PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Οι σχεσεις των ονειρων μας

krino
05-12-2008, 15:49
Αντε δοδιον αρχινα....

Πως θελουμε να ειναι οι σχεσεις μας?
Οι συντροφοι μας? εμεις απεναντι τους??

Ξορκιστε το κακο και εξομολογηθητε...

Υγ.... εγω λογω ταξιδιου (πεταω σημερα) θα εξομολογηθω μετα το περας του ταξιδιου.

Δοδις
05-12-2008, 15:53
Ε! δεν παλευεσαι με τίποτα εσύ!!!!:P:P:P
αν ξεκινήσω τώρα δεν θα τελειώσω ούτε μεθαύριο....
εγώ είπα...τον άντρα τον ονείρων μου τον βρήκα....!!!!
αλλά...

keep_walking
05-12-2008, 15:54
Εγω βρηκα την κοπελλα των ονειρων μου.
Ειναι ομορφη,σεξυ,εξυπνη,ευαισθη η,καλη καρδια...μονο που αυτη δεν εχει την ιδια γνωμη:((((((

krino
05-12-2008, 15:57
δοδιον αναλυσε το....

Κηπ,
τοτε ολα αυτα που ειναι οπως γραφεις ειναι αχρηστα για σενα.

Δοδις
05-12-2008, 16:01
εεεε, δηλαδή? δεν πιστεύει ότι είναι όμορφη, σέξυ, έξυπνη, ευαίσθητη,καλή καρδιά???
αστειάκι...!!;););)
εγω βρήκα όπως είπα τον άντρα των ονείρων μου αλλά.....καλά..όχι μόνο βέβαια των δικών μου ονείρων...όλες οι γυναίκες θα ήθελαν τέτοιο άντρα δίπλα τους...να τις αγαπάει, να τις φροντίζει, να είναι τρυφερός, ρομαντικός, έξυπνος, με χιουμορ, να τις καταλαβαίνει...
αλλά...εγώ προσπαθώ να βγω απο μια προβληματική σχέση..απο έναν άνθρωπο που δεν έχεί τίποτε απο αυτά...δεν τα έχω καταφέρει και πολύ καλά...έχω την τάση να κάνω την μητέρα Τερέζα βλέπεις.....

krino
05-12-2008, 16:05
Originally posted by dodis

να τις αγαπάει, να τις φροντίζει, να είναι τρυφερός, ρομαντικός, έξυπνος, με χιουμορ, να τις καταλαβαίνει...

ο σταχτοπουτος πηρε συνταξη.
Τωρα παιζει τα 3 γουρουνακια και ο κακος λυκος.

Nora
05-12-2008, 16:06
Η σχέση μου θέλω να είναι γεμάτη εκπλήξεις, εκτίμηση , θαυμασμό ο ένας για τον άλλον, γέλια, γέλια, γέλια και διάθεση για χτίσιμο (της σχέσης)

Πάντα ήμουν ολιγαρκής καλώς ή κακώς...από τον συντροφό μου ζητάω ειλικρίνεια,ανοιχτό μυαλό και με τον τρόπο του (μπορεί να είναι διαφορετικός για τον καθένα) να δείξει πως στα δύσκολα δεν θα φύγει....KAI ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΕΙΙΙΙΙΙΙ αλλιώς πως θα ζήσουμε σε αυτή την ταλαίπωρη κενωνία

Εγώ ως γκέισα δίνω, δίνω, δίνω, δίνω:D:D

Να το στείλω γράμμα στον Billy of the Christmas?:P

tts
05-12-2008, 16:09
το τραγούδι της Βανδή \'\'οι δέκα εντολές\'\' το θυμάστε??...ε κάτι τέτοιο..αν και δεν είχα επιτυχία και στις δέκα..ειδικά στο ποτέ μη προδώσεις και άλλον να μη θελήσεις..ααααααααχχχχχχ!!!

Δοδις
05-12-2008, 16:11
Originally posted by krino

να τις αγαπάει, να τις φροντίζει, να είναι τρυφερός, ρομαντικός, έξυπνος, με χιουμορ, να τις καταλαβαίνει...

άντε απο εκει βρε!!!:P:P:P:Pμα αφου έτσι ακριβώςείναι...τι να κάνουμε τώρα....!!!
και αυτά που θέλω τα έχει όλα!!παναθεμα τονε!!!

tts
05-12-2008, 16:13

άντε απο εκει βρε!!!:P:P:P:Pμα αφου έτσι ακριβώςείναι...τι να κάνουμε τώρα....!!!

κατάλαβα...σαν εκείνο τον τύπο στη διαφήμιση του axe..όλος σοκολάτα!!!!

Δοδις
05-12-2008, 16:13
Originally posted by tts
το τραγούδι της Βανδή \'\'οι δέκα εντολές\'\' το θυμάστε??...ε κάτι τέτοιο..αν και δεν είχα επιτυχία και στις δέκα..ειδικά στο ποτέ μη προδώσεις και άλλον να μη θελήσεις..ααααααααχχχχχχ!!!
ναι. το θυμόμαστε! εμένα μόνο το τελευταίο δεν κάνει...δεν θέλει άλλη αλλά κατα τα άλλα βράσε ρύζι.....

krino
05-12-2008, 16:15
τελικα θα βγουν τοσα πολλα διαφορετικα πραγματα που δεν ειναι δυσκολο να καταλαβεις ποσο δυσκολο ειναι να βρεθουν συμπτωσεις....

Nora
05-12-2008, 16:17
Πάντα θα υπάρχει ένα ρημαδιασμένο αλλά...

\"Είναι τέλειος ΑΛΛΑ....\" και αυτό το αλλά ειναι εξίσου δυνατό με τα θετικά στοιχεία του

Δεν πειράζει...αλατοπίπερο για να νοστιμίζει:P

Α..μακριά από εντολές και κανόνες:D

krino
05-12-2008, 16:18

αντε αυτος τα εχει ολα,

εσυ?

Δοδις
05-12-2008, 16:21
είπαμε...Μητέρα Τερέζα....πέρα απο αυτό...μου αρέσει να φροντίζω τον καλό μου σαν μωρό...μ\'αρέσει να τον έχω πασά βρε παιδί μου...

Δοδις
05-12-2008, 16:26
ττς..ακριβως..καλά σίγουρα έχει και στραβα όπως όλοι μας...αλλά τα standard μου τα έχει όλα...γαμώτο!

lllogan
05-12-2008, 17:51
Να αλλάζουν σε τακτά χρονικά διαστήματα για να μην βαριόμαστε...

tts
05-12-2008, 18:01
Originally posted by lllogan
Να αλλάζουν σε τακτά χρονικά διαστήματα για να μην βαριόμαστε...

φίλε είσαι απο Δράμα?

krino
05-12-2008, 18:13
είπαμε...Μητέρα Τερέζα....πέρα απο αυτό...μου αρέσει να φροντίζω τον καλό μου σαν μωρό...μ\'αρέσει να τον έχω πασά βρε παιδί μου...

εγω παλι δεν μου αρεσουν οι χανουμισες....

:P:P:P

marina38
05-12-2008, 18:17
Α, εμένα μου αρέσουν, χαχαχα..... Οι πασάδες πάλι όχι.

krino
05-12-2008, 18:20
Originally posted by marina38
Α, εμένα μου αρέσουν, χαχαχα..... Οι πασάδες πάλι όχι.

κοιτα να δεις...
εμενα μου αρεσουν οι πασαδες...

:P

Helena
06-12-2008, 00:59
Originally posted by keep_walking
Ειναι ομορφη,σεξυ,εξυπνη,ευαισθη η,καλη καρδια...μονο που αυτη δεν εχει την ιδια γνωμη:((((((

im sorry..:(

εχω την εντυπωση ομως..δεν ξερω αν κανω λαθος διορθωστε με ...οτι μυθοποιουμε καμμια φορα οτι δεν μπορουμε να εχουμε ενω αν το αποκτησουμε η το προσεγγισουμε με καποιο τροπο..καπως το βλεπουμε πιο πεζα και ρεαλιστικα η οχι ?:rolleyes

lllogan
06-12-2008, 12:32
Originally posted by Helena

Originally posted by keep_walking

im sorry..:(

εχω την εντυπωση ομως..δεν ξερω αν κανω λαθος διορθωστε με ...οτι μυθοποιουμε καμμια φορα οτι δεν μπορουμε να εχουμε ενω αν το αποκτησουμε η το προσεγγισουμε με καποιο τροπο..καπως το βλεπουμε πιο πεζα και ρεαλιστικα η οχι ?:rolleyes

Και εγώ αυτό πιστεύω μέχρι στιγμής...

Δοδις
08-12-2008, 10:24
καλημέρα..εγώ νομίζω πως όταν τον αποκτήσουμε...απλά βλέπουμε και τα στραβά, το ζούμε απο κοντά...κάτι που είναι πολύ λογικό...;)

nektaria78
08-12-2008, 11:27
Βασικό για μένα, ύστερα και από τα προσωπικά μου βιώματα, είναι να μην έχει λανθασμένη άποψη για την αντρική του υπόσταση. Δηλαδή ο εντός ολίγου, τέως σύζυγός μου, θεωρούσε ότι δεν είναι άντρας αυτός που : λυγίζει, παραδέχεται τα λάθη του και ζητάει συγχώρεση γι\'αυτά, λέει σ\'αγαπω, μου λύπεις, δεν μπορώ να ζήσω χωρίς εσένα, είναι τρυφερός και δοτικός, εκφράζει τα συναισθήματά του δημόσια με το διακριτικό χάϊδεμα ή το πιάσιμο του χεριού, προσέχει την εμφάνισή του και περιποιείται τον εαυτό του(καλά, για κρέμες περιποίησης προσώπου ή άρωμα δεν το συζητάμε, είναι εντελώς αδελφίστικο), συζητάει τα προβλήματά του και ΑΚΟΥΕΙ τα δικά σου, του αρέσει να περνάει χρόνο μαζί σου (όχι να είναι κολιτσίδα, ούτε κι εμένα μου αρέσει αυτό) και πολλά άλλα....τα μισά να βρω σε κάποιον, θα καταβάλω την εκατονταπλάσια προσπάθεια για να ευδοκιμήσει αυτή η σχέση...ουτοπικό? θέλω να πιστεύω ότι δεν είναι και τόσο δυσεύρετα όλα αυτά....dum spiro spero λοιπόν...!

marina38
08-12-2008, 11:52
χεχε nektaria πολύ γέλασα με το \'εντελώς αδελφίστικο\', μα ούτε ένα αρωματάκι? Πάντως θα συμφωνήσω ότι αυτά είναι μια χαρά χαρακτηριστικά για έναν σύντροφο, ανεξαρτήτως φύλου. Να προσθέσω ότι δεν μπορώ να υποφέρω την παθολογική ζήλεια.

Δοδις
09-12-2008, 10:31
αχ! να συμπληρώσω κάτι ακόμα...να μην με φτύνει...να μου δίνει σημασία βρε παιδί μου...όχι να είναι κολλημένος βέβαια επάνω μου, να μην μπορώ να πάρω ανάσα αλλά να ενδιαφέρεται, είναι πολύ γλυκό να σε παίρνει απλά για να δει τι κάνεις, απλά για να σου πει ότι του λείπεις...δυστυχώς αυτό συμβαίνει τους πρώτους 2-3 μήνες..μετά αρχίζουν τα ..\"έλα μωρέ τώρα που θα σε πάρω να σου πω ότι μου λείπεις, εγώ δεν τα λέω, τα δέιχνω!\"...!!!!\" αχ....τι να πεις....όνειρα θερινής νυκτός...!!!
αποσμητικό και άρωμα είναι αυτονόητα!!! να είναι καθαρός και να μοσχοβολάει είναι απαραίτητο!! και να μην είναι τσαπατσούληηηηηηηηηηςςςςς ςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φρικάρω με άντρες που πετάνε τα πράγματα τους δεξιά και αριστερά και περιμένουν απο εσένα να τα μαζέψεις!!!!!