PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Δωρακια εικονικα για το φιλαρακι μας κιπ

Σελίδες : 1 2 [3] 4

Παστελι
11-09-2009, 18:42
ρε αν φηγουμε οι γονεις μου θα τρελλαθουνε΄/ειναι πολυ αυστηρος ο πατερας μου.αν δεν υπηραχνα τωρα θα ειμουν στο καραβι για τον κιπ.φοβαμε.θα πον τρελαθηκε αυτη εφυγε πηε το παιδι στο λεμο της.γα,ησεμε κολογερε.εε .εσυ φτε μ
εξαλου δεν τον εχω δει ρεαλ μπορει να μην μαρεσει εωτερικα.σορρυ.ειμαι αχρηστη

anwnimi
11-09-2009, 18:45
Originally posted by panikoula
τελικα πρεπει να σφυξουμε τα δοντια και να συνεχισουμε τον αγωνα μας κιπ.
μια φορα μας δινετε η ευκερια.θα προσπαθουμε να ζησιουμε καλυτερα ακομα κιαν ζουμε στα σκατα μεχρι το τελος μας.

Εδώ πανικούλα θα διαφωνήσω.
Όχι, δε χρειάζεται να ζήσουμε στα σκατά μέχρι το τέλος μας.
Και ο keep αυτό θέλει πλέον να σταματήσει, θέλει κάτι καλύτερο! Είτε υποτροπίασε ειτε όχι (δεν είμαι ειδικός) όλο αυτό που βγάζει είναι το \"Φτάνει ως εδώ!\". Και οι υποτροπες μας (αν είναι υποτροπή) αυτό βγάζουν και μας κινητοποιούν.
Μόνο που κάθε υποτροπή είναι δίκοπο μαχαίρι. Του πως θα τη διαχειριστούμε. Είτε για να κατέβουμε ένα σκαλί είτε για να ανέβουμε. Και η βοήθεια των άλλων που μας νοιάζονται, φίλων και ειδικών που είναι άνθρωποι και όχι επαγγελματίες είναι πολύτιμη σε τέτοιες κρίσιμες ώρες που πρέπει να λάβουμε σημαντικές αποφάσεις και να κάνουμε σημαντικές συνειδητοποιήσεις και ανακατατάξεις.

Παστελι
11-09-2009, 18:46
βγενω δεν ειμαι καλα.μαζεψτε τον πανο δεν αντεχω.

anwnimi
11-09-2009, 18:50
Όσο για τη συνάντηση, ο καθένας κάνει ότι κρίνει. Ο καθένας έχει τα δικά του προβλήματα που κουβαλάει και τα δικά του να λύσει. Επειδή υποθετικά αν εγώ έχω τη δύναμη να το κάνω και να συναντήσω τον άλλο (δε μιλάμε συγκεκριμένα τον κηπ αλλά οποιοδήποτε μέλος από δω μέσα) δε σημαίνει ότι΄ο άλλος που δεν το κάνει είναι άχρηστος και πρέπει να τον ρίξω στο βούρκο. Σημαίνει ότι ίσως τώρα δεν έχει τη δύναμη.
Αυτό χωρίς να μειώνει την προσπάθεια των υπόλοιπων μελών που κάνουν μια τόσο ωραία και ανθρώπινη κίνηση, που κι εκείνοι με τη σειρά τους έχουν τα δικά τους κι όμως βρίσκουν τη δύναμη να βοηθήσουν τον κηπ μας!

Και κάτι άλλο. Δεν είναι ανάγκη πανικούλα όποιον γνωρίσεις από εδώ μέσα να υπάρχει διάθεση ερωτική. Πάνω από όλα κυριαρχεί η διάθεση για προσφορά, αλληλεγγύη και μοίρασμα...

oboro
11-09-2009, 18:52
Originally posted by πανος12345
το καταλαβαινω οτι τα φαρμακα λυνουν την γλωσσα οπως σε καποιους αλλους το κανει το χοροτο η το αλκοολ και το οπιο...

To καταλαβαίνεις, άραγε? \'Η μόνο για τους άλλους?

Αντί να προσπαθείς να δημιουργήσεις ενοχές στη πανικούλα, που έχει όλη την καλή θέληση να επισκεφτεί τον κηπ αλλά και πρακτικά εμπόδια στο να το πραγματοποιήσει, ίσως είναι καλύτερα να σχολάσεις λίγο νωρίτερα απόψε... Ειδικά απ\' το συγκεκριμένο θέμα. Είναι πολύ ευαίσθητο και δεν βοηθάς καθόλου σήμερα.

katerinaki
11-09-2009, 18:52
Το ξαναλεω για να μη τρελλαθουμε ομαδικα -ειμαστε και ευαισθητα ατομα ,ψυχικα,-εννοω να συναντηθει με ατομα που μπορουν να τον οργανωσουν και να του συμπαρασταθουν σε ενα καινουργιο ξεκινημα και οχι να ξαναερωτευτει μια και προς το παρον ο ερωτας μπορει και να τον αποδιοργανωνει.Δεν ειμαι ειδικος ,μιλαω απο ψυχης.

Παστελι
11-09-2009, 18:53
Originally posted by anwnimi
Όσο για τη συνάντηση, ο καθένας κάνει ότι κρίνει. Ο καθένας έχει τα δικά του προβλήματα που κουβαλάει και τα δικά του να λύσει. Επειδή υποθετικά αν εγώ έχω τη δύναμη να το κάνω και να συναντήσω τον άλλο (δε μιλάμε συγκεκριμένα τον κηπ αλλά οποιοδήποτε μέλος από δω μέσα) δε σημαίνει ότι΄ο άλλος που δεν το κάνει είναι άχρηστος και πρέπει να τον ρίξω στο βούρκο. Σημαίνει ότι ίσως τώρα δεν έχει τη δύναμη.
Αυτό χωρίς να μειώνει την προσπάθεια των υπόλοιπων μελών που κάνουν μια τόσο ωραία και ανθρώπινη κίνηση, που κι εκείνοι με τη σειρά τους έχουν τα δικά τους κι όμως βρίσκουν τη δύναμη να βοηθήσουν τον κηπ μας!

kai ervtika ton eblepa mhn skas.alla den ton exo dei real.an den maresei dld ti na kano\\
?pados ton ponao ali8ina.para poli.

Και κάτι άλλο. Δεν είναι ανάγκη πανικούλα όποιον γνωρίσεις από εδώ μέσα να υπάρχει διάθεση ερωτική. Πάνω από όλα κυριαρχεί η διάθεση για προσφορά, αλληλεγγύη και μοίρασμα...

Θεοφανία
11-09-2009, 18:54
Originally posted by oboro

το καταλαβαινω οτι τα φαρμακα λυνουν την γλωσσα οπως σε καποιους αλλους το κανει το χοροτο η το αλκοολ και το οπιο...

Αντί να προσπαθείς να δημιουργήσεις ενοχές στη πανικούλα, που έχει όλη την καλή θέληση να επισκευτεί τον κηπ αλλά και πρακτικά εμπόδια, ίσως είναι καλύτερα να σχολάσεις λίγο νωρίτερα απόψε... Ειδικά απ\' το συγκεκριμένο θέμα. Είναι πολύ ευαίσθητο και δεν βοηθάς καθόλου σήμερα.

...και άντε γρήγορα γιατί δεν με βλέπω να κρατιέμαι για πολύ ακόμη....

Ακροβατης
11-09-2009, 18:57
stamata pia me tis mpourdes s pano.ta paidia prospathoun na voithisoun to kathena me ton tropo tou..ai sta komatia pia me tis filosofies sou.

oboro
11-09-2009, 18:59
Originally posted by katerinaki
Το ξαναλεω για να μη τρελλαθουμε ομαδικα -ειμαστε και ευαισθητα ατομα ,ψυχικα,-εννοω να συναντηθει με ατομα που μπορουν να τον οργανωσουν και να του συμπαρασταθουν σε ενα καινουργιο ξεκινημα και οχι να ξαναερωτευτει μια και προς το παρον ο ερωτας μπορει και να τον αποδιοργανωνει.Δεν ειμαι ειδικος ,μιλαω απο ψυχης.

Κατερινάκι ούτε εσύ είσαι ειδικός ούτε κι εγώ... \'Αλλο όμως εμείς να επιμένουμε ο κηπ να παίρνει την πλήρη δόση που του έγραψε ο γιατρός του κι άλλο εσύ να του προτείνεις να συνεχίσει με την μισή (!), ελπίζοντας σε μία ύφεση έστω και μετά απο μήνες (!!!). Είναι απλώς ανεύθυνο. Αλήθεια, πιστεύεις οτι μια μείωση της δόσης στο μισό αντιστοιχεί σε ελάττωση στο μισό της δράσης του φαρμάκου? ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. Σε πολλές περιπτώσεις, μισή δόση είναι σαν να μην παίρνεις καθόλου. Αυτό ισχύει για πολλά φάρμακα.

Επίσης η φράση \"ε μην τρελαθούμε ομαδικώς\" νομίζω οτι δεν πείθει κανέναν - είσαι η μόνη που έχει αυτή την άποψη απλούστατα γιατί είναι πέρα για πέρα ακραία.

katerinaki
11-09-2009, 19:03
Επιμενω στο δικαιωμα του να θελει να ζηση καλυτερα!Αυτο σημαινει εκτος των αλλων καλυτερη ψυχιατρικη υποστηριξη!

anwnimi
11-09-2009, 19:04
Πανικούλα δε σκάω, γιατί μου μιλάς έτσι;
Απλά σου λέω ότι το να θέλουμε να συναντήσουμε κάποιον δεν είναι πάντα το κίνητρο ερωτικό. Όπως τα κόρίτσια που κάνουν θαυμάσια κίνηση...

Ότι νοιάζεσαι τον κηπ είναι φανερό, εγώ δεν το αμφισβητώ και δικαιολογώ τη διστακτική στάση που δείχνεις.

oboro
11-09-2009, 19:05
Αυτό εσύ το λες καλύτερα? \'Η μήπως μια καλύτερη ψυχιατρική υποστήριξη θα σήμαινε συνταγογράφηση της μισής δόσης?

krino
11-09-2009, 19:06

Αντί να προσπαθείς να δημιουργήσεις ενοχές στη πανικούλα, που έχει όλη την καλή θέληση να επισκεφτεί τον κηπ αλλά και πρακτικά εμπόδια στο να το πραγματοποιήσει, ίσως είναι καλύτερα να σχολάσεις λίγο νωρίτερα απόψε... Ειδικά απ\' το συγκεκριμένο θέμα. Είναι πολύ ευαίσθητο και δεν βοηθάς καθόλου σήμερα.

απο σαχλαμαρες αλλο τιποτα,
πλακωσανε οι ειδικοι για να μας ανοιξουν τα ματια.

Sofia
11-09-2009, 19:11
θα σου απαντησω κατεξαιρεση γιατι δεν θελω να σε αδικησω...
δεχομαι εγω για λογαριασμο του κιπ οτι αυτα που εγραψες δεν ησουν εσυ αλλα τα χαπια η η αρρωστεια που τα αφησε στο ηλεκτρονικο χαρτι
αυτο ισως που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι εγω δεν αγαπαω ουτε εσενα ουτε τον κιπ παραπανω απο την αληθεια...
γιατι σε παρακαλω μην χρησιμοποιεις αυτη τη φτηνη δικαιολογια για το να ερθει ο κιπ εκει αλλα να παρεις το παιδι σου σημερα το βραδι , παρασκευη ειναι , τα σχολεια ανοιγουν την δευτερα και αφου συνενοηθητε για τις λεπτομερεις με τον κιπ αν μπορει δηαλδη να σε [σας] φιλοξενησει καπου η αν οχι αν μπορει να το κανει καποιος αλλος απο εδω μεσα στην Αθηνα
Λεφτα δεν εχω πια γιατι αν ειχα θα σου εστελνα οσα χρειαζεστε και για τα εισειτηρια και για τα ξενοδοχεια σας!
Γιατι η φιλοξενια που μου εδωσαν στην παιδικη ηλικια καποιοι Κρητικοι στα Χανια , πριν απο 40 ολοκληρα χρονια μοιαζει στην ψυχη μου σαν να εγινε χθες και σημερα δεν ξερω καν αν υπαρχουν για να τους την ανταποδιδα βοηθωντας εσενα το παιδι σου και τον κιπ να βγειτε απο το ιντερνετ και να κοιταξετε καταματα την πραγματικοτητα....
Γιατι αυτο πανικουλα σκοπευουν να κανουν και τα χαπια με αλλο φυσικα τροπο....
Γιατι αυτο το θαυμασιο εργαλειο επικοινωνιας, πανω απο ολα εχει την δυναμικη να φτιανει πραγματικα βαθειες φιλιες και να λυνει με την δυναμη της αγαπης, , που ειναι τυφλη γιατι βγαινει απο την ψυχη μας , ομορφες πραγματικα οικογενειες , εκει που τα φαρμακα και η κοινωνια απετυχαν να το κανουν...
Η δικη μου ενσταση μονο ειναι οτι οταν δυο ψυχικα ασθενεις ανθρωποι , βρισκονται ο ενας απεναντι στον αλλον ισως αθελα τους να μην μπορουν να ξεπερασουν καποια τυπικα εμποδια οπως πχ τα χρηματα για το ταξιδι , το σχολειο των παιδιων , γιαυτο παρακαλω οσους μεχρι σημερα νομιζουν οτι τους βοηθησα καπου με τις συμβουλες μου ας κανουν καποια χειρονομια σαν αν την κενανα απεναντι μου αν πργματικα η πανικουλα και ο κιπ νοιωθουν την αναγκη να δουν ο ενας τον αλλον και να γνωριστουν μεταξυ τους γοατι αυτο θακανει καλο και στο παιδι της που θα δει οτι η μαμα του ειναι επιτελους ευτυχισμενη με καποιο κυριο που επικοινωνουν μαζι ισως απο πριν ακομα γεννηθει...

Συγγνωμη Πανο, ήθελα να σε ρωτήσω κατι....

Οταν προτεινεις ολα αυτα που γραφεις, εδω, τα σκεφτεσαι δευτερη φορα?????????

Arsi
11-09-2009, 19:13
Originally posted by krino

πλακωσανε οι ειδικοι για να μας ανοιξουν τα ματια. Και δεν είναι σαχλαμάρες αυτά που έγραφε ο Πάνος στην πανικούλα....που θα πάρει το καράβι με το παιδί να τον βρει....
Η κοπέλα ξεπέρασε τις δυνάμεις της και πάνω σε κρίση συνέχιζε να τις λέει βλακείες που δημιουργούν ενοχές.

krino
11-09-2009, 19:15
και για να το ληγουμε,

οσοι - οσες, μπορουν να κανονισουν μια επαφη με τον κηπ, ας το κανουν. Το να λες οτι θα ηθελες να βρεθεις αλλα τι κριμα, δεν βοηθαει καθολου.
Οσοι δεν μπορουν η φιλικη παρουσια τους ειναι και παλι αρκετη.
Αποκλειστικοτητα στην αλληλεγγυη δεν εχει κανεις.

Απο την αλλη ομως σταματηστε τις νουθεσιες προς τον καθενα στο τι πρεπει να κανει και τις δεν πρεπει να κανει.
Ορισμενοι γινοσαστε αρκετα πιεστικοι με ενδεχόμενο να εχετε αντιθετα αποτελεσματα απο αυτα που επιδιωκετε και να κανετε κακο αντι καλο.

Ο keep walking (και ο καθε keep walking) ειναι ενηλικας και αυτο που χρειαζεται ειναι μια φιλικη συμβουλη και οχι αυτο το βομβαρδισμο που δεχεται εδω και μερες.

Αν δεν μπορειτε να φανειτε χρησιμοι,
τουλαχιστον μην γινεστε επιζημιοι.

krino
11-09-2009, 19:17
Originally posted by Arsi

πλακωσανε οι ειδικοι για να μας ανοιξουν τα ματια. Και δεν είναι σαχλαμάρες αυτά που έγραφε ο Πάνος στην πανικούλα....που θα πάρει το καράβι με το παιδί να τον βρει....
Η κοπέλα ξεπέρασε τις δυνάμεις της και πάνω σε κρίση συνέχιζε να τις λέει βλακείες που δημιουργούν ενοχές.

Δεν μπορω την μια βλακεια να την δικαιολογησω με μια αλλη.

anwnimi
11-09-2009, 19:20
Πάνο εσύ είσαι ο τέλειος που έχει τη λύση και την κρίση για όλους, έτσι;

Αυτό που έγραψες για το τι αφήνει ο καθένας στο ηλεκτρονικό χαρτί σκέψου για ποιον ισχύει...

Πριν κρίνουμε καλό είναι να αυτοκρινόμαστε προηγουμένως.

Sofia
11-09-2009, 19:25

μαλλον εχεις τρελες απαιτησεις!!!!

katerinaki
11-09-2009, 19:25
Ελα βρε oboro μη με βαζεις σαυτη τη διαδικασια ,τη γνωμη μου ειπα ,και πιστευω στον Κηπ,διαβαζω 2 χρονια αυτο το forum και νομιζω εχει την δυνατοτητα λογικης κρισης των οσων ακουει!Αν ειναι ετσι οπως τα λες το πρωτο που θα επρεπε να ρωταμε ολοι πριν ανοιξουμε μια συζητηση ειναι -παιρνεις τα φαρμακα σου? κανεις οτι ειπε ο γιατρος ? και μετα εκ του ασφαλους βοηθαμε χωρις να ρωταμε τι θελει ο ασθενης καταντωντας τον μαριονετα της ζωης του.Ας αφησουμε τις ακαδημαικες συζητησεις και ας νοιωσουμε τους συνανθρωπους μας.

anwnimi
11-09-2009, 19:28
Κρίνο,
η πανικούλα έχει τους λόγους της.
Μπορεί πχ για σένα και για μένα για τον δίπλα να θεωρούνται όχι πολύ σημαντικοί.
Ο πανικός ομως για κάποιον που πάσχει από διαταραχή πανικού είναι σημαντικός λόγος.

Αλλά αυτό δεν αναιρεί στα μάτια μου ότι τον νοιάζεται. Ούτε μια στιγμή.
Κάθησε με τις ώρες και τις μέρες και του μιλάει, έστω και από τον υπολογιστή, και να προσπαθήσει να τον βοηθήσει με τον δικό της τρόπο.

Εγώ προσπαθώ με άλλο τρόπο.

Εσύ με άλλ τρόπο.

Άλλος με άλλο τρόπο.

Τελικά κάποιος τρόπος να ταιριάζει καλύτερα στον κηπ γιατί είναι ξεχωριστός όπως όλοι μας και δεν ΄΄εχουμε όλοι τα ίδια γούστα.

Εκεί που ενίσταμαι είναι να μιλάω για φθηνές δικαιολογίες για κάποιον που έδειξε ότι ενδιαφέρεται τόσο για τον άλλο. Όπως επίσης και ενίσταμαι στο ότι θα συνάντήσω τον άλλο μόνο αν έχω σκοπό ερωτικό και άλλωστε το είπα.

keep_walking
11-09-2009, 19:29
το περιβαλλον δεν ειναι καλο για μενα...τελος...ειμαι απολυτα ικανος σε ολα εκτος απο προβληματα μνημης απο κει και περα...απολυτα ικανος.

anwnimi
11-09-2009, 19:30
Originally posted by Sofia

μαλλον εχεις τρελες απαιτησεις!!!!

Απ\'ότι φαίνεται...
Τα λέω για να τα ακούω εγώ...

keep_walking
11-09-2009, 19:31
ευχαριστω ολους κοπηκε το ιντερνετ σε μια φαση και δεν μπορουσα να γραψω.

keep_walking
11-09-2009, 19:33
τρελλος ή μη τρελλος απολυτα ικανος σε ολα παρολο το ποδοπατημα.

anwnimi
11-09-2009, 19:36
Originally posted by katerinaki
ας νοιωσουμε τους συνανθρωπους μας.

Πολύ σωστό...

Αν και δε θα πω σε κάποιον που συστήνει σε κάποιον άλλο να επισκεφθεί έναν καλό ειδικό ή πως τα πάει με τη φαρμακευτική αγωγή ότι είναι λάθος.

Αλλά κανείς δεν μπορεί να υποχρειώσει τον άλλον να κάνει κάτι με το ζόρι και να του καταργήσει την ελευθερία του. Συζητάμε, ακούμε, κατανοούμε, συμπονάμε, ενθαρρύνουμε, νοιαζόμαστε
γνωριζόμαστε:)

anwnimi
11-09-2009, 19:38
Originally posted by keep_walking
τρελλος ή μη τρελλος απολυτα ικανος σε ολα παρολο το ποδοπατημα.
Θα έρθουν καλύτερες μέρες κηπ...πίστεψέ το πρώτα...κι έπειτα πραξε το με ηρεμία και ψυχραιμία...φρόντισε τον εαυτό σου...

keep_walking
11-09-2009, 19:39
πηγαν να μου την φορεσουν οπως παλια...μυριζονται αδυναμια και ορμανε στο αιμα...θα εσκαγα αν δεν το ελεγα...ενδιαφερον ξεενδιαφερον δεν με νοιαζει...θα παω καπου που αν χρειαστει να χτυπησω το κεφαλι μου στο τοιχο θα το κανω ελευθερα.

Παστελι
11-09-2009, 19:40
anwmh δεν σου ειπα να κασεις προς θεου.μην σκας τον βλεπω και ερωτικα.δλδ μην ανιζηχης τον βλεπω κ ερωτικα.αυτο ενοουσα.:P εσενα ειδηκα καλυτερα να μ κοπει η γλωσσα παρα να σου μηλισω ασχημα.
τελικα κατι τυποι σν τον κρινο κ τον πανο μας φερανε σε τετια ακραια σημεια.ειμαι καλυτερα με το ζαναξ.
κιπ λενε οτι σου εκλεισα την πορτα.νιωθεις να το εκανα η να σου γυρησα την πλατη?δεν ειναι ευκολο για μνα να τα παραησω ολα να ερθω.

krino
11-09-2009, 19:44
Κρίνο,
η πανικούλα έχει τους λόγους της.
Μπορεί πχ για σένα και για μένα για τον δίπλα να θεωρούνται όχι πολύ σημαντικοί.
Ο πανικός ομως για κάποιον που πάσχει από διαταραχή πανικού είναι σημαντικός λόγος.

Αλλά αυτό δεν αναιρεί στα μάτια μου ότι τον νοιάζεται. Ούτε μια στιγμή.
Κάθησε με τις ώρες και τις μέρες και του μιλάει, έστω και από τον υπολογιστή, και να προσπαθήσει να τον βοηθήσει με τον δικό της τρόπο.

Εγώ προσπαθώ με άλλο τρόπο.

Εσύ με άλλ τρόπο.

Άλλος με άλλο τρόπο.

Τελικά κάποιος τρόπος να ταιριάζει καλύτερα στον κηπ γιατί είναι ξεχωριστός όπως όλοι μας και δεν ΄΄εχουμε όλοι τα ίδια γούστα.

Εκεί που ενίσταμαι είναι να μιλάω για φθηνές δικαιολογίες για κάποιον που έδειξε ότι ενδιαφέρεται τόσο για τον άλλο. Όπως επίσης και ενίσταμαι στο ότι θα συνάντήσω τον άλλο μόνο αν έχω σκοπό ερωτικό και άλλωστε το είπα.

Αυτο που με ενοχλησε πανω απο ολα,
ειναι η επιμονη στο να νουθετείται ο κηπ με τετοιο εξευτελιστικο τροπο.

Εαν κατι επαναλαμβανετε τοσο συχνα οσο εγινε εδω,
κατανταει πλυση εγκεφαλου και αυτο δεν το δεχομαι.
Εχω εμπιστοσυνη στον κηπ, και στον καθενα που μπαινει εδω μεσα.
Δεν θα αρχισω να αντιμετωπιζω κανενα σαν αβουλο ον,
οπως προσπαθησαν καποιοι.
Αν μη τι αλλο, ειναι προσβολη προσωπικοτητας, να βλεπεις καποιον με αυτο το πνευμα.

Παστελι
11-09-2009, 19:46
esy krino pou den tou sta8ikes ka8oou milas?esy mono ka8ese kai blepeis na ponane..
ego exo ginei rakos toses meres me ton keep oxi esy.mhn eisei apolitos kai skepsou prin miliseis.ade brabo.noris girises apo to taksidi

keep_walking
11-09-2009, 19:47
πανικουλα οχι...αλλα ο κρινο εχει δικιο...φεροσαστε λιγο παραλογα...

keep_walking
11-09-2009, 19:48
σας λεω οτι το περιβαλλον μου δεν ειναι καλο...και εσεις μου λετε για φαρμακα?
δηλαδη τοσο δυσκολοχωνευτο ειναι αυτο?

Θεοφανία
anwmh δεν σου ειπα να κασεις προς θεου.μην σκας τον βλεπω και ερωτικα.δλδ μην ανιζηχης τον βλεπω κ ερωτικα.αυτο ενοουσα.:P εσενα ειδηκα καλυτερα να μ κοπει η γλωσσα παρα να σου μηλισω ασχημα.
τελικα κατι τυποι σν τον κρινο κ τον πανο μας φερανε σε τετια ακραια σημεια.ειμαι καλυτερα με το ζαναξ.
κιπ λενε οτι σου εκλεισα την πορτα.νιωθεις να το εκανα η να σου γυρησα την πλατη?δεν ειναι ευκολο για μνα να τα παραησω ολα να ερθω.

πανικούλα ξεκόλα το κεφάλι σου και μην παίρνεις χαμπάρι από επιθέσεις που γίνονται γιατί δεν τα έχεις καλά με κάποιους.
Σε είχα για πιο δυνατή, μη σε βλέπω έτσι γιατί μου σπας τα νεύρα.
Άρχισες τα χατίρια?

Με το κουπί που τραβάς στη ζωή σου, δεν έχει κανείς την απίτηση, ούτε πολη να αλλάξεις, πόσο μάλλον να φύγεις από κρήτη για πελοπόνησο.
Ξεκόλα, είμαστε νοήμονες οι περισσότεροι και έχουμε καταλάβει τι γίνεται.

Παστελι
τι παραλογα.που προσπαθουμε να σε συνεφερουμε?χερομαι ομως βλεπω οτι πας καλυτερα.

anwnimi
11-09-2009, 19:49
Συγνώμη Μαρία το πήρα επιθετικά:( Οκ κορίτσι μου:)

Αλλά δε βάζω τον Κρίνο με τον Πάνο στο ίδιο τσουβάλι σε καμία πε΄ρίπτωση.
Ομολογώ όμως ότι εδώ ο Κρίνο φάνηκε σκληρός απέναντί σου, ίσως για άλλους λόγους.

Κρίνο για τα υπόλοιπα που λες σχετικά με την αντιμετώπιση με βρίσκεις συμφωνη. Αν και νομίζω πως ο καθένας ότι αντιμετώπιση εφαρμόζει τη θεωρεί καλύτερη και δεν το κάνει κακοπροαίρετα.

Παστελι
11-09-2009, 19:51
θεοφανια δεν ειμαι κ πολυ καλα αυτες τις μερες.εχω και στραβωμαρα δεν βλεπω τι γραφω :P
να πανε να χεστουνε οι κακοβουλοι τυποι.αισικτιρ.

keep_walking
11-09-2009, 19:51
ναι εχει γινει φτωχη η γραφη μου γιατι αισθανομαι μια αισθηση μη ελευθεριας...επειδη καποια μυνηματα μου διαβαστηκαν.

Παστελι
11-09-2009, 19:52
ναι εχει γινει φτωχη η γραφη μου γιατι αισθανομαι μια αισθηση μη ελευθεριας...επειδη καποια μυνηματα μου διαβαστηκαν.

μηπως αρχηζεις να συνερχεσε?θα νιωσεις ντροπη αλλα δεν πειραζει.φτανει να συνερθεις αντρακι μου.

keep_walking
11-09-2009, 19:53
απο αλλους που δεν επρεπε.

keep_walking
11-09-2009, 19:53
ποτε δεν επεσα.

keep_walking
11-09-2009, 19:54
ειδα πολλα....

keep_walking
11-09-2009, 19:55
εμαθα πολλα...

keep_walking
11-09-2009, 19:56
τωρα ειμαι καλυτερα.

anwnimi
11-09-2009, 19:57
Keep μου κι εγώ δε θεωρώ τα φάρμακα ως το μέσο να μας κάνουν φυτά και να υπομένουμε την κάθε κ@λοκατάσταση.

Τα θεωρώ ως μέσο, στη σωστή δοσολογία, να μπορούμε να σκεφτούμε καθαρότερα τους τρόπους επίλυσης των προβλημάτων μας, να μπορούμε να τη διαχειριζόμαστε καλύτερα τη κ@λοκατάσταση και να φεύγουμε από αυτή.

Αλλά πάνω από όλα βάζω την ανθρώπινη επαφή και συμπαράσταση αλλά και τη βοήθεια ειδικού μέσω ψυχοθεραπείας. Αυτή είναι η προσωπική γνώμη μου, δεν θέλω να την επιβάλλω σε κανέναν. Απλά επειδή εμένα αυτά με βοήθησαν, και άλλοι τα μοιράστηκαν μαζί μου όταν εγώ περνούσα στιγμές κρίσεις, πιστεύω ότι είναι καθήκον μου να τα μοιραστώ με όσους νοιάζομαι.

Κι εσύ είσαι από τα μέλη που είναι θαυμάσιοι άνθρωποι και νοιάζομαι.

Παστελι
11-09-2009, 19:57
να μετακομισεις σε μερος με πολοι κοσμο.οππου ειναι λιγοι μαθευοντε ολα.κιπ νιωθω οτι εισαι καλυτερα.ειναι ετσι?

Παστελι
11-09-2009, 19:58
Keep μου κι εγώ δε θεωρώ τα φάρμακα ως το μέσο να μας κάνουν φυτά και να υπομένουμε την κάθε κ@λοκατάσταση.

Τα θεωρώ ως μέσο, στη σωστή δοσολογία, να μπορούμε να σκεφτούμε καθαρότερα τους τρόπους επίλυσης των προβλημάτων μας, να μπορούμε να τη διαχειριζόμαστε καλύτερα τη κ@λοκατάσταση και να φεύγουμε από αυτή.

Αλλά πάνω από όλα βάζω την ανθρώπινη επαφή και συμπαράσταση αλλά και τη βοήθεια ειδικού μέσω ψυχοθεραπείας. Αυτή είναι η προσωπική γνώμη μου, δεν θέλω να την επιβάλλω σε κανέναν. Απλά επειδή εμένα αυτά με βοήθησαν, και άλλοι τα μοιράστηκαν μαζί μου όταν εγώ περνούσα στιγμές κρίσεις, πιστεύω ότι είναι καθήκον μου να τα μοιραστώ με όσους νοιάζομαι.

Κι εσύ είσαι από τα μέλη που είναι θαυμάσιοι άνθρωποι και νοιάζομαι.

ανωνυμη εχεις αδικο για τον ορο φυτα.εμενα δεν με κανουυν καθολου φυτο.και δουλευω και οδηγαω και τα κανω ολα οσο πιο σωστα μπορω.ισως ενοεις φαρμακα βαρια ε?:P

krino
11-09-2009, 19:59

Κρίνο για τα υπόλοιπα που λες σχετικά με την αντιμετώπιση με βρίσκεις συμφωνη. Αν και νομίζω πως ο καθένας ότι αντιμετώπιση εφαρμόζει τη θεωρεί καλύτερη και δεν το κάνει κακοπροαίρετα.

Κανενας εδω μεσα,
(και οταν λεω κανενας, κυριολεκτω)
δεν ειναι κακοπροεραιτος.

Θεωρω οτι υπαρχει μια δεξαμενη ανθρωπων, που ο καθενας εχει την δικη του αληθινη ιστορια και αυτη του εχει δωσει περισσια ευαισθησια στον απεναντι του.

Ωστοσο αυτο δεν σταματαει να ειμαστε ανθρωποι με αδυναμιες και ελαττώματα.
Στη συγκεκριμενη φαση ειχε αρχισει ενα λαθος βιολι και αυτο επρεπε να κοπει.
Μου προκαλει εντυπωση που αρκετος κοσμος δεν καταλαβαινε οτι η συνεχωμενη πιεση που ασκουσε, αρχισε να προκαλει ζημια.

Υπαρχουν περιπτωσεις που τα ορια της αλληλεγγύης μεσα σε ενα δυκτιακο χωρο οπως αυτο, ειναι περιορισμενα.
Οταν προσπαθεις να τα υπερβεις, τοτε περνας σε ενα αναποδο ρευμα και ασχετως τι καταλαβαινεις η οχι ΚΑΝΕΙΣ ΖΗΜΙΑ και τελος.

Το αμεσο ζητουμενο στη παρουσα φαση ΔΕΝ ειναι τι θα κανει ο νικος με τα φαρμακα (πριν δηλωσε οτι τα παιρνει κανονικα, δεν εχει να κανει μπορει να ειναι και ψεμματα, δικαιωμα του να κανει οτι νομιζει) και δεν ξερω εγω τι αλλο, αλλα να ηρεμησει και να επανελθει οπως ηταν πριν για να μπορεσει να συγκεντρωθει στο πως θα επιλυσει τα αμεσα προβληματα του και στις νεες πιεσεις που δεχεται.

Η ζημια που αναφερω πιο πριν,
εγκειται οτι ΚΑΙ εδω μεσα αρχιζει και βλεπει το φορουμ σαν ενα ακομα χωρο πιεσης.
Και θα σας λυπησω, αλλα αυτο ειναι ενα τραγικο λαθος.

Πιο αναλυτικος δεν μπορω να γινω.

keep_walking
11-09-2009, 19:59
θα δω πως θα παει με δουλεια προς το παρον οικονομια.

keep_walking
11-09-2009, 20:01
μονο τσιγαρα...

krino
11-09-2009, 20:03
μονο τσιγαρα...

κερναω καφε - εσυ τα τσιγαρα.
:cool:

keep_walking
11-09-2009, 20:04
λολ...τρακα ο καφες ωραια:p

krino
11-09-2009, 20:05
οχι ρε το αλλαξα,
εγω το καφε, εσυ τα τσιγαρα.

:D

keep_walking
11-09-2009, 20:06
ακομα δεν εχω απαντησει u2u...αυριο...να ριξω εναν καλο υπνο πρωτα

keep_walking
11-09-2009, 20:08
δεν πιστευω να καπνιζεις πολυ ε?
Ποια μαρκα δεν σoy αρεσει απο περιεργεια?:P

anwnimi
11-09-2009, 20:08
εγκειται οτι ΚΑΙ εδω μεσα αρχιζει και βλεπει το φορουμ σαν ενα ακομα χωρο πιεσης.

Πολύ σωστό...!
Έχεις δίκιο.
Και ζητώ συγνώμη από τον keep αν τον έκανα να αιστανθεί έτσι...:(

keep_walking
11-09-2009, 20:10
ελα ρε παιδια τωρα το φορουμ ειναι το μονο που εχω...σας εκτιμω ολους.

keep_walking
11-09-2009, 20:10
α και το εργασιακο περιβαλλον οκ σε γενικες γραμμες.

krino
11-09-2009, 20:11
δεν πιστευω να καπνιζεις πολυ ε?
Ποια μαρκα δεν σoy αρεσει απο περιεργεια?:P

καπνιζω αρκετα γμτ,
προσπαθω να ειμαι κατω απο πακετο την ημερα.
Ευτυχως που στην δουλεια μου απαγορευεται εδω και χρονια και καπνιζω λιγοτερο, αλλιως....

χμμμ καπνιζω σχεδον τα παντα,
τσιγαρα, στριφτα, πουρα, ναργιλεδες και αλλες παραλλαγές :P

Για λογους ηθικης μου,
δεν καπνιζω μαλμπορο, τα υπολοιπα τα βολευω.

Θεοφανία
11-09-2009, 20:12

Ακριβώς!

Γι αυτό αν κάποιος ήθελε να μη \"πιέζουν\" κάποιοι τον κηπ και ήθελαν πραγματικά να βοηθήσουν και όχι να δημιουργήσουν εντυπώσεις, μπορούσε να στείλει ένα προσωπικό μνμ.
Η πανικούλα, όπως και η κάθε πανικούλα εδώ μέσα, κοιτάει να βοηθήσει με τον τρόπο που έχει μάθει/ξέρει/θεωρεί σωστό.
Το να γίνει μπάχαλο άλλο ένα θέμα, δεν νομίζω πως βοηθάει κανενα, πόσο μάλλον άτομα που είναι ιδιαιτέρως ευαίσθητα.

anwnimi
11-09-2009, 20:13
Α ρε keep είσαι πολύ γλυκό παιδί!

Κοίτα τι γυναικείος πληθυσμός ασχολείται μαζί σου!:)

Πολλοί θα ήθελαν να είναι στη θέση αυτή φαντάζομαι:)))))

Εγώ πάντως όταν άνοιγα θέμα όλο κοπέλες μου απαντούσαν :((( :)))

keep_walking
θα αρχισει να εχουμε και πολλη δουλεια σε λιγο...καλυτερα ισως.

krino

ετσι ακριβως κηπ,
και ασχετως αν βγηκε μια κουβεντα παραπανω,
δεν ηταν κακοπροαίρετη και αυτο εχει σημασια.

Επειδη ομως εχεις καποια \"βυθισματα\" που και που,
προσπαθησε να εισαι χαλαρος, και οι λυσεις θα ερθουν.

krino
11-09-2009, 20:15
Originally posted by Θεοφανία

Γι αυτό αν κάποιος ήθελε να μη \"πιέζουν\" κάποιοι τον κηπ και ήθελαν πραγματικά να βοηθήσουν και όχι να δημιουργήσουν εντυπώσεις, μπορούσε να στείλει ένα προσωπικό μνμ.

Αυτος ο καποιος ειμαι εγω,
και οτι εχω να πω εγω,
το λεω δημοσια και ανοικτα, και ληξαν.

keep_walking
11-09-2009, 20:15
πανικουλα που πηγες?δεν πιστευω να πειραχτηκες?

anwnimi
11-09-2009, 20:16

Προσέξατε κάτι;

Εμείς διαφωνούμε αλλά ο keep μας ενώνει...
Α ρε keep! Είσαι ψυχή!

keep_walking
11-09-2009, 20:18
μια ψυχη που ειναι να βγει... (εγω το χαβα μου:p)

Θεοφανία
11-09-2009, 20:20

Προσέξατε κάτι;

Εμείς διαφωνούμε αλλά ο keep μας ενώνει...
Α ρε keep! Είσαι ψυχή!

τίποτα δεν είναι τυχαίο..
Το έχω ξαναπεί: είναι απ τα ελάχιστα άτομα στο φόρουμ που σέβομαι και εκτιμώ για την παρουσία τους...

anwnimi
11-09-2009, 20:22
Όμως οι καλές ψυχές ποτέ δε χάνονται...
Μπορεί να ταλαιπωρούνται παραπάνω, ακριβώς επειδή έχουν ανθρώπινη ευαισθησία,
αλλά ποτέ δε χάνονται!
Ξέρεις γιατί;
Γιατί αποκαλύπτουν την ομορφιά τους και κάποιες άλλες ψυχές το βλέπουν αυτό:)
Και κάνουν μια όμορφη παρέα!

keep_walking
11-09-2009, 20:22
ειναι λιγο τρελλοι εκει εξω τι να κανουμε?

keep_walking
11-09-2009, 20:23
Μαλλον εχω ελλειψη τρελλας και οχι τρελλα :P

anwnimi
11-09-2009, 20:25
Θέλει τρέλα η ζωή...
Όμορφη τρέλα:)
Ωφέλιμη:)

Να παίξουμε, να δοκιμάσουμε, να ανοιχτούμε ...

keep_walking
11-09-2009, 20:28
εεεεεε ναι...δικιο εχεις ανωνυμη...εδω ομως σε γενικες γραμμες βραστα και φασκελωτα...εχω ακομα λιγη αρνητικη ενεργεια.

keep_walking
11-09-2009, 20:29
εδω δεν τολμαω να ερωτοτροπησω καν...λυπαμαι την κοπελλα.

anwnimi
11-09-2009, 20:32
Όλοι μας έχουμε αρνητική ενέργεια σε κάποιες φάσεις μας που περνούμε δύσκολα. Εγώ να δεις keep πόση έχω όταν δεν είμαι καλά, ουουου...:)

Αλλά επανερχόμαστε μόλις αποφασίσουμε να κάνουμε κάποιες επιλογές για να αντιμετωπίσουμε ότι μας ενοχλεί η έστω σαν σκεφτούμε λίγο πιο αισιόδοξα ότι θα βρούμε τη λύση κάποια στιγμή ακόμα κι αν τώρα όλα μας φαίνονται βουνό:)

keep_walking
11-09-2009, 20:34
μπορω καλλιστα να ερωτοτροπησω...αλλα γιατι να υποφερει η κοπελλα?

anwnimi
11-09-2009, 20:34
Μη λυπάσαι κανέναν γιατί έτσι υποβιβάζεις τον εαυτό σου! Τι δηλαδή εσύ δεν αξίζεις να παίξεις, να χαμογελάσεις, να φλερτάρεις και να έχεις και ανταπόκριση κιόλας;;;

Θα το κάνεις και αυτό keep:) Θα\'ρθει η ώρα που θα το κάνεις...

keep_walking
11-09-2009, 20:35
αν θα υποφερει λεει lol...ας ειναι καλα οι ηλιθιοι που μου την φτιαξαν.

keep_walking
11-09-2009, 20:36
οχι σε αυτο το περιβαλλον...με τιποτα αρνουμε.

keep_walking
11-09-2009, 20:39
μοιρολατρης...οχι...ευσυνειδ ητος.

anwnimi
11-09-2009, 20:40
Υπάρχει κόντρα στο μυαλό και στην ψυχή
Μα εμείς πετάμε, γκρεμιζόμαστε
ξανά ερωτευόμαστε
και πάλι από την αρχή

Κάτι δυναμώνει και μας κρατάει...

Σου το αφιερώνω! Τώρα μόλις το άκουσα:)

keep_walking
11-09-2009, 20:44
thx για την αφιερωση:)

anwnimi
11-09-2009, 20:49
γιου αρ γουέλκαμ! (αγγλικά με ρώσικη προφορά=τη δική μου:) )

Σου αφιερώνω και την υπογραφή μου! Έτσι ένιωσα κάποτε... Τώρα εσύ ξαναγεννιέσαι...σιγά σιγά ...όπως πολλοί από εμας...

keep_walking
11-09-2009, 20:52
α και η οικογενεια πρεπει να εχει υποφερει...ηθελα να ηξερα ποιος την εφτιαξε την δουλεια.

keep_walking
11-09-2009, 20:53
ποιο αρχιδακι...να ξερει οτι αν το μαθω...και μπορει να το μαθω καποτε την πουλεψε.

Παστελι
11-09-2009, 20:53
κρινο ο κιπ ειπε οτι πενρει σωστα τα φαρμακα του οπως ειπε οτι κοιματε και σαν πουλακι.
πως κοιματε που απο της 1 μεχρι τα ξηεμροματα εγραφε εδω μεσα?
πυστευα οτι μεσα στην παραζαλη του και στην υποτροπη του οτι εκοψε τα φαρμακα.εξαλου απο μονος ειπε οτι τα μειωσε.

συγνωμη και εγω Νικο αν σε πιεσα με τα φαρμακα.οτι μπορουσα εκανα να για να νιωσεις καλυτερα ψυχουλα μου.
ειδες που σε αγαπαμε ολοι μας?μακαρι να αγαπουσαν εστω και δυκτιακα και αλλους ανθρωπους.
χερομαι που εισαι και καλυτερα.

keep_walking
11-09-2009, 20:54
μπορει να ειναι και πολλα δεν ξερω...

keep_walking
11-09-2009, 20:56
πανικουλα κοιμoμουν ολη μερα:P
πολυ υπνο τις τελευταιες μερες...δεν ειμαι ακομα συγκεντρωμενος καλα ωστε να ασχοληθω με αλλα...δεν βγαινω εξω...οποτε υπνος...υπνος...υπνος:))))

Παστελι
11-09-2009, 20:58
καλο σου κανει ο υπνος.καλος ηρθες κιπακο μας.
το ηξερα οτι εισουν δυνατος και οτι δεν θα κωλονες ....

anwnimi
11-09-2009, 20:59
Παιδιά σας καληνυχτώ, έχω διάβασμα για κάτι μαθήματα που κάνω και το έχω αφήσει, με περιμενει ξενύχτι:(((

Κeep, γερά έτσι;

Θα τα ξαναπούμε, φιλιά σε όλους!

keep_walking
11-09-2009, 21:01
αντε καλο διαβασμα ανωνυμη:)
νασαι καλα:)

anwnimi
11-09-2009, 21:07
Αχ θα προτιμούσα να κάτσω εδώ να τα λέγαμε:) Βαριέμαι τώρα να διαβάσω:(
Αλλά πως θα τα πω στο μάθημα αν δε τα διαβάσω εγώ; Ρεζίλι θα γίνω:)

Αύριο πάλι!:)

keep_walking
11-09-2009, 21:10
Ωχ διδασκαλια ε?
Πακετο σε καταλαβαινω:)

πανος12345
11-09-2009, 21:11
Originally posted by Sofia

θα σου απαντησω κατεξαιρεση γιατι δεν θελω να σε αδικησω...
δεχομαι εγω για λογαριασμο του κιπ οτι αυτα που εγραψες δεν ησουν εσυ αλλα τα χαπια η η αρρωστεια που τα αφησε στο ηλεκτρονικο χαρτι
αυτο ισως που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι εγω δεν αγαπαω ουτε εσενα ουτε τον κιπ παραπανω απο την αληθεια...
γιατι σε παρακαλω μην χρησιμοποιεις αυτη τη φτηνη δικαιολογια για το να ερθει ο κιπ εκει αλλα να παρεις το παιδι σου σημερα το βραδι , παρασκευη ειναι , τα σχολεια ανοιγουν την δευτερα και αφου συνενοηθητε για τις λεπτομερεις με τον κιπ αν μπορει δηαλδη να σε [σας] φιλοξενησει καπου η αν οχι αν μπορει να το κανει καποιος αλλος απο εδω μεσα στην Αθηνα
Λεφτα δεν εχω πια γιατι αν ειχα θα σου εστελνα οσα χρειαζεστε και για τα εισειτηρια και για τα ξενοδοχεια σας!
Γιατι η φιλοξενια που μου εδωσαν στην παιδικη ηλικια καποιοι Κρητικοι στα Χανια , πριν απο 40 ολοκληρα χρονια μοιαζει στην ψυχη μου σαν να εγινε χθες και σημερα δεν ξερω καν αν υπαρχουν για να τους την ανταποδιδα βοηθωντας εσενα το παιδι σου και τον κιπ να βγειτε απο το ιντερνετ και να κοιταξετε καταματα την πραγματικοτητα....
Γιατι αυτο πανικουλα σκοπευουν να κανουν και τα χαπια με αλλο φυσικα τροπο....
Γιατι αυτο το θαυμασιο εργαλειο επικοινωνιας, πανω απο ολα εχει την δυναμικη να φτιανει πραγματικα βαθειες φιλιες και να λυνει με την δυναμη της αγαπης, , που ειναι τυφλη γιατι βγαινει απο την ψυχη μας , ομορφες πραγματικα οικογενειες , εκει που τα φαρμακα και η κοινωνια απετυχαν να το κανουν...
Η δικη μου ενσταση μονο ειναι οτι οταν δυο ψυχικα ασθενεις ανθρωποι , βρισκονται ο ενας απεναντι στον αλλον ισως αθελα τους να μην μπορουν να ξεπερασουν καποια τυπικα εμποδια οπως πχ τα χρηματα για το ταξιδι , το σχολειο των παιδιων , γιαυτο παρακαλω οσους μεχρι σημερα νομιζουν οτι τους βοηθησα καπου με τις συμβουλες μου ας κανουν καποια χειρονομια σαν αν την κενανα απεναντι μου αν πργματικα η πανικουλα και ο κιπ νοιωθουν την αναγκη να δουν ο ενας τον αλλον και να γνωριστουν μεταξυ τους γοατι αυτο θακανει καλο και στο παιδι της που θα δει οτι η μαμα του ειναι επιτελους ευτυχισμενη με καποιο κυριο που επικοινωνουν μαζι ισως απο πριν ακομα γεννηθει...

Συγγνωμη Πανο, ήθελα να σε ρωτήσω κατι....

Οταν προτεινεις ολα αυτα που γραφεις, εδω, τα σκεφτεσαι δευτερη φορα?????????
εισαι σιγουρη οτι τα διαβασες καλα και τα καταλαβες ?

keep_walking
11-09-2009, 21:16
Ε καλα δεν παντρευτηκαμε κιολας πανο με την πανικουλα...εχουμε μια αμοιβαια συμπαθεια...μπορει να μη καρποφορησει:)
Μπορει να με δει και να τρομαξει lol.

keep_walking
11-09-2009, 21:18
εσωκλειστος στο σπιτι χμμμμμμμμμμμ δεν ειναι και ασχημα...ηρεμια του νου...

keep_walking
11-09-2009, 21:20
παω να ριξω λιγο υπνο ακομη:p

πανος12345
11-09-2009, 21:25
ρε αν φηγουμε οι γονεις μου θα τρελλαθουνε΄/ειναι πολυ αυστηρος ο πατερας μου.αν δεν υπηραχνα τωρα θα ειμουν στο καραβι για τον κιπ.φοβαμε.θα πον τρελαθηκε αυτη εφυγε πηε το παιδι στο λεμο της.γα,ησεμε κολογερε.εε .εσυ φτε μ
εξαλου δεν τον εχω δει ρεαλ μπορει να μην μαρεσει εωτερικα.σορρυ.ειμαι αχρηστη
δεν εισαι καθολου αχρηστη..
απλα εισαι αγχωμενη ...
το ξερει αυτο και ο κιπ και ολοι οσοι παρακολουθουν αυτο το φορουμ και εχουν διαβασει εστω και ενα βιβλιο ψυχολογιας αυτο του λυκειου...
ακνεις δεν θα μπορει να σου πει γιατι δεν σου αρεσε ο κιπ αφου ομως δωσεις εικονα απο την πραγματικοτητα σε ενα εικονικο προφιλ διαδικτυου που σε εκανε να βγαλεις την δυναμη που σου λειπει για να αντιμετωπισεις τα δικα σου προβληματα...γραφεις οτι ο πατερας συ ειναι αυστηρος ...
πες του πατερα ενας αρρωστος ανθρωπος εχει ανακγη για παρεα και ειμη η μονη που θα μπορουσε να τον ηρεμησει γιατι γνωριστηκαμε στο διαδικτυο και ειναι φιλος μου!
δεν ξερω αν μου κανει για αντρας μου , θα το μαθω μονο αν τον δω απο κοντα....
αυτη την στιγμη , το μονο που νοιωθω ειναι οτι εχει την ανγκη μου και θελω να παω εκει κοντα του σαν φιλη μονο ..

πανος12345
11-09-2009, 21:32
ειναι 830 μμ στην Γαλλια ..κανω σημερα υπερωριες ....γιατι αξιζει τον κοπο...
στην Κρητη εμαθα για πρωτη φορα στην ζωη μου τι θα πει φιλοξενια ...
ηδη η πανικουλα , με οσα εχει γραψει σε διαφορα ποστ σημερα , με επεισε οτι υπαρχει ακομα ελπιδα στο νησι του Ψηλοριτη , να ζουν γυναικες που να αξιζει να αγαπησεις ...
καλο βραδυ σε ολους !

Παστελι
11-09-2009, 21:41
καληνυκτα.αυριο θα δουλευω 12 ωρες παω να την πεσω και εγω.
να αρω χειμερινες φορμουλες του μικρου ο πατερας του στα @@ του.
εσυ πανο τον χαβα σου.
κιπ μπορει και εσυ αν με δεις να παρεις δρομο.γιαυτο βρε ψυχη σου ειπα για το μσν.να βαζες καμια φωτο προσφατη και βλεπαμε.:p
χημεια και ελξη σιγουρα υπαρχει και το ξερουμε 2 χρονια αυτο.
και εγω κιπ σε λιγο καιρο ανεεργη θα ειμαι.σεζον ειναι και θα ψαχνω αλλη δουλεια.τοπτ δεν ειναι μονιμο σε αυτ την ζωη,
η μαλλον θα βαλω μια ταινια καραθρυλερ να δω τωρα που ηρεμησα με το ζαναξ.
νικο εχεις παρει ζαναξ ποτε?σαν ηρεμιστικο ειναι.

keep_walking
11-09-2009, 22:16
να γινω πιο ηρεμος?
μα ειμαι ηδη σαν προβατο λολ

keep_walking
11-09-2009, 22:17
αυτη την στιγμη αισθανομαι απολυτα χαλαρος λες και δεν συνεβη τιποτα.

keep_walking
11-09-2009, 22:18
φυσικα συνεβη ομως και δεν το ξεχναω...βουρ για αλλα χωρικα υδατα:P

Παστελι
11-09-2009, 22:19
μπραβο το αγορακι μας.ειναι π κοιμηθηκες πολυ.και εμενα μου κανει καλο ο υπνος.ειχες μερες να κοιμηθεις.

Ακροβατης
mpavo kipako mpravooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

Παστελι
φυσικα συνεβη ομως και δεν το ξεχναω...βουρ για αλλα χωρικα υδατα:P

ετσι σε θελω.να ο κιπακος που ηξερα.:):):):):):):)

keep_walking
11-09-2009, 22:22
μπραβο το αγορακι μας.ειναι π κοιμηθηκες πολυ.και εμενα μου κανει καλο ο υπνος.ειχες μερες να κοιμηθεις.

Τι μερες που κοιμαμε οπως δεν κοιμηθηκα για χρονια τις τελυταιες μερες lol...σου ειπα ειμαι περιεργος:P

Παστελι
11-09-2009, 22:25
τωρα που εισαι ενταξει για πες μου.δεν εχει σχεη με τα φαρμακα ετσι?ενοω δεν τα εκοψες

keep_walking
11-09-2009, 22:25
επεσε μια μασκα...για αυτο και δεν ηταν η δικια μου....τιποτα δεν ηταν ολα καλα.

keep_walking
11-09-2009, 22:26
οχι πανικουλα οπως σου προειπα ηταν καθαρα θεμα περιβαλλοντος.

keep_walking
11-09-2009, 22:27
τιποτα δεν ηταν ολα καλα.

Παστελι
για πες τι εγινε περιπου και εγινες ανω κατω?αν θελεις μην πεις και ξαναθυμασε.φτανει που εισαι καλα τωρα.

keep_walking
ηταν μια ψευδαισθηση...το ολα καλα.

keep_walking
11-09-2009, 22:29
και τι δεν εγινε να λες...και τι δεν εγινε...ασε δεν θελω να γραψω περισσοτερα.

Παστελι
11-09-2009, 22:31
δεν πειραζει.εισαι καλα και να συνεχησεις να εισαι καλα.:)
αν σε ειχα εδω θα σε τρελενα στα φιλια ακομα και ο κουασιμοδος να εισουνα :P

keep_walking
ο τρελλος την κοπαναει lol.

keep_walking
υπομονη...μονο αυτο.

keep_walking
11-09-2009, 22:32
ο κουασιμοδος δεν πιανει χαρτωσια μπροστα μου αν σε παρηγορει:P

Παστελι
11-09-2009, 22:34
e kai go mhn nomizeis oti eimai toso orea opos sths fotos.exo pola elatomata.megalh myth exo kilies kolous ali8orizo.lololol

keep_walking
11-09-2009, 22:35
μια χαρα εισαι...

Παστελι
11-09-2009, 22:36
kai 2 tromares :P/blepo k tenia giauto argo.

keep_walking
11-09-2009, 22:38
α εισαι και multitasking...μαλιστα:D

Παστελι
11-09-2009, 22:40
etsi se 8elo.o palios glikos kip me to gnosto toy xioumor.agapouli mou esy :)))))))))))))))

keep_walking
11-09-2009, 22:41
μου αρεσει αυτο...εγω δεν κανω πολλα πραγματα ταυτοχρονα...εκτος απο το να καπνιζω φυσικα.

keep_walking
11-09-2009, 22:41
αγοραζεις καπνιστο ΑΑ να ξερεις:P

keep_walking
11-09-2009, 22:43
παω να κοιμηθω...

Παστελι
11-09-2009, 22:48
kalinikta keep.kapnizv k ego alla oxi pola.sou arese to agapouli mou?agapoulako mou :)

keep_walking
12-09-2009, 05:25
παιδια,τωρα αρχιζουν οι αρνητικες σκεψεις...δεν μπορει κατι θα ειναι πολυ στραβο επανω μου για να συμπεριφερονται ολοι με αυτο το τροπο...φοβαμαι οτι θα απογοητευτειτε πολυ που θα με συναντησετε.

keep_walking
12-09-2009, 05:26
αν ημουν αλλλωστε ευχαριστος τυπος θα ειχα πολλες παρεες.

keep_walking
12-09-2009, 05:38
λογικα ετσι ειναι...απλως δεν ξερω τι ειναι στραβο επανω μου.

keep_walking
12-09-2009, 05:44
νομιζω οτι φταιει η ομιλια μου...ειναι δυσαρεστη...θα το τσεκαρω με ενα μικροφωνο...δεν εχω και κανενα.

keep_walking
12-09-2009, 05:49
αν ειναι αυτο δεν θα μου το ελεγαν στα ισια?

keep_walking
12-09-2009, 06:14
χμμμ οχι δεν ειναι καθολου καλη η φωνη μου αλλα οχι κατι τραγικο...το τσεκαρα...φταιει μαλλον η γενικοτερη συμπεριφορα μου...δεν γαμιεται

keep_walking
12-09-2009, 06:17
η συμπεριφορα μου ως προς φυσιολογικες καταστασεις...και οχι παροξυσμους αλλων εννοω.

keep_walking
12-09-2009, 07:25
Δεν αισθανομαι καθολου ντροπη...ακομα και μετα τον τελευταιο εξευτελισμο που υπεστη σαν ατομο...αουφιντερζεν...υπομο νη.

keep_walking
12-09-2009, 07:42
highlander There can be only one lol...καθολου αστειο.

keep_walking
12-09-2009, 07:48
με το ζορι οτι χρειαζομαι ψυχολογο?
Sorry το περιβαλλον με εχει κανει ανοξειδωτο πλεον...οσο πονο και να δωσει.

keep_walking
12-09-2009, 07:49
απλως βγαζω λιγο προς τα εξω καποιες σκεψεις.

Παστελι
καλημερα :)

Παστελι
αυτος εισαι και σε οποιον γουσταρει κιπ.

keep_walking
12-09-2009, 07:51
φυσικα δεν μενω ανεπηρεαστος....δεν ειμαι μηχανη....ο Θεος να μη με κανει ποτε μηχανη.

keep_walking
12-09-2009, 07:52
καλημερα panikoula:)...ετοιμαζεσαι για δουλεια ε?

Παστελι
12-09-2009, 07:55
ναι αλλα για ποσο ακομα.εχει κοψει η δουλεια.
αν δεν τσακοθω και με κανεναν.εσυ δεν τσακονεσε ε?:P
εγω ετημη να βγαλω τα νυχια μ ειμαι :P:P

Παστελι
12-09-2009, 07:57
ειμαστε τα 2 μας μονοι ;)

keep_walking
12-09-2009, 07:57
Τι να τσακωθω πανικουλα σοβαρα μιλας...εδω γινεται της πουτανας,κατω το κεφαλι και υπομονη.

keep_walking
12-09-2009, 07:58
θα σηκωθω σε αλλο περιβαλλον.

Παστελι
12-09-2009, 08:01
ναι ετσι πυστευω πρεπει να κανεις.

Παστελι
12-09-2009, 08:02
εχεις μπασα φωνη οταν λες δυσαρεστη?

keep_walking
12-09-2009, 08:03
αν τσακωθω...μπορει να με κλεισουν και μεσα lol ...ο τρελλος τσακωθηκε...ειναι επικινδυνος.

keep_walking
12-09-2009, 08:04
εμ ναι καπως...αλλα δεν ειναι αυτο τελικα...περασε απλως απο το μυαλο μου.

Παστελι
12-09-2009, 08:05
εχεις δικιο σε αυτο.εφοσον ξερουν το προβλημα σου θα το χρησημοποιησουν εναντιον σου.
και εμενα μερικοι ξερουν λιγα αλλα οταν τσακονομε δεν φερονται σαν να ειμαι για το ζουρλομανδια.

keep_walking
12-09-2009, 08:06
ειμαι εξυπνος τρελλος και ξερω τη γαμοθεση μου.

Παστελι
12-09-2009, 08:07
και εγω τρελλη ειμαι.οσοι περνουν ψυχοφαρμακα τρελοι ειμαστε στα ματια των αλλων.

Παστελι
12-09-2009, 08:08
απλα εγω περασα οτι περασα με τον χωρισμο μ μας ακουγανε ταν με χτυπαγε ο αντρας μυ 9 μηνων εγυος και με δικαιολογουνε.μακαρι να σε δικαιολογουσανε και σενα.:(

keep_walking
12-09-2009, 08:10
υπομονη και φυγη.

keep_walking
12-09-2009, 08:10
δεν μπορω να κανω σαν νευροσπαστο και να τσακωνομαι με κοσμο...υπομονη.

keep_walking
12-09-2009, 08:12
ξερω πολυ καλα που μου εχουν θεσει την θεση μου...

keep_walking
12-09-2009, 08:13
ως εκει...τερμα

keep_walking
12-09-2009, 08:15
μου εθεσαν τα ορια μου...

keep_walking
12-09-2009, 08:16
ΕΓΩ ομως θα τα υπερβω να αλλαξω μονο γαμοπεριβαλλον.

Παστελι
12-09-2009, 08:17
σιγα σιγα να οργανοθεις,να βρεις μια δουλεια και σιγα σιγα να την κανεις και καποιο μερος με πολυ κοσμο.
εισαι πανεξυπνος οταν φυγεις να προσεχεις πως συμπεριφερεσαι κλπ να μην δινεις αφορμες για σχολια.εγω παντα προσεχω πως ειναι η ενφανηση μου(οχι οτι ειμαι καμια κουκλα απλα να μην εχω βαλει αναποδα τα παουτσια και τετια λολ) πως περπαταω πως μιλαω και με το ζορι περνω απαρατηριτη.παντα περπαταγα σαν φανταρος μιλαγα περιεργα αλλα προσεχω ξερ τι θελει να βλεπει ο κοσμος για να μα φησει υσιχια.
να φερομαστε οπως ολοι οι αλλοι μεσα στον κοσμο.
κανω τελευταια και την φωνη μου γλυκια γιατι συνηθως ειναι μονοτονη και περδευω τα λογια μ και να δις ποσο φυσιολογικη φαινομαι.:p

keep_walking
12-09-2009, 08:17
και παλι ηρεμος θα ειμαι...τεσπα αυτο δεν αλλαζει αλλα θα ειμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ.

Παστελι
12-09-2009, 08:20
διαβασες το παραπανω κιπακο?εχει σημασια.
και οταν εισαι με αντροπαρεα ριξε και κανενα \"πωπω ενα γκομενακι π περασε κλπ\" οπως ολοι οι αλλοι.\"σωπα ρε μαλακα \" και τετια να περνας απαρατηριτος.
πυστευω εχουν σιμασια αυτα.τα εχω δει να πιανουν

keep_walking
12-09-2009, 08:22
εδω δεν το κανω...δεν με ενδιαφερει να αποδειξω κατι...δεν με ενδιαφερουν οι γυναικες εδω...δεν θα υποφερει καμμια για παρτη μου.

Παστελι
12-09-2009, 08:22
για εκει που θα πας λεμε βρε νικο μου.

Παστελι
12-09-2009, 08:23
καλα κανω και γαμω τα ορθογραφικα λαθη σε αντιθεση με σενα π δεν κανεις ουτε ενα.:P

keep_walking
12-09-2009, 08:24
εκει που θα παω πιστευω θα ελευθερωθω ναι...απο τους χαζοβιοληδες.

Παστελι
12-09-2009, 08:24
ta leme kipako.na prosexeis.8a me perimeneis to bradi e?:))

keep_walking
12-09-2009, 08:25
ναι δεν βγαινω εξω...εδω θα ειμαι ολη μερα...:P

keep_walking
12-09-2009, 09:53
οσο λιγοτερο εξω...τοσο και καλυτερα πραγματικα ...επιστρεφω.

keep_walking
12-09-2009, 09:54
τι αλλα νεα για πειτε κατι?

keep_walking
12-09-2009, 09:56
εχω γινει αυτοκολλητος με το κρεββατι lol.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:00
aragma kipako???liwneis sto bed?xixix:):):)

keep_walking
12-09-2009, 10:03
υπνο ατελειωτες ωρες...φορητος διπλα στο κρεββατι κλπ κλπ.

keep_walking
12-09-2009, 10:04
ο αριστερος μου αγκωνας κοντευει να αλλαξει δερμα χεχε ετσι οπως καθομαι.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:06
k egw me to netbook agkalia den doulevw simera:)
vrexei kiolas ekei ti kairo exei?

keep_walking
12-09-2009, 10:08
συννεφια παει για βροχη...

krino
12-09-2009, 10:08
στην αθηνα βρεχει του σκοτωμου απο χθες...

Ακροβατης
12-09-2009, 10:09
nai m pe i aderfi m p menei ekei ginete xalasmos

keep_walking
12-09-2009, 10:09
φθινοπωρο...ευτυχως περασε το καλοκαιρι δεν την μπορω την ζεστη.

keep_walking
12-09-2009, 10:11
το μονο κακο ειναι τα κοινοχρηστα...ρεαλισμος λολ

keep_walking
12-09-2009, 10:11
τι να κανεις?

Ακροβατης
12-09-2009, 10:13
lol ta koinoxritsa tha mas mamiosun pali:)alla einaiomorfa auti tin epoxi kai otan xionizei giati edw alexpoli pianei xionaki.ekei kip xionizei katholou?

keep_walking
12-09-2009, 10:13
τελη ιανουαριου προβλεπω να φευγω αν πανε ολα καλα...

keep_walking
12-09-2009, 10:14
παλια ναι τωρα κατι ψοφια εντελως...μια στις τοσες

keep_walking
12-09-2009, 10:16
θα θελα να κανει κρυο να περουνιαζει μεχρι το κοκκαλο και να ειμαι σκεπασμενος με κουβερτες και μαζεμενος σαν νεογεννητο.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:17
nai ayto einai wraio na kriwneis kai na sai skepasmenos foul:)

keep_walking
12-09-2009, 10:18
μονο μια μικρη τρυπουλα για να αναπνεεις:)

Ακροβατης
12-09-2009, 10:19
san ta mikra mwra :):):)

keep_walking
12-09-2009, 10:20
μεγαλωνουμε αραγε ποτε η ειναι ψευδαισθηση?:P

Ακροβατης
12-09-2009, 10:21
den kserw alla exw tin entipwsi pws merikoi menoun gia panta paidia kai ayto einai poli omorfo:)na antimetwpizeis tis katastaseis sti zwi san paidi:)

Ακροβατης
12-09-2009, 10:23
tote otan eimastan paidia p pername xara apo ena glifintzouri :)kai twra olo kati tha mas fteei:(

keep_walking
12-09-2009, 10:23
Μου αρεσει η υπογραφη σου...

keep_walking
12-09-2009, 10:24
τωρα γκρινια...γκρινια...γκρινια lol

Ακροβατης
nai kai mena arkei na ti diavasw otan eimai thomeni kai xamogelaw:)

keep_walking
σαν μωρα...γκρινια...ακομα πιο παιδια.

Ακροβατης
thlimeni

keep_walking
12-09-2009, 10:25
εξελιξη αντιστροφη...γεννιομαστε ωριμοι και γινομαστε ολο και πιο παιδια lol

Ακροβατης
12-09-2009, 10:25
ithela na paw gia psonia alla pou me tetoia vroxi oli mera sto internet tha mai exw psilosinaxwthei kiolas:L

keep_walking
12-09-2009, 10:27
συναχι τι ειναι αυτο εχει να με πιασει κατι χρονια...μονο κατι περιεργα με πιανουν.

keep_walking
12-09-2009, 10:28
εχω ενα προβληματακι στο δεξι ποδι τωρα.

keep_walking
12-09-2009, 10:29
περαστικα;))

keep_walking
12-09-2009, 10:29
θα ερχομoυν να σου κανω μια εντριβη αλλα ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυ μακρια:P

Ακροβατης
12-09-2009, 10:30
ventouzes kanoume edw:)lol

keep_walking
12-09-2009, 10:32
α ωραια και βεντουζες...δεν εχω κανει ποτε καιρος να μαθω lol...δεν θα σε πονεσω πολυ...αναλογως τα κεφια μου βεβαια lol.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:33
xa xa an den ksereis tha me kaneis mpourloto:)pairneis xontro potiri vazeis vamvaki kai oinopnevma to anaveis kai to vazeis stin plati na roufikse ito derma:)etsi kai eisai piasmenos kai kriwmenos tin alli mera einai mavri i plati s sou feugei omws ena varos

keep_walking
12-09-2009, 10:34
ολγα το 82 εισαι γεννημενη?

Ακροβατης
12-09-2009, 10:35
nai 27 ksimerwmata 28 to 82 genithike i afentia m:)

Ακροβατης
12-09-2009, 10:36
27 apriliou

keep_walking
12-09-2009, 10:37
τι λεει η αλεξ/πολη ωραια πολη?ΔΕν εχω ακουσει και τα καλυτερα απο κατι συμφοιτητες που ειχα αλλα πανε τοσα χρονια.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:39
to kalo einai oti exei thalassa apo kosmo exei kamia 50000 xiliades me ta girw.mikri poli kipako me ta kala kai ta kaka tis:)

keep_walking
12-09-2009, 10:40
μπα για σαλονικα με κοβω...αν εχω περιθωρια επιλογης.

keep_walking
12-09-2009, 10:41
ακομα δεν εχω ενεργοποιηθει...ειμαι ακομα στην...αναρρωση:)

keep_walking
12-09-2009, 10:41
εχω μεχρι τελη ιανουαριου να βρω μια ακρη.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:42
emena to oneiro m einai na paw tino giati ekei genithika kai megalwsa mexri ta 6 m alla den exei douleies:( einai i giagia m ekei kai otan paw m kanei poli kalo..

Ακροβατης
12-09-2009, 10:42
thesniki einai mia kali epilogi na pas omorfi poli kai vati sto na ti matheis eukola:)

keep_walking
12-09-2009, 10:43
υπολογιζω λιαν συντομος να δραστηριοποιουμε πληρως προς αυτη την κατευθυνση.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:44
ola tha ginoun me arga kai stathera vimatakia tha kanoume auto p theloume.etsi den einai?

keep_walking
12-09-2009, 10:45
Θα την μαθω σιγουρα:)...εχω λιγο παραξενο εγκεφαλο αλλα θα την μαθω σε χρονο dt.

keep_walking
12-09-2009, 10:46
Μπορει να πεταχτω και καμμια εκδρομη...αλλα θα δω πως θα πηγαινω με τα οικονομικα.

Ακροβατης
12-09-2009, 10:46
sigoyra kai tha voltareis sto leuko ton pirgo..

keep_walking
12-09-2009, 10:48
μπορει να γινω και παοκτζης lol...χχχαχαχαχ πολυ πορωμενοι αυτοι ολο καυγαδιζα οταν ημουν φοιτητης.

keep_walking
12-09-2009, 10:48
εσυ ολγα πως τα πας γενικα?

Ακροβατης
12-09-2009, 10:49
xaxaxax se fantazomai m to kaskol naporonese wraia fasi:0

Ακροβατης
12-09-2009, 10:51
egw kipako kala mia xara ekopsa topoto pou xa provlima antimetwpizw ti diataraxi panikou p exw 5 xronia pio xalara kai irema kai exw aisiodoksia oti th ta kataferw:)
ipomoni kai epimoni kaiola ginontai

keep_walking
12-09-2009, 10:51
πανε ολα προς το καλυτερο για σενα?

keep_walking
12-09-2009, 10:54
panic mode ε?Πολυς κοσμος...δεν μου ειναι εντελως ασχετο το εχω νοιωσει και εγω αλλα σε περιορισμενη κλιμακα φανταζομαι...μια φορα θυμαμε ηταν απεριγραπτη δεν μπορουσα να αναπνευσω και ηθελα να εξαφανιστω...τωρα νομιζω ειμαι ατρωτος απο τον panic.
Ακολουθεις θεραπεια?

Ακροβατης
12-09-2009, 10:54
nai pane vazw kai egw to xeraki m me to na mi skeftomai apaisiodoksa..ola allazoun kipako tipota den meneii stasimo..polla pragmata einai sto xeri mas arkei na exoume ti dithesi na paroume ti zwi sta xeria mas kai na agapisoume ton eauto mas

Ακροβατης
12-09-2009, 10:57
40 meres pir agwgi agxolitika ti deytera teleiwnoun kai tha paw na m pei ti tha ginei an tha sinexisw i oxi.den nomizw me agxolitika na sinexistei giati m eipe oti to poli gia 2 mines ta grafei,twra ton oktovri tha arxisw psixotherapeia tha katevw athina stin aderfi m gia kaio diastima kai tha ksekinisw

keep_walking
12-09-2009, 10:58
αν ειναι στο χερι μας λεει...ειναι και παραειναι...ακομα και εδω θα μπορουσα να μεινω αλλα δεν δινω ανουσιους αγωνες.

keep_walking
12-09-2009, 11:00
πως αισθανεσαι δηλαδη στον πανικο?

Ακροβατης
12-09-2009, 11:00
pas opu niwtheis oti einaito kalitero gia sena..kai i allagi merous exei poli apotelesmata
aloi anthropoi alla topia alles parastaseis allos aeras:)

keep_walking
12-09-2009, 11:02
ετσι ακριβως και στην βορεια ελλαδα...αλλος κοσμος

Ακροβατης
12-09-2009, 11:04
stis kriseis panikou to gnwsro sinaisthima tavliazomai kai lew paei irte i wra na pethanw taxikardia dispnoia san na stamataei ikardia tremoulo tromos kai kai kai..
twra oson afora ti diataraxipanikou aisthanomai mia astatheia 5 xronia twra enan komp sto laimo fterougismata stin kardia kai piesi sto sterno san nan mi mftanei i anasa.. kai otan eimai mesa se poli kosmo ena tremoulo alla ola kala den pathainw tipota:):)

keep_walking
12-09-2009, 11:07
μπραβο:)))
Χαιρομαι να βλεπω fighters:)

keep_walking
12-09-2009, 11:09
Οσο κατω πας τοσο πανω θα ανεβεις...να κατι αισιοδοξο.

Ακροβατης
12-09-2009, 11:09
kai egw xairomai p se vlepw iremo:):):)

Ακροβατης
12-09-2009, 11:10
etsi an den ftaseis pato pws tha aneveis stin korifi?

mariafound82
12-09-2009, 11:11
Συμβαινει κ το αντιστροφο ομως Κηπ.

keep_walking
12-09-2009, 11:11
Α εσωκλειστος θα μεινω...οικονομια...κανα καφε με τα παιδια απο το φορουμ που θα ερθουν και αυτα...αντε να βγω και καμμια φορα εξω,αν μου την δωσει τελειως...α και δουλεια,δεν θα μου χαλασουν παλι την ζαχαρενια μου.

keep_walking
12-09-2009, 11:12
α ναι μαρια φυσαει ψηλα δεν μπορεις να σταθεις.

Ακροβατης
12-09-2009, 11:13
nai ola tha pane kala:)

Ακροβατης
12-09-2009, 11:14
paidia kiklous kanei i zwi pote tha katevenoume pote tha anevenoume as antimetwpizoume tis anapodies omws me kati to parodiko afou tipota den meni stasimo

keep_walking
12-09-2009, 11:16
Αντε να αρχισω να τρεφομαι με μπουγατσες παλι μιαμ μιαμ....τα μικρα πραγματα της ζωης lol

mariafound82
12-09-2009, 11:18
Κ αυτο Κηπ.Ειναι οπως το εκκρεμες.Το ενα ακρο σε οδηγει παντα στο αλλο
Ποτε θα ερθουν τα παιδια να σε δουν?Ζηλευω!!

keep_walking
12-09-2009, 11:18
εμ δεν χανεις και πολλα αν κρινω πως την κοπαναει ο κοσμος οταν ειναι μαζι μου lol.

Ακροβατης
12-09-2009, 11:19
mpougatsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kai kakao!!!!!!!!!!!!!!!!

keep_walking
12-09-2009, 11:19
απλως δεν εχω κοινωνικες δεξιοτητες...πολυ μονος γενικα απο τα παιδικα χρονια.

keep_walking
12-09-2009, 11:20
ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και γαλα ασπρο για μενα με χαμηλα λιπαρα λολ