PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ



ΕΜΜΥ
03-09-2009, 17:38
ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΕΣ?????????

ΕΜΜΥ
03-09-2009, 17:39
ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Παστελι
03-09-2009, 17:40
δεν εδικνιετε σιγουρα.επερνα χαπια αδυνατισματος πριν την καταθλυψη.τωρα ογιατρος μου ειπε δεν υπαρχει περηπτωση να γινει τετιοςσυνδιασμος

ΕΜΜΥ
03-09-2009, 17:48
δεν ειμαι υπερβαρη εχω καποια κιλακια παραπανο τα οποια δεν τα ειχα πριν ξεκινησω τα αντικαταθληπτικα χαπια εχω ξενερωσει που δεν μου κανουν τα ρουχα μου και δεν ειμαι σε θεση να ακουλουθισω τωρα στην κατασταση μου κσποια διατροφη ....ετσι ειπα να ξεκινησω να περνω ταυτοχρονα με την αγωγη μου και λιποδιαλυτες με τους οποιους βλεπω καποια αποτελεσματα αλλα ταυτοχρονα με πιανουν καποια περιεργα συνεσθηματα οπως ζαλαδες κλπ τα οποια δεν ξερω αν ειναι αντιδραση του συνδιασμου των χαπιων η ειναι συμπτωματα της κρισης πανικου και του αγχους μου και ετσι αναγκαστηκα τα σταματησα

Παστελι
03-09-2009, 18:29
πια περνεις?δεν κανει να παρεις ρωτα τον γιατρο.δεν παιζουμε με τα φαρμακα.τα ξενικαλ?εγω επερνα τα ρεντουκτιλ αλλα τωρα δεν κανει να παρω.
εξαλου αν εχεις προβλημα με τα κιλα σου γραφουν τα φλουοξετιν αυτα περνω εγω.δεν βαζδειςκιλα με αυτα

ΕΜΜΥ
03-09-2009, 18:39
λιποδιαλυτεσ pro-lipid cnp ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΡΩΤΑ? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΛΟΥΟΞΕΤΙΝ?

Παστελι
03-09-2009, 19:40
ειναι τα λαντοσ αν δεν ρωτησεις τονγ ιατρο γενικα μην ξεκινας τπτ!!εγω και ντεπον σκευτομαι να παρω.κανουν δουλεια αυτα που λες?
ειναι φυτικα>\\?ακριβα?

Θεοφανία
03-09-2009, 19:43
Εμυ...εμείς δεν μπορούμε να σου δώσουμε τέτοιου είδους συμβουλή, γιατί αντί για καλό, μπόρεί να σου κάνουμε κακό και μάλιστα σοβαρό. Μίλα με το γιατρό σου και ΚΑΝΕΝΑΝ άλλο. Απ όσο ξέρω τα χάπια αδυνατίσματος έχουν άμμεση σχέησ με τον εγκέφαλο, όπως επίσης κα τα ψυχοφάρμακα. Αν πάλι δεν θες να πας στο γιατρό, γράψου σε ένα γυμναστήρο που κάνει και καλό στην κατάθλιψη και ξεκίνα μια υγιεινή δίαιατα. Δεν θα σε βοηθήσει μόνο στα κιλά, αλλά και στην ψυχολογία σου....