PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?

Νικος Κ.
09-01-2014, 19:12
Συγνωμη γι'αυτην την ερωτηση και συγνωμη εαν γινομαι ασεμνος. Ειναι πραγματικα ενα συχνο θεμα συζητησης των εφηβων για το μεγεθος των μοριων. Θελοντας να λυσω αποριες και δικες μου και φιλων μου καθως και οσων αλλων εχουν αποριες και ντρεπονται να ρωτησουν θα ηθελα να κανω τις εξης ερωτησεις.

Ποσο ειναι το φυσιολογικο μεγεθος του μοριου του αντρα?
Παιζει ρολο στην σεξουαλικη ζωη και εαν ναι μονο ψυχολογικα ή και στην πραξη?

Ρωταω γιατι εχει αμμεση σχεση με την ψυχολογια πιστευω ο καθενας καταλαβαινει γιατι.

Θα ηθελα και γνωμες γυναικων και οχι μονο ανδρων.

Ευχαριστω πολυ!

invisiblebullet
09-01-2014, 19:25
O Enrique Inglesais εχει δηλωσει οτι εχει μικρο μοριο αλλα αυτο δεν τον εμποδιζει να εχεει εκατομυρια θαυμαστριες ισως επειδη ειναι διασημος και με λιγο ψαξιμο στο γγογλε θα βρεις την απαντηση π ψαχνεις...

Νικος Κ.
09-01-2014, 19:29
Θελω γνωμες γυναικων και ανδρων κτι σαν ερευνα στο google δεν θα βρεις παρα μονο γιατρικες εξηγησεις. Τι να τις κανεις αυτες καλυτερες οι γνωμες.

invisiblebullet
09-01-2014, 19:32
μια συμβουλη π ποιανει ειναι να φας 2 κουταλιες μελι κ θα σου γινει τουμπανο ^^

Νικος Κ.
09-01-2014, 19:39
μια συμβουλη π ποιανει ειναι να φας 2 κουταλιες μελι κ θα σου γινει τουμπανο ^^

Εχω ακουσει για μελι και καρυδια! Πρεπει οντως να πιανει αλλα δεν λεω για την στηση λεω για μεγεθος!

Pandemonium
09-01-2014, 20:04
Ο γυναικειος κολπος λενε οτι εχει 7-9 εκατοστα μηκος ΑΛΛΑ ειναι πολυ ελαστικος και μεταβαλλει το μεγεθος/μηκος του προφανως για να μπορεσει να γεννησει κιολας οποτε μεταβαλλεται αναλογα με το μεγεθος που θα μπει αρα δεν υπαρχει ενα συγκεκριμενο μεγεθος πεους που ειναι σιγουρο οτι θα ικανοποιησει καθε γυναικα.

Για αυτο σιγουρα θα εχεις ακουσει δεν εχει σημασια ποσο την εχεις αλλα ο τροπος που την χειριζεσαι χαχαχα, ενα φυσιολογικο πεος σε στυση ειναι απο 12 εκατοστα εως 16, κατω απο 10 χαρακτηριζεται μικροφαλλια.

Αν θελεις να ευχαριστησεις μια γυναικα για την πρωτη σου φορα μην αγχωνεσαι για τετοια πραγματα,πηγαινετο σιγα σιγα εξερευνηστε ο ενας το σωμα του αλλου, παιξτε, δες ποια ειναι τα ευαισθητα της σημεια και οσο πιο πολυ σεξ κανετε ολο και καλυτερο θα γινεται πιστεψε με.

Νικος Κ.
10-01-2014, 00:09
Οχι δεν ρωταω για προσωπικες συμβουλες ρωταω απλα για να λυθουν γενικες αποριες γιατι αφορα πολλους νεους (οχι πως εμενα δεν με αφορα)! Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

αλεξανδρος_77
10-01-2014, 00:27
αν θες να διαπιστοσεις αν μετραει το μεγεθος πες της σκυψε ευλογιμενη κ εκει που δε βλεπει χρησιμοποιησε μια μεγαλη πλαστικη κ μετα ρωτησε τη αν ειδε διαφορα

:D:D

μυσπ
10-01-2014, 02:43
Καλα φιλε μου ειμαι γυναικα κ πρεπει να σου πω οτι η πραγματικα σωστη γυναικα δεν ενδιαφερεται για το μεγεθος

ΧωρίςΣκιά
10-01-2014, 05:03
Συγνωμη γι'αυτην την ερωτηση και συγνωμη εαν γινομαι ασεμνος. Ειναι πραγματικα ενα συχνο θεμα συζητησης των εφηβων για το μεγεθος των μοριων. Θελοντας να λυσω αποριες και δικες μου και φιλων μου καθως και οσων αλλων εχουν αποριες και ντρεπονται να ρωτησουν θα ηθελα να κανω τις εξης ερωτησεις.

Ποσο ειναι το φυσιολογικο μεγεθος του μοριου του αντρα?
Παιζει ρολο στην σεξουαλικη ζωη και εαν ναι μονο ψυχολογικα ή και στην πραξη?

Ρωταω γιατι εχει αμμεση σχεση με την ψυχολογια πιστευω ο καθενας καταλαβαινει γιατι.

Θα ηθελα και γνωμες γυναικων και οχι μονο ανδρων.

Ευχαριστω πολυ!

Νικο , οι έλληνες είναι 2 με το πιο μικρό μόριο στην Ευρώπη μετα τους Κινέζους , μπορεί να το παίζουμε καμάκι και greek lover αλλα τα φαινόμενα απατούν ^^ , ενδεχωμένος έχεις άγχος με τον εαυτό σου , άμα έχεις κιλά παραπάνω το λύπος κρίβει το πέος ,δεν έχεις απολύτος κανένα πρόβλημα

Θεοφανία
10-01-2014, 10:46
Σε λίγο θα δούμε εδώ μέσα θέμα με τίτλο: "Ποια η γνώμη σας για τα παλ κραγιόν;?
Ελεος δηλαδή με τόσα άκυρα.

Νικος Κ.
10-01-2014, 14:41
"Ποια η γνώμη σας για τα παλ κραγιόν;

Εαν αυτο το θεμα δεν εχει αμεση θεση με την ψυχολογια τοτε τι εχει?