PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Ειμαι δυκτιακα ερωτευμενη!!

Παστελι
12-07-2009, 19:41
Βρε παιδια πρν 3 μηνες ειχα γνωρισει καποιον στο zoo .με ειδε φωτο του αρεσα και μου εδωσε το μσν του ωστε να τον δω και εγω.

δεν ξερω με τι ματια τον ειδα αλλα μολις τον ειδα δεν μαρεσε καθολου.
του ειπα δεν μαρεσεις και σε σβηνω ετσι ψυχρα.

μετα απο κανενα 2μηνο με πλισιασε με αλο ψευδωνυμο και με ολα αυτα που λεγαμε ειδα οτι τεριαζουμε.
δεν ηθελε να μου δειξει φωτο και ουτε μεσο καμερασ να τον δω.

οταν τον επισα τελικα τον ειδα καμερα και τρελαθηκα.μου αρεσε απυστευτα και μου λεει \"α τωρα σου αρεσω? αλλα ειπες την αλλην φορα \"κλπ.

Απο τοτε με εχει δει σαν αντιπαλο και προσπαθει να με ψιλοπικρανει.δλδ μου κανει ζηλειες οτι μιλαει μσν με αλλες κλπ και εγω τρελλενομαι.
βεβαια με θελει και αυτος πολυ οσο και εγω και θα βρεθουμε την τριτη.

ειναι 40αρης επισης ειναι πανεξυπνος πανεμορφος ολα ειναι υπεροχα πανω του.
και χωρισμενος με παιδι οπως και εγω.

δεν ξερω νιωθω οτι τον αγαπαω ειδη.

ευχομαι να μην φαω τα μουτρα μου παλι.

Παστελι
12-07-2009, 19:44
υ.γ εχουμε κανει και τηλεφωνικο σεξ.και εχουμε πει τα παντα σχετικα με το σεξ.(ασχετο)

Παστελι
12-07-2009, 20:19
α ναι λαθος κατηγορια διαλεξα παλι να το βαλω το θεμα :P

ty

kyknos25
12-07-2009, 21:29
ρε συ πανικουλα πολυ ευκολα δεν ενθουσιαζεσαι??στο face στο zoo κ στα αλλα site ο σκοπος αυτος ειναι να γνωριζεις ανθρωπους κ αν εισαι ευαλωτος χαρακτηρας ο αλλος σε ΄παταει΄έκμεταλευεται την αδυναμια σου κ σου χαλαει την ψυχολογια:(
βρες αλλα ενδιαφεροντα κ να δεις που θα σου φυγουνε κ οι κρισεις κ ολα;)
κ μενα μαρεσει το ιντερνετ αλλα οχι να κλεινω ραντεβου κ να μιλαω με το καθε ασχετο αλλα σαυτο δε μου πεφτει λογος..
αληθεια ποσο εισαι??

Helena
12-07-2009, 21:38
σκεφτομαι να σου πω οτι μου βγαινει η να μην στο πω για να μην σε πικρανω βραδιατικο..τεσπα..κρατα μικρο καλαθι για να μην απογοητευτεις πολυ ;)φιλικοτατα,
ελενα

Παστελι
12-07-2009, 21:44
ειμαι 29.τι να κανω ερωτευομαι πολυ ευκολα.:P

kyknos25
12-07-2009, 21:46
μικρουλα..προσεξε το αυτο δεν ειναι κ τοσο καλο;)

Παστελι
12-07-2009, 21:46
μιλαμε με καμ τουλαχιστον 3 ωρες καθε μερα.

elpi68
13-07-2009, 00:21
Είσαι και δικτυακά ανορθόγραφη....και ανώριμη...

Παστελι
13-07-2009, 01:04
ευχαρηστω......

melene
13-07-2009, 02:08
Originally posted by elpi68
Είσαι και δικτυακά ανορθόγραφη....και ανώριμη...

Ασχετο...............................
Τι θα πει δικτυακα ανορθογραφη?γιατι δικτυακα συγκεκριμενα?
Και κατι ακομη αν περναει καλα συγγνωμη κιολας αλλα δεν μας πεφτει λογος να πουμε αν ειναι ωριμη η οχι miss Freud.

Παστελι
13-07-2009, 12:18
εγω τον λατρευωωω
αυριο θα βγω μαζι του και πεταω στα συννεφα.:P

mariap
14-07-2009, 00:31
Μηπως υποσυνδειτα θες να σε αγαπουν ? Κρατα μικρο καλαθι γιατι η φαντασια μας παιζει πολλα παιχνιδια, και πολλες φορες αυτος που μιλαμε, οταν βγουμε εξω ειναι τελειως διαφορετικος.

ioannis2
14-07-2009, 10:38
τι σ έπεισε να βγεις μαζί του;

Παστελι
15-07-2009, 09:52
βγηκαμε τελικα και ειναι οκ.
φαινετε ταλαιπορημενος προσφατα χωρισμενος και αυτος και μαλλον εχει ελαφρια καταθλυψη.
παντως του αρεσω πολυ και μου αρεσει και εμενα.
χωρισμενη με παιδι εγω,χωρισμενος και αυτος με παιδι μια χαρουλα :P:P

υ.γ με περναει 12 χρονια .τζιτζι!!:P

mariap ναι ειναι πολυ διαφοερετικος απο κοντα.
ειναι πιο ομορφος χεχεχ

Winston_man
15-07-2009, 12:06
Panikoula καλο ειναι να εισαι και λιγο επιφυλακτικη με αυτες τις γνωριμιες μεσω νετ. Φιλικα στο λέω και μονο. Καμια φορα δεν ειναι οτι δειχνουν-κρατα και μια πισινη καλου κακου.

Κατα τα αλλα ευχομαι να εξελιχθει οπως θες εσύ. :)

Παστελι
15-07-2009, 12:25
κραταω πισινη.παντως φαινετε να ενδιαφερετε πολυ για μενα την υγεια μου την ψυχικη κλπ.
ταιριαζουμε σε ολα επισης.

DissolvedGirl
16-07-2009, 14:31
Panikoula, ondas pathousa, mathousa, epanaprospathousa kai telikws epituxousa, to mono pou exw na sou efxithw einai na peraseis kala pleon kai na exfaristitheis opoiadipote ekseliksi. Afou sunandithikate kai fainetai pws tairiazete arketa, i sxesi de thewreitai pleon duktiaki, einai san opoiadipote alli gnwrimia tis zwis sou pou borei na arxisei se opoiodipote meros, apla i sugekrimeni etuxe na ksekinisei apo to internet.
Ta provlimata me ton duktiako erwta nomizw ksekinane otan uparxoun themata apostasis i arnisis enos apo ta 2 meri na sunandithoun. Eseis kseperasate afton ton skopelo, eilikrina well done kai sou efxomai na pane ola kala.

πανος12345
26-07-2009, 19:48
Θα διαφωνήσω με τους περισσότερους, πιστεύοντας ότι το διαδίκτυο μας κάνει όλους εφτάψυχους σαν τις γάτες! Ειδες την φωτογραφια του δεν σου αρεσε , μετα τον ειδες στην καμερα και επαθες ....Αν δεν υπηρχε το διαδικτυο , ισως θα επαιρνε καποια χρονια μεσω ταχυδρομειου για να φτασετε να συναντηθειτε και κατα πασα πιθνοτητα, να ανοιξετε ενα κεφαλαιο στην ζωη σας , που ισως χωρις την παρεμβαση του εικονικου κοσμου , δεν θα ειχε γινει ποτε στον πραγματικο , απλα γιατι με παιδια ο καθε ενας σας , εχει καμμενη καπου την γουνα του και ισως θελει τοσχετικο τσιγκλημα για παρει ξανα μπροστα το αγγελακι με τα βελη που κρυβεται στην καρδια σας , μαυρισμενο και μαδημενο ισως απο τις παρελθουσες εμπειριες...
Εχω ομως να κανω μια παρατηρηση σχετικα με τα μηνυματα εκτος οργανωμενων καιεπαγγελματικων σαιτ γνωριμιων
Ειστε τυχερη που δεν αρπαξατε κανενα ιο αντι για φιλια !
Αν εχετε απεριοριστα χρηματα για να πεταξετε τον υπολογιστη σας ξανακαντε το γιατι πολλες φορες κοστιζουν λιγοτερα χρηματα απο οτι η επισκευη τους!
Αν ομως δεν εχετε τοσα πολλα, πριν βγειτε απο το επαγγελματικο περιβαλλον να ειστε σιγουροι οτι τον γνωριζετε πολυ καλα τον ξενο που σας καλει να φατε τον απαγορευμενο καρπο! Η Ευα και ο Αδαμ την γλυτωσαν με μια απλη κλωτσια απο τον Παραδεισο αντε και στην χειροτερη με την απωλεια της αθανασιας ....
εσεις γιατι να πληρωσετε τις αναγκες για γρηγορα κερδος απο αυτους που πουλανε τα βιαγκρα στο διαδικτυο και γεμιζουν περιτωματα το ταχυδρομειο σας !
Πως νομιζετε οτι βρισκουν τις διευθυνσεις σας?
Προσοχη επισης με τα μηνυματα απο τις τραπεζες που σας ζητουν να τους δωσετε τα στοιχεια εισοδου στον λογαριασμο σας!!!!!!!!!!!!!
Κλαινε οικογενειες πολλες στην Γαλλια απο μικροποσα που εχουν ηδη φυγει απο τον πενιχρο μισθο μιας πολυμελους οικογενειας , βαζοντας προβληματα επιβιωσης για την συνεχεια.....

carrie
31-07-2009, 15:42
ααααχ και αααααααχ και παλι ααααααααχ
οχι για κανεναν αλλο λογο, αλλα γιατι οπου ακουω ότι στην αρχη δε μου αρεσε και μετα τον γνωρισα και τον ειδαι αλλιως......................... υπαρχει ασχημο τελος. πεσ με και προκατειλημενη

Παστελι
31-07-2009, 15:55
πανο για ποιον ιο λες για να ξερουμε δλδ.

πανος12345
31-07-2009, 16:49
Originally posted by panikoula
πανο για ποιον ιο λες για να ξερουμε δλδ.
ολοκληρη βιομηχανια εχει στηθει σε ανατολικες χωρες , με στοχο την κατασκευη ιων που αποστελονται μεσω μειλ συνηθως , με πολλαπλες αποστολες , οπως πχ την καταστροφη καποιων προγραμμάτων του υπολογιστη σας, η το χειρότερο,
την υποκλοπή στοιχείων του τραπεζικού σας λογαριασμού!.
Αυτή ακριβώς υπήρξε η κυρια αίτια που η βιομηχανία γνωριμιων μέσω διαδικτύου , γεννήθηκε σαν αναγκη να προστατευθούν οι επικοινωνιακές ανάγκες των χρηστών και οι απαραίτητες συναλλαγές για την αγορά προνομιακών υπηρεσιων ,αλλά κυρίως , όλα αυτά τα πανάκριβα μηχανήματα που ένα απλό μειλ μπορεί να τα αχρηστεύει! Το πρόβλημα με τους ιούς, ειναι ότι τα υπάρχοντα στην αγορά, συστήματα αντιβαιρους , ειναι πολύ χαμηλής αποδοτικότητας σε σύγκριση φυσικά, με τα επαγγελματικά, που διαθέτουν και ανανεώνουν καθημερινά σχεδόν τα σαιτ γνωριμιων, κάποιου επίπεδου...
Δεν γράφω άλλα, γιατί θα κατηγορηθώ πάλι ότι κάνω διαφήμιση.Μεχρι σημερα παντως 2 φορες υποχρεωθηκα να στειλω τον υπολογιστη μου για επισκυεη και την δευτερη αναγκαστηκα να χασω πολυτιμα αρχεια για την δουλεια μου...

πανος12345
31-07-2009, 16:54
τωρα , υπαρχει βεβαια και η λυση να ερθει καποιος εδω πχ σε ενα φορουμ υποστηριξης και να ανταλλασει μηνυματα με καποιο μελος που να τον ενδιαφέρει προσωπικα ...
Ομως προσωπικα εγω θα ντρεπομουνα ειλικρινα να το κανω εδω οχι γιατι εχω σπουδασει κοινωνικη επιστημη , αλλα γιατι θεωρω ασυλια να γνωρισω μια γυναικα η οποια εμπιστευτηκε αυτο το φορουμ για να βρει λυσεις στα προβληματα που την απασχολουν ισως με τον ανδρα της!!!!!!!!!!!!
Θα ηταν επισης απαραδεκτο απο πλευρας χρησιμοτητας για το ιδιο το φορουμ αυτο.
Ακομα και στην εικονικη πραγματικοτητα, μας συνοδευει η ηθικη μας και αυτο σημαινει οτι ολοι μας ειμαστε εδω για να βοηθησουμε και να βοηθηθουμε χωρις σκοπιμοτητες και αλλες βλεψεις...

Παστελι
31-07-2009, 17:23
βρε πανο για ερωτικη σχεση μιλαμε.τι βλακειες λες ελεος.ειναι χωρισμενος με παιδι οπως και εγω και υπαρχει φλερτ στο οποιο εξελιχθηκε και εκτος νετ.κυριε ελεισον.

υ.γ δεν εχω τραπεζικο λογαριασμο χαχα

πανος12345
31-07-2009, 17:47
βρε πανο για ερωτικη σχεση μιλαμε.τι βλακειες λες ελεος.ειναι χωρισμενος με παιδι οπως και εγω και υπαρχει φλερτ στο οποιο εξελιχθηκε και εκτος νετ.κυριε ελεισον.

υ.γ δεν εχω τραπεζικο λογαριασμο χαχα
Δεν ειναι βλακεια Πανικουλα να ξερουμε τι θελουμε σε καθε φαση της ζωης μας .ειναι ωριμοτητα.
Εχουμε παθει ολοι συγχυση σημερα γιατι καποιοι η καποιες εβγαλαν τις ξιφολογχες..καλα ποσο ζεστη κανει εκει κατω?

Παστελι
31-07-2009, 18:26
οχι δεν κανει πολυ ζεστη.απλα δεν καταλαβα τις θες να μο πεις με ολα αυτα περι ιους και κλοπες.

mariap
31-07-2009, 20:26
panikoula ολα καλα? πως τα πατε?

Παστελι
31-07-2009, 20:31
μια χαρουλα :)

mariap
31-07-2009, 20:35
bravo χαιρομαι για σας :)

Παστελι
31-07-2009, 20:35
θα δειξει και ο χρονος.γνωριζομαστε τωρα.:)

mariap
31-07-2009, 20:36
To θεμα ειναι να περνας καλα στη ζωη σου :)

Παστελι
31-07-2009, 20:39
ναι αν παω να μεινω και ηρακελιο θα περναω καλυτερα.ειμαστε μακρια τωρα.δεν εχουμε πολες σιναντισεις αλλα υπαρχει χημεια και φλογα και σιχνη εποικοινωνια και θα πανε καλα ολα.οτι βγει δεν ανχωνομαι πλεον οπως με τον δημητρη,

mariap
31-07-2009, 20:40
Περιμενε λιγο βρε, ειναι μεγαλες αλλαγες αυτες.. και να μετακομισεις σε αλλη πολη.

Παστελι
31-07-2009, 20:42
δεν μετακομιζω.μενω σε 2 μερη οσο ειμαι ανεργη.

Ektor
01-08-2009, 07:27
το multiforums.gr είναι στην εντατική από την γρίπη των παχυδέρμων….που το χτυπά κάθε φορά...
Μόλις μπορέσεις και μπεις στο κόκκινο δωμάτιο, θα βρείς καταστάσεις τρελές σε παρεμφερές θέμα....:P

Ektor
01-08-2009, 07:31
ειμαι 29.τι να κανω ερωτευομαι πολυ ευκολα.:P

αυτό να το κάνεις μέχρι να γίνεις γριούλα, 95 και άνω..:D

θα αισθάνεσαι πάντα νέα

Παστελι
01-08-2009, 09:19
Originally posted by Ektor
το multiforums.gr είναι στην εντατική από την γρίπη των παχυδέρμων….που το χτυπά κάθε φορά...
Μόλις μπορέσεις και μπεις στο κόκκινο δωμάτιο, θα βρείς καταστάσεις τρελές σε παρεμφερές θέμα....:P

αμα σου πω δεν καταλαβα χρηστο?

Ektor
01-08-2009, 09:36
ο διαδικτυακός έρωτας αυτά τα αποτλέσματα φέρνει.....\"να μη καταλαβαίνεις χρηστο\";)

Παστελι
02-08-2009, 17:40
Σημερα ηρ8ε του καλου μου η γυναικα με το παιδι τους και ετυχε να ειμαι στον ηρακλειο και με εγραφε μου κλεινε το κινητο στα μουτρα.
δεν θελει λεει να δινει δικαιωματα στην πρωιν του οτι και καλα μολις χωρισε βρηκε αλλη.
Αυτη μενει σε αλλο νησι και παποιες φορες παει αυτος και μενει μαζι τους και τωρα ηρθε αυτη να μινει μαζι του με την κορη τους.
Οπως καταλαβατε εγω εγινα εξαλη.
Γιατι δλδ να με γραφει εμενα επειδη ειναι εκει η πρωιν με το παιδι του?
Καθε μερα με πιεζε να βρεθουμε και μολις κατεβηκα σημερα μου λεει τωρα τελευταια στιγμη μ το λες?δεν μπορω να μιλησω παμε για μπανιο.
grrrrrrrrrrrrr αν τον κλασω εγω θα φταιω παλι?Μετα παλι θα με κινηγαει!

Δεν ξερω πραγματηκα τι να κανω.φοβαμαι μην τα ξαναβρουνε και με ενοχλει που μενουν μαζι αλλα δεν γινεται διαφορετικα.Αυτη δλδ σε ξενοδοχειο και το παιδι με τον πατερα και να κανουνε περα δωθε κλπ.

Την τελευταια φορα ομως που μεινανε μαζι,τοτε δεν ειχαμε κατι με τον τυπο,μου ειπε οτι κανανε ερωτα.

Θεοφανία
02-08-2009, 17:44
μαρία....είσαι σίγουρη πως είναι πρώην? για κοίτα το λίγο αυτό....

Παστελι
02-08-2009, 17:46
Ναι σπανια μενουν μαζι.
Η γυναικα του ειναι κουκλαρα γιατι να θελει και γκομενα?
Πως θα σιγουρευτω οτι ειναι πρωιν?
Να του πω να με παει σπιτι του?το ειχα πει και δεν ηθελε απο τωρα αλλα λιγο αργοτερα.
αυτος παντως ερχεται σπιτι μ οτι ωρα νανε.

Θεοφανία
02-08-2009, 17:49
σόρι...εσύ δεν μας έλεγες χτες πως τον έχεις δει μόνο μια φορά?
τεσπά.....πρόσεχε γιατί μια φίλη μου έμαθε μετά από πέντε χρόνια πως ο άλλος ήταν παντρεμένος, έμεναν στην ίδια περιοχή και ήταν κάθε μέρα μαζί της....πρόσεχε γιατί η ιστορία βρωμάει πολύ
Τι πάει να πει, δεν θέλω να ξέρει πως έκανα καινούργια σχέση;

Παστελι
02-08-2009, 17:51
ειναι 10μηνες που χωρισανε γιαυτο δεν θελει να καταλαβει τπτ η αλλη.
μου ειπεοτι σε ενα χρονο βγενει το διαζηγιο κλπ.βρεθηκαμε και προχθες στην μια τα ξημερωματα και κοιμηθηκαμε μαζι ολο το βραδι :P

επισης οταν ειναι αυτη εκει και τον περν τηλ μιλαει ψυθηριστα η δεν το σηκωνει.
αχ μακαρι να βγω λαθως ....

Θεοφανία
02-08-2009, 17:57
κατά την ταπεινή μου άποψη σου λέει παπαριές...
Είναι καλοκαίρι, αυτή μπορεί να πήγε διακοπές με το παιδί και ο άλλος να κάνει τη ζωή του...είναι ηλίθια δικαιολογία πως είναι μόνο δέκα μήνες χωρισμένοι....θα μπορούσε να πει πως είσαι μια φίλη του και να σου μιλήσει χωρίς ερωτικά υπονοούμενα...για να φοβάται ακόμη και αυτό, σημαίνει πως η γυναίκα του έχει το δικαίωμα να ρωτάει οπότε ψάξτο καλύτερα....

Παστελι
02-08-2009, 17:59
αυτο θα κανω.τι να πω ολα τα περημενω σε αυτον τον κοσμο.

Παστελι
02-08-2009, 18:17
Θεοφανια λες γιαυτο να μην μου ελεγε τον λογο που χωρισε?
Μαλλον εχεις δικιο ισως ποτε να μην χωρισε οπως μου ειπε.
Το μονο π ειπε ειναι οτι ενας λογος που χωρησε ηταν τα κιλα του αλλα οσα χρονια ηταν παντρεμενος τα εζησε αξιοπρεπως κλπ κλπ.
αχ σε αναμενα καρβουνα καθομαι.τον περνω τηλ και το κλεινει δεν την παλευω.του εστειλα μνμ και του ρηξα αδια να πιασω γεματη λεγοντας του οτι πυστευω οτι με κοροιδεψε και οτι δεν ειναι χωρησμενος απλα ηθελε να ξενογαμισει.δεν απαντησε φυσικα,με αγνοει παντελος.
οταν θα φυγει η γυναικα του και με ψαχνει θα του κανω τα ιδια να δει την γλικα.ασταδιαλα!!!!

νιωθω και τυψεις αν πηγα με παντρεμενο ανθρωπο,ποτε δεν θα θελα να παω με παντρεμενο ............:(:(:mad::mad:

Παστελι
02-08-2009, 18:28
grrrrrrr

Remedy
02-08-2009, 18:31
το μονο που δεν χρειαζεται να νοιωθεις ειναι τυψεις.
αν σου εχει πει ψεματα,δεν εισαι υποχρεωμενη εσυ να το ξερεις,ουτε εισαι ληξιαρχος.
συνηθως οι τοσο φρεσκοχωρισμενοι ειναι σε διαστση κι οχι πραγματικα χωρισμενοι.
αλλα σε μια τοσο προσφατη γνωριμια δεν μπορεις να ξερεις καθολου τι συμβαινει.μπορει να μενουν στο ιδιο σπιτι ,μπορει να μην ειναι καν χωρισμενοι αλλα για επαγγελματικους λογους να μενουν μακρια.
πολλα μπορει.
μην επιμενεις με τηλ. και μην. αφου βλεπεις οτι σου το κλεινει.
ζητα τις εξηγησεις που θελεις οταν επικοινωνησει αυτος.

Θεοφανία
02-08-2009, 18:33

του εστειλα μνμ και του ρηξα αδια να πιασω γεματη λεγοντας του οτι πυστευω οτι με κοροιδεψε και οτι δεν ειναι χωρησμενος απλα ηθελε να ξενογαμισει.

η αλήθεια είναι πως σίγουρα τον παραπλάνησες με αυτό το μνμ...

κοίτα να το ξεκαθαρίσεις γιατί τέτοιοι μλκ κυκλοφορούν με το κιλό στον έξω κόσμο. έχω τόσα παραδείγματα που βαριέμαι να τα γράψω....

Παστελι
02-08-2009, 18:34
αυτο θα κανω.αλλα δεν φενεται τυπος που λεει ψεματα.ισως δεν τον ξερω καλα τι να πω.
πριν 6 μηνες τον γωρησα και δηλωνε χωρισμενος και με κινηγαγε απο σαιτ σε σαιτ τι να πω?
μου ειπε οτι σε ενα χρονο θα βγει το διαζηγιο συνενετικο .
θα κανω υπομονη θα παρω για μερικα βραδια ζαναξ για να κλεισω ματι αλλα ενταξη δεν τρελενομαι οπως με τον Δημητρη.
Τον ειπα και γιουβαρλακι αχχαχαχα

Παστελι
02-08-2009, 20:32
τελος.μηλισαμε στο μσν και μου ειπε να μην τον ξαναπαρω τηλ οτι δεν μου ειπε ποτε ψεματα ,απλα ξενερωσε γιατι του φερομαι ασχημα κλπ.
ετσι μου ειχε πει και την αλλη φορα κι με εψαχνε παλι .
επισης μου εκανε παρατηρηση γιατι εβαλα προκλητικο νικ νειμ στο σαιτ που γνωρηστικαμε και οτι 8α επρεπε να κανονισω απο χθες να σιναντιθω μαζι του και οχι τελεταια στιγμη.αφου οταν τον βρηκα το πρωι να κανονισουμε δεν απαντουσε!!!
σε λιγες μερες παλι θα με ψαχνει και θα με λεει μωρο μου και αλλα θα τον κανονισω τον εξυπνακια.

TC
03-08-2009, 00:39
1) 10 μήνες που χωρίσανε
2) σε έναν χρόνο θα βγει το διαζύγιο
3)το διαζύγιο είναι συναινετικό

αυτά τα 3 μαζί δεν γίνεται
το συναινετικό διαζύγιο θέλει 9 με 10 μήνες για να βγεί... (6 μήνες + 3 ή 4 μήνες για οριστική απόφαση)

Ektor
03-08-2009, 08:57
ναι αλλά... 10 μήνες.... μεταβατική περίοδος θα...δεν θα....

Το διαδικτυακό διαζύγιο βγαίνει αμέσως χωρίς πολλά πολλά.......

πάσα διδάγματα (ηθικά και μη) βγαίνουν όμως;

ένα απ αυτά είναι το \"όχι προκλητικά νικ νειμς....\"

άλλο είναι μη σκέφτεστε με λογική.....

μη λέτε ποτέ ψέματα στον άλλον, μη τον λέτε μωρό μου ...... και τόσα άλλα πιό ξενερωτικά....

\"τ΄ άκοσες πολί΄μ\"

:P

υ.γ.: τα τρία σ΄ένα είναι σαν τις ταμπλέτες πλυντηρίου πιάτων......, τώρα έχουν και πέντε σε μία

Παστελι
03-08-2009, 09:54
εμενα το διαζηγιο μου συνενετικο σε 3 χρονια.μεσολαβισαν και οι διακοπες το ενα το αλλο δεν θυμαμαι παντως αργησε.

Παστελι
03-08-2009, 09:58
τι πυστευεται εσεις δλδ?
ειναι ολα αυτα πολυ ιποπτα μεν αλλα δεν θελω να βιαζτω.εξαλου ξεκοψαμε παλυ ....για μερικες μερες λολ.

zinovia
03-08-2009, 12:13
Το κακο με τις γνωριμιες απο το ιντερνετ ειναι οτι δηλωνεις οτι θελεις για τον εαυτο σου, ηρεμα, ελεγχομενα αφου δεν υπαρχει οπτικη επαφη ποσο περισσοτερο φυσικη παρουσια..Οταν η γνωριμια βγαινει στην πραγματικη ζωη, τοσο δυσκολοτερο ειναι να κρυφτει απο την αληθεια..

Arsi
03-08-2009, 12:22
Γενικά δεν ξέρουμε τι ρόλο μπορεί να βαράει ο άλλος αν δεν τον γνωρίσουμε καλά.Είχα ακούσει για μια περίπτωση διγαμίας.Και που νόμιζα ότι αυτά γίνονται μόνο στα σήριαλ........

Τέλος πάντων,ούτε καλό είναι να είμαστε καχύποπτοι αλλά προσγειωμένοι ότι συμβαίνουν κι αυτά.
Ευτυχώς συνήθως κάποια πράγματα δεν κρύβονται για καιρό αν έχουμε ανοιχτά τα μάτια μας.Η πανικούλα ήδη το πήρε χαμπάρι πως κάτι δεν κολάει...Θα δείξει....

Παστελι
03-08-2009, 12:26
ναι θα δειξει.παντως μακαρι να ειναι φρεε ο Γ και να με ξανα αζητησει,θα του κανω ξαψωνια ομως .αν δεν γινει κατι θα παμε για αλλα.σιγα τα ωα μωρε.

πανος12345
03-08-2009, 16:35
Originally posted by zinovia
Το κακο με τις γνωριμιες απο το ιντερνετ ειναι οτι δηλωνεις οτι θελεις για τον εαυτο σου, ηρεμα, ελεγχομενα αφου δεν υπαρχει οπτικη επαφη ποσο περισσοτερο φυσικη παρουσια..Οταν η γνωριμια βγαινει στην πραγματικη ζωη, τοσο δυσκολοτερο ειναι να κρυφτει απο την αληθεια..
ζηνοβια αυτα που γραφεις ισχυουν κυριως για την εμμεση επικοινωνια....οπως εδω πχ....
στα καλυτερα και πιο σοβαρα σαιτ γνωριμιων ολου του πλανητη
υπαρχει ομως και η δυνατοτητα της αμεσης συνομιλιας , μεσω του ΤΣΑΤ!
Εκει δυστυχως αποκαλυπτεται συχνα οτι οι περισοτεροι χρηστες στην αρχη της γνωριμιας τους με καποιο αλλο μελος , ειναι νευρικοι , ακριβως γιατι φοβουνται να μην κανουν λαθος και χασουν το δικαιωμα της επικοινωνιας με το προσωπο που τους ενδιαφερει.

zinovia
03-08-2009, 16:43
Δεν εμπιστευομαι ευκολα τους ανθρωπους που μπαινουν σε σαιτ γνωριμιων..Γενικα τα σαιτ γνωριμιων..Προτιμω τη ζωσα επικοινωνια..Οσο για το σαιτ στο οποιο ειμαι μελος και τωρα γραφω, μου αρεσει η επικοινωνια μεσω αυτου, με εκφραζει νοιωθω οικεια με τα αλλα παιδια γιατι εδω δεν κανουμε τσατ, ουτε ο σκοπος ειναι να γνωριστουμε μεταξυ μας στην πραγματικη ζωη, αλλα να εκφραστουμε και να ανταλλαξουμε αποψεις..Να νοιωσουμε τροπον τινα ελευθεροι απο τις προκαταλειψεις των τριτων...

πανος12345
03-08-2009, 17:07
Η σημαντικότατη υπηρεσία που προσφερουν τα σαιτ γνωριμιων σαν διαδικτυακά εργαλεία επικοινωνιας , ειναι ότι προσφερουν ένα ευρύτατο πλαίσιο πληροφόρησης για το μέλος το οποίο σας ενδιαφέρει... Φυσικά η πληροφόρηση αυτη θα μπορουσε να ειναι εσφαλμένη...
Οι φωτογραφίες πχ συχνά προέρχονται απο περιοδικά η άλλα μέσα έντυπης επικοινωνιας η σαιτ στο ίντερνετ...Φυσικά καθε είδους διαχείριση, προσπαθεί οσο τον δυνατόν καλύτερα
να βελτιώνονται οι όροι επικοινωνιας και τα προφιλ ελέγχονται καθημερινά για την γνησιότητά τους... Όμως πάνω απο όλα, αυτο που μετράει σε τελευταία ανάλυση , ειναι η πραγματική επιθυμία για επικοινωνία ανδρών και γυναικών, που παρά τις αντικειμενικές αντιξοότητες πχ τα ψεύτικα προφιλ η τις ψεύτικες φωτογραφίες ,μαθαίνουν να επικοινωνούν και να αντλούν, όσες πληροφορίες τους χρειάζονται , μέσα απο το διάλογο και τα επιχειρήματα που ειναι στην κυριολεξία, το μυστικό της επιτυχίας, αυτής της μορφής επικοινωνιας στο ίντερνετ... Είναι μάθημα ζωης κατά την γνώμη μου , να μπορεί καποια η κάποιος,να βλέπει το ταίρι του οχι μόνο σαν εικόνα και εξωτερική εμφάνιση, αλλά σαν όλα τα άλλα, που συχνά ο κεραυνοβόλος έρωτας, βάζει μοιραία στην άκρη!!!!!
Συζητήστε , ρωτήστε , μιλήστε , γελάστε και συγκινηθείτε, μαζί με καποιον(α) άγνωστο(η) , ειναι αδύνατο να συμβεί στον πραγματικο κόσμο για τους περισσότερους απο μας... Λόγω των στερεοτύπων...Γιατί αν κάποιος πάει μια μέρα στο γραφείο του να δουλέψει με τις πυτζάμες , όλοι θα τον κοιτάνε σαν χαμένοι και θα τον περάσουν για τρελό!Λιγότεροι θα τον πλησιάσουν απο περιέργεια και μόνο, για να τον ρωτήσουν γιατί το έκανε αυτο.Ακόμα λιγότεροι ίσως καταλάβουν την απάντηση του αν δεν ειναι μέσα στις αναμενόμενες που περιέχει η στερεότυπη σκέψη τους...Ελάχιστοι ίσως βρουν το θάρρος η αν προτιμάτε, το ενδιαφέρον να επιμείνουν και να ζητήσουν διευκρινιστική ερώτηση...
Κατά πάσα πιθανότητα , ακόμα και αν υπήρχε μια γυναίκα που θα μπορουσε να ενδιαφερθεί γιαυτό τον τύπο , ίσως θα έπρεπε να περάσουν πολλά χρόνια, μεχρι να συναντηθούν και να γνωρίσει ο ένας τον άλλον στον πραγματικο κόσμο...
Βάλτε όσοι θέλετε τις πυντζαμες σας και τραβήξτε μια φωτογραφία την οποία θα βάλετε κατόπιν σε ένα σαιτ γνωριμιων!Σε λίγες ώρες, όλοι αυτοί που τα στερεότυπα της καθημερινότητας εμποδίζουν να σας πλησιάσουν θα έρθουν κοντά σας απο περιέργεια και μόνο σπάζοντας τις αλυσίδες αιώνων καθωσπρεπισμού και τυπολατρίας.
Ειναι πια στο χερι σας να βρειτε μεσω της επικοινωνιακης σας ικανοτητας αυτους με τους οποιους θα αναπτυξετε μια καλη φιλια , τον ερωτα και γιατι οχι? τον γαμο αν αυτο πραγματικα θα σας δωσει την ευτυχια που ψαχνετε!
πανικουλα φιλεναδα σε καλυψα?

Παστελι
03-08-2009, 17:31
με τον Γ γνωριστικαμε οχι σε σαιτ γνωριμιων αλλα στο zoo.gr εχει διαφορα θεματα οχι μονο γνωριμιες κλπ.σιχνα παιζω ταβλι εκει οπως και αυτος.και μετα ανταλαξαμε μσν και μιλαγαμε μεμικροφωνο και καμερα πανω απο 2 ωρες καθε μερα.

πανος12345
03-08-2009, 21:18
με τον Γ γνωριστικαμε οχι σε σαιτ γνωριμιων αλλα στο zoo.gr εχει διαφορα θεματα οχι μονο γνωριμιες κλπ.συχνα παιζω ταβλι εκει οπως και αυτος.και μετα ανταλαξαμε μσν και μιλαγαμε μεμικροφωνο και καμερα πανω απο 2 ωρες καθε μερα.
αυτο που εχει σημασια πανικουλα δεν ειναι ο χωρος που γνωριστηκατε , αλλα τα μεσα που διαθετει για να διευκολυνθει η επικοινωνια καποιου.Οπως εγραψες εσενα σου αρεσε να παιζεις ταβλι...Δεν περναγε απο το μυαλο σου οταν πηγες στο ζοο οτι εκει θα γνωρισεις καποιον που θα σε ενδιαφερει! Ουτε πιθανον ο χωρος αυτος ειναι πραγματικα διαμορφωμενος για να γνωρισης καλυτερα καποιον....Οσο γενικοτερο ειναι το θεμα ενος σαιτ που διαθετει η οχι φορουμ , τοσο αυξανεται η πιθανοτητα να μη εχει μια συγκεκριμενη εξειδικευση σε ενα τομεα επικοινωνιας για να σου παρεχει εξειδικευμενες υπηρεσιες για τον σκοπο του...
Στο ζοο πχ ειχε μοντερειτορ για τα προσωπικα μηνυματα ?
Για πολλου εδω δεν φαινεται να εχει σημασια...
Ομως αν ψαχνεις να γνωρισης τον ερωτα και πεσεις σε λαθος ανθρωπο , πρεπει να υπαρχει πρακτικος τροποςνα μπορεσεις να απαλλαγής απο αυτον...Τουλαχιστον την εικονικη πργαματικοτητα... Πολλες φορες , μια απλη διακοπη της δυνατοτητας επικοινωνιας με το προφιλ σου , μπορει να σου δωσει το δικαιωμα να πας αλλου ,ελευθερη, ησυχη και ασφαλης ...Γιατι μετα απο πολλες αποπειρες να βαζεις καποιον στην μαυρη λιστα και να ξαναγυριζει με αλλο προφιλ , θα σε κανει να καταλαβεις οτι αν παψεις να του απαντας ,καποτε θα βαρεθει και θα σταματησει να σε ενοχλει απο μονος του!
Το ιντερνετ ειναι σχολειο ζωη για ολους μας

Παστελι
03-08-2009, 21:21
βαριεμαι να σου απαντησω γιατι θα μου ζαλισεις τον ερωτα.εισαι \"εξειδικευμενος \" σε αυτο :P:P

πανος12345
03-08-2009, 21:27
βαριεμαι να σου απαντησω γιατι θα μου ζαλισεις τον ερωτα.εισαι \"εξειδικευμενος \" σε αυτο :P:P
καληνυχτα τοτε ...
απλα μου εμεινε το παραπονο σου απο το πρωι και κανω υπερωριες......

Παστελι
03-08-2009, 21:30
ναι αφου ολοι ασχολουντε με σενα .εμεις τι θα γινουμε που βρησκουμε εδω κουραγιο και παριγορια?ε?ε?

mariap
03-08-2009, 22:36
panikoula, χωρις παρεξηγηση... μου αρεσει το χιουμορ που εχεις να αντιμετωπιζεις διαφορες καταστασεις...

Εγω στη θεση σου θα ειχα πεσει στη μαυρη καταθλιψη :p

Παστελι
03-08-2009, 22:38
γιατι να πεσω σε καταθλιψη?
σιγα μην σκασω για εναν αντρα.αν ειναι κατι να γινει με αυτον μακαρι να γινει .αν δεν γινει χεστικαμενε.

mariap
03-08-2009, 22:40
Εγω 2 μηνες τωρα σκαω.. αλλα μετα το χτεσινο του εχω βαλει ενα μεγαλο Χ.

Οπως ειπες και εσυ δεν αξιζει :)

Παστελι
03-08-2009, 22:42
σιγαμην σκασουμε μωρε.ιπομονη κανει η αρχη ειναι δυσκολη.εγω πυστευω πως εγω φταιω π ξενερωνουν οι αντρες μαζι μου.τους μιλαω συνεχεια μπλα μπλα μπλα τους πνιγω με την αγαπη μου του τρελενω και τρομαζουνε.θελουν ισως κατι πιο χαλαρο να τους αφηνουμε να μας αναζητανε να μας κινηγανε μαλλον.ειναι στην φυση τους να ειναι κινηγοι.

mariap
03-08-2009, 22:44
Αυτο ελεγα και εγω παλιοτερα... οτι θελω τον χωρο μου να κανω πραγματα δικα μου, να ασχοληθω με τον εαυτο μου λιγο.... να δω τους φιλους μου...

Τωρα δεν θελω τιποτα απο αυτα.

Πιστευω καλο ειναι να υπαρχει σε ολα ενα μετρο, οτι και η πολυ αγαπη πνιγει τον αλλον.

Παστελι
03-08-2009, 22:50
πνιγει και τον κανει να μενει απραγος ενο ο αντρας 8ελει να κινηγησει/κατακτησει μια γυναικα.ετσι πυστευω.

πανος12345
04-08-2009, 11:04
σιγαμην σκασουμε μωρε.ιπομονη κανει η αρχη ειναι δυσκολη.εγω πυστευω πως εγω φταιω π ξενερωνουν οι αντρες μαζι μου.τους μιλαω συνεχεια μπλα μπλα μπλα τους πνιγω με την αγαπη μου του τρελενω και τρομαζουνε.θελουν ισως κατι πιο χαλαρο να τους αφηνουμε να μας αναζητανε να μας κινηγανε μαλλον.ειναι στην φυση τους να ειναι κινηγοι.
σοφο αυτο που εγραψες πανικουλα!
μακαρι να ισχυε βεβαια για ολους το ιδιο!
οι ανδρες κυνηγοι και οι γυναικες το θηραμα...
θα ηταν πολυ ευκολοτερα ολα για ολους...
ομως δεν ειναι παντα ετσι...
αυτο δυσκολευει την ζωη ολων μας...
Γιαυτο καλυτερα ειναι να ξεκινουμε παντα απο μας τους ιδιους...
Τι ζηταμε στην παρουσα φαση της ζωης μας?
σεξ? φιλια? κατανοηση? εξασφαλιση?
ολα χρειαζονται ...
ολα ειναι απαραιτητα για ολους...
ομως καποια ερχονται απο μονα τους σαν προτεραιοτητες...
και αυτο ακριβως ειναι που μας κανει να διαφερουμε απο τους αλλους....αλλα και απο τον ιδιο τον εαυτο μας σε μια προηγουμενη η επομενη φαση της ζωης μας...

πανος12345
04-08-2009, 11:11
Originally posted by mariap
Αυτο ελεγα και εγω παλιοτερα... οτι θελω τον χωρο μου να κανω πραγματα δικα μου, να ασχοληθω με τον εαυτο μου λιγο.... να δω τους φιλους μου...

Τωρα δεν θελω τιποτα απο αυτα.

Πιστευω καλο ειναι να υπαρχει σε ολα ενα μετρο, οτι και η πολυ αγαπη πνιγει τον αλλον.

το αισθημα της ανεξαρτησιας μαρια , ειναι και αυτο διαφορετικο σε καθε φαση της ζωης μιας γυναικας η ενος ανδρα..
πχ μια εγκυος γυναικα εχει ψυχολογικα την αναγκη να αισθανεται την ζεστασια του συντροφου της , πολυ περισσοτερο απο μια νεαρη φοιτητρια που γνωριζει τον ερωτα και τους ανδρες , χωρις καμμια απολυτως διαθεση να δεσμευθει σε μια μονιμη σχεση πριν φτιαξει μια καριερα...
ο ιδιος ανθρωπος συχνα αλλαζει προσανατολισμο στις αναγκες του και τις προτεραιοτητες που βαζει.

Παστελι
04-08-2009, 15:19
θελω εναν αντρα διπλα μου και για σεξ και για σιντροφια και για να κανω στο μελλον οικογενεια.αλλα κανεις δεν θελει πλεον κατι τετιο.

keep_walking
04-08-2009, 15:31
.θελουν ισως κατι πιο χαλαρο να τους αφηνουμε να μας αναζητανε να μας κινηγανε μαλλον.ειναι στην φυση τους να ειναι κινηγοι.

Ετσι που εχουν μπλεχτει οι ρολοι σημερα...δεν τιθεται κανενας κανονας.Ολα ειναι σχετικα σε μεγαλο βαθμο.

Arsi
04-08-2009, 15:34
θελω εναν αντρα διπλα μου και για σεξ και για σιντροφια και για να κανω στο μελλον οικογενεια.αλλα κανεις δεν θελει πλεον κατι τετιο. Κανείς απ\'αυτούς που σου τυχαν πανικούλα.
Δεν ξέρω ρε γμτ στον έρωτα όσο πιο ΄μανιακά΄ ψάχνουμε τόσο δεν κάθεται καλή φάση και μόλις χαλαρώνουμε ή είμαστε σε σχέση(δλδ πάλι χαλαροί)έρχονται οι περιπτώσεις.

Άστο θα ρθει μόνο του...

Παστελι
04-08-2009, 15:35
ποτε?οταν φτασω τα 100 κιλα?οσο δεν εχω σχεση παχενω γιατι δεν εχω κινητρο να αδυνατησω:(

zinovia
04-08-2009, 15:39
Κινητρο panikoula, ειναι η αγαπη για τον εαυτο μας...Απο αγαπη για εμας προσεχουμε την εικονα μας...Εκτος του οτι ειναι θεμα υγειας..
Οσο για τους αντρες...ΕΣΩ ΕΤΟΙΜΗ !!!!!

Παστελι
04-08-2009, 15:50
ειμαι ανεργη αυτο ειναι το προβλημα.ολη μερα μεσα καθομαι και τροω.σε λιγε μερες παιζει να ξεκινησω δουλεια καπου και θα προγραμματησω να χασω μερικα κιλα.79 εφτασα!!!

researcher
04-08-2009, 15:56
Κινητρο panikoula, ειναι η αγαπη για τον εαυτο μας...Απο αγαπη για εμας προσεχουμε την εικονα μας...Εκτος του οτι ειναι θεμα υγειας..
Οσο για τους αντρες...ΕΣΩ ΕΤΟΙΜΗ !!!!!

γραφεις παιδι μου τι λεμε τωρα !

mariap
04-08-2009, 16:11
ποτε?οταν φτασω τα 100 κιλα?οσο δεν εχω σχεση παχενω γιατι δεν εχω κινητρο να αδυνατησω:(

Να αδυνατισεις επειδη το θελεις εσυ, οχι επειδη το θελουν οι αλλοι.

Ο αλλος αμα σε θελει, θα σε θελει και 200 κιλα αν εισαι.

Παστελι
04-08-2009, 16:14
δεν μπορω να αδυνατησω.επιδηνονετε η καταθλυψη μου!

mariap
04-08-2009, 16:16
panikoula μια αποφαση ειναι , αν αρχισεις και γυμναστηριο, θα ειναι πιο ευκολα.

Παστελι
04-08-2009, 16:19
και λευτα για γυμναστιριο?ειμαι ανεργη.ολη μερα μεσα τροω.

mariap
04-08-2009, 16:22
Υπαρχουν και τα δημοτικα γυμναστηριο που ειναι πιο φτηνα.

Αλλιως μπορεις να περπατας για κανα μισαωρο, οταν πηγαινεις στη θαλασσα να κολυμπας πιο πολυ ωρα... για ολα τα πραγματα υπαρχουν λυσεις αν το θελουμε.

Εμενα η εντονη γυμναστικη μου προκαλει ημικρανιες :(

Παστελι
04-08-2009, 16:28
ναι ε και μετα την γυμναστικη να τροω μια κατσαρολα φαι?λολ.αυτα συνδιαζονται.γυμναστικη και διαιτα.

mariap
04-08-2009, 16:34
Ελα μωρε , και το φαγητο μια απολαυση ειναι...

Παω να μαγειρεψω τπτ μη πεθανω και της πεινας :p

Παστελι
04-08-2009, 16:40
εγω εφαγα κουκια ξερα .μπλιαξ.

Παστελι
05-08-2009, 12:21
αχ ποσο μου λυπει ο Γιωργος.Αντι να τον ξεχναω τον θελω πιο πολυ.:(
Θα θελα τοσο πολυ να ειμαι μαζι του.Εχω γνωρησει καποιον αλλον και με πιεζει να σιναντηθουμε, αλλα δεν μπορω.δεν μπορω να ξεπερασω τον Γ. και αν δεν τον ξεχασω δεν θελω να κανω σχεση με αλλον.ξενερωμα θα ειναι.:(

αφου ειδα οτι ειχε ξενερσει μαζι μουαρχησα και τον εβρηζα και αυτη ειναι η μαλακια μου.το στομα μου οποτε με θηξει καποιος βριζει που να βουλοθει το ατιμο!!!τι μαλακα,τη χοδρο,τι μαιμου,τι αντε γαμ--- του ειπα.grrrrrrrrrrr :(

Arsi
05-08-2009, 12:31
Γιατί αμα συναντηθείς με τον άλλο πρέπει να κάνεις σχέση κιόλας?
Ο άλλος τι λέει?
Πάντως ρε πανικούλα με το Γιώργο κάτι δεν ξεκίνησε καλά,δε χρειάζεται να παιδευτείς κι άλλο νομίζω.Αρκετες μέρες τον έχεις στο μυαλό σου και σε στεναχωρεί η φάση.Πρέπει να βοηθήσεις τον εαυτό σου να τον ξεπεράσεις και να ψάξεις για κάτι καινούριο.

Arsi
05-08-2009, 12:34
αφου ειδα οτι ειχε ξενερσει μαζι μουαρχησα και τον εβρηζα και αυτη ειναι η μαλακια μου.το στομα μου οποτε με θηξει καποιος βριζει που να βουλοθει το ατιμο!!!τι μαλακα,τη χοδρο,τι μαιμου,τι αντε γαμ--- του ειπα.grrrrrrrrrrr :( Αααα αυτό τώρα το διάβασα.
Ε τότε τι περιμένεις......αλλά ούτος ή άλλος είπες πως είχε ξενερώσει ήδη.....

Παστελι
05-08-2009, 12:37
ναι απο το βρισιμο.ποσο λυπαμαι.:(

Παστελι
05-08-2009, 12:43
διορθωνεται αυτο?

Arsi
05-08-2009, 12:52
Του ζήτησες συγνώμη????

Arsi
05-08-2009, 12:57
διορθωνεται αυτο? Να του ζητήσεις συγνώμη,να του εξηγήσεις πως όταν θίγεσαι δεν ελέγχεις τι λες αλλά θες να προσπαθήσεις να το διορθώσεις αυτό(θες?) και ωραία και ήρεμα να συζητήσετε την κατάσταση.
Νομίζεις ότι αξίζει την προσπάθεια όμως????

πανος12345
05-08-2009, 12:58
αχ ποσο μου λυπει ο Γιωργος.Αντι να τον ξεχναω τον θελω πιο πολυ.:(
Θα θελα τοσο πολυ να ειμαι μαζι του.Εχω γνωρησει καποιον αλλον και με πιεζει να σιναντηθουμε, αλλα δεν μπορω.δεν μπορω να ξεπερασω τον Γ. και αν δεν τον ξεχασω δεν θελω να κανω σχεση με αλλον.ξενερωμα θα ειναι.:(

αφου ειδα οτι ειχε ξενερσει μαζι μουαρχησα και τον εβρηζα και αυτη ειναι η μαλακια μου.το στομα μου οποτε με θηξει καποιος βριζει που να βουλοθει το ατιμο!!!τι μαλακα,τη χοδρο,τι μαιμου,τι αντε γαμ--- του ειπα.grrrrrrrrrrr :(
εχεις σκεφτει πανικουλα οτι υπαρχει καποια κοινη συμπεριφορα σου , οσον αφορα τον περιορισμο της τροφης και τον περιορισμο της υβρης , που αισθανεσαι να πεις στον φιλο σου?
Εννοω δηλαδη οτι καθε φορα που κατι σε αγχωνει , οπως πχ οτι δεν εχεις βρει δουλια η οτι δεν εχεις βρει ακομα μια σχεση που να σε ικανοποιει απολυτα , εχει ως αποτελεσμα να ξεπερνας λιγο καποια ορια? ας πουμε για το οτι καθεσαι στο σπιτι , ξεπερνας τα ορια του φαγητου , δηλαδη της αναγκης σου για τροφη... το οτι καποιος που γνωρισες και δεν εισαι ακομα σιγουρη αν σε αγαπαει , ξεπερνας τα ορια βριζοντας τον , γιατι ασυνειδητα θες να τελειωνει αυτη η σχεση που σου προκαλει αγχος και επιθετικοτητα...
Και εγω ειμαι κατα καποιο τροπο ανεργος αφου δεν κερδιζω οσα χρηματα μου χρειαζονται σημερα για να ζησω οπως θελω και πηρα πολυ βαρος οπως και συ γιατι καθομαι στο σπιτι...
Η κοπελια μου που ειχε και αυτη το ιδιο προβλημα με εβριε οπως κανεις εσυ γιατι νομιζε οτι ετσι θα γλυτωσει απ το αγχος...
Σημερα ομως που βρηκε καλη δουλια ειναι πιο ηρεμη μαζι μου...
Θελω να πω οτι δεν υπαρχει απολυτως τιποτα που θα πρεπει να σε ανησυχει , αν βρεις τροπο να βαλεις μια σειρα στα προβληματα σου.
Θα προτεινα την εξης

1.βρισκω μια δουλια
2.αναζητω μια καινουργια γνωριμια στην ζωη , η στο διαδικτυο
3.διατηρω οσες εχω κανει μεχρι σημερα
4.αφαιρω οσες μου προκαλουν αγχος [ειτε στην ζωη , ειτε στο διαδικτυο]
5.αποφασιζω να βγω εξω και να γνωριστω με οσους με κανουν να αισθανομαι καλα, ανεξαρτητα απο που τους γνωρισα
6.ενημερωνω για την αποφαση μου ολους οσους ενδιαφερονται για μενα για να μπορουν να συνεχισουν αλλου, την δικη τους αναζητηση

Παστελι
05-08-2009, 13:03
αρσι του ειχα ξαναζητησει και μετα τον ξαναεβρισα λολ.
δεν ειμαι και σιγουρη αν ειναι πανρεεμενος η χωρισμενος.ο χρονος θα δειξει.

πανο την παρασκευη πιανω δουλεια και θα εκτονωνομαι αρκετα .
κοπελια εχεις σε τετια ηλικια ?:P:P apoplanhsh anhlikoy ekanew?ixixix

πανος12345
05-08-2009, 13:22

δηλαδη 54 χρονων με θεωρεις ηδη γερο?
ολη η βιομηχανια υγειας εχει βαλει πλωρη για τα 100 χρονια ζωης
μολις ξεπερασα τα μισα....Την γυναικα μου λεω κοπελια για να μη με παρεξηγησης.Ειμαστε μαζι 23 χρονια αλλα οταν εχασα καποια χρηματα απο το εισοδημα μου και αναγκαστηκα να πουλησω και το σπιτι μας , βρηκε αφορμη οτι ειμαι ελληνας και ειναι γαλλιδα για να μου πει οτι δεν ηθελε να δηλωσει τον γαμο μας στην γαλλια..Καταλαβαινεις νομιζω τι σημαινει αγχος και γιατι ειχα αναγκη να μιλησω με αλλους ανθρωπους με παρομοια με τα δικα μου προβληματα...

πανος12345
05-08-2009, 13:26

μια συβουλη τωρα για την δουλεια σου
προσπαθησε να εισαι ηρεμη , συγκεντρωμενη και να σκεφτεσαι καθε φορα καθε κουβεντα που θα λες , μεχρι να πετυχεις την προσληψη σου....εγω ξερω ποσο δυσκολο ειναι να βρεις σημερα δουλεια γιαυτο επιμενω να σου λεω τι πρεπει να κανεις...
Θα σου κανει τοσο καλο , οσο δεν φανταζεσαι πανικουλα!
η γυναικα μου μολις επιασε την δευτερη δουλια , απο την μια μερα στην αλλη , με βλεπει με αλλα ματια....
επαψε να με θεωρει υπαιτιο της καταστροφης και κοιταξε να βρει και βρηκε διεξοδο μονη της απο τα προβληματα της και τωρα με ξαναβλεπει χωρις αγχος...

Παστελι
05-08-2009, 13:30
με πηρανε στην δουλεια ειδη.και την παρασκευη ξεκιναω.ειναι για 1-2 μηνες μονο εξαλου.
οσο για την ηλικια εγω σε βλεπω σαν πατερα ασε που ο πατερας μου πειναι 58 φαινετε πολυ πιο νεοςαπο εσας :P
σαν αντρα ποτε δνε θα σε εβλεπα.καλυτεα να επευτα απο το γκουλε :}

πανος12345
05-08-2009, 13:50
με πηρανε στην δουλεια ειδη.και την παρασκευη ξεκιναω.ειναι για 1-2 μηνες μονο εξαλου.
οσο για την ηλικια εγω σε βλεπω σαν πατερα ασε που ο πατερας μου πειναι 58 φαινετε πολυ πιο νεοςαπο εσας :P
δεν ξερω τι ειναι ο γκουλες αλλα ακουγεται για κακο , γαιυτο σε διαβεβαιωνω πως οσο γερναω γινομαικαιεγωπολυ δυσκολος στα ερωτικα μου κλευσματα γιαυτο μην ανησυχης ....καλο μου κανει αυτο που μου ειπες....αφηνει περιθωρια για να γινουμε καλοι φιλοι
εδω στο φορουμ...

boubourina
05-08-2009, 14:52
Originally posted by πανος12345

δεν ξερω τι ειναι ο γκουλες αλλα ακουγεται για κακο ,

Μαλλον το γιεντι κουλέ ειναι (καστρο - φυλακη)

πανος12345
05-08-2009, 15:03
Originally posted by boubourina

δεν ξερω τι ειναι ο γκουλες αλλα ακουγεται για κακο ,

Μαλλον το γιεντι κουλέ ειναι (καστρο - φυλακη)

το γεντι κουλε ειναι στην θεσαλονικη και οχι στην κρητη!
ειναι δυσκολο να μας λυσεις την απορια πανικουλα?

Παστελι
05-08-2009, 16:36
το κουλε βρε παιδια ειναι.καμια φορα το λεμε και γκουλε οι κρητηκοι εμεις.

http://www.dpgr.gr/wallpapers/images/stratisd_Limani.jpg

anwnimi
05-08-2009, 16:55
Αχ, ΤΙ όμορφη φωτό!

mariap
05-08-2009, 17:31
panikoula επιτηδες το κανεις σε εμας που μενουμε στην πολη ? :p

Παστελι
05-08-2009, 17:36
:P:P

weird
05-08-2009, 18:15
Πανικούλα μου
συγχαρητήρια για τη νέα σου δουλειά!
Καλή αρχή εύχομαι :)

πανος12345
05-08-2009, 18:50
δηλαδη το μονο που μου αφησεςνα πω ειναι αν καμμια φορα συναντηθουμε στην κρητη πανικουλα να σου ζτησω να φορα μαγιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χα χα χα χα χα

Παστελι
05-08-2009, 19:05
πανος δεν προκειτε να σιναντιθουμε ποτε.καλυτερα να συναντησω τον παπου μου το ιδιο κανει χιχιχιχι

πανος12345
05-08-2009, 19:07
πανος δεν προκειτε να σιναντιθουμε ποτε.καλυτερα να συναντησω τον παπου μου το ιδιο κανει χιχιχιχι
για καλο και για κακο ..εχεις μαγιο? χα χα χα χα χα

πανος12345
05-08-2009, 19:08
ξερω να κανω πολυ χαλαρωτικο μασαζ....
χα χα χα χα χα

Παστελι
05-08-2009, 19:29
δεν φοβασαι μην παθεις κανενα εφραγμα?αχαχαχαχ.ελεος και μπλιαξ.

πανος12345
05-08-2009, 19:46
δεν φοβασαι μην παθεις κανενα εφραγμα?αχαχαχαχ.ελεος και μπλιαξ.
οχι γιατι θα σε βαλω σε μηχανημα για το μασαζ .
εγω το μονο που θα κανω ειναι να το προγραματιζω!!!!!!!!!!!!!!!
χα χα χα χα αχα

πανος12345
05-08-2009, 19:49
αυτο το τελευταιο το μπλιαξ μου θυμιζει την τελευταια μου κοπελα που ηταν περιπου 30 χρονια πιο μικρη απο μενα..μονο που εκεινη ηταν ρωσιδα...ρε πανικουλα...μηπως μαςδουλευεις ψιλο γαζι? χα χα χα χα χα χα

πανος12345
05-08-2009, 19:51
ενα τελευταιο πανικουλα..
πως το κανες αυτο με την φωτογραφια?

Παστελι
05-08-2009, 19:59
με την φωτο μου?την εχω ανεβασει στο photobucket.δεν ξερω αν το εχεις ακουσει αλλα ξερω καλα απο ιντερνετ.χακερ με λενε.λολ

πανος12345
05-08-2009, 20:06
με την φωτο μου?την εχω ανεβασει στο photobucket.δεν ξερω αν το εχεις ακουσει αλλα ξερω καλα απο ιντερνετ.χακερ με λενε.λολ ομολογω οτι το ακουω για πρωτη φορα αυτο...
τι σχσει εχει τοφωτο μπουκετ με αυτο το φορουμ δεν μπορω να καταβαλω πανικουλα...

πανος12345
05-08-2009, 20:07
κανεις μηπως αντιγραφη/επικοληση την φωτογραφια και την παιρνει σαν αρχειο κειμενου?

mariap
05-08-2009, 20:15
Κωδικας ειναι...

.

Παστελι
05-08-2009, 20:18
ακριβως
και βιντεο θα μπορουσαμε να ανεβασουμε αν ειχε

πανος12345
05-08-2009, 20:20
http://www.santorini-culture.gr/banners/vestiges_ruines_athenes_grece_1323808217_11408114. jpg

mariap
05-08-2009, 20:20
Yπαρχει και κωδικας για το youtube...

.

Για να ανεβαζεις videakia απο το youtube :)

πανος12345
05-08-2009, 20:21
να και η δικη μου φωτο χαριν της μαριας
ευχαριστω μαρια...
εσυ εισαι στην φωτο πανικουλα?

mariap
05-08-2009, 20:23
Παρακαλω..

Αμα θελετε καμια αλλη βοηθεια ρωτηστε :p

πανος12345
05-08-2009, 20:24
Παρακαλω..

Αμα θελετε καμια αλλη βοηθεια ρωτηστε :p
ρε σεις που επεσα?
εσεις εισαστε χακερ!?
απο περιεργεια ρωταω
μονες σας μαθατε ολα αυτα τα κολπα η στο σχολειο?

πανος12345
05-08-2009, 20:25
http://www.santorini-culture.gr/banners/vestiges_ruines_athenes_grece_1323808217_11408114. jpg

mariap
05-08-2009, 20:27
Εγω ειμαι χακερ...

Τωρα \'ταχτοποιω\' το site της nasa...

για την panikoula δεν ξερω.. :p

πανος12345
05-08-2009, 20:27
τωρα καταλαβα τι συμβαινει
αν δεν εχει το αρχειο το σχετικο συμβολο να ανοιγει και να κλεινει δεν το παιρνει...
Θελει δηλαδη την γλωσσα HTLM

πανος12345
05-08-2009, 20:29
Εγω ειμαι χακερ...

Τωρα \'ταχτοποιω\' το site της nasa...

για την panikoula δεν ξερω.. :p
οταν λες \"τακτοπεις \"τι εννοιες?
μπορεις να αλλαξεις ροτα σε καποιο δορυφορο ας πουμε?

πανος12345
05-08-2009, 20:30
ακριβως
και βιντεο θα μπορουσαμε να ανεβασουμε αν ειχε

ετσι
http://i204.photobucket.com/albums/bb253/babismaria27/dfgdgdg.jpg

αλλα και ετσι
http://i204.photobucket.com/albums/bb253/babismaria27/dfgdgdg.jpg
ωραιο κοριτσι η πανικουλα
αλλα χωμενο μεσα στην οθονη του υπολογιστη της!!!!!!!

Παστελι
05-08-2009, 20:36
πανος μπορεις να το σβισεις αυτο μην τα παρω στο κρανιο?
ναι εγω ειμαι αυτη.
σβησε την φωτο μου δεν εχεις δικαιωμα να την δειχνεις .

keep_walking
05-08-2009, 20:40
Πανο η πανικουλα εννοει οτι μπορει να τροποιησει το μυνημα της...αλλα δεν μπορει να τροποιησει το δικο σου...οποτε καλο ειναι να βγαλεις την παραθεση.
Html δενδεχεται ειναι off.

Παστελι
05-08-2009, 20:44
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Παστελι
05-08-2009, 20:47
κανεις την παπια πανο?βγαλε την φωτο μου τωρα!!!!!!!!!!!!!

keep_walking
05-08-2009, 20:56
Σβηστην πανικουλα απο κει που την εχεις καταχωρησει.Μην εμπιστευεσαι την φωτο σου ετσι!!!!

Παστελι
05-08-2009, 20:59
την εσβισα αλλα τπτ.ακομα φαινετε και δεν την σωινει .επιτιδες το κανει.:(
ua paro xanax exv krish!!

keep_walking
05-08-2009, 21:01
Εφυγε οκ απλως κανε ανανεωση

Παστελι
keep pes toy tpt:(

mariap
panikoula ηρεμησε ...

Μην κανεις ετσι για μια φωτογραφια.

keep_walking
05-08-2009, 21:02
Εφυγε πανικουλα.Διαβασε και το u2u

mariap
05-08-2009, 21:05
Μιλησε με καποιον μοντερειτορ ωστε να παρεμβει να την σβησει.

keep_walking
05-08-2009, 21:06
KΑΝΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΤΟ BROWSER.
Εμενα δεν την δειχνει πλεον.

mariap
05-08-2009, 21:06
Ουτε εμενα την δειχνει :)

Παστελι
05-08-2009, 21:09
edaksi.ouf.ty keep.ta pira asxhma tourkos egina :P

ekana ananeosh kai pali eblapa thn fatsa mou:P:P

keep_walking
05-08-2009, 21:12
Διαβασε το πρωτο μυνημα μου πανικουλα...αν εχεις αποριες ρωτα με.

keep_walking
05-08-2009, 21:13
Το πρωτο u2u εννοω

πανος12345
05-08-2009, 21:21
πανικουλα ονομα και πραμμα!
και νομιζα οτι ησουν πολυ σχετικη με αυτα
χα χα χα χα χα
παντως οσο προλαβα ειδα ενα ωραιο κοριτσι σκυμμενο πανω στην οθονη του υπολογιστη
μαλλον ισα -ισα στα ορια της νεοτητας με προελευση απο την εφηβεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
για μενα καλως!!!!!!

πανος12345
05-08-2009, 21:21
καλο βραδυ σε ολους και μαρια κοιτα να μην βγαλεις κανενα δορυφορο και πεσει πανω μας κατα λαθος εκει στην ΝΑΣΑ
χα χα χα χα χα

zinovia
05-08-2009, 21:25
Αθλιοτητες !!!!

Παστελι
05-08-2009, 21:26
πανικουλα ονομα και πραμμα!
και νομιζα οτι ησουν πολυ σχετικη με αυτα
χα χα χα χα χα
παντως οσο προλαβα ειδα ενα ωραιο κοριτσι σκυμμενο πανω στην οθονη του υπολογιστη
μαλλον ισα -ισα στα ορια της νεοτητας με προελευση απο την εφηβεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
για μενα καλως!!!!!!

γiα κανετο πιο λιανα αυτο.δεν το πιασα.ειμαι ωραια ναι αλλα οχι για τα μουτρα σου.θα πρεπε να εχεις κορη στην ηλικια μου.ντροπη σου.

mariap
05-08-2009, 21:30
πανο κοιμησου ησυχος, δεν κινδυνευεις σημερα :)

Παστελι
05-08-2009, 21:32
αν του στειλω κανενα ιο θα φταιω?:P

mariap
05-08-2009, 21:38
στειλτου και κορη εσυ :p

Παστελι
05-08-2009, 21:44
xaxaxa mariap αληθεια ξερεις καλα απο ιντερνετ?εγω κυριως κατεβαζω ταινιες και ανεβαζω κλπ.

mariap
05-08-2009, 21:47
Κατι λιγα .... αλλα λεω να ασχοληθω πιο πολυ :)

Aυτη τη περιοδο , ειναι και το μονο που μου εχει μεινει.. συγνωμη αν ακουγομαι καπως.

Παστελι
05-08-2009, 21:49

Aυτη τη περιοδο , ειναι και το μονο που μου εχει μεινει.. συγνωμη αν ακουγομαι καπως.

μια χαρα μου ακουγεσαι.εγω ασχολουμε 25 χρονια απο τα 4 μου με pc καιαπο τοτε βγηκε το ιντερνετ στο νετ .ειμαι κολλιμενη περισοσοτρο σε ταινιες κμουσικη κατεβαζω ανεβαζω .εχω φτιαξει 200 ιστοσελιδες .τωρα προσπαθω να μαθω το photoshop αλλα αγανακτω.
θελω να μαθω να κανω διαφορα εφε εκτος αυτα που ειδη εχει στα φιλτρα.

τεστ
http://www.youtube.com/watch?v=BunG5Li8Bjc&eurl=http%3A%2F%2Fvideo.google .com%2Fvideosearch%3Fhl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla%3Ael%3Aofficia l%26hs%3DpGP%26q%3Dangels%2Band%2Bdemons%2Bmusi&fe ature=player_embedded

mariap
05-08-2009, 21:51
Εεε σιγα σιγα θελουν αυτα ...

Kαι μονο που εχεις βρει κατι να ασχολεισε , σου αρεσει και περνας την ωρα σου ειναι αρκετο.

Παστελι
05-08-2009, 21:52
δεν μ εμφανιζει το βιντεακι με αυτα π ειπες.θελει το direkt link η τον κωδικο π δεν φενεται και αυτος.

mariap
05-08-2009, 21:54
Δεν εχουν ολα τα φορουμς youtube κωδικα, και μαλλον ουτε εδω εχει.

keep_walking
05-08-2009, 21:57
lemontree (http://www.youtube.com/watch?v=bCDIt50hRDs)

Παστελι
05-08-2009, 21:58
http://www.youtube.com/watch?v=BunG5Li8Bjc

Παστελι
05-08-2009, 21:59
Αθλιοτητες !!!!

:o

zinovia
05-08-2009, 22:01
Γιατι, μηπως η σταση του πανου δεν ειναι αθλια?

πανος12345
05-08-2009, 22:02

μονο? να τακτοπιεις την ΝΑΣΑ?
χα χα χα χα
Μαρια πρεπει να φυγω τωρα αλλα πολυ θαθελα να μαθω για την ΝΑΣΑ....τι κανεις δηλαδη εκει μεσα στο σαιτ...
λατρευα παντα την ιδεα να ασχοληθω με την κοσμογραφια σοβαρα...
οχι ομως σημερα γιατι φευγω
και παλι καληνηχτα πριν προλαβει να μου ριξει κανενα ιο η πανικουλα και αναγκαστω να παρω πσιω το κοπλιμεντο
λες και της ζητησα να δω το γλυκο προσωπακι της !!!!!!
χα χα χα χα αχα

Παστελι
05-08-2009, 22:05
Γιατι, μηπως η σταση του πανου δεν ειναι αθλια?

nνομιζα οτι αναφεροσουν σε μενα π με πιασε κρηση :P
αθλιοτ\'ατη ειναι η σταση του

zinovia
05-08-2009, 22:06
Πανικουλα, πες μου τι εννουσες με το :ο, γιατι εγω σε αντιθεση με σας εχω μαυρα μεσανυχτα απο υπολογιστες....

Remedy
05-08-2009, 22:07
μπορειτε να μου εξηγησετε κατι?
που βρηκε ο πανος την φωτο της πανικουλας?

zinovia
05-08-2009, 22:07
Οχι βρε πανικουλα, με νευριασε που εδειξε τη φοτο σου στο ποστ του, και μετα χαχανιζε ο γυμνοσαλιαγκας!!!!!!!!!!

Παστελι
05-08-2009, 22:12
Originally posted by Remedy

εβαλα μια φωτο μου εδω ετσι γιατι το ηθελα και ο πανος την εκανε κβοτ .εγω ομως το δικο μου ποστ θα μπορουσα να το διαγραψω το δικο του ομως οχι

Παστελι
05-08-2009, 22:13
Πανικουλα, πες μου τι εννουσες με το :ο, γιατι εγω σε αντιθεση με σας εχω μαυρα μεσανυχτα απο υπολογιστες....

σημαινει εκπληξη γιατι νομιζα οτι αναφεροσουν σε εμενα και οχι στον γυμνοσαλιαγκα χιχι

keep_walking
05-08-2009, 22:17
Η html ειναι off και με το bbcode δεν μπορεις να κανεις πολλα πραγματα...εψαξα λιγο τις δυνατοτητες :-)

Ειμαστε λιτοι ουτε καν smilies:)))))))))))))

Παστελι
05-08-2009, 22:18
keep σιγα μην εχουν στους τρελλους (εμας) και τετοιες πολυτελειες.αχα

keep_walking
05-08-2009, 22:22
πανικουλα καταλαβες στο πρωτο u2u τι σου εγραψα...θυμασαι?

keep_walking
05-08-2009, 22:23
ή δεν προσεξες?

Παστελι
05-08-2009, 22:28
πιο απο τα 4 βρε κιπ?

Παστελι
05-08-2009, 22:29
αα ναι ..το κανονισα το θεμα.μια φωο μ ειχα μονο εκει.

mariap
05-08-2009, 22:32
panikoula δεν ξερω αν ειναι και αυθεντικη η φοτο πιο πανω...

Αλλα καλυτερα βγαλτην, νομιζω απαγορευεται να δημοσιευουμε φωτογραφιες.

zinovia
05-08-2009, 22:34
Ναι πανικουλα..εχει δικιο η μαρια...

zinovia
05-08-2009, 22:35
Ασχετο, αλλα αν ειναι αυτος 54, εγω ειμαι η Ατζελινα Τζολι...

Παστελι
05-08-2009, 22:38

ααχαχαχχααχ οντως.οσο δεν μαρεσει το ψεμα....

keep_walking
05-08-2009, 22:40
εχεις u2u μαρια:)

keep_walking
05-08-2009, 22:41
A ok ειδα το φροντισες:)

Παστελι
05-08-2009, 22:48
xmmmm

πανος12345
06-08-2009, 10:21

Originally posted by Remedy

εβαλα μια φωτο μου εδω ετσι γιατι το ηθελα και ο πανος την εκανε κβοτ .εγω ομως το δικο μου ποστ θα μπορουσα να το διαγραψω το δικο του ομως οχι
τι ειναι το kbot?

πανος12345
06-08-2009, 10:22
καλημερα επιθετικοτητα
καληνυχτα διαλογος!

πανος12345
06-08-2009, 10:29
πανικουλα μια απλη ερωτηση που αν θες φυσικα απαντας...
εισαι πανω η κατω απο 18 ετων?
γιατι αν εισαι κατω απο 18 ετων θα ελεγα απο την φωτογραφια που μονη σου ξαφνικα σηκωσες στο σαιτ για να μας δειξης ομολογουμενως τις ικανοτητες σου ,
θα θυμωσω μαζι σου δικαιολογημενα γιατι μας ξεσηκωσες νυχτιατικα με φωνες ομολογουμενως αδικως...
Γιαννης κερνα και Γιαννης πινει πανικουλα...
Ειναι καλο που κοριστι πραμμα , αντι να παιζει με τις κουκλες του , μπορει να ειριζεται τοσο επιδεξια τον υπολογιστη [στην συγκεκριμενη περιπτωση καλυτεα απο μενα] αλλα δεν ειναι
καθολου καλο να μην μπορει να παιρνει την ευθυνη των πραξεων του[της)

πανος12345
06-08-2009, 10:33
τελος εγραψα οτι εισαι ομορφο κοριτσι αλλα μην το παρεις τοσο πολυ κατακαρδα....
δεν σου εκανα προταση....κοπλιμεντο λεγεται....
κανει καλο στις γυναικες και τρομαζει τα κοριτσακια και τα ανωριμα ατομα...
Εδω μπορεις να συμμετεχεις στον διαλογο μαζι μου μονο σαν ανωριμο ατομο και γιαυτο το αποδεχομαι για οσα εγραψες σχετικα με τις προθεσεις μου απεναντι σου...
μην με αναγκασεις να σου πω οτι αν εισαι οντως κοριτσακι εχω καθε δικαιωμανα ειμαι θυμωμενος μαζι σου απο την αλλη

πανος12345
06-08-2009, 10:36
απο την φωτογραφια του παρθενωνα που σηκωσα στο σαιτ ζηνοβια , εβγαλες αποψη για την ηλικια μου η απο τις αποψεις
μου ?

Παστελι
06-08-2009, 10:38
ρε πανο 30 χρονων ειμαι και εχω 6 χρονων γιο.μικροδειχνω αλλα δεν ειμαι και 18 ελεος πια.
και ουτε ανωριμη ειμαι.δεν ειχες κανενα δικαιωμα να κανει κβοτ την φωτο μου που δεν θα μμπορουσα να την διαγραψω εγω.

καλημερα κιπ :P

y.g φενεσε μεγαλυτερος απο 54 αυτο ενοουσε η ζινοβια

πανος12345
06-08-2009, 10:51
ρε πανο 30 χρονων ειμαι και εχω 6 χρονων γιο.μικροδειχνω αλλα δεν ειμαι και 18 ελεος πια.
και ουτε ανωριμη ειμαι.δεν ειχες κανενα δικαιωμα να κανει κβοτ την φωτο μου που δεν θα μμπορουσα να την διαγραψω εγω.

καλημερα κιπ :P

y.g φενεσε μεγαλυτερος απο 54 αυτο ενοουσε η ζινοβια

ενα ενα για να καταλαβεις ποσα λαθη λλυνονται με την επικοινωνια...
μας εκανες ανω κατω χτες με την φωτογραφια σου
μηπως την ειχα εγω στον δικο μου υπολογιστη και οχι εσυ στον δικο σου πανικουλα?
μου ξαναλες οτι την εκανα κβοτ? αναρωτηθηκες ποτε αν ξερω καν τι σημαινει αυτη η λεξη?
πως μπορει να εκανα κατι που δεν ξερω αν φυσικα κβοτ στην γλωσσα που χρησιμοποιεις δεν σημαινει οτι απλα την ειδα!
ειναι κακο να δεινεις την φωτογραφια σου?
καλη η κακη δεν εχει σημασια...
αν ηθελα να δω φωτογραφιες απο γυναικες θα ρχομουνα σε ενα σαιτ υποστηριξης αντι να παω σε ενα σαιτ γνωριμιων?
τελος για την ζηνοβια
που ειδε η ζηνοβια δικη μου φωτογραφια?
η μηπως εννοει οτι δειχνω μεγαλυτερος απο τον τροπο που σκπεπτομαι?

Παστελι
06-08-2009, 10:55
χιχιχιχιχιχ ε...καπου σε ειδε μωρε.
βαριεμαι να σου εξηγω εισαι και γερος ανθρωπος.:P

πανος12345
06-08-2009, 11:10
χιχιχιχιχιχ ε...καπου σε ειδε μωρε.
βαριεμαι να σου εξηγω εισαι και γερος ανθρωπος.:P
μηπως την κανατε κβατ?
χα χα χα χα χα

Παστελι
06-08-2009, 12:00
οχι κβαξ σαν βατραχος ενα πραμα.:)

πανος12345
06-08-2009, 12:06
οχι κβαξ σαν βατραχος ενα πραμα.:)
που βρηκεςαυτη τη λεξη? σε ποια γλωσσα?

Παστελι
06-08-2009, 12:13
αυτο π εγραψα ,εσυ το εκανες κβοτ quote .

πανος12345
06-08-2009, 12:26
αυτο π εγραψα ,εσυ το εκανες κβοτ quote .
εννοεις οτι σου απαντησα ετσι?
το τοτε να παρω πισω και το κοπλιμεντο?
αν ειναι να σε κανω πιο ηρεμη ευχαριστως να το κανω πανικουλα μου....παντς σιγουρα δεν δεινεις παραπανω απο 16-17 χρονων
χα χα χα χα χα χα

Παστελι
06-08-2009, 12:34
αυτο ειναι καλο.μικροδειχνω και το ξερω.φτου μου!:P