατησει, αν σε ενδιαφερει να συνεχισεις να σπουδαζεις. μπορεις να ψαξεις για δουλεια!

πολλα μπορεις να κανεις για να δραστηριοποιηθεις κ να βγεις απο τη μιζερια σου!

KENO
17-08-2011, 21:50
απο το φβ σε εσβησα γιατι δεν ειχες σελιδα για να πεις κατι για σενα κ να μοιραστεις κατι. εχεις μια σελιδα ανωνυμη για να μοιραζεσαι τη μιζερια σου κ εμενα αυτο δε με ενδιεφερε. σε εσβησα για αλλο λογο, οχι επειδη μου ειπες οτι δεν απαντας σε poll. ναι, εγω ειτε εχω κολλημα με το Θεο, ειτε δεν εχω, μοιραζομαι σκεψεις μου, φωτογραφιες μου, πινακες ζωγραφικης που μ αρεσουν, συμμετεχω σε σελιδες αλλων που εχουν συζητησεις που με ενδιαφερουν. κ εχω κ ονομα κ επωνυμο κ φωτο!αφου ειμαι ΚΕΝΟ τι περιμενες ? σωπα ρε που θες σελιδα κι ολας με τα προσωπικα μου στοιχεια. σου ειπα αν θελησεις να μιλησεις να μαθεις το οτιδηποτε για μενα, ελα στο MSN, το facebook το εχω χεσμενο! ετσι κανω με ολους, συνομιλω στο MSN και λεω τα πολυ προσωπικα μου, ΟΧΙ στο fb! αν εσυ καθεσαι και ξημεροβραδιαζεσαι εκει μεσα ειναι δικο σου θεμα, μη περιμενεις ομως απο ολους να κανουν το ιδιο και να συμμετεχουν. εξαλλου, εσυ μου ζητησες να με κανεις add εκει, οχι εγω! οι φωτογραφιες σου παντως ηταν μια χαρα, τωρα γιατι μου συμπεριφερεσαι τοσο ασχημα δε ξερω...

ναι, φυση ειχε η σκανδιναβια κ υπεροχη μαλιστα, αλλα κ εδω εχουμε φυση. κ στην αττικη ακομα. ξερεις ποση? κ παρνηθα κ σουνιο! αν θελεις φυση γιατι δε φευγεις να πας να μεινεις επαρχια? θες θαλασσα, θες βουνο? απ ολα εχει ο μπαξες!δε το πιστευω, σοβαρα ? λες και μιλας σε νεογεννητο κι εσυ, που δεν εχει ζησει τπτ απολυτως, δεν εχει ταξιδεψει πουθενα, δε βγηκε ποτε απ'το σπιτι του. προπερσυ ειχα φτασει μεχρι Κομοτηνη, Ξανθη και Αλεξανδρουπολη επανω, 10 ωρες ταξιδι με το ΚΤΕΛ! αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μου, οσο το οτι εχω σιχαθει την χωρα ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ με τη κατασταση της!

οι αυταπατες σου ειναι οτι πιστευεις οτι το προβλημα σου ειναι εξω απο εσενα κ σου φταινε συνεχεια οι αλλοι. οι υπολοιποι ελληνες, η ελλαδα, εγω, οι αλλοι συμφορουμιτες κλπ. κ οτι πιστευεις οτι αν πας στη σουηδια ολα θα ειναι ιδανικα για σενα. αυτο κατα τη γνωμη μου ειναι η αυταπατη σου επειδη αρνεισαι να παρεις την ευθυνη του εαυτου σου. αρνεισαι να πας για ψυχοθεραπεια κ να δεις τα κουσουρια σου, να αποχτησεις αυτογνωσια, να προσπαθησεις να αλλαξεις τον εαυτο σου. προτιμας να καθεσαι να σαπιζεις στη μοναξια κ να κλαιγεσαι, για να αποφυγεις να ερθεις αντιμετωπος με τον εαυτο σου. αποποιεισαι την ευθυνη απο πανω σου λεγοντας οτι τοπροβλημα ειναι οι αλλοι κ ετσι μετα αρεσκεσαι να κανεις το θυμα που ζει σκατα ζωη επειδη οι αλλοι σε αδικουν.μαλλον εσυ εχεις καποιου ειδους αυταπατη οτι εγω πιστευω πως αμα παω στη Σουηδια θα ειναι ιδανικα ολα. ποτε μου δεν ειπα κατι τετοιο, δεν εχω θεοποιησει ουτε τη Σουηδια ουτε καμια αλλη χωρα, γιατι ξερω οτι πουθενα δεν ειναι τελεια! ομως σε συγκριση με τις υπολοιπες χωρες της Ευρωπης, πιστευω πως ναι ειναι λιγο καλυτερα και ζουν πιο ανθρωπινα εκει! οπως και να το κανουμε η Ελλαδα ειναι λιγο πισω σε ορισμενα θεματα, σε συγκριση με την Ευρωπη οπου ειναι και πιο ανοιχτομυαλοι και πιο προχωρημενοι. τη μοναξια κανεις δε τη διαλεγει, ερχεται απο μονη της. σαν μεγαλυτερη θα πρεπε να το ξερεις καλυτερα αυτο, αλλα μαλλον καλοπερνας κι εσυ οπως ολες. οσο για τη σκατα ζωη και τη θυματοποιηση, δεν ειμαι ο μοναδικος που νιωθει ετσι εδω, ευτυχως δλδ αλλιως θα ειχα οντως προβλημα! αν τωρα εσυ δε βλεπεις οντως τη μιζερια που υπαρχει τριγυρω, τοτε μαλλον ζεις στο κοσμο σου...

απλα σε ενοχλει πολυ το να σου πουν οι αλλοι αυτο που δεν αντεχεις να ακουσεις κ θιγεσαι πολυ ευκολα!οχι, δε με ενοχλει ουτε στο ελαχιστο ΟΤΑΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ και ειναι ευγενικοι. οταν δε με ξερουν, και κρινουν μονο απ'οσα γραφω εδω, ναι με ενοχλει γιατι σχηματιζουν δικια τους εικονα λανθασμενη. θα μπορουσες να με ρωτησεις κι εσυ κι ο οποιοσδηποτε το οτιδηποτε, πρωτου καταληξετε στο δικο σας συμπερασμα για μενα.

για τη μοναξια οντως φερνει καταθλιψη, μπορεις να αρχισεις να γνωριζεις κοσμο αναλογα με τα ενδιαφεροντα σου κ να μην απορριπτεις τοσο ευκολα τους ανθρωπους, γιατι παλι μονος θα μεινεις. κανε κ καποιους συμβιβασμους στις φιλιες σου κ βαλε ορια. οπως θες εσυ να σε αποδεχονται εσενα οπως εισαι, κανε το εσυ το ιδιο κ για τους αλλους. βρες μια μεση λυση, το μετρο. το ακραιο ολα ή τιποτα δεν λειτουργει.ναι προσπαθω να ειμαι κοινωνικος οσο μπορω, αν και δεν εχω επιλογες γιατι με εχουν ολοι χεσμενο. δεν ειμαι εγω αυτος που απορριπτει, ουτε θυμαμαι να εδιωξα ποτε ατομο απο κοντα μου. αποδεχομαι ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ακομα κι αν δε ταιριαζουμε και διαφωνουμε σε ορισμενες αποψεις. συνηθως οι αλλοι ξεκοβουν και τον λογο τον ξερουν ηδη κι ορισμενες απο δω μεσα που με γνωρισαν, αφου εκφραζομαι πολυ ωμα κι αυθορμητα, και ειμαι αδιαφορος για πολλα θεματα (πχ πολιτικη, ποδοσφαιρο κλπ) και δεν αντεχουν. δε φταιω εγω ομως αν ειναι ετσι ο χαρακτηρας μου. κι οταν εισαι φιλος με καποιον μοιραζεσαι σχεδον τα παντα. το ιδιο ισχυει και για τις σχεσεις, αμα δε χτιστει πανω στην ειλικρινεια, δεν εχει μελλον.

μπορεις να ψαξεις για δουλεια!πεσμου κατι που δε κανω ηδη.

πολλα μπορεις να κανεις για να δραστηριοποιηθεις κ να βγεις απο τη μιζερια σου!τη λεξη απαθεια ειδες που την εγραψα ?

τελος να γραψω κατι και για την ALIA κι οσους προτειναν και προτεινουν γενικα πραγματα. αν δεν εχετε κατι συγκεκριμενο να πειτε για να βρει αμεσα λυση ο αλλος, καλυτερα μη γραφετε τπτ γιατι φαινεται σαν κοροϊδια. ειναι σαν μου λετε εσεις το προβλημα σας και να ερχομαι εγω να σας λεω "τραβατε στο διαολο και θα καλοπερασατε εγγυημενη ευχαριστηση" κτλ. φυσικα κι αμα ζουσα πιο κοντα στη φυση θα ημουν καλυτερα, ελα ομως που δεν εχω πουθενα να μεινω αλλιως θα ειχα ξεκουμπιστει ηδη απο δω!

Gypsy Cello
17-08-2011, 21:56
εκανα σχεδον 2 χρονια την περιοδο 2001-02, ειχα παει κ στην αμερικη το 2007 κανα τριμηνο, εξαντλησα τη φοιτητικη ασφαλεια που ειχα κ το 2008 γυρισα ελλαδα κ πηγα στη δικη μου κανα εξαμηνο, οχι πολυ τακτικα μια στις 15-20 μερες, κ παω κ τωρα κανα εξαμηνο, δηλ 3 χρονια ας πουμε, σπαστα! ασε, ειμαι ασυμφορη κορη, στα ψυχολογικα! αφου την ψυχολογο μου την ξερω κ με ξερει απο τα 19 μου κ ειμαι 31 ετων γαιδαρα!

εχω διαβασει κ μονη μου αρκετα βιβλια αυτοβοηθειας, συμμετεχω κ στο φορουμ, θαμωνιασα πια, μοιραζομαστε κ τα ψυχολογικα μας πολλες φορες με φιλους/φιλες, πχ εχω γνωρισει ανθρωπους απο εδω κ κανω παρεα κ εξω, κ μιλαμε πολυ ανετα για ψυχολογικα ζητηματα, η ψυχικα υγεια κοποις κταται!

βασικα μου αρεσει η ψυχολογια, τη βρισκω δηλ.

Μπράβο ρε συ. Πιστεύω πως είναι πολύ βοηθητικό το να συναναστρέφεσαι με ανθρώπους που έχουν και αυτοί τα ίδια ψυχολογικά προβλήματα. Και να δημιουργούνται και φιλίες. Και μένα, ανέκαθεν μου άρεσε η ψυχολογία και πριν αποκτήσω προβλήματα δηλαδή.

keep_walking
17-08-2011, 22:16
Μπράβο ρε συ. Πιστεύω πως είναι πολύ βοηθητικό το να συναναστρέφεσαι με ανθρώπους που έχουν και αυτοί τα ίδια ψυχολογικά προβλήματα. Και να δημιουργούνται και φιλίες. Και μένα, ανέκαθεν μου άρεσε η ψυχολογία και πριν αποκτήσω προβλήματα δηλαδή.

Ειναι ωραιο να συναναστρεφεσαι με...τελειους ανθρωπους , χωρις κανενα ιχνος κομπλεξ...αν υπηρχαν και εαν ταιριαζαν με τα χνωτα μας:)

Αλλα ολοι εχουμε τις αδυναμιες μας και τα τερτιπια μας και ουσιαστικα ειναι οι χαρακτηρες και το ενδιαφερον που εχει ο καθενας , οχι τα προβληματα που κουβαλαει νομιζω.

πιεσμενη
17-08-2011, 22:33
οτι δεν προκειτε να τον ξεπερασω ποτε........?????!!!!!?????

KENO
17-08-2011, 22:48
σκεφτομαι πως τελικα η μοναξια οντως καταστρεφει ζωουλες. στα λογια ολα ευκολα μοιαζουν "τραβα βρες παρεα", στη πραξη ομως οταν κανεις δε νοιαζεται ειναι το θεμα...

Gypsy Cello
17-08-2011, 23:48
Ειναι ωραιο να συναναστρεφεσαι με...τελειους ανθρωπους , χωρις κανενα ιχνος κομπλεξ...αν υπηρχαν και εαν ταιριαζαν με τα χνωτα μας:)

Αλλα ολοι εχουμε τις αδυναμιες μας και τα τερτιπια μας και ουσιαστικα ειναι οι χαρακτηρες και το ενδιαφερον που εχει ο καθενας , οχι τα προβληματα που κουβαλαει νομιζω.

Δεν το καταλαβαίνω αυτό για τους τέλειους ανθρώπους. Είναι πιο καλά όταν συναναστρέφεσαι έναν άνθρωπο που έχει περάσει κατάθλιψη γιατίς αυτός μπορεί να σε καταλάβει. Ενώ οι άλλοι ποτέ δεν καταλαβαίνουν τίποτα γιατί δεν το έχουν νιώσει.

carrot
17-08-2011, 23:49
σκεφτομαι πως τελικα η μοναξια οντως καταστρεφει ζωουλες. στα λογια ολα ευκολα μοιαζουν "τραβα βρες παρεα", στη πραξη ομως οταν κανεις δε νοιαζεται ειναι το θεμα...

na soy pw pws to vlepw efw... filaraki pou to paizeis kai trelos geloie.

h koinwnia katastrefei anthrwpous.

h eksousia tous adynamous.

h vlakeia tous ligous.

to plhtos tis meiopsifies.

to gelio to katsoufi.

h kaloperash thn arrwstia.

carrot
17-08-2011, 23:52
oi oikogenies tous orfanous

oi gamiades tous malakes

oi polloi tous ligous

kai oi roloi allazoun diarkws se enan kosmo dixws ologikh

carrot
17-08-2011, 23:57
dioti re file o kathenas koitaei to arxidi tou ki as einai ena ki as mhn exei melon. eimaste xamenoi apo xeri ki omws to misos den teleiwnei pote.

carrot
17-08-2011, 23:58
kai na eixes kamia dekaria ploysious mpampades sto kosmo auto tyous exases apo filous kapou sthn anazhthsh ths logikhs.

einai h koinwnia tvn mhden tvn ftwxwn mhden.

ALIA
18-08-2011, 00:00
τελος να γραψω κατι και για την ALIA κι οσους προτειναν και προτεινουν γενικα πραγματα. αν δεν εχετε κατι συγκεκριμενο να πειτε για να βρει αμεσα λυση ο αλλος, καλυτερα μη γραφετε τπτ γιατι φαινεται σαν κοροϊδια. ειναι σαν μου λετε εσεις το προβλημα σας και να ερχομαι εγω να σας λεω "τραβατε στο διαολο και θα καλοπερασατε εγγυημενη ευχαριστηση" κτλ. φυσικα κι αμα ζουσα πιο κοντα στη φυση θα ημουν καλυτερα, ελα ομως που δεν εχω πουθενα να μεινω αλλιως θα ειχα ξεκουμπιστει ηδη απο δω!
Καποτε σε μια πολη, ενας παραθεριστης ειχε χασει τον δρομο του. Ρωτησε,λοιπον, εναν κατοικο να του πει το δρομο. Ο παραθεριστης,ομως,οντας ανασφαλης και φοβουμενος μη ξεχασει τις οδηγιες, ειπε στον κατοικο να ερθει μαζι του αλλα εκεινος αρνηθηκε διοτι ειχε καποιες δουλειες. Τοτε ο παραθεριστης αρχισε να τον βλασφημα και συνεχισε να πορευεται χαμενος!

ALIA
18-08-2011, 00:02
Ενώ οι άλλοι ποτέ δεν καταλαβαίνουν τίποτα γιατί δεν το έχουν νιώσει.
Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλο λογο μη λες!

Gypsy Cello
18-08-2011, 00:14
Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλο λογο μη λες!

Το κάνω αυτό που λες αλλά είναι δύσκολο να κρίνεις εάν δεν το έχεις νιώσει. Προσπάθησε όσο μπορείς να μπεις στην θέση των ασθενών, το λέω για σένα που είσαι και ψυχολόγος.

ALIA
18-08-2011, 00:20
είναι δύσκολο να κρίνεις εάν δεν το έχεις νιώσει. Προσπάθησε όσο μπορείς να μπεις στην θέση των ασθενών

Αυτα τα δυο μου φαινονται λιγο αντιφατικα! Νομιζω οτι εχεις καταλαβει τι θελω να πω!

@ Δε θα χρησιμοποιουσα το ρημα "κρινω" αλλα "καταλαβαινω"!

chr1986
18-08-2011, 00:30
Σκέφτομαι ότι είχα μία πολύ δύσκολη μέρα..

Gypsy Cello
18-08-2011, 01:22
Αυτα τα δυο μου φαινονται λιγο αντιφατικα! Νομιζω οτι εχεις καταλαβει τι θελω να πω!

@ Δε θα χρησιμοποιουσα το ρημα "κρινω" αλλα "καταλαβαινω"!

Χρησιμοποίησα το ρήμα κρίνω γιατί δυστυχώς πολλές φορές οι καταθλιπτικοί κρίνονται και κατακρίνονται ως υπερευαίσθητοι και προβληματικοί και άλλα ωραία κοσμιτικά. Γιατί σου φαίνεται αντιφατικό;

ALIA
18-08-2011, 01:39
Γιατί σου φαίνεται αντιφατικό;
Οταν προδικαζεις λεγοντας οτι δεν μπορει καποιος να καταλαβει εναν ασθενη αν δεν ειναι κι ο ιδιος ασθενης,τοτε πως μπορεις να λες:"προσπαθησε να καταλαβεις τους ασθενεις" σε καποιον που δεν ειναι?! Ελπιζω να μη σε μπερδεψα lol !!!

Gypsy Cello
18-08-2011, 01:47
Οταν προδικαζεις λεγοντας οτι δεν μπορει καποιος να καταλαβει εναν ασθενη αν δεν ειναι κι ο ιδιος ασθενης,τοτε πως μπορεις να λες:"προσπαθησε να καταλαβεις τους ασθενεις" σε καποιον που δεν ειναι?! Ελπιζω να μη σε μπερδεψα lol !!!

Δεν είπα δεν μπορείς, είπα είναι δύσκολο. Άλλωστε μεγάλος αριθμός ψυχολόγων έχουν περάσει και οι ίδιοι κατάθλιψη.

ALIA
18-08-2011, 01:50
Δεν είπα δεν μπορείς, είπα είναι δύσκολο. Άλλωστε μεγάλος αριθμός ψυχολόγων έχουν περάσει και οι ίδιοι κατάθλιψη.

Ενώ οι άλλοι ΠΟΤΕ δεν καταλαβαίνουν ΤΙΠΟΤΑ γιατί δεν το έχουν νιώσει.
...........

Καλο σου βραδυ!!!

Gypsy Cello
18-08-2011, 02:01
...........

Καλο σου βραδυ!!!

ε καταθλιπτική είμαι είπα ν' αντιδράσω και γω με το συναίσθημα! Δεν θα με κρίνεις καλέ μου ψυχολόγε έτσι δεν είναι; Καλό βράδυ και σε σένα, έξω από το χορό πολλά τραγούδια λέμε.

ALIA
18-08-2011, 02:05
ε καταθλιπτική είμαι είπα ν' αντιδράσω και γω με το συναίσθημα! Δεν θα με κρίνεις έτσι δεν είναι;
Κανενας δε θα σε κρινει! Χαιρομαι,παντως,που αυτοσαρκαζεσαι! Μ'αρεσουν τετοιοι ανθρωποι!

Gypsy Cello
18-08-2011, 02:08
Το κατά δύναμιν!

ALIA
18-08-2011, 02:41
Gypsy Cello,αδειασε το γραμματοκιβωτιο για να σου στειλω μηνυμα!

Gypsy Cello
18-08-2011, 02:47
οκ σόρρυ!.......

KENO
18-08-2011, 15:47
σκεφτομαι την αρρωστια κι οτι χρειαζομαι επειγοντως μια γιατρινα να με κανει καλα. ολα τα υπολοιπα ειναι χασιμο χρονου! επισης σκεφτομαι και την τετραδα που με επηρεασε προχτες βραδυ, με ποση ανεση εκανε οτι εκανε...

ALIA
18-08-2011, 16:31
σκεφτομαι την αρρωστια κι οτι χρειαζομαι επειγοντως μια γιατρινα να με κανει καλα.
Προτιμησε "γιατρο" για να μην υπαρξουν ευτραπελα!!!

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:34
σκεφτομαι την αρρωστια κι οτι χρειαζομαι επειγοντως μια γιατρινα να με κανει καλα. ολα τα υπολοιπα ειναι χασιμο χρονου! επισης σκεφτομαι και την τετραδα που με επηρεασε προχτες βραδυ, με ποση ανεση εκανε οτι εκανε...

τι έπαθες πάλι ρε παιδί;

ithaki
18-08-2011, 16:35
Πηγα στο αφεντικο μου και του ειπα για τα προβληματα που εχω και οτι θα αναγκαστω ν α γυφω απο την δουλεια..... και μου ειπε οτι δεν θελει να φυγω!
ΝΤΟΙΝΓΚ!
ΝΤΟΙΝΓΚ!
ΝΤΑΝ!!!! ΚΟΥ ΚΟΥ! ΝΤΑΝ!!!!!!!!

ALIA
18-08-2011, 16:36
τι έπαθες πάλι ρε παιδί;
Τον εχουν πιασει υπαρξιακες ανησυχιες!!!

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:37
σκέφτομαι ότι μ' αυτήν την ζέστη πρέπει να βάλω και μπουγάδα.

ALIA
18-08-2011, 16:38
σκέφτομαι ότι μ' αυτήν την ζέστη πρέπει να βάλω και μπουγάδα.
Ζεις μονη?

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:39
όχι, με τη μαμά μου.

KENO
18-08-2011, 16:41
Προτιμησε "γιατρο" για να μην υπαρξουν ευτραπελα!!!συγνωμη γλυκια μου, δεν ειμαι gay. αλλου ειδους γιατρινα εννοουσα...

τι έπαθες πάλι ρε παιδί;ειμαι εθισμενος στο γυναικειο σωμα και ζηλευω τα παρτυ με ουζα των εφηβων γαλλιδουλιων!

Τον εχουν πιασει υπαρξιακες ανησυχιες!!!και υπαρξιακες αγαμιες μη σου πω, με τετοια υπερδιεργεση.

ithaki
18-08-2011, 16:41
Πες της οτι βλεπεις μικρα πρασινα ανθρωπακια πανω στα συρματα της απλωστρας και σε χαιρετανε, ειδικα αυτος με την χωριστρα σου ζηταει την δεξια σου σαγιοναρα , αλλα εσυ τους ειπες οτι επειδη προχτες σου φαγανε το παγωτο δεν θα τους ξανακανεις παρεα για 4 μερες και δεν πρεπει να πας να απλωσεις ρουχα!

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:43
χαχαχαχα καλό! Δεν μου το επέβαλλε η μαμά μου βασικά. Μόνη μου πήρα την πρωτοβουλία.

ithaki
18-08-2011, 16:44
Ναι αλλα πρεπει να κρατησεις χαρακτηρα!

ALIA
18-08-2011, 16:45
ειμαι εθισμενος στο γυναικειο σωμα
και υπαρξιακες αγαμιες μη σου πω, με τετοια υπερδιεργεση.
Γι'αυτο σου λεω κι εγω να προτιμησεις γιατρο για να σε βοηθησει! Μην υπαρξουν και παρατραγουδα!!!

KENO
18-08-2011, 16:47
διαβασε και το αλλο γλυκια μου, μη με κουραζεις, αρκετη αρρωστια ανεχομαι εδω μεσα, σε παρακαλω.

ALIA
18-08-2011, 16:48
Δεν μου το επέβαλλε η μαμά μου βασικά. Μόνη μου πήρα την πρωτοβουλία.
Αυτο θα πει αυτοθυσια!!! lol

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:48
ειμαι εθισμενος στο γυναικειο σωμα και ζηλευω τα παρτυ με ουζα των εφηβων γαλλιδουλιων!

και υπαρξιακες αγαμιες μη σου πω, με τετοια υπερδιεργεση.

έγραψες πάλι! Αυτό δεν είναι ασθένεια παιδί μου, μην σε χαλάει :)

ALIA
18-08-2011, 16:49
διαβασε και το αλλο γλυκια μου, μη με κουραζεις, αρκετη αρρωστια ανεχομαι εδω μεσα, σε παρακαλω.
Ενταξει! Σ'αφηνω με την "αρρωστια σου" λοιπον!

KENO
18-08-2011, 16:49
έγραψες πάλι! Αυτό δεν είναι ασθένεια παιδί μου, μην σε χαλάει :)οταν εισαι μονος σε χαλαει.

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:50
Ναι αλλα πρεπει να κρατησεις χαρακτηρα!

γιατί καλέ;

ALIA
18-08-2011, 16:52
Ασχετο... αλλα εσυ Gypsy Cello δεν κοιμασαι ποτε?!

IRENEMARINA
18-08-2011, 16:54
Σήμερα σκέφτομαι ότι μόλις γνώρισα έναν ακόμα μ..... που το μόνο που θέλει από 'μένα είναι να με πηδήξει..... τα νεύρα μου.....

Gypsy Cello
18-08-2011, 16:56
Ασχετο... αλλα εσυ Gypsy Cello δεν κοιμασαι ποτε?!

Είμαι πανταχού παρούσα και τα πάντα πληρούσα! χεχε! Κοιμάμαι ρε συ, τον τελευταίο καιρό μεταξύ 5-6 το πρωί μέχρι τη μία.

ALIA
18-08-2011, 16:57
Σήμερα σκέφτομαι ότι μόλις γνώρισα έναν ακόμα μ..... που το μόνο που θέλει από 'μένα είναι να με πηδήξει..... τα νεύρα μου.....
Μη μασας! Απο τετοια τυπακια ειναι γεματος ο τοπος! Δωσε μια μουτζα και προχωρα!!!

KENO
18-08-2011, 16:58
Σήμερα σκέφτομαι ότι μόλις γνώρισα έναν ακόμα μ..... που το μόνο που θέλει από 'μένα είναι να με πηδήξει..... τα νεύρα μου.....και που ειναι το κακο μ'αυτο ? τουλαχιστον εσεις καλυπτεστε ευκολοτερα, για φαντασου να μην ειχες κανεναν ουτε καν για πηδημα...

ALIA
18-08-2011, 17:00
και που ειναι το κακο μ'αυτο ? τουλαχιστον εσεις καλυπτεστε ευκολοτερα, για φαντασου να μην ειχες κανεναν ουτε καν για πηδημα...
Ο,τι να 'ναι παλι!!! Αεεερα!!!

ALIA
18-08-2011, 17:01
Είμαι πανταχού παρούσα και τα πάντα πληρούσα! χεχε! Κοιμάμαι ρε συ, τον τελευταίο καιρό μεταξύ 5-6 το πρωί μέχρι τη μία.
Νυχτοπουλι δηλαδη!!!

KENO
18-08-2011, 17:01
Ο,τι να 'ναι παλι!!! Αεεερα!!!ALIA σε παρακαλεσα μια φορα να μη με κουραζεις.

το σεξ ειναι αναγκη, οι γυναικες αυτη την αναγκη τη καλυπτουν ευκολοτερα απ'οτι οι αντρες, που για να το εχουν οταν δεν ειναι σε σχεση ή δε παιζει αλλου ειδους φαση ΠΡΕΠΕΙ να πληρωσουν.

Gypsy Cello
18-08-2011, 17:03
Νυχτοπουλι δηλαδη!!!

εντελώς...από μικρή! :)

ALIA
18-08-2011, 17:03
ALIA σε παρακαλεσα μια φορα να μη με κουραζεις.

Εσυ κουραζεσαι απο μονος σου αγαπητε! Εγω σου φταιω?!

undetermined
18-08-2011, 19:48
Σκεφτομαι το Σαββατο που εχω ρεπο και την επομενη πεμπτη που βγαινω σε αδεια.......

Christina82
18-08-2011, 19:54
Εγω σκεφτομαι τις μερες που θα βρισκομαι παλι στην θαλασσα απο το πρωι μεχρι το βραδυ...

Gypsy Cello
18-08-2011, 20:48
Σκεφτομαι το Σαββατο που εχω ρεπο και την επομενη πεμπτη που βγαινω σε αδεια.......

το άργησες λίγο!

tzina
18-08-2011, 21:45
Σκέφτομαι πως μεταξύ άλλων έχω χάσει και το θράσος μου.

ithaki
18-08-2011, 21:58
Σκεφτομαι οτι πρεπει να πακεταρω ολα μου τα πραγματα και να τα χωρισω για την μετακομιση... πφφφ

Christina82
18-08-2011, 22:35
Σκεφτομαι να βγαλω το seek and destroy & το Black to fade στην κιθαρα...

giorgos panou
18-08-2011, 22:39
θα προτεινα το " am i evil??? :):)

Christina82
18-08-2011, 22:44
θα προτεινα το " kill em all" :):)

Σωστοοοοοοοος! ;) Θα το εχω στα υποψιν μου :D

BloodyKate
19-08-2011, 00:03
Θέλω να πιω όλο το βόσπορο............!

Gypsy Cello
19-08-2011, 00:08
Σκεφτομαι να βγαλω το seek and destroy & το Black to fade στην κιθαρα...

το τραγούδι που πέρασες στο music πολύ μου άρεσε!

KENO
19-08-2011, 00:16
σκεφτομαι οτι ημουν απλα ενα λευκο κουνελι με κοκκινα ματια και περιεργη σκεψη/συμπεριφορα. damn you nigga, υπαρχουν κι αλλα καλυτερα ζωα εκει εξω, καλυτεροι πιθηκοι, αρκουδες και κοαλα!

ALIA
19-08-2011, 00:32
Θέλω να πιω όλο το βόσπορο............!

http://www.youtube.com/watch?v=qt8rMK8f19I Αγαπημενο!!!

Christina82
19-08-2011, 00:32
το τραγούδι που πέρασες στο music πολύ μου άρεσε!

Ωωωωω χαιρομαι! Υπεροχο τραγουδι οντως.. και ωραιο βιντεοκλιπ!

ALIA
19-08-2011, 00:34
Ωωωωω χαιρομαι! Υπεροχο τραγουδι οντως.. και ωραιο βιντεοκλιπ!
Γενικοτερα....τι μουσικη ακους?

Christina82
19-08-2011, 00:40
Γενικοτερα....τι μουσικη ακους?

Ακουω σχεδον τα παντα... Προσεξε, σχεδον! Κυριως ακουω μεταλ και ροκ ολων των ειδων progressive rock καθως και λιγο γκοθ. Mου αρεσει το folk metal, hardcore, heavy, doom κλπ Επισης το industrial, τα soundtracks.. xmmmm τι αλλο? Εσυ? :)

ALIA
19-08-2011, 00:43
Ακουω σχεδον τα παντα... Προσεξε, σχεδον! Κυριως ακουω μεταλ και ροκ ολων των ειδων progressive rock καθως και λιγο γκοθ. Mου αρεσει το folk metal, hardcore, heavy, doom κλπ Επισης το industrial, τα soundtracks.. xmmmm τι αλλο? Εσυ? :)
Κυριως ροκ αλλα γενικοτερα ψαχνομαι με ολα τα ειδη (εκτος απο pop και σκυλαδικα)!

Christina82
19-08-2011, 00:45
Κυριως ροκ αλλα γενικοτερα ψαχνομαι με ολα τα ειδη (εκτος απο pop και σκυλαδικα)!

Χααααχαχαχα! συμφωνω.. οχι σκυλαδικα!!! :D

ALIA
19-08-2011, 00:50
Χααααχαχαχα! συμφωνω.. οχι σκυλαδικα!!! :D
Ετσι...ετσι... !!!

dora-agxos
19-08-2011, 00:55
αν δεν σκεφτομασταν θα ειμασταν πολυ πιο υγιεις..

dora-agxos
19-08-2011, 01:12
δεν υπαρχει πιο δηλητηριωδες συναισθημα απο τον θυμο..

Christina82
19-08-2011, 01:19

Ναι και το εχουν πολλοι αυτο...

ioannis2
19-08-2011, 08:32
ξέρει κανείς πως κόβεται το κάπνισμα κατά τις νυχτερινές ώρες?

giorgos panou
19-08-2011, 09:08

πολυ σωστο !

ioannis2
19-08-2011, 10:10

δεν υπάρχει πιο δηλητηριωδες συναίσθημα από το να κρατάς το θυμό μέσα σου!

ioannis2
19-08-2011, 10:13
τελικά το κάπνισμα (και μιλώ για ένα τσιγάρο) κατά τη νύχτα, λίγο πριν τον ύπνο κάνει ζημιά. Ξυπνάς την άλλη μέρα νοιώθωντας ζαλάδες, τάση υπνηλίας και ζέστης στο σώμα. Τόχετε πάθει και σεις ή βρήκατε τρόπο να αποφεύγετε το κάπνισμα το βράδυ?

KENO
19-08-2011, 11:08
σκεφτομαι οτι η λεξη "παρτουζα" αποκτησε νεο νοημα. ετυχε και ξαναειδα τη μαγικη τετραδα χτες βραδυ, ιδιο σπιτι, ιδια παρεα, να βγαζουν τα ματια τους με τοση ανεση λες και δε συμβαινει τπτ. δεν ηταν κανεις παραπανω απο 25, ολα αυτα σε μια γειτονικη χωρα, ενω εδω ειμαστε officially μακακες και κυνηγαμε τη μια μονο που το παιζει δυσκολη λες κι αξιζει χρυσαφι, και να τη παρακαλαμε για δικια της ικανοποιηση.

Christina82
19-08-2011, 11:51
Εγω σκεφτομαι γιατι ωρες ωρες μερικοι απορουν για τον ασχημο τροπο που τους φερονται καποιοι αλλοι...

dora-agxos
19-08-2011, 13:44
ξέρει κανείς πως κόβεται το κάπνισμα κατά τις νυχτερινές ώρες?

εγω εκανα ενα πακετο χτες μετα απο παρα πολυ καιρο!ηταν η μερα μου βλεπεις και ξυπνησα χαλια!θα πρεπει να κοιμασαι νωρις αν θες να μην καπνιζεις.

πιεσμενη
19-08-2011, 16:57
Οτι ερχεται ο Σεπτεμβρης..... Δυσκολος μηνας κ ισως καθοριστικος για την δουλεια μου.... Αχ....Βαχ ...ωχ κ αμαν κ αμαν.................................

KENO
19-08-2011, 17:44
Οτι ερχεται ο Σεπτεμβρης.....αυτο με απασχολει τελευταια και νιωθω σκατα. τιποτα δεν αρχισε ακομα, ομως ολα μοιαζουν τοσο τελειωμενα, και πρεπει να βρω τροπο να ξεκουμπιστω απο εδω. εστω μια δουλεια κι εγω, κατι να απασχολουμαι γαμω το θεο. και βλεπω τοσες ωραιες φατσες, ομως εκει εξω παιρνουν τ'αρχιδια μου, δε συγκινουμαι, η ζωη στην Αθηνα μου φαινεται λιγη ρε γμτ.

ithaki
19-08-2011, 18:08
Φευγω... μαζευω τα πραγματα μου στην δουλεια .... ισως καταφερω να μπω ιντερνετ τις προσεχεις ημερες.
Χαρηκα για οσους γνωρισα και για τις κουβεντες που καναμε.
χαιρετω Γιωργής.

KENO
19-08-2011, 18:09
γεια σου Γιωργη!

Christina82
19-08-2011, 18:13
αυτο με απασχολει τελευταια και νιωθω σκατα. τιποτα δεν αρχισε ακομα, ομως ολα μοιαζουν τοσο τελειωμενα, και πρεπει να βρω τροπο να ξεκουμπιστω απο εδω. εστω μια δουλεια κι εγω, κατι να απασχολουμαι γαμω το θεο. και βλεπω τοσες ωραιες φατσες, ομως εκει εξω παιρνουν τ'αρχιδια μου, δε συγκινουμαι, η ζωη στην Αθηνα μου φαινεται λιγη ρε γμτ.

Την ζωη σου εσυ την ομορφαινεις και οχι αλλοι. Οπου και να ζουμε, οτι και να κανουμε παντα πρεπει να κανουμε μερικους συμβιβασμους. Ο καθενας μπορει να βρει εναν τροπο εστω και μικρο ωστε να περναμε οσο μπορουμε ομορφα. Πρεπει να αρκεστουμε εστω και στα λιγα, αν δεν το κανουμε αυτο τοτε τα βλεπουμε ολα μαυρα και ετσι δεν εχουμε την δυναμη να αλλαξουμε την ζωη μας. Δεν φταιει μονο η Ελλαδα γι αυτο που νιωθεις αυτη την στιγμη αλλα κυριως εσυ.. Ο καθενας ειναι αξιος της μοιρας του! Οτι και να εχουμε, οτι και να μας εχει συμβει παντα πρεπει να βλεπουμε θετικα...

dora-agxos
19-08-2011, 18:30
Την ζωη σου εσυ την ομορφαινεις και οχι αλλοι. Οπου και να ζουμε, οτι και να κανουμε παντα πρεπει να κανουμε μερικους συμβιβασμους. Ο καθενας μπορει να βρει εναν τροπο εστω και μικρο ωστε να περναμε οσο μπορουμε ομορφα. Πρεπει να αρκεστουμε εστω και στα λιγα, αν δεν το κανουμε αυτο τοτε τα βλεπουμε ολα μαυρα και ετσι δεν εχουμε την δυναμη να αλλαξουμε την ζωη μας. Δεν φταιει μονο η Ελλαδα γι αυτο που νιωθεις αυτη την στιγμη αλλα κυριως εσυ.. Ο καθενας ειναι αξιος της μοιρας του! Οτι και να εχουμε, οτι και να μας εχει συμβει παντα πρεπει να βλεπουμε θετικα...

την ζωη δεν την ομορφαινουμε μονο εμεις..αλλα και το περιβαλλον μας,φιλοι οικογενεια εργασια κτλ,οσο και θετικος ανθρωπος να εισαι οταν κατι απο ολα αυτα δεν παει καλα ειναι ικανο να σε ριξει στα ταρταρα!οσο και θετικος ανθρωπος να εισαι αν δεν εχεις ανθρωπους διπλα σου να σε αγαπουν,κυριως να νιωθεις την αγαπη τους,οχι απλα να λενε σε αγαπω,τοτε πεφτεις στην μαυριλα και στο ΚΕΝΟ.

KENO
19-08-2011, 18:39
dora-agxos ευχαριστω για τη καλυψη.

Πρεπει να αρκεστουμε εστω και στα λιγα, αν δεν το κανουμε αυτο τοτε τα βλεπουμε ολα μαυρα και ετσι δεν εχουμε την δυναμη να αλλαξουμε την ζωη μας. Δεν φταιει μονο η Ελλαδα γι αυτο που νιωθεις αυτη την στιγμη αλλα κυριως εσυ..με ψυχολογια loser δεν εκανε κανενας τπτ. στο ειπα κι εξω, πρεπει να μαθεις να βγαινεις απο πανω αν θελεις να εχεις περισσοτερα και να πας μπροστα για να μη σε κανουν οτι θελουν. η διπροσωπια ειναι ενας τροπος να το πετυχεις αυτο, υπαρχουν ομως και αλλοι πιο αμεσοι και ειλικρινεις. αν αρκεστεις στα λιγα, δε θα εχεις ποτε πιο πολλα! τα λιγα θα γινονται ολοενα και λιγοτερα, και τελικα καταληγεις στο τιποτα. φυσικα και η Ελλαδα φταιει για ολα, κανενας δε γεννηθηκε εχωντας το οτιδηποτε! το παρελθον και το περιβαλλον μας τα προκαλουν ολα! α και νομιζω εσυ δεν ησουν που ειπες να σε αφησω ησυχη ? γιαυτο και δε ξανασχολουμαι μαζι σου, σωστα ?

Christina82
19-08-2011, 19:41
dora-agxos ευχαριστω για τη καλυψη.

με ψυχολογια loser δεν εκανε κανενας τπτ. στο ειπα κι εξω, πρεπει να μαθεις να βγαινεις απο πανω αν θελεις να εχεις περισσοτερα και να πας μπροστα για να μη σε κανουν οτι θελουν. η διπροσωπια ειναι ενας τροπος να το πετυχεις αυτο, υπαρχουν ομως και αλλοι πιο αμεσοι και ειλικρινεις. αν αρκεστεις στα λιγα, δε θα εχεις ποτε πιο πολλα! τα λιγα θα γινονται ολοενα και λιγοτερα, και τελικα καταληγεις στο τιποτα. φυσικα και η Ελλαδα φταιει για ολα, κανενας δε γεννηθηκε εχωντας το οτιδηποτε! το παρελθον και το περιβαλλον μας τα προκαλουν ολα! α και νομιζω εσυ δεν ησουν που ειπες να σε αφησω ησυχη ? γιαυτο και δε ξανασχολουμαι μαζι σου, σωστα ?

Ρε πας καλα? Ποτε σου ειπα να με αφησεις ησυχη??? Για πες!!!

KENO
19-08-2011, 19:58
μαλλον εχεις καποιο προβλημα με τη μνημη σου τελικα, και δε ξερω που οφειλεται αυτο. μου ειχες πει ξεκαθαρα οτι θες να μεινεις μονη, ε και γιαυτο σε αφησα και ξεκοψα τελειως, σβηνωντας σε απο παντου. οπως και να χει, ξερεις το mail, το κινητο μου, μεχρι και που μενω, οποτε αν θελεις να μιλησεις μπορεις να μου στειλεις οπουδηποτε εκτος φορουμ!

Boltseed
20-08-2011, 00:22
τελικά το κάπνισμα (και μιλώ για ένα τσιγάρο) κατά τη νύχτα, λίγο πριν τον ύπνο κάνει ζημιά. Ξυπνάς την άλλη μέρα νοιώθωντας ζαλάδες, τάση υπνηλίας και ζέστης στο σώμα.

Malboro
made in kalamata

?

Militon
20-08-2011, 00:36
Που είστε όλοι;

PS: Το Malboro στην Καλαμάτα βγαίνει; :p

Boltseed
20-08-2011, 00:38
http://favim.com/mini/201106/25/cannabis-cigarettes-green-kush-malboro-marijuana-83280.jpg

chr1986
20-08-2011, 02:53
Σκέφτομαι ότι πρέπει να σκέφτομαι ένα πράγμα τη φορά. Εύκολο να το ακούς, δύσκολο να το κάνεις. Φοβάμαι παιδιά, φοβάμαι πολύ..

KENO
20-08-2011, 04:01
σκεφτομαι ενα aquarium. κι αλλα αηδιαστικα fishy fishy things. και genki ακομα! επισης θυμαμαι τη φωνη του ταξιτζη "καλησπερα, που παμε?". και τη Joanna. και τελος σκεφτομαι τα νεα περιβαλλοντα που ξεπροβαλλουν.

λιλιουμ
20-08-2011, 10:36
Σκεφτομαι οτι ενε οτι δεν υπαρχει φιλια αναμεσα στους αντρες και τις γυναικες, αλλα μονο αναμεσα στα ατομα του ιδιου φυλου, αλλα εγω μονο το αντιθετο εχω διαπιστωσει στη ζωη μου.

ALIA
20-08-2011, 10:43
Σκεφτομαι οτι λενε οτι δεν υπαρχει φιλια αναμεσα στους αντρες και τις γυναικες, αλλα μονο αναμεσα στα ατομα του ιδιου φυλου, αλλα εγω μονο το αντιθετο εχω διαπιστωσει στη ζωη μου.
Αυτο ειναι ενας ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΥΘΟΣ! Εγω προσωπικα εχω φιλιες με ατομα κι απο τα δυο φυλα!

glafkos
20-08-2011, 10:50
σκεφτομαι πως θα περασει η μερα (ειμαι δουλεια) να παω σπιτι!!!!!!!!!!!

λιλιουμ
20-08-2011, 10:54
Αυτο ειναι ενας ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΥΘΟΣ! Εγω προσωπικα εχω φιλιες με ατομα κι απο τα δυο φυλα!

Κι εγω ετσι λεω, αλλα οι φιλες μου με πληγωνουν παρα πολυ συχνα.. Υπαρχει ζηλεια και ανταγωνισμος, που δεν υπαρχει στη φιλια με το αλλο φυλο..

ALIA
20-08-2011, 11:17
Κι εγω ετσι λεω, αλλα οι φιλες μου με πληγωνουν παρα πολυ συχνα.. Υπαρχει ζηλεια και ανταγωνισμος, που δεν υπαρχει στη φιλια με το αλλο φυλο..
Ας μην γενικευουμε ομως! Προφανως,εχεις πεσει σε "σκαρτο εμπορευμα"!

KENO
20-08-2011, 13:05
σκεφτομαι πολυχρωμο μαρμαρο. γενικα χρωματα παντου. βαλε χρωμα μεσα σου μωρη καριολα (πολη). επισης μου ηρθε ορεξη να ξαναζωγραφισω, αλλα δε βρισκω λογο να το κανω πλεον, δε χρειαζεται να εκφραστω. ασε που δεν εχω τα υλικα προχειρα.

πιεσμενη
20-08-2011, 18:05
Οτι επιτελους...θα φυγω απο το σπιτι γιααααααα....3 ολοκληρες μερες!!!!!Θα ησυχασει λιγο το κεφαλι μου...τα νευρα μου.... κ δεν θελω να σκεφτομαι οτι αυτο θα κρατησει τοσο λιγο....

ALIA
20-08-2011, 18:11
Οτι επιτελους...θα φυγω απο το σπιτι γιααααααα....3 ολοκληρες μερες!!!!!Θα ησυχασει λιγο το κεφαλι μου...τα νευρα μου.... κ δεν θελω να σκεφτομαι οτι αυτο θα κρατησει τοσο λιγο....
Καλα να περασεις πιεσμενη!!!

Gypsy Cello
20-08-2011, 18:13
Εδώ που τα λέμε είναι ώρα ν' αλλάξεις νικ νέιμ!

πιεσμενη
20-08-2011, 18:21
Καλα να περασεις πιεσμενη!!!

Ευχαριστωωωωωω!!! :):):)

πιεσμενη
20-08-2011, 18:23
Εδώ που τα λέμε είναι ώρα ν' αλλάξεις νικ νέιμ!

Τζιπσι για μενα ηταν αυτο??:)

Gypsy Cello
20-08-2011, 18:24
Τζιπσι για μενα ηταν αυτο??:)

ναι, το πιεσμένη είναι κάπως. Πιέζομαι και γω που τ' ακούω. :p

Gypsy Cello
20-08-2011, 18:29
Σκέφτομαι: Βλαντιμίρ Μαγιακόφσκυ, ένας αληθινός αριστοκράτης!

πιεσμενη
20-08-2011, 18:34
ναι, το πιεσμένη είναι κάπως. Πιέζομαι και γω που τ' ακούω. :p

Ειναι αυτο ακριβως που ειμαι εδω κ χρονια..οποτε οταν σταματησω να νιωθω πιεσμενη(χλωμο) τοτε οχι μονο θα το αλλαξω αλλα δεν θα υπαρχει κ λογος να ειμαι σ ενα φορουμ ψυχολογιας...!! Εφυγααααααααα!!! :) :) :)

Gypsy Cello
20-08-2011, 18:35
Ειναι αυτο ακριβως που ειμαι εδω κ χρονια..οποτε οταν σταματησω να νιωθω πιεσμενη(χλωμο) τοτε οχι μονο θα το αλλαξω αλλα δεν θα υπαρχει κ λογος να ειμαι σ ενα φορουμ ψυχολογιας...!! Εφυγααααααααα!!! :) :) :)

άντε και καλές διακοπές :)

KENO
20-08-2011, 19:10
σκεφτομαι πως οσο πιο γεματος ειναι ενας ανθρωπος, τοσο πιο ευκολα καταστρεφεται. ειμαι περηφανος που ειμαι κενος!

BloodyKate
20-08-2011, 21:09
σκέφτομαι μια καινούρια φοβία που προέκυψε από εκείνον που δεν μιλήσαμε ποτέ αλλά μου το πέταξε το φαρμάκι του... και δεν μπορώ να το ξεχάσω

BloodyKate
20-08-2011, 23:07
Το μυαλό μας επιλέγει έτοιμους χαρακτήρες να παίξουν το ρόλο τους στους εφιάλτες και τα όνειρα... γιατί το δικό μου έχει κολλήσει σε ένα χαρακτήρα? πφφφ να ταν και καμια αξιόλογη προσωπικότητα να το χαρώ... αλλά δεν είναι :Ρ και το όνειρο μέσα στο τρέξιμο την αγωνία και το ψάξιμο είναι! :\

το όνειρο σκέφτομαι :Ρ

Gypsy Cello
20-08-2011, 23:56
Σκέφτομαι ότι ποτέ δεν προσπάθησα να χρησιμοποιήσω την συνείδηση μου και το ένστικτο μου για κακό σκοπό. Μόνο όταν θέλω να προστατευτώ.

BloodyKate
21-08-2011, 00:05
Σκέφτομαι ότι ποτέ δεν προσπάθησα να χρησιμοποιήσω την συνείδηση μου και το ένστικτο μου για κακό σκοπό. Μόνο όταν θέλω να προστατευτώ.

μεγάλη μαγκιά... μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ

Gypsy Cello
21-08-2011, 00:06
μεγάλη μαγκιά... μακάρι να μπορούσα να το κάνω κι εγώ

να προσπαθήσεις να την κάνεις.

BloodyKate
21-08-2011, 00:51
να προσπαθήσεις να την κάνεις.

Αχ βρε Gypsy Cello μου μακάρι να μπορέσω κάποια μέρα

λιλιουμ
21-08-2011, 11:50
σκεφτομαι πως οσο πιο γεματος ειναι ενας ανθρωπος, τοσο πιο ευκολα καταστρεφεται. ειμαι περηφανος που ειμαι κενος!

Oσο πιο κενος ειναι ο ανθρωπος τοσο μεγαλυτερος χωρος υπαρχει για τους αλλους να του καθορισουν το πως ζει, αισθανεται και σκεφετεται, αρα τοσο πιο ευκολα καταστρεφεται.

KENO
21-08-2011, 12:31
Oσο πιο κενος ειναι ο ανθρωπος τοσο μεγαλυτερος χωρος υπαρχει για τους αλλους να του καθορισουν το πως ζει, αισθανεται και σκεφετεται, αρα τοσο πιο ευκολα καταστρεφεται.σε αλλου ειδους κενοτητα αναφερομουν, παρε εναν οικογενειαρχη με δικο του σπιτι κι εναν εργενη που δεν εχει τπτ απολυτως, ποιανου τη ζωη μπορεις να καταστρεψεις ευκολοτερα ?

σκεφτομαι οτι τα συναισθηματα ανηκουν κι αυτα στη σφαιρα της φαντασιας, και η φαντασια ΕΙΝΑΙ αρρωστια. αγνος ρεαλισμος και τιποτις αλλο!

λιλιουμ
21-08-2011, 12:41
του πρωτου, γιατι εχει πραγματα να χασει, ενω ο δευτερος οχι.

KENO
21-08-2011, 23:54
σκεφτομαι οτι πρεπει να με εχει βοηθησει ο Θεος. αυτη μαλλον ειναι η βοηθεια του, δεν εξηγηται αλλιως. θα ψαχνα να βρω ιερεις, θεολογους, καντηλαναυτες και ψυχαναλυτες να τους ρωτησω, αλλα ειναι αργα η ωρα τωρα και δε προλαβαινω. κωλοφαρδη Joanna σου ανοιξε ο κωλος μεταφορικα και κυριολεκτικα στη Γαλλια! δεν ανηκω εδω παιδια, η ψυχη εχει ηδη φυγει απ'το 2004, το σωμα μονο εμεινε να σαπιζει...

lizard
22-08-2011, 00:14
...σκεφτομαι ποσες φορες με εχω προδωσει, επειδη φοβομουν να ειμαι ο εαυτος μου....

Remedy
22-08-2011, 00:27
...σκεφτομαι ποσες φορες με εχω προδωσει, επειδη φοβομουν να ειμαι ο εαυτος μου....

εγω να δεις!

dora-agxos
22-08-2011, 00:30
σκεφτομαι τι καλα που θα ηταν να εχω εστω και εναν ανθρωπο να με καταλαβαινει..

KENO
22-08-2011, 13:26
σκεφτομαι το 1993, μικροκαταστροφες σε μαγαζακι τυπου σουπερ μαρκετ, μπαινεις μεσα υπερανω υποψιας καθως πρεπει ντυμενος υπαλληλισκος με λευκο πουκαμισο-ριγε γραβατα-γυαλια-μεταλλικη βαλιτσα στο χερι, βγαζεις το ροπαλο του μπεηζμπωλ κι αρχιζεις να διαλυεις οτι βρεις μπροστα σου. ο μαγαζατορας παθαινει σοκ και προσπαθει να παρει την αστυνομια, τον χτυπας κι αυτον και πεφτει αιμοφρικτος στο πατωμα, οποτε και φευγεις σαν κυριος.

KENO
22-08-2011, 15:39
σκεφτομαι ενα τραγουδι του Τασου απο τη Σιατιστα μεταλλαγμενο για να ταιριαζει περισσοτερο στη κατασταση μας. θα πηγαινε καπως ετσι: για να μπεις μεστο κλαμπ, κανε μπε! για να πιασεις μουνι, κανε μπε! για να βρεις μια δουλεια, κανε μπε! για να πας πιο μπροστα, κανε μπε! 1-2-3 καντε ολοι μπε! μπεεεεε! συγνωμη αλλα μου φαινεται τοσο αστειος ο κοσμος που ζουμε...

BloodyKate
22-08-2011, 15:41
σκεφτομαι ενα τραγουδι του Τασου απο τη Σιατιστα μεταλλαγμενο για να ταιριαζει περισσοτερο στη κατασταση μας. θα πηγαινε καπως ετσι: για να μπεις μεστο κλαμπ, κανε μπε! για να πιασεις μουνι, κανε μπε! για να βρεις μια δουλεια, κανε μπε! για να πας πιο μπροστα, κανε μπε! 1-2-3 καντε ολοι μπε! μπεεεεε! συγνωμη αλλα μου φαινεται τοσο αστειος ο κοσμος που ζουμε...

ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

BloodyKate
22-08-2011, 15:42
Σκέφτομαι πόσο δίκιο έχει ο ΚΕΝΟ

Φωτεινη!
22-08-2011, 17:28
ενα γεια απο εμενα και πολλα φιλια :)

egge
22-08-2011, 17:55
σκεφτομαι ποσο μ@λ@κ@ς ειμαι και τα χω κανει σκ@τ@ παντου

Remedy
22-08-2011, 18:02
σκεφτομαι ποσο μ@λ@κ@ς ειμαι και τα χω κανει σκ@τ@ παντου

την σημερον ημεραν, για να μην τα κανεις σκατα, δεν χρειαζεται να μην εισαι μαλακας, αλλα να εισαι τρομερα κωλοφαρδος!!!

PETRAN
22-08-2011, 19:55
Που είναι ο vince/insect/carrot? Από ότι έβλεπα είχε περάσει στο twilight zone τον τελευταίο καιρό. Vince είσαι καλά?

λιλιουμ
22-08-2011, 23:20
Προς ολα τα αρσενικα ανω των 8 χρονων που φορανε μαγιω σλιπακι στην παραλια, ειτε με σιξ πακ κοιλιακους ειτε με μπυροκοιλια, ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ!

Remedy
22-08-2011, 23:34
Που είναι ο vince/insect/carrot? Από ότι έβλεπα είχε περάσει στο twilight zone τον τελευταίο καιρό. Vince είσαι καλά?

ακριβως την ιδια απορια ειχα πριν καμια ωρα...

Θεοφανία
23-08-2011, 00:13
Προς ολα τα αρσενικα ανω των 8 χρονων που φορανε μαγιω σλιπακι στην παραλια, ειτε με σιξ πακ κοιλιακους ειτε με μπυροκοιλια, ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΞΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ!

λολλλλλλλλ!! Ξέρεις πόσες φορές το έχω σκεφτεί?
Και όχι μόνο αυτό! Νομίζουν πως είναι και ωραίοι!

Christina82
23-08-2011, 00:15
Οπως το βλεπει καθενας!

λιλιουμ
23-08-2011, 11:42
λολλλλλλλλ!! Ξέρεις πόσες φορές το έχω σκεφτεί?
Και όχι μόνο αυτό! Νομίζουν πως είναι και ωραίοι!

Και πες οτι οι σφιχτες ενταξει, να το νομιζουν αυτο, ο πενηνταχρονος καραφλας με κοιλια που χωραει τριδυμα, που μου φορεσε το σλιπακι μαγιω να φαινεται μπροστα το τρικιλο που κρεμεται και ολο να το διορθωνει, και καθεται μπροστα απο την ξαπλωστρα μου ορθιος επιδεικτικα μιση ωρα, νομιζει οτι με φτιαχνει το θεαμα? Ενω απλα θελω σακουλιτσα για τον εμετο??????

Θεοφανία
23-08-2011, 13:44
Και πες οτι οι σφιχτες ενταξει, να το νομιζουν αυτο, ο πενηνταχρονος καραφλας με κοιλια που χωραει τριδυμα, που μου φορεσε το σλιπακι μαγιω να φαινεται μπροστα το τρικιλο που κρεμεται και ολο να το διορθωνει, και καθεται μπροστα απο την ξαπλωστρα μου ορθιος επιδεικτικα μιση ωρα, νομιζει οτι με φτιαχνει το θεαμα? Ενω απλα θελω σακουλιτσα για τον εμετο??????

δεν έχω χειρότερο από σφίχτες!
και δεν μιλώ για γυμνασμένα σώματα, αλλά τύπους που φουσκώνουν όλο το χειμώνα και σκάνε στην παραλία καμαρωτοί με τις φλέβες να πετάνε να σε κοιτάνε με ύφος "σε έχω" και αν ανοίξουν το στόμα τους η μόνη ολοκληρωμένη πρόταση θα είναι για τα όργανα στο γυμναστήριο...:Ρ

Boltseed
23-08-2011, 13:48
δεν έχω χειρότερο από σφίχτες!
και δεν μιλώ για γυμνασμένα σώματα, αλλά τύπους που φουσκώνουν όλο το χειμώνα και σκάνε στην παραλία καμαρωτοί με τις φλέβες να πετάνε να σε κοιτάνε με ύφος "σε έχω" και αν ανοίξουν το στόμα τους η μόνη ολοκληρωμένη πρόταση θα είναι για τα όργανα στο γυμναστήριο...:Ρ

καλέ με ξέρεις??

Θεοφανία
23-08-2011, 13:50
καλέ με ξέρεις??

εσένα περιέγραφα! που το κατάλαβες?

Boltseed
23-08-2011, 13:50

Την τελευταία φορά κάτι έλεγε πως έψαχνε να αγοράσει πυρηνικούς πυραύλους, μετά σε ένα άλλο θέμα έλεγε πόσο δεν του αρέσει η ανθρωπότητα... χμμ.. ελπίζω να μην τα συνδίασε αυτά τα 2..χμμ..

KENO
23-08-2011, 14:34
σκεφτομαι το Densha Otoko, η carrie πρεπει να μου το ειχε προτεινει απο δω μεσα, τι ψυχανωμαλια ηταν αυτη για εξαρτημενους junkia τελειως! ο λογος που το ξαναθυμηθηκα εχει να κανει με μια 21χρονη ξανθουλα με ροζ εξτενσιονς, που δεν ηθελε να γαμηθει αλλα να παιξει, αυτοι που την ηθελαν ομως ειχαν ξεχασει τι παει να πει χαρα, γιαυτο το ειχαν ριξει στα ντρογκια και τις μαλακιες. πιστευω πως οσο μεγαλωνουμε τοσο ξεχναμε τι παει να πει χαρα, κυριως με μικρα ασημαντα πραγματα, γιαυτο την αναζητουμε στους αλλους...

egge
23-08-2011, 17:16
Αν μπορουσα να γυρισω πισω τον χρονο θα τα εκανα ΟΛΑ αλλιώς...Αποτυχία ή εξέλιξη????

Remedy
23-08-2011, 17:26
Αν μπορουσα να γυρισω πισω τον χρονο θα τα εκανα ΟΛΑ αλλιώς...Αποτυχία ή εξέλιξη????

απολογισμος....
οκ, τον εκανες.
τωρα κατσε και σκεψου τι θελεις να κανεις ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

πιεσμενη
23-08-2011, 18:11
Oτι ειχαν δεν ειχαν μ εκνευρισαν οι δικοι μου.... κ ειμαι κ τελευταια μερα σε διακοπες..κ οτι καηκα που να παρει κ να σηκωσει!!!!!!!!!!

confused_
23-08-2011, 19:12
Οτι θελω επιτελους να μιλησω σε καποιον μηπως και βρω καποια ακρη. Εχω σοβαρο προβλημα με την εικονα του εαυτου μου σαν αντρας και κατα ποσον ικανοποιω την γυναικα μου, ασχετα αν αυτη με διαβεβαιωνει συνεχως οτι δεν εχει κανενα προβλημα!!!

Christina82
23-08-2011, 19:25
Οτι θελω επιτελους να μιλησω σε καποιον μηπως και βρω καποια ακρη. Εχω σοβαρο προβλημα με την εικονα του εαυτου μου σαν αντρας και κατα ποσον ικανοποιω την γυναικα μου, ασχετα αν αυτη με διαβεβαιωνει συνεχως οτι δεν εχει κανενα προβλημα!!!

Γιατι δεν πας σε καποιον ειδικο να σε βοηθησει? Αυτο πηγαζει απο εμας και οτι και να πουν οι γυρω μας δεν μας λεει κατι οταν εχουμε βουτηχτει τοσο βαθια στην αρνητικοτητα..

Remedy
23-08-2011, 21:41
καροτ που εισαι?

Christina82
23-08-2011, 22:20
Ααααχ σκεφτομαι πως με την αληθεια βρισκεις τον μπελα σου αλλα εγω θα την λεω οσο και αν καποιοι θα αντιδρουν.. ;)

KENO
24-08-2011, 00:33
σκεφτομαι πως το δασος εκτος απο το βραδυ μπορει να δειξει και το μεσημερι πολυ τρομαχτικο. και πρωτου βγει η καθεμια και σχηματισει την αποψουλα της, καλο θα ηταν να με ρωτησει προσωπικα τι εννοω. οχι πως κατι ετρεξε στα γυφτικα, αλλα μην νομιζουν ορισμενες οτι χανω το χρονο μου ακομα μαζι τους, ενω ημουν τοσο μπροστα που τους τα γραψα την αλλη βδομαδα! οταν αντιμετωπιζεις διπλη ή καλυτερα τριπλη ηλιθιοτητα, δε μπορεις να ασχοληθεις με τη μια μονο, δε μπορεις να ασχοληθεις με καμια γενικοτερα, γιατι δε σου δημιουργουν τπτ απολυτως παρα σιχαμαρα κι αδιαφορια.

chr1986
24-08-2011, 03:49
Σκέφτομαι, ή μάλλον τον σκέφτομαι πολύ.. Ελπίζω να πάρει τη σωστή απόφαση, όποια και αν είναι αυτή.. Εύχομαι να μην μας καταπιεί όλο αυτό που ζούμε, επιπλέουμε προς το παρόν, θα αντέξουμε όμως??

Gypsy Cello
24-08-2011, 06:10
Αναρωτιέμαι, τι είδους ανωμαλία είναι αυτή που σε ωθεί να παραβιάσεις βασικές ανθρώπινες ελευθερίες, να προσπαθήσεις να εξευτελίσεις κάθε έννοια αξιοπρέπειας και εγωισμού στον άλλο, να προσπαθήσεις να καταπατήσεις την προσωπικότητα του και να κοιμάσαι με ήσυχη...συνείδηση.

Gypsy Cello
24-08-2011, 06:12
Αναρωτιέμαι κάτω από το καθεστώς ποιας κοσμοθεωρίας γίνεται αυτό που σε κάνει να θέλεις να ουρλιάξεις από πόνο, παράπονο, αδικία, σιχασιά, μίσος, οργή...............

Gypsy Cello
24-08-2011, 06:18
Αναρωτιέμαι αν θα καταφέρω να βγω αλώβητη μέσα από το βασανιστήριο αυτό....Τι κάνεις όταν σε πουλάνε όλοι;;; Τι κάνεις όταν πλυμμηρίζεις από ενοχές χωρίς να έχεις φταίξει;;; Τι κάνεις όταν ζεις το πιο ζωντανό μαρτύριο;;;

Gypsy Cello
24-08-2011, 06:22
Ποιος φίλος θα συνεργαζόταν με τους εχθρούς σου, ποιος σύντροφος, ποιος σύμμαχος είναι αυτός που αισθάνεται ηδονή όταν σκοτώνεις τον εαυτό σου γι' αυτόν; Ποιος είναι αυτός που θέλει να σε βασανίσει τόσο ώστε να σε κάνει να πεθάνεις ζωνανός;

KENO
24-08-2011, 12:13
σκεφτομαι οτι αρκετα κρατησε η ηλιθιοτητα με τα κοριτσακια αυτου του φορουμ, τελειωνει εδω το οποιο θεματακι σας, γιατι δεν εχω προβλημα με ΚΑΜΙΑ απολυτως, ακομα κι αυτες που με απειλουν προσωπικα και με προσβαλλουν! επεστρεψε η ανωμαλιαρα κριαρινα απ'τα παλια και ειχαμε πολυ ωραια κουβεντα στις 5, μονο με τετοιες ταιριαζω, που ειναι καφρινες και τα λενε αυθορμητα κι οπως ακριβως ειναι τα πραγματα, δε κρυβονται πισω απ'το δαχτυλο τους να το παιζουν καθως πρεπει και να υποκρινονται! αντε γεια μας!

Remedy
24-08-2011, 12:30
Αναρωτιέμαι κάτω από το καθεστώς ποιας κοσμοθεωρίας γίνεται αυτό που σε κάνει να θέλεις να ουρλιάξεις από πόνο, παράπονο, αδικία, σιχασιά, μίσος, οργή...............

τι επαθες βρε τζιπσι?

Christina82
24-08-2011, 15:48
Εγω απορω που ενω καποιοι ανθρωποι ξερουν οτι ειναι κομπλεξικοι δεν κανουν κατι ωστε να το διορθωσουν και μενουν στασιμοι, με σταυρωμενα τα χερια και περιμενουν ποτε θα ερθει το "καταλληλο" τραινο και αν ερθει... Και οχι μονο αυτο αδικουν τους ανθρωπους γυρω τους και δεν ζητανε ουτε μια συγνωμη! Εμενα προσωπικα δεν με ενοχλουν αυτοι απλα απορω με αυτους και τους λυπαμαι γτ δεν προκειται να προχωρησουν μπροστα..

chr1986
24-08-2011, 15:50
Σκέφτομαι τα ρημάδια τα λεφτά που ΔΕΝ υπάρχουν.. Μου φέρνει μιζέρια αυτή η σκέψη όμως, γι' αυτό πάω να ξαπλώσω λίγο..

ALIA
24-08-2011, 20:30
καροτ που εισαι?
Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω! Carrot ολα καλα?!

KENO
25-08-2011, 01:34
σκεφτομαι οτι σκαει νεο dod στις 26 και δε μπορω να περιμενω!!!!! το καλοκαιρακι τελειωσε και μαζι μ'αυτο και τα χαρουμενα τραγουδακια. επιστροφη στις ριζες μας σιγα σιγα.

πιεσμενη
25-08-2011, 01:43
Δυσκολη η ζωη παππουλη.......

chr1986
25-08-2011, 02:30
Σκέφτομαι ότι πάλι δεν κατάφερα να βγάλω το γαμ....νο το κεφάλαιο!! Σκέφτομαι ακόμα ότι υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν καταλάβει ότι χρειάζονται ψυχολογική βοήθεια, άνθρωποι δυστυχισμένοι που τους φταίνε όλα, είναι θλιβερό αυτό. Κάποτε ήμουν και εγώ μία από αυτούς.. Τέλος σκέφτομαι ότι δε φταίω σε κάτι για το ζήτημα που έχει προκύψει και αναρωτιέμαι γιατί το παίρνω πάνω μου.. Δε δημιούργησα εγώ το μπάχαλο και δε μπορώ να βοηθήσω και κάπως..

λιλιουμ
25-08-2011, 09:15
oh my God, και ελεγα σε ενα νημα που εκλεισε να ρωτησω ποιες ηταν τοσο στραβες που βγηκαν με τον αναφερθεντα, για τη μια μου λυθηκε η απορια! 30 ατομα απο εδω μεσα του εχουν δωσει φεισμπουκ, τηλεφωνα, μσν? Το εχει κανει κανονικα dating site ετσι? Και σας πιεζει ολες να βγειτε και να μιλανε για τα σεξουαλικα τους; Γιατι απο οσες εχουν μιλησει αυτο λεγεται. Φανταζομαι ποσα μπλοκ και ντιλιτ εχει φαει. Κοριτσια, τα παθηματα μαθηματα.

ΕΠισης εχω να προτεινω στον ΝικοςΝτι, να μπει ορος στους ορους χρησης του φορουμ, οτι παπαγορευεται να χρησιμοποιοειται το παρον ως dating site, και οσοι πεφτουν στην αντιληψη της διαχειρισης να το πραττουν, να ΤΡΩΝΕ ΜΠΑΝ, κατι που θα προστατευει και τους ιδιους, γιατι ουτε αυτοι ξερουμε τι θεματα εχουν, αλλα φυσικα και τα ατομα που ψαρευουν. Καθοτι πρεπει σε ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης, να προστατευονται παση θυσια με οποιονδηποτε τροπο τα μελη τα οποια κατα πλειοψηφια αντιμετωπιζουν διαφορων ειδων ψυχολογικες δυσκολιες οι οποιες τα καθιστουν ευαλωτα σε διαφορα τεχνασματα, καθως ενα τετοιο φορουμ σαν αυτο εδω, σε τετοια ατομα απευθυνεται χεδον αποκλειστικα. Νομιζω οτι θα συμφωνουσε μαζι μου και η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, αλλα ακομα και οι συλλογοι ψυχολογων.

KENO
25-08-2011, 09:52
σκεφτομαι ποσοτητα αντι ποιοτητας? thanks but no no! busy day today so bye bye.

marian_m
25-08-2011, 12:31
oh my God, και ελεγα σε ενα νημα που εκλεισε να ρωτησω ποιες ηταν τοσο στραβες που βγηκαν με τον αναφερθεντα, για τη μια μου λυθηκε η απορια! 30 ατομα απο εδω μεσα του εχουν δωσει φεισμπουκ, τηλεφωνα, μσν? Το εχει κανει κανονικα dating site ετσι? Και σας πιεζει ολες να βγειτε και να μιλανε για τα σεξουαλικα τους; Γιατι απο οσες εχουν μιλησει αυτο λεγεται. Φανταζομαι ποσα μπλοκ και ντιλιτ εχει φαει. Κοριτσια, τα παθηματα μαθηματα.

Υπάρχει μεγάλη απελπισία, όπως φαίνεται. Ή μεγάλη βλακεία...

Christina82
25-08-2011, 12:46

Μια και μιλαμε για βλακεια μου θυμησε εσενα!

Remedy
25-08-2011, 12:47

η και τα δυο..

Remedy
25-08-2011, 12:49
...ΕΠισης εχω να προτεινω στον ΝικοςΝτι, να μπει ορος στους ορους χρησης του φορουμ, οτι παπαγορευεται να χρησιμοποιοειται το παρον ως dating site, και οσοι πεφτουν στην αντιληψη της διαχειρισης να το πραττουν, να ΤΡΩΝΕ ΜΠΑΝ, κατι που θα προστατευει και τους ιδιους, γιατι ουτε αυτοι ξερουμε τι θεματα εχουν, αλλα φυσικα και τα ατομα που ψαρευουν. Καθοτι πρεπει σε ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης, να προστατευονται παση θυσια με οποιονδηποτε τροπο τα μελη τα οποια κατα πλειοψηφια αντιμετωπιζουν διαφορων ειδων ψυχολογικες δυσκολιες οι οποιες τα καθιστουν ευαλωτα σε διαφορα τεχνασματα, καθως ενα τετοιο φορουμ σαν αυτο εδω, σε τετοια ατομα απευθυνεται χεδον αποκλειστικα. Νομιζω οτι θα συμφωνουσε μαζι μου και η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, αλλα ακομα και οι συλλογοι ψυχολογων.

κι εγω ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ χθες.
αληθεια, ειναι υποχρεωμενο ενα ιδιωτικο σαιτ να εχει σαν ορους χρησης, μονο νομικες παραβιασεις?
δεν εχει δικαιωμα να εχει δικους του ορους?

Christina82
25-08-2011, 12:51
Τελικα εδω μεσα δεν εχει κανενας προβλημα... τι αδαμαντινοι χαρακτηρες που ειστε ολοι! Αλλα μονο στον κοσμο σας και μαλλον αυτον τον κοσμο θελετε να χτισετε και εδω μεσα για αποδοχη γιατι στον εξω δεν θα πιανετε μια!

Christina82
25-08-2011, 12:53
ΕΠισης εχω να προτεινω στον ΝικοςΝτι, να μπει ορος στους ορους χρησης του φορουμ, οτι παπαγορευεται να χρησιμοποιοειται το παρον ως dating site, και οσοι πεφτουν στην αντιληψη της διαχειρισης να το πραττουν, να ΤΡΩΝΕ ΜΠΑΝ, κατι που θα προστατευει και τους ιδιους, γιατι ουτε αυτοι ξερουμε τι θεματα εχουν, αλλα φυσικα και τα ατομα που ψαρευουν. Καθοτι πρεπει σε ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης, να προστατευονται παση θυσια με οποιονδηποτε τροπο τα μελη τα οποια κατα πλειοψηφια αντιμετωπιζουν διαφορων ειδων ψυχολογικες δυσκολιες οι οποιες τα καθιστουν ευαλωτα σε διαφορα τεχνασματα, καθως ενα τετοιο φορουμ σαν αυτο εδω, σε τετοια ατομα απευθυνεται χεδον αποκλειστικα. Νομιζω οτι θα συμφωνουσε μαζι μου και η διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, αλλα ακομα και οι συλλογοι ψυχολογων.

Συμφωνω και εγω!

Christina82
25-08-2011, 12:55
Η αδυναμια του ανθρωπου δεν ειναι ΒΛΑΚΕΙΑ αλλα εσεις που δεν δεχεστε τα λαθη, τους προβληματισμους και τις αδυναμιες του..

KENO
25-08-2011, 19:09
σκεφτομαι οτι παει τελειωσε κι αυτο το καλοκαιρι, τι καλα περασαμε, δοξα το ΘΕΟ ευτυχως το ξεπερασαμε. :)

ανεμος
25-08-2011, 19:17

η απλα υπαρχουν........
http://www.youtube.com/watch?v=4DuYkqDA9ZY

BloodyKate
25-08-2011, 20:44
Ομμμμμμμ............. Ομμμμμμμμμμ.........
Σκέφτομαι να την κάνω για Αθήνα
Ομμμμμμμμμ......................

Christina82
25-08-2011, 21:32
Ομμμμμμμ............. Ομμμμμμμμμμ.........
Σκέφτομαι να την κάνω για Αθήνα
Ομμμμμμμμμ......................

Γιατι που μενεις?

ALIA
25-08-2011, 22:08
Γιατι που μενεις?
Αν κρινουμε απ'το προφιλ...για Ναξιωτισσα την κοβω!!!

BloodyKate
25-08-2011, 22:22
:Ο δεν απάντησα ? αφού απαντησα!
Νάξο :)

keep_walking
26-08-2011, 00:38
Τριχες...σκεφτομαι τριχες...

egge
26-08-2011, 00:39
σκεφτομαι την κληρωση του τσαμπιονς λιγκ του θρυλου

iberis
26-08-2011, 00:44
Τριχες...σκεφτομαι τριχες...

κατσαρές? Εγώ σκέφτομαι τις διακοπές μου, που τελείωσαν, σαν παραμύθι!

keep_walking
26-08-2011, 00:47
κατσαρές? Εγώ σκέφτομαι τις διακοπές μου, που τελείωσαν, σαν παραμύθι!

Χμ μακαρι να παω του...χρονου αν πανε ολα καλα..κατα περιεργο τροπο παντως...δεν μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη που δεν καταφερα να παω φετος.

BloodyKate
26-08-2011, 01:14
σόδομα και γόμορααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

undetermined
26-08-2011, 01:27
Σκεφτομαι οτι αυριο την κανω για πιο χαλαρες φασεις...... Αυτο και μονο μου φτανει!!!!!!

glafkos
26-08-2011, 02:23
περασα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gypsy Cello
26-08-2011, 02:32
να και κάποιος που περνάει τέλεια, μπράβο σου!