PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ

zoltar
03-09-2012, 05:19
Τις συχαίνομαι γιατι εχουν τουπέ, ειναι πωλήτριες με 3,60Ε και εχουν υφος, βγαινουν 4-4 και κάνουν οτι δεν γουσταρουν, ειναι μαυρη φτωχολογιά και κάνουν τσαρκες σε ακριβές περιοχές, θα γυρίσουν σε ενα διαμερισματάκι 50 τ.μ, & θα στειλουν 78 μυνηματα, μιλανε πολυ, πανε γυμναστηριο και μετα δεν πανε γυμναστηριο, τα λενε ολα στη μαμμα τους, κλαινε, γελανε, θυμωνουν, στραβωνουνε, εχουνε μουτρα, δεν ξερουνε την τυφλα τους, θελουνε και δεν θελουνε να κανουν παιδι, ειναι αναποφασιστες, δεν τις νοιαζει για κανένα, νομιζουν οτι πληγώνονται ενω δεν εχουν συναισθηματικη νοημοσύνη, αγαπάνε τον θείο τους και εχουν πεσει θυματα παιδοφιλίας στα εννεα τους........... μενουν σε εργατικες κατοικίες και στην εκάλη, ανησυχουν γιατι δεν τους δινει κανεις σημασία και τα λενε μεταξυ τους, η καθαριοτητα των αποκρυφων "πολυτιμων" σημειων ειναι υψιστης σημασιας. Ειναι φτωχολογια με ολη την σημασια της λεξεως.
αυτά.....

No fat chicks are allowed entry on premices

Ναταλία89
03-09-2012, 09:41
Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι..και να φανταστω εισαι Ελληνας? ή μαλλον λιγη σημασια εχει αυτο.. τα βλεπεις νομιζω λιγο λαθος τα πραγματα. Οτι καποιες γενιες εχουν ψιλοξεφυγει το πιστευω και εγω αλλα μην τους βαζεις ολους στο ιδιο καζανι..αν σε ενοχλουνε 'αυτες' που αναφερεις παραπανω μην ασχολεισαι μαζι τους..
γιατι απο οσο εχω δει ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΕΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ με ενα ποσοστο 2% να ψαχνει κατι διαφορετικο..

Θεοφανία
03-09-2012, 12:12
Μας σιχαίνεσαι που μας σιχάινεσαι, γράφτο τουλάχιστον σωστά μη μας βγάλεις κανένα μάτι.......:ΡΡΡ

λιλιουμ
03-09-2012, 12:26
Το χουμε πει οτι εισαι ταλεντο!! ΑΥτο θα μπορουσε να ηταν εξαιρετικο ποιημα!!

ioannis2
03-09-2012, 12:33
πες μας τι πόνος σε φέρνει εδώ...

Gogo23
03-09-2012, 16:39
καλησπερα σε ολους!το μονο που εχω να πω ειναι οτι θα συμφωνησω απολυτα με τη φιλη ναταλια89 προσθετοντας οτι οτιδηποτε δν μας γουσταρει απλα το διαγραφουμε και γενικοτερα το αποφευγουμε!!!εγω ειμαι ελληνιδα και ειμαι πολυ περηφανη γι αυτο!δν ξερω αν ο φιλος που το εγραψε ειναι ελληνας και δν με αφορα!και ανηκω σε αυτες που δν εχω τα τοσα κομπλεξ τα οποια αναφερονται!και δν τα εχουν οι ....ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ αυτα,τα εχουν καποια ποσοστα γυναικων!!!οποτε χαλαρωστε λιγο ολοι οσοι σκεφτεστε ετσι!γιατι υπαρχουν και γυναικες οι οποιες ειναι και δυναμικες κ δν περιμενουν το πορτοφολι κανενος,ειναι πιστες,εργατικες και οσο κ αν ακουγεται παραξενο μπορουν να στεκονται κυριες σε οποιαδηποτε κατασταση!!!!!!!!γι αυτο ας ψαχνει ο καθενας να βρει αυτο θελει!αλλα με το ρατσισμο και με κολλημενες μαλακιες στο κεφαλι δν παμε μπροστα!να προσεχετε ολοι!

nflu
03-09-2012, 19:44
....ενω οι ελληνες ειναι και γαμω τα παιδια!!!! χαχαχα
σορυ αλλα σαν λαος εχουμε ξοφλησει...γυναικες αντρες..απλα εσυ παρατηρεις μονο τις γυναικες..... :)

Blue1
03-09-2012, 19:59
ειναι γεγονος ότι στις δύσκολες αυτες εποχές αλλά και όσο υπαρχει ο κοσμος, οι περισσοτεροι , άντρες, γυναικες να φτιαχτουν ψαχνουν. Οσο μεγαλύτερο πακετο έχει ο/η άλλος/η τοσο το καλύτερο. That's life. Kαποιοι και καποιες παντως τα καταφερνουν. Παιρνουν αυτο που θέλουν. Καποιοι άλλοι, όπως ο γραφων, αρέσκονται στο να βριζουν όσες θέλουν και δεν τους καθονται.

sball
04-09-2012, 00:24
Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

zoltar
04-09-2012, 02:05
Μας σιχαίνεσαι που μας σιχάινεσαι, γράφτο τουλάχιστον σωστά μη μας βγάλεις κανένα μάτι.......:ΡΡΡ

σας σιχάινομαι λοιπόν!

zoltar
04-09-2012, 02:35
και για τις μουστακαλούδες συντοπίτισες εχω διαφορετική γνωμη "ΙΩΑΝΝΗ" θα στην πω κάποια αλλη φορα στα κυπραίικα, κατι σαν τον Μιχάλη Βιολάρη να τραγουδάει το "εσσέ βερεβέ.....κλπ" οταν ειμαι ξεμέθυστος, υπομονή μέχρι τότε.....πίεν κρασσιν ναχεις ζωη

ΝΑΣΟΣ Β.
04-09-2012, 03:23
Ενα στιχο παραθετω απο τρυπες "Δεκατρείς όροφους πάνω απ' τη γη
φόβοι και ψίθυροι για ανώμαλη προσγείωση
Άτυχο πάρτυ, σκάρτη μουσική
και το κρασί έτσι γρήγορα μας τέλειωσε¨"

ioannis2
04-09-2012, 08:17
και για τις μουστακαλούδες συντοπίτισες εχω διαφορετική γνωμη "ΙΩΑΝΝΗ" θα στην πω κάποια αλλη φορα στα κυπραίικα, κατι σαν τον Μιχάλη Βιολάρη να τραγουδάει το "εσσέ βερεβέ.....κλπ" οταν ειμαι ξεμέθυστος, υπομονή μέχρι τότε.....πίεν κρασσιν ναχεις ζωη

Χα χα χα χα.... περιμένω να σ ακούσω, θα χει ενδιαφερον!
απόψε θα πιω ενα κρασάκι στο πανηγυρι που εμμέσως αναφερεις στην τελευταια σου φραση, θα πιώ και στην υγεια σου χα χα χα
Όπως σου λεει πιο πάνω η Μπλού, κάποιοι παίρνουν αυτο που θέλουν και προσθέτω το παίρνουν και χωρίς ιδαίτερη δυσκολία. Κάποιοι αλλοι χρειαζεται να παλέψουν και δεν ειναι βεβαιο οτι θα τα καταφερουν. Ειναι αναλογο με τα βιώματα και το χαρακτηρα που κουβαλας. Αν αντιμετωπιζεις δυσκολια στις διαπροσωπικες σχεσεις, κομπλάρεις και βγάζεις ντροπαλοσύνη, κατασταση που σου διαμορφωθηκε όταν ησουν μικροτερος ενώ στο παρελθον οι διαπροσωπικες επαφες με το αλλο φυλο ήταν εκ του μακροθεν ή σχεδον ανυπαρκτες κι αρα δεν ξερεις πως να πλησιασεις τα πραγματα δε θα σου ειναι ευκολα.

nflu
04-09-2012, 08:26
Γιαννη μου καλημερα!
ο zoltar..δεν βγαζει ντροπαλοσυνη...βγαζει σιχασια...
ειναι αυτο το σιχαινομαι και με αηδιαζεις και μου βγαζεις μια φτηνια.....αλλα στην πραγματικοτητα εσενα γουσταρω για γκομενα..αλλιως δεν θα ασχολιομουν καν μαζι σου....
αλλιως υπαρχουν κοριτσια ενα σωρο...που καμμια σχεση δεν εχουν με φτηνιες αλλα πρεπει να εχεις και ματια για να τα δεις και να τα ποθησεις..
ο νοων νοητω....
η παροιμια λεει πολυ σοφα...ομοιος στον ομοιο κι η κοπρια στα λαχανα...
ή κατα το αρχαιοτερον......ομοιος ομοιω αει πελαζει....:)

ioannis2
04-09-2012, 08:52
Γιαννη μου καλημερα!
ο zoltar..δεν βγαζει ντροπαλοσυνη...βγαζει σιχασια...
ειναι αυτο το σιχαινομαι και με αηδιαζεις και μου βγαζεις μια φτηνια.....αλλα στην πραγματικοτητα εσενα γουσταρω για γκομενα..αλλιως δεν θα ασχολιομουν καν μαζι σου....Σωστο. Αμα δεν τα καταφερνει να πλησιασει βγαζει αυτη τη συμπεριφορα. Δε σημαινει όμως ότι δεν ποθει την κοπέλα ούτε απαραιτητα οτι αυτη θα ειναι δυστυχισμενη μαζι του.
αλλιως υπαρχουν κοριτσια ενα σωρο...που καμμια σχεση δεν εχουν με φτηνιες αλλα πρεπει να εχεις και ματια για να τα δεις και να τα ποθησεις..Και να τα ποθησεις και μετα να τα πλησιασεις δε σου δινουν πάντα την ευκαιρια. Πολλες ειναι αυτες που απορριπτουν αμα δεν τους κανει εντυπωση το πως τις πλησιαζεις. Καποιος που γοητευει με τον τροπο που πλησιαζει δε σημαινει ότι θα τις κανει ευτυχισμενες
ο νοων νοητω....
η παροιμια λεει πολυ σοφα...ομοιος στον ομοιο κι η κοπρια στα λαχανα...
ή κατα το αρχαιοτερον......ομοιος ομοιω αει πελαζει....:)Συνηθως ποθούμε τα αντίθετα!

Καλή σου μέρα!
Εν τελει, ας βοηθησει τον εαυτο του να βελτιωθει, αυξανει τις πιθανότητες. Δεν φταιει αποκλειστικα το άλλο φυλο.
Ωστοσο η σιχασια του μπορει να ναι επιφανειακή, δεν ξερεις ποτε τι κρυβει μεσα του ο αλλος. Το ανακαλύπτεις αμα τον πλησιασεις από κοντα.

nflu
04-09-2012, 09:50
Καλή σου μέρα!
Εν τελει, ας βοηθησει τον εαυτο του να βελτιωθει, αυξανει τις πιθανότητες. Δεν φταιει αποκλειστικα το άλλο φυλο.
Ωστοσο η σιχασια του μπορει να ναι επιφανειακή, δεν ξερεις ποτε τι κρυβει μεσα του ο αλλος. Το ανακαλύπτεις αμα τον πλησιασεις από κοντα.
Το σωστο ομως ειναι να πλησιαζεις και να δινεις ευκαιριες σε ανθρωπους που εχουν κοινα στοιχεια με σενα...ετσι φτιαχνονται σωστες σχεσεις.
σκεψου Γιαννη ενα καλο παιδι (και εννοω καλοψυχο ,ευγενικο κλπ) να θελησει και να κανει σχεση με ενα ατομο σκληρο,που τα υπολογιζει ολα με βαση το συμφερον..εκμεταλλευεται τους αλλους κλπ (στοιχεια που προσδιοριζουν χοντρικα ενα << κακο>> παιδι )
ποια θα ειναι η καταληξη....σχεσεις που βλεπουμε καθημερινα γυρω μας που το κουπι της σχεσης το τραβαει μονο ο ενας κι οσο αντεξει....και η καταληξη ειναι γνωστη....
μπορει λοιπον κατι να φαινεται γοητευτικο αλλα οταν ειναι κενο περιεχομενου και εμεις εχουμε περιεχομενο..αργα ή γρηγορα θα μας ξενερωσει...το λιγοτερο....
να πω επισης οτι γενικα τα ατομα που σκεφτονται το συμφερον τους πρακτικα και υπολογιστικα....γενικα επιδιωκουν να κανουν σχεσεις σοβαρες με <<καλα παιδια>> οταν αποφασιζουν να καταληξουν σε ενα συντροφο...γιατι βεβαια σκεφτονται την παρτη τους και τι θα την εξυπηρετησει καλυτερα.....
για να αναφερθω παλι στις γυναικες...η επιλογη ενος συντροφου <<κακου παιδιου >> μπορει να δικαιολογηθει μονο αν εισαι εντελως απειρη...ή αν εισαι χαζογκομενα....
λοιπον σκεψου....σαν αντρας γιατι να θες μια χαζογκομενα...και αν τελικα την αποκτησεις ..ποσο θα σου βγει αυτο σε καλο σε βαθος χρονου....

λιλιουμ
04-09-2012, 09:58
Το σωστο ομως ειναι να πλησιαζεις και να δινεις ευκαιριες σε ανθρωπους που εχουν κοινα στοιχεια με σενα...ετσι φτιαχνονται σωστες σχεσεις.
σκεψου Γιαννη ενα καλο παιδι (και εννοω καλοψυχο ,ευγενικο κλπ) να θελησει και να κανει σχεση με ενα ατομο σκληρο,που τα υπολογιζει ολα με βαση το συμφερον..εκμεταλλευεται τους αλλους κλπ (στοιχεια που προσδιοριζουν χοντρικα ενα << κακο>> παιδι )
ποια θα ειναι η καταληξη....σχεσεις που βλεπουμε καθημερινα γυρω μας που το κουπι της σχεσης το τραβαει μονο ο ενας κι οσο αντεξει....και η καταληξη ειναι γνωστη....
μπορει λοιπον κατι να φαινεται γοητευτικο αλλα οταν ειναι κενο περιεχομενου και εμεις εχουμε περιεχομενο..αργα ή γρηγορα θα μας ξενερωσει...το λιγοτερο....
να πω επισης οτι γενικα τα ατομα που σκεφτονται το συμφερον τους πρακτικα και υπολογιστικα....γενικα επιδιωκουν να κανουν σχεσεις σοβαρες με <<καλα παιδια>> οταν αποφασιζουν να καταληξουν σε ενα συντροφο...γιατι βεβαια σκεφτονται την παρτη τους και τι θα την εξυπηρετησει καλυτερα.....
για να αναφερθω παλι στις γυναικες...η επιλογη ενος συντροφου <<κακου παιδιου >> μπορει να δικαιολογηθει μονο αν εισαι εντελως απειρη...ή αν εισαι χαζογκομενα....
λοιπον σκεψου....σαν αντρας γιατι να θες μια χαζογκομενα...και αν τελικα την αποκτησεις ..ποσο θα σου βγει αυτο σε καλο σε βαθος χρονου....

αχ βρε φλου!!!!!! τι ωραια να ακους να μιλαει και η λογικη που και που!!!!!!!!! Εγω δεν ηθελα να απαντησω σοβαρα σε αυτο το θεμα, γιατι το εχω κανει στο παρελθον σε παρομοια θεματα και παντα πεφτει η απαντηση στο κενο..!! Να προσθεσω μονο στα λεγομενα σου, οτι εχω παρατηρησει οτι οι ανθρωποι που μισουν τους αλλους ανθρωπους η συκεκριμενη ομαδα ανθρωπων και ριχνουν τα βασανα τους σε αυτους, ειναι μονο και μονο γιατι δεν νιωθουν καλα με τον εαυτο τους.. Και στην περιπτωση του ζολταρ επιβεβαιωνεται...

nflu
04-09-2012, 10:04
αχ βρε φλου!!!!!! τι ωραια να ακους να μιλαει και η λογικη που και που!!!!!!!!! Εγω δεν ηθελα να απαντησω σοβαρα σε αυτο το θεμα, γιατι το εχω κανει στο παρελθον σε παρομοια θεματα και παντα πεφτει η απαντηση στο κενο..!! Να προσθεσω μονο στα λεγομενα σου, οτι εχω παρατηρησει οτι οι ανθρωποι που μισουν τους αλλους ανθρωπους η συκεκριμενη ομαδα ανθρωπων και ριχνουν τα βασανα τους σε αυτους, ειναι μονο και μονο γιατι δεν νιωθουν καλα με τον εαυτο τους.. Και στην περιπτωση του ζολταρ επιβεβαιωνεται...
νομιζω πως ετσι ειναι ! :)

Lacrymosa
04-09-2012, 11:21

χαχαχα πες μας τι πινεις εσυ κ δεν μας δινεις, τα χεις χαμενα ανησυχω για σενα! Ωπα!

Λοιπον αγαπητε θεματοθετη αν σου εγραφα επακριβως τι σκεφτομουνα καθως διαβαζα το αριστουργημα αυτο κ αποσταγμα αληθινης σοφιας, πιθανον να ετρωγα κ παρατηρηση. Κ επειδη δεν εισαι κ ατομο εκτιμησης ωστε να πω οτι "οκ, μπορει να εφαγα παρατηρηση, αλλα τουλαχιστον διαφωνησα κ εβρισα ατομο αξιολογο κ π εκτιμω", θα αρκεστω να πω απλα 2 παροιμιες π ελπιζω να εισαι σε θεση να καταλαβεις
1) Να τανε η ζηλια ψωρα, θα κολλαγε ολη η χωρα.
2) Οσα δεν φτανει η αλεπου τα πανει κρεμασταρια.

Κ ο νοων νοειτω! καλημερα σε ολους καλη υγεια να χουμε! χαχα

Lacrymosa
04-09-2012, 11:22
Μ αρεσει π καθεστε κ του απανταντε σοβαρα.. θαρρεις κ θα πιασει τοπο η γραφη σας.. αφου φαινεται εξαρχης οτι δεεεν.....

Θεοφανία
04-09-2012, 11:53

...άλλο ένα ΝΕΟ μέλος με κληρονομικό χάρισμα που ξέρει ότι ο γιάννης είναι από Κύπρο και σε άλλο θέμα βρίζει τον κρίνο και τη...Θεοδοσία.
Κατά τα άλλα απορώ και γω με όσους απάντησαν σοβαρά σε αυτό το νήμα.

BrokeN_DoLL
04-09-2012, 13:28
τι απωθημενα Θεε μου......

O_Synestalmenos
05-09-2012, 19:06
Πως να μη τις συγχαινεσε όταν αχνοφαίνετε το μουστάκι-(-κληρονομιά της παλιας χωριάτισσας Ελληνίδας) και τη τριχωτή ελιά στο μάγουλο!!!!!
Πάντως, κατι Ρώσοι,Βούλγαροι και ένας Πολώνος φίλοι μου μού έχουν επιβεβαιώσει οτι στη χώρα τους οι γυναίκες είναι πολύ προχωρημένες. Και με αυτό εννοώ οτι ξέρουν να εκφράζουν τον εαυτό τους. Εκει λένε θα δεις πολλές γυναίκες με διαφορετικά χρώματα μαλλιών πέρα του-πλέον αρχαίου- Μαύρου/καστανά/ξανθιά, τατουάζ, πιο "ελαφρό" ντύσιμο, και μεγαλύτερη ποικιλία στα χρώματα μαλλιών. Εδώ οι Ελληνίδες το μόνο που κάνουν είναι να καπνίζουν αβέρτα :confused:

nflu
05-09-2012, 22:14
Ευτυχως λοιπον υπαρχουν στην Ελλαδα πολλες ρωσιδες και πολλες βουλγαρες... :)
οποιος δεν γουσταρει τις ελληνιδες μπορει να βολευτει ευκολοτατα!!!

zoltar
06-09-2012, 01:45
Δυστυχώς εδώ (στο forum) βρισκόμαστε εκτός της πατρίδος, οι κλιματολογικές συνθήκες δεν μας διευκολύνουν, το γήπεδο είναι παγωμένο, οι πτήσεις για αθήνα ελάχιστες και πανάκριβες, δουλεύ(ουμε) για λίγα χρήματα, o ψυχολόγός μας έβγαλε κάλους στα τρυφερά χέρια του (της) . Το μόνο που μας εχει μείνει είναι εμείς................ και οι δυνάστες μας που τους αγαπάμε, βεβαίως τους αγαπάμε....ελπίδα έμεινε μόνο, τίποτε άλλο, φίλε ΙΩΑΝΝΗ που ατενίζεις τον βιασμένο πενταδάχτυλο.

Οι ρωσσίδες και οι βουλγάρες, ήρθαν να ομορφύνουν την φυλή μας, την ομόρφυναν και έφυγαν, ετσι δεν είναι ? Τωρα έμειναν μόνον οι αλβανίδες, οι πακιστανέζες, οι αφρικάνες που ζευγαρώνουν πασιχαρείς, με τα όμοια αρσενικά, την ώρα που εσύ το παίζεις δύσκολη στα ελληνικά αρσενικά.............................

Οσο για εσένα καημένη ελληνίδα, εχεις πλέον καεί, η φυλή σου δεν θα δεί τους απόγονούς σου, σε απορόφησαν τα ανούσια και δεν έχεις άδικο, με τόση πίεση απο γλύδηδες κακομοίρηδες γονείς του '60 & '70, τι περίμενες?

zoltar
06-09-2012, 01:49
αυτα........

zoltar
06-09-2012, 01:57
Μ αρεσει π καθεστε κ του απανταντε σοβαρα.. θαρρεις κ θα πιασει τοπο η γραφη σας.. αφου φαινεται εξαρχης οτι δεεεν.....

Γιατι δεν μας περιγράφεις τον θυληκό σου εαυτό σου, έστω και λίγο, ΛΑΚΡΥΜΟΖΑ? να έχει μια άποψη ο κόσμος που παρακολουθεί ? που κάθεσαι στην καρέκλα σου και γράφεις απλώς για να γράφεις το υπ'αρίθμον 5,614 μυνημά σου?

Φιλικά - ένας φτιαγμένος αλκοολικος (ζόλταρ) ή δεν καταδέχεσαι?

zoltar
06-09-2012, 02:00
τι απωθημενα Θεε μου......
I am a cool dude in a loose mood

zoltar
06-09-2012, 02:10
Χα χα χα χα.... περιμένω να σ ακούσω, θα χει ενδιαφερον!
απόψε θα πιω ενα κρασάκι στο πανηγυρι που εμμέσως αναφερεις στην τελευταια σου φραση, θα πιώ και στην υγεια σου χα χα χα
Όπως σου λεει πιο πάνω η Μπλού, κάποιοι παίρνουν αυτο που θέλουν και προσθέτω το παίρνουν και χωρίς ιδαίτερη δυσκολία. Κάποιοι αλλοι χρειαζεται να παλέψουν και δεν ειναι βεβαιο οτι θα τα καταφερουν. Ειναι αναλογο με τα βιώματα και το χαρακτηρα που κουβαλας. Αν αντιμετωπιζεις δυσκολια στις διαπροσωπικες σχεσεις, κομπλάρεις και βγάζεις ντροπαλοσύνη, κατασταση που σου διαμορφωθηκε όταν ησουν μικροτερος ενώ στο παρελθον οι διαπροσωπικες επαφες με το αλλο φυλο ήταν εκ του μακροθεν ή σχεδον ανυπαρκτες κι αρα δεν ξερεις πως να πλησιασεις τα πραγματα δε θα σου ειναι ευκολα.

Εσε έ-βερεβε-ναν
ά-βαραβα-στρον
τζια ε-βερε-ν μιτσίν
μες τους-βουρουβου-ς
εφτά-βαραβα πλανή-βιριβι-τες
για-βαρα-λουρου-βουρου-τα μου.

Τριαλάλα-λα-λα........

Τζεπιά-βαραβα-σαν με-βερεβε
μες τη-βιρβι-ν καρκιάν
τα λό-βοροβο-για
που βουρουβου μου
εί-βιριβι-πες
μα-βαρα-βρομα-βαρα-τα μου.

Τριαλάλα-λα-λα........

Επή-βιριβι-αν τζ-ει-βιριβι-παν
της βιριβι-ς πελλής
πως έ-βερεβε-ν να πά-βαραβά-ω
πέ-βερεβε-ρα

Τριαλάλα-λα-λα........

Τζια εμά-βαραβα-εψε βερεβε-ν
την θά-βαραβα-λασσαν
τζε ασή-βιριβι-κωσέ βερεβε-ν
αέ-βερεβε-ραν

Τριαλάλα-λα-λα........

nflu
06-09-2012, 10:06
....και με αυτους τους γονεις..οι Ελληνιδες βγηκαν ανουσιες κακομοιρες....με μουστακια
και οι Ελληνες...πανεμορφα ,συνειδητοποιημενα ,τολμηρα αρσενικα.....σωστο λαχειο για την Ευρωπαια που θελει να ανπαραχθει....
Ρωσιδες Βουλγαρες δεν τις βαζω μεσα γιατι αν δεν ηταν η πεινα στην μεση...ειλικρινα δεν ξερω αν θα αφηναν τους πανεμορφους διμετρους Ρωσους για να κατσουν στους Ελληνες :)

BrokeN_DoLL
06-09-2012, 12:43
ενω οι αντρες ειναι γαματοι! μοντελαρες και με υψηλα στανταρ! οι μανουλες τους (που κ αυτες ελληνιδες με μουστακα) τους μεγαλωσαν με την αρχη ''γιοκα μ εισαι ενας κουκλος να βρεις διμετρη με μεγαλα βυζια!!!!'', και το παιρναν πανω τους οι τυποι πως ειναι κλουνει, ενω ηταν σαν αναποδο αγγουρι ιου.

οι περισσοτεροι σκαρτοι ελληνες που σκεφτονται ετσι ειναι για 2 λογους. 1ον τον εφτυσε μια γκομενα και δεν το χωνεψε και 2ον δεν βυζαξε οσο θα επρεπε.

μαρκελα
06-09-2012, 13:39
χαχα εδώ τώρα κολλάει, το αυτή η μανούλα τελικά φταίει για όλα.., που ο άτυχος διάδοχος παραμένει αιώνια το κακομαθημένο
παιδί που δεν ξέρει τι θέλει και όλοι του φταίνε! ακούω τραγικά ακόμα και σήμερα κι αηδιάζω το "πασά μου", "βασιλιά μου" κ.λπ.

O_Synestalmenos
06-09-2012, 14:06
....και με αυτους τους γονεις..οι Ελληνιδες βγηκαν ανουσιες κακομοιρες....με μουστακια
και οι Ελληνες...πανεμορφα ,συνειδητοποιημενα ,τολμηρα αρσενικα.....σωστο λαχειο για την Ευρωπαια που θελει να ανπαραχθει....
Ρωσιδες Βουλγαρες δεν τις βαζω μεσα γιατι αν δεν ηταν η πεινα στην μεση...ειλικρινα δεν ξερω αν θα αφηναν τους πανεμορφους διμετρους Ρωσους για να κατσουν στους Ελληνες :)

Καλα αυτο με τους διμετρους Ρωσσους δεν ισχυει ουτε μια ίντσα.
Εχω παει στη Ρωσσια, και μάλιστα σε πολλές πόλεις, και οι περισσότεροι Ρώσσοι που έβλεπα ήταν (μέσο όρο) κοντοί και λίγο παχυσαρκοι. ΟΜΟΙΩΣ με τις Ρωσίδες. Ουτε εναν η μια ψηλο/ψηλη δεν είδα. Οι μόνοι ψηλοί άνθρωποι ήταν κάτι Άγγλοι τουρίστες στο ξενοδοχείο.

nflu
06-09-2012, 14:31
ενω οι αντρες ειναι γαματοι! μοντελαρες και με υψηλα στανταρ! οι μανουλες τους (που κ αυτες ελληνιδες με μουστακα) τους μεγαλωσαν με την αρχη ''γιοκα μ εισαι ενας κουκλος να βρεις διμετρη με μεγαλα βυζια!!!!'', και το παιρναν πανω τους οι τυποι πως ειναι κλουνει, ενω ηταν σαν αναποδο αγγουρι ιου.

οι περισσοτεροι σκαρτοι ελληνες που σκεφτονται ετσι ειναι για 2 λογους. 1ον τον εφτυσε μια γκομενα και δεν το χωνεψε και 2ον δεν βυζαξε οσο θα επρεπε.
χαχαχα.....τρελλο γελιο εχεις :)
για να μη πουμε οτι συμφωνα με ερευνες οι Ελληνες τον εχουν πιο μικρο σε ολη την Ευρωπη....:)

nflu
06-09-2012, 14:33
Καλα αυτο με τους διμετρους Ρωσσους δεν ισχυει ουτε μια ίντσα.
Εχω παει στη Ρωσσια, και μάλιστα σε πολλές πόλεις, και οι περισσότεροι Ρώσσοι που έβλεπα ήταν (μέσο όρο) κοντοί και λίγο παχυσαρκοι. ΟΜΟΙΩΣ με τις Ρωσίδες. Ουτε εναν η μια ψηλο/ψηλη δεν είδα. Οι μόνοι ψηλοί άνθρωποι ήταν κάτι Άγγλοι τουρίστες στο ξενοδοχείο.

ναι...ε..ενδιαφερον....καμμια φορα λοιπον καποια πραγματα ειναι απλα μυθοι...
παντως την εποχη του Βυζαντιου οι φυλες των Ρως που δουλευαν σαν μισθοφοροι..φημιζονταν για το τεραστιο μεγεθος τους...(σε αναστημα παντα :) )

O_Synestalmenos
06-09-2012, 14:52
ναι...ε..ενδιαφερον....καμμια φορα λοιπον καποια πραγματα ειναι απλα μυθοι...
παντως την εποχη του Βυζαντιου οι φυλες των Ρως που δουλευαν σαν μισθοφοροι..φημιζονταν για το τεραστιο μεγεθος τους...(σε αναστημα παντα :) )

Ναι αυτο ειναι αληθεια. Ειδικα οι Βαραγγοι που ουσιαστικα ηταν περισσοτερο Σουηδοι και λιγοτερο Ρως. Και το Ρωσσικο κρατος Σουηδοι εμποροι το εφτιαξαν.
Και μη ξεχνας οτι τοτε, οι Ρωσσοι ζουσαν σαν γυφτοι, ενω οι Βυζαντινοι ειχαν τα δημοσια λουτρα, τα πανδιδακτηρια τους και τις νομικες σχολες. Τωρα ειναι εντελως διαφορετικά.

nflu
06-09-2012, 14:56
Ναι αυτο ειναι αληθεια. Ειδικα οι Βαραγγοι που ουσιαστικα ηταν περισσοτερο Σουηδοι και λιγοτερο Ρως. Και το Ρωσσικο κρατος Σουηδοι εμποροι το εφτιαξαν.
Και μη ξεχνας οτι τοτε, οι Ρωσσοι ζουσαν σαν γυφτοι, ενω οι Βυζαντινοι ειχαν τα δημοσια λουτρα, τα πανδιδακτηρια τους και τις νομικες σχολες. Τωρα ειναι εντελως διαφορετικά.

Παντως μου εχουν πει οτι συγκεκριμμενα οι Μοσχοβιτες..γυναικες αντρες ειναι πολυ ομορφοι και γενικα υψηλου αναστηματος....τελικα δεν ισχυει αυτο?

marian_m
06-09-2012, 14:57
Μεγάλα κελεπούρια οι Ρώσοι για όποια ονειρεύεται να έχει δίπλα της έναν μεθύστακα που την ξυλοφορτώνει!

nflu
06-09-2012, 15:04
Οσο κελεπουρια προφανως ειναι και οι Ρωσιδες..;)

ΗΛΙΑΝΝΑ
06-09-2012, 15:25
χαχαχαχαχ..γιαννη μου φανηκε πολυ αστειο χοχοχο...μαλλον τρωει αβερτα χυλοπιτες..ασταματητες ασυγκρατητες παχιες χυλοπιτες

Alucard
06-09-2012, 15:38
Και που καταληγουμε?

nflu
06-09-2012, 18:54
Και που καταληγουμε?

Βορειους!!!Σουηδους ,φινλανδους,δανους!!!!
ευγενεια,πολιτισμος..ακομπ λεξαριστοι.....μια χαρα...
μακαρι να ζουσαμε εκει αλλα δεν εχει και ηλιο ρε γαμωτο.....:(

giorgos panou
06-09-2012, 19:12
αΠΟψη μου καθε φυλη εχει τους ωραιους κι τις ωραιες ! κι λογικο για τον τουρκο να του αρεσουν οι τουρκαλες η γιατον σουηδο να του αρσουν οι σουιδεζες! αφου αυτες βλεπει απο μικρος!
Το θεμαμε τις ελληνιδες ειναι οτι μερικες οπου ο θεος δεν ηταν δικεος μαζι τους , ¨) δλδη ουτε μποι τους εδωσε ουτε καληγραμμο κορμι ουτε στιτα στηθη, κι ουτε ομορφα χαρακτηριστικα στο προσωπο , ετσι λοιπον ο θεος δεν ηταν ανοιχτοχερις, καποιες απο αυτες τις κοπελες - πολυ κακος για μενα -τις εχει παρει απο κατω!! νιωθουν χαλια, οτι δεν μπορουν να βρουν ανδρα, ειδικα οταν ειναι στην εφηβια!! αστα να παν!! ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΕΤΣΙ! ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ!! μπορει να προσεξει τον εαυτο της, να κανει καποια διαιτα, να βρει ενα ομορφο στυλ κομοσης κι γενικα να βρει ενα στυλακι που θα την κανει να ειναι συμπαθυτικη! αυτο πιστευω!!
Ομως ! ομως!! υπαρχουν κι καποιες ελληνιδες που παρα το οτι ειναι ετσι , νομιζουν οτι ειναι ωραιες!! τωρα αν μας κοροιδευουν η αν ειναι αυτες τρελες κανεις δεν ξερει!! υπαρχουν κοπελες που ειναι κοντες , περιφεριαρχησες! χεχε ,εχουν μια ελια στην μυτη , κι μια μυτη σαν να μην πω! κι αυτες νομιζουν οτι ειναι ξεχωριστες!!! μαλιστα νομιζουν οτι ο κοσμος στις υπογειες στοες κοιτα τον κολο τους!! υμαρτον!!! αυτες οι κοπελες , επειδη δεν τραβαν τα αγορια με την εμφανηση τους εχουν βρει εναν αλλο τροπο για αυτο! εχουν βρει τον τροπο της "ΑΝΟΙΧΤΟΠΟΔΑΡΟΥΣΑΣ"! δλδη ανοιγουν τα ποδια τους σε μια παρεα απο αγορια ετσι ωστε να τις κανουν παρεα μετα αυτοι! βεβαια δεν εχουν το μυαλο να καταλαβουν οτι πισω απο την πλατη τους θα λεγοντε τα χειροτερα , αλλα δυστυχως αυτα τα κοριτσακια η ζωη τους θα ειναι ασχμη αν δεν αλλαξουν μυαλο! αυτες οι ελληνιδες ειναι οι συγχρονες πιτσιρικες - βεβαια ειναι πολυ λιγες- αλλα ειναι πιο πολλες σεσχεση με αλλες γενιες ,δλδη τις δεκαετιες του "90 η του "80.

Alucard
06-09-2012, 21:52
'' Ανοιχτοποδαρουσας'' χαχαχαχα τι ειπε ο αλλος

Blue1
06-09-2012, 22:30
Εγω τις ρωσιδες τις θεωρω διαολογυναικες. Εχω δυο περιπτωσεις φίλων που τις παντρευτηκαν και δεν μπορειτε να φαντστειτε τί τους έκαναν. Από ξεζουμισμα οικονομικό μεχρι και ρίξιμο ουσιας στο ποτό για να τους ξεκανουν. Δυο παραδειγματα στενων φιλων.

O_Synestalmenos
07-09-2012, 09:48
Παντως μου εχουν πει οτι συγκεκριμμενα οι Μοσχοβιτες..γυναικες αντρες ειναι πολυ ομορφοι και γενικα υψηλου αναστηματος....τελικα δεν ισχυει αυτο?

Και ισχυει και δεν ισχύει. Δεν υπάρχουν όμορφα και άσχημα έθνη, οπου πας θα δεις ανθρώπους που εσυ θεωρεις ομορφους και ανθρώπους που εσύ θεωρείς άσχημους. Απλά είναι καιρός να καταρρίψουμε και λιγάκι το μύθο με τις Βόρειες Ευρωπαίες και Ευρωπαίους.
Οσον αφορά το ύψος, πραγματικά δεν είδα ψηλούς Ρώσους. Μόνοι ψιλοί ήταν κάτι ζευγαράκια Βρετανών που κατέβαιναν στο εστιατόριο που και που. Οι Μοσχοβίτες ήχαν όλοι μεσαίο ανάστημα, και ειδα και πολλους που εμοιαζαν σαν τους Βαλκανικούς λαους(πολλά κιλά, κοντοί, με μουστάκι) :cool::cool::cool::cool:

BrokeN_DoLL
07-09-2012, 13:05
σε οποιον αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε
η πυλη ειναι ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα
τα κουβαδακια και σε αλλη παραλια
υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες
κλπ κλπ

δεν φταινε οι αντρες, οι μαμαδες τους φταινε ειναι κλασικο παραδειγμα. οσοι πανε σε ψυχολογο το 1ο που τους ρωτανε οι ειδικοι ειναι ''περιμενω ελα πες μου για την μανα σου που σε εδερνε!!!!!που δεν σε θυλαζε και που σε μπουκωνε φακες να δυναμωσεις να γινεις μεγαλος αντρας και ικανος να κανεις οικογενεια να εισαι αρχηγος '' .(αλλο αν καταληξανε ολοι οι αντρες στις καφετεριες να σκεφτονται πως στο καλο κατεληξε η χωρα ετσι και να κλαινε παιζοντας ταβλακι που δεν βρισκουνε δουλεια ενω εμεις μαμιομαστε απ τα 19 μας.)

μαμαδες ολου του κοσμου εννωθειτε!συνεχιστε να μεγαλωνετε τους πασαδες σας με σχολεια και κολεγια στο εξωτερικο ωστε να βρουν δουλεια στα 40 τους και να ξεκινησουν επιτελους ελευθερα να διαλεγουν μετα απο οντισιον τις διμετρες με μεγαλα βυζια ξανθες γαλανοματες ελληνιδες (γιατι αμα δεν ειναι ελληνιδα η μαμα δεν θα σε αφησει να την παρεις), οι οποιες θα δεχονται ξυλο, θα σου φερνουν τις παντοφλες με το στομα, θα ανοιγουν τα ποδαρακια τους οποτε σου γουσταρει, θα μαγειρευουν θα κρατανε τα παιδια και θα σε νταντευουν οταν εχεις πυρετουλη!

BrokeN_DoLL
07-09-2012, 13:07
εγω δεν ειμαι ρωσιδα αλλα ελπιzω καποιος καρμιρης καμπoυρης θα με παρει καποια στιγμη, τοσα κερακια και λαμπαδες ταζει η φουκαριαρα η μανα μου στους ναους :( ΑΜΗΝ!

μαρκελα
07-09-2012, 13:17
κλπ κλπ

δεν φταινε οι αντρες, οι μαμαδες τους φταινε ειναι κλασικο παραδειγμα. οσοι πανε σε ψυχολογο το 1ο που τους ρωτανε οι ειδικοι ειναι ''περιμενω ελα πες μου για την μανα σου που σε εδερνε!!!!!που δεν σε θυλαζε και που σε μπουκωνε φακες να δυναμωσεις να γινεις μεγαλος αντρας και ικανος να κανεις οικογενεια να εισαι αρχηγος '' .(αλλο αν καταληξανε ολοι οι αντρες στις καφετεριες να σκεφτονται πως στο καλο κατεληξε η χωρα ετσι και να κλαινε παιζοντας ταβλακι που δεν βρισκουνε δουλεια ενω εμεις μαμιομαστε απ τα 19 μας.)

μαμαδες ολου του κοσμου εννωθειτε!συνεχιστε να μεγαλωνετε τους πασαδες σας με σχολεια και κολεγια στο εξωτερικο ωστε να βρουν δουλεια στα 40 τους και να ξεκινησουν επιτελους ελευθερα να διαλεγουν μετα απο οντισιον τις διμετρες με μεγαλα βυζια ξανθες γαλανοματες ελληνιδες (γιατι αμα δεν ειναι ελληνιδα η μαμα δεν θα σε αφησει να την παρεις), οι οποιες θα δεχονται ξυλο, θα σου φερνουν τις παντοφλες με το στομα, θα ανοιγουν τα ποδαρακια τους οποτε σου γουσταρει, θα μαγειρευουν θα κρατανε τα παιδια και θα σε νταντευουν οταν εχεις πυρετουλη!

χαχα ξεράθηκα.. χαχα νάσαι καλά! μας έφτιαξες!!!! όλα τα φράγκα είναι αυτό το ποστ!!!

BrokeN_DoLL
07-09-2012, 13:56
ε μα εχω βαρεθει να μας μειωνουν με 1.002 τροπους και το τελευταιο τους χαρτι να ειναι η απαισια κακομαθημενη μικροψυχη κατηγορια πως ειμαστε ΑΣΧΗΜΕΣ!

στις μανες σας και καλο ψωφο!!!!!

η ακομα καλυτερα...........ΣΤΑ ΤΡΑΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuxumuxu
07-09-2012, 14:05
Στη Μόσχα αδερφές μου! Στη Μόσχα!

BrokeN_DoLL
07-09-2012, 14:16
στην μοσχα θα περνανε ωραια. σε στρατοπαιδο συγκεντρωσης καλυτερα ωστε να κανουν και καμια δουλεια

Miss Sunshine
07-09-2012, 14:41
Εγω τις ρωσιδες τις θεωρω διαολογυναικες. Εχω δυο περιπτωσεις φίλων που τις παντρευτηκαν και δεν μπορειτε να φαντστειτε τί τους έκαναν. Από ξεζουμισμα οικονομικό μεχρι και ρίξιμο ουσιας στο ποτό για να τους ξεκανουν. Δυο παραδειγματα στενων φιλων.

Νομίζω ότι αυτά θα μείνουν στο παρελθόν. Πρώτον, δεν θα υπάρχουν λεφτά για να ζήσουν τις Ρωσσίδες. Δεύτερον, κάτι άκουσα ότι για να κληρονομήσεις τον σύζυγό σου πρέπει να είστε παντρεμένοι για 5 χρόνια. :p

O_Synestalmenos
07-09-2012, 15:38
κλπ κλπ

Θεωρώ οτι παρεκτρέπεσε λίγο με την έννοια οτι πιάνεσαι απο κάτι που μάλλον ως πλάκα το συζητάμε. Δεν πιστεύουμε πραγματικά οτι οι Ελληνίδες είναι άσχημες, η κοντές η το ενα η το άλλο. Απλα κάνουμε μια χαλαρη συζήτηση.
Δεν μπορω να κρινω τις Ελληνιδες μητερες. Οι Νεο-Έλληνες όμως δεν είναι έτσι. Δεν πηγαίνουμε σε κολέγια στο εξωτερικό γιατί δεν έχουμε λεφτά, ούτε θέλουμε διμετρες γυναικες γαλανοματες που θα μας φέρνουν τις παντόφλες με το στόμα. Εγω έχω 2 φίλους που δουλεύουν βενζιναδικο παρακαλώ, και αλλους δυο που δουλευουν ο ενας σε περιπτερο (απο τα 18)και ο αλλος σε εστιατοριο (και οι δυο τελευταιοι ζουνε σε μια πλουσια περιοχη της Αθηνας παρακαλώ). Ακόμα και ένας παιδικος μου φίλος αποφάσισε να δουλέψει οικοδομή αμέσως μετά το λύκειο. Επίσης εχω άλλον ένα που επέλεξε να γίνει μόνιμος στρατιώτης και να μιζεριάζει στο στρατό, επιλογή που και εγω ειχα σκεφτεί να ακολουθήσω στο παρελθόν.
Επειδη λοιπον οι εμπειριες ειναι πολλες, φαινετε οτι δε παίζουμε ταβλάκι στα καφενεία ενω εσεις μαμιοσαστε απο τα 19. Και οσον αφορά αυτους που σπουδάζουν στα κολλέγια στο εξωτερικό,(γιατι οντως και πολυ σωστα τους ανεφερες) καταρρίπτει άλλον εναν μύθο της συγχρονης Ελληνικης κοινωνιας που λέει οτι οι νεο-Ελληνες ειναι μαμακηδες και θέλουν να ζουν με τη μανα τους.

Alucard
07-09-2012, 16:32
Που καταληγουμε λοιπον ? Δεν εχω καταλαβει ακομα...

λιλιουμ
07-09-2012, 16:53
Καταληγουμε οτι αν ειναι στραβος ο ανθρωπος βλεπει μοναχα ολα τα στραβα μπροστα του.

ΗΛΙΑΝΝΑ
07-09-2012, 17:59
επισης καταληγουμε στα οσα δε φτανει η αλεπου τα κάνει κρεμασταρια κ οτι νους υγιής εν σωματι υγιει(να προσεχουμε το νου λοιπον)

kathisterix
08-09-2012, 02:02
Ειναι γνωστο οτι οι Ελληνιδες ειναι ξενερωτες και ψωνια. Μπορει να την ψηνεις, αλλα αυτη, μαζι με σενα να ψηνει και αλλους 3-4 και να διαλεξει. Μπορει να εισαι εξω, να υπαρξει eye contact και ολο αυτο το σκηνικο, να την πλησιασεις και να σε στειλει πακετο στη Βικυ Χατζηβασιλειου(?). Γιατι πολυ απλα θελει να παρει την αυτοεπιβεβαιωση της και τιποτα αλλο. Ψωνια που αν τις ρωτησεις τι εθνικοτητας ειναι θα σου πουν "δεν ψηφισα στις εκλογες". Και φυσικα αναφερομαι στην συγχρονη Ελληνιδα....με οτι μπορει να σημαινει αυτο. Μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας. Το "να παρεις ενα καλο παιδι" αντικατασταθηκε με το "να παρεις εναν με γεματη τσεπη που θα στα πληρωνει ολα". Η φουτανοποιηση της Ελληνιδας γυναικας τα χει καταστρεψει ολα(και οσο περναν τα χρονια γινεται και χειροτερο). Η πλειοψηφια απο αυτες που κυκλοφορουν στα club και στα bar δεν ξερουν τι τους γινεται. Ακομα και τα "μπαζα" εχουν καβαλησει το καλαμι. Απο προσωπικη εμπειρια σε διαφορες διακοπες μπορω να κανω ανετα συγκριση Ελληνιδας με Πολωνες, Σουηδεζες και Αγγλιδες(ηλικιες 17-26). Η μερα με την νυχτα ειναι στο να τις πλησιασεις. Η μερα με την νυχτα. Για να μην αναφερω απο θεμα ομορφιας και σωματος. Αντε οι Πολωνες το εχουν στο καλουπι τους. Οσοι εχουν δει γκρουπ με Πολωνες ή εχουν παει Ιο και ειδαν τις Ιταλιδες καταλαβαινουν τι εννοω.9/10 (και Ιταλιδες και Πολωνεζες) νομιζεις οτι το σκασαν απ τη victoria secret και δεν υπερβαλω, ουτε κανω χρηση ποιητικης αδειας. Αυτο απο θεμα ομορφιας. Απο θεμα πεσιματος δεν δοκιμασα και δεν γνωριζω αν και ακουγεται οτι ειναι εξισου ξενερωτες με τις Ελληνιδες οι Ιταλιδες, αλλα αυτες το "αξιζουν". Μιλαμε για τα ΚΟΡΜΙΑ και για ομορφια, για ενα ποσοστο 9/10 οταν εδω εινα 3/10 (και πολυ βαζω).Μονο μεηκ απ ξερουν να βαζουν, λιγο το σωμα τους δεν μπορουν να το προσεξουν οι δικες μας(το ιδιο ισχυει και για τους αντρες στο θεμα σωματος και μονο). Που το να τους τα σκας και να κερνας το θεωρουν δεδομενο (ποιος μακακας το κανε μοδα αυτο δεν εχω καταλαβει....ισοτητα σου λενε μετα). Που ειναι μονο απαιτησεις ενω οι ιδες δεν προσφερουν τιποτα.Που ενω υπαρχουν κατι παλικαρια διαμαντια αυτες κολλανε σαν βδελες σαυτους που τις βριζουν, τις χτυπουν, τις υποτιμανε συνεχως κλπ κλπ. Δεν υπαρχουν αντρες σου λενε μετα. Ακουσον ακουσον. Μακρια απο τις ξενερωτες και απο τα ψωνια, κανουν μπαμ και μπορουμε να τις αποφευγουμε ανετα.
Υ.Γ. Δεν εχει γινει, αλλα αν καποιος εκανε μια ερευνα στο εξης: να την πεσει ενας 17-26(για παραπανω δεν γνωριζω) χρονων σε 20 συνομιληκες αλλοδαπες απο Σουηδια, Αγγλια και Πολωνια και μετα την πεσει σε 20 Ελληνιδες κοβω το....νυχι μου οτι οι αλλοδαπες θα ειναι πιο ανοιχτες στο πλησιασμα με ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα

kuxumuxu
08-09-2012, 15:45
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

και ξαναλέω... στη Μόσχα αδερφές μου, στη Μόσχα

λιλιουμ
08-09-2012, 15:53
Εγω θα παω Σουηδια!!! Ειναι ολοι ψηλοι, κουκλοι, ξανθοι, γαλανοματες, Βικινγκς γεροδεμενοι, βγαζουν βολτα τα παιδια τους μονοι τους στα παρκα και τα ξεσκατιζουν, δεν εχουν καημο να πουν την τελευταια λεξη μη θεωρηθουνε οτι δεν ειναι αρκετα αρκουδομαγκες ε σορρυ αντρες, δεν εχουν μπεγλερι στην καφετερια, δεν λενε οποια τους καθεται ευκολη, και οποια δεν τους καθεται ανοργασμικια, δεν οδηγησαν ποτε παπι με χαλασμενη εξατμιση, δε φορανε ανοιχτο πουκαμισο που φαινεται το δασυτριχο στηθος, δεν εχουν τριχες και στην πλατη, δεν εχουν τη μαμα ταχεια κληση νουμερο 1 στο κινητο, δεν φορανε ζωνη χαρμανι, και κερατο να σου φορεσει τετοιος αντρας, χαλαλι! Βρισκεις τον επομενο παιδαρο Βικινγκ! :p

Θεοφανία
08-09-2012, 15:53
http://www.youtube.com/watch?v=ip725CCSSR4

...πόσοι φωτάρες να υπάρχουν άραγε σε αυτή τη χώρα?

kuxumuxu
08-09-2012, 15:58
Εγω θα παω Σουηδια!!! Ειναι ολοι ψηλοι, κουκλοι, ξανθοι, γαλανοματες, Βικινγκς γεροδεμενοι, βγαζουν βολτα τα παιδια τους μονοι τους στα παρκα και τα ξεσκατιζουν, δεν εχουν καημο να πουν την τελευταια λεξη μη θεωρηθουνε οτι δεν ειναι αρκετα αρκουδομαγκες ε σορρυ αντρες, δεν εχουν μπεγλερι στην καφετερια, δεν λενε οποια τους καθεται ευκολη, και οποια δεν τους καθεται ανοργασμικια, δεν οδηγησαν ποτε παπι με χαλασμενη εξατμιση, δε φορανε ανοιχτο πουκαμισο που φαινεται το δασυτριχο στηθος, δεν εχουν τριχες και στην πλατη, δεν εχουν τη μαμα ταχεια κληση νουμερο 1 στο κινητο, δεν φορανε ζωνη χαρμανι, και κερατο να σου φορεσει τετοιος αντρας, χαλαλι! Βρισκεις τον επομενο παιδαρο Βικινγκ! :p

θεά..........

kuxumuxu
08-09-2012, 16:03
Πάντως βρε παιδιά έχω μία απορία... Πώς συνδέεται το φόρουμ αυτό με την αυξημένη συχνότητα μισογυνισμού??? Τυχαίο???????? Δεν νομίζω!!!!!!!

Ευτυχώς που δεν είναι όλοι έτσι... Οπότε καλή καρδιά.

Και μία συμβουλή προς κάποιους (ξέρουν αυτοί...). Προσοχή μην δαγκώσετε την γλώσσα σας και δηλητηριαστείτε... Θα θεωρηθεί αυτοκτονία και δεν θα μπορείτε να ισχυριστείτε ότι έφταιγαν οι ελληνίδες και για αυτό!!!!

nflu
08-09-2012, 16:07

χαχα..οντως ΘΕΑ !!!

nflu
08-09-2012, 16:08
http://www.youtube.com/watch?v=ip725CCSSR4

...πόσοι φωτάρες να υπάρχουν άραγε σε αυτή τη χώρα?

χαχαχαχα...και μονο φωταρες...βαλε και ποσοι και εξαδερφοι υπαρχουν! :)

Blue1
08-09-2012, 17:40
Πάντως βρε παιδιά έχω μία απορία... Πώς συνδέεται το φόρουμ αυτό με την αυξημένη συχνότητα μισογυνισμού??? Τυχαίο???????? Δεν νομίζω!!!!!!!

Ευτυχώς που δεν είναι όλοι έτσι... Οπότε καλή καρδιά.

Και μία συμβουλή προς κάποιους (ξέρουν αυτοί...). Προσοχή μην δαγκώσετε την γλώσσα σας και δηλητηριαστείτε... Θα θεωρηθεί αυτοκτονία και δεν θα μπορείτε να ισχυριστείτε ότι έφταιγαν οι ελληνίδες και για αυτό!!!!

Φαινεται δεν μπορούν να βγαλουν παραεξω τα έσωψυχα τους αυτά και βρισκουν την ευκαιρία εδω με την ανωνυμία. Και γω που δεν μπαινω συχνά κατι τέτοιο έχω διαπιστωσει, γι΄ αυτό δεν έχω και πολυ όρεξη να μπαινω να διαβαζω τέτοια ειδους σχολια για τις γυναικες. Λες και έχουμε πολεμο τα δυο φυλα!

sball
09-09-2012, 17:24
Οι γυναίκες είναι για μας όπως το μπισκοτάκι στο σκυλάκι. Ένας λόγος για να παίζουμε και να είμαστε ενθουσιασμένοι.

giorgos panou
09-09-2012, 18:31
Ρε παιδια μη φρικαρουμε! Δεν είμαστε πασοκ εναντι Ν.Δ.,, αδικα λογια λεμε,οι γυναίκες ελληνιδες ειναι ετσι- με τα καλατους κι τα κακατους γτ.εμεις οι ανδρες δεχόμαστε η αρνούμαστε αυτα που μας κάνουν,αμα δεν μας αρεσε κατι αυτόματα οι γυναίκες θα το αλλαζαν αφου δεν θα βρισκαν τερι.
Το ιδιο συμβαίνει κι απο τους ανδρες,κανουμε αυτα που τραβαν τις γυναικες,αμα δεν μας θελαν ετσι θα αλλάζαμε γτ. Δεν θα βρισκαμε κοπελα,απλα τα πραματα,αυτο που ζηταν αυτο ψάχνουμε να γινουμε.
Οσο για τους μαμακιδες. Η κοπέλα που κραζει τους ανδρες που χουν δυνατους δεσμους με τη μανα τους η ιδια κοπελιτσα οταν με το καλο γινει μαμα σε αγορι θα κανει τα ιδια!
Τελος εχω να πω το οτι δεν είμαστε ολοι ιδιοι,προσωπικα εχω καταλαβει οτι πταν μαρεσει μια κοπέλα,οταν νιοσω ομορφα πραματα για αυτην ,δυσκολα θα την φερω διπλαμου αμα ειμαι απόλυτα ειλικρινης,πρεπει να τις διαφορες βλακειες κι παραμυθια! Κι αμα φτάσουμε στο σημείο που Θέλουμε κι οι δυο παλυ πρέπει μα χω το νουμου σε λεπτομέρειες,σε πραματα ανουσια!γτ. Θα το παρει στραβα κι μπορεί να χαλασουν ολα δλδη απο βλακεια,αμα ειμαι ρομαντικος αλλα κι ξεκάθαρος θα φαω τα μουτραμου. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΣΧΡΗΣΤΕΣ Η ΤΣΟΥΛΕΣ,οχι οτι δεν παιζουν αλλα δυστυχως οι ελληνιδες αρκετες οχι ολες την παταν απο ανδρες που εχουν τροπο η μπορουν να τις κοροιδεψουν,δλδη αφηνουν τα αγορια με αξιες για καποιον ππυ θα τους προσφέρει αυτο που θελουν να ακοσουν

Blue1
09-09-2012, 18:43
Eμενα αυτό που με νευριάζει παρα πολυ ειναι το θέμα το οικονομικό. Κατηγορούνται οι ελληνιδες ότι θέλουν κάποιον με λεφτα. Οπως αντίστοιχα υπαρχουν άντρες με χρήματα που τους κυνηγουν καποιες έτσι υπαρχουν και γυναικες φραγκατες από πλουσιες οικογενειες που παρα πολλοί πιανουν στασιδι προκειμενου να τις παντρευτουν και να βολευτουν μια ζωή. Δεν έχω καταλαβει επομενως γιατί κατηγορουν τις γυναικες γι΄΄ αυτό τη στιγμη που οι προικοθήρες ειναι παρα πολλοι. Μαλιστα υπαρχουν και μερικοι (συνήθως άντρες με εξουσια) που μπορει να πηγαινουν για σεξ με μια όμορφουλα άφραγκη αλλά ποτε δεν θα την παντρευοντουσαν. Τα παραδειγματα πολλά.

giorgos panou
09-09-2012, 21:43
Αυτα που λες blue1 υπαρχουν, δυστυχως υπηρχαν πριν την κριση κι εχουν αυξιθει παρα πολυ τωρα! δυστυχως ζουμε σε μια κοινωνια οπου χρονια τωρα εχει σαν βασικη της αξια το "χρημα" , εχει γινει το κλειδι για καθε" πορτα" , ανοιγει τις ευκολιες στο δημοσιο ,αμα λαδοσεις η δουλεια σου γινετε στο μπαμ μπαμ!, εχει γινει το κλειδι στην δουλεια! αμα πας για καποια συνεργασεια, αμα θες να κανεις καποια δουλεια με καποιον ,εκει που θα ειστε κι θα μηλατε για τα διαδικαστικα θα δεις το βλεμα του να παιζει ειτε με το ρολοι σου, ειτε με τα ρουχα σου, θα τον δεις να κοιτα κι τα κλειδια σου για να καταλαβει τι αμαξ εχεις! χεε, ομως αυτο το εχουν παρει χαμπαρι οι απατεωνες κι για αυτο κυκλοφοραν στην χλιδα κι με νοικιαρικα αμαξια οταν παν να "ψαρεψουν" το θυμα τους.
Εκει που το χρημα εχει γινει το "κλειδι" ασφαλειας ειναι στα πραματα που ως τωρα δεν ειχαν χρηματικη αξια! ειναι στις "ιδεες" δυστυχως οι ιδεες, οι αρχες των ανθρωπων εγιναν απο μη ανταλαξιμη αξια χρησης σε ανταλαξιμη αξια! αυτο ειναι που με εχει ξνερωσει τοσο πολυ!! καποτες πιστευα οτι υπαρχει ο κοσμος ο ιδεατος, ο κοσμος τον πραγματων που δεν εχουν υλη! οπως η δικαιωσυνη, η αγαπη αυτα νομιζα οτι ειναι ανεκτιμιτης αξιας!! ομως κι αυτα μπηκαν στο χρηματιστηριο!¨) χχε, αποκτησαν τυτλους κι εγιναν ομολογα! ¨)

betelgeuse
10-09-2012, 01:26
Ολες γυναικες ειναι πουτανες ,σφετεριστριες , ηλιθιες και ανοργασμικες ,
Ολοι αντρες μαλακες , μικροτσουτσουνοι και βλαχοι
Ολοι οι Ρωσοι ειναι αλκοολικοι και δερνουν τις γυναικες τους
Ολες οι ρωσιδες ειναι δολοφονοι.

Aπορω πως δεν εχετε αναφερει ακομα τιποτα για τους μουσουλμανους και του μαυρους για να ολοκληρωθει η ρατσιστικη/σεξιστικη παρελαση .

predator
10-09-2012, 04:38
Βορειους!!!Σουηδους ,φινλανδους,δανους!!!!
ευγενεια,πολιτισμος..ακομπ λεξαριστοι.....μια χαρα...
μακαρι να ζουσαμε εκει αλλα δεν εχει και ηλιο ρε γαμωτο.....:(

Ας πουμε εισαι η ευγενης,πολιτισμενη ακομπλεξαριστη που θα ταιριαζες με εναν βορειο ευγενη πολιτισμενο ακομπλεξαριστο σωστα?

nflu
10-09-2012, 11:10
Ας πουμε εισαι η ευγενης,πολιτισμενη ακομπλεξαριστη που θα ταιριαζες με εναν βορειο ευγενη πολιτισμενο ακομπλεξαριστο σωστα?

Αφου ρωτας εμενα προσωπικα...θα σου απαντησω οτι θα επρεπε να εχεις καταλαβει οτι σε οτι εχω γραψει σε αυτο το θεμα κανω πλακα....
εκτος απο το πρωτο μου ποστ....οτι γενικα γυναικες αντρες σαν λαος εχουμε ξεπεσει..........και δεν ξεχωριζω σε καμμια περιπτωση τους αντρες απο τις γυναικες...(και στην κουβεντα με τον Ιωαννη..που ηταν λιγο εκτος θεματος..)
Για να σου λυσω την απορια βεβαια θα σου απαντησω....οτι στην πραγματικη ζωη..ειμαι εξαιρετικα ευγενης και πολιτισμενη...σε βαθμο που με λες και μαλακα...
ακομπλεξαριστη οχι δεν ειμαι....με τον εαυτο μου τουλαχιστον γιατι με τους αλλους πραγματικα δεν εχω προβλημα με οτιδηποτε ειναι ο καθε ανθρωπος....
και για να το ξαναελαφρυνουμε....δεν μαρεσουν οι βορειοι γιατι ειναι ξανθοι.....μαρεσουν οι μελαχροινοι αντρες...και τα καστανα ματακια που ειναι σαν των κουταβιων :)
Αυτα...

BrokeN_DoLL
10-09-2012, 16:51
εμενα μαρεσαν απο παντα οι κοκκινομαλιδες με φακιδες παντως. σε ποια χωρα να παω?

Θεοφανία
10-09-2012, 16:55
εμενα μαρεσαν απο παντα οι κοκκινομαλιδες με φακιδες παντως. σε ποια χωρα να παω?

Στο βουνό της Χάιντι.....:ΡΡΡΡ

BrokeN_DoLL
10-09-2012, 17:00
η χαιντι ρωσιδα η βουλγαρα δεν ητανε?

Θεοφανία
10-09-2012, 17:02
η χαιντι ρωσιδα η βουλγαρα δεν ητανε?

Νομίζω από χάτι χιονισμένα βουνά της Ελβετίας/αυστρίας αλλά τι σε νοιάζει? Κόκκινες μούρες με φακίδες δεν είχαν όλοι σε αυτό το παιδικό?

kuxumuxu
10-09-2012, 17:30
Καλέ η Χαιντι ήταν Ελβετίδα...
http://www.heidi-swiss.ch/

Και η Πίπη είχε φακίδες...

nflu
10-09-2012, 17:33
κι οτι ετοιμαζομουν να γραψω οτι η χαιντι ηταν σιγουρα αυστριακη...:(
αλλα κοκκινα μαγουλα.....αυτοι μολις πινουν δυο τρεις μπυρες θα γινονται σαν τον κωλο της μαιμους τα μουτρα τους μετα συγχωρησεως...:)
ισα ειναι το μαυριδερο μελανουρι....που με το ελληνικο ηλιο γινεται τελειως........ τζιπσισιαν :) :)

Θεοφανία
10-09-2012, 17:42
κι οτι ετοιμαζομουν να γραψω οτι η χαιντι ηταν σιγουρα αυστριακη...:(
αλλα κοκκινα μαγουλα.....αυτοι μολις πινουν δυο τρεις μπυρες θα γινονται σαν τον κωλο της μαιμους τα μουτρα τους μετα συγχωρησεως...:)
ισα ειναι το μαυριδερο μελανουρι....που με το ελληνικο ηλιο γινεται τελειως........ τζιπσισιαν :) :)

..ωραία, σε αυτή την περίπτωση η χορι δεν χρειάζεται να πάει μακριά: βρίσκει έναν αλκοολικό έλληνα και λύνει το θέμα.....:ΡΡΡΡΡ

BrokeN_DoLL
10-09-2012, 17:42
οποτε δεν συμφερει να βρουμε εναν στην ελβετια και να τον φερουμε εδω γιατι εδω θα γινει σαν γυφτος.

οποτε ειμαι καταδικασμενη δεν προκειται ποτε να βρω εναν με κοκκινα μαλλια και φακιδες...

χαλια ζωη......θα αυτοκτονισω. γκρεμιστικαν ολα μ τα ονειρα......

nflu
10-09-2012, 17:48
οποτε δεν συμφερει να βρουμε εναν στην ελβετια και να τον φερουμε εδω γιατι εδω θα γινει σαν γυφτος.

οποτε ειμαι καταδικασμενη δεν προκειται ποτε να βρω εναν με κοκκινα μαλλια και φακιδες...

χαλια ζωη......θα αυτοκτονισω. γκρεμιστικαν ολα μ τα ονειρα......
Εχε θαρρος...η Θεοφανια σου εδωσε την λυση!!!!!
θαβρεις εναν αλκοολικο οσο τον δυνατο ασπρουλιαρη Ελληνα!!!!!! :)
οσο για τα κοκκινα μαλλια....χμμμ...εδω αλλοι ξυριζουν μεχρι και μουστακι...εσυ βαλτον να τα βαψει!!!! :)

BrokeN_DoLL
10-09-2012, 18:11
αλλο το φυσικο αλλο το τεχνιτο!!!!!!!αλλα τι να κανω θα το καταπιω κ αυτο , εδω μας ανεχονται τοσοι ελληνες εμας ετσι οπως ειμαστε κακασχημες και ψωναρες δεν θα αντεξω με εναν μπεκρη ελληνα με βαμενα κοκκινα μαλλια?!

ALIA
10-09-2012, 18:48
αλλο το φυσικο αλλο το τεχνιτο!!!!!!!αλλα τι να κανω θα το καταπιω κ αυτο , εδω μας ανεχονται τοσοι ελληνες εμας ετσι οπως ειμαστε κακασχημες και ψωναρες δεν θα αντεξω με εναν μπεκρη ελληνα με βαμενα κοκκινα μαλλια?!
Εεεετσι! Δε φτανει που μας ανεχονται με τα τοσα στραβα μας ολα αυτα τα κελεπουρια, θα εχουμε και απαιτησεις απο πανω! Ντροπη κι αχαριστια!

Lacrymosa
10-09-2012, 23:28
εντωμεταξυ λεει ο θεματοθετης οτι τις σιχαινεται.. ΑΥΤΕΣ να δεις πως σε σιχαινονται φιλε! γι αυτο κ μενεις μονος σ κ μονος θα μεινεις! χαχαχαχα make sense..............

predator
10-09-2012, 23:39
Αφου ρωτας εμενα προσωπικα...θα σου απαντησω οτι θα επρεπε να εχεις καταλαβει οτι σε οτι εχω γραψει σε αυτο το θεμα κανω πλακα....
εκτος απο το πρωτο μου ποστ....οτι γενικα γυναικες αντρες σαν λαος εχουμε ξεπεσει..........και δεν ξεχωριζω σε καμμια περιπτωση τους αντρες απο τις γυναικες...(και στην κουβεντα με τον Ιωαννη..που ηταν λιγο εκτος θεματος..)
Για να σου λυσω την απορια βεβαια θα σου απαντησω....οτι στην πραγματικη ζωη..ειμαι εξαιρετικα ευγενης και πολιτισμενη...σε βαθμο που με λες και μαλακα...
ακομπλεξαριστη οχι δεν ειμαι....με τον εαυτο μου τουλαχιστον γιατι με τους αλλους πραγματικα δεν εχω προβλημα με οτιδηποτε ειναι ο καθε ανθρωπος....
και για να το ξαναελαφρυνουμε....δεν μαρεσουν οι βορειοι γιατι ειναι ξανθοι.....μαρεσουν οι μελαχροινοι αντρες...και τα καστανα ματακια που ειναι σαν των κουταβιων :)
Αυτα...

αουυυυυυυυυυ *_*

nflu
10-09-2012, 23:42
αουυυυυυυυυυ *_*

να το θεωρησω επιφωνημα πονου...?

Lacrymosa
10-09-2012, 23:46
να το θεωρησω επιφωνημα πονου...?

εγω πιστευω ειναι επιφωνημα οργασμου...... :pppppp

Blue1
10-09-2012, 23:52
εντωμεταξυ λεει ο θεματοθετης οτι τις σιχαινεται.. ΑΥΤΕΣ να δεις πως σε σιχαινονται φιλε! γι αυτο κ μενεις μονος σ κ μονος θα μεινεις! χαχαχαχα make sense..............

Είναι αυτό που λεμε" αμοιβαια τα αισθηματα, μωρό μου, αμοιβαια τα αισθηματα" αλλά στο αρνητικο του

Lacrymosa
10-09-2012, 23:59
Είναι αυτό που λεμε" αμοιβαια τα αισθηματα, μωρό μου, αμοιβαια τα αισθηματα" αλλά στο αρνητικο του

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΜΩΣ!!!! Οπως λεει "αν δεν με θελεις εσυ μια, εγω δεν σε θελω δεκα" αμε κ στο διαολο να βρεις εκει γυναικα! (το δευτερο σκελος ειναι δικη μ εμπνευση) :p

vasso82
11-09-2012, 00:09
πω πω ντόρος και ο ζολτάρ εξαφανιζόλ....

Blue1
11-09-2012, 00:17
χαχαχα αυτο ήθελε να προκαλέσει και το καταφερε!

zoltar
11-09-2012, 00:36
πω πω ντόρος και ο ζολτάρ εξαφανιζόλ....

zoltar = ζόλταρ = το "αρσενικό" σκυλί ακόλουθος του Κόμη Δράκουλα & αυτό βαμπίρ Χίκ...........

zoltar
11-09-2012, 00:53
Ολες γυναικες ειναι πουτανες ,σφετεριστριες , ηλιθιες και ανοργασμικες ,
Ολοι αντρες μαλακες , μικροτσουτσουνοι και βλαχοι
Ολοι οι Ρωσοι ειναι αλκοολικοι και δερνουν τις γυναικες τους
Ολες οι ρωσιδες ειναι δολοφονοι.

Aπορω πως δεν εχετε αναφερει ακομα τιποτα για τους μουσουλμανους και του μαυρους για να ολοκληρωθει η ρατσιστικη/σεξιστικη παρελαση .

Πολλές φυλές & χώρες μουσουλμάνων & μαύρων (αφρικανών) υποβάλλουν τα θηλυκά τους (χμ τις γυναίκες τους........) σε γυναικεία περιτομή (female circumcision / genital mutilation)

kuxumuxu
11-09-2012, 00:59
καλή φάση...

και το αλογάκι της παναγίας τρώει το αρσενικό ταίρι της κατά τη διάρκεια του σεξ...

predator
11-09-2012, 01:28
Και εγω εφαγα λιγο ζαμπον με ψωμι.......

kokkinoskoufitsa
11-09-2012, 01:33
χμμμ σαν να πείνασα κι εγώ λιγάκι...

Lacrymosa
11-09-2012, 01:34
Καλη ορεξη παιδια! Εγω τρωω γιαουρτακι με κορνφλεικς!!!!

vasso82
11-09-2012, 01:40
και γω γιαουρτάκι για καληνύχτα..γιατί το βράδυ πρέπει να τρως σαν φτωχός...

KENO
13-09-2012, 04:05
ελεγα να μην απαντησω σ'αυτο το θεμα, αλλα τελικα το κανω μπας και δωσω το καλο παραδειγμα. εσεις τα αγορακια που αναγκαστικα παραμενετε στο ελλαδισταν και δε μπορειτε να φυγετε εξωτερικο ή να εχετε μονιμα μια ξενη (κατα προτιμηση ρωσιδα λογο προσοντων), πρεπει να μαθετε να ειστε επιλεκτικοι και να ξεχωριζετε αυτες που αξιζουν. γιατι δεν ειναι ολες ιδιες, κι εγω συνηθιζα να τις βαζω σε δυο κατηγοριες, ελλεηνιδες κι ελληνιδες. οι πρωτες ειναι τα ψωνια που το παιζουν δυσκολα και ειναι καλομαθημενες απ'το μπαμπα, χωρις να αξιζουν ουτε το φτυσιμο στη μαπα, ανικανες να κρατησουν κατι σοβαρο, καλες μονο για μια πουτσ@ και τπτ παραπανω. και οι αλλες ειναι αυτες που μπορει να εχουν συνηδηση μεστην καταναγκαστικη εκπορνοποιηση τους, και να θελουν να σε στηριξουν για να πανε μπροστα και οι ιδιες, και να εξασφαλισουν τα προς το ζην. τα σημαδια φαινονται απ'τη πρωτη κουβεντα κι ολη τη συμπεριφορα, οπου βλεπεις λοιπον να στο παιζουν αδιαφορες, δυσκολες, θελουν παρακαλια κι ενα σωρο χαρες, αδιαφορησε. οπου βλεπεις προθυμια κι ενδιαφερον προχωρησε. αν και πλεον οι συνεργασιμες ειναι μειοψηφια, το παραδεχομαι κι εγω, το λενε και οι στατιστικες οτι 6 στις 10 ειναι μονες. το κακο ειναι πως μοιαζει με μαστιγα και χανονται οι καλες, οποτε μπορεις να χαραμισεις το χρονο σου ψαχνωντας καποια απ'εξω κατευθειαν για να γλυτωσεις, αν και ειναι δυσκολο οταν δε μιλα ελληνικα. το τι θα απογινουν οσες μεινουν εδω κι εχουν απαιτησεις που φτανουν μεχρι το θεο, ειναι αγνωστο. θα ονειρευονται μαλλον καναν ελβετο να τις βολεψει.

christos78
13-09-2012, 12:43
an kai agori 8a symfwnisw me ta legwmena twn koritsiwn...

Lacrymosa
13-09-2012, 14:42
και γω γιαουρτάκι για καληνύχτα..γιατί το βράδυ πρέπει να τρως σαν φτωχός...

Εγω το ξερω κ αλλιως : "Το πρωινο σου φατο μονος σου, το μεσημεριανο μοιρασου το με τον φιλο σου, το βραδυνο σου δως το στον εχθρο σου" !! Οποιος δεν το καταλαβε, του το εξηγαω!

an kai agori 8a symfwnisw me ta legwmena twn koritsiwn...

:) :)

KENO welcome back μας ελειψες ρε :)

BrokeN_DoLL
13-09-2012, 14:43
αντιστοιχα υπαρχουν και αντρες που δεν βλεπουν τα χαλια τους, υπαρχουν ελλατωματα και στις 2 μεριες!

vasso82
13-09-2012, 14:56
[QUOTE=Lacrymosa;387391]Εγω το ξερω κ αλλιως : "Το πρωινο σου φατο μονος σου, το μεσημεριανο μοιρασου το με τον φιλο σου, το βραδυνο σου δως το στον εχθρο σου" !! Οποιος δεν το καταλαβε, του το εξηγαω!

α εγω το ξέρω Το πρωί, φάε σαν βασιλιάς, το μεσημέρι σαν πρίγκηπας και το βράδυ σαν φτωχός!!βέβαια υπάρχουν κ άλλες εκδοχές...

BrokeN_DoLL
13-09-2012, 14:59
[QUOTE=Lacrymosa;387391]Εγω το ξερω κ αλλιως : "Το πρωινο σου φατο μονος σου, το μεσημεριανο μοιρασου το με τον φιλο σου, το βραδυνο σου δως το στον εχθρο σου" !! Οποιος δεν το καταλαβε, του το εξηγαω!

α εγω το ξέρω Το πρωί, φάε σαν βασιλιάς, το μεσημέρι σαν πρίγκηπας και το βράδυ σαν φτωχός!!βέβαια υπάρχουν κ άλλες εκδοχές...

ΣΤΗΝ ελλαδα τρωμε ολες τις ωρες σαν βασιλιαδες! τα πανω ειναι για τα αμερικανακια κ τα αγγλακια που εχουν φαγητα για τον π$$$ο! ;p

Triella
15-09-2012, 16:19
Ζoltar, αν για καποιο λογο, βρισκεις τετοιες γυναικες, τις οποιες σιχαινεσαι, ειναι γιατι α) δεν κοιτας παντου.... κοιτας μοναχα σε συγκεκριμενα μερη, και β) γιατι στην ουσια δεν τα εχεις καλα ουτε και με τον εαυτο σου... και ισως καποια πραγματα που σιχαινεσαι αλλα δεν αποδεχεσαι στον εαυτο σου, το βγαζεις παραεξω και τραβας το αρνητικο.... μου βγαζεις λιγο τραβατε με και ας κλαιω... Και μεταξυ μας αν σιχαινεσαι της Ελληνιδες.... που να δεις οι Αμερικανιδες τι "σκατουλες" που ειναι.... γιατι νομιζεις οτι καποιες καστες γυναικων ειναι ετσι οπως τις περιγραφεις?? Το Αμερικανικο ονειρο αντιγραφουν... το οποιο αποδειχτηκε μια μεγαλη φουσκα... αλλα επειδη καποιοι ανθρωποι γενικα ειναι μικρομυαλοι δεν το καταλαβαινουν...
Βαλε λιγο τον εγωισμο σου στην ακρη... και το να βαζεις ταμπελες στον κοσμο, ειναι σαν να τον κανεις μια αμορφη μαζα.... πες μου πως θα σου φαινοταν αν καποιος σου ελεγε "εισαι ταδε", επειδη ειδε καποια χαρακτηριστικα σε σενα και αμεσως εβγαλε ενα συμπερασμα?... Πως θα σου φαινοταν αν καποιος σε ενωνε με μια αμορφη μαζα??? Υπαρχουν γυναικες και γυναικες, οπως υπαρχουν αντρες και αντρες... Αν μη τι αλλο, εφοσον τις σιχαινεσαι, απλα απομακρυνεσαι, δεν ασχολεισαι και φυσικα..... δεν το κανεις θεμα... Καταλαβαινω οτι η ταση σου να προκαλεσεις θεμα και να εστιασεις την προσοχη απανω σου ειναι μεγαλη... αλλα υπαρχουν καλοι τροποι να το κανεις και κακοι... μην διαλεγεις τους κακους, γιατι θα καταληγεις παντα ο λαβωμενος και θα αναρωτιεσαι γιατι... και μετα φυσικα θα χειροτερεψεις καταληγωντας στη μιζερια... Καλο θα ηταν να προσπαθησεις να αλλαξεις λιγο τροπο στασης ζωης, για να μη σιχαινεσαι οχι μονο τις Ελληνιδες, αλλα και τις γυναικες γενικοτερα... Ξεκινωντας απο εδω που εισαι τωρα, μπορει να γινεις πολυ μισογυνης... Το θεωρω κριμα για εναν ανθρωπο να ειναι τοσο αρνητικος... Cheer up, και ψαξε σε μερη που δεν εχεις ξαναπαει ποτε.... υπαρχουν Ελληνιδες που βαζουν τα γυαλια σε πολλες αλλες Ευρωπαιες-Αμερικανιδες (και δεν ξερω και γω σε ποια αλλη ηπειρο)...
Εχε υποψη σου οτι αν εχεις ενα τσουβαλι με καρβουνο και καπου εκει ειναι χωμενο ενα διαμαντι..... πρεπει να γινεις καρβουνιασεις τα χερια σου :p για να το βρεις... θα αξιζει ομως τον κοπο.... και αυτο ισχυει για ολους τους ανθρωπους...

Blue1
15-09-2012, 16:56
Triella, αν ειναι ο άλλος μισογυνης ,όπως ο θεματοθετης, ο,τι και να πεις από το ένα του μπαινει από το άλλο του βγανει.

marian_m
15-09-2012, 20:56
Κι εγώ σιχαίνομαι τους ανορθόγραφους μισογύνηδες. Αλλά δεν το κάνω και θέμα!

Triella
16-09-2012, 00:09
:p:p:o Σωστοι και οι δυο.... αλλα ρε παιδια, περαν αυτου, αφου ο καθενας τη σημερον ημερα εχει την "ελευθερια" να λεει την αποψη του, την εξεφρασε και εκεινος... τωρα το οτι ειναι των ακρων, τι να τον κανουμε... ετσι εγινε.... αλλα επειδη πιστευω οτι καθε ανθρωπος εχει το δυναμικο να βελτιωθει, θελω να υπαρχουν ευκαιριες για ολους μας να βλεπουμε τι γινεται μεσα μας που μας διαμορφωνει καποιες σκεψεις.... Just saying...:)
Βεβαια εχει φαει τοσο κραξιμο (δικαιως) που δεν θα απαντησει ευκολα.... ακομα και τους συμφορουμιτες που ειδα να του μιλουν ευγενικα ηταν ετοιμος να βγαλει διαδικτυακα νυχια... χιχι.. τεσπα... μακαρι να του περασει αυτο το μισος, γιατι στον μονο που κανει κακο ειναι στον εαυτο του.... με μαθηματικη ακριβεια, καποια στιγμη θα απομονωθει και θα καταληξει μισανθρωπος...

BrokeN_DoLL
17-09-2012, 12:30
η ελευθερια δεν πρεπει σωνει και καλα να ισοπεδωνει τα παντα και εμεις να λεμε και μπραβο. ο,τι μλκια πει ο καθενας πρεπει μετα να ακουει και τα γιουχαρισματακια μας

O_Synestalmenos
17-09-2012, 18:27
πω πω πω τσιμπησατε ολες....:p

zoltar
19-09-2012, 02:38
Κι εγώ σιχαίνομαι τους ανορθόγραφους μισογύνηδες. Αλλά δεν το κάνω και θέμα!
τι σιχαίνεσαι πιο πολυ? τους ανορθόγραφους, τους μισογύνηδες ή τον zoltar ?

.....βέβαια (τώρα που το σκέφτομαι ξανά ..... χίκ) εδω που τα λέμε δεν σιχαίνομαι τοσο πολύ τις ψηλές καλοντυμένες λεπτές ελαφίνες.............οι χοντρες βουβάλες μου τονώνουν την πεποίθηση του μίσους.....χικ

arktos
19-09-2012, 06:08
Τις συχαίνομαι γιατι εχουν τουπέ, ειναι πωλήτριες με 3,60Ε και εχουν υφος, βγαινουν 4-4 και κάνουν οτι δεν γουσταρουν, ειναι μαυρη φτωχολογιά και κάνουν τσαρκες σε ακριβές περιοχές, θα γυρίσουν σε ενα διαμερισματάκι 50 τ.μ, & θα στειλουν 78 μυνηματα, μιλανε πολυ, πανε γυμναστηριο και μετα δεν πανε γυμναστηριο, τα λενε ολα στη μαμμα τους, κλαινε, γελανε, θυμωνουν, στραβωνουνε, εχουνε μουτρα, δεν ξερουνε την τυφλα τους, θελουνε και δεν θελουνε να κανουν παιδι, ειναι αναποφασιστες, δεν τις νοιαζει για κανένα, νομιζουν οτι πληγώνονται ενω δεν εχουν συναισθηματικη νοημοσύνη, αγαπάνε τον θείο τους και εχουν πεσει θυματα παιδοφιλίας στα εννεα τους........... μενουν σε εργατικες κατοικίες και στην εκάλη, ανησυχουν γιατι δεν τους δινει κανεις σημασία και τα λενε μεταξυ τους, η καθαριοτητα των αποκρυφων "πολυτιμων" σημειων ειναι υψιστης σημασιας. Ειναι φτωχολογια με ολη την σημασια της λεξεως.
αυτά.....

No fat chicks are allowed entry on premices

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
αυτο με τις πωλητριες το χω κ εγω!
πας κολωνακι ( καλα τοτε που χαμε γιουρος ) κ νομιζουν πως διευθυνουν τον οικο του dolce!
για να μν πω πως κατεχουν το 51% των μετοχων!

σε λαθος φορουμ ομως τα λες!
τοσα χρονια εδω μεσα αλλα εχω δει.
υπαρχουν ευαισθητες γυναικες!
για να παθεις καταθλιψη το χεις με την ευαισθησια.
μακαρι να μασταν λιγοτερο ευαισθητες!

προσωπικα μενω δυτικες συνοικιες, μενω σε μεζονετα, αλλα αγαπημενη ever περιοχή εξαρχεια.
πεφτεις κομματι εξω λοιπον.
γλυφαδα δεν ξερω τι παιζει, αλλα δεν θα ναι ολες ιδιες.
εστιασε στο τι κοιτας εσυ.
trust me

arktos
19-09-2012, 06:10

θεο, ασε τις συστασεις!
περνα στο θεμα!
τεμπελα! :P :P

nflu
19-09-2012, 09:52
τι σιχαίνεσαι πιο πολυ? τους ανορθόγραφους, τους μισογύνηδες ή τον zoltar ?

.....βέβαια (τώρα που το σκέφτομαι ξανά ..... χίκ) εδω που τα λέμε δεν σιχαίνομαι τοσο πολύ τις ψηλές καλοντυμένες λεπτές ελαφίνες.............οι χοντρες βουβάλες μου τονώνουν την πεποίθηση του μίσους.....χικ

χαχαχαχαχα......αφιερωμενο στον Zoltar!!! :)
http://www.youtube.com/watch?v=pbT8Cf-ol2g

zoltar
22-09-2012, 02:45
http://www.myspace.com/zoltarspeaks

Blue1
22-09-2012, 16:38
Αναρωτιέμαι zoltar, μια "ψηλή καλοντημενη ελαφινα", στέλεχος εταιρειας, φραγκατη από οικογενεια, μορφωμενη υπαρχει περιπτωση να γοητευτει μαζι σου; Αμφιβαλλω γιατι ο τροπος που σκεφτεσαι μονο γοητεια δεν προκαλει στο άλλο φυλο. Γι΄ αυτό συμμορφώσου και με την ιδέα της "χοντρής βουβαλας" η οποία δεν θα έχει και πολλες επιλογες, μπας και δεις άσπρη μερα. Εγω μαλιστα έχω διαπιστωσει ότι καποιες από τις "χοντρες βουβαλες" που μισεις ειναι πολυ πιο ευτυχισμενες, έχουν αυτοπεποιθηση, και παιρνουν και καλύτερους άντρες τους οποίους τους έχουν και σουζα. Τα παραδειγματα πολλά.

BrokeN_DoLL
24-09-2012, 15:55
σωστα!οι ελαφινες μας τελειωσανε!ας βολευτουνε με τα υπολοιπα ζωα της φαρμας!@

giorgos panou
24-09-2012, 16:56
Η αληθεια ειναι οτι μετα τα χρωνια της τρελας! κι του "τι φενεστε" δλδη ως τα 25 το πολυ! μετα απο αυτα ,οπου ολα τα αγορια εχουμε σκοπο κι κυνηγαμε μοναχα τις καληγραμμες! αφου οσο πιο ομορφη γκομενα βρουμε τοσο πιο πολυ θα την κυκλοφοραμε!
Ετσι λοιπον γυρο στα 30 οι ανδρες εχουμε πλεον αλλαξει, λογο του οτι θελουμε μια γυναικα κι οχι γκομενα, θελουμε μια κοπελα που εκτος απο το να ειναι ομορφη , να την εγκρινουν οι φιλοι μας ! θελουμε κι να μπορουμε να βγαζουμε ακρη με αυτην, να μπορουμε να πουμε καμια κουβεντα σοβαρη! να μοιραζομαστ τα προβληματα μας, να εχουμε παρεα! να θελουμε να κατσουμε στο κρεβατι μαζι της μετα το σεξ! κι οχι να ψαχνουμε δικαιωλογια να την κανουμε!
Για αυτο λοιπον κι υπαρχουν πολλα ζευγαρια οπου ο ανδρας- γυρο στα 30- ειναι οομορφος κι η κοπελα μπορει να ειναι παχουλη , να μην ειναι στην ιδια κατηγορια εμφανισης με τον ανδρα της! αυτο συμβαινει γτ. αυτη η κοπελα εχει συγουρα αλλα πρωτεριματα! εχει εσωτερικα χαρισματα οπου η κουκλαρα με την κορμαρα! δεν ξερει τι ειναι! τσι λοιπον υπαρχει αυτο που λετε! κι οχι γτ. καποιοσ του αρεσουν οι κοπελες που δεν εχουν τοσο πολυ ομορφα εξωτερικα καλη! κανενας ανδρας δεν θελει να εχει μονο μια ασχημη κοπελα διπλα του! αμα αυτη δεν εχει αλλα χαρησματα που να μπορουν να ξεπερναν την εμφανιση! ΔΙοτι οσο κουκλα κι αν ειναι μια κοπελα! καποτ θα την βαρεθις! αμα δεν εχει εσωτερικο κοσμο που να σου χαριζει καθε μερα ενδιαφερον!
Βεβαια υπαρχουν κι αυτοι που την πατισαν ! οπου κι θυσιασα την εμφανιση για το εσωτερικο κοσμο , εναν κοσμο που ηταν πιο ασχημος απο την εμφανιση!

b.m
24-09-2012, 21:15
Σορρυ αλλα αυτο το πραγμα να μη γουσταρετε τις ελληνιδες αλλα τελικα να ειστε και απαιτητικοι και επιλεκτικοι απο πανω οσων αφορα κωλους,βυζια κλπ ειναι απαραδεκτον!!!!
Οπως διαβασα καπου σημερα "αν γουσταρετε κωλους μετα μην αναρωτιεστε τι πηγε σκατα"
Και οπως σιγουρα θα απαντησαν και αλλες,ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ.
Ναι υπαρχουν αυτες που θα ειναι υπερπαραγωγη ντυμενες(και παντα μα παντα αυτες γουσταρετε) και θα κοιταν αντρα μονο με βαση το πορτοφολι,υπαρχουν και αυτες που τους νοιαζει να ειναι ο εαυτος τους με τον αλλον και οχι μονο μαλλια,νυχια,βυζια κλπ
Καιο αν ειναι ολες ιδιες,ας παραδεχτουμε πως και ολοι οι αντρες ειστε ιδιοι και γουσταρετε την αλλη μονο αν ειναι μοντελα......

Blue1
24-09-2012, 23:29
Καλά και μεις γουσταρουμε τον Τζωρτζ Κλουνευ και όχι ένα μετριο έλληνα που έχει απαιτήσεις αλλα όχι το γνωθι σαυτόν. Αλλά δεν μας καθεται ο άτιμος!

giorgos panou
25-09-2012, 00:48
Σορρυ αλλα αυτο το πραγμα να μη γουσταρετε τις ελληνιδες αλλα τελικα να ειστε και απαιτητικοι και επιλεκτικοι απο πανω οσων αφορα κωλους,βυζια κλπ ειναι απαραδεκτον!!!!
Οπως διαβασα καπου σημερα "αν γουσταρετε κωλους μετα μην αναρωτιεστε τι πηγε σκατα"
Και οπως σιγουρα θα απαντησαν και αλλες,ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ.
Ναι υπαρχουν αυτες που θα ειναι υπερπαραγωγη ντυμενες(και παντα μα παντα αυτες γουσταρετε) και θα κοιταν αντρα μονο με βαση το πορτοφολι,υπαρχουν και αυτες που τους νοιαζει να ειναι ο εαυτος τους με τον αλλον και οχι μονο μαλλια,νυχια,βυζια κλπ
Καιο αν ειναι ολες ιδιες,ας παραδεχτουμε πως και ολοι οι αντρες ειστε ιδιοι και γουσταρετε την αλλη μονο αν ειναι μοντελα......

Προσωπικα το παραδεχομαι, πως στα 20μου ,κι ολοι οσοι ηξερα- μαλον οι πιο πολλοι- τους ενδιεφερε να ειναι οσο πιο ομορφη ! τα αλλα , τα αισθηματα , ο χαρακτηρα και η ηθικη δεν μας ενοιαζε!
Τωρα ομως μας νοιαζει, κι εμενα κι σε πολλους απο αυτους που πριν χρονια κοιταγαν το αντιθετο κι μονο!
Βεβαια υπαρχουν κοπελες που τα εχουν κι τα δυο αλλα δεν ειναι ελευθερες !! δεν τις αφηνει κνεις αυτες¨)¨) χεχεχε

zoltar
25-09-2012, 01:21
Αναρωτιέμαι zoltar, μια "ψηλή καλοντημενη ελαφινα", στέλεχος εταιρειας, φραγκατη από οικογενεια, μορφωμενη υπαρχει περιπτωση να γοητευτει μαζι σου; Αμφιβαλλω γιατι ο τροπος που σκεφτεσαι μονο γοητεια δεν προκαλει στο άλλο φυλο. Γι΄ αυτό συμμορφώσου και με την ιδέα της "χοντρής βουβαλας" η οποία δεν θα έχει και πολλες επιλογες, μπας και δεις άσπρη μερα. Εγω μαλιστα έχω διαπιστωσει ότι καποιες από τις "χοντρες βουβαλες" που μισεις ειναι πολυ πιο ευτυχισμενες, έχουν αυτοπεποιθηση, και παιρνουν και καλύτερους άντρες τους οποίους τους έχουν και σουζα. Τα παραδειγματα πολλά.

Οχι, δεν είμαι ρατσιστής τελικά .

Σας Σ(Υ)ΧΑΙΝΟΜΑΙ όλες το ίδιο, Ελαφίνες + Βουβάλες.

mnimonio
25-09-2012, 05:28
Οχι, δεν είμαι ρατσιστής τελικά .

Σας Σ(Υ)ΧΑΙΝΟΜΑΙ όλες το ίδιο, Ελαφίνες + Βουβάλες.

Kαι αυτες σε σιχαινονται...ΧΙΚ!Δεξια ή αριστερα παω??ΧΙΚ!Κανε παρεα με την περδικα(ξερεις εσυ..)Χικ!!Χικ..Καλη σου μερα!!

Blue1
25-09-2012, 08:50
Ευτυχως που τις συχαινεσαι. Την γλύτωσαν!!!!!!!!!

nflu
25-09-2012, 10:56
Αχ...τι πλακα που εχει αυτο το θεμα.....:)
μονο που ο zoltar.....οποτε μας θυμαται πεταει κανα κοκαλακι....γιατι κακο σκυλακι!!! χικ! ο φραπες μου φερνει λοξυγγα! :)

Christina82
25-09-2012, 12:30
Δεν έχω διαβάσει όλες τις απαντήσεις αλλά θα πω αυτό που βλέπω οτί η Ελληνίδα σιχαίνεται τον Έλληνα και ο Ελληνας την Ελληνίδα. Παιδιά αποφασίστε τι θέλετε επιτέλους! Οι επιλογές σας σας φέρνουν σε αυτην την σιχαμάρα. Αλλάξε και την νοοτροπία που έχουν οι ελληνικές οικογένειες οτί το κοριτσάκι τους πρέπει να βρει έναν δικηγόρο ή γιατρό και τα αγοράκια να έχουν πολλές κοπέλες και να ικανοποιούν το πουλάκι τους γιατί είναι αγοράκια και έτσι πρέπει. Όταν λοιπόν σταματήσει αυτή η ηλίθια νοοτροπία τότε θα σταματήσετε να σιχαίνεστε ο ένας τον άλλον!

Alucard
25-09-2012, 12:41
Πειτε και αλλα, με κανετε και γελαω :D

Christina82
25-09-2012, 12:46
Πειτε και αλλα, με κανετε και γελαω :D

Α! Αυτό είναι πολύ καλό! Το γέλιο δίνει μακροζωια! :D
Να γελάς πάντα και πόσο τυχερός είσαι όταν σου προκαλούν γέλιο τα πάντα γύρω σου! ;)

nflu
25-09-2012, 12:49
zoltar....το σκυλι του κομη Δρακουλα....εδω στα Καρπαθια ορη....:)http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSX-LMY_SnHBLVlFvGRF23o7R3mxC2tSc8cwNZ9wXKpbpJu9NImTm8 ySWPi

BrokeN_DoLL
25-09-2012, 12:50
μωρε μπας και γουσταρεις αντρες???????? ξερεις........λουκανικακι......τ ριψιμο πιπεριου.....βρεξιμο παπαγαλου.......σκισιμο βατας.....κουνημα αχλαδιας....πηδημα μακρυπουλιας......... πατημα μερμιγκα.......ζαχαρωμα λουκουμα......λαδωμα μηχανης....τριψιμο λεβιε.......γερμενο δισκο.... κ ετσι?

nflu
25-09-2012, 13:03
μωρε μπας και γουσταρεις αντρες???????? ξερεις........λουκανικακι......τ ριψιμο πιπεριου.....βρεξιμο παπαγαλου.......σκισιμο βατας.....κουνημα αχλαδιας....πηδημα μακρυπουλιας......... πατημα μερμιγκα.......ζαχαρωμα λουκουμα......λαδωμα μηχανης....τριψιμο λεβιε.......γερμενο δισκο.... κ ετσι?

Λες...?
και το νοημα να ειναι......σιχαινομαι τις Ελληνιδες γιατι μας παιρνουν ολα τα καλα παιδια? χαχαχαχαχα

BrokeN_DoLL
25-09-2012, 14:28
δεν θα ειναι κατασταση αυτη ! να μας παιρνουν τους αντρες οι αντρες!

Blue1
25-09-2012, 14:52
Δεν το σκεφτηκα κατι τέτοιο. Παιζει!!!!

zoltar
26-09-2012, 03:17
gay parade soon in this forum

b.m
27-09-2012, 20:20
Βεβαια υπαρχουν κοπελες που τα εχουν κι τα δυο αλλα δεν ειναι ελευθερες !! δεν τις αφηνει κνεις αυτες¨)¨) χεχεχε
Βεβαια υπαρχουν κοπελες που τα εχουν και τα 2 ,ειναι ελευθερες αλλα δε κανετε κατι για να τις προσεγγισετε....

YannisCrete
27-09-2012, 22:27
Βεβαια υπαρχουν κοπελες που τα εχουν και τα 2 ,ειναι ελευθερες αλλα δε κανετε κατι για να τις προσεγγισετε....

Δεν πειράζει, ας κάνουν καλύτερα κατι αυτές για να μας προσεγγίσουν

kuxumuxu
27-09-2012, 22:39
Δεν πειράζει, ας κάνουν καλύτερα κατι αυτές για να μας προσεγγίσουν

Πάντως Yanni, θα πρέπει να παραδεχτώ ότι από την τελευταία φορά που μιλήσαμε-μαλώσαμε, έχω αναθεωρήσει πολλές από τις απόψεις μου. Τελικά είχες δίκιο σε πολλά, σε παραδέχομαι. Φαίνεται τζάμπα συγχίστηκες τότε, αλλά εγώ βελτιώθηκα. Thanx.

YannisCrete
27-09-2012, 22:47
Πάντως Yanni, θα πρέπει να παραδεχτώ ότι από την τελευταία φορά που μιλήσαμε-μαλώσαμε, έχω αναθεωρήσει πολλές από τις απόψεις μου. Τελικά είχες δίκιο σε πολλά, σε παραδέχομαι. Φαίνεται τζάμπα συγχίστηκες τότε, αλλά εγώ βελτιώθηκα. Thanx.

Που εισαι συ βρε ψυχή, χάθηκες :(
Άμα βελτιώθηκες χαίρομαι, εγω απο την πλευρά μου δεν παρουσίασα βελτίωση-πρόοδο σε θέματα χαρακτήρα γτ μου αρέσει να είμαι ο εαυτός μου.

nflu
27-09-2012, 22:47
.................................................. ...................................

YannisCrete
27-09-2012, 22:50
................................ ........................

nflu
27-09-2012, 22:53
.................................................. ................................

λιλιουμ
27-09-2012, 23:18
τι εγινε βρε παιδια?? πολλες τελιτσες!!!!!!

giorgos panou
28-09-2012, 00:32
Προσωπικα μου την χαλαει στις ελληνιδες που δεν πλενουν καλα τα πιατα, -φταιν τα πληντιρια πιατων που τις εχουν κακομαθει- οπως κι οι αναγκες που εχουν, θελουν να σπουδαζουν κι αλλα τετοια παλαβα!! ¨)¨) χεχεχεεχε,

kuxumuxu
28-09-2012, 02:06
Που εισαι συ βρε ψυχή, χάθηκες :(
Άμα βελτιώθηκες χαίρομαι, εγω απο την πλευρά μου δεν παρουσίασα βελτίωση-πρόοδο σε θέματα χαρακτήρα γτ μου αρέσει να είμαι ο εαυτός μου.

Βασικά άλλαξα... έτσι νιώθω δηλαδή...

Εσύ καλά κάνεις... :) μείνε όπως είσαι.

zoltar
28-09-2012, 02:59
είδα φίλους απ την Κρήτη χάρηκα.......κατ' αρχας
το νησί έχει ιδιαιτερότητες και συγκινήθικα..........
παιδικά χρόνια έρχονται στην μνήμη μου......τωρα πια
δεν είμαι περήφανος που'μαι κρητικός τα τελευταία χρονια
αλλάζουν οι καιροί.....σ(υ)χαθηκα εσέ που το χέρι σου τολμά
να με ακουμπήσει...την κατάρα μου ναχχεις... εσυ που ζηλεψες
πιστεύω στην βασκανιία.....καλή τύχη συνάνθρωπε.

zoltar
28-09-2012, 03:04
http://www.youtube.com/watch?v=kuwNvTfV3cA

zoltar
28-09-2012, 03:07
Σε ψηλό βουνό,
σε ριζιμιό χαράκι,
κάθεται έν' αϊτός.

Βρεμένος, χιονισμένος
ο καημένος και παρακαλεί.
Και παρακαλεί
τον ήλιο ν' ανατείλει.

Ήλιε ανάτειλε-ήλιε ανάτειλε.

Ήλιε λάμψε και δώσε
για να λιώσουνε
χιόνια από τα φτερά μου
και τα κρούσταλλα
από τ' ακράνυχά μου.

Ήλιε ανάτειλε-ήλιε ανάτειλε.

zoltar
23-03-2014, 07:55

zoltar
23-03-2014, 08:00

ftatl
23-03-2014, 08:46
γινε gay!!!!