PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Δεν θελω να αυτοκτονησω

liveloula
29-09-2009, 22:34
Εχω βαρεθει την ζωη μου,συχενομαι την υπαρξη μου.
Δεν εχω παρεες δε εχω φιλες δεν ερχεται κανεις σπιτι μου.εχω σηχαθει την μοναξια,
οι αντρες με θελουν μονο για ενα πηδημα.ο γιος μου φερεται σκατα,κανενας αντρας δεν με θελει γιατι εχω παιδι και ειμαι ηλιθια.
δεν μπορω να κανω διαιτα.δεν μπορω να κρατησω μια δουλεια π περνω 5 φραγκα.δεν μπορω να κοψω τα φαρμακα και καθε εμρα περνω ζαναξ.
ΜΕ ΣΥΧΕΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ.ΣΥΧΕΝΟΑΜΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ Μ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΟΘΡΟΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΕΚΤΡΩΜΑ Π ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΩ.

liveloula
29-09-2009, 22:38
ολα μου φενονται βαρετα δεν εχω καμια χαρα καμια ορεξη πια.

keep_walking
29-09-2009, 22:39
liveloula...μια χαρα κοπελλα εισαι...να ειχαν αλλες τα μισα χαρισματα απο οτι εσυ θα ηταν τρισευτυχισμενες.
Ας το παρουμε πιο αναλυτικα.
Ουτε εγω εχω φιλους και απο πηδημα αστα να πανε.
Φαρμακα παιρνω εδω και 12 χρονια και δεν ειναι απλα ζαναξ.
Δουλεια εχω...αλλα δεν παιρνω και τα λεφτα.
Με την διαιτα τουλαχιστον καλα τα παω,ευτυχως που εκοψα εκεινα τα γαμοrisperdal.
Παντως παρολα αυτα δεν αισθανομαι ασχημα...κατα περιοδους...μια πανω μια κατω ετσι ειναι η ζωη.
Μην αφηνεις να σε παιρνει απο κατω.

liveloula
29-09-2009, 22:44
σκευτομαι πρωτη φορα στην ζωη μου να αυτοκτονησω.
δεν τα παω ακλα εμ κανεναν εχω βαρεθει κιπ.κουραστικα.τα εχω κανει σκατα πια.
εχω βαρεθει να ποναει το κορμι μου να ζαλιζομαι να μην εχω φιλους συντροφο.
εχω λιωσει στην μοναξια.οταν ειμαι με φιλες σπανια μου φενοντε ανουσια αυτα π λενε.οι γονεις μου δεν θελουν να ερχοντε σπιτι μου γιατι ειναι σαν νεκροταφειο.
δεν αντεχω αλλο.κουσαστικα να κοιμαμαι και να τρεμω να προσπαθω να κρατησω μαι κωλοδουλεια να μεγαλονω τον γιο μου και να με βριζει ,.ολα τα βαρεθηκα.τι χαρισματα εχω?
ακομα και δυκτιακα δεν βρισκω τπτ κοινο με κανενα ανθρωπο.

Empneustns
29-09-2009, 22:45
μαρια να ρωτησω ΓΙΑΤΙ;γιατι δεν εχεις φιλες;γιατι δεν εχεις παρεες;γιατι δεν μπορεις να κανεις διαιτα;γιατι εχεις σκατοσυμπεριφορα;αν και το τελευταιο εξηγει τα πρωτα δυο.γιατι αφηνεις να σε κουμανταρουν οι εσωτερικες υποσυνειδητες εξαρσεις και εκρηξεις ενω η λογικη σου λεει πως το να τις ικανοποιησεις θα σου φερει προβληματα;

Empneustns
29-09-2009, 22:47
Originally posted by liveloula
σκευτομαι πρωτη φορα στην ζωη μου να αυτοκτονησω.
δεν τα παω ακλα εμ κανεναν εχω βαρεθει κιπ.κουραστικα.τα εχω κανει σκατα πια.

να τα ξεσκατωσεις,χρονο εχεις και θεληση εχεις.το εχεις αποδειξει παλιοτερα και μπορεις να το ξανακανεις.

keep_walking
Πιεζεσαι για αυτο...λογω δουλειας,λογω σχεσεων,λογω παιδιου,λογω του οτι εισαι στην ηλικια των 30 που ειναι σταθμος για ολους και λογω του οτι εισαι ευαισθητη.
Αυριο ομως ξημερωνει αλλη μερα,το πιο πιθανο ειναι να ειναι το ιδιο σκατα και μια απο τα ιδια γιατι μαγκανοπηγαδο η ζωη...αλλα που ξερεις?

liveloula
δεν ξερω γιατι.8ελω να πεθανω.βαρεθηκα.κουραστικα .

liveloula
29-09-2009, 22:49
εφτασε ο κομπος στο χττενι πια.βαρεθηκα να προσπαθω

keep_walking
29-09-2009, 22:52
Ποιο ηταν το γεγονος και εφτασε ο κομπος στο χτενι?
Κατι συγκεκριμενο σε πειραξε...προσπαθησε να ξορκισεις το συγκεκριμενο αντι να φερεις στο μυαλο σου το συμπαν και τα παντα.Μπορεις να γραψεις τι ειναι αυτο που σε εριξε περισσοτερο το τελευταιο διαστημα?

liveloula
29-09-2009, 22:55
η μανα μου.μου ειπε οτι δεν θελει να εμ βλεπει μονη θα θελε να ειμουν παντρεμενη με τα παιδια μ κλπ.οτι ειμαι αναποδη κλεισμενη στον εαυτο μου και οτι εχω κακη συμπεριφορα.
δεν εχει αδικο.ειμαι σκατα απο πανω μεχρι κατω,
να παω να γαμηθω αχρηστη ειμαι.αχρηστη γεννηθηκα αχρηστη θα πεθανω.ειμαι και χοντρη και κακασχημη.

liveloula
29-09-2009, 22:56
και ειμαι και πορνη.
νιωθω ετσι.γιατι γνωριζομαι με αντρες και μολις σιναντηθουμε τους καθομαι.
εχω παει σε 2 μηνες με 5 διαφορετικους αντρες.φτου μου.για φτησυμο ειμαι.

keep_walking
29-09-2009, 22:59
Ελα ρε πανικουλα και μενα η μανα μου θα ηθελε να με δει παντρεμενο με μερικα παιδια,ευτυχισμενο,υγιη και χιλια δυο...αυτο ελειπε να τις κανω το χατηρι:P
Δικια μας η ζωη εμεις την κουμανταρουμε...και ας μην ειναι ολα ροδινα.
Απο κει και περα τουλαχιστον εμενα δεν μου λεει τετοιες μπαρουφες,μαλλον εχει χασει καθε ελπιδα:P

Μην σε παιρνει απο κατω ετσι ειναι ολοι οι γονεις ανα την υφηλιο.

Helena
29-09-2009, 22:59
ελα ρε πανικουλα μη λες τετοια τωρα :) ολοι οι ανθρωποι εχουν την αξια τους και κανεις δεν μπορει να (κατα)κρινει κανεναν πριν κοιταξει τη δικη του καμπουρα

keep_walking
29-09-2009, 23:01
και ειμαι και πορνη.
νιωθω ετσι.γιατι γνωριζομαι με αντρες και μολις σιναντηθουμε τους καθομαι.
εχω παει σε 2 μηνες με 5 διαφορετικους αντρες.φτου μου.για φτησυμο ειμαι.

Αυτο ειναι στο χερι σου...αστους να ιδρωσουν.

liveloula
29-09-2009, 23:02
ζαλιζομαι ανακατευομαι.νιωθω απαισια.αυριο εχω ραντευουμε δημοσιο ψυχολογο.
μεγαλη βοηθεια θα μ ρποσφερει που ειναι δημοσιος.σκατα.θα λεω απο την αρχη τα ιδια σκατα για να μην καταληξουμε πουθενα.

liveloula
29-09-2009, 23:03
ετσι μ ρχετε να παρω το αμακσι να φουνταρω.δεν αντεχω αλλο.νιωθω παααρα πολυ απαισια.

liveloula
29-09-2009, 23:04
γαμω την μοιρα μου την πουτανα.

Helena
29-09-2009, 23:04
αν δεν το δοκιμασεις πως το προδικαζεις οτι θα ειναι ματαιο?ενα αυτο.
δευτερο καποια πραγματα εχουν εναλλακτικες λυσεις και δεν ειναι για απελπισια .γραφεις οτι δεν μπορεις να κανεις διαιτα.γιατι δεν προσπαθεις να αυξησεις την κινηση αντι γι αυτο ?ετσι και κιλα θα χανεις σιγα σιγα και κυριως θα μπορεις να απολαμβανεις το ιδιο φαγητο χωρις να <χτιζεις> :)
και γω εχω παρει κατι κιλα τα τελευταια χρονια και με ριχνουν ψυχολογικα..αλλα εχω πεισμωσει οτι κατι θα κανω η ετσι η αλλιως
;)

liveloula
29-09-2009, 23:07
ελενα δεν ειναι μονο τα κιλα.εγω βαρεθει τα παντα.ολα!!!
δεν μπορω να κανω οτι δεν βλεπω οτι ολα μου φενονται ασημαντα.ουτε ταινια εχω ορεξη να δω ουτε μπανιο να κανω.ζωη ειναι αυτη?

Ακροβατης
29-09-2009, 23:08
liveloula iremise σιγουρα υπαρχουν στιγμες π ολοι λεμε οτι ειναι ολα σκατα.ποτε δεν ειναι ομως ολα σκατα παντα υπαρχει κατι καλο.μη λες τετοια λογια δεν υπαρχει ανθρωπος που να μην αξιζει.εισαι ακομη 30 και εχεις ολη τη ζωη μπροστα σου να χαρεις

liveloula
29-09-2009, 23:11
ολγα εγω ποτε δεν λιγησα.για να το επαθα τωρα ειναι μια και καλη.θα βαλω τελος στην ζωη μου.δεν υπαρχει ελπηδα για τπτ για μενα.θα ειναι καλυτερο για τον μικρο να μην ειναι με μια μανα νεκρη ζωντανη.γιατι απο τοτε π χωρισα αυτο ειμαι.ζωντανη νεκρη.
ο πρωιν αντρας μ μου ζητησσε να ζησουμε παλι μαζι .οι δικοι μ αν το μαθουν θα με ξεγραψουνε για παντα μην πω οτι θα πεθανουν απο εφραγμα.
δεν υπαρχει μελον για μενα.σταματαει η ζωη μου στα 30.τελος.

liveloula
29-09-2009, 23:13
κανεις δεν με συμποαθει.ειμαι αντηπαθιτικια.δεν θελω κνανενας να ερχεται σπιτι μου δεν εχω τι να πω και τι να κανω.βαριεμαι.

Helena
29-09-2009, 23:13
περιμενε.θα σε ξεγραψουν επειδη στο ζητησε η για την δικη σου αντιδραση? εσυ τι σκεφτεσαι γι αυτην την <προταση>?

liveloula
29-09-2009, 23:15
Originally posted by Helena
περιμενε.θα σε ξεγραψουν επειδη στο ζητησε η για την δικη σου αντιδραση? εσυ τι σκεφτεσαι γι αυτην την <προταση>?

δεν ξερω.το ονειρο μου ηταν παντα ια μεγαλη ευτηχησμνεη οικογενεια.τωρα ειμαι διαμελισμενη.

liveloula
29-09-2009, 23:17
ακομα αι εδω οταν ειπ α οτι αποχορω ολοι με γραψανε στα αρχιδακια τους η με δουλευανε.
ειμαι αχρηστη και εικονικα.τι να πω.ντρεπομαι που υπαρχω.

Arsi
29-09-2009, 23:18
λιβελούλα αυτή τη στιγμή τα βλέπεις όλα μαύρα,προσπάθησε να ηρεμήσεις.Μια κακιά στιγμή είναι θα περάσει.

liveloula
29-09-2009, 23:19
επρεπε να μην εχω νιψκ πανικουλα η λιβελουλα αλλα αχρηστουλα.

keep_walking
29-09-2009, 23:19
http://www.e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=3182 ...αντε να μαζευομαστε.

Helena
29-09-2009, 23:20
ναι νομιζω οτι χρειαζεται ;)

Arsi
29-09-2009, 23:21
επρεπε να μην εχω νιψκ πανικουλα η λιβελουλα αλλα αχρηστουλα. έτσι μπράβο άρχισε το χιούμορ σου.....
αυτή τη στιγμή είσαι απογοητευτούλα.

liveloula
29-09-2009, 23:21
Originally posted by keep_walking
http://www.e-psychology.gr/forum/viewthread.php?tid=3182 ...αντε να μαζευομαστε.

τι ειναι τουτο?
ειμαι πολυ κουρασμενη.θελω να κοιμηθω και να μην ξηπνησω ποτε.

liveloula
29-09-2009, 23:23
πειτε μ πως να βαλω τελος.κουραστικα.δεν μπορω να γραω.

liveloula
29-09-2009, 23:25
η μονη μ ευχαρηστηση ηταν ο υπολογιστησ,ακομα και αυτον τον βαρεθηκα.τι νουμα εχει η ζωη μου.τπτ δεν με ευχαρηστει πια γαμω την τρελα μου.ακομα και οτα πηδιαμαι δεν τελειωνω,

liveloula
29-09-2009, 23:26
πεθενω!!ζαλιζομαι !!!οοοοοοοοοοοοοοουφ.

liveloula
29-09-2009, 23:27
ολα γυριζουβ δεν βλεπω.πεθενω.σβηνω τα μαγουκα μου κενε.εγκεφαλικο.

liveloula
29-09-2009, 23:29
ααααααααααααααααααααΑΑΑΑΑ ΑΑΑ πεθενω.ολα γυριζουν :(:(:(:(

liveloula
29-09-2009, 23:32
με χετε γραμμενοι ακομα και εσεις:(

liveloula
29-09-2009, 23:33
στο διαολο να παω να κρεμαστω

liveloula
29-09-2009, 23:39
ευχαρηστω πολυ.εγω η μαλακο φταιαω.

Noelia
29-09-2009, 23:41
liveloula εχεις U2U:)

Arsi
29-09-2009, 23:43
Μαρία μου αυτές είναι απλά \'μαύρες\' σκέψεις.Δεν ισχύουν.Εννοείται πως έχει ουσία η ζωή σου και η πιο βασική είναι το παιδάκι σου.

giota
29-09-2009, 23:43
Τι είναι αυτά που λες τώρα;τα πιστεύεις;έλα βρε ηρέμησε και εγώ χάλια είμαι

PETRAN
29-09-2009, 23:45
Panikoula για τα σεξουάλικα μην φοβάσαι, το site έχει τον Πάνο12345

liveloula
29-09-2009, 23:45
pio pedaki koy?me brizei den boro na to palepso.den me akouei.akoma ton taizo ego den troei monos.opios me plisiazei ton brizei k ton xtipaei eite adrs eite goneis.gamiseta einai h zoh mou.

Ακροβατης
29-09-2009, 23:49
liveloula εισαι ασχημα τωρα λογω του γεγονοτος που συνεβη ολα θα πανε καλα,μη χανεις την αισιοδοξια σου

Arsi
29-09-2009, 23:50
φαντάσου πόσο σε αγαπάει για να θέλει να τον ταίζεις εσύ,φαντάσου το όταν σου χαμογελάει κι όταν σου λέει ότι σ\'αγαπάει,σκέψου τις στιγμές που τον έχεις αγκαλιά και πες μου αν αξίζει να παλέψεις.Όλα τα παιδιά άλλωστε έχουν τα δικά τους.

liveloula
29-09-2009, 23:52
mia zoh zodanh ne krh eimai.dropali
drepome na milao se pola atoma.asta

Helena
29-09-2009, 23:53
εγω θα λεγα οτι ειναι αγορι και επειδη ακριβως ειναι αγορι εχει πιο μεγαλη επιθετικοτητα και αντιδραστικοτητα απο οτι ενα κοριτσακι. μερικα παιδια ειναι πραγματικα δυσκολα στη συμπεριφορα τους.αμα κανεις ενα γκαλοπ ειμαι σιγουρη οτι πολλες μανουλες θα ηταν στην ιδια θεση με τη δικη σου.ειδικα οταν εχουν χωρισει οι γονεις.ποιος ξερει ισως ετσι εκδηλωνει φοβια οτι θα σε χασει πχ

Arsi
29-09-2009, 23:54
άλλο ζωντανή νεκρή κι άλλο ντροπαλή.Αν ήσουν ζωντανή νεκρή δε θα ένιωθες τίποτα.
Άσε που ζωντανοί νεκροί δεν υπάρχουν,όσο ζούμε είμαστε ζωντανοί.

liveloula
29-09-2009, 23:55
nai ayto einai helena.
alla ego bare8ika thn zoh.ekei eine to 8ema.
olo pono einai.apo tote p geni8ika ipofero.eprepe eu8anasia na m kanoune.

liveloula
29-09-2009, 23:56
Originally posted by Arsi
άλλο ζωντανή νεκρή κι άλλο ντροπαλή.Αν ήσουν ζωντανή νεκρή δε θα ένιωθες τίποτα.
Άσε που ζωντανοί νεκροί δεν υπάρχουν,όσο ζούμε είμαστε ζωντανοί.

eimai nekrh apo tote pou xorisa.den to kseperasa pote.

liveloula
30-09-2009, 00:03
orea simparastash kai apo ton keep.ego aytoktono kai aytos exei kaules na kanei irc na rikseii gomena.ego fteo.

Arsi
30-09-2009, 00:03
Τι είναι αυτό που δεν ξεπέρασες?Το ότι χώρισες είναι κατόρθωμά σου,πρέπει να το θυμάσαι και να παίρνεις δύναμη κι όχι να χρειάζεται να το ξεπεράσεις!θα\'θελες να μην είχες χωρίσει δλδ?φαντάζεσαι πως θα ήταν η κατάσταση?

liveloula
30-09-2009, 00:05
απο τοτε π χωρισα ολα [ανε σκατα.αυτο βλεπω.εφτεγε και η σκατοσμπεριφορα μου πολυ.

liveloula
30-09-2009, 00:07
eimai zoon kai epeidh zo mesa se zoa eimai perissotero zoon

Arsi
30-09-2009, 00:09
πάνε σκατά επειδή πέρασες πολλά μαζί του.φαντάσου να είσασταν ακόμα μαζί.
όσο για τη συμπεριφορά σου δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ δικαιολογία για ξύλο.

Helena
30-09-2009, 00:13
πάνε σκατά επειδή πέρασες πολλά μαζί του.φαντάσου να είσασταν ακόμα μαζί.
όσο για τη συμπεριφορά σου δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ δικαιολογία για ξύλο.

+1000% τι λεμε τωρα ?οτι και να ειναι μια γυναικα ποτε των ποτων δεν αξιζει να δεχεται κανενος ειδους κακοποιηση αλλιως γυρναμε σε πρωτογονες καταστασεις :o

giota
30-09-2009, 00:13
Τι να ξεπεράσεις το ξύλο;δεν λες που ξέμπλεξες με τέτοιον άνδρα;ότι και προβλήματα και διαφορές να έχει το ζευγάρι δεν υπάρχει καμμιά δικαιολογ\'ια για το ξύλο.Μπράβο που τον χώρισες

keep_walking
30-09-2009, 00:14
Θες να δοκιμασεις να μπεις irc πανικουλα?

liveloula
30-09-2009, 00:14
ti na kano?aurio 8a miliso me ton psoxologo.sigoura uparxoun liseis alla pada prokiptoun problhmata gia ales luseis.bare8ika.bare8ikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

liveloula
30-09-2009, 00:15
pio irc more kip.sta arxidia sou me grafeis.ego fteo.

keep_walking
30-09-2009, 00:17
για να μιλησουμε το λεω.

liveloula
30-09-2009, 00:17
εσυ θεσ να μηλησεις με αλλες.αντρες........

liveloula
30-09-2009, 00:18
με τα ιρκ και τα ορκ σου

Arsi
30-09-2009, 00:19
δεν είναι και τόσο δύσκολα,ειδικά που αύριο ξεκινάς και ψυχολόγο(καλή αρχή!).σκέψου πως όταν είσαι καλά δεν τα βλέπεις και τόσο τραγικά.άλλωστε είσαι αγωνίστρια και το έχεις αποδείξει.

keep_walking
30-09-2009, 00:20
α δεν παιζεσαι ολοκληρο καναλι εφτιαξα και παλι μου χωνεις:P

liveloula
30-09-2009, 00:21
δεν είναι και τόσο δύσκολα,ειδικά που αύριο ξεκινάς και ψυχολόγο(καλή αρχή!).σκέψου πως όταν είσαι καλά δεν τα βλέπεις και τόσο τραγικά.άλλωστε είσαι αγωνίστρια και το έχεις αποδείξει.

σκατα στα μουτρα μου ειμαι.

liveloula
30-09-2009, 00:21
κιπ δωσε λινκ να μπω.αν και βαριεμαι.κουραστικα.

Helena
30-09-2009, 00:22
ti na kano?aurio 8a miliso me ton psoxologo.sigoura uparxoun liseis alla pada prokiptoun problhmata gia ales luseis.bare8ika.bare8ikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ετσι ειναι για ολους και ολες μας βρε πανικουλα.
ετσι ειναι η ζωη... το θεμα ειναι να βρουμε αυτο που μας κραταει ζωντανους και δινει νοημα στις μερες μας .και μη μου πεις οτι τωρα δε βλεπεις νοημα.ολοι οταν εχουμε απελπιστει ετσι τα βλεπουμε.τωρα ειναι η μαυριλα της στιγμης.σκεψου καθαρα και ηρεμα και ειμαι σιγουρη οτι ξερεις καλυτερα απο τον καθε ενα τι αξιζει στη ζωη σου.

keep_walking
irc://dionisos.irc.gr:6667/mIRC?keep

gia dokimase edo

liveloula
που πηγα λυκειο και στα τρημηνα ειχα ολα 20 αρια.και στις πανελληνιες εδωσα για γιατρος και με πιανανε κρησεις πανικου?τοτε ξεκινησανε

keep_walking
30-09-2009, 00:26
panikoyla to ekleisa to kanali
aurio.

liveloula
30-09-2009, 00:27
δεν μπηκα καν κιπ

keep_walking
Να σαι καλα ...πρεπει να κλεισω για σημερα.

liveloula
χεστικα

PETRAN
30-09-2009, 00:31
λολ

Έλα ρε για σύνερθε ρώτα τι συμεπριφορά είναι αυτή κοτζαμ κοπέλα wtf

liveloula
30-09-2009, 00:32
εγο φταιω π ξενικτουσα μαζι του οταν ειχε σαλταρει επει 22 μερες ο κιπ.και αυτος τωρα με κλανει.
απο τοτε αρχησα τα ζαναξ.

Helena
30-09-2009, 00:33
λολ?εμενα δε μου φαινεται και τοσο αστειο παντως..

liveloula
30-09-2009, 00:34
ποιο δεν σου φενετεα στειο?για κλαματα ειμαι.γελοια ηλιθικα αχρηστη

keep_walking
30-09-2009, 00:35
ρε πανικουλα τι θες να σου κανω...τεσπα θα τα πουμε σε κανα chat...δεν αντεχω αλλο τωρα.

liveloula
μαλλον για γελια ειμαι και για κλαματα μαζι

liveloula
δεν 8ελω να μ κανεις τπτ.να πας να κοιμηθεις σαν πουλακι οπως παντα.εγω φταιω εγω.
μπορει να μην ζω να τα πουμε στο κωλο ιρκ σου

PETRAN
30-09-2009, 00:40
Τι σε κλάνει εδώ ολόκληρο κανάλι έφτιαξε ο άνθρωπος τόσες προσκλήσεις σου έκανε.

Και φυσικά καλά έκανες και τον υποστήριξες, όπως και ο keep σε υποστηρίζει και εσένα και όλους, τι ήθελες δηλαδή να έχεις αποκλειστικό ιντερνετικο κώλακα? Έλα μην ξεφεύγουμε από τα όρια της πραγματικότητας δεν μπορώ να βλέπω κοτζαμ άτομα με παιδιά να κάνουν οι ίδιοι σαν μικρότεροι από τα παιδιά τους. Θα δεις ότι θα πας αύριο στον ψυχολόγο και όλα θα πάνε καλά. Η υστερία δεν βγάζει πουθενά.

liveloula
30-09-2009, 00:44
θα σου λεγα τωρα τπτ.αντε!!!μια ζωη δινω και δεν περνω τπτ απο τους αντρες.
και σε δημισιο ψυχολογο π θα παω δεν περημενω και τπτ.
θα λεω τα ιδια βαρετα που εχω μαθει απο εξω και στο τελος δεν θα βγει ακρη.τα εχω κανει τοοοοοοοοσο σκατα στην ζωη μου πδεν υπαρχει λυση.

Arsi
30-09-2009, 00:51
μην το λες για τον ψυχολόγο,κάτσε να δεις.και τι αν είναι δημόσιος,σημασία έχει να είναι καλός.θα δεις αύριο.

liveloula
30-09-2009, 00:53
ναι παλι θα μ αλλαξει φαρμακα και κανενα δεν θα εχει αποτελεσμα.εχω καταθλυψη δεν φευγει με τπτ.και εχω και τις κωλοκρησεις.
αφου πηγα σε γυναικολογο γι α την καθηστερηση μου .φυσικα δεν ειμαι εγκυος αλλα δεν μπορουσε να μ γραψει φαρμακα γιατι θα εχουν παρενεργεις με τα ψυχοφαρμακα π περνω.

liveloula
30-09-2009, 00:54
και επισης αυριο μετα της 10 ανιγει το ιαττρειο και στησ 12 πιανω δουλεια.να δω ποτε διαολο θα προλαβω.ολα δυσκολα.μια ζωη παλευω.μια ζωη αιμα φτυνω!!

giota
30-09-2009, 00:57
Μην τα μπερδεύεις όλα ασχολείσου με το να βρείς τρόπο να διαχειριστείς την κατάσταση.Πήγαινε σε δημόσιο ψυχολόγο και εγώ το έχω κάνει αλλά καλύτερα να πας και στον γιατρό σου να κοιτάξεις ξανά την θεραπεία σου να ηρεμήσεις γιατί με το να φωνάζεις κάνεις κακό και στο παιδί σου.Εχω κάνει και εγώ πολλά λάθη και εγώ έφτανα στα όρια μου και φώναζα και ντρέπομαι αλλά είναι αλήθεις ότι έχει φάει ξύλο ο γιός μου απο μένα.Οι αντοχές μου είχαν τελειώσει τώρα που τα σκέφτομαι λέω όχι έπρεπε να δείξω περισσότερη υπομονή να μην χτυπήσω το παιδί μου μήπως δεν έφταιγε και το περιβάλλον που υπήρχε ένταση;

liveloula
30-09-2009, 00:59
γιωτα εγω σπανια να τον χτηπισω τον μικρο και δεν του φωναζω.με τον εαυτο μου τα βαζω.ολοι μ λενε να τον δερνω γιατι ειναι θηριο αλλα δεν θελω με τπτ.

Arsi
30-09-2009, 01:00
μια χαρά θα τα καταφέρεις.να γράψεις νέα αύριο.κάθε περίπτωση είναι διαφορετική,μπορεί αυτή τη φορά να βοηθηθείς περισσότερο(σου το εύχομαι).άντε ξεκουράσου τώρα και ηρέμησε,πάρε αγκαλιά το παιδάκι σου και σκέψου πως όλα θα πάνε καλά.μια μπόρα ήταν και τίποτα άλλο.φιλάκια.

liveloula
30-09-2009, 01:01
ισα ισα ειμαι πολυ γλυκεια μαζι του και του διχνω υπερβολικη αγαπη.γιαυτο εχει γινει νταης και τα θελει ολα ετημα.

katerinaki
30-09-2009, 01:10
πανικουλα εισαι ερωτευμενη με τον Κηπ.Παρατα τη μαυριλα κ γινε καλη κ ομορφη για να σου φωναζει οπως τοτε πανικουλααααααααααααααααα ααααααααααααα
Εισαι τυχερη που πηρες απο ενα ανδρα ενα παιδι,εισαι δυνατη που χωρισες ,κ εχεις κ χιουμορ.!
Κοιταξε τι θα κανεις με τα φαρμακα ,μπορει να υπαρχουν αλλα που σου ταιριαζουν περισσοτερο.Συζητησε το με γιατρο.
Μη στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα!Οτι γινεται ειναι το καλυτερο που μπορει να γινει-νομος συμπαντος-.φιλια-

anwnimi
30-09-2009, 01:18
Μαρία μου
μην απογοητεύεσαι!
Άνθρωπος είσαι, έχεις και τα πάνω σου και τα κάτω σου, όπως όλοι μας. Κι όλοι λίγο πολύ έχουμε κάνει αυτή την τρομερή σκέψη:(

Όλα αυτά που αναφέρεις, με υπομονή και επιμονή, μπορείς να τα αλλάξεις και να κάνεις τη ζωή σου πιο ευτυχισμένη!
Πολύ καλή αρχή αύριο που θα ξεκινήσεις και ψυχοθεραπεία.

Καταρχήν, μπράβο για την υπομονή που δείχνεις στο παιδί σου. Το αν σου μιλάει άσχημα κάποιες φορές δε σημαίνει ότι δε σε αγαπάει, αλλά άλλα πράγματα ίσως. Ο ψυχολόγος πιστεύω θα σε βοηθήσει και στη διαπαιδαγώγησή του, γιατί κανένας μας δε γεννήθηκε ή σπουδασε γονιός. Πάντως, από ότι νομίζω καλά κάνεις και έχεις υπομονή και ψυχραιμία απέναντί του, αλλά πρέπει να του βάζεις και όρια τα οποία πρέπει να ξέρει πως όταν τα ξεπερνάει θα έχει συνέπειες. Άυτό θα τον βοηθήσει και στη σχέση του μαζί σου αλλά κυρίως και στη μετέπειτα ζωή του.

Όσο για τα υπόλοιπα που ανάφέρεις, όπως τα χάπια, δυστυχώς υπάρχουν πολλά άτομα που παίρνουν πολύ περισσότερα. Σημασία όμως δεν έχει η ποσότητα αλλά η ποιότητα με την οποία ζούμε. Αν΄σήμερα χρειάζεσαι το α φάρμακο για να ανταπεξέλθεις, οκ. Μην αυτομαστιγωνεσαι και για αυτό!!!
Αύριο, δε θα το χρειάζεσαι ίσως. Κάνε ότι καλύτερο για σένα στο τώρα.

Όσο για τις σχέσεις, χμμμ, νομίζω ότι η πλειοψηφία των ανθρώπων σήμερα έχει αυτό το παράπονο, άχ! Μη σε παίνρει από κάτω ρε Μαράκι... Βέβαια καλό είναι να βλέπουμε που έχουμε κι εμείς τα δικά μας λάθη σε ότι πάει στραβά στις σχέσεις μας αλλά όχι με σκοπό να τινάξουμε τα μυαλά μας στον αέρα, αλλά να δούμε τι μερίδιο ευθύνης έχουμε και να λάβουμε δράση...

Αύριο ξεκινάει μια νέα μέρα Μαρία!
Κοιμήσου...

ΥΓ.Μη τα βάζεις με τον κηπ, δεν του αξίζει νομίζω:)

melene
30-09-2009, 01:46
maraki μια κρισουλα εχεις τωρα θα σου περασει..δεν νομιζω οτι τα πιστευεις ολα αυτα..κανεις μας δεν τα πιστευει.
αντιθετα εισαι η πεταλουδιτσα του φορουμ και σε συμπθω πολυ!μπορει καποιες φορες να ξεσπας ομως ειναι ανθρωπινο..
τι κανεις τωρα?πως εισαι?

nature
30-09-2009, 02:13
Μαράκι, μη το βάζεις κάτω. Είσαι αγωνίστρια άλλωστε. Το έχω καταλάβει από διάφορα που έχω διαβάσει κατά καιρούς από σένα. Νομίζω πως τελείωσες το λύκειο σε μεγαλύτερη ηλικία έτσι δεν είναι? Αυτό και μόνο δείχνει ότι είσαι αγωνίστρια. Δες τα θετικά στη ζωή σου. Είσαι όμορφη, έχεις ένα παιδάκι, ζεις σε ένα υπέροχο και ευλογημένο νησί!
Μια φίλη μου έχει κάνει 8 εξωσωματικές και δεν έχει αποκτήσει παιδί ακόμα. Μάλλον δεν πρόκειται όπως τα βλέπω. Μια άλλη φίλη μου, 50 χρονών, έφερε το παιδάκι της πριν από 2 μήνες με υιοθεσία από Ινδονησία, μετά από γραφειοκρατικές προσπάθειες, έξοδα και ταξίδια στην Ινδονησία 2 χρόνων.
Στην ηλικία σου ήμουν και εγώ Μαρία μια χωρισμένη μητέρα. Και τότε, 30 χρονών ακριβώς, σε μια βραδυνή έξοδο με μια φίλη μου, γνώρισα τον δεύτερο και σημερινό σύζυγό μου, έναν εξαιρετικό άνθρωπο, με τον οποίο αποκτήσαμε και άλλα παιδιά και σήμερα ζούμε όλοι μαζί ευτυχισμένοι.

elsa084
30-09-2009, 05:01
Ηθελα κι εγω παλια για ενα διαστημα να αυτοκτονησω, αλλα σκεφτηκα πως αν αυτο γινει, δεν θα εχω την ευκαιρια να διορθωσω τιποτα.Κι αν δεν μπορεις να ζησεις για σενα, που δεν το πιστευω, προσοχη ζητας...ζήσε για το παιδί σου.Οχι απλα επιβιωσε, αλλα ζησε.Βαλε στοχο τη σωστη διαπαιδαγωγηση του.Παρε βιβλια και διαβασε.Προσπαθησε να γινεις πιο καλη στη δουλεια σου, ή να βρεις μια αλλη που να σε γεμιζει περισσοτερο.Στις μερες μας ενα διαζυγιο δεν ειναι τιποτα.Υπαρχουν πολυ πιο μεγαλα προβληματα στον κοσμο.Αν βρεις ενα στοχο, θα βρεις και λογο να ζεις.Οπως και αν οι γυρω σου σε δουν πιο δυνατη, θα θελουν να σε πλησιασουν κι απο μονοι τους+θα παρεις περισσοτερη αγαπη απο το παιδι σου αν του φεθεις πιο σωστα.Αν αυτοκτονουσες, μονο τραυματα θα του προσθετες.Δεν θα το κανε αυτο μια μητερα.Ετσι δεν ειναι?Ντροπαλη δεν πιστευω πως εισαι.Αν ησουν, δεν θα χες παει με τοσους αντρες σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα.Κι αυτο δεν το λεω για να σε προσβαλω, αλλα ακομα και η διαδικασια της προσεγγισης, δεν γινεται απο ντροπαλα ατομα.Όσο για ολο αυτο το τελευταιο, περιμενε να γνωρισεις καποιον και να εχετε μια σχεση, και μετα πηγαινε μαζι του.Για τη γυναικα σπανια ειναι ευχαριστηση -πιστευω-το απλο σεξ, με καποιον δηλαδη που δεν εχει πρωτα κανει σεξ με το μυαλο της, αν καταλαβαινεις τι εννοω.Αν δεν υπαρχει η ψυχικη επαφη, μετα θα γυρνας, θα νιωθεις \'\'χρησιμοποιημενη\'\', αδεια και θα κλαις.Αλλαξε τη ζωη σου.Αφου καταφερες να φυγεις απο εναν αντρα που σε χτυπουσε, εχεις τη δυναμη να κανεις κι αυτο!

narnia
30-09-2009, 10:04
liveloula που πήγε το χιούμορ σου το αστείρευτο που μ\'έκανε να χαμογελώ όταν γύρω μου έπεφταν τα τείχη? Ξέρω πως είσαι δυνατή το έχεις αποδείξει. Ξέρω πως η αγάπη που έχεις για το παιδάκι σου είναι μεγαλύτερη από την απελπισία και την απογοήτευση που νιώθεις τώρα και πως θα πάρεις πίσω από αυτό υπερδιπλάσια αγάπη από αυτή που του δίνεις. Μην το εκθέτεις στην μιζέρια, γίνε δυνατή για να έχεις δίπλα σου ένα βράχο αργότερα. Είναι το παιδάκι σου κι είναι ένα δικό σου δημιούργημα. Ό,τι κι αν σου πει είναι δικά σου λόγια. αν σε μισείς θα σε μισεί.

liveloula
30-09-2009, 10:09
κοριτσια σας ευχαρηστω για ολα.
σε λιγο θα παω στον γιατρο αν προλαβω δλδ.μετα της 10 πανε οι τρελογιατροι λολ.
συνφωνω οτι ειμαι πολυ δυνατος χαρακτηρας και πυστευω οτι ειμαι μια πολυ σωστη μανα.
απο εκει και περα η σχεση μου με τους γυρω μου ειναι λιγο σκατα.
η μονη που κανω λιγο παρεα ειναι μια ξαδερφη μου.αλλα και αυτη δεν ερχετε σπιτι μου ολο δουλειες εχει.
οι αλλες π εκανα παρεα ξεκοψανε μαζι μου μολις ειδαν οτι περα απο αυτα που ειπαμε ειδη δεν εχω τπτ αλλο να πω.
τι να κανω?ολα αυτα π λενε μου φενονται ανουσια.μονο σε οτι εχει σχεση με τα παιδια.
ουτε ταινιες βλεπουνε,ουτε αισθηματικα εχουν.βαριεμαι πολυ με τις παρεες που ειχα γιαυτο δεν εχω.και δεν με νοιαζει κιολας τοσο.μου αρεσει η υσηχια μου.εγω θα ηθελα να γνωρησω καποιον αντρα να με αγαπησει εμενα και το παιδι μου και να κανουμε 4-5 παιδια ,να ειμαστε μια μεγαλη ευτηχησμενη οικογενεια.
δεν θελω ουτε ταξιδια ουτε κλαμπ και ολα αυτα π ονειρευονται οι συνομηλικες μου ελευθερες η παντρεμενες.
αλλα μονο στο διαδικτιο γνωριζω αντρες που βγενουν σκατα (εκτος τον κιπ π μενει στην διαολου την μανα και που αν καναμε κατι θα τον εκανα να παρει τα βουνα αχαχχα).
αυτοι π δειχνουν ενδιαφερον για μενα σαν γυναικα ειναι παντρεμενοι.οι ελευθεροι με θελουν για σεξ επειδη ειμαι ομορφη ψηλη και γεροδεμενη και σεξυ.εγω δεν καλυβομαι μονο με αυτο εξακλου δεν τελειωνω καν.αν δεν ειμαι ερωτευμενη με καποιον δεν ευχαρηστιεμαι τπτ.
για ολα φταιει ο χαρακτηρας μου.πρεπει να τον αλαξω.αλλα πως?ετσι λεω συνεχεια και κανω λιγη προοδο αλλα μετα τα εισοπεδονω ολα με 4 κουβεντες απαισιες που λεω.
μου παιζουν τα νευρα μου.χθες ο γειτωνα π ειναι αστυνομικος επειδη δεν με χονευει (ο σηζηγος της τρελλης με το μωρο π εστειλε στο διααολο τον γιο μου) ειπε στον μικρο οτι αν χτηπησει καταλαθος το αυτοκινητο του θα του σπασει τα χερακια.
την επομενη φορα π θα πει κατι τετιο στο παιδι μου ηληκρινα θα βγω εξω και θα γινει της πουτανας.θα του πω να προσεχει πως μηλαει στο παιδι μου μην γινει της μουρλης.κιαν εχει κατι μαζι μου να εχει τα αρχιδια να τα βαζει μαζι μου και οχι με ενα 5χρονο αγορακι.
δλδ ολα σκατα μου πανε.

εχω εναν αδερφο που δεν μο στεκετε σχεδον σε τπτ/ξερει οτι περνω φαρμακα αλλα ποτε δεν με ρωτησε αν ειμαι καλα η οχι.ειναι ολη μερα δουλεια και μετα κλεινετε σπιτι του πανω και βλεπει ταινιες.ερχετε καμια φορα κατω αλα δεν εχουμε καμια επαφη οπως θα επρεπε.ειναι 34 χρονον και δεν εχει σχεσεις με γυναικες.ολα στραβα!!ολα!!και εχουμε να μηλισουμε 19 χρονια σαν αδερφια.μονο μονολεκτικες λεξεις λεμε.2-3 το πολυ λεξεις την μερα ΑΝ κατεβει σπιτι μου.
βλεπω την ξαδερφη μου διπλα εχει αδερφια π την εχουν αγκαλιασει ζεστα ,βεβαια ειναι πολυ καλος ανθρωπος αυτη δεν ειναι σαν εμενα ιδιοτροπη ,εχει τα ανυψια της τα αδερφιας της.εγω τπτ ολομοναχη εδω.
καθε σαββατοκυριακο κανω αμαν να παω στο χωριο με τους γονεις μου.μονο μαζι τους νιωθω ασφαλεια αλλα και αυτοι πολλες φορες με στεναχψρανε.
πως να φτιαξει η κατασταση που ολα πανε κατα διαολου?πως???

Ακροβατης
30-09-2009, 10:17
kalimera panikoula.ευχομαι ολα να πανε καλα με το γιατρο και να σε βοηθησει,
εισαι ενας αισιοδοξος ανθρωπος με πολυ χιουμο,περνας μια δυσκολη φαση και θα βρεις τις ισορροπιες σου.εισαι ομορφη,εξυπνη,ευαισθητη,ντ μπρα,δυνατη με ενα παιδακι π υπεραγαπας,σου αξιζει κατι πολυ ομορφο.
καλη επιτυχια με το γιατρο και να μας ενημερωσεις,φιλακια.

liveloula
30-09-2009, 10:21
ολα εχουν γινει ενα μπαχαλο στο μυαλο μου.τι να πρωτοξεκινησω να αλλαζω και πως?
ενα κουβαρι γινανε ολα.και χανω ευκολα την ψυχραιμια μου.
παντως το μονο καλο ειναι στην δουλεια.ειμαι ελος του δοιηκιτικου συνβουλιου και ολα τα αλλα μελη με συμπαθουν και θελουν εμενα για την δουλεια στο ζεσταμα των φαγητων,για τι ειμαι καθαρη και νεα.ειδηκα ενα μελος δειχνει ιδιαιτερο ενδιαφερον αλλα ειναι παντρεμενος ειναι και γιατρος ειναι και πεδαρος.λολ.
η παλια π δουλευε λεει μαλακιες οτι βρωμαει το ψυγειο π βαζουν τα φαγητα τα παιδια οι γονεις λενε οτι εινια πιο καθαρο και απο το δικο τους.κλπ κλπ.
μετα τις εκλογες θα ψηφησουμε πια τελικα θα ζεστενει τα φαγητα ολο τον χρονο.οι γονεις και τα μελη του συλλογου γονεων θελουν εμενα και το πιο πι8ανο ειναι να μηνω εγω,

liveloula
30-09-2009, 10:22
Originally posted by olgaki82
kalimera panikoula.ευχομαι ολα να πανε καλα με το γιατρο και να σε βοηθησει,
εισαι ενας αισιοδοξος ανθρωπος με πολυ χιουμο,περνας μια δυσκολη φαση και θα βρεις τις ισορροπιες σου.εισαι ομορφη,εξυπνη,ευαισθητη,ντ μπρα,δυνατη με ενα παιδακι π υπεραγαπας,σου αξιζει κατι πολυ ομορφο.
καλη επιτυχια με το γιατρο και να μας ενημερωσεις,φιλακια.

θας σας ενημεροσω Ολγακι :)
μαζι σας δεν κανω και χωρια δεν μπορω τελικα λολολο.
ειχα 3 μερες να μπω ομως χιχιχιχι.

krino
30-09-2009, 13:13

την επομενη φορα π θα πει κατι τετιο στο παιδι μου ηληκρινα θα βγω εξω και θα γινει της πουτανας.θα του πω να προσεχει πως μηλαει στο παιδι μου μην γινει της μουρλης.

και πως θα γινει αυτο αμα αυτοκτονησεις?
Αλλαξε το τιτλο του θρεντ και σοβαρεψου, αυτο να κανεις.

liveloula
30-09-2009, 15:49
Λοιπον ,πηγα στον ψυχολογο αλλα μου φανηκε αρχηκα ψιλο μαπας.
τεσπα κατσαμε και μηλισαμε 2 ωρες με ρωτησε τα παντα για μενα.ρωταγε παααααρα πολλες λεπτομεριες και εγραφε ταυτοχρονα σε ενα χαρτι κλπ.δεν ξερω αλλα σιγα σιγα αρχησε να μου αρεσει και να νιωθω ανετα μαζι του.
με ρωταγε και πολλα σεξουαλικα θεματα οπως αν αυνανιζομαι κλπ κλπ τι οενιρα βλεπω ποτε πηγα [πωτη φορα με αντρα.Τα παντα με ρωτησε και εγω του ανοικτηκα και δεν εμεινε κατι να του κρυψω.
Τελος μου ειπε να ακυροσω το ραντευου με τον ψυχιατρο και θα κανω οτι μου λεει αυτος.μια φορα την εβδομαδα θα πηγενω για 2 ωρες και θα δουμε σιγα σιγα τι θα κανω με την ζωη μου.θα βαλω σε μια ταξη προτερεοτητες κλπ.
πυστευετε οτι θα με βοηθησει που ειναι δημοσιος?την τριτη εχω παλι ραντευου στης 6 του αλλουνου.

liveloula
30-09-2009, 15:51
υ.γ ειναι πολυ γοιτευτικος αντρας χιχχιχι.:P

πανος12345
30-09-2009, 15:59
Δεν εχω παρεες δε εχω φιλες δεν ερχεται κανεις σπιτι μου.εχω σηχαθει την μοναξια,
οι αντρες με θελουν μονο για ενα πηδημα.ο γιος μου φερεται σκατα,κανενας αντρας δεν με θελει γιατι εχω παιδι και ειμαι ηλιθια.
δεν μπορω να κανω διαιτα.δεν μπορω να κρατησω μια δουλεια π περνω 5 φραγκα.δεν μπορω να κοψω τα φαρμακα και καθε εμρα περνω ζαναξ.
ΜΕ ΣΥΧΕΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ.ΣΥΧΕΝΟΑΜΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ Μ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΟΘΡΟΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ.
\"Δεν θελω να αυτοκτονησω\"
κατι μου λεει οτι το φτιαξες απο χθες το βραδυ !
μολις ειδες οτι ο κιπακος ετρεξε πρωτος να ριξει νερο στην φωτια !
χαχαχαχαχα
Υ.Γ
θα σε καλεσω συντομα σε ενα σαιτ οπου θα αρχισει να μετραει η γνωμη των μελων για το μις και μιστερ μελος !
εκει θα καταλαβεις ποσες παπαριες μας γεμισες απο χθες και δεν μας αφησες να κοιμηθουμε ησυχα !
ετοιμαζε και καποιες φωτογραφιες , οχι με γκριματσες ομως μην μας μαυρισουν !!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχ

liveloula
30-09-2009, 16:04
Originally posted by πανος12345

\"Δεν θελω να αυτοκτονησω\"
κατι μου λεει οτι το φτιαξες απο χθες το βραδυ !
μολις ειδες οτι ο κιπακος ετρεξε πρωτος να ριξει νερο στην φωτια !
χαχαχαχαχα
Υ.Γ
θα σε καλεσω συντομα σε ενα σαιτ οπου θα αρχισει να μετραει η γνωμη των μελων για το μις και μιστερ μελος !
εκει θα καταλαβεις ποσες παπαριες μας γεμισες απο χθες και δεν μας αφησες να κοιμηθουμε ησυχα !
ετοιμαζε και καποιες φωτογραφιες , οχι με γκριματσες ομως μην μας μαυρισουν !!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχ

δεν καταλαβα που θες να καταλυξεις?με ειρωνευεσε?

katerinaki
30-09-2009, 16:06
Oxi βρε Πανικουλα! σαγαπαει!

liveloula
30-09-2009, 16:06
ουτε θελω να μπω στο σαιτ σου ουτε να ασχολησε μαζι μου.μπηκες?

liveloula
30-09-2009, 16:07
μαγαπαει και λεει παπαριες τα χθεσηνα π εγραψα κλεγοντας?αντε μην τα παρω.αντε
!!!!!!!!!

liveloula
30-09-2009, 16:17
και συνεχως ανακατεβει τον κιπ με μενα.
ασετον υσηχο μωρε.θες να μπλεξει?λολ.

υ.γ ειπα για το σαιτ στον ψυχολογο μου λολολ και του φανικε ενδιαφερον.λετε να μπει να με παρακολουθει?λολ.

πανος12345
30-09-2009, 16:27
και συνεχως ανακατεβει τον κιπ με μενα.
ασετον υσηχο μωρε.θες να μπλεξει?λολ.
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ...
ΓΙΑΙΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΝΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΜΑΖΙ
ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ.....................

υ.γ ειπα για το σαιτ στον ψυχολογο μου λολολ και του φανΗκε ενδιαφερον.λετε να μπει να με παρακολουθει?λολ.
ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ!
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΡΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ...

liveloula
30-09-2009, 16:28
τι λες πανο?ακαταλαβιστικα γραφεις.

πανος12345
30-09-2009, 16:30
μαγαπαει και λεει παπαριες τα χθεσηνα π εγραψα κλεγοντας?αντε μην τα παρω.αντε
!!!!!!!!!
ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ [ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ] ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΑΚΡΥΓΟΝΟΥΣ ΑΔΕΝΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ Ας ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΚΟΛΥΡΙΟ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

liveloula
30-09-2009, 16:31
εισαι τρελος για δεσιμο γερο.τρελλογερε.αχαχχααχ

πανος12345
30-09-2009, 16:32
διαβασε τα με την ψυχη σου για να τα καταλαβεις ....
το να μπλεξει καποιος που μεχρι σημερα το φοβαται ,
ειναι σαν να αναπνευσει με τα πνευμονια του ενα μωρακι
που οσο ζουσε στην κοιλια της μαμας του ,
αναπνεε σαν τα ψαρια....

evath
30-09-2009, 16:33
Δε σημαίνει οτι επειδη ειναι στο δημόσιο δε θα είναι καλός.. Μάλιστα εφόσον ενδιαφέρθηκε και σου έκανε τόσες ερωτήσεις καλός θα είναι.. Πραγματικά πιστεύω πως αν και εσυ προσπαθήσεις θα σε βοηθήσει πολύ και θα πάνε όλα πολύ καλύτερα στη ζωή σου. Το θέμα είναι όμως να το πάρεις απόφαση να κάνεις κάποιες αλλαγές στη ζωή σου. Οπώς λέει και το - όχι και τοσο αστείο - ανέκδοτο: \"Πόσοι ψυχολογοι χρειάζονται για να αλλάξουν μια λάμπα? Ένας.. αρκει να το θέλει και η ίδια..\"
Δεν είναι τόσο αστείο αλλά νομίζω λέει πολλά..

πανος12345
30-09-2009, 16:34
εισαι τρελος για δεσιμο γερο.τρελλογερε.αχαχχααχ
μα δεμενος ειμαι.....
οσο για το τρελος εχω σπουδασει ψυχολογια,
οποτε το παιρνω σαν κοπλιμεντο!
χαχαχαχαχα

πανος12345
30-09-2009, 16:37
Originally posted by evath
Δε σημαίνει οτι επειδη ειναι στο δημόσιο δε θα είναι καλός.. Μάλιστα εφόσον ενδιαφέρθηκε και σου έκανε τόσες ερωτήσεις καλός θα είναι.. Πραγματικά πιστεύω πως αν και εσυ προσπαθήσεις θα σε βοηθήσει πολύ και θα πάνε όλα πολύ καλύτερα στη ζωή σου. Το θέμα είναι όμως να το πάρεις απόφαση να κάνεις κάποιες αλλαγές στη ζωή σου. Οπώς λέει και το - όχι και τοσο αστείο - ανέκδοτο: \"Πόσοι ψυχολογοι χρειάζονται για να αλλάξουν μια λάμπα? Ένας.. αρκει να το θέλει και η ίδια..\"
Δεν είναι τόσο αστείο αλλά νομίζω λέει πολλά..
φοβερο το ανεκδοτο ευη!

πανος12345
30-09-2009, 16:42
ολα εχουν γινει ενα μπαχαλο στο μυαλο μου.τι να πρωτοξεκινησω να αλλαζω και πως?
ενα κουβαρι γινανε ολα.και χανω ευκολα την ψυχραιμια μου.
παντως το μονο καλο ειναι στην δουλεια.ειμαι ελος του δοιηκιτικου συνβουλιου και ολα τα αλλα μελη με συμπαθουν και θελουν εμενα για την δουλεια στο ζεσταμα των φαγητων,για τι ειμαι καθαρη και νεα.ειδηκα ενα μελος δειχνει ιδιαιτερο ενδιαφερον αλλα ειναι παντρεμενος ειναι και γιατρος ειναι και πεδαρος.λολ.
η παλια π δουλευε λεει μαλακιες οτι βρωμαει το ψυγειο π βαζουν τα φαγητα τα παιδια οι γονεις λενε οτι εινια πιο καθαρο και απο το δικο τους.κλπ κλπ.
μετα τις εκλογες θα ψηφησουμε πια τελικα θα ζεστενει τα φαγητα ολο τον χρονο.οι γονεις και τα μελη του συλλογου γονεων θελουν εμενα και το πιο πι8ανο ειναι να μηνω εγω,
σε παιδικο σταθμο δουλευεις ?

πανος12345
30-09-2009, 16:44
το φορουμ εννοω...
ο ψυχολογος σου ειμαι σιγουρος οτι θα εκπλαγει με την δουλια που βγαινει εδω μεσα ...με οποιες ατελειες φυσικα...

gigi
30-09-2009, 18:13
liveloula ,διαβασα προσεχτικα ολα σου τα ποστ!!

Κακως υποτιμας τοσο πολυ τον εαυτο σου.

Απο οτι καταλαβα αυτο προφανως που σου συμβαινει ξεκινησε απο τοτε που χωρισες?

Θα σου οσο πιο συντομα μπορω την ιστορια μου...

Ειμαι 36 χρονων και απο μικρη ημουν παχια.Ειχα μια σχεση στα 17 μου με καποιον ο οποιος μου συμπεριφεροταν πολυ καλα αλλα εμαθε η μητερα γι\'αυτη τη σχεση και επρεπε να χωρισω!Μετα απο χρονια συναντηθηκαμε ξανα με αυτον οπου ξαναειμασταν μαζι ενηλικη πλεον εγω αυτος ομως ειχε παντρευτει ειχε χωρισει και ειχε δυο κοριτσακια.Εμεινα εγκυος και οταν του εδειξα τον υπερηχο η απαντηση του ηταν και \'\'τι θες να κανω εγω?\'\'.Εννοειτε οτι δικοι μου δεν επρεπε να μαθουν για την εγκυμοσυνη αυτη οπως και δεν εμαθαν μεχρι τωρα.Το παιδι αυτο γεννηθηκε αλλα αναγκαστηκα μη ξεροντας τι να κανω αφου δουλεια δεν ειχα και φοβουμενη την αντιδραση των δικων μου να το δωσω για υιοθεσια με ολες τις νομιμες διαδικασιες.Το μονο παρηγορο στην ολη υποθεση ειναι οτι η κυρια που το υιοθετησε δεν μπορουσε να κανει παιδια και αυτο καπως με χαροποιει γιατι ναι μεν το στερηθηκα εγω αλλα εδωσα χαρα σε μια γυναικα η οποια δεν θα μπορουσε ποτε να αποκτησει παιδια!!!

Ποτε δεν προκειται να το ξεπερεσω αυτο και παντα νοιωθω πολυ ασχημα.Εννοιειται οτι με τον τυπο αυτο χωρισα και ουτε τον ξαναειδα.

Πολυ αργοτερα γνωρισα καποιον 2 χρονια μικροτερο μου ειμασταν μαζι 5 χρονια και λιγο πριν ξεκινησουμε διαδικασιες γαμου χωρισαμε διοτι τοτε συνηδητοποιησε οτι δεν ταιριαζαμε εξωτερικα λογω εμφανισης και βεβαια τα εφτιαξε με αλλη!!!Ο λογος ηταν οτι ημουν παχια!!Σημειωσε οτι οταν χωρισαμε εκανε μετα 2 φορες προσπαθεια να τα ξαναβρουμε και καθε φορα τα ιδια και τα ιδια και διαπιστωνω οτι εχω μεινει εγκυος για αλλη μια φορα αλλα μετα απο εναν ασχημο καβγα που ειχαμε απεβαλα.

Μετα απο δυο χρονια περιπου τα εφτιαξα με καποιον που ειμασταν πιο παλια φιλοι.Γνωριζε οτι ημουν παχια και μαλιστα οταν τον ρωτησα γιατι θελει να φτιαξει μαζι μου αφου ειμαι παχια η απαντηση του ηταν \'\'Δεν με ενδιαφερει το εξωτερικο,τον εσωτερικο τομεα κοιταω εγω!!\'\'.Αρραβωνιαστηκαμε μετα απο 2 χρονια στο συνολο μειναμε 5 χρονια μαζι οσπου μια ωραια πρωια σηκωθηκε χωρις να εχει προηγηθει κατι μεταξυ μας και μου ζηταει να χωρισουμε!!Τοτε ενοιωσα να χανομαι!!!Ηταν τελειως ξαφνικο!!Ο λογος?ΗΜΟΥΝ ΠΑΧΙΑ!!!Αυτος μετα απο ενα χρονο παντρευτηκε!!

Περσι εκανα μια επεμβαση στο στομαχι κι μεχρι τωρα εχω χασει 58 κιλα. Εκεινη την περιοδο γνωρισα μεσω ιντερνετ καποιο παιδι με το οποιο μιλαγαμε ωρες ατελειωτες στο κινητο στο μσν και απο καποια στιγμη και μετα εδειχνε τρομερο ενδιαφερον για μενα.Επειδη μου αρεσει να ειμαι ξεκαθαρη απο την αρχη, του ειχα στειλει φωτο ολοσωμη να δει πως ημουν αλλα αυτος συνεχισε να δειχνει ενδιαφερον για μενα πραγμα που με εκανε να πιστευω οτι αργα η γρηγορα θα ημασταν μαζι!

Τον απριλιο που περασε τσακωθηκαμε με αυτον και μου ζητησε να διακοψουμε καθε επικοινωνια.Περιτο να σου πω οτι αυτον τον ανθρωπο τον ΛΑΤΡΕΨΑ κι ας μη ειχε τυχει να συναντηθουμε ποτε.Οταν μου ειπε να διακοψουμε το πρωτο που ειπα ηταν \'\'τελειωσα ως γυναικα.Ως εδω ηταν.Ηταν δευτερη ερωτικη απογοητευση μεσα σε ενα χρονο σχεδον!!Απο τον Απριλιο μεχρι και πριν 1.5 μηνα περιπου το μονο που εκανα ηταν να κλαιω καθε μερα, να μην μπορω να φαω τιποτα αφου και σουπα να ετρωγα μου καθοταν σο στομαχι (λογω επεμβασης),δεν μπορουσα να αντικρυσω το ηλοβασιλεμα γιατι μου θυμιζε εκεινον,δεν μπορουσα να κανω μπανιο στην θαλασσα κια να δω το φεγγαρι γιατι μου θυμιζαν εκεινον.

Ηξερα ομως οτι κατι αλλο συμβαινει και οτι ολο αυτο δεν ηταν μονο η αντιδραση του γαι κατι που του ειχα πει εγω και ηταν η αιτια να τσακωθουμε.Μετα απο ατελειωτες ωρες ξενυχτι στον υπολογιστη,μετα παο ατελειωτες ωρες σκεψεων ανακαλυψα οτι τα ειχε με την ανηψια μου!!!Η δε ανηψια επιεδη γνωριζε την ολη κατασταση το πωε εννοιωθα γι\'αυτον ,το ποσο πολυ ποναγα ειχε το θρασσος να μου μιλαει στο τηλεφωνο οταν εγω εκλαιγα και υποτιθεται να μου συμπαραστεκεται!!

Ανακαλυψα οτι ειχαν τηλεφωνικη εποικινωνια απο τον μαρτιο,πηγε στο νησι του τον βρηκε,ηρθε εκεινος εδω και οπως καταλαβαινεις αυτο ηταν το τελειωτικο μου!!

Δεν μπορουσα να το χωνεψω με ΤΙΠΟΤΑ.Καθε μερα δεν εκανα τιποτα αλλο απο το να σκεφτομαι το γιατι, το πως,που εφταιξα...Απο οτι πληροφορηθηκα και παντα κατα τα λεγομενα της ο τυπος αυτος της ειχε πει \'\'ρε συ δεν θα υπηρχε περιπτωση οσο και να την αγαπουσα να πηγαινα μαζι της με το σωμα που εχει!!\'\'.Και βεβαια αυτος με διαβαιβεωνε για το αντιθετο!!!Μαλιστα οταν εμαθε οτι εγω τους υποψιαστηκα ειχε το θρασσος να μου πει οτι σαν γυναικα ειμαι πιο κατω απο τις πουτ**νες επειδη σκεφτηκα κατι τετοιο!!Αυτο το ελεγε ενας ανθρωπος που λιγο καιρο πριν με ειχε πολυ ψηλα!!!

Επεσα σε καταθλιψη και το καταλαβαινα και γι\'αυτο σητησα να με δει ψυχιατρος ο οποιος διεγνωσε βαρβατη καταθλιψη μου εδωσε Ladose και μου ειπε οτι θα αργησω να το ξεπερασω!!!

Οσπου ξαφνικα μπηκε στην ζωη μου καποιος με τον οποιο ειμαστε μαζι σχεδον δυο μηνες!!Μετα απο ολα αυτα που περασα δεν μπορω να εμπιστευω!!Ο ανθρωπος μου λεει οτι με αγαπαει κι εγω απο μεσα μου λεω \'\'δεν μπορει δεν πρεπιε να ειναι νορμαλ\'\' και περνανε χιλια δυο κακα απο το μυαλο μου!!

Οταν δε μου λεει εμενα ετσι μου αρεσεις,δεν θελω να κανεις πλαστικη,μου αρεσει το σωμα σου,θελω να εισαι στην ζωη μου και καποια στιγμη να παντρευτουμε,τοτε μεσα στο μυαλο μου γινεται παρτυ!!!Το μυαλο μου παει σε πολυ ασχημες σκεψεις οπως το οτι μπορει να ειναι παιδοφιλος,σατανιστης,κλεπ τομανης,σχιζοφρενης και σε πολλα αλλα!!Και αυτες ακριβως οι σκεψεις δεν με αφηνουν να το χαρω οσο θα ηθελα!!

Ολα αυτα σου τα εγραψα γαιτι με τοσα που περασα θα μπορουσα να ειμαι κλεισμενη σε ψυχιατρειο!!Δεν σου κρυβω οτι ειδικα με την τελευταια περιπτωση της ανηψιας μου σκεφτηκα και την αυτοκτονια αφου πλεον δεν αντεχα την μια ερωτικη απογοητευση μετα την αλλη!!Ολα αυτα μου εχουν δημιουργησει προβλημα να μη θελω τον εαυτο μου αλλα δεν το βαζω κατω!!!

Φροντισε λοιπον και δες τα πραγματα με αλλο ματι!!

πανος12345
30-09-2009, 18:31
Originally posted by gigi
liveloula ,διαβασα προσεχτικα ολα σου τα ποστ!!

Κακως υποτιμας τοσο πολυ τον εαυτο σου.

Απο οτι καταλαβα αυτο προφανως που σου συμβαινει ξεκινησε απο τοτε που χωρισες?

Θα σου οσο πιο συντομα μπορω την ιστορια μου...

Ειμαι 36 χρονων και απο μικρη ημουν παχια.Ειχα μια σχεση στα 17 μου με καποιον ο οποιος μου συμπεριφεροταν πολυ καλα αλλα εμαθε η μητερα γι\'αυτη τη σχεση και επρεπε να χωρισω!Μετα απο χρονια συναντηθηκαμε ξανα με αυτον οπου ξαναειμασταν μαζι ενηλικη πλεον εγω αυτος ομως ειχε παντρευτει ειχε χωρισει και ειχε δυο κοριτσακια.Εμεινα εγκυος και οταν του εδειξα τον υπερηχο η απαντηση του ηταν και \'\'τι θες να κανω εγω?\'\'.Εννοειτε οτι δικοι μου δεν επρεπε να μαθουν για την εγκυμοσυνη αυτη οπως και δεν εμαθαν μεχρι τωρα.Το παιδι αυτο γεννηθηκε αλλα αναγκαστηκα μη ξεροντας τι να κανω αφου δουλεια δεν ειχα και φοβουμενη την αντιδραση των δικων μου να το δωσω για υιοθεσια με ολες τις νομιμες διαδικασιες.Το μονο παρηγορο στην ολη υποθεση ειναι οτι η κυρια που το υιοθετησε δεν μπορουσε να κανει παιδια και αυτο καπως με χαροποιει γιατι ναι μεν το στερηθηκα εγω αλλα εδωσα χαρα σε μια γυναικα η οποια δεν θα μπορουσε ποτε να αποκτησει παιδια!!!

Ποτε δεν προκειται να το ξεπερεσω αυτο και παντα νοιωθω πολυ ασχημα.Εννοιειται οτι με τον τυπο αυτο χωρισα και ουτε τον ξαναειδα.

Πολυ αργοτερα γνωρισα καποιον 2 χρονια μικροτερο μου ειμασταν μαζι 5 χρονια και λιγο πριν ξεκινησουμε διαδικασιες γαμου χωρισαμε διοτι τοτε συνηδητοποιησε οτι δεν ταιριαζαμε εξωτερικα λογω εμφανισης και βεβαια τα εφτιαξε με αλλη!!!Ο λογος ηταν οτι ημουν παχια!!Σημειωσε οτι οταν χωρισαμε εκανε μετα 2 φορες προσπαθεια να τα ξαναβρουμε και καθε φορα τα ιδια και τα ιδια και διαπιστωνω οτι εχω μεινει εγκυος για αλλη μια φορα αλλα μετα απο εναν ασχημο καβγα που ειχαμε απεβαλα.

Μετα απο δυο χρονια περιπου τα εφτιαξα με καποιον που ειμασταν πιο παλια φιλοι.Γνωριζε οτι ημουν παχια και μαλιστα οταν τον ρωτησα γιατι θελει να φτιαξει μαζι μου αφου ειμαι παχια η απαντηση του ηταν \'\'Δεν με ενδιαφερει το εξωτερικο,τον εσωτερικο τομεα κοιταω εγω!!\'\'.Αρραβωνιαστηκαμε μετα απο 2 χρονια στο συνολο μειναμε 5 χρονια μαζι οσπου μια ωραια πρωια σηκωθηκε χωρις να εχει προηγηθει κατι μεταξυ μας και μου ζηταει να χωρισουμε!!Τοτε ενοιωσα να χανομαι!!!Ηταν τελειως ξαφνικο!!Ο λογος?ΗΜΟΥΝ ΠΑΧΙΑ!!!Αυτος μετα απο ενα χρονο παντρευτηκε!!

Περσι εκανα μια επεμβαση στο στομαχι κι μεχρι τωρα εχω χασει 58 κιλα. Εκεινη την περιοδο γνωρισα μεσω ιντερνετ καποιο παιδι με το οποιο μιλαγαμε ωρες ατελειωτες στο κινητο στο μσν και απο καποια στιγμη και μετα εδειχνε τρομερο ενδιαφερον για μενα.Επειδη μου αρεσει να ειμαι ξεκαθαρη απο την αρχη, του ειχα στειλει φωτο ολοσωμη να δει πως ημουν αλλα αυτος συνεχισε να δειχνει ενδιαφερον για μενα πραγμα που με εκανε να πιστευω οτι αργα η γρηγορα θα ημασταν μαζι!

Τον απριλιο που περασε τσακωθηκαμε με αυτον και μου ζητησε να διακοψουμε καθε επικοινωνια.Περιτο να σου πω οτι αυτον τον ανθρωπο τον ΛΑΤΡΕΨΑ κι ας μη ειχε τυχει να συναντηθουμε ποτε.Οταν μου ειπε να διακοψουμε το πρωτο που ειπα ηταν \'\'τελειωσα ως γυναικα.Ως εδω ηταν.Ηταν δευτερη ερωτικη απογοητευση μεσα σε ενα χρονο σχεδον!!Απο τον Απριλιο μεχρι και πριν 1.5 μηνα περιπου το μονο που εκανα ηταν να κλαιω καθε μερα, να μην μπορω να φαω τιποτα αφου και σουπα να ετρωγα μου καθοταν σο στομαχι (λογω επεμβασης),δεν μπορουσα να αντικρυσω το ηλοβασιλεμα γιατι μου θυμιζε εκεινον,δεν μπορουσα να κανω μπανιο στην θαλασσα κια να δω το φεγγαρι γιατι μου θυμιζαν εκεινον.

Ηξερα ομως οτι κατι αλλο συμβαινει και οτι ολο αυτο δεν ηταν μονο η αντιδραση του γαι κατι που του ειχα πει εγω και ηταν η αιτια να τσακωθουμε.Μετα απο ατελειωτες ωρες ξενυχτι στον υπολογιστη,μετα παο ατελειωτες ωρες σκεψεων ανακαλυψα οτι τα ειχε με την ανηψια μου!!!Η δε ανηψια επιεδη γνωριζε την ολη κατασταση το πωε εννοιωθα γι\'αυτον ,το ποσο πολυ ποναγα ειχε το θρασσος να μου μιλαει στο τηλεφωνο οταν εγω εκλαιγα και υποτιθεται να μου συμπαραστεκεται!!

Ανακαλυψα οτι ειχαν τηλεφωνικη εποικινωνια απο τον μαρτιο,πηγε στο νησι του τον βρηκε,ηρθε εκεινος εδω και οπως καταλαβαινεις αυτο ηταν το τελειωτικο μου!!

Δεν μπορουσα να το χωνεψω με ΤΙΠΟΤΑ.Καθε μερα δεν εκανα τιποτα αλλο απο το να σκεφτομαι το γιατι, το πως,που εφταιξα...Απο οτι πληροφορηθηκα και παντα κατα τα λεγομενα της ο τυπος αυτος της ειχε πει \'\'ρε συ δεν θα υπηρχε περιπτωση οσο και να την αγαπουσα να πηγαινα μαζι της με το σωμα που εχει!!\'\'.Και βεβαια αυτος με διαβαιβεωνε για το αντιθετο!!!Μαλιστα οταν εμαθε οτι εγω τους υποψιαστηκα ειχε το θρασσος να μου πει οτι σαν γυναικα ειμαι πιο κατω απο τις πουτ**νες επειδη σκεφτηκα κατι τετοιο!!Αυτο το ελεγε ενας ανθρωπος που λιγο καιρο πριν με ειχε πολυ ψηλα!!!

Επεσα σε καταθλιψη και το καταλαβαινα και γι\'αυτο σητησα να με δει ψυχιατρος ο οποιος διεγνωσε βαρβατη καταθλιψη μου εδωσε Ladose και μου ειπε οτι θα αργησω να το ξεπερασω!!!

Οσπου ξαφνικα μπηκε στην ζωη μου καποιος με τον οποιο ειμαστε μαζι σχεδον δυο μηνες!!Μετα απο ολα αυτα που περασα δεν μπορω να εμπιστευω!!Ο ανθρωπος μου λεει οτι με αγαπαει κι εγω απο μεσα μου λεω \'\'δεν μπορει δεν πρεπιε να ειναι νορμαλ\'\' και περνανε χιλια δυο κακα απο το μυαλο μου!!

Οταν δε μου λεει εμενα ετσι μου αρεσεις,δεν θελω να κανεις πλαστικη,μου αρεσει το σωμα σου,θελω να εισαι στην ζωη μου και καποια στιγμη να παντρευτουμε,τοτε μεσα στο μυαλο μου γινεται παρτυ!!!Το μυαλο μου παει σε πολυ ασχημες σκεψεις οπως το οτι μπορει να ειναι παιδοφιλος,σατανιστης,κλεπ τομανης,σχιζοφρενης και σε πολλα αλλα!!Και αυτες ακριβως οι σκεψεις δεν με αφηνουν να το χαρω οσο θα ηθελα!!

Ολα αυτα σου τα εγραψα γαιτι με τοσα που περασα θα μπορουσα να ειμαι κλεισμενη σε ψυχιατρειο!!Δεν σου κρυβω οτι ειδικα με την τελευταια περιπτωση της ανηψιας μου σκεφτηκα και την αυτοκτονια αφου πλεον δεν αντεχα την μια ερωτικη απογοητευση μετα την αλλη!!Ολα αυτα μου εχουν δημιουργησει προβλημα να μη θελω τον εαυτο μου αλλα δεν το βαζω κατω!!!

Φροντισε λοιπον και δες τα πραγματα με αλλο ματι!!
γιγι καλημερα
πεταχτηκα στην κουβεντα να σου πω οτι δεν μου αρεσε κατι...
η διαγνωση του γιατρού!
δεν εχει σημασια οτι η ζωη σε θεραπευσε μονη της !
αν τον ξαναδεις , δωστου να δοκιμασει ενα απο τα χαπια και αφου περασει λιγη ωρα για να αρχισει η δραση του ,
ρωτησε τον ..
\"Αν ειχες μπροστα σου μια γυναικα 58 κιλα πιο παχουλη ,
θα μπορουσες να κανεις ερωτα μαζι της και να θεωρεις τον εαυτο σου φυσιολογικο?\"
βεβαια ειναι πολυ δυσκολο να σου εξηγησω τι ειδους μηχανισμοι λειτουργησαν στο κεφαλι αυτων που προηγουμενως καταφεραν να κανουν ερωτα μαζι σου οπως ησουν πριν ,
αλλα δεν χρειαζεται , γιατι ειμαι σιγουρος οτι η πρωτη ερωτικη εμπειρια που εχεις απο μια ολοκληρωμενη σχεση σαν γυναικα , θα σε κανει να καταλαβεις , οτι υπαρχουν και ανδρες πορνοι μονο που η ιστορια δεν εχει ξοδεψει ουτε σταγονα μελανι γιαυτους, για να μην χαλασει τη συνταγη της φαλοκρατιας ....
ενα τελευταιο ...πηγαινε τωρα που αδυνατισες σε ενα καλο γυμναστηριο να μαζεψεις τα κρεμασμενα ισως κοματια απο το δερμα σου , για παν ενδεχομενο μια που
λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε
και φαινεται οτι η φυση σε εχει κανει καρπερη και σου αρεσει
ο ερωτας , γιαυτο φροντισε να δειχνεις σαν εικονα ψυχη και σωμα την ιδια πραγματικοτητα...
Η λαιμαργια , ειναι μαλλον μια μικρη νευρωσουλα , που εχουν πολλοι ανθρωποι αναμεσα στους οποιους και ο υποφαινομενος
αλλα ευκολα μετατρεπεται σε σεξουαλικοτητα , αν σηκωσεις το κεφαλι απο την μακαρανοδα και κοιταξεις τον εαυτο σου στον καθρεφτη....ευτυχως για σενα ,που το καταλαβες μονη σου!

gigi
30-09-2009, 18:47
ισως στην κατασταση που ημουν εκεινη την στιγμη να του βγηκε αυτο το συμπερασμα!!!

διαφωνω ομως με την λαιμαργια!!Δεν ημουν λαιμαργη ποτε την ζημια ολη μου την εκανε η κοκα κολα και το ψωμι!!!Μιλαμε για λιτρα κοκα κολα ομως!!

πανος12345
30-09-2009, 19:00
ισως στην κατασταση που ημουν εκεινη την στιγμη να του βγηκε αυτο το συμπερασμα!!!
αν χρειαζνται τοσα χρονια παθολογιας +αλλα τοσα ψυχιατρικης σε νοσοκομεια , για να μπορει ενας γιατρος να χορηγει φαρμακα
ειναι ακριβως για να εχει την ευχερια να εκτιμησει τις επιπτωσεις του λαθους ! Οταν ενα φαρμακο μπλοκαρει την σεξουαλικοτητα σε ενα ανθρωπο , ειναι σαν να του κοβεις τα χερια και τα ποδια και να τον πετας μεσα σε ενα λακο με νερο και να του λες ..κολυμπα! βεβαια υπαρχουν κριτηρια για τις εξαιρεσεις και αυτα τα κριτηρια νομιζω οτι δεν τα εκτιμησε καθολου σωστα .αποδειξη οτι του την εκανες μετα απο λιγο την λαδια σου!
χαχαχαχαχα

διαφωνω ομως με την λαιμαργια!!Δεν ημουν λαιμαργη ποτε την ζημια ολη μου την εκανε η κοκα κολα και το ψωμι!!!Μιλαμε για λιτρα κοκα κολα ομως!!
λαιμαργια δεν σημαινει μονο μακαροναδα φιλεναδα!
καπου αλλου εγραψα για τις σεξουαλικες μου επιπτωσεις που συμπιπτουν με εκεινες που καταμαρτυρουν οι Αυστραλεζες !!!!!
11 φορες ξελάφρωνα μεσα στον κολπο τους , εκει που αλλοι ανδρες ισως καταφερνουν με το ζορι μια αλλα μετα απο πολυωρη παλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχα

gigi
30-09-2009, 19:16
ε ναι σιγουρα τα ειδη της λαιμαργιας ειναι πολλα!!!!:P:P:P:P

liveloula
30-09-2009, 19:19
α ρε gigi σκατα περασες και εσυ.
εγω ποτε δεν ειμουν παχια αλλα και τωρα δεν λεγομαι παχια.εχω 10 κιλα παραπανω και ποτε δεν με ειπε κανεις για το βαρος μου/αν ειχα και αυτα θα πηγενα να φουνταρω λολ.
οχι βεβαια οτι δεν θελω να χασω τα κιλα αυτα αλλα δεν με χαλανε τοοοοοοοσο πολυ πια.
και εμενα gigi οταν χωρησα ο αντρας μου βρηκε αλλην και πονεσα πολυ.ξερω πως ειναι αλλα καλυτερα τελικα.

liveloula
30-09-2009, 19:20
πανο σταματα τις μπουρδες επιτελους.

gigi
30-09-2009, 19:28
εγω ποτε δεν ειμουν παχια αλλα και τωρα δεν λεγομαι παχια.εχω 10 κιλα παραπανω και ποτε δεν με ειπε κανεις για το βαρος μου/αν ειχα και αυτα θα πηγενα να φουνταρω λολ.
οχι βεβαια οτι δεν θελω να χασω τα κιλα αυτα αλλα δεν με χαλανε τοοοοοοοσο πολυ πια.
και εμενα gigi οταν χωρησα ο αντρας μου βρηκε αλλην και πονεσα πολυ.ξερω πως ειναι αλλα καλυτερα τελικα.

Δεν το εβαλα ομως κατω!!!Αυτο σου ζητω.Μην το βαζεις κατω κοριτσακι μου!!!

liveloula
30-09-2009, 19:31
δεν το βαζω και εγω κατω λοιπον!!!!!:P:P:P:P:P
κιας τροω τα μουτρα μου μια ζωη.
τωρα πως εισαι λεπτη?ρωτησα και εγω για εγχηρηση αλλα εχω πολυ λιγα παραπανω κιλα κ δεν κανει.
παντως ειναι ωραιο πραγμα να εισαι λεπτη θα θελα να κατεβω 10 κιλα πολυ αλλα δεν εχω την δυναμη.θα το σηζητησιυμε με τον γιατρο κ ισως κανω ποδαροδρομο θα δω.

liveloula
30-09-2009, 19:32
και να σου πω κατι αλλο?προτειμω μια σοκολατινα απο εναν αντρα λολολολ:P:P:P

πανος12345
30-09-2009, 19:40
και να σου πω κατι αλλο?προτειμω μια σοκολατινα απο εναν αντρα λολολολ:P:P:P
αλλαζουμε με ενα προφιτερολ?
χαχαχαχαχαχα

gigi
30-09-2009, 19:40
Οχι ακομη δεν συγκαταλεγομαι στις λεπτες πρεπει να παω 65 κιλα!!Μετα ακολουθουν οι πλαστικες!!!

Ναι συνηθως σε αυτες τις επεμβασεις πρεπει να εισαι πανω απο 100 κιλα για να στην κανουν!!!Οσο γαι τα χαπια που παιρνεις αν δεν εχεις εσυ η ιδια την θεληση να αντιμετωπισεις την κατασταση δεν θα σε βοηθησουν!!

πανος12345
30-09-2009, 19:42

Δεν το εβαλα ομως κατω!!!Αυτο σου ζητω.Μην το βαζεις κατω κοριτσακι μου!!!
καλα τα λες αλλα εσυ μην διαβαζεις για σοκολατινες και προφιτερολ γιατι καθε εγχειρηση εχει ρισκο!
καλυτερα ειναι να τα χασεις τα κιλα με αυτον που θα προσπαθει να σου δειξει την αγαπη του αλλα Ελληνικα !
χαχαχαχαχαχα

liveloula
30-09-2009, 19:44
gigi ειχα γνωρησει εναν αντρα ο οποιος αποδειχτηκε παντρεμενος.
ηταν 160 κιλα και εχασε και οτνα τον γνωρισα ηταν 125.καναμε σεξ και κρεμοταν τα δερματα του αλλα για μενα ηταν ο πιο σεξι και ο πιο ομορφος αντρας π γνωρησα.ειχε προσωπικοτητα ,μυαλο ξιραφι,ηταν πεντακαθαρος μυριζε υπεροχα ειχε κουκλιστικο προσωπο,υπεροχη φωνη.
πυστευω δεν παιζουν τοση σιμασια τα κιλα οσο ο χαρακτηρας.

πανος12345
30-09-2009, 19:44
Οχι ακομη δεν συγκαταλεγομαι στις λεπτες πρεπει να παω 65 κιλα!!Μετα ακολουθουν οι πλαστικες!!!

Ναι συνηθως σε αυτες τις επεμβασεις πρεπει να εισαι πανω απο 100 κιλα για να στην κανουν!!!Οσο γαι τα χαπια που παιρνεις αν δεν εχεις εσυ η ιδια την θεληση να αντιμετωπισεις την κατασταση δεν θα σε βοηθησουν!! οχι πλαστικες γιγι πριν δωσεις την ευκαιρια σε ενα καλο εργασιοθεραπευτη να σου σφιξει τους μυς
με αυτο τον πακτωλο των μηχανηματων που ξεπηδανε απο την βιομηχανια ευεξιας των μπειμπυ μπουμερς καθε μερα !

liveloula
30-09-2009, 19:47
πανο θα σταματησεις να πεταεσε σαν ψωλη οταν μιλαω με αλλες κοπελες?

gigi
30-09-2009, 19:52
gigi ειχα γνωρησει εναν αντρα ο οποιος αποδειχτηκε παντρεμενος.
ηταν 160 κιλα και εχασε και οτνα τον γνωρισα ηταν 125.καναμε σεξ και κρεμοταν τα δερματα του αλλα για μενα ηταν ο πιο σεξι και ο πιο ομορφος αντρας π γνωρησα.ειχε προσωπικοτητα ,μυαλο ξιραφι,ηταν πεντακαθαρος μυριζε υπεροχα ειχε κουκλιστικο προσωπο,υπεροχη φωνη.
πυστευω δεν παιζουν τοση σιμασια τα κιλα οσο ο χαρακτηρας.

δεν αμφιβαλλω καθολου γι αυτο!!!

liveloula
30-09-2009, 19:54
απο οσους εκανα σχεση και σεξ αν μου δινοταν η ευκαιρια να διαλεξω μονιμο συντροφο θα ηταν αυτος.

πανος12345
30-09-2009, 20:04
πανο θα σταματησεις να πεταεσε σαν ψωλη οταν μιλαω με αλλες κοπελες?
πως να σου χαλασω το χατηρι ?

liveloula
30-09-2009, 23:20
μου ειπε ο γιατρος να μην δω τον ψυχιατρο.θα μ πει αυτος τι να κανω.και με τα ζαναξ ξεχασα να ρωτησω.τι θα κανω με αυτα?μπρρρρρρρρρρρ.

giota
01-10-2009, 00:59
καλά εσύ παίρνεις θεραπεία ο ψυχολόγος τι θέλει και ανακατεύεται αν θα πρέπει να σταματήσεις και πότε;εγώ θα σου πρότεινα να ρωτήσεις τον γιατρό σχετκά με την θεραπεία σου.

liveloula
01-10-2009, 08:44
θα του πω σχετικα με τα φαρμακα οτι δεν κανει να τα κοψω αποτομα κλπ.

nature
01-10-2009, 09:53
Liveloula, χαίρομαι που ενδιαφέρθηκε σοβαρά ο ψυχολόγος για σένα. Ότι είναι δημόσιος όπως λες, δεν σημαίνει τίποτα. Μπορεί να είναι καλύτερος από πολλούς ιδιωτικούς. Μπορεί να έχει και περισσότερες γνώσεις αλλά και μεγαλύτερο κέφι για τη δουλειά του, αν πχ. είναι φρεσκοδιορισμένος. Αλήθεια, είναι ψυχολόγος ή ψυχίατρος?
Θέλω να σου κάνω καλοπροαίρετα ένα σχόλιο. Εδώ σ’ αυτό το θρεντ και σ’ αυτή ακόμα τη σελίδα, βρίζεις, χωρίς σοβαρό λόγο.
Αυτό το σχολιάζω για 2 λόγους:
1) Δεν μου αρέσει να επικοινωνούν οι άνθρωποι με βρισιές, βρίσκω ότι έτσι, μπαίνουν σε πόλεμο χωρίς λόγο, σπαταλιέται ενέργεια και χαλιέται η ατμόσφαιρα, και
2) Εσύ η ίδια, στην αρχή του θρεντ, λες ότι σε βαρέθηκες με τα ελαττώματά σου και ένα από αυτά που δεν σου αρέσουν πάνω σου είναι «το βοθρόστομά σου» όπως η ίδια λες. Πολλά ελαττώματα που προσάπτεις στον εαυτό σου, αγαπητή λιβελούλα, δεν ισχύουν, νομίζω ότι είσαι υπερβολικά αυστηρή. Όμως αυτό με τις βρισιές, ισχύει. Τι θάλεγες να έκανες σιγά σιγά την αρχή να το βγάλεις από πάνω σου? Να πεις αυτό που θέλεις να πεις με λόγια κανονικά, χωρίς βρισιές. Nα δείξεις και τη χαρά σου και το θυμό σου και τη λύπη σου, χωρίς βρισιές. Θα το ήθελες αυτό? Με το βήμα αυτό θα εξολοθρεύσεις κάτι που δεν σου αρέσει πάνω σου και επίσης θα δώσεις χαρά σε πολλούς συνομιλητές σου, μεταξύ των οποίων και σε μένα.
Καλή σου μέρα.

Arsi
01-10-2009, 10:43
πυστευετε οτι θα με βοηθησει που ειναι δημοσιος?την τριτη εχω παλι ραντευου στης 6 του αλλουνου.
Εγώ το πιστεύω γιατί το έζησα.Όταν είχα πάει ήμουν σε κακά χάλια,δε στεκόμουν πουθενά,ούτε καν με φάρμακα αλλά η συγκεκριμένη με βοήθησε πολύ.
Και κάποιο άλλο μέλος σε άλλο θέμα δε θυμάμαι τώρα έγραψε ότι πήγαινε-νει σε δημόσιο και τον βοήθησε πολύ.
Αλλά πέρα από τα παραδείγματα έτσι όπως τα λες ο ψυχολόγος φαίνεται να ενδιαφέρεται,να έχει όρεξη(αυτό είναι το αρνητικό του δημοσίου μερικές φορές πως δεν έχουν όρεξη για δουλειά επειδή το τι θα πάρουν είναι δεδομένο)άρα αν είναι και καλός μπορεί να σε βοηθήσει πολύ και μπορεί και περισσότερο από πολλούς ιδιωτικούς.
Καλή αρχή!Το βασικό πάντως είναι να το πάρεις εσύ απόφαση μέσα σου και να λάβεις τη βοήθεια που σου προσφέρεται.....

liveloula
01-10-2009, 12:13
φυση εχεις δικο σε αυτο αλλα μονο εδω μεσα βριζω αλλα και με αντρα δν ξερω μ βγενει εχω προβλημα θα το αναφερω και αυτο στον ψυχολογο.
αλλα ρε παιδια επεμενε πολυ στο θεμα του σεξ.μην θελει να με ριξει ε?αλλα αν ηταν δεν θα ρωταγε κα τοσα αλλα.
και επιμενει κυριως στο θεμα με τα σεξουαλικα μου ονειρα.γιατι βλεπω συνεχεια οτι κανω ερωτα με διαφορους αντρες.
χθες ειδα 2 φορες την οτι το εκανα με 2 διαφορετικους.ο ενας ενας πολυ γοητευτικος γκριζομαλης με σακρωδη χειλια και ωραια ματια,βαθεια φωνη σταθερη και ο αλλος ενας πιτσιρικος ξανθος.λολ.ελεος.
ο ξανθος εμοιαζε με αυτον π εβγαλα κατι φωτος του μικρου στο μαγαζι του χθες αλλα ο γκριζομαλης?πρωτη φορα τον βλεπω στα ονειρα μου.συνηθως βλεπβ να κανω ερωτα με γνωστους αντρες,:P

liveloula
01-10-2009, 12:17
επισης απο τοτε που με θυμαμαι μου αρεσ να μηλαω προστυχα.τωρα ομως δεν θελω που ειμαι μανα αλλα καμια φορα μ βγενει ειδηκα εδω μεσα.

melene
01-10-2009, 12:49
mhn ανησυχεις που επεμενε στο θεμα σεξ.ειναι κατι το οποιο θεωρειται πολυ σημαντικο για την ψυχολογια του ανθρωπου και κατα τον freud συνδεεται με ολες τις νευρωσεις.
ειναι απο τα δυο στανταρ πραγματα που με ρωταγαν και εμενα, για τις σεξουαλικες μου εμπειριες η αν παινρω ναρκωτικα..

πανος12345
01-10-2009, 12:51
επισης απο τοτε που με θυμαμαι μου αρεσ να μηλαω προστυχα.τωρα ομως δεν θελω που ειμαι μανα αλλα καμια φορα μ βγενει ειδικα εδω μεσα.
να κανω μια μικρη εξαιρεση λιμπελουλα?
εμενα δεν με ενοχλει καθολου που με βριζεις εσυ , γιατι εχω καταλαβει οτι δεν το κανεις απο κακια και οτι η βρυσια απλα ειναι ενα οχημα που βγαζει προς τα εξω την επιθετικοτητα
η οποια συσωρευεται απο το γεγονος οτι δεν εχεις βρει
τον καταλληλο ανθρωπο να ζησετε μαζι και να μεγαλωσετε
το παιδι σου και να κανετε πολλα παιδια ,
οπως χαρακτηριστικα περιγραφεις .
Γιαυτο ομως η φυση σου λεει προσεχε την γλωσσα σου γιατι τρομαζει τους ανδρες αυτη σου η επιθετικοτητα!
καλυτερα ειναι να τους την βγαλεις ολη , μεσα απο ερωτικα παιχνιδια , αφου ομως πρωτα , βρεις μια ηρεμη γλωσσα επικοινωνιας μαζι τους για να σε αφησουν να τους πλησιασεις και να τους καταλαβεις !
Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα δεν ηθελα να γεμιζεις απο τυψεις τουλαχιστον απο μερια μου!

liveloula
01-10-2009, 12:59
μην σκας την βγαζω και ερωτικα και λεκτικα την γλωσσαρα μου λολολ.
μην ακουσεις εσυ για σεξ αμεσως να πεταχτεις.
κανεις ακομα σεξ πανουλη?:P:P

liveloula
01-10-2009, 13:02
του εβγαλα γλωσσα και του ψηλου του μικρου π γνωρησα τελευταια.του ειπα ουστ ρε.επειδη κολαει στο οτι εχω παιδι.και μο ειπε αντε γεια.δεν μου επιτρεπει να του μηλαω τοσο ασχημα.
σιγα μωρε τι του ειπα?κριμα παντως γιατι ηταν πολυ καυτος.:P

nature
01-10-2009, 13:05
Originally posted by πανος12345

επισης απο τοτε που με θυμαμαι μου αρεσ να μηλαω προστυχα.τωρα ομως δεν θελω που ειμαι μανα αλλα καμια φορα μ βγενει ειδικα εδω μεσα.
να κανω μια μικρη εξαιρεση λιμπελουλα?
εμενα δεν με ενοχλει καθολου που με βριζεις εσυ , γιατι εχω καταλαβει οτι δεν το κανεις απο κακια και οτι η βρυσια απλα ειναι ενα οχημα που βγαζει προς τα εξω την επιθετικοτητα
η οποια συσωρευεται απο το γεγονος οτι δεν εχεις βρει
τον καταλληλο ανθρωπο να ζησετε μαζι και να μεγαλωσετε
το παιδι σου και να κανετε πολλα παιδια ,
οπως χαρακτηριστικα περιγραφεις .
Γιαυτο ομως η φυση σου λεει προσεχε την γλωσσα σου γιατι τρομαζει τους ανδρες αυτη σου η επιθετικοτητα!
καλυτερα ειναι να τους την βγαλεις ολη , μεσα απο ερωτικα παιχνιδια , αφου ομως πρωτα , βρεις μια ηρεμη γλωσσα επικοινωνιας μαζι τους για να σε αφησουν να τους πλησιασεις και να τους καταλαβεις !
Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα δεν ηθελα να γεμιζεις απο τυψεις τουλαχιστον απο μερια μου!

Πάνο, μόλις διάβασα αυτό το ποστ, μου βγήκε αυτόματα ένα κοπλιμέντο για σένα και θα σου το πω:
.....είσαι ιππότης!!!!
σκέφτηκες μην έχει τύψεις η λιβελούλα ότι σε στεναχώρησε.... τι να πω.... ιππότης :)
Πάντως εγώ δεν της είπα, μη βρίζεις τον πάνο και τον πληγώνεις. Της είπα ότι πληγώνει τη δική μου αισθητική και τη δική της ανάγκη για να είναι αρεστή στον εαυτό της.

liveloula
01-10-2009, 13:07
nai exo tipseiw p ton exo brisei giati einai k megalos an8ropos :P
pao douliaaaa