PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : χειλοπιτες

νικος32
06-07-2008, 14:36
Ρε παιδια εχω βαρεθει να τρωω χιλοπιτες.Δλδ τι πρεπει να γινει.Το χετε και εσεις το προβλημα?Τλκ υσχυει πως οι καιροι μας δεν ειναι και τοσο ευνοίκοι για να αναδιπλωθει η σεχουαληκοτητα μας?Με εχουν πει πως παλια ηταν αλλιως τα πραματα.Στην επαρχια το μονο μερος για να βρεις γομενα ειναι οι καφετεριες .Εχω αναγκη απο ενα ερωτικο συντροφο αλλα η χιλοπιτα πεφτει διαπλατα.Για πειτε τισ εμπειριες σας.

keep_walking
06-07-2008, 14:37
Σε καλο δρομο εισαι...εγω χωρισα και δεν προσπαθω καν...γιατι φοβαμαι την απορριψη.

maria...
06-07-2008, 15:01
εχω φαει εως τωρα 4 χιλοπιτες αλλα δεν με νιαζει γιατι δεν μου αρεσαν κ ιδιαιτερα. οταν μου αρεσει καποιος τον αποκταω οποτε 8ελω, ο κοσμος να χαλασει.λολ

keep_walking
06-07-2008, 15:38
Ναι οι γυναικες συνηθως μπορουν και αποκτουν αν θελουν καποιον...το θεμα ειναι οτι δεν το κανουν παντα και περιμενουν τον αλλον να κανει την πρωτη κινηση...δεν ειναι αρκετα \"επιθετικες\" σε αυτο τον τομεα ενω εχουν πολυ λιγοτερες πιθανοτητες αποτυχιας.
Δεν ξερω εσεις τι λετε?

maria...
06-07-2008, 15:45
ναι αν ομως μια κοπελα διχνει σε καποιον κα8αρα οτι τον 8ελει τοτε ο αλλος κατι πρεπει να κανει και αυτος.ετσι????

keep_walking
06-07-2008, 15:49
Το \"δειχνω\" ειναι σχετικο με τις γυναικες...γιατι μερικες \"δειχνουν\" αλλα ουσιαστικα δεν θελουν και θελουν μονο να \"παιξουν\"...και φυσικα εμεις πρεπει να καταλαβουμε ποτε \" δειχνουν\" πραγματικα και ποτε δεν...
τι παει να πει \"δειχνω\" εντελει...χυμα και σταρατα οπως περιμενουν να κανουν οι αντρες.
lol

maria...
06-07-2008, 17:04
μπορει να εχεις και δικιο η μπορει να εχεις και αδικο δικιο. τελικα συμφωνισαμε οτι διαφωνισαμε λολ
νομιζω και σε σας αρεσουν περισσοτερο τα παιχνιδια

Absolut
06-07-2008, 18:29
Κι εγώ συνέχεια απόρριψη και χυλόπιτες.Αυτή είναι η εμπειρία μου...

pennoula_v
07-07-2008, 00:21
εγω νομιιζω οτι απλα πεφτουμε σε λα8ος ατομα...θα φας κ θα δωσεις μια χυλοπιτα,ε και???Καποια στιγμη θα δεσει το σιροπι..Μην απογοητευεστε...

Και αν οντως μονο απορριψη νιωθετε μηπως φταιτε και εσεις λιγακι...εγω ειχα βρει τι εφταιγε και το διορθωνω οσο μπορω και οντως ειναι πολυ καλυτεραα...

maria...
07-07-2008, 00:28
εγω προσωπικα ειχα παντα οποιον η8ελά κιας εφαγα και μερικες χιλοπιτες. φλερτ εχω παντα παρολο που ειμαι και 75 κιλα.μαλιστα τον τελευταιο καιρο εφτασα τα 75 διοτι πριν ειμουν 85 και ειμαι μια χαρα .μες στην ζωη ειναι κ οι χιλοπιτες.

Phil_85
07-07-2008, 06:02
Το προβλημα ειναι με εμας τους αντρες, οτι γουσταρουμε ολοι τις εμφανισιμες. Κ παμε ολοι κ πεφτουμε πανω τους κ αυτες μοιραζουν χιλο. Λιγοι ειναι οι τυχεροι. Τελος παντων αδερφια καλη επιτυχια. Κ εγω αμα κατσω κ μετρησω τις χιλοπιτες ειναι καμμια 50αρια. Κ το θεμα ειναι οτι πιστευω πως ειμαι ωραιος. :P

maria...
07-07-2008, 11:03
να μην κοιτατε τις πολυ εμφανισημες γιατι αυτες βαζουν κερατο πιο ευκολα απο τι η μετριες σαν εμενα π.χ.
οποιος 8ελει τα πολα χανει και τα λιγα.λολ

Τερέζα
07-07-2008, 11:37
δεν συμφωνω απολυτα μαζι σου,καταρχας δεν συμφωνω στον διαχωρισμο \'ομορφες vs μετριες\'...ο καθε ανθρωπος ειναι ξεχωριστος και δεν θα πρεπει να κρινεται ετσι...πχ...εγω που ειμαι 47 κιλα δεν παει να πει οτι ειμαι καλυτερη απο σενα που εισαι 75...εσυ μπορει να εχεις πιο πλουσιο εσωτερικο κοσμο!επισης ...το κερατο αν θα το ριξεις ή οχι ειναι θεμα χαρακτηρα και επισης κατα ποσο εκτιμας τον ανθρωπο που εχεις διπλα σου,δεν νομιζω οτι παιζει ρολο η εξωτερικη εμφανιση...οι πειρασμοι ειναι παντου και για ολους!

pennoula_v
07-07-2008, 11:55
αυτο που ειπε ο Phil_85 εχει και μια δοση αληθειας..Μια αντικειμενικα ομορφη κοπελα θα εχει πολλες κατακτησεις...Επομενως εχει κ την δυνατοτητα να επιλεξει οτι εκεινη θεωρει καλυτερο για τον εαυτο της..Εγω χαιρομαι οταν βλεπω κοριτσια κ αγορια που ειναι αντικειμενικα ομορφα,να μην εχουν καβαλησει το καλαμι κ να διατηρουν χαμηλο προφιλ δηλ. ξερουν οτι ειναι ομορφοι αλλα επισης δεν εχουν καβαλησει το καλαμι...Κ αντικειμενικα ομορφοι δεν ειναι μονο αυτοι με τα τελεια χαρακτηριστιτικα αλλα αυτοι που αππνεουν μια αυτοπεποιθηση για τον εαυτο τουσ τετοια ωστε να λαμπουν...
τωρα το κερατο θα συμφωνησω με την τερεζα..
Οταν αγαπας το εαυτο σου εστω και τα ελαττωματα σου νομιζω πως κανεις δεν θα τα προσεξει τελικα..

Absolut
07-07-2008, 15:38
Originally posted by Phil_85
Το προβλημα ειναι με εμας τους αντρες, οτι γουσταρουμε ολοι τις εμφανισιμες. Κ παμε ολοι κ πεφτουμε πανω τους κ αυτες μοιραζουν χιλο. Λιγοι ειναι οι τυχεροι. Τελος παντων αδερφια καλη επιτυχια. Κ εγω αμα κατσω κ μετρησω τις χιλοπιτες ειναι καμμια 50αρια. Κ το θεμα ειναι οτι πιστευω πως ειμαι ωραιος. :P

Όμως φίλε όταν τρως χυλόπιτα από την ωραία λες \"οκ , έτσι κι αλλιώς πολλούς θα απορρίπτει και μπορεί να έχει όποιον θέλει\"
Όταν τρως όμως από μία χοντρή που δεν περιποιείται τον εαυτό της για παράδειγμα σου χτυπάει χειρότερα την αυτοπεποίθηση.

Phil_85
07-07-2008, 16:12
Originally posted by Absolut

Όμως φίλε όταν τρως χυλόπιτα από την ωραία λες \"οκ , έτσι κι αλλιώς πολλούς θα απορρίπτει και μπορεί να έχει όποιον θέλει\"
Όταν τρως όμως από μία χοντρή που δεν περιποιείται τον εαυτό της για παράδειγμα σου χτυπάει χειρότερα την αυτοπεποίθηση.

προσωπικα δεν την εχω πεσει σε χοντρη απεριποιητη. Εσυ εχεις κανει τετοια αποπειρα κ απετυχε?

Kleiw
07-07-2008, 16:16
Πως προσεγγίζετε βρε παιδιά μια κοπέλα ? Για πειτε κανα παράδειγμα . Να βοηθήσουμε να αλλάξει ο τρόπος προς το καλυτερο . ;)

keep_walking
07-07-2008, 17:11
Originally posted by Kleiw
Πως προσεγγίζετε βρε παιδιά μια κοπέλα ? Για πειτε κανα παράδειγμα . Να βοηθήσουμε να αλλάξει ο τρόπος προς το καλυτερο . ;)

Προσωπικα ειμαι ανεπειδεκτος μαθησεως...ευτυχως που με εκανε η φυση...σεξυ και την βρισκω την ακρη:P

Sofia
07-07-2008, 17:26
Originally posted by keep_walking

...ευτυχως που με εκανε η φυση...σεξυ και την βρισκω την ακρη:P

κουράγιο keep!!!!!!!

Phil_85
07-07-2008, 17:27
Originally posted by Kleiw

egw eimai poli evgenikos otan gnoriso kapoia orea kopela, prospatho na kano xioumor, kano tis ginaikes k gelane, ayto isos omos na tis kanei na me vlepoun perissotero os filo. Συνηθως τον χιλο τον τρωω μεσω κινητου, γνωριζω δλδ μια καβατζωνω κινητο, αλλα μετα οταν στειλω να βγουμε για καφε/ποτο το πιο πιθανο ειναι να μην λαβω καν απαντηση.

Sofia
07-07-2008, 17:41
ειναι ωραιο να ειναι καποιος ευγενικος έτσι κ αλλιως, ομως ειναι ωραιο να ναι κ ευθύς κ να διεκδικει αυτο που του αρεσει....παντα υπάρχουν λεπτά ορια κ εκει νομιζω φαινεται κ η διαφορα...

Τερέζα
07-07-2008, 17:56
[egw eimai poli evgenikos otan gnoriso kapoia orea kopela, prospatho na kano xioumor, kano tis ginaikes k gelane, ayto isos omos na tis kanei na me vlepoun perissotero os filo. Συνηθως τον χιλο τον τρωω μεσω κινητου, γνωριζω δλδ μια καβατζωνω κινητο, αλλα μετα οταν στειλω να βγουμε για καφε/ποτο το πιο πιθανο ειναι να μην λαβω καν απαντηση.
μπραβο σου που εισαι ευγενικος....νομιζα οτι εχει χαθει η ευγενια πλεον......Προσωπικα ακουω πλεον μονο χυδαιοτητες.....μα τι σας εχει πιασει πια???που πηγαν τα ωραια ,γλυκα και ευγενικα πεσιματα????:(

keep_walking
07-07-2008, 18:00
ειναι ωραιο να ειναι καποιος ευγενικος έτσι κ αλλιως, ομως ειναι ωραιο να ναι κ ευθύς κ να διεκδικει αυτο που του αρεσει....παντα υπάρχουν λεπτά ορια κ εκει νομιζω φαινεται κ η διαφορα...

Σοφο γιατι αποκλειεται να χασεις...γιατι αν δεν διεκδικησεις εισαι απο χερι χαμενος.
Η ζωη ειναι ενα δεντρο το οποιο πρεπει να απλωσεις το χερι για να κοψεις το καρπο.
Τωρα στην θεωρια με τα λογια χτιζω ανωγια και κατωγια.

anwnimi
07-07-2008, 18:32
Μ\'αρέσει το θέμα...και κυρίως ότι το αντιμετωπίζετε διασκεδαστικά! Άλλωστε έτσι πρέπει.
Να σας πειράξω λίγο. Χαίρομαι που ο Θεός με έπλασε γυναίκα :)))) Όχι ότι οι γυναίκες δεν τρώνε :)

Δύσκολη η απόρριψη αλλά σε μαθαίνει πράγματα επίσης. Αν όμως δε διεκδικεί κάποιος λόγω του φόβου της χυλόπιτας δεν υπάρχει περίπτωση να αποκτήσει και το αντικείμενο του πόθου του. Οπότε αξίζει τον κόπο...κι ας βγει σε χυλόπιτα...τι να κάνουμε. Τουλάχιστον αυτή είναι άπαχη:)

keep_walking
07-07-2008, 18:37
Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

Μου αρεσει αυτο...

anwnimi
07-07-2008, 18:39
Ταιριάζει και με τις χυλόπιτες κηπ :)

maria...
07-07-2008, 19:39
ευχομαι να μην ενοειτε εμενα χοντρη γιατι δεν ειμαι.ξεχασα να αναφερω και υψος λολ 1.70 και πολυ περιποιημενη μαλιστα και φενομαι 20 χρονων το πολυ αλλα εκτος την εμφανιση ξερω να τρελενω εναν αντρα που μια π.χ κουκλαρα δεν ξερει χριστο!!αυτα.

Absolut
07-07-2008, 22:27

προσωπικα δεν την εχω πεσει σε χοντρη απεριποιητη. Εσυ εχεις κανει τετοια αποπειρα κ απετυχε?

Έχω βγει και με χοντρές αλλά δε μου πήγαινε να το προχωρήσω και άλλωστε και αυτές δεν έδειξαν τίποτε σημάδια...
Και γενικά άμα λάχει ζητάω και τηλέφωνα από αυτές που δε μου αρέσουν...

Phil_85
07-07-2008, 22:39

Έχω βγει και με χοντρές αλλά δε μου πήγαινε να το προχωρήσω και άλλωστε και αυτές δεν έδειξαν τίποτε σημάδια...
Και γενικά άμα λάχει ζητάω και τηλέφωνα από αυτές που δε μου αρέσουν...

Ετσι ειναι φιλε τι να κανεις ειναι περιεργες πολλες γυναικες εχουν πολυ υψηλα στανταρς. Αφηστε που οι περισσοτερες αξιολογες ειναι πιασμενες. Εγω τωρα ειμαι σε φαση που μου αρεσει μια κοπελα 17 ετων (εγω ειμαι 22), τρελα ομως,την ειχα γνωρισει στο hi5 μενει στην πολη μου κ τωρα κανα μηνα περιπου δε μπαινει καθολου εχω χασει καθε επικοινωνια αν κ την εχω πετυχει εξω στην πολη μου κανα 2 φορες.(ηταν ομως με παρεα κ δε της μιλησα) Εχω τρελαθει δεν ξερω πως να επικοινωνησω μαζι της ειχαμε πει οτι θα βγαιναμε για καφε αλλα τωρα την εχω χασει.Απο τις πολλες χιλοπιτες πιστευω οτι δε θα γινει κατι μεταξυ μας, πιστευω οτι με κυνηγα γκαντεμια στο θεμα των σχεσεων.Μπορω να βρω το κινητο της απο μια φιλη της αδερφης μου που εχουμε ενα γεια, αλλα κ παλι ντρεπομαι ισως επειδη νοιωθω λιγο μεγαλος κ ισως μου φενεται οτι θα μπεμπεκισω αμα μπαινω στη διαδικασια να ψαξω το κινητο της. Εχετε κατι να μου προτεινετε?

anwnimi
08-07-2008, 01:20
Συγνώμη αλλά γιατί τόσος ρατσισμός για τις χοντρές; (δεν είμαι, αλλά γιατί;)

Θεοφανία
08-07-2008, 02:40
Λοιπόν.....να καταθέσω κάτι για το θέμα της χυλόπιτας.

Πιστεύω πως αν ένας άνθρωπος βλέπει πως κάνει προσπάθειες αλλά δεν γίνεται τίποτε με τιο αντίθετο φύλο, πρέπει πολύ απλά να αναζητήσει στον εαυτό του τι φταίει και όχι στους άλλους.
Η αυτογνωσία είναι σωτήρια τις περισσότερες φορές στη ζωή μας. Δεν μιλάω για θέμα εμφάνισης, αυτό πιστεύω πως τουλάχιστον στους άντρες είναι το τελευταίο. Μιλάω για θέμα προσέγγισης.

ΥΓ. Φίλη ανώνυμη, δυστυχώς υπάρχει μεγάλος ρατσισμός με τις παχύσαρκες γυναίκες, αλλά να σου πω την αλήθεια, εγώ τους καταλαβαίνω τους άντρες τουλάχιστον σε αυτό το σημείο....

anwnimi
08-07-2008, 02:44
Με στενοχωρεί όμως όταν ακούω άντρες να μιλάνε έτσι. Χοντρή=άσχημη=τίποτα Ίσως γιατί η μαμά μου και 2 καλές μου φίλες είναι αρκετά στρουμπουλές.

Θεοφανία
08-07-2008, 02:51
Έχεις δίκιο, αλλά σκέψου κάτι. Αν δεν αγαπήσουμε εμείς τον εαυτό μας ,δεν θα τον αγαπήσει κανείς. Δεν σου μιλάω για ανθρώπους που έχουν προβλήματα υγείας και παχαίνουν, αλλά γι αυτούς που είναι επιλογή τους.....

anwnimi
08-07-2008, 03:04
Ναι σωστά. Αυτό που νιώθεις για σένα αυτό εκπέμπεις και προς τους άλλους. Απλά δε μ\'αρέσει η προκατάληψη την οποία δε μ\'αρέσει να πιάνω ασυνείδητα τον εαυτό μου να έχει κάποιες φορές επίσης

Phil_85
08-07-2008, 03:06
anonimi εσυ τα εχεις φτιαξει με πολλους χοντρους?

anwnimi
08-07-2008, 03:14
Όχι αλλά δεν πήρα το κινητό κανενός για καβάντζα

Θεοφανία
08-07-2008, 03:17
Originally posted by anwnimi
Ναι σωστά. Αυτό που νιώθεις για σένα αυτό εκπέμπεις και προς τους άλλους. Απλά δε μ\'αρέσει η προκατάληψη την οποία δε μ\'αρέσει να πιάνω ασυνείδητα τον εαυτό μου να έχει κάποιες φορές επίσης

Σίγουρα υπάρχει προκατάληψη, αλλά να σου δώσω ένα άλλο παράδειγμα. Θα κοίταζες ποτέ έναν άντρα που έχει τριάντα κιλά παραπάνω, είναι μονίμως ατημέλητος και ντύνεται σαν κλόουν? Πιστεύω πως όχι. Εκεί λοιπόν δεν μπορώ να ακούω για προκατάληψη απέναντι στις παχουλές και ατημέλητες γυναίκες. Όλα στη ζωή είναι επιλογή....

anwnimi
08-07-2008, 03:20
Βασικά να εξηγήσω...είπα ότι πιάνω κι εγώ τον εαυτό μου με προκαταλήψεις ως προς την εξωτερική εμφάνιση.

Δε μ\'αρέσει όμως να κοροϊδεύουμε κάποιον λόγω εξωτερικής εμφάνισης ή να τον υποτιμούμε γενικότερα. Άλλο δεν επιλέγω κάποιον ως σύντροφο και άλλο τον χλευάζω στο δρόμο, παίζω παιχνίδια μαζί του, τον χρησιμοποιώ για να ανέβει το ηθικό μου...

anwnimi
08-07-2008, 03:22
Ακριβώς αυτό λέω Θεοφανία. Δεν τον επιλέγω αλλά δεν τον χρησιμοποιώ κιόλας...

Θεοφανία
08-07-2008, 03:28
Αυτό εννοείται και όποιο το κάνουν είναι τουλάχιστον ....ζωντανά! Εγώ γενικά είμαι υπέρ της εξωτερικής εμφάνισης, αλλά έχω και φίλους με πολλά κιλά και σχέση όπου στην πορεία παχυνε αλλά αδυνάτισε.....Άλλο να μην επιλέγεις έναν παχουλό ή μια παχουλή για σύντροφο και άλλο να τον εμπαίζεις μόνο και μόνο από δικά σου κόμπλεξ.....

Phil_85
08-07-2008, 03:32
Όχι αλλά δεν πήρα το κινητό κανενός για καβάντζα

ti ennoeis oti den pires to kinito kanenos gia kavatza?
Eides oute esena se elkioun oi xontroi. Κ δεν ειπε κανενας οτι κοροιδευουμε τους παχυσαρκους απλα δε τους θελουμε για συντροφους μας. Υπαρχουν κ τυποι βεβαια που γουσταρουν χοντρουλες. Δεν ειπα οτι με χαλανε πχ 5-10 κιλα πανω απο το κανονικο αλλα απο εκει κ περα αν δεν τηθεται θεμα υγειας, ειναι ελειψη αυτοσεβασμου.

anwnimi
08-07-2008, 04:00
Phil το \"δεν πήρα το κινητο κανενός για καβάντζα\" πήγαινε στον Absolut που είπε κάτι παρόμοιο. Όσον αφορά το ότι δε με ελκύουν οι χοντροί το παραδέχτηκα. Όπως μπορεί να μη με ελκύουν οι κατάξανθοι ή οι μπρατσωμένοι ή οι πολύ κουλ... Μπορεί όμως γνωρίζοντας ένα τέτοιο άτομο στην πορεία να αλλάξω γνώμη. Όπως κι εγώ μπορεί να μην αρέσω σε πολλούς. Το θέμα ρατσισμού όμως δεν πάει απλά στο προσωπικό γούστο του καθενός-νομίζω πως εξήγησα τη διαφορά

Τερέζα
08-07-2008, 10:35
Originally posted by maria...
π.χ κουκλαρα δεν ξερει χριστο!!αυτα.

Νομίζεις...φυσικα και ξερει και μαλλον καλυτερα απο τον καθενα...και σκεψου το μονο με βαση των καθημερινων ευκαιριων που εχει......και παραλληλα με αυτο να σου πω πως γενικοτερα ο καθε ανθρωπος εχει τον δικο του τροπο!Επισης δεν μου αρεσουν οι χαρακτηρισμοι που διαβαζω γιατι τους θεωρω αδικους(πχ.χοντρες,ασχημες, η κουκλαρα δεν ξερει Χριστο).

maria...
08-07-2008, 11:37
παιδια εγω σαν μανα και με το υψος μου πλεον δεν λεγομαι χοντρη αλλα ουτε και αδυνατη. Πριν 5 μηνες ομως ειμουν χοντρουλα αλλα δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα. Και μαλιστα ο αντρας που παντρευτικα ειναι 125 κιλα και ειναι πανεμορφοςκαστανοξανθος με γαλαζια ματια και τεραστιες πλατες. Γουστα ειναι αυτα τι να πω.Καλυτερα ειναι καποιος να ειναι αδυνατος και για λογους υγειας και εμφανισης αλλα οποιος δεν ειναι δλδ ειναι αχρηστος?Ισα ισα εγω νιωθω περισσοτερη ασφαλια κοντα σε ενα μεγαλοσωμο παχουλο αντρα κλπ λολ

Θεοφανία
08-07-2008, 12:17
Originally posted by Τερέζα

π.χ κουκλαρα δεν ξερει χριστο!!αυτα.

Νομίζεις...φυσικα και ξερει και μαλλον καλυτερα απο τον καθενα...και σκεψου το μονο με βαση των καθημερινων ευκαιριων που εχει......και παραλληλα με αυτο να σου πω πως γενικοτερα ο καθε ανθρωπος εχει τον δικο του τροπο!Επισης δεν μου αρεσουν οι χαρακτηρισμοι που διαβαζω γιατι τους θεωρω αδικους(πχ.χοντρες,ασχημες, η κουκλαρα δεν ξερει Χριστο).

Τερέζα, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.....κυκλοφορεί ένας μύθος ότι οι ωραίες γυναίκες είναι ψυχρές στο κρεββάτι, αλλά εγώ πιστεύω ακριβώς το αντίθετο. Όταν μια γυναίκα είναι όμορφη και νιώθει άνετα με τον εαυτό της, λειτουργεί πολύ καλύτερα και στο σεξ..........

Τερέζα
08-07-2008, 12:43
Originally posted by Θεοφανία

Τερέζα, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.....κυκλοφορεί ένας μύθος ότι οι ωραίες γυναίκες είναι ψυχρές στο κρεββάτι, αλλά εγώ πιστεύω ακριβώς το αντίθετο. Όταν μια γυναίκα είναι όμορφη και νιώθει άνετα με τον εαυτό της, λειτουργεί πολύ καλύτερα και στο σεξ..........

αν πιασουμε το θεμα Θεοφανια μου τι λενε για τις ωραιες γυναικες...αστο...θα ξημερωσουμε...εχω ακουσει τα παντα...αλλα με τα σωστα επιχειρηματα ολα διορθωνονται....και στην τελικη ειναι αυτο ακριβως που ειπες...\'Όταν μια γυναίκα είναι όμορφη και νιώθει άνετα με τον εαυτό της, λειτουργεί πολύ καλύτερα και στο σεξ....\' και οχι μονο!Αλλα να σου πω κατι???Το χειροτερο που λενε ειναι οτι οι ωραιες ειναι απλησιαστες..μεγα λαθος.....απλα απο τα τοσα που ακουγονται υπαρχει επιφυλαξη απο τους ανδρες....Επισης το πιο γελιο...το οποιο το ακουω μονο απο αλλες κοπελες....οταν μια κοπελα ειναι φυσιολογικα αδυνατη...ταυτοχρονα της κολλανε την ταμπελα της ανορεξικης κοκκαλιαρας....:(

maria...
08-07-2008, 12:53
Τερεζα εσυ εισαι ωραια και θηγεσε? Αποδειξετο λεω να ανεβασουμε ολες φωτο να δουμε ποια ειναι ωραια και πια οχι λολ

Τερέζα
08-07-2008, 13:01
Τερεζα εσυ εισαι ωραια και θηγεσε? Αποδειξετο λεω να ανεβασουμε ολες φωτο να δουμε ποια ειναι ωραια και πια οχι λολ
δεν θιγομαι Μαρακι μου και φυσικα δεν εχω να αποδειξω τπτ και σε κανεναν παρα μονο στον εαυτο μου!!!!;)
Απο κει και περα ομως οπως ειπα και πιο πανω μερικες εκφρασεις τις θεωρω αδικες....αν ο καθενας μας αισθανεται καλα με τον εαυτο του ας μεινει εκει..γιατι ειναι κερδισμενος!!!!!!!!:)

maria...
08-07-2008, 13:09
λολ οκ πλακα εκανα :))

Τερέζα
08-07-2008, 13:15
λολ οκ πλακα εκανα :))
δεν αντιλεγω!!!!!!!!!!!!!;)

Absolut
08-07-2008, 20:02
Phil το \"δεν πήρα το κινητο κανενός για καβάντζα\" πήγαινε στον Absolut που είπε κάτι παρόμοιο. Όσον αφορά το ότι δε με ελκύουν οι χοντροί το παραδέχτηκα. Όπως μπορεί να μη με ελκύουν οι κατάξανθοι ή οι μπρατσωμένοι ή οι πολύ κουλ... Μπορεί όμως γνωρίζοντας ένα τέτοιο άτομο στην πορεία να αλλάξω γνώμη. Όπως κι εγώ μπορεί να μην αρέσω σε πολλούς. Το θέμα ρατσισμού όμως δεν πάει απλά στο προσωπικό γούστο του καθενός-νομίζω πως εξήγησα τη διαφορά

Τα ραντεβού αυτά ήταν από net-dating και δεν ήξερα ότι θα ήταν χοντρές.

ΥΓ Phil άμα την ξαναπετύχεις έξω πήγαινε προσπάθησε να πας να της μιλήσεις και μην πάρεις από τρίτους το κινητό.Όσο μπορεί να μετράει η γνώμη μου σε τέτοια...

Adzik
08-07-2008, 21:53
Originally posted by keep_walking
Σε καλο δρομο εισαι...εγω χωρισα και δεν προσπαθω καν...γιατι φοβαμαι την απορριψη.

κιπακο....αχ κριμα....
λυπαμαι πολυ...θυμαμαι που ησουν τοοσο ερωτευμενοσ...τι συνεβη?...

keep_walking
08-07-2008, 22:58
Βασικα δεν θελω να το συζητησω αυτο...θα το κρατησω για μενα...απλως δεν υπηρχε μελλον και σιγουρα υπηρχε εντονη φθορα.
Χωρισα απο πρωτοβουλια μου οποτε μαλλον αυτος που πληγωθηκε περισσοτερο ειναι η κοπελια...ειμαστε ακομα φιλοι.
Ευχαριστω Adzik...

maria...
08-07-2008, 23:13
Εγω παλι πρωτη φορα βγηκα μεσο νετ με καποιον και η αληθεια ειναι οτι τον ερωτευτικα για μια εβδομαδα. Ο τυπος ηθελε μονο σεξ και δεν πηγενε αλλο 3 φορες βγηκαμε και ξεκοψαμε μετα