PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : προβλημα στυσης

Σελίδες : [1] 2

kaity
01-04-2012, 11:29
παιδια οταν του αντρα δε του κανει `κουκου`επανηλειμενως οταν παει με μια γυναικα που ποθει τι σημαινει?συγκεκριμενα εχει τυχει σε φιλη μου ενω ολα ηταν ιδανικα να βρεθει με καποιον που την ηθελε πολυ και δε μπορεσε να κανει τιποτα 2 φορες.η κοπελα εχει απογοητευτει και αρχιζει να πιστευει οτι ειναι gay οτι δεν μπορει να λειτουργησει με γυναικες.ο τυπος δεν παιρνει φαρμακα ουτε εχει δειξει σημαδια οτι του αρεσουν οι αντρες ισα ισα το παιζει πολυ αντρας και την κοπελα την θελει.πως μπορεις να καταλαβεις αν κατι δε παει καλα?αυτος ειπε οτι λογω αγχους δε λειτουργησε αλλα οκ την πρωτη και τη δευτερη?μπορει να ειναι και ψυχολογικο αλλα δε μπορω να καταλαβω αν ποθεις την αλλη γιατι να γινει αυτο??

Σάτυρος
01-04-2012, 11:40
Ω ρε παναγια μου τι ακουω, προβλημα στυσης παρουσιαζουν το 100% των ανδρων σε καποια φαση της ζωης τους κατω των 30 (κατι τετοιο εχω διαβασει), απο που κ ως που να τον βγαλετε gay τον ανθρωπο.

Και λιγο αγχος να εχει φτανει. (που ειναι το ποιο πιθανο κατα την γνωμη μου) Ειδικα αν η συμπεριφορα της κοπελας δεν ειναι χαλαρη κ αμεσως το παιρνει προσωπικα κ αρχιζει τις υστεριες.

kaity
01-04-2012, 11:46
δε μιλησα για υστεριες.ισα ισα.δεν εχουν σχεση με την κοπελα.εγω ρωταω πως γινεται ενας αντρας 30 ετων απο τη στιγμη που θελει πολυ την αλλη να μη μπορει να κανει τιποτα και τις 2 φορες.δεν τον βγαζουμε gay αλλα περναν πολλα απ το μυαλο της κοπελας

KENO
01-04-2012, 12:31
καλα οι γυναικες στο ελλαδισταν εχουν μουρλαθει τελειως ? το να μην κανει κουκου σε εναν αντρα με μια γυναικα, ακομα κι αν τη ποθει επειδη μπορει να μη ταιριαζουν σεξουαλικα, μπορει να μην υπαρχει χημεια ή μπορει να ειναι και οργανικο ή ψυχολογικο δικο του, αυτο παει να πει οτι ειναι gay ? δλδ με το παραμικρο προβλημα που μπορει να παρουσιαστει, τελειωνουν ολα παει ο ανδρισμος του ? εδω κι αγχος ή κουραση απλα να εχει κανεις μπορει να μη του σηκωθει. δε καταλαβαινετε οτι εχετε να κανετε με ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, κι οχι μηχανες να λειτουργουν παντα και παντου με ολες τις συνθηκες ?

Σάτυρος
01-04-2012, 12:39
Εμενα το οτι σκεφτηκε μηπως ειναι gay υστερικο μου ακουγεται παντως... Φαντασου τι μουτρα θα εκανε στο κρεβατι ;P

kaity
01-04-2012, 12:40
ποιες συνθηκες?δεν τον βαλαμε να σκαψει, μονος του το επελεξε γιατι το ηθελε. και δεν τελειωνουν ολα αλλα ειναι προβλημα σοβαρο και περναν πολλα απ το μυαλο σου

kaity
01-04-2012, 12:41
Εμενα το οτι σκεφτηκε μηπως ειναι gay υστερικο μου ακουγεται παντως... Φαντασου τι μουτρα θα εκανε στο κρεβατι ;P

το θεμα ειναι τι εκανε αυτος

Christina82
01-04-2012, 12:44
Βρε συ Καίτη απίθανο είναι να μην λειτούργησε ο άνθρωπος και την δευτερη φορά λόγω άγχους? Όταν ένας άντρας θέλει πολύ μια γυναίκα φυσικό είναι να αγχώνεται πολύ και να συνεχίσει να νιώθει αρκετές φορές και όχι μια ή δυο. Οι γυναίκες δεν μπορούν να το καταλάβουν δυστυχώς και λογικό αλλά μην βγάζουμε γκει έναν άντρα επειδή δεν του σηκώθηκε. Δεν είναι τραγικό?!

Christina82
01-04-2012, 12:46
καλα οι γυναικες στο ελλαδισταν εχουν μουρλαθει τελειως ? το να μην κανει κουκου σε εναν αντρα με μια γυναικα, ακομα κι αν τη ποθει επειδη μπορει να μη ταιριαζουν σεξουαλικα, μπορει να μην υπαρχει χημεια ή μπορει να ειναι και οργανικο ή ψυχολογικο δικο του, αυτο παει να πει οτι ειναι gay ? δλδ με το παραμικρο προβλημα που μπορει να παρουσιαστει, τελειωνουν ολα παει ο ανδρισμος του ? εδω κι αγχος ή κουραση απλα να εχει κανεις μπορει να μη του σηκωθει. δε καταλαβαινετε οτι εχετε να κανετε με ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, κι οχι μηχανες να λειτουργουν παντα και παντου με ολες τις συνθηκες ?

Κενο συμφωνώ μαζί σου!!!

Christina82
01-04-2012, 12:47
ποιες συνθηκες?δεν τον βαλαμε να σκαψει, μονος του το επελεξε γιατι το ηθελε. και δεν τελειωνουν ολα αλλα ειναι προβλημα σοβαρο και περναν πολλα απ το μυαλο σου

Ουουουου σοβαρό πρόβλημα. Βρε θα τρελαθούμε τελείως??? Πες στην φίλη σου να διαβάσει κάποια πράγματα και να σταματήσει να σκέφτεται μ@λ@κισμέν@ .... Σορρυ κιολας αλλά είναι γελοίο!

kaity
01-04-2012, 12:48
δεν τον εβγαλα gay ειπα οτι περασε απ το μυαλο της κοπελας. αλλα δε καταλαβαινω και το αγχος του.γιατι να υπαρχει ?δεν ειναι και μικρος.

kaity
01-04-2012, 12:52
Ουουουου σοβαρό πρόβλημα. Βρε θα τρελαθούμε τελείως??? Πες στην φίλη σου να διαβάσει κάποια πράγματα και να σταματήσει να σκέφτεται μ@λ@κισμέν@ .... Σορρυ κιολας αλλά είναι γελοίο!

για αυτους ειναι προβλημα.για αλλους γελοιο τι να κανουμε.

Σάτυρος
01-04-2012, 12:54
Πιστευω οτι η φιλη σου επελεξε να υποψιαστει το "Gay" γιατι φοβαται περισσοτερο την ιδεα να μην την γουσταρει σεξουαλικα σαν γυναικα. Τιποτα απο τα δυο ομως δεν συμβαινει.

Υπαρχουν απειροι παραγοντες για να μην σου κανει "κου-κου" και εχει τυχει σε ολους. Οσο κ να θελεις, την στιγμη εκεινη μπορει πχ να αισθανεσαι οτι σε κρινει ο αλλη κ να αγχωθεις, η οτιδηποτε.

Οταν ομως η φιλη σου το κανει θεμα και μπροστα του, αρχιζει κ τον ρωταει λογω ανασφαλειας (για τον εαυτο της)... δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι... Θα επαναληφθει ξανα κ ξανα το ιδιο story.

Το καλυτερο ειναι να δειξει χαλαροτητα "δεν πειραζει, δεν εγινε κ τπτ αυριο μερα ειναι κλπ κλπ". Αν ειναι οντως ακομπλεξαριστη

Christina82
01-04-2012, 12:56
δεν τον εβγαλα gay ειπα οτι περασε απ το μυαλο της κοπελας. αλλα δε καταλαβαινω και το αγχος του.γιατι να υπαρχει ?δεν ειναι και μικρος.

Καιτη το άγχος δεν έχει να κάνει ούτε με την εμπειρία του αντρα αλλά και ούτε με την ηλικία. Έχει να κάνει με το ψυχολογικό καθαρά. Και όπως είπα ένας από τους λόγους που μπορεί να αγχώνεται είναι οτί την θέλει πολύ. Εγώ στην θέση της φίλης σου θα το έπαιρνα σαν κολακεία...
Τώρα αν η φίλη σου σκέφτεται μόνο το μ... της ας πάει να βρει άλλον και αφου δεν την ικανοποιει γιατι κάθεται? Θα μας τον βγάλει και γκει χαχαχαχα!

Christina82
01-04-2012, 12:59

Πρόβλημα θα ήταν για παράδειγμα αν δεν του σηκωνόταν 10 φορές απανωτά και οχι μόνο 2... Ας μην τα τραγικοποιούμε. Άνθρωποι είναι και οι άντρες και όχι μόνο εμεις οι γυναίκες...

Σάτυρος
01-04-2012, 13:01
Πρόβλημα θα ήταν για παράδειγμα αν δεν του σηκωνόταν 10 φορές απανωτά και οχι μόνο 2... Ας μην τα τραγικοποιούμε. Άνθρωποι είναι και οι άντρες και όχι μόνο εμεις οι γυναίκες...

Αν δεν ξερει πως να φερθει η κοπελια κ ειναι κομπλεξικη, και 50 φορες απανωτα μπορει να συμβει... στο τελος θα βγαινουν για ποτο κ θα τον παιζει μονος του το βραδυ ο φιλος μας... αχαχαχαχα

axl100
01-04-2012, 13:04
δε μιλησα για υστεριες.ισα ισα.δεν εχουν σχεση με την κοπελα.εγω ρωταω πως γινεται ενας αντρας 30 ετων απο τη στιγμη που θελει πολυ την αλλη να μη μπορει να κανει τιποτα και τις 2 φορες.δεν τον βγαζουμε gay αλλα περναν πολλα απ το μυαλο της κοπελας

μαλακισμενη ειναι για αυτο, ετσι οπως την περιγραφεις ουτε εμενα θα μου σηκωνοταν απ'αυτην :Ρ

axl100
01-04-2012, 13:12
Βρε συ Καίτη απίθανο είναι να μην λειτούργησε ο άνθρωπος και την δευτερη φορά λόγω άγχους? Όταν ένας άντρας θέλει πολύ μια γυναίκα φυσικό είναι να αγχώνεται πολύ και να συνεχίσει να νιώθει αρκετές φορές και όχι μια ή δυο. Οι γυναίκες δεν μπορούν να το καταλάβουν δυστυχώς και λογικό αλλά μην βγάζουμε γκει έναν άντρα επειδή δεν του σηκώθηκε. Δεν είναι τραγικό?!
Αυτη ειναι γυναικεια απαντηση :)))

μαρκελα
01-04-2012, 13:15

Καίτη, έτσι όπως έχει γίνει η περιγραφή, είναι σαν η φίλη σου να ενδιαφέρεται μόνο για τις σωματικές λειτουργίες του άλλου, μ' αποτέλεσμα και δικαιολογημένα αν δεν υπάρχει κάτι περισσότερο όπως είναι η επικοινωνία βασισμένη στην στοργή κι αγάπη να μην μπορεί να λειτουργήσει και σεξουαλικά ο φίλος της. Πόσο καιρό τάχουνε, γιατί νομίζω δεν αναφέρθηκε; :)

kaity
01-04-2012, 13:18
μαλακισμενη ειναι για αυτο, ετσι οπως την περιγραφεις ουτε εμενα θα μου σηκωνοταν απ'αυτην :Ρ

ευχαριστω εκ μερους της.μη πας μαζι της τοτε αν σου το ζητησει.

kaity
01-04-2012, 13:22
Πιστευω οτι η φιλη σου επελεξε να υποψιαστει το "Gay" γιατι φοβαται περισσοτερο την ιδεα να μην την γουσταρει σεξουαλικα σαν γυναικα. Τιποτα απο τα δυο ομως δεν συμβαινει.

Υπαρχουν απειροι παραγοντες για να μην σου κανει "κου-κου" και εχει τυχει σε ολους. Οσο κ να θελεις, την στιγμη εκεινη μπορει πχ να αισθανεσαι οτι σε κρινει ο αλλη κ να αγχωθεις, η οτιδηποτε.

Οταν ομως η φιλη σου το κανει θεμα και μπροστα του, αρχιζει κ τον ρωταει λογω ανασφαλειας (για τον εαυτο της)... δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι... Θα επαναληφθει ξανα κ ξανα το ιδιο story.

Το καλυτερο ειναι να δειξει χαλαροτητα "δεν πειραζει, δεν εγινε κ τπτ αυριο μερα ειναι κλπ κλπ". Αν ειναι οντως ακομπλεξαριστη

κοιτα ο τυπος ακομα την παρακαλαει να του δωσει κι αλλη ευκαιρια .δεν τον εκανε να νιωσει ασχημα αυτο του ειπε μεχρι που το επανελαβαν και παλι τιποτα

kaity
01-04-2012, 13:27
Καίτη, έτσι όπως έχει γίνει η περιγραφή, είναι σαν η φίλη σου να ενδιαφέρεται μόνο για τις σωματικές λειτουργίες του άλλου, μ' αποτέλεσμα και δικαιολογημένα αν δεν υπάρχει κάτι περισσότερο όπως είναι η επικοινωνία βασισμένη στην στοργή κι αγάπη να μην μπορεί να λειτουργήσει και σεξουαλικά ο φίλος της. Πόσο καιρό τάχουνε, γιατί νομίζω δεν αναφέρθηκε; :)

δεν τα χουνε.πηγε να αρχισει κατι και ξενερωσανε λογω αυτου.ενιωσε κι αυτος ασχημα με αυτα.τωρα της ξαναλεει οτι μπορει να επανορθωσει!

kaity
01-04-2012, 13:31
βασικα δε φταιει η κοπελα καταβαθως δε πιστευει οτι ειναι gay.της εχουν βαλει ιδεες οι γυρω της και ειναι πολυ μπερδεμενη.εγω της ειπα να ξαναδοκιμασει αλλα εχει ξενερωσει

μαρκελα
01-04-2012, 13:32
δεν τα χουνε.πηγε να αρχισει κατι και ξενερωσανε λογω αυτου.ενιωσε κι αυτος ασχημα με αυτα.τωρα της ξαναλεει οτι μπορει να επανορθωσει!

Μετά από την πρώτη και δεύτερη αποτυχία αυτός, μπορεί να αισθάνεται έντονο άγχος, ανασφάλεια και ντροπή λογικό είναι. :(
Τ' αρνητικά αυτά συναισθήματα επηρεάζουν τις επόμενες προσπάθειες.. Φοβάται ότι θα του ξανασυμβεί κι αυτός ο φόβος κυριαρχεί στην σκέψη του και τον εμποδίζει να νιώσει άνετα, να αφεθεί μ' αποτέλεσμα την αποτυχία. Χρειάζεται αν νιώθει κάτι περισσότερο.. για τον συγκεκριμένο να τον βοηθήσει..

υ.γ. αν π.χ. έχει καταλάβει ότι είν' ευαίσθητος, ας δώσει περισσότερο χρόνο στα προκαταρτικά!

Christina82
01-04-2012, 13:37
Πρέπει να υπάρχει κατανόηση. Το σεξ δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται κάποιες φορές. Και τι θα πει "ξενέρωσε"? Άρα η κοπέλα το μ... της σκέφτεται... Αααααχ Θεε μου κάτι γυναίκες που υπάρχουν!

kaity
01-04-2012, 13:39
ναι τον βοηθησε γι αυτο του εδωσε και δευτερη ευκαιρια χωρις να πιεσει στο χαλαρο τους βγηκε.αλλα παλι τιποτα.κι αυτη γυναικα ειναι εχει αναγκες περα απο στοργη και αγαπη.δεν ειναι μονο το σεξ αλλα παιζει πολυ σημαντικο ρολο.εφτασε στο σημειο να τον χαιδευει ολο τα βραδυ μπας και αλλα τιποτα..σορυ κιολας..

Christina82
01-04-2012, 13:41
ναι τον βοηθησε γι αυτο του εδωσε και δευτερη ευκαιρια χωρις να πιεσει στο χαλαρο τους βγηκε.αλλα παλι τιποτα.κι αυτη γυναικα ειναι εχει αναγκες περα απο στοργη και αγαπη.δεν ειναι μονο το σεξ αλλα παιζει πολυ σημαντικο ρολο.εφτασε στο σημειο να τον χαιδευει ολο τα βραδυ μπας και αλλα τιποτα..σορυ κιολας..

Ας τον παρατήσει τότε αφου έχει ξενερώσει ήδη και έχει ανάγκες η κοπέλα.. και εγώ ανάγκες έχω αλλά δεν κάνω έτσι! Οπότε ποιος ο λόγος συζήτησης βρε Καιτή? Πες της να τον βγάλει γκει και να τον παρατήση αφου ξενέρωσε...

kaity
01-04-2012, 13:41
Πρέπει να υπάρχει κατανόηση. Το σεξ δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται κάποιες φορές. Και τι θα πει "ξενέρωσε"? Άρα η κοπέλα το μ... της σκέφτεται... Αααααχ Θεε μου κάτι γυναίκες που υπάρχουν!

ξενερωσανε και οι δυο ειπα .δεν τους βγηκε.μη κολας στη λεξη.απογοητευτηκε .πως να το πω.σκεφτεται και τις σεξουαλικες της αναγκες ναι κακο ειναι?

kaity
01-04-2012, 13:44
Ας τον παρατήσει τότε αφου έχει ξενερώσει ήδη και έχει ανάγκες η κοπέλα.. και εγώ ανάγκες έχω αλλά δεν κάνω έτσι! Οπότε ποιος ο λόγος συζήτησης βρε Καιτή? Πες της να τον βγάλει γκει και να τον παρατήση αφου ξενέρωσε...

καναμε μια κουβεντα χθες με αυτην και με αλλες κοπελες.η μια απο αυτες ηταν σιγουρη οτι ειναι gay.η κοπελα δεν ξερει αν πρεπει να του δωσει κι αλλη ευκαιρια .

μαρκελα
01-04-2012, 13:44
ξενερωσανε και οι δυο ειπα .δεν τους βγηκε.μη κολας στη λεξη.απογοητευτηκε .πως να το πω.σκεφτεται και τις σεξουαλικες της αναγκες ναι κακο ειναι?

Καίτη μου πάντως το σεξ αρχικά, δεν είναι μόνο η διείσδυση, αυτό είναι ας πούμε η ολοκλήρωση, αλλά η όλη διαδικασία που προηγείται, όλο αυτό το παιχνίδι!
Αν αγαπάς τον άλλον τότε στέκεσαι δίπλα του, ακόμα κι αν αποτύχει σε στύση και ή βοηθάς.. ή του λες ότι θα προσπαθήσουμε ξανά και ξανά κι ότι δεν τον θες αποκλειστικά και μόνο για τις σεξουαλικές του επιδόσεις κι υπάρχει κι η λύση στην τελική του ειδικού, που πολύ βοηθάει κι αυτή!

Christina82
01-04-2012, 13:47
Καίτη μου πάντως το σεξ αρχικά, δεν είναι μόνο η διείσδυση, αυτό είναι ας πούμε η ολοκλήρωση, αλλά η όλη διαδικασία που προηγείται, όλο αυτό το παιχνίδι!
Αν αγαπάς τον άλλον τότε στέκεσαι δίπλα του, ακόμα κι αν αποτύχει σε στύση και ή βοηθάς.. ή του λες ότι θα προσπαθήσουμε ξανά και ξανά κι ότι δεν τον θες αποκλειστικά και μόνο για τις σεξουαλικές του επιδόσεις κι υπάρχει κι η λύση στην τελική του ειδικού, που πολύ βοηθάει κι αυτή!

Μαρκέλα δεν έχουν σχέση είπε..

kaity
01-04-2012, 13:49
στη συγκεκριμενη περιπτωση η σχεση αρχισε με το σεξ.δεν προυπηρχε σχεση απο πριν για να τους κρατησει.

Christina82
01-04-2012, 13:49
καναμε μια κουβεντα χθες με αυτην και με αλλες κοπελες.η μια απο αυτες ηταν σιγουρη οτι ειναι gay.η κοπελα δεν ξερει αν πρεπει να του δωσει κι αλλη ευκαιρια .

Ξενερώσανε με διαφορετικό τρόπο όμως. Εκείνη απογοητευτηκε με αυτόν ενώ εκείνος με το πουλί του...
Εφόσον ξενέρωσε η κοπέλα που δεν πηδήχτηκε γιατί το συζητάμε? Δεν νομίζω οτι θα αλλάξει κάτι από αυτά που θα πούμε..

axl100
01-04-2012, 13:52
κοιτα ο τυπος ακομα την παρακαλαει να του δωσει κι αλλη ευκαιρια .δεν τον εκανε να νιωσει ασχημα αυτο του ειπε μεχρι που το επανελαβαν και παλι τιποτα

Βρε Καιτουλα, παγοκολονα η φιλη σου, πες της να παρει ενα εργαλειο απο αυτα που διαφημιζουν και τα κανουν ολα, τι καθεται και παιδευεται με ανθρωπο :)

axl100
01-04-2012, 13:54
βασικα δε φταιει η κοπελα καταβαθως δε πιστευει οτι ειναι gay.της εχουν βαλει ιδεες οι γυρω της και ειναι πολυ μπερδεμενη.εγω της ειπα να ξαναδοκιμασει αλλα εχει ξενερωσει

Δλδ μονο για το σεξ τον θελει? Ελεος...

kaity
01-04-2012, 13:55
απλα συζηταμε.εχει συμβει και σε μενα κατι παρομοιο αλλα την πρωτη φορα.ηθελα να δω αν υπαρχουν υπονοιες gay γι αυτον.εγω δεν ειμαι απολυτη, αλλα δεν αποκλειω και τιποτα πλεον

Σάτυρος
01-04-2012, 14:04

Τι κανει ο τυπος ? Την παρακαλαει ?

Καλα το κοριτσι πρεπει να ειναι πολυ βλημα... Αλλα κ το παλικαρι αν αισθανεται μειονεκτικα κ εχει φθασει σε σημειο να "παρακαλεσει" ή να νοιωσει οτι κατι "οφειλε" κ δεν το εκανε... Δεν θα τα καταφερει. Καλυτερα να βρει μια νορμαλ κοπελιτσα να περασει ωραια.

Σάτυρος
01-04-2012, 14:08

Ακριβως, οταν πεφτεις στο κρεβατι με μια που την ξερεις λιγες ημερες... Ειναι πολυ λογικο να μην αισθανεσαι ανετα & πιθανο να μην σου κανει κου-κου, και 5 φορες να προσπαθησεις, κ ειδικα αν ειναι κ βλημα (οπως η εν λογω κοπελα) τοτε προκαλειται περισσοτερο αγχος.

kaity
01-04-2012, 14:10
αν αυτη ειναι βλημα που το εχεις σιγουρο ας πουμε αυτος που παρακαλα ενα βλημα τι ειναι?

μαρκελα
01-04-2012, 14:11
Δλδ μονο για το σεξ τον θελει? Ελεος...

..κι εγώ αυτό έχω να πω. ΕΛΕΟΣ!! Επίσης, όπως και νάχει ακόμα και μόνο το σεξ, είναι πράξη αγάπης και η
στυτική δυσκολία δεν είν' ατομικό του πρόβλημα, αλλά αφορά και τους δύο, δλη κι οι δύο ευθύνονται. :(

Σάτυρος
01-04-2012, 14:15
Κοιτα, η κοπελα ξενερωσε λογω της ανασφαλειας της, αισθανεται οτι δεν ειναι ποθητη, και για αυτο ειμαι πολυ σιγουρος. Πες της να παει καλυτερα σε εναν ψυχολογο, κ να αφησει τον κακομοιρη στην ησυχια του μπας κ "χτυπησει" κανενα κανονικο ατομο, χωρις κομπλεξ.

(Α κ πες της οτι πολυ πιο πιθανο ειναι να τον ξενερωσε ΑΥΤΟΝ το ανυπαρκτο στηθος της ή η χοντροκωλαρα της, παρα να ειναι gay το ατομο... Ισως να μην ειναι αληθεια, σιγουρα ομως θα βγαλει αφρους η χαζη... αχαχαχαχα)

Νομιζω την συζητηση την εξανλησαμε

path
01-04-2012, 14:22
στη συγκεκριμενη περιπτωση η σχεση αρχισε με το σεξ.δεν προυπηρχε σχεση απο πριν για να τους κρατησει.
απλα καποιες σχεσεις δεν μπορουν να ΑΡΧΙΣΟΥΝ με το σεξ!!
δεν λειτουργουν ολοι οι ανδρες ετσι
ενω ειναι φυσιολογικοτατοι!
και γενικα στην πραξη αποδυκνειεται οτι καποιοι βλεπουνε περισσοτερο σεξ στην τβ η σινεμα απ οτι κανουνε...

Σάτυρος
01-04-2012, 14:24
απλα καποιες σχεσεις δεν μπορουν να ΑΡΧΙΣΟΥΝ με το σεξ!!
δεν λειτουργουν ολοι οι ανδρες ετσι
ενω ειναι φυσιολογικοτατοι!

Ακριβως αυτο.

Ενας φιλος μου ξεκινησε με μπουρδελα κ του αρεσαν κιολας, εγω δυο φορες πηγα ετσι για την πλακα & κου-κου δεν μου εκανε... Μαλλον ειμαι gay κ εγω :P

kaity
01-04-2012, 14:25
Ακριβως αυτο.

Ενας φιλος μου ξεκινησε με μπουρδελα κ του αρεσαν κιολας, εγω δυο φορες πηγα ετσι για την πλακα & κου-κου δεν μου εκανε... Μαλλον ειμαι gay κ εγω :P
παλιοgayyy!!

kaity
01-04-2012, 14:27
πλακα κανω μη παρεξηγηθω παλι..

path
01-04-2012, 14:33
:-) και κατι που Δεν ειναι ανεκδοτο δυστυχως !
αρκετα κοριτσακια στην εφηβεια τους κ αργοτερα,,εχουν την εντυπωση οτι το πεος αποτελειται απο ...οστα κ μυες !!!
ε οχι !!!
ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!
και για να γεμισει αιμα πρεπει ο εγγεφαλος να δωσει εντολη!!
και για να συμβει αυτο πρεπει να διεγερθει ο εγγεφαλος απ το αλλο φυλο,,,
ειναι αναγκαια η ΕΛΞΗ δηλαδη, δεν γινεται αλλιως !

path
01-04-2012, 14:35
αρκετα κοριτσακια στην εφηβεια τους κ αργοτερα,,εχουν την εντυπωση οτι το πεος αποτελειται απο ...οστα κ μυες !!!
ε οχι !!!
ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!

kaity
01-04-2012, 14:35
ε χαιρω πολυ.για τον εγκεφαλο του λεμε..

Christina82
01-04-2012, 14:37
απλα συζηταμε.εχει συμβει και σε μενα κατι παρομοιο αλλα την πρωτη φορα.ηθελα να δω αν υπαρχουν υπονοιες gay γι αυτον.εγω δεν ειμαι απολυτη, αλλα δεν αποκλειω και τιποτα πλεον

Σκέψου λίγο λογικά βρε Καίτη... αν ήταν γκει γιατί να προσπαθεί να κάνει κάτι με την φίλη σου?

Σάτυρος
01-04-2012, 14:39
Για ξεκαρφωμα...

(απορω που ακομα επιχειρηματολογειτε για να αποδειξετε οτι ο ανθρωπος δεν ειναι gay αχαχαχαχ)

kaity
01-04-2012, 14:39
βρε δε διαφωνω..δεν πιστευω οτι ειναι gay .αλλα εχω δει πολλα ..και της μπηκαν ιδεες της κοπελας.αυτο

KENO
01-04-2012, 14:42
Σκέψου λίγο λογικά βρε Καίτη... αν ήταν γκει γιατί να προσπαθεί να κάνει κάτι με την φίλη σου?ελα τωρα, δεν εχει σημασια Χριστινα, σημασια εχει αν ικανοποιηθηκε η φιλη της. αφου δεν ικανοποιηθηκε σημαινει οτι ειναι gay. ολες οσες μενουν ανικανοποιητες σημαινει οτι πανε με αντρες που στη πραγματικοτητα ειναι gay.

path
01-04-2012, 14:44
ε βρε καιτυ κ συ, πες στη φιλη σου εκει να κανει ενα ψυχικο!
μπορει το παιδι να θελει να γυρισει στον ισιο δρομο!
το αποκλειεις ?:-)

Christina82
01-04-2012, 14:58
Ας το πάρουμε από την αρχή Καίτη. Της φίλης σου της μπήκαν διαφορα στο μυαλό, στο δικό σου όμως τι παίζει? Εννοώ εσύ πως το βλέπεις?

betelgeuse
01-04-2012, 15:02
Για τι ηλικιες μιλαμε?
Πολλες φορες τα αγορια αν ειναι μικρα σε ηλικια αγχωνονται και δεν μπορουν να λειτουργησουν τοσο καλα.

ελα τωρα, δεν εχει σημασια Χριστινα, σημασια εχει αν ικανοποιηθηκε η φιλη της. αφου δεν ικανοποιηθηκε σημαινει οτι ειναι gay. ολες οσες μενουν ανικανοποιητες σημαινει οτι πανε με αντρες που στη πραγματικοτητα ειναι gay.

Εδω που τα λεμε ο Κενο εχει δικιο,πολλες γυναικες βγαζουν ευκολα τετοια συμπερασματα οταν απογοητευονται απο καποιον αντρα.

KENO
01-04-2012, 15:05
πουστηδοι ειναι ολοι στο πλανητη γη, που δε μπορουν να γαμησουν ουτ'ενα μουνι. παρτε και κανα σκουποξυλο για βοηθεια βρε παιδια, και κανα σωληνα αν ειναι βαθυ το πηγαδι.

λιλιουμ
01-04-2012, 15:15
Δυο φορες αποτυχια δε σημαινει τπτ, με μια κοπελα που δεν την γνωριζει καλα καλα, και οπως λες δειχνει οτι τη θελει πολυ, αυτο το γεγονος μπορει να του προκαλει περισσοτερο αγχος απο μονο του. Επισης ειχανε καποια ανεση χρονου και χωρου? Ολα εχουν σημασια, οπως και η σταση της κοπελας, ποσο ερωτικη και χαλαρη ηταν.
Σε αυτο το θεμα τεινω να συμφωνησω περισσοτερο με τους αντρες της παρεας, παραδοξως. Εχω κολλητες φιλες γυναικες, αλλα να καθομαι να συζηταω οτι εχει προβληματα στυσης αυτος, το εχει μικρο ο αλλος, τελειωνει προωρα εκεινος κ.ο.κ., το θεωρω εντελως κατινιστικο και δε μπορω να το κανω με την καμια. Δε θα μου αρεσε να μου το κανουν και δεν το κανω, δε θελω να εκθεσω κανενα αρσενικο ακομα και αν δεν προκειται να το μαθει ποτε. Σεβασμος λεγεται αυτο νομιζω, και διακριτικοτητα.
Αντιθετως αν μου τυχαινε μεταξυ μας θα προσπαθουσα να τον κανω να νιωσει ανετα και χαλαρα και να δω τι φταιει. Αν την ενδιαφερει μονο το σεξ καλα λενε, ας τον αφησει ησυχο να βρει μια αλλη να τον κανει να νιωθει πιο ανετα ή να ειναι προθυμη να τον βοηθησει, και οχι να τον βγαζει γκει απο δω κι απο κει. Ελεος!!!! Κινδυνευω να μου την πουνε οι γυναικες, αλλα αυτη ειναι η αποψη μου και δεν αλλαζει. Ειτε ο ανθρωπος εχει προβλημα οργανικο, ειτε ψυχολογικο, ειτε μονιμο, ειτε προσωρινο, ειτε ειναι γκει, ειτε ειναι σχεση ειτε one night stand, πρεπει να εχεις καποιο κομπλεξ οπως ειπε καποιος, να νομιζεις οτι δεν εισαι ποθητη ηα υτος δε σε ποθουσε, για να τον κανεις βουκινο στις φιλεναδες σου.
Για αυτο τα εχουν παρει οι αντρες εδω μεσα νομιζω με τη συμπεριφορα της φιλεναδας σου.
Νομιζω λοιπον οτι ειναι μεγαλη βλακεια που καθεται και συζηταει οτι ο αλλος εχει προβλημα στυσης και μηπως ειναι γκει και τετοια κουλα. Θα μου πεις δεν εχει καποιο συναισθηματικο δεσιμο μαζι του, αλλα αν αντεδρασε ετσι μετα στις φιλεναδες της, μπορω να υποθεσω οτι οντως και σε αυτον εκεινη τη στιγμη με τη συμπεριφορα της και τον τροπο της μπορει να τον εκανε να αισθανθει ασχημα.

Christina82
01-04-2012, 15:26
Καιτη περιμένω μια απάντηση αν θες απάντα...

kaity
01-04-2012, 15:35
Ας το πάρουμε από την αρχή Καίτη. Της φίλης σου της μπήκαν διαφορα στο μυαλό, στο δικό σου όμως τι παίζει? Εννοώ εσύ πως το βλέπεις?

εγω της ειπα να ξαναπροσπαθησει μαζι του.βλεπω οτι ειναι ψυχολογικο το προβλημα του και ειναι λογω αγχους ολο αυτο

kaity
01-04-2012, 15:57
νομιζω οτι εχει εξαντληθει το θεμα ευχαριστω για τις απαντησεις σας ο καθενας εχει δικαιωμα να χει την αποψη του και να εχει τις δικιες του αναγκες και πρεπει να τις σεβομαστε ασχετα αν συμφωνουμε η οχι.απλα δεν ξερω γιατι μερικοι τα παιρνουν με την αποψη του αλλου και τρελαινονται.δεν μπορει να συμφωνουμε ολοι

kaity
01-04-2012, 15:59
πουστηδοι ειναι ολοι στο πλανητη γη, που δε μπορουν να γαμησουν ουτ'ενα μουνι. παρτε και κανα σκουποξυλο για βοηθεια βρε παιδια, και κανα σωληνα αν ειναι βαθυ το πηγαδι.

αν το δοκιμασες και σου αρεσε να το παρουμε

Lampros
01-04-2012, 15:59
Μια σχέση μπορει να ξεκινήσει απο το σεξ βρε παιδια , εξάλλου αν εκει δεν υπαρχει η απόλυτη χημεία υπαρχει θέμα στη σχέση .
Πολλές φορές όταν θέλει πολυ ο άντρας την γυναίκα συμβαίνει να μην μπορει να λειτουργήσει σωστα .
Μηπως ο άνθρωπος δεν ειναι στην καλη του μέρα ? μηπως έχει κάτι αλλο που τον ενοχλεί .
Δεν λειτουργούν ολοι το ίδιο , εγω δηλαδη δεν μπορω να καταλάβω πως μπορεί ένας άντρας να κάνει σεξ με μια γυναίκα όταν αυτη αντιστέκεται όταν δεν θέλει , απορώ ακόμη περισσότερο με όσους βιάζουν μια γυναίκα , οκ εκει μπορεί να ειναι άρρωστοι και να ικανοποιούν τις αρωστημενες ορέξεις τους .
Μήπως το παιδι απλα δεν ειναι στα φόρτε του ?

KENO
01-04-2012, 16:02
αν το δοκιμασες και σου αρεσε να το παρουμεδεν εχω μουνακι καρδουλα μου, προσφερομαι ομως να σε βοηθησω οπου θελεις. :)

kaity
01-04-2012, 16:03
ειμαι ελληνιδα.δοκιμασε το σε μια αλλοδαπη

KENO
01-04-2012, 16:05
ετοιμαζομαι τωρα για ρωσιδα. στις 5 εχω ραντεβου. το βραδυ θα επιστρεψω.

kaity
01-04-2012, 16:08
........... μπραβο

μαρκελα
01-04-2012, 16:12
ειμαι ελληνιδα.δοκιμασε το σε μια αλλοδαπη

χαχαχαχαχα!!!!!!!!! στα πατώματα..Ρε Καίτη είσαι όλα τα λεφτά! χαχαχα! :D:D:D

mr bubbles
01-04-2012, 16:17
πες της να του κανει λιγο παιχνιδια-ναζια μην του ανοιγει ποδια κατευθειαν,μας ξενερωνετε :D

KENO
01-04-2012, 16:20
πες της να του κανει λιγο παιχνιδια-ναζια μην του ανοιγει ποδια κατευθειαν,μας ξενερωνετε :Dδεν μπορει γιατι ανηκει στις ελληνιδες που ειναι ψυχρες κομπλεξικες προβληματικες κι αγαμητες. μην τις μιλησεις για σεξ, μακρια κρατα αποσταση. μετα φταινε οι αντρες που δυσκολευονται να σας γαμησουν και τους βγαζετε gay, ενω εχετε συμπεριφορα χιλιων καρδιναλιων εδω. παμε ολοι για κανα ρωσιδελι που χουν και βυζια με-γαλα!

kaity
01-04-2012, 16:20
δεν του ανοιξε τα ποδια κατευθεια κανανε και παιχνιδακια

Σουέλ
01-04-2012, 16:25
ε οχι !!!
ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!

ΚΑΙ

Δυο φορες αποτυχια δε σημαινει τπτ, με μια κοπελα που δεν την γνωριζει καλα καλα, και οπως λες δειχνει οτι τη θελει πολυ, αυτο το γεγονος μπορει να του προκαλει περισσοτερο αγχος απο μονο του. Επισης ειχανε καποια ανεση χρονου και χωρου? Ολα εχουν σημασια, οπως και η σταση της κοπελας, ποσο ερωτικη και χαλαρη ηταν.
Σε αυτο το θεμα τεινω να συμφωνησω περισσοτερο με τους αντρες της παρεας, παραδοξως. Εχω κολλητες φιλες γυναικες, αλλα να καθομαι να συζηταω οτι εχει προβληματα στυσης αυτος, το εχει μικρο ο αλλος, τελειωνει προωρα εκεινος κ.ο.κ., το θεωρω εντελως κατινιστικο και δε μπορω να το κανω με την καμια. Δε θα μου αρεσε να μου το κανουν και δεν το κανω, δε θελω να εκθεσω κανενα αρσενικο ακομα και αν δεν προκειται να το μαθει ποτε. Σεβασμος λεγεται αυτο νομιζω, και διακριτικοτητα.
Αντιθετως αν μου τυχαινε μεταξυ μας θα προσπαθουσα να τον κανω να νιωσει ανετα και χαλαρα και να δω τι φταιει. Αν την ενδιαφερει μονο το σεξ καλα λενε, ας τον αφησει ησυχο να βρει μια αλλη να τον κανει να νιωθει πιο ανετα ή να ειναι προθυμη να τον βοηθησει, και οχι να τον βγαζει γκει απο δω κι απο κει. Ελεος!!!! Κινδυνευω να μου την πουνε οι γυναικες, αλλα αυτη ειναι η αποψη μου και δεν αλλαζει. Ειτε ο ανθρωπος εχει προβλημα οργανικο, ειτε ψυχολογικο, ειτε μονιμο, ειτε προσωρινο, ειτε ειναι γκει, ειτε ειναι σχεση ειτε one night stand, πρεπει να εχεις καποιο κομπλεξ οπως ειπε καποιος, να νομιζεις οτι δεν εισαι ποθητη ηα υτος δε σε ποθουσε, για να τον κανεις βουκινο στις φιλεναδες σου.
Για αυτο τα εχουν παρει οι αντρες εδω μεσα νομιζω με τη συμπεριφορα της φιλεναδας σου.
Νομιζω λοιπον οτι ειναι μεγαλη βλακεια που καθεται και συζηταει οτι ο αλλος εχει προβλημα στυσης και μηπως ειναι γκει και τετοια κουλα. Θα μου πεις δεν εχει καποιο συναισθηματικο δεσιμο μαζι του, αλλα αν αντεδρασε ετσι μετα στις φιλεναδες της, μπορω να υποθεσω οτι οντως και σε αυτον εκεινη τη στιγμη με τη συμπεριφορα της και τον τροπο της μπορει να τον εκανε να αισθανθει ασχημα.

Για να μην παει παντως το θεμα τζάμπα, kaity, σκέψου λιγο αυτά και συζήτα καποια πράγματα με τη φίλη σου.
Αντε, μην της πεις ότι δεν πρεπει να κανει βουκινο τη σεξουλικη συμπεριφορά του άλλου, (λιλιουμ απολυτα συμφωνω και σε αυτό), αλλά ας υποθεσουμε ότι εχει αγνες προθεσεις για τον εν λογω κυριο και ενδιαφερεται πραγματικά :).

kaity
01-04-2012, 16:25
δεν μπορει γιατι ανηκει στις ελληνιδες που ειναι ψυχρες κομπλεξικες προβληματικες κι αγαμητες. μην τις μιλησεις για σεξ, μακρια κρατα αποσταση. μετα φταινε οι αντρες που δυσκολευονται να σας γαμησουν και τους βγαζετε gay, ενω εχετε συμπεριφορα χιλιων καρδιναλιων εδω. παμε ολοι για κανα ρωσιδελι που χουν και βυζια με-γαλα!

ε πατε για ρωσιδελια αν ειναι να περασετε καλα..ποιο το προβλημα?

mr bubbles
01-04-2012, 16:27
δεν μπορει γιατι ανηκει στις ελληνιδες που ειναι ψυχρες κομπλεξικες προβληματικες κι αγαμητες. μην τις μιλησεις για σεξ, μακρια κρατα αποσταση. μετα φταινε οι αντρες που δυσκολευονται να σας γαμησουν και τους βγαζετε gay, ενω εχετε συμπεριφορα χιλιων καρδιναλιων εδω. παμε ολοι για κανα ρωσιδελι που χουν και βυζια με-γαλα!
φταινε και οι αντρες γιατι λενε να χυσω να παω να φυγω..δεν παει ετσι.γιαυτο πολλες μας αντιπετωπιζουν το ιδιο,αλλα υπαρχουν και γυναικες φωτια!

KENO
01-04-2012, 16:31
στην ελλαδα αμφιβαλλω πλεον, αφου κι απ'τη συμπεριφορα βλεπεις ποτε δεν ορμανε, δε κανουν πρωτη κινηση. ειναι σαν να μην θελουν το σεξ και να κανουν αγγαρεια. λες και ειναι αμαρτια, γιατι ετσι τις εμαθε απο μικρες η εκκλησια. σιγουρα η φιλη της (αφου γι'αυτη εκανε το θεμα), δεν ηταν και τοσο φωτια οσο επρεπε. κι αν ηταν εμφανισιακα, δεν ειχε σωστη συμπεριφορα. δε ξερω για τι ηλικιες μιλαμε, αλλα το αποτελεσμα αυτο δειχνει. με αλλα λογια εισαι ανικανη κυρια μου να καβλωσεις αντρα ? μην προσπαθεις να τον βγαλεις gay, εσυ ευθυνεσαι !

μαρκελα
01-04-2012, 16:33

Καίτη παρ' ότι ελληνίδα η φίλη σου και μετράει και μπορεί, και γι' αυτό κι ο τύπος την παρακαλεί!
ίσως τώρα νάναι κι αυτή άπειρη.., οπότε δικαιολογούνται από την μεριά της οι όποιες συμπεριφορές, αλλά
καλό θα ήταν να προβληματιστεί κι εκείνη για την πιθανή δυσλειτουργία του.., αν φυσικά τον θέλει..

kaity
01-04-2012, 16:38
χαχα!αυτη απειρη??δυσκολα.το αντιθετο η φιλη μου η ελληνιδα!

λιλιουμ
01-04-2012, 16:52
H πολλη πειρα μηπως εχει κανει κακο τελικα στις γυναικες? Και οχι αναγκαια η πειρα, αλλα αυτη η πολυγαμια, το μονο για το σεξ, οι ξεπετες, το πολυ "σεξ ενντ δε σιτυ" και κοσμο κτλ. Συναισθηματα παπαλα καπουτ.
Αν θελουν μονο σεξ καταλαβαινω γιατι τα βαζουν μετα με τα "δυσλειτουργικα μηχανηματα" οπως τα βλεπουν αυτες, αλλα ελεος ρε παιδια, αυτο δεν ειναι ανθρωπινες σχεσεις. Μη γινουμε σαν κατι αντρες που κατηγορουμε..

kaity
01-04-2012, 16:55
τα ακρα πρεπει να ισχυουν?υπαρχει και η μεση κατασταση ρε παιδια

λιλιουμ
01-04-2012, 17:10
δε θελει πολυ η αλλη με αυτα που ακουει και βλεπει να το παρει καπως. Μια φιλη μου 2-3 χρονια πηγαινε με τον εναν και τον αλλο και κανεις δεν καθοταν για σχεση, και βρηκε ενα χρυσο παιδι που ελιωνε για αυτην , και ερχεται και μου λεει, δεν ειναι πολυ μεγαλο, της εσουρα τον εξαψαλμο και συνηλθε, που μου εγινε και Τζουλια και ηθελε απο Αραπη και πανω, και ειναι πολυ ευτυχισμενη.

Σουέλ
01-04-2012, 17:12
H πολλη πειρα μηπως εχει κανει κακο τελικα στις γυναικες? Και οχι αναγκαια η πειρα, αλλα αυτη η πολυγαμια, το μονο για το σεξ, οι ξεπετες, το πολυ "σεξ ενντ δε σιτυ" και κοσμο κτλ. Συναισθηματα παπαλα καπουτ.
Αν θελουν μονο σεξ καταλαβαινω γιατι τα βαζουν μετα με τα "δυσλειτουργικα μηχανηματα" οπως τα βλεπουν αυτες, αλλα ελεος ρε παιδια, αυτο δεν ειναι ανθρωπινες σχεσεις. Μη γινουμε σαν κατι αντρες που κατηγορουμε..

Με βάση αυτό, αναρωτιεμαι αν οι άντρες παραπονιουνται λιγοτερο συχνά απο τις γυναικες.
Κι αν ναι, ισχυει γιατι οι απαιτησεις τους ειναι λιγοτερες απο τις δικες μας;Επειδή εμεις πιστευουμε ότι φτανει απλά μια κινηση και τοτε αυτο ειναι σεξ;Επειδη αυτοι το θελουν αυτο;

μαρκελα
01-04-2012, 17:13

αυτό το σαν κάτι όμως, ακόμα κι αν αποτελεί μειόνοτητα έχει πολύ τραυματίσει.., μ' αποτέλεσμα
να φαίνεται τώρα, σαν να θέλει ο γυναικείος πληθυσμός να πάρει το αίμα του πίσω.

kaity
01-04-2012, 17:24
καπως ετσι.καμια φορα η γυναικα παιρνει το ρολο του αντρα.γαμ.. και φευγει,χανει το ρολο της δηλαδη.αλλα και ο αντρας εχασε τον ρολο του δεν ειναι κυνηγος πλεον..

Lampros
01-04-2012, 17:29
Έχετε πάρει τον ρόλο και την θέση που σας αξίζει στην κοινωνία , οι άντρες δυσκολα πλησιάζουν μια γυναίκα σημερα .

kaity
01-04-2012, 17:31
γιατι ομως να φοβουνται οι αντρες?δε θα τους φαμε.ισα ισα ο αντρας με αυτοπεποιθηση κερδιζει

μαρκελα
01-04-2012, 17:31
καπως ετσι.καμια φορα η γυναικα παιρνει το ρολο του αντρα.γαμ.. και φευγει,χανει το ρολο της δηλαδη.αλλα και ο αντρας εχασε τον ρολο του δεν ειναι κυνηγος πλεον..

ε ναι τώρα με ξεπερασμένες τεχνικές περασμένων αιώνων προσπαθούν να κάνουν προσέγγιση,
μ' αποτέλεσμα να ξενερώνουν και την άλλη και μετά να τα βάζουν με θεούς και με δαίμονες!!

kaity
01-04-2012, 17:33
τι εννοεις ξεπερασμενες τεχνικες?

Lampros
01-04-2012, 17:37
γιατι ομως να φοβουνται οι αντρες?δε θα τους φαμε.ισα ισα ο αντρας με αυτοπεποιθηση κερδιζει

Ανώτερες είστε Καίτη και σαν οργανισμοί και σαν φύλο , ο άντρας μόνο να επιβάλλεται ξέρει , το έκανε τόσα χρόνια , τώρα ειναι η σειρά σας.
Το δικαιούστε εξάλλου.

kaity
01-04-2012, 17:39
δε σε καταλαβαινω λαμπρο καταργεις το ρολο του αντρα?

μαρκελα
01-04-2012, 17:43
τι εννοεις ξεπερασμενες τεχνικες?

εννοώ π.χ. να βλέπεις την γυναίκα μόνο σαν σπερματοδοχείο, οπότε όταν προσπαθείς να την προσεγγίσεις να βγάζεις μια αποκρουστική λιγουριά και σεξουαλική πενία, που όχι μόνο απωθεί, αλλά τρομάζει κι αηδιάζει! Κάτι ανάλογο ανέφερε σ' απάντηση..
ο mr bubbles στο ποστ #73. :(

kaity
01-04-2012, 17:45
α ναι καταλαβα..χαχαχα

julias
01-04-2012, 17:51

Συνηθως δεν κανω παρεμβασεις σε θεματα που αφορουν στο σεξουαλικο κομματι μαις σχεσης γιατι το θεωρω πολυ προσωπικο κομματι για να γινεται θεμα δημοσιου διαλογου. Θα συμφωνησω παντως με την λιλιουμ! Ημουν καποτε στο κρεβατι με καποιον που αντιμετωπισε εκεινη την ωρα προβλημα αυτου του τυπου, ομως ουτε στιγμη δεν αισθανθηκα οτι δεν ημουν ποθητη ή οτι ο φιλος μου ειχε προβλημα. Γιατι απλα θελαμε πολυ ο ενας τον αλλον και ειδικα αυτος εκανε τα παντα για να διατηρησει την μαγεια της στιγμης..

μαρκελα
01-04-2012, 17:59
Συνηθως δεν κανω παρεμβασεις σε θεματα που αφορουν στο σεξουαλικο κομματι μαις σχεσης γιατι το θεωρω πολυ προσωπικο κομματι για να γινεται θεμα δημοσιου διαλογου. Θα συμφωνησω παντως με την λιλιουμ! Ημουν καποτε στο κρεβατι με καποιον που αντιμετωπισε εκεινη την ωρα προβλημα αυτου του τυπου, ομως ουτε στιγμη δεν αισθανθηκα οτι δεν ημουν ποθητη ή οτι ο φιλος μου ειχε προβλημα. Γιατι απλα θελαμε πολυ ο ενας τον αλλον και ειδικα αυτος εκανε τα παντα για να διατηρησει την μαγεια της στιγμης..

Τζούλια συμφωνώ απόλυτα, άσχετα αν ξεφύγαμε λίγο για ν' αποφορτιστούμε.. μάλιστα και μόνο που είναι δίπλα σου και
σε αγγίζει ο άλλος είναι πολύ σημαντικό και πως δεν είναι ανάγκη να "μπει μέσα σου" για να νιώσεις ντε και καλά ικανοποίηση!

mr bubbles
01-04-2012, 17:59
εγω το ειπα μην τυχον δεν τον ζεστανε τον ανθρωπο και κομπλαρε,γιατι οπως ειπα τελειωμα σκουπισμα και δρομο ειναι νοοτροπια πολλων αντρων και πολλες γυναικες εχουν μαθει ετσι,αλλα αμα λει οτι κανανε ζεσταμα καλο τοτε μπορει να ειχε αγχος δεν σημαινει οτι εχει προβλημα

kaity
01-04-2012, 18:02
αγχος ειναι παιδια αγχος

kaity
01-04-2012, 18:07
μετα απο αυτο της ειπε οτι το ηθελε πολυ να γινει ,αλλα δεν επρεπε γιατι την εκτιμα φοβοταν μη τον παρατησει και ηθελε να ειναι τελειος.κατι τετοια δεν τα καταλαβα

mr bubbles
01-04-2012, 18:09
ετσι παει,εχουμε πολυ αγχος αν της αρεσει αν ειμαστε καλοι και στο τελος την παταμε

julias
01-04-2012, 18:10
Τζούλια συμφωνώ απόλυτα, άσχετα αν ξεφύγαμε λίγο για ν' αποφορτιστούμε.. μάλιστα και μόνο που είναι δίπλα σου και
σε αγγίζει ο άλλος είναι πολύ σημαντικό και πως δεν είναι ανάγκη να "μπει μέσα σου" για να νιώσεις ντε και καλά ικανοποίηση!

μαρκελακι..με το περασμα των χρονων καταλαβαινει κανεις οτι ο ερωτας ειναι καθαρα εγκεφαλικος, και οτι αν ο αντρας και η γυναικα 'γουσταρουν', υπαρχουν πολλοι τροποι για να νιωσουν την μαγεια. Αλλα πρεπει να υπαρχει το παραπανω...

kaity
01-04-2012, 18:11
ετσι παει,εχουμε πολυ αγχος αν της αρεσει αν ειμαστε καλοι και στο τελος την παταμε

δε κερδιζεις τιποτα

mr bubbles
01-04-2012, 18:13
ναι το εχω καταλαβει :D

kaity
01-04-2012, 18:18
τι τραβατε κι εσεις..

Lampros
01-04-2012, 19:56
Αγχος που κόβει την ανάσα , σε πιάνει ζάλη και να έλεγα ότι το ξεπερνας .
Όταν τα συναισθήματα κυριαρχούν των ενστικτων τα πράγματα αλλάζουν αλλα το συναίσθημα ειμαι πολυ ποιο όμορφο απο το να δουλεύεις σαν μηχανάκι .

μαρκελα
01-04-2012, 20:05
Αγχος που κόβει την ανάσα , σε πιάνει ζάλη και να έλεγα ότι το ξεπερνας .
Όταν τα συναισθήματα κυριαρχούν των ενστικτων τα πράγματα αλλάζουν αλλα το συναίσθημα ειμαι πολυ ποιο όμορφο απο το να δουλεύεις σαν μηχανάκι .

μόνο που Λάμπρο δυστυχώς οι πιο πολλοί ακρωτηριασμένοι ψυχικά δεν μπορούνε να νιώσουνε συναισθήματα,
κυρίως αγάπη, άλλο ένα ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ.., γιατί το να ξέρεις ν' αγαπάς δεν είναι αυτονόητο κι ειδικά όταν σ' έχουν
"σακατέψει".. πως θ' αγαπήσεις τον άλλον και θα σε πιστέψει, όταν δείχνεις με τις πράξεις σου, ότι μισείς τον εαυτό σου? :confused:

tweetybird
01-04-2012, 20:20
Μιλάτε για συναίσθημα από την στιγμή που και δεν υπάρχει.Εκτός αν βαφτίζουμε συναίσθημα το ότι γουστάρει κάποιος - κάποια. Αν υπήρχε συναίσθημα δεν θα "ξενέρωναν". Στην αρχή μιας σχέσης κατά την ταπεινή μου άποψη ο ένας γνωρίζει τον άλλον και μετά αναπτύσονται τα όποια συναισθήματα.Μην μπερδεύουμε το ενθουσιασμό με το συναισθήμα.
Καλός ή κακός το σεξ είναι μια πράξη που εκτός των άλλων είναι και βιολογική ανάγκη του κάθε εμπλεκόμενου μέρους. Θα κατακρίνουμε τώρα και αυτό; Και είναι και ένας τρόπος επιβεβαίωσης και των δύο.Το να νίωθει ένας άνθρωπος ανασφάλεια για το σώμα του, για το αν είναι επιθυμητός ή όχι δεν είναι κατακριτέο. Δηλαδή το άγχος επίδοσης στο άντρα είναι δικαιολογημένο και δεν δικαιολογείται η γυναίκα να νιώθει ανασφάλεια, όπως ένιωσε η κοπέλα στην συγκεκριμένη περίπτωση; Το άγχος επίδοσης δεν είναι ανασφάλεια;
Από πότε είναι κακό να συζητάει κάποιος με τα άτομα επιθυμεί κάτι που τον προβληματίζει;Υπάρχουν κανόνες για το τι
πρέπει και το τι δεν πρέπει να συζητάς;Το να το συζητάς με δικά σου πρόσωπα σημαίνει ότι είσαι ανώριμος ή ότι τον εξευτελίζεις;
Αν το "ζευγάρι" είχε κάνει μια ξεκάθαρη κουβέντα για το θέμα δεν θα συζητούσαμε τίποτα. Στις σχέσεις των ανθρώπων θα πρέπει να υπάρχει εμπιστοσύνη, άνεση, ειλικρίνεια και αυθορμητισμός.Και φυσικά ωριμότητα, σε όλα τα επίπεδα. Θα πρέπει ο ένας να μπορεί να λέει ότι σκέφτεται στον άλλον χωρίς φόβο και ντροπή.

Lampros
01-04-2012, 20:21
Εχεις δίκιο Μαρκέλα .

Lampros
01-04-2012, 20:23
Μιλάτε για συναίσθημα από την στιγμή που και δεν υπάρχει.Εκτός αν βαφτίζουμε συναίσθημα το ότι γουστάρει κάποιος - κάποια. Αν υπήρχε συναίσθημα δεν θα "ξενέρωναν". Στην αρχή μιας σχέσης κατά την ταπεινή μου άποψη ο ένας γνωρίζει τον άλλον και μετά αναπτύσονται τα όποια συναισθήματα.Μην μπερδεύουμε το ενθουσιασμό με το συναισθήμα.
Καλός ή κακός το σεξ είναι μια πράξη που εκτός των άλλων είναι και βιολογική ανάγκη του κάθε εμπλεκόμενου μέρους. Θα κατακρίνουμε τώρα και αυτό; Και είναι και ένας τρόπος επιβεβαίωσης και των δύο.Το να νίωθει ένας άνθρωπος ανασφάλεια για το σώμα του, για το αν είναι επιθυμητός ή όχι δεν είναι κατακριτέο. Δηλαδή το άγχος επίδοσης στο άντρα είναι δικαιολογημένο και δεν δικαιολογείται η γυναίκα να νιώθει ανασφάλεια, όπως ένιωσε η κοπέλα στην συγκεκριμένη περίπτωση; Το άγχος επίδοσης δεν είναι ανασφάλεια;
Από πότε είναι κακό να συζητάει κάποιος με τα άτομα επιθυμεί κάτι που τον προβληματίζει;Υπάρχουν κανόνες για το τι
πρέπει και το τι δεν πρέπει να συζητάς;Το να το συζητάς με δικά σου πρόσωπα σημαίνει ότι είσαι ανώριμος ή ότι τον εξευτελίζεις;
Αν το "ζευγάρι" είχε κάνει μια ξεκάθαρη κουβέντα για το θέμα δεν θα συζητούσαμε τίποτα. Στις σχέσεις των ανθρώπων θα πρέπει να υπάρχει εμπιστοσύνη, άνεση, ειλικρίνεια και αυθορμητισμός.Και φυσικά ωριμότητα, σε όλα τα επίπεδα. Θα πρέπει ο ένας να μπορεί να λέει ότι σκέφτεται στον άλλον χωρίς φόβο και ντροπή.
Έτσι ακριβώς !!!!

μαρκελα
01-04-2012, 20:37
Μιλάτε για συναίσθημα από την στιγμή που και δεν υπάρχει..

Συμφωνώ κι εγώ, ότι ειδικά π.χ. στην "ξεπέτα" δεν μπορεί να υπάρχει συναίσθημα, αλλά και συνέχεια!
Εκτελείς απλά και μόνο την βιολογική σου ανάγκη!

Lampros
01-04-2012, 20:39
Άσχετο αυτο που θα πω , αν το άτομο για το οποιο γράφουμε εδω μέσα διαβάσει όλα αυτα και του ξανασηκωθει γράψτε μου .......

Christina82
01-04-2012, 20:44
Συναίσθημα δεν είναι απόλυτα και μόνο η αγάπη. Συναίσθημα είναι ακόμα και ο ενθουσιασμός και ο έρωτας γιατι όπως είπαμε αρκουν 30'' για να ερωτευτείς.. ή μπορεί να είσαι συναισθηματικός και όχι ψυχρός που απαιτεί το σεξ ή έστω η συνουσία της μιας στιγμης..

λιλιουμ
01-04-2012, 21:57
συναισθημα στην περιπτωση της κοπελας εννοω το να αντιμετωπιζω αυτον που παω να κανω σεξ με σεβασμο, διακριτικοτητα και κατανοηση σε τετοιες "ατυχιες", ειδικα οταν ο ανθρωπος εχει εκδηλωσει οτι με επιθυμει πολυ, κι οχι σαν χαλασμενο μουλτιμιξερ. Το πεταμε να παρουμε το επομενο και διαδιδουμε και στον κοσμο οτι μας εβγαλε ελαττωμα. Δεν εννοουσα τρελες αγαπες και ερωτες σε ενα ουαν ναιτ στανντ.

Christina82
01-04-2012, 22:25
συναισθημα στην περιπτωση της κοπελας εννοω το να αντιμετωπιζω αυτον που παω να κανω σεξ με σεβασμο, διακριτικοτητα και κατανοηση σε τετοιες "ατυχιες", ειδικα οταν ο ανθρωπος εχει εκδηλωσει οτι με επιθυμει πολυ, κι οχι σαν χαλασμενο μουλτιμιξερ. Το πεταμε να παρουμε το επομενο και διαδιδουμε και στον κοσμο οτι μας εβγαλε ελαττωμα. Δεν εννοουσα τρελες αγαπες και ερωτες σε ενα ουαν ναιτ στανντ.

Αχ όχι δεν έννούσα κάτι για εσένα αντιθέτως συμφωνώ με όλα όσα γράφεις! :) αναφερόμουν σε κάτι που έγραψε το μέλος tweetybird..

kalopisti
01-04-2012, 22:30
Δυστυχως ενας στους τρεις αντρες (τεραστιο ποσοστο) αντιμετωπιζει το προβλημα της προωρης εκσπερματισης

ειναι η πιο διαδεδομενη στυτικη δυσλειτουργια που συνοδευεται κ απο το να μην του κανει καν κουκου για να μην γινει ρεζιλι επειδη θα τελειωσει γρηγορα

το κακο ειναι οτι οι αντρες επειδη ντρεπονται δεν το συζητανε το θεμα με καποιον ειδικο και ζουνε μια ζωη ανικανοι

οποτε ακουω ιστορια σαν κ αυτη, το μυαλο μου παει κατευθειαν στην προωρη εκσπερματιση.. αυτη ειναι κ μια αιτια που πολλοι αντρες φερονται περιεργα (αποφευγουν το σεξ) στην αρχη μιας σχεσης

αυτο που θελω να πω ειναι οτι μεσω των αντικαταθλιπτικων ξεπερνιεται το προβλημα αυτο στις μερες μας, το οποιο ειναι ξεκαθαρα ψυχολογικο και ειναι αποτελεσμα αγχους και τελειομανιας του αντρα, ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ!!! η γυναικα οσο καλη και να ειναι, δεν υπαρχει περιπτωση να βοηθησει τον αγχωμενο αντρα..

λιλιουμ
01-04-2012, 22:44
Αχ όχι δεν έννούσα κάτι για εσένα αντιθέτως συμφωνώ με όλα όσα γράφεις! :) αναφερόμουν σε κάτι που έγραψε το μέλος tweetybird..

ναι βρε το καταλαβα, απλα ηθελα κι εγω να το διευκρινισω αυτο που εγραψα σχετικα με τα συναισθηματα. :)

secretly
01-04-2012, 23:14
η φιλη σου κανει τιποτα για να του σηκωθει?μηπως δεν εχει προσπαθησει αρκετα?
οι γυναικες πρεπει να ειναι και λιγο παιχνιδιαρες οχι να περιμενουν ποτε θα τους την πεσει ο ετσι
πες της να του μαγειρεψει με το εσωρουχο η να πηγαινει εκει με κανενα μινι
και καποια στιγμη θα την πλησιασει απο μονος του οταν του ερθει απο αυθορμητισμο
δεν χρειαζεται να περιμενει σε ενα κρεβατι και να το κανει θεμα
ετσι ο αλλος θα αγχωθει περισσοτερο πιστευω

KENO
02-04-2012, 00:14
τι εννοεις ξεπερασμενες τεχνικες?ανηκει σε αλλη διασταση η μαρκελα, ηταν πολυ μπροστα, ερχεται απ'το μελλον, τον εικοστο-τριτο αιωνα, και μιλουσε για τεχνικες αεροδρομιου κι επιστημονικης φαντασιας. μαντευω ειναι υδροχοος και σκεφτεται ετσι, μπορει να κανω και λαθος βεβαια.

ετσι παει,εχουμε πολυ αγχος αν της αρεσει αν ειμαστε καλοι και στο τελος την παταμεπολυ σωστο αυτο. γι'αυτο το καλυτερο ειναι να μη σκεφτομαστε το τελειο, γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει. αυθορμητισμος και ειλικρινεια, ανθρωπινα πραγματα παντα. λαθοι ειμαστε, ανθρωπους κανουμε!

τι τραβατε κι εσεις..γι'αυτο θα επρεπε να δειξετε περισσοτερη κατανοηση, κι οχι να συμπεριφερεστε σαν να ειμαστε μηχανακια. ειδικα αυτη τη περιοδο που πειναμε και λογο κρισης. δε το λεω για σενα, και μπραβο που συνηδητοποιεις οτι τραβαμε κι εμεις λουκι, γιατι αλλες κοιτανε μονο τον εαυτουλη τους...

αυτο που θελω να πω ειναι οτι μεσω των αντικαταθλιπτικων ξεπερνιεται το προβλημα αυτο στις μερες μας, το οποιο ειναι ξεκαθαρα ψυχολογικο και ειναι αποτελεσμα αγχους και τελειομανιας του αντρα, ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ!!! η γυναικα οσο καλη και να ειναι, δεν υπαρχει περιπτωση να βοηθησει τον αγχωμενο αντρα..τα αντικαταθληπτικα νομιζω σου καταστρεφουν τη διαθεση για σεξ. οχι ολα βεβαια, αλλα εχω διαβασει κι εδω μεσα καμποσα παραπονα σχετικα. οπως και να εχει το αποκλειστικα και γενικοτερα καθε ειδους απολυτο, για μενα ειναι λανθασμενο. ειδικα στις σχεσεις βρισκω πως φταινε παντα και οι δυο. αν η γυναικα δε προκαλει και λιγο τον αντρα, κανωντας τον να την θελει κι ο ιδιος, δε γινεται τπτ.

οι γυναικες πρεπει να ειναι και λιγο παιχνιδιαρες οχι να περιμενουν ποτε θα τους την πεσει ο ετσι
πες της να του μαγειρεψει με το εσωρουχο η να πηγαινει εκει με κανενα μινι
και καποια στιγμη θα την πλησιασει απο μονος του οταν του ερθει απο αυθορμητισμο
δεν χρειαζεται να περιμενει σε ενα κρεβατι και να το κανει θεμα
ετσι ο αλλος θα αγχωθει περισσοτερο πιστευωαυτο ειναι το πιο σωστο. τα γυναικακια που το παιζουν δυσκολα ειναι αφανταστα ξενερωτα! δε καταλαβαινουν οι γυναικες στο ελλαδισταν οτι θα πρεπει να ειναι στη διαθεση των αντρων τους ανα πασα ωρα και στιγμη. μπορει να του ρθει του αλλου καβλα οταν πλενει πιατα για παραδειγμα ή οταν βγαινει απ'το μπανιο, γιατι να μη το εκμεταλευτει αυτο η γυναικα ? αφου προς οφελος της ειναι παντα. αλλα τοσο ζωα που ειναι οι περισσοτερες εδω, τους μιλανε για σεξ και τρομαζουν και βρισκουν δικαιολογιες να φυγουν.

kalopisti
02-04-2012, 00:32
τα αντικαταθληπτικα νομιζω σου καταστρεφουν τη διαθεση για σεξ. οχι ολα βεβαια, αλλα εχω διαβασει κι εδω μεσα καμποσα παραπονα σχετικα. οπως και να εχει το αποκλειστικα και γενικοτερα καθε ειδους απολυτο, για μενα ειναι λανθασμενο. ειδικα στις σχεσεις βρισκω πως φταινε παντα και οι δυο. αν η γυναικα δε προκαλει και λιγο τον αντρα, κανωντας τον να την θελει κι ο ιδιος, δε γινεται τπτ.

Σχετικα με την προωρη εκσπερματιση, τα αντικαταθλιπτικα θεωρουνται τροπος αντιμετωπισης γιατι καταστελλουν τα ψυχολογικα αιτια που προκαλουν το προβλημα αυτο (κυριως το αγχος).. επετρεψε με να ειμαι απολυτη σχετικα με το συγκεκριμενο θεμα.. το προβλημα ειναι καθαρα ψυχολογικο του αντρα κ μαλιστα αν γουσταρει την κοπελα πολυ,τοτε αγχωνεται κ περισσοτερο κ επιδεινωνεται η κατασταση του.. μονο αν ειναι η πρωτη φορα του αλλου ευθυνεται η γυναικα, γιατι συνηθως τοτε δημιουργειται η προωρη εκσπερματιση..
κ αν η κοπελα ειναι τοσο ξενερωτη που δεν του σηκωνεται, ας εχει ο αλλος τα @ρχιδι@ να της το πει στην τελικη!!!

KENO
02-04-2012, 00:35
δεν χρειαζεται να της το πει, μπορει να το διαπιστωσει και μονη της. και εαν παιρνεις ψυχοφαρμακα ή εισαι γιατρος κι οντως ξερεις τις παρενεργειες τους, καλως σε πιστευω. αν ομως δε συμβαινει τπτ απ'τα δυο τοτε απλα ειναι ραδιο αρβυλα οσα λεμε, και κακως γιατι παραπληροφορουμε, και νομιζω ετσι παραβιαζουμε τους κανονες.

tweetybird
02-04-2012, 00:35
Το ίδιο πιστεύω και εγώ με την διαφορά ότι δεν θεωρώ πως η κοπέλα έκανε λάθος στο να μιλήσει σε κάποιον δικό της ή έστω σε κάποιον που μπορεί ή καλύτερα νιώθει πιο άνετα.Δεν αναφερόμουν σε κάποιο post σου αλλά γενικά στα post που έγιναν τα οποία κατηγορούσαν την κοπέλα και γενικά στο θέμα του σεξ.Εξακολουθώ να πιστευω πως όλα είναι θέμα επικοινωνίας σεβασμού και ωριμότητας.

kalopisti
02-04-2012, 00:48
δεν χρειαζεται να της το πει, μπορει να το διαπιστωσει και μονη της. και εαν παιρνεις ψυχοφαρμακα ή εισαι γιατρος κι οντως ξερεις τις παρενεργειες τους, καλως σε πιστευω. αν ομως δε συμβαινει τπτ απ'τα δυο τοτε απλα ειναι ραδιο αρβυλα οσα λεμε, και κακως γιατι παραπληροφορουμε, και νομιζω ετσι παραβιαζουμε τους κανονες.

λαθος,η γυναικα δεν ειναι στο μυαλο του αλλου να καταλαβει με τη μια τι τον ερεθιζει κ τι τον χαλαει.. μπορει να μην ειναι κ η πιο ανετη κ εμπειρη γκομενα στον κοσμο..αν κανενας δεν της λεει τι τον χαλει στην τελικη πως θα το μαθει κ αυτη??? επισης, αυτο που γραφω το εχω διαβασει απο σεξολογους.. γενικα λενε οτι τα αντικαταθλιπτικα ειναι ενας τροπος να ξεπεραστει, αλλα οταν κοψεις τα χαπια το προβλημα εμφανιζεται ξανα, οποτε χρειαζεται να κανει καποιος ειδικη θεραπεια για να προσπαθησει να το ξεπερασει τελειως.. αλλα οπως ειπαμε επειδη για τους αντρες αυτα τα θεματα ειναι ταμπου, προτιμουν να μενουν μονοι κ ανικανοι και να κατηγορουν τις γυναικες για το προβλημα τους, παρα να το παραδεχτουν και να το αντιμετωπισουν... ειναι πραγματικα πολυ κριμα.. κ δυστυχως αφορα μεγαλο ποσοστο αντρων

KENO
02-04-2012, 00:52
ρε kalopisti με αναγκαζεις να νιωθω οτι μιλαω σε κοριτσακι ή γυναικα που δεν ξερει. δεν χρειαζεται να ειναι στο μυαλο του, το οργανο του αντρα φαινεται οταν καβλωνει! και δε με νοιαζει τι εχεις διαβασει, αν δε παιρνεις ψυχοφαρμακα η ιδια να γνωριζεις ή δεν εισαι γιατρος σχετικη, τοτε επετρεψε μου να μην σε πιστευω απολυτα. εγω δεν γνωριζω απο ψυχοφαρμακα ουτε ειμαι γιατρος, το παραδεχομαι. γι'αυτο δεν ειμαι απολυτος, δε θελω να παραπληροφορισω το κοσμο να τρεξει να παρει και να καταστραφει. αυτο ειναι επικινδυνο. τα ψυχοφαρμακα δεν ειναι καραμελες!

kalopisti
02-04-2012, 01:15
ναι,φαινεται,αλλα αν ο αλλος ειναι αγχωμενος και δεν μπορει να βοηθησει τον εαυτο του,τι να του κανει η γυναικα??? η στυση ειναι εγκεφαλικο θεμα.. αν ο αλλος εχει σκατα στο κεφαλι του,οπως κ να του τον πιασει η αλλη, πεσμενος θα μεινει...

παιδακι μου δεν συνταγογραφω χαπια,κ οποιος θελει απο μονος του να παρει αντικαταθλιπτικα, θα το εχει κανει ηδη, πιστεψε με!!!

κωσταςκ17
02-04-2012, 02:12
δεν γινεται σε εναν αντρα να τον βγαλουμε gay οταν δεν του σηκωθικε μια και δυο φορεσ λεω εγω...
και δεν λεμε τη εκανε η συντροφοσ τη στιγμη που εγινε αυτο?.
ειναι πολλα τα αιτια απο ανχος χημεια μεχρι και το απολιτω ξενερωμα......αλλα να περιμενε και αλλα να εγιναν και οχι στην πισσα και τα πουπουλα κατευθειαν!
να σοβαρευτουμε λιγο αντρεσ γυναικεσ και να βλεπουμε ενα "προβλημα"πωσ το λυνουμε και οχι πωσ το επεκτινουμε................
σαν γυνεκα επεδιοξε να γινει ελκιστικη η ξαπλωσανε και οι δυο και περιμεναν να δουνε ποιοσ θα .............
συγνωμη,,,,,......το αποτελεσμα ειναι καλο οταν υπαρχουν και οι δυο και το ζουν και οι δυο και οχι να διακομοδουμε τα πραγματα γιατι οτι ακουγετε στη γειτωνια ερχεται και στην πορτα μας,

δεν μιλαω απολητα απλα τη γνωμη μου λεω και δεν θελω να παρεξιγιθω...

Haldol_Kills
02-04-2012, 02:12
http://www.youtube.com/watch?v=DoQlfa1q97o

Picaro
02-04-2012, 03:52
Όταν οι γυναίκες καταλάβουν ότι όλοι οι άντρες δεν είναι σεξουαλικές μηχανές με ακατανίκητες ορέξεις, αλλά μπορεί να υπάρχουν και άντρες που για να λειτουργήσουν θέλουν μια ζεστή, τρυφερή, ρομαντική, επικοινωνιακή ατμόσφαιρα, ο κόσμος μας θα γίνει πολύ καλύτερος.

ioannis2
02-04-2012, 07:43
Συμφωνω με Λιλιουμ πιο πάνω στον τροπο αντιμετωπισης από τη σύντροφο. Το πρόβλημα μπορεί να ειναι καθαρά ψυχολογικό. Ερωτικό άγχος, ειδικά αν δεν έχει εμπειρία ή τον διακατεχει άγχος επειδή την γουσταρει. Υπό .....άλλες συνθηκες αντιμετωπίζει τετοιο προβλημα?

μαρκελα
02-04-2012, 11:26
γενικα λενε οτι τα αντικαταθλιπτικα ειναι ενας τροπος να ξεπεραστει, αλλα οταν κοψεις τα χαπια το προβλημα εμφανιζεται ξανα, οποτε χρειαζεται να κανει καποιος ειδικη θεραπεια για να προσπαθησει να το ξεπερασει τελειως.. αλλα οπως ειπαμε επειδη για τους αντρες αυτα τα θεματα ειναι ταμπου, προτιμουν να μενουν μονοι κ ανικανοι και να κατηγορουν τις γυναικες για το προβλημα τους, παρα να το παραδεχτουν και να το αντιμετωπισουν... ειναι πραγματικα πολυ κριμα.. κ δυστυχως αφορα μεγαλο ποσοστο αντρων

..ισχύει μάλλον το αντίθετο, ότι δλδ ορισμένα αντικαταθλιπτικά ευθύνονται για σεξουαλικές δυσλειτουργίες και σ' αυτές τις περιπτώσεις
το πρόβλημα μπορεί ν' αντιμετωπιστεί μόνο με την μείωση της δοσολογίας ή καλύτερα με την διακοπή της φαρμακευτικής αγωγής.

Tasos75
02-04-2012, 11:29
Kaity μπας και ο τύπος έχει κανα εργαλείο-μπαζούκα και για να σηκωθεί θέλει καμια βδομάδα προκαταρκτικά;

void
02-04-2012, 11:32
εμένα πάντως μου φαίνεται εντελώς ανώριμο και κατινίστικο να κάθονται μεταξύ τους οι φιλενάδες και να αναρωτιούνται "μα γιατί δεν του σηκώνεται, ρε γαμώτο τον έχει μικρό, τι θα κάνω?"...δηλαδή έλεος, τι είναι ο άλλος μωρέ, ένα κομμάτι κρέας και τον αντιμετωπίζουμε έτσι?
Σιγά μην κάτσω να συζητήσω με κάποιον, πλην του φίλου μου για τη στυτική του δυσλειτουργία.
Αλλά όλα είναι θέμα σεβασμού προς αυτόν που έχεις απέναντί σου...όταν τον σέβεσαι, σε καμμία περίπτωση δε θες να τον εκθέσεις.

secretly
02-04-2012, 11:33
αυτο ειναι το πιο σωστο. τα γυναικακια που το παιζουν δυσκολα ειναι αφανταστα ξενερωτα! δε καταλαβαινουν οι γυναικες στο ελλαδισταν οτι θα πρεπει να ειναι στη διαθεση των αντρων τους ανα πασα ωρα και στιγμη. μπορει να του ρθει του αλλου καβλα οταν πλενει πιατα για παραδειγμα ή οταν βγαινει απ'το μπανιο, γιατι να μη το εκμεταλευτει αυτο η γυναικα ? αφου προς οφελος της ειναι παντα. αλλα τοσο ζωα που ειναι οι περισσοτερες εδω, τους μιλανε για σεξ και τρομαζουν και βρισκουν δικαιολογιες να φυγουν.[/QUOTE]
χαχα!κενο ο αντρας μου εισαι?αυτο με τα πιατα ειδικα εχει συμβει απειρες φορες
ρε να βαφεσαι να φιαχνεσαι και να μην σου την πεφτει και οταν σε βλεπει σαν πατσαβουρα με ενα γκλαμερ να σκυβεις να κανεις δουλειες εκει δεν ξερω τι του αναβει!
προφανως αυτες που τρομαζουν δεν ειναι ικανοποιημενες
αλλα πιστευω πως ο αντρας ειναι ευαισθητος σε αυτο το θεμα οσο και να μην φαινεται
θελει και τις εκπληξεις του και τους εφνιδιασμους και τα ''δωρακια'' του
και κινησεις που θα τον κανουν να σε σκεφτεται συνεχεια και ακομα να μην εχει κανενα λογο για να στα φορεσει
αν δεν κανεις ερωτα στο μυαλο του,πως θελεις να σου κανει ερωτα?

kaity
02-04-2012, 12:31
λοιπον να πω για την κοπελα μερικα πραγματα.ειναι ωραια αντικειμενικα, με ωραιο σωμα,δεν τρομαζει με το σεξ ισα ισα της αρεσει και αφηνεται χωρις να ορμαει στον αλλον. αλλα οταν θελει σεξ το δειχνει. εχει και εμπειρια αρκετη.ετσι εκανε και με αυτον και του το εδειξε οταν βρεθηκαν σε ενα ειδυλιακο μερος χωρις να πιεσει.τους βγηκε και τους δυο.δεν ημουν μπροστα αλλα την ξερω και την πιστευω.ποιο ειναι το λαθος της ρε παιδια??

kaity
02-04-2012, 12:34
Kaity μπας και ο τύπος έχει κανα εργαλείο-μπαζούκα και για να σηκωθεί θέλει καμια βδομάδα προκαταρκτικά;

μμμμμμμ δε νομιζω...και μια ερωτησ稴τα μπαζουκας θελουν μια εβδομαδα να σηκωθουνε????

kaity
02-04-2012, 12:35
Όταν οι γυναίκες καταλάβουν ότι όλοι οι άντρες δεν είναι σεξουαλικές μηχανές με ακατανίκητες ορέξεις, αλλά μπορεί να υπάρχουν και άντρες που για να λειτουργήσουν θέλουν μια ζεστή, τρυφερή, ρομαντική, επικοινωνιακή ατμόσφαιρα, ο κόσμος μας θα γίνει πολύ καλύτερος.

ειπαμε οτι δεν υπηρχε?μα υπηρχε αυτη η ατμοασφαιρα..

axl100
02-04-2012, 12:36
ρε να βαφεσαι να φιαχνεσαι και να μην σου την πεφτει και οταν σε βλεπει σαν πατσαβουρα με ενα γκλαμερ να σκυβεις να κανεις δουλειες εκει δεν ξερω τι του αναβει!
αλλα πιστευω πως ο αντρας ειναι ευαισθητος σε αυτο το θεμα οσο και να μην φαινεται
και κινησεις που θα τον κανουν να σε σκεφτεται συνεχεια και ακομα να μην εχει κανενα λογο για να στα φορεσει
αν δεν κανεις ερωτα στο μυαλο του,πως θελεις να σου κανει ερωτα?[/QUOTE]

επειδη η γυναικα που πλενει τα πιατα εχει και τα δυο χερια της πιασμενα :)

axl100
02-04-2012, 12:41
μμμμμμμ δε νομιζω...και μια ερωτησ稴τα μπαζουκας θελουν μια εβδομαδα να σηκωθουνε????

τα μπαζουκας σηκωνονται μονο στις πορνογραφικες ταινιες βρε χαχαχαχαχα

secretly
02-04-2012, 12:51
επειδη η γυναικα που πλενει τα πιατα εχει και τα δυο χερια της πιασμενα :)
[/QUOTE]
χαχαχα!δεν το ειχα σκεφτει αυτο

Tasos75
02-04-2012, 13:12

Πού να ξέρω και εγώ ο ταπεινός!
Πάντως τέσσερα (4) τινά παίζουν:
1. Gay (άκυρο τελείως, αν ήταν θα το είχε καταλάβει από μικρός)
2. Παθολογικό αίτιο (μικρός είναι ακόμα)
3. Άγχος ( 99.0%)
4. Γαΐδουρινή (όχι υπομονή)

Αφού επιμένεις στο 1ο και δεν δέχεσαι το 3ο είπα μπας και για να του σηκωθεί του χριστιανού πρέπει να πάθει ισχαιμικό

KENO
02-04-2012, 14:18
αν δεν κανεις ερωτα στο μυαλο του,πως θελεις να σου κανει ερωτα?υπαρχουν πολλοι που γουσταρουν το καθημερινο και βρωμικο σεξακι. κι οταν λεω βρωμικο δεν εννοω στις λασπες, αλλα με κοπελες που ειναι πιο απλες, οχι βαμμενες στη τριχα δημιουργωντας κομπλεξ στους αντρες με την υποτιθεμενη ανωτεροτητα τους, και φοβουνται να τις αγγιξουν μην τις χαλασουν. κι εγω παντως σπιτι μου, αν κι οταν παω, δε θα εχω προβλημα να κυκλοφορα και γυμνη η αλλη και να κανει κανονικα τις δουλειες της! αν δεν νιωθεις ανετα στο σεξ, δε προκειται να αποδωσεις τα μεγιστα.

kaity
02-04-2012, 15:44
Πού να ξέρω και εγώ ο ταπεινός!
Πάντως τέσσερα (4) τινά παίζουν:
1. Gay (άκυρο τελείως, αν ήταν θα το είχε καταλάβει από μικρός)
2. Παθολογικό αίτιο (μικρός είναι ακόμα)
3. Άγχος ( 99.0%)
4. Γαΐδουρινή (όχι υπομονή)

Αφού επιμένεις στο 1ο και δεν δέχεσαι το 3ο είπα μπας και για να του σηκωθεί του χριστιανού πρέπει να πάθει ισχαιμικό

επιμενω στο πρωτο???αυτο καταλαβες?μερικοι απο εδω βγαζουν συμπερασματα ρε γμτ μαθετε να ακουτε λιγο και να συζητατε.δε μπορειτε?δε πιανεστε απο πουθενα.

kalopisti
02-04-2012, 15:58

οταν οι αντρες σταματησουν να σκεφτονται οτι οι γυναικες τους βλεπουν σαν σεξουαλικες μηχανες με ακατανικητες ορεξεις κ πεος-προβοσκιδα, θα χαλαρωσουν και θα δουν οτι το προβλημα ειναι στο κεφαλι τους και στις τσοντες που εχουν εθιστει να βλεπουν μετα μανιας..

kaity
02-04-2012, 15:58
με ολες τις απαντησεις συμπερανα κατι...ειπα τη λεξη gay.αυτο ειναι το τραγικο λαθος μου?κατευθειαν να ορμηξουν σχεδον ολοι.απαγορευεται δηλαδη να συζηταμε?καποιοι ειναι καλυτεροι δηλαδη που κρινουν εμενα και την κοπελα?εχω διαβασει τα απιστευτα απο εδω.κατευθειαν φταιει η κοπελα ειναι πουτανα μαλακισμενη ακομη και χοντροκολα.ελεος ρε παιδια.αν αυτη κανει λαθος ,πειτε το .στο κατω κατω συζητηση κανουμε μπορει να τυχει στον καθενα αυτο.προς τι η αγανακτηση?κι αν πιστευει καποιος οτι ειναι gay δικαιωμα του ειναι.πρεπει να τον φαμε?ας εκθεσει ο καθενας τα επιχειρηματα του κι ας μη κανει επιθεσεις με εμπαθεια στις γυναικες κλπ.εδω δεν ακυρωνουμε τον αντρα σεβομαι τους αντρες οπως καθε ανθρωπο απλα το ανεφερα σαν κατι που μπορει να συμβει σε ολους.και εχω αποριες ως πριος αυτην τη συμπεριφορα του.αλλα με ελαχιστες εξαιρεσεις οι πιο πολλοι εδω κανουν επιθεση χωρις να ξερουν στοιχεια για το θεμα.

kalopisti
02-04-2012, 15:59
..ισχύει μάλλον το αντίθετο, ότι δλδ ορισμένα αντικαταθλιπτικά ευθύνονται για σεξουαλικές δυσλειτουργίες και σ' αυτές τις περιπτώσεις
το πρόβλημα μπορεί ν' αντιμετωπιστεί μόνο με την μείωση της δοσολογίας ή καλύτερα με την διακοπή της φαρμακευτικής αγωγής.

σε παραπεμπω εδω: http://web4health.info/el/answers/sex-prem-ejac-treatment.htm

axl100
02-04-2012, 16:02
με ολες τις απαντησεις συμπερανα κατι...ειπα τη λεξη gay.αυτο ειναι το τραγικο λαθος μου?κατευθειαν να ορμηξουν σχεδον ολοι.απαγορευεται δηλαδη να συζηταμε?καποιοι ειναι καλυτεροι δηλαδη που κρινουν εμενα και την κοπελα?εχω εμενα και την κοπελα?εχω διαβασει τα απιστευτα απο εδω.κατευθειαν φταιει η κοπελα ειναι πουτανα μαλακισμενη διαβασει τα απιστευτα απο εδω.κατευθειαν φταιει η κοπελα ειναι πουτανα μαλακισμενη ακομη και χοντροκολα.ελεος ρε παιδια.αν αυτη κανει λαθος ,πειτε το .στο κατω κατω συζητηση κανουμε μπορει να τυχει στον καθενα αυτο.προς τι η αγανακτηση?κι αν πιστευει καποιος οτι ειναι gay δικαιωμα του ειναι.πρεπει να τον φαμε?ας εκθεσει ο καθενας τα επιχειρηματα του κι ας μη κανει επιθεσεις με εμπαθεια στις γυναικες κλπ.εδω δεν ακυρωνουμε τον αντρα σεβομαι τους αντρες οπως καθε ανθρωπο απλα το ανεφερα σαν κατι που μπορει να συμβει σε ολους.και εχω αποριες ως πριος αυτην τη συμπεριφορα του.αλλα με ελαχιστες εξαιρεσεις οι πιο πολλοι εδω κανουν επιθεση χωρις να ξερουν στοιχεια για το θεμα.
Οχι, μια χαρα τον ακυρωσατε και εσυ και η φιλη σου, αλλα απο αναισθησια δεν μπορειτε να το καταλαβετε.

kalopisti
02-04-2012, 16:04
Καιτυ, σε καταλαβαινω απολυτα.. ειναι η συνηθης τακτικη των ανικανων αντρων να ριχνουν μονιμως το φταιξιμο στις γυναικες αντι να σοβαρευτουν και να αναλαβουν τις ευθυνες τους.. αυτο που θα προτεινα στην κοπελα ειναι να μην το θεσει το σεξουαλικο θεμα στον αντρα, να βγαινει χαλαρα μαζι του και καποια στιγμη αν δεν εχει προβλημα το παιδι θα γινει κ το σεξ... αν κ στο μεταξυ θα εχει κομπλαρει τελειως ο αλλος με το ρεζιλικι του και θα απομακρυνθει απο την κοπελα.. το πιο πιθανο ειναι να την βγαλει πουτ@ν@ ή κρυα στους γυρω του.. γιατι κακα τα ψεματα, δεν υπαρχει περιπτωση να μην τη θαψει για να καλυψει το δικο του ρεζιλικι... αυτα!!

Tasos75
02-04-2012, 16:10
Δεν το έθεσα σωστά και σόρυ, εσύ δεν επιμένεις οκ. Η φίλη σου ωστόσο επειδή βρέθηκε μια φορά ένας άντρας που δεν την κουτούπωσε δεν σκέφτηκε καν αν ο άλλος αγχώθηκε, ούτε καν της πέρασε από το μυαλό! Κατευθείαν η άμυνά της άρχισε να αναρωτιέται αν ο άλλος είναι γκέι. Γιατί ή αυτός είναι γκέι ή αυτή είναι μπάζο (κατά τα δικά της δεδομένα). Και επειδή μπάζο αυτή δεν είναι (αυτό πιστεύει), κατέληξε ότι τελικά ο τύπος ίσως και να είναι αδελφή. Άρα καταλήγουμε ότι ο τύπος είναι μια χαρά απλά λίγο αγχωμένος και ότι η φίλη σου έχει πρόβλημα με την εικόνα της η οποία είναι πολύ εύθραυστη αφού στηρίζεται (μάλλον) μόνο στα ωραία οπίσθια-πόδια-στήθος της. Τη γνώμη μου λέω και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ!

KENO
02-04-2012, 16:10
με ολες τις απαντησεις συμπερανα κατι...ειπα τη λεξη gay.αυτο ειναι το τραγικο λαθος μου?κατευθειαν να ορμηξουν σχεδον ολοι.απαγορευεται δηλαδη να συζηταμε?καποιοι ειναι καλυτεροι δηλαδη που κρινουν εμενα και την κοπελα?εχω διαβασει τα απιστευτα απο εδω.κατευθειαν φταιει η κοπελα ειναι πουτανα μαλακισμενη ακομη και χοντροκολα.ελεος ρε παιδια.αν αυτη κανει λαθος ,πειτε το .στο κατω κατω συζητηση κανουμε μπορει να τυχει στον καθενα αυτο.προς τι η αγανακτηση?κι αν πιστευει καποιος οτι ειναι gay δικαιωμα του ειναι.πρεπει να τον φαμε?ας εκθεσει ο καθενας τα επιχειρηματα του κι ας μη κανει επιθεσεις με εμπαθεια στις γυναικες κλπ.εδω δεν ακυρωνουμε τον αντρα σεβομαι τους αντρες οπως καθε ανθρωπο απλα το ανεφερα σαν κατι που μπορει να συμβει σε ολους.και εχω αποριες ως πριος αυτην τη συμπεριφορα του.αλλα με ελαχιστες εξαιρεσεις οι πιο πολλοι εδω κανουν επιθεση χωρις να ξερουν στοιχεια για το θεμα.κανεις δε κατηγορισε εσενα προσωπικα, για τη φιλη σου καναμε κουβεντα (εκτος αν ησουν εσυ η φιλη σου). αν εξαιρεσεις τον axl100 στη δευτερη σελιδα, δε νομιζω να ειπε κανεις λεξεις μαλακισμενη πουτανα και λοιπα. οτι ειναι υπερβολικο ομως το να μη μπορει να λειτουργησει δυο φορες ενας ανθρωπος, και γι'αυτο να φτανετε να του αλλαζετε και τη σεξουαλικη του προτιμηση, πανω στο κουτσομπολιο και το κατιναριο σας με ολες τις υποθεσεις, καταλαβαινεις οτι ειναι πραγματικα αστειο ? ακομα και ανικανος να ειναι ενας αντρας, να εχει προστατη ή και λογο ηλικιας να μη του κανει κουκου, αυτο σημαινει οτι δεν παραμενει αντρας κι επειδη δεν του σηκωνετε θα γουσταρει αλλους αντρες ? αλλα ακομα και με αλλον αντρα να παει κανεις, αυτο δε σημαινει οτι εγινε κατευθειαν gay. υπαρχουν κι αλλες ταμπελες ξερεις, μπορει να ειναι bi ή μπορει απλα και να πειραματιζεται. εσεις οι γυναικες δυστυχως λογο φοβιας βιαζεστε να καταληξετε σε ενα συμπερασμα, το πιστευετε και μετα παιρνετε και αποφασεις με βαση αυτο.

μαρκελα
02-04-2012, 16:14
με ολες τις απαντησεις συμπερανα κατι...ειπα τη λεξη gay.αυτο ειναι το τραγικο λαθος μου?κατευθειαν να ορμηξουν σχεδον ολοι.απαγορευεται δηλαδη να συζηταμε?καποιοι ειναι καλυτεροι δηλαδη που κρινουν εμενα και την κοπελα?εχω διαβασει τα απιστευτα απο εδω.κατευθειαν φταιει η κοπελα ειναι πουτανα μαλακισμενη ακομη και χοντροκολα.ελεος ρε παιδια.αν αυτη κανει λαθος ,πειτε το .στο κατω κατω συζητηση κανουμε μπορει να τυχει στον καθενα αυτο.προς τι η αγανακτηση?κι αν πιστευει καποιος οτι ειναι gay δικαιωμα του ειναι.πρεπει να τον φαμε?ας εκθεσει ο καθενας τα επιχειρηματα του κι ας μη κανει επιθεσεις με εμπαθεια στις γυναικες κλπ.εδω δεν ακυρωνουμε τον αντρα σεβομαι τους αντρες οπως καθε ανθρωπο απλα το ανεφερα σαν κατι που μπορει να συμβει σε ολους.και εχω αποριες ως πριος αυτην τη συμπεριφορα του.αλλα με ελαχιστες εξαιρεσεις οι πιο πολλοι εδω κανουν επιθεση χωρις να ξερουν στοιχεια για το θεμα.

ναι πράγματι Καίτη, αυτό τελικά είναι που γενικά φρικάρει! Ρε παιδί μου η αδιαλλαξία! Ας μην πιανόμαστε απ' τις λέξεις.
Δεν θα πάμε όλοι στον Καιάδα, γιατί είπαμε κάτι που προκάλεσε σε κάποιους εμμονή! Ή Έλεος Ή κάνουμε πλάκα!!!

kaity
02-04-2012, 16:22
να σου πω κατι?η κοπελα ποτε δεν τον εφερε σε δυσκολη θεση ισα ισα του φερθηκε με κατανοηση.αν ηταν αλλη ισως τον εκανε ρεζιλι..η δικια του συμπεριφορα ειναι περιεργη κια προσπαθουμε να εξηγησουμε.δε μιλαω για τους αντρες μονο που κρινουν.ολοι εδω ειπαν οτι τον βγαζει gay γιατι ειναι δικαιολογια επειδη δε τη γουσταρει.δεν ειναι ετσι τα πραγματα ομως

kaity
02-04-2012, 16:34
ναι πράγματι Καίτη, αυτό τελικά είναι που γενικά φρικάρει! Ρε παιδί μου η αδιαλλαξία! Ας μην πιανόμαστε απ' τις λέξεις.
Δεν θα πάμε όλοι στον Καιάδα, γιατί είπαμε κάτι που προκάλεσε σε κάποιους εμμονή! Ή Έλεος Ή κάνουμε πλάκα!!!

μαρκελα ειπα ξανα ο καθενας εχει τις προτεραιοτητες του και τις αποψεις του.και ειναι σεβαστες.προς τι η λογοκρισια...?

kaity
02-04-2012, 16:48
κανεις δε κατηγορισε εσενα προσωπικα, για τη φιλη σου καναμε κουβεντα (εκτος αν ησουν εσυ η φιλη σου). αν εξαιρεσεις τον axl100 στη δευτερη σελιδα, δε νομιζω να ειπε κανεις λεξεις μαλακισμενη πουτανα και λοιπα. οτι ειναι υπερβολικο ομως το να μη μπορει να λειτουργησει δυο φορες ενας ανθρωπος, και γι'αυτο να φτανετε να του αλλαζετε και τη σεξουαλικη του προτιμηση, πανω στο κουτσομπολιο και το κατιναριο σας με ολες τις υποθεσεις, καταλαβαινεις οτι ειναι πραγματικα αστειο ? ακομα και ανικανος να ειναι ενας αντρας, να εχει προστατη ή και λογο ηλικιας να μη του κανει κουκου, αυτο σημαινει οτι δεν παραμενει αντρας κι επειδη δεν του σηκωνετε θα γουσταρει αλλους αντρες ? αλλα ακομα και με αλλον αντρα να παει κανεις, αυτο δε σημαινει οτι εγινε κατευθειαν gay. υπαρχουν κι αλλες ταμπελες ξερεις, μπορει να ειναι bi ή μπορει απλα και να πειραματιζεται. εσεις οι γυναικες δυστυχως λογο φοβιας βιαζεστε να καταληξετε σε ενα συμπερασμα, το πιστευετε και μετα παιρνετε και αποφασεις με βαση αυτο.

μου χει τυχει κι εμενα αυτο και μπορει και σε αλλους γι αυτο η συζητηση.δεν ειναι κατιναριο ειναι συζητηση.ειπα οτι περασε απ το μυαλο αυτη η σκεψη.συγνωμη.οποτε βαλε ταμπελα σε μενα.

KENO
02-04-2012, 16:54
συζητηση θα ηταν μεταξυ εκεινου και της φιλης σου, ΑΝ την καναν να δει απο πρωτο χερι τι παει στραβα. απ'τη στιγμη που βγαζει προς τα εξω τα προσωπικα της, τι κανει στο κρεβατι της, ΧΩΡΙΣ να ειναι παρων ο αλλος, και αμφιβαλλω αν πηρε αδεια πρωτα, αυτο ειναι κουτσομπολιο και κατιναριο. γιαυτο βγαλατε και λαθος συμπερασματα, και κανατε υποθεσεις οτι ειναι gay.

kaity
02-04-2012, 17:06
να σε πληροφορησω οτι το ξερει ο ιδιος...το συζητησαν κιολας.και δε βρηκαν ακρη.και δεν τα ειπε σε εναν ασχετο σε φιλες τα ειπε.και αν καναμε λαθος ειναι δικαιωμα μας.

KENO
02-04-2012, 17:09
ε αλλο τοσο δικαιωμα του κι αυτου να μη θελει να γαμησει ή να μη μπορει. δε καταλαβαινω αυτο το μισος απο που πηγαζει, αφου και τα δυο φυλα θελουν το σεξ και να ικανοποιηθουν, πρεπει να υπαρχουν τα κουτσομπολια και οι χαρακτηρισμοι "μου βγηκε gay/προβληματικος/ανικανος" ? αντι να κοιταξετε πως να βοηθησετε τη κατασταση για να ευχαριστηθετε, ελεος.

kalopisti
02-04-2012, 17:17
αυτο ειναι το κακο με τους αντρες.. δεν συζητανε.. προτιμανε να κλεινονται στον εαυτο τους και να λενε ψεματα στους γυρω τους οτι ολα καλα.. αν οι αντρες δεν θελανε μονιμως να το παιζουν πετυχημενοι και τελειοι εραστες δεν θα ειχανε το αγχος της επιδοσης. οι γυναικες οταν εχουμε προβληματα τα συζηταμε μεταξυ μας, αυτο κανουμε.. το συγκεκριμενο θεμα ειναι ταμπου για τον αντρα κ γι'αυτο πιστευει οτι δεν θα επρεπε να το συζηταει κ κρυβεται μια ζωη πισω απο το δαχτυλο του.. κακως.. αν ο αντρας εχει αγχος και ανασφαλεια, ας μην το παιζει μεγαλος γαμιας κ ας ειναι ειλικρινης στην κοπελα για να τον σεβαστει ή ας φροντισει να τη γνωρισει καλυτερα πριν εκτεθει απεναντι της... δεν φταιει η κοπελα που τον συζηταει με τις φιλες της. ας μην βιαζοταν να παει μαζι της αφου δεν ηταν ετοιμος

kaity
02-04-2012, 17:18
μισος?δε νομιζω.για ποιο λογο?εγω εχω καλυφθει τις ολες τις απαντησεις.εβγαλα τα συμπερασματα μου για πολλα.....οποτε ολα οκ.δε σου ζητησα κατι αλλο.ειπες την αποψη σου ,τελος ..

axl100
02-04-2012, 17:19
ε αλλο τοσο δικαιωμα του κι αυτου να μη θελει να γαμησει ή να μη μπορει. δε καταλαβαινω αυτο το μισος απο που πηγαζει, αφου και τα δυο φυλα θελουν το σεξ και να ικανοποιηθουν, πρεπει να υπαρχουν τα κουτσομπολια και οι χαρακτηλπιζεηρισμοι "μου βγηκε gay/προβληματικος/ανικανος" ? αντι να κοιταξετε πως να βοηθησετε τη κατασταση για να ευχαριστηθετε, ελεος.

αντε που δεν καταλαβαινεις απο που βγαινει το μισος, διδακτορικα εχεις γραψει στο θεμα χαχαχαχαχα

kaity
02-04-2012, 17:21
αυτο ειναι το κακο με τους αντρες.. δεν συζητανε.. προτιμανε να κλεινονται στον εαυτο τους και να λενε ψεματα στους γυρω τους οτι ολα καλα.. αν οι αντρες δεν θελανε μονιμως να το παιζουν πετυχημενοι και τελειοι εραστες δεν θα ειχανε το αγχος της επιδοσης. οι γυναικες οταν εχουμε προβληματα τα συζηταμε μεταξυ μας, αυτο κανουμε.. το συγκεκριμενο θεμα ειναι ταμπου για τον αντρα κ γι'αυτο πιστευει οτι δεν θα επρεπε να το συζηταει κ κρυβεται μια ζωη πισω απο το δαχτυλο του.. κακως.. αν ο αντρας εχει αγχος και ανασφαλεια, ας μην το παιζει μεγαλος γαμιας κ ας ειναι ειλικρινης στην κοπελα για να τον σεβαστει ή ας φροντισει να τη γνωρισει καλυτερα πριν εκτεθει απεναντι της... δεν φταιει η κοπελα που τον συζηταει με τις φιλες της. ας μην βιαζοταν να παει μαζι της αφου δεν ηταν ετοιμος

ασε με τωρα μωρε..να δικαιολογησουμε τον καημενο τον αντρα επειδη τα κανε σκατα..ο γαμιας (που το δηλωνει παντου και σε ολες) την πατησε.δεχτειτε το.

axl100
02-04-2012, 17:23

αφου μια σφαιρα του εδωσε και αυτη εξαρχης (και δευτερη επειδη τον "λυπηθηκε") μπορει να ηλπιζε σε κατι παραπανω ο ανθρωπος

kaity
02-04-2012, 17:25
αντε που δεν καταλαβαινεις απο που βγαινει το μισως, διδακτορικα εχεις γραψει στο θεμα χαχαχαχαχα

μισος οχι μισως

axl100
02-04-2012, 17:27
ασε με τωρα μωρε..να δικαιολογησουμε τον καημενο τον αντρα επειδη τα κανε σκατα..ο γαμιας (που το δηλωνει παντου και σε ολες) την πατησε.δεχτειτε το.

πολυ προσωπικα το παιρνεις το ξενερωμα της φιλης σου :Ρ

kaity
02-04-2012, 17:28
αφου μια σφαιρα του εδωσε και αυτη εξαρχης (και δευτερη επειδη τον "λυπηθηκε") μπορει να ηλπιζε σε κατι παραπανω ο ανθρωπος

κι αυτη ηλπιζε αλλα ..παπαλα

μαρκελα
σε παραπεμπω εδω: http://web4health.info/el/answers/sex-prem-ejac-treatment.htm

μόνο που είσαι εκτός θέματος, γιατί εδώ καταθέτουμε απόψεις για πρόβλημα στύσης κι όχι πρόωρης εκσπερμάτισης.
Και συνήθως σ' αυτές τις περιπτώσεις πριν καταφύγουμε σε φάρμακα προκειμένου ν' αποφύγουμε και τις πιθανές παρενέργειες
αναζητούμε τα αίτια της δυσλειτουργίας.

Σάτυρος
Δεν υπαρχει καποιος να κλειδωσει το θεμα ? Ελεος...

axl100
μισος οχι μισως

ειμαι ο Τσακ Νορις, εχεις προβλημα? εγω βρισκω τα λαθη του Μπαμπινιοτη

kaity
02-04-2012, 17:29
γιατι να το κλειδωσει??σε θιγει??μην συμετεχεις.

kaity
02-04-2012, 17:31

στον σατυρο αναφερθηκα

Σάτυρος
02-04-2012, 17:34

Θιγει κ υποβιβαζει τουλαχιστον, την εικονα της γυναικειας αντιληψης, εσυ δεν φταις για αυτο καθως δεν ειναι επιλογη σου.

Ας επισημανουμε απλως, οτι δεν σκεφτονται ολες οι κοπελες σαν εσενα κ την φιλη σου... κ ας το κλειδωσουμε, εχει παρει την κατιουσα το theadακι αυτο. Ελεος.

μαρκελα
02-04-2012, 17:35
Δεν υπαρχει καποιος να κλειδωσει το θεμα ? Ελεος...

Καλέ τί έχει το θέμα? Μιά χαρά καταθέτουν οι άνδρες, όλες τις αρχαιολογικές τους απόψεις!

kaity
02-04-2012, 17:38
μαρκελα η αρχαιολογικη αποψη δε με χαλαει.το να παιζω τις κουμπαρες με χαλαει

axl100
02-04-2012, 17:39
Καλέ τί έχει το θέμα? Μιά χαρά καταθέτουν οι άνδρες, όλες τις αρχαιολογικές τους απόψεις!
για πες μας τα μοντερνα Μαρκελακι :)

kaity
02-04-2012, 17:42
πολυ προσωπικα το παιρνεις το ξενερωμα της φιλης σου :Ρ

εχει τυχει και σε μενα,αν το διαβασες πριν..

kaity
02-04-2012, 17:44
Οχι, μια χαρα τον ακυρωσατε και εσυ και η φιλη σου, αλλα απο αναισθησια δεν μπορειτε να το καταλαβετε.

ευτυχως που καταλαβες εσυ απο ευαισθησια τοτε

μαρκελα
02-04-2012, 17:46
για πες μας τα μοντερνα Μαρκελακι :)

ε μα τώρα, είπαμε ότι το θέμα εξ' αρχής είναι ευθύνη και των δύο και συμφωνήσαμε αμφότερα τα φύλα!
Ο μισογυνισμός όμως σ' έξαρση πάλι, δεν εξυπηρετεί σε τίποτα και δείχνει εμμονή! :(

υ.γ. Καίτη δεν σε πειράζει που τοποθετούμε γενικότερα

kaity
02-04-2012, 17:46
νομιζω οτι εχεις πιασει το θεμα

axl100
02-04-2012, 17:47
εχει τυχει και σε μενα,αν το διαβασες πριν..

αυτα τα πραγματα δεν γινονται με το ζορι, οταν αποκτησεις εμπειρια θα το ξερεις και δεν θα το κανεις θεμα :)

KENO
02-04-2012, 17:54
αυτο ειναι το κακο με τους αντρες.. δεν συζητανε.. προτιμανε να κλεινονται στον εαυτο τους και να λενε ψεματα στους γυρω τους οτι ολα καλα.. αν οι αντρες δεν θελανε μονιμως να το παιζουν πετυχημενοι και τελειοι εραστες δεν θα ειχανε το αγχος της επιδοσης. οι γυναικες οταν εχουμε προβληματα τα συζηταμε μεταξυ μας, αυτο κανουμε.. το συγκεκριμενο θεμα ειναι ταμπου για τον αντρα κ γι'αυτο πιστευει οτι δεν θα επρεπε να το συζηταει κ κρυβεται μια ζωη πισω απο το δαχτυλο του.. κακως.. αν ο αντρας εχει αγχος και ανασφαλεια, ας μην το παιζει μεγαλος γαμιας κ ας ειναι ειλικρινης στην κοπελα για να τον σεβαστει ή ας φροντισει να τη γνωρισει καλυτερα πριν εκτεθει απεναντι της... δεν φταιει η κοπελα που τον συζηταει με τις φιλες της. ας μην βιαζοταν να παει μαζι της αφου δεν ηταν ετοιμοςτο ειπες μονη σου, τα συζητατε μεταξυ σας, οχι με τους αντρες σας. μονο που η μεταξυ σας συζητηση δεν βοηθαει, ειναι απλα σχολιασμος ενος γεγονοτος, κουτσομπολιο και κατιναριο οπως ειπα. νομιζω πως οι γυναικες ειναι αυτες που γενικα βλεπουν το σεξ σαν αγγαρεια κι οτι μας κανουν χαρη. δεν ειναι συνεργασιμες, απλα στηνουν κωλαρακι και περιμενουν να νιωσουν ηδονη. ειναι και οι ψευτικοι οργασμοι κι ολας οταν υποκρινονται για να επαληθευσει ο αντρας οτι την ικανοποιησε και να κοιμηθει ησυχος. και μετα η γυναικα που δεν εχει ικανοποιηθει γιατι δε μπορει ειλικρινα να πει οτι θελει κι αλλο ή θελει κατι αλλο, μεσα της νιωθει ασχημα και ετσι βγαζει και γκρινια. ασε που μπορει να παει και με αλλον γιατι δε χορτασε. αντι να κατσει να το συζητησει με τον αντρα της και να ειναι ειλικρινεις, ακολουθει την υπογεια μεθοδο, της ψευτιας μη κακοχαρακτηριστει πουτανα, νυμφομανης κι οτι αλλο. οι αντρες ομως να σας ικανοποιησουν θελουν, βλεπεις κι εδω στο διαδικτυο τοσα και τοσα λιγουρια παρακαλανε, ειναι δυνατον να μη θελουν να κανουν κουβεντα γι'αυτο ? απλα εσεις δε τους βοηθατε, εισαστε και πιο ευαισθητες και η παραμικρη συζητηση για το θεμα λογο φοβιας καταληγει σε λανθασμενα συμπερασματα, "μηπως δε με θελει", "μηπως δεν ειμαι ομορφη", "μηπως εχει αλλη" και λοιπα. ετσι κι εδω καταληξατε στο μηπως ειναι gay, λολ.

αντε που δεν καταλαβαινεις απο που βγαινει το μισος, διδακτορικα εχεις γραψει στο θεμα χαχαχαχαχαδιδακτορικο δεν εχω γραψει, δεν ειμαι κατι σπουδαιο για να κανω κατι τετοιο, απλα αποψουλες εκφραζω. κι οχι πραγματικα δε καταλαβαινω απο που προερχετε το μισος, ειδικα οι γυναικες στο ελλαδισταν ειναι απιστευτα κομπλεξικες, τις δινεις σημασια τις μιλας για σεξ, και τρομαζουν κολλανε στην ηλικια κι ενα σωρο μαλακιες δικαιολογιες για να το αποφυγουν. θελουν τα δικα τους οποτε κι αν τα θελησουν. δε καταλαβαινουν ομως οτι κολλωντας στα λιγα χανουν τα πολλα, που τους προσφερονται απλοχερα.

Καλέ τί έχει το θέμα? Μιά χαρά καταθέτουν οι άνδρες, όλες τις αρχαιολογικές τους απόψεις!ειπε η κυρια προχωρημενη, που για να κανει συζητηση για τα οπισθια της, πρεπει να τη νευριασεις και να τη θιξεις.

kaity
02-04-2012, 17:56
αυτα τα πραγματα δεν γινονται με το ζορι, οταν αποκτησεις εμπειρια θα το ξερεις και δεν θα το κανεις θεμα :)

ναι??ελα ρε?κοιτα να δεις εγω το κανω θεμα γιατι η εμπειρια μου εχει να κανει με αντρες και οχι με παιδακια.οποτε η παρεμβαση σου στα θεματα μου πιανουν απλα χωρο.στο χω πει ξανα να μη πεταγεσαι στα θεματα μου.εχουμε και μια διαφορα ηλικιας και με κουραζεις.

axl100
02-04-2012, 17:58
ναι??ελα ρε?κοιτα να δεις εγω το κανω θεμα γιατι η εμπειρια μου εχει να κανει με αντρες και οχι με παιδακια.οποτε η παρεμβαση σου στα θεματα μου πιανουν απλα χωρο.στο χω πει ξανα να μη πεταγεσαι στα θεματα μου.εχουμε και μια διαφορα ηλικιας και με κουραζεις.

Αληθεια, οταν ολκοληρωσεις να μας το πεις να γελασουμε και'μεις. Μεχρι τοτε μπορεις να την βγαζεις με φανταστικα θεματα στο φορουμ :)

kaity
02-04-2012, 18:03
μικρος εισαι ακομα.θα μαθεις.ουφφφ βαριεμαιι....το ολκοληρωσεις τι σημαινει????τωρα γελαω εγω..

kaity
02-04-2012, 18:04
μαλλον θα ειναι κατι που δε προκαλεσες εσυ παντως..

axl100
02-04-2012, 18:06
μικρος εισαι ακομα.θα μαθεις.ουφφφ βαριεμαιι....το ολκοληρωσεις τι σημαινει????τωρα γελαω εγω..
ελα τωρα που βαριεσαι, τοσο κοντα που εχεις φτασει σε εναν αντρα

kaity
02-04-2012, 18:09
ελα τωρα που βαριεσαι, τοσο κοντα που εχεις φτασει σε εναν αντρα

ignore........

YannisCrete
02-04-2012, 18:11
ρε συ ΚΕΝΟ, δεν λέω καλά τα λες, αλλα ρίχνεις πολύ την (ήδη ριγμένη) ψυχολογία ρε πστη μου...

kaity
02-04-2012, 18:11
[QUOTE=KENO;338527]το ειπες μονη σου, τα συζητατε μεταξυ σας, οχι με τους αντρες σας. μονο που η μεταξυ σας συζητηση δεν βοηθαει, ειναι απλα σχολιασμος ενος γεγονοτος, κουτσομπολιο και κατιναριο οπως ειπα. νομιζω πως οι γυναικες ειναι αυτες που γενικα βλεπουν το σεξ σαν αγγαρεια κι οτι μας κανουν χαρη. δεν ειναι συνεργασιμες, απλα στηνουν κωλαρακι και περιμενουν να νιωσουν ηδονη. ειναι και οι ψευτικοι οργασμοι κι ολας οταν υποκρινονται για να επαληθευσει ο αντρας οτι την ικανοποιησε και να κοιμηθει ησυχος. και μετα η γυναικα που δεν εχει ικανοποιηθει γιατι δε μπορει ειλικρινα να πει οτι θελει κι αλλο ή θελει κατι αλλο, μεσα της νιωθει ασχημα και ετσι βγαζει και γκρινια. ασε που μπορει να παει και με αλλον γιατι δε χορτασε. αντι να κατσει να το συζητησει με τον αντρα της και να ειναι ειλικρινεις, ακολουθει την υπογεια μεθοδο, της ψευτιας μη κακοχαρακτηριστει πουτανα, νυμφομανης κι οτι αλλο. οι αντρες ομως να σας ικανοποιησουν θελουν, βλεπεις κι εδω στο διαδικτυο τοσα και τοσα λιγουρια παρακαλανε, ειναι δυνατον να μη θελουν να κανουν κουβεντα γι'αυτο ? απλα εσεις δε τους βοηθατε, εισαστε και πιο ευαισθητες και η παραμικρη συζητηση για το θεμα λογο φοβιας καταληγει σε λανθασμενα συμπερασματα, "μηπως δε με θελει", "μηπως δεν ειμαι ομορφη", "μηπως εχει αλλη" και λοιπα. ετσι κι εδω καταληξατε στο μηπως ειναι gay, λολ.

εσυ πως εισαι σιγουρος πως ετσι ειναι τα παραγματα?

kaity
02-04-2012, 18:13
.....πραγματα??

kaity
02-04-2012, 18:17
Θιγει κ υποβιβαζει τουλαχιστον, την εικονα της γυναικειας αντιληψης, εσυ δεν φταις για αυτο καθως δεν ειναι επιλογη σου.

Ας επισημανουμε απλως, οτι δεν σκεφτονται ολες οι κοπελες σαν εσενα κ την φιλη σου... κ ας το κλειδωσουμε, εχει παρει την κατιουσα το theadακι αυτο. Ελεος.

ποια ειναι η γυναικεια αντιληψη φιλε μου?μιλαμε για γυναικες οχι κοριτσακια..το εχεις αντιληφθει???προφανως οχι.υποβιβαση???ποια??? η μη ικανοποιηση της??

kaity
02-04-2012, 18:19
ναι .αυτη ειναι υποβιβαση της και πες οτι θες.

μαρκελα
02-04-2012, 18:36
ναι .αυτη ειναι υποβιβαση της και πες οτι θες.

μα τί κακία ρε Καίτη είν' αυτή! Και μετά σου λένε φταίνε οι γυναίκες! Καλά το είπε το Χρυσάκι! Σοφή και μεγάλη η ρήση!
Αν ο άλλος δεν μπορεί να σου κάνει έρωτα πρώτα στο μυαλό, το μόνο που κοιτάς είναι να του δώσεις μιά ευκαιρία για
"ξεπέτα"! Τώρα αν δεν κάνει ούτε και για "ξεπέτα" ε άιντε στο καλό χριστιανέ μου. Τί να πω η γυναίκα!!! :p

kaity
02-04-2012, 18:44
μα τί κακία ρε Καίτη είν' αυτή! Και μετά σου λένε φταίνε οι γυναίκες! Καλά το είπε το Χρυσάκι! Σοφή και μεγάλη η ρήση!
Αν ο άλλος δεν μπορεί να σου κάνει έρωτα πρώτα στο μυαλό, το μόνο που κοιτάς είναι να του δώσεις μιά ευκαιρία για
"ξεπέτα"! Τώρα αν δεν κάνει ούτε και για "ξεπέτα" ε άιντε στο καλό χριστιανέ μου. Τί να πω η γυναίκα!!! :p

θελω να ζητησω δημοσια συγνωμη που καποιες γυναικες θελουμε απλα να ικανοποιησουμε ενα ενστικτο μας σεξουαλικο που το χουν οι ανθρωποι και κυριως οι αντρες -ετσι ακουσα καπου-μαλλον δεν ισχυει και μαλλον υπερεχει η αγαπη στους αντρες. ειναι συναισθηματικοι και τα λοιπα.προφανως ειμαστε αναισθητες και θελουμε μονο σεξ δε νιωθουμε τιποτα μαρκελα μονο αυτο θελουμε.τα συμπερασματα ειναι του καθενος.δε μπορω να πω κατι παραπανω θα προκαλεσω επιθεση παλι και δεν εχω τη διαθεση.

kaity
02-04-2012, 18:50
απο εδω δυο με τρεις κοπελες το χουν..

axl100
02-04-2012, 18:51
θελω να ζητησω δημοσια συγνωμη που καποιες γυναικες θελουμε απλα να ικανοποιησουμε ενα ενστικτο μας σεξουαλικο που το χουν οι ανθρωποι και κυριως οι αντρες -ετσι ακουσα καπου-μαλλον δεν ισχυει και μαλλον υπερεχει η αγαπη στους αντρες. ειναι συναισθηματικοι και τα λοιπα.προφανως ειμαστε αναισθητες και θελουμε μονο σεξ δε νιωθουμε τιποτα μαρκελα μονο αυτο θελουμε.τα συμπερασματα ειναι του καθενος.δε μπορω να πω κατι παραπανω θα προκαλεσω επιθεση παλι και δεν εχω τη διαθεση.

Για αυτο υπαρχουν οι σχεσεις, Καιτη. Αλλιως ζητησε τις υπηρεσιες επαγγελματια :)

kaity
02-04-2012, 18:56
ουφφφ..παλι παρεξηγηση.εννοω οτι ειναι δικαιωμα της καθε κοπελας να ικανοποιει ΚΑΙ το σεξουαλικο θεμα.οχι μονο αυτο ,και αυτο.

axl100
02-04-2012, 19:00
ουφφφ..παλι παρεξηγηση.εννοω οτι ειναι δικαιωμα της καθε κοπελας να ικανοποιει ΚΑΙ το σεξουαλικο θεμα.οχι μονο αυτο ,και αυτο.

εννοειται, αλλα αυτο δεν γινεται ετσι απλα και κυριως δεν γινεται κατα παραγγελια

void
02-04-2012, 19:01
Το όποιο ένστικτο σεξουαλικό, είτε στον άντρα είτε στη γυναίκα, αποκτά άλλη αξία και ικανοποείται καλύτερα όταν γίνεται με σεβασμό σε αυτόν που έχουμε απέναντί μας.
Όταν δεν το σέβεσαι καθόλου τον άλλον, ανεξάρτητα από το αν του αξίζει ή όχι η έλλειψη σεβασμού σου, το όπλο είναι πάντα η αρνητική έκθεσή του προς τα έξω, σε φίλους γνωστούς κλπ.
Αλλά σε αυτή την περίπτωση, ο πρώτος που εκτίθεται είναι αυτός που εκθέτει.
Γιατί σε τέτοιας φύσεως θέματα, ο κοινός νους ασυναίσθητα - και καλώς για εμένα- τείνει πάντα να προστατέψει τον εκτιθέμενο.
Εννοείται ότι η ικανοποίηση στο σεξ είναι ανάγκη και πρέπει να την επιδιώκουμε και να συζητάμε αλλά πάντα να κρατάμε και τα όρια. Είναι πανεύκολο να ξεφτιλιστεί ένα τέτοιο θέμα. Σημασία έχει πως τίθεται εξαρχής. Τώρα οι "sex and the city " κουβέντες μεταξύ γυναικών ή αντρών, τι να πω..ανωριμότητα πλήρης.
Το σεξ αφορά μόνο τους δύο εμπλεκόμενους και κανέναν άλλον (εκτός κι αν είναι παρτούζα, εκεί πάω πάσο).

kaity
02-04-2012, 19:02
ποιος ειπε κατα παραγγελια?αν θες διαβασε το θεμα καλυτερα και μη λες οτι σου κατεβει

kaity
02-04-2012, 19:07
Το όποιο ένστικτο σεξουαλικό, είτε στον άντρα είτε στη γυναίκα, αποκτά άλλη αξία και ικανοποείται καλύτερα όταν γίνεται με σεβασμό σε αυτόν που έχουμε απέναντί μας.
Όταν δεν το σέβεσαι καθόλου τον άλλον, ανεξάρτητα από το αν του αξίζει ή όχι η έλλειψη σεβασμού σου, το όπλο είναι πάντα η αρνητική έκθεσή του προς τα έξω, σε φίλους γνωστούς κλπ.
Γιατί σε τέτοιας φύσεως θέματα, ο κοινός νους ασυναίσθητα - και καλώς για εμένα- τείνει πάντα να προστατέψει τον εκτιθέμενο.
Εννοείται ότι η ικανοποίηση στο σεξ είναι ανάγκη και πρέπει αν την επιδιώκουμε αλλά πάντα να κρατάμε και τα όρια.
Το σεξ αφορά μόνο τους δύο εμπλεκόμενους και κανέναν άλλον (εκτός κι αν είναι παρτούζα, εκεί πάω πάσο).

συμφωνω , αλλα η κοπελα το συζητησε με ατομα που εμπιστευεται γιατι ειναι μπερδεμενη.εγω το θετω σαν θεμα γενικο, με αφορμη ολο αυτο και γιατι εχει τυχει και σε μενα κατι παρομοιο

kaity
02-04-2012, 19:18
σκοπος δεν ειναι ο ξεφτυλισμος του αλλου,αλλα ο προβληματισμος

μαρκελα
02-04-2012, 19:20
Εννοείται ότι η ικανοποίηση στο σεξ είναι ανάγκη και πρέπει να την επιδιώκουμε και να συζητάμε αλλά πάντα να κρατάμε και τα όρια. Είναι πανεύκολο να ξεφτιλιστεί ένα τέτοιο θέμα. Σημασία έχει πως τίθεται εξαρχής. Τώρα οι "sex and the city " κουβέντες μεταξύ γυναικών ή αντρών, τι να πω..ανωριμότητα πλήρης.

void πολύ μ' άρεσε το παραπάνω ..περί προστασίας του εκτιθέμενου. Ισχύει όμως?
Καίτη μεγάλο θέμα άνοιξες κι έχουν εκδηλωθεί τα παράπονα των αντρών σ' όλο τους το μεγαλείο, για την υπεροχή των γυναικών.
Το θέμα αυτό, τους έχει εκθέσει ανεπανόρθωτα! Δεν θέλουν να δεχτούν πως ό,τι ισχύει για το ένα φύλο ισχύει και για το άλλο.

kaity
02-04-2012, 19:29
σκοπος μου δεν ειναι να εκθεσω.αν το πηραν ετσι λαθος..δεν ειναι μονο θεμα ανδρων αλλα και οι γυναικες βλεπω οτι υποστηριζουν τους αντρες.και χαιρομαι. κι εγω τους παω παρα πολυ αλλα προβληματιζομαι οταν βλεπω κατι αλλο απο αυτο που νομιζα φανταζομουν οπως θες παρτο

kaity
02-04-2012, 19:31
ισως ειμαι παλαιων αρχων-πρωτογονων..συγνωμη

Σάτυρος
02-04-2012, 19:33
ισως ειμαι παλαιων αρχων-πρωτογονων..συγνωμη

Ακριβως το αντιθετο, εισαι πολυ προχωριμενων αρχων. Εμεις ειμαστε παλαιων :P

kaity
02-04-2012, 19:33
παλαιων η πρωτογονων?

kaity
02-04-2012, 19:39
Ακριβως το αντιθετο, εισαι πολυ προχωριμενων αρχων. Εμεις ειμαστε παλαιων :P

η πουτ..α η κοινωνια φταιει..

marina38
02-04-2012, 19:39
καίτη, όταν ένας άνθρωπος έχει άγχος την πρώτη φορά, τη δεύτερη φορά είναι πιθανό να έχει ακόμα μεγαλύτερο άγχος, γιατί θα έχει προστεθεί και το βάρος της προηγούμενης αποτυχίας. Αν ανάμεσα στην πρώτη και τη δεύτερη φορά δεν έχει μεσολαβήσει τίποτα που να τον χαλαρώσει, είναι σαν να πηγαίνει ως πρόβατο στη 'σφαγή'.

Πάντως υπάρχουν πολλές εξηγήσεις για όλο αυτό, εκτός φυσικά από την πιθανή ομοφυλοφιλία που είναι σενάριο τραβηγμένο από τα μαλλιά. Η πλάκα είναι πως όταν ένας άντρας λειτουργεί στο σεξ με γυναίκα, θεωρούμε πως είναι όλα ωραία και καλά... ενώ υπάρχουν άπειροι άνθρωποι με ομοφυλοφιλικές τάσεις που λειτουργούν άψογα με γυναίκες.

Και φυσικά, όλοι έχουν δικαίωμα να θέλουν να ικανοποιήσουν μια σεξουαλική ανάγκη, είτε σαν προεόρτιο για μια περαιτέρω σχέση, είτε σαν σκέτο σεξ. Αλλά μπορεί το timing, η διάθεση, η σκέψη, η ικανότητα, να μην συντονιστούν με αυτά του παρτενέρ και μία και δύο και παραπάνω φορές. Αν κάποιος κρίνει ότι για κάποιο λόγο αξίζει να περιμένει, το κάνει. Αν όχι, δεν νομίζω ότι από δύο μόνο επαφές μπορούν να βγουν συμπεράσματα.

axl100
02-04-2012, 19:40
σκοπος δεν ειναι ο ξεφτυλισμος του αλλου,αλλα ο προβληματισμος

Μα δεν υπαρχει προβλημα για να υπαρχει προβληματισμος, σου το ειχα πει πιο πριν. Προβλημα στυσης υπαρχει μονο οταν δεν εχει στυση στον υπνο η το πρωι. Καποιος ειπε πιο πανω πως η στυση ειναι θεμα εγκεφαλικο που ειναι περα για περα λαθος. Η στυτικη λειτουργεια ελεγχεται απο αυτονομο "εγκεφαλο" στη σπονδυλικη στηλη και δεν ειναι κατι που σχετιζεται με την βουληση :)

kaity
02-04-2012, 19:41
Μα δεν υπαρχει προβλημα για να υπαρχει προβληματισμος, σου το ειχα πει πιο πριν. Προβλημα στυσης υπαρχει μονο οταν δεν εχει στυση στον υπνο η το πρωι. Καποιος ειπε πιο πανω πως η στυση ειναι θεμα εγκεφαλικο που ειναι περα για περα λαθος. Η στυτικη λειτουργεια ελεγχεται απο αυτονομο "εγκεφαλο" στη σπονδυλικη στηλη και δεν ειναι κατι που σχετιζεται με την βουληση :)

με αποσυντονιζεις τωρα

μαρκελα
02-04-2012, 19:41
παλαιων η πρωτογονων?

χαχαχαχα.. προτιμάμε το πρωτόγονο, βγάζει κάτι το ζωώδες, που είναι πιο αληθινό χαχαχαχα

kaity
02-04-2012, 19:44
ναι.το προτιμαμε

kaity
02-04-2012, 19:45
καίτη, όταν ένας άνθρωπος έχει άγχος την πρώτη φορά, τη δεύτερη φορά είναι πιθανό να έχει ακόμα μεγαλύτερο άγχος, γιατί θα έχει προστεθεί και το βάρος της προηγούμενης αποτυχίας. Αν ανάμεσα στην πρώτη και τη δεύτερη φορά δεν έχει μεσολαβήσει τίποτα που να τον χαλαρώσει, είναι σαν να πηγαίνει ως πρόβατο στη 'σφαγή'.

Πάντως υπάρχουν πολλές εξηγήσεις για όλο αυτό, εκτός φυσικά από την πιθανή ομοφυλοφιλία που είναι σενάριο τραβηγμένο από τα μαλλιά. Η πλάκα είναι πως όταν ένας άντρας λειτουργεί στο σεξ με γυναίκα, θεωρούμε πως είναι όλα ωραία και καλά... ενώ υπάρχουν άπειροι άνθρωποι με ομοφυλοφιλικές τάσεις που λειτουργούν άψογα με γυναίκες.

Και φυσικά, όλοι έχουν δικαίωμα να θέλουν να ικανοποιήσουν μια σεξουαλική ανάγκη, είτε σαν προεόρτιο για μια περαιτέρω σχέση, είτε σαν σκέτο σεξ. Αλλά μπορεί το timing, η διάθεση, η σκέψη, η ικανότητα, να μην συντονιστούν με αυτά του παρτενέρ και μία και δύο και παραπάνω φορές. Αν κάποιος κρίνει ότι για κάποιο λόγο αξίζει να περιμένει, το κάνει. Αν όχι, δεν νομίζω ότι από δύο μόνο επαφές μπορούν να βγουν συμπεράσματα.
συμφωνω αλα τη δευτερη φορα το ζητησε αυτος. οχι μια αλλα δεκα φορες

kaity
02-04-2012, 19:49
τι το ζητας τοτε αφου δε μπορεις βρε ανθρωπε?

marina38
02-04-2012, 19:49
συμφωνω αλα τη δευτερη φορα το ζητησε αυτος. οχι μια αλλα δεκα φορες

Μα άμα το ζήτησε αυτός, ένας λόγος παραπάνω να έχει ακόμα μεγαλύτερο άγχος απόδοσης. Σκέψου πόσο σημαντικό είναι για αυτόν να αποδείξει ότι 'μπορεί', αφού απ' όσα έγραψες, ακόμα παρακαλάει για μια ευκαιρία.

kaity
02-04-2012, 19:50
χαχαχαχα.. προτιμάμε το πρωτόγονο, βγάζει κάτι το ζωώδες, που είναι πιο αληθινό χαχαχαχα
δε θα λεγα αληθινο κατι αλλο θα λεγα ..

Σάτυρος
02-04-2012, 19:51

Ετσι................................ :D:D:D

axl100
02-04-2012, 19:52

ελα βρε δεν το εκανε σκοπιμα, πως κανεις ετσι?

kaity
02-04-2012, 19:53
Μα άμα το ζήτησε αυτός, ένας λόγος παραπάνω να έχει ακόμα μεγαλύτερο άγχος απόδοσης. Σκέψου πόσο σημαντικό είναι για αυτόν να αποδείξει ότι 'μπορεί', αφού απ' όσα έγραψες, ακόμα παρακαλάει για μια ευκαιρία.

μα το λαθος αυτο ειναι.γιατι να αποδειξει?να μπει σε αυτην τη διαδικασια?ασε τον εαυτο σου ελευθερο και οτι γινει.προς τι ο φοβος στη γυναικα??αυτο ειναι το ερωτημα που θετω απο την αρχη. αυτο εχω απορια

Σάτυρος
02-04-2012, 19:54
μα το λαθος αυτο ειναι.γιατι να αποδειξει?να μπει σε αυτην τη διαδικασια?

Μα γιατι αν ειναι μαλακισμενη η αλλη, μπορει να ανοιξει κανενα θεμα σε κανενα φορουμ για να μαθει αν ειναι gay, λιγο το χεις ? (σορρυ ρε παιδια δεν αντεξα αχαχαχα)

marina38
02-04-2012, 19:57
μα το λαθος αυτο ειναι.γιατι να αποδειξει?να μπει σε αυτην τη διαδικασια?ασε τον εαυτο σου ελευθερο και οτι γινει.προς τι ο φοβος στη γυναικα??αυτο ειναι το ερωτημα που θετω απο την αρχη. αυτο εχω απορια

Βρε Καίτη, αν όλοι οι άνθρωποι δεν είχαν κανένα άγχος, ανασφάλεια, αν δεν έκαναν λάθος επιλογές, δεν έπαιρναν λάθος αποφάσεις κλπ, δεν θα υπήρχε καν αυτό το φόρουμ να καθόμαστε να συζητάμε. Και σε κάθε 'γιατί' υπάρχουν χίλιες δυο εξηγήσεις, αλλά είναι λάθος να βγάζουμε συμπεράσματα για έναν συγκεκριμένο άνθρωπο με τόσο λίγα στοιχεία.

kaity
02-04-2012, 20:01
Μα γιατι αν ειναι μαλακισμενη η αλλη, μπορει να ανοιξει κανενα θεμα σε κανενα φορουμ για να μαθει αν ειναι gay, λιγο το χεις ? (σορρυ ρε παιδια δεν αντεξα αχαχαχα)

μαλλον θιχτηκες πολυ για καποιον λογο και δεν αντεξες.προφανως εχεις κι εσυ αναλογα προβληματα.λυπαμαι..το εχω πει ξανα οτι υπαρχουν πολλοι που δεν ειναι gay ,αλλα αντρες δεν τους λες.δε σε παρεξηγω εχω δει πολλα παιδακια .αλλα, μικρε,μπορεις μα μη συμετεχεις.να σαι καλα.

kaity
02-04-2012, 20:04
Βρε Καίτη, αν όλοι οι άνθρωποι δεν είχαν κανένα άγχος, ανασφάλεια, αν δεν έκαναν λάθος επιλογές, δεν έπαιρναν λάθος αποφάσεις κλπ, δεν θα υπήρχε καν αυτό το φόρουμ να καθόμαστε να συζητάμε. Και σε κάθε 'γιατί' υπάρχουν χίλιες δυο εξηγήσεις, αλλά είναι λάθος να βγάζουμε συμπεράσματα για έναν συγκεκριμένο άνθρωπο με τόσο λίγα στοιχεία.

δεν εβγαλα συμπερασμα ,συζηταμε.μπορει καποιος να πει την αποψη του ειπα εγω οτι ειμαι απολυτη?

kaity
02-04-2012, 20:11
μαλλον θιχτηκες πολυ για καποιον λογο και δεν αντεξες.προφανως εχεις κι εσυ αναλογα προβληματα.λυπαμαι..το εχω πει ξανα οτι υπαρχουν πολλοι που δεν ειναι gay ,αλλα αντρες δεν τους λες.δε σε παρεξηγω εχω δει πολλα παιδακια .αλλα, μικρε,μπορεις μα μη συμετεχεις.να σαι καλα.

ξεχασα κατι να πω..αχαχαχα

kaity
02-04-2012, 20:14
αλλος να επιτεθει??

marina38
02-04-2012, 20:26
δεν εβγαλα συμπερασμα ,συζηταμε.μπορει καποιος να πει την αποψη του ειπα εγω οτι ειμαι απολυτη?

Απόλυτη μπορεί να μην είσαι, αλλά η συζήτηση ξεκίνησε με έναν πολύ συγκεκριμένο προβληματισμό - υπόθεση, που ακόμα κι αν δεν είναι συμπέρασμα, δείχνει μια (λάθος) κατεύθυνση της σκέψης. Οπότε γι' αυτό θα έλεγα ότι είναι προτιμότερο να μένουμε σε απλές υποθέσεις, παρά να πιάνουμε όλα τα πιθανά σενάρια, πόσο μάλλον το πιο ασυνήθιστο και δύσκολο να εξακριβωθεί (για τον συγκεκριμένο άνθρωπο πάντα, αφού δεν υπάρχουν άλλα στοιχεία).

kaity
02-04-2012, 20:29
Απόλυτη μπορεί να μην είσαι, αλλά η συζήτηση ξεκίνησε με έναν πολύ συγκεκριμένο προβληματισμό - υπόθεση, που ακόμα κι αν δεν είναι συμπέρασμα, δείχνει μια (λάθος) κατεύθυνση της σκέψης. Οπότε γι' αυτό θα έλεγα ότι είναι προτιμότερο να μένουμε σε απλές υποθέσεις, παρά να πιάνουμε όλα τα πιθανά σενάρια, πόσο μάλλον το πιο ασυνήθιστο και δύσκολο να εξακριβωθεί (για τον συγκεκριμένο άνθρωπο πάντα, αφού δεν υπάρχουν άλλα στοιχεία).

και που ξερεις οτι ειναι απαραιτητα λαθος?δεν ειμαι απολυτη.εσυ εισαι απολυτη

kaity
02-04-2012, 20:34
ισως ειναι λαθος δεν ειμαι απολυτη.υπεθεσα απλα.εσυ το αποκλειεις αρα ποιος ειναι απολυτος?τα στοιχεια τα εχω αν θες να τα μαθεις

marina38
02-04-2012, 20:41
Μα... δηλαδή αν εσύ δεν μπορέσεις να ανταποκριθείς σε κάποιον που εμφανώς σου αρέσει και δεν γίνει τελικά η σεξουαλική πράξη, είναι λογικό να σκεφτεί 'μήπως είναι λεσβία'? Όχι ότι δεν υπάρχει καμία πιθανότητα... υπάρχει. Αλλά καλό είναι να ξεκινάμε με τις πιο απλές υποθέσεις, αυτό είναι όλο.

Πάντως, εμένα μου έχει συμβεί να μην λειτουργήσει σχεδόν καθόλου κάποιος τις πρώτες φορές, και στην πορεία να πάρει μπρος για τα καλά... :P Αλλά έχει τύχει να μη δώσω ούτε καν δεύτερη ευκαιρία, μετά την απογοήτευση της πρώτης φοράς. Δεν είναι υποχρεωτικό δηλαδή να κάθεται κανείς να προσπαθεί. Κι αυτό όμως κάτι δείχνει.

marina38
02-04-2012, 20:43
τα στοιχεια τα εχω αν θες να τα μαθεις

στοιχεία για ποιο πράγμα? εννοείς κάποιες άλλες λεπτομέρειες της ιστορίας που ανέφερες?

kaity
02-04-2012, 20:46
ναι.αν διαβασεις πριν..αλλα τι θες να μαθεις μπορω να σου πω

marian_m
02-04-2012, 20:50
Εσύ είσαι επιθετική Καίτη, γι'αυτό προκαλείς τους άλλους να σου φέρονται επίσης επιθετικά.
Και πίσω από όλο αυτό το θέμα που απασχολεί τη φίλη σου κι εσένα, κρύβεται η -πιθανόν κατ' εξακολούθηση- μη ικανοποίησή σας, σεξουαλική και συναισθηματική. Σα να μένει ανικανοποίητη για μια ακόμη φορά η προσδοκία για μια πιθανή ερωτική σχέση ή (έστω) απλή σεξουαλική συνεύρεση.
Μόνο έτσι μπορώ να εξηγήσω την τόση εμπάθεια απέναντι στον συγκεκριμένο ή τον οποιονδήποτε άντρα που στο κάτω κάτω, βρίσκεται σε μια δύσκολη και αμήχανη κατάσταση όταν αντιμετωπίζει πρόβλημα στύσης.

marina38
02-04-2012, 21:05
ναι.αν διαβασεις πριν..αλλα τι θες να μαθεις μπορω να σου πω

τα διάβασα, και δεν είδα κάτι που να δικαιολογεί άλλες υποθέσεις πέρα από τα συνηθισμένα άγχη ή τις απλές εξηγήσεις που έγραψαν και τα άλλα μέλη, για ένα πολύ συνηθισμένο πρόβλημα στύσης. Εδώ έγραψες πως μια φίλη της παρέας σας ήταν βέβαιη πως αυτός είναι γκέι. Γι' αυτό σε ρώτησα αν υπάρχουν κι άλλες λεπτομέρειες που δεν έγραψες ήδη.

kaity
02-04-2012, 21:06
οκ.το εχω ξαναπει.ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του.εγω εχω τα δικα μου.δεν αλλαζουν αυτα ειναι,δεν με απασχολει κατι αλλο.ουτε με αφορουσε αμεσα το θεμα αλλα την αποψη μου θα τη λεω και σε οποιον αρεσει.και δεν αλλαζει με τιποτα.δεν θελω να αναλωθω παραπανω οσοι καταλαβαν καταλαβαν.κι εχω καταλαβει ποιοι ειναι στενομυαλοι και ποιοι οχι.και αν καποιος δει το θεμα θα δει ποιος κανει επιθεση.μπορει να κανω λαθος οκ.πειτε ρε συ καιτη δεν ειναι ετσι με επιχειρηματα..βεβαια το περιμενα ολο αυτο και δε ξαφνιαζομαι.πρεπει δηλαδη ο αλλος να ειναι ακυρος ?τα λαθη μου τα αναγνωριζω μονη μου εγω προσωπικα.και δε στηριζομαι σε αλλους αλλα σε μενα.ποσο σε ενα forum ας πουμε.δε δινω βαση απλα κανω μια κουβεντα ετσι απλα...απο μενα ειναι ολα οκ εχω καλυφθει..

KENO
02-04-2012, 21:13
ρε συ ΚΕΝΟ, δεν λέω καλά τα λες, αλλα ρίχνεις πολύ την (ήδη ριγμένη) ψυχολογία ρε πστη μου...δε φταιω εγω αν η πραγματικοτητα ειναι (ή μοιαζει) χαλια.

εσυ πως εισαι σιγουρος πως ετσι ειναι τα παραγματα?δεν ειμαι, απλα την αποψουλα μου στο θεμα εγραψα, κανωντας υποθεσεις οπως κι εσυ. εσυ πως εισαι τοσο σιγουρη για το τι συμβαινει στο κρεβατι της φιλης σου και τι εχουνε πει μεταξυ τους ?

Εσύ είσαι επιθετική Καίτη, γι'αυτό προκαλείς τους άλλους να σου φέρονται επίσης επιθετικά.διαφωνω, αν εξαιρεσεις τη λαθος υποθεση τους που οκ μπορει να ειναι και λογο αγνοιας, δε τη βρισκω καθολου επιθετικη τη kaity.

void
02-04-2012, 21:15
void πολύ μ' άρεσε το παραπάνω ..περί προστασίας του εκτιθέμενου. Ισχύει όμως?
Καίτη μεγάλο θέμα άνοιξες κι έχουν εκδηλωθεί τα παράπονα των αντρών σ' όλο τους το μεγαλείο, για την υπεροχή των γυναικών.
Το θέμα αυτό, τους έχει εκθέσει ανεπανόρθωτα! Δεν θέλουν να δεχτούν πως ό,τι ισχύει για το ένα φύλο ισχύει και για το άλλο.

ποια υπεροχή ρε μαρκέλα?
συγγνώμη, αλλά τίθεται ζήτημα υπεροχής ανδρών ή γυναικών στο θέμα αυτό επειδή ενός χριστιανού δεν του σηκώθηκε μια δυο φορές???
Αυτά δεν τα λέγαμε ούτε στο γυμνάσιο!

KENO
02-04-2012, 21:16
ειναι το μυαλο το σπουδαιο το ωριμο που κοιταζει μπροστα void, μη δινεις σημασια, το χρονο σου χαλας.

kaity
02-04-2012, 21:16
ειπα απο την αρχη οτι μπορει να ειναι λαθος η υποθεση αυτη.αλλα μαλλον δεν ειμαι σαφης.και καμια φορα αμυνα=επιθεση και το αντιστροφο..

void
02-04-2012, 21:18

τέτοια αίσθηση αφήνει και η φίλη σου στον τυπά αυτόν?
σα να του λέει "άστο ρε φίλε, αφού δεν το'χεις!!"

kaity
02-04-2012, 21:19
απο μενα τελειωσε το θεμα.ποιος ο λογος για περαιτερω διαφωνιες?αν θελετε συνεχιστε το απλα εγω ειμαι καλυμενη

kaity
02-04-2012, 21:21
καλο βραδυ σε ολους!!

kalopisti
02-04-2012, 21:23
μόνο που είσαι εκτός θέματος, γιατί εδώ καταθέτουμε απόψεις για πρόβλημα στύσης κι όχι πρόωρης εκσπερμάτισης.
Και συνήθως σ' αυτές τις περιπτώσεις πριν καταφύγουμε σε φάρμακα προκειμένου ν' αποφύγουμε και τις πιθανές παρενέργειες
αναζητούμε τα αίτια της δυσλειτουργίας.

φιλεναδα δυστυχως δεν ειμαι καθολου εκτος θεματος.. μαλλον ειμαι ακριβως μεσα στο θεμα γιατι η προωρη εκσπερματιση ευθυνεται σε παρα πολλες περιπτωσεις για το να μην του σηκωνεται καν του αλλου απο φοβο κ αγχος μηπως τελειωσει γρηγορα. ειναι κλασικο κ ισχυει σε παρα πολλες περιπτωσεις..

KENO
02-04-2012, 21:29
μην ασχοληστε με τη μαρκελα βρε παιδια, χασιμο χρονου ειναι, αφου ολο αρλουμπες λεει.

μαρκελα
02-04-2012, 21:39
φιλεναδα δυστυχως δεν ειμαι καθολου εκτος θεματος.. μαλλον ειμαι ακριβως μεσα στο θεμα γιατι η προωρη εκσπερματιση ευθυνεται σε παρα πολλες περιπτωσεις για το να μην του σηκωνεται καν του αλλου απο φοβο κ αγχος μηπως τελειωσει γρηγορα. ειναι κλασικο κ ισχυει σε παρα πολλες περιπτωσεις..

κοίταξε το θέμα ξαναλέμε ήταν το πρόβλημα στύσης! Τώρα αν υποθετικά το πήγες εσύ στην πρόωρη εκσπερμάτιση
για να προτείνεις και τα φάρμακα σαν λύση, θεωρείται παρακινδυνευμένο, να δίνονται τέτοιες κατευθύνσεις!

kalopisti
02-04-2012, 21:42
καιτη,να ξερεις οτι οπως κ να'χει δεν φταις εσυ για τον αγχωμενο 30αρη.. μαλλον η μανα του ή η πρωτη του φορα φταιει..

μαρκελα
02-04-2012, 21:45
.....

ρώτα να μάθεις εσύ κάνα ζώδιο εδώ μέσα για να μας δείχνεις το επίπεδο σου!-πάντως παρεπιπτόντως Υδροχόος δεν είμαι! πάλι έπεσες
έξω στις προβλέψεις!! φαίνεται δεν τόχεις ούτε κει!-και μην ασχολείσαι βρε τόσο πολύ μαζί μου καταντάει κουραστικό για τους άλλους το να μου δίνεις τόση πολύ αξία!!! Βρες τα με το απόλυτο ΚΕΝΟ σου!! :(

KENO
02-04-2012, 21:46
Το μήνυμα αυτό είναι κρυμμένο γιατί μαρκελα είναι στη λίστα αποκλεισμού σας.

kalopisti
02-04-2012, 21:58
..δεν ειναι ρωσιδα μαλλον,γι'αυτο..χαχα

KENO
02-04-2012, 23:35
δε πιανει μια στις ρωσιδες ρε! και περισσοτερο μυαλο εχουν απ'αυτη, και βυζαρες οπως συνηθιζουν. με μια ελλεϊνιδα ανικανη να δωσει αγαπη και να σκεφτει, που στοιχηματιζω εμφανισιακα εχει και σωμα μεσογειακου τυπου ή στη χειροτερη ειναι κοκαλο, ουτε κουβεντα δε μπορεις να κανεις. τις ασυναρτησιες τις ειδες στη πισω σελιδα, και προσφατα τις εγραψε και στο "τι σκεφτεστε" προσβαλλωντας ολο το φορουμ. ασε και στην αρχη σεβομουν, τωρα τον εχασα τελειως τον σεβασμο μου. γι'αυτο ignore μεχρι να συνελθει!

secretly
02-04-2012, 23:38
[QUOTE=KENO;338419]υπαρχουν πολλοι που γουσταρουν το καθημερινο και βρωμικο σεξακι. κι οταν λεω βρωμικο δεν εννοω στις λασπες, αλλα με κοπελες που ειναι πιο απλες, οχι βαμμενες στη τριχα δημιουργωντας κομπλεξ στους αντρες με την υποτιθεμενη ανωτεροτητα τους, και φοβουνται να τις αγγιξουν μην τις χαλασουν.
ρε κενο αυτο που λες δεν το ειχα σκεφτει ποτε ομως
καλα οτι ζηλευει ναι,αλλα να νιωθει κομπλεξ οταν με βλεπει στην πενα?η αληθεια λυσαει απο την ζηλεια του και καρφωνεται,αλλα οταν ειναι να με δουν κι αλλοι,αν βγουμε η περιμενουμε κοσμο

KENO
02-04-2012, 23:42
δεν ειμαστε ολοι ιδιοι ετσι κι αλλιως xrusaki. αν και σιγουρα ο αντρας θελει να μην ειναι η γυναικα του πιο ισχυρη απ'αυτον και μπορει να θελει να εχει τον ελεγχο. ετσι αυτο με τα χερια που εγραψε κι ο axl100 ισχυει, μα και αυτο με το βαψιμο λογικο μου φαινεται.

secretly
02-04-2012, 23:45
κοιτα που τελικα οσο ζεις μαθαινεις

axl100
02-04-2012, 23:57
δε πιανει μια στις ρωσιδες ρε! και περισσοτερο μυαλο εχουν απ'αυτη, και βυζαρες οπως συνηθιζουν. με μια ελλεϊνιδα ανικανη να δωσει αγαπη και να σκεφτει, που στοιχηματιζω εμφανισιακα εχει και σωμα μεσογειακου τυπου ή στη χειροτερη ειναι κοκαλο, ουτε κουβεντα δε μπορεις να κανεις. τις ασυναρτησιες τις ειδες στη πισω σελιδα, και προσφατα τις εγραψε και στο "τι σκεφτεστε" προσβαλλωντας ολο το φορουμ. ασε και στην αρχη σεβομουν, τωρα τον εχασα τελειως τον σεβασμο μου. γι'αυτο ignore μεχρι να συνελθει!
ελα βρε Κενο με τις ρωσιδες, εμενα ξενερωτες μου φαινονται, μονο που ειναι λιγο πιο διεκδικητικες και αυτο λογω τον πολεμο μου ειχαν ξεμεινει απο αντρες και τους εχει μεινει η νοοτροπια οι περισστερες ομως πινουν σαν γουρουνια

secretly
03-04-2012, 00:00
κενο μην παιρνεις ορκο γιατι αυτες για τα λεφτα οχι μονο αγαπη δινουνε πουλανε και την μανα τους

KENO
03-04-2012, 00:05
ελα βρε Κενο με τις ρωσιδες, εμενα ξενερωτες μου φαινονται, μονο που ειναι λιγο πιο διεκδικητικες και αυτο λογω τον πολεμο μου ειχαν ξεμεινει απο αντρες και τους εχει μεινει η νοοτροπια οι περισστερες ομως πινουν σαν γουρουνιααπο μαρκελες που το μονο που ξερουν ειναι να κρινουν αρνητικα, και ενω οι περισσοτεροι βλεπουν την ηλιθιοτητα τους, αυτες ψωνιζονται και στο παιζουν και υπερανω, προτιμω οχι μονο τις ρωσιδες αλλα ακομα και τις αλβανες! οτιδηποτε αλλο αρκει να εχουμε την υγεια μας και την ησυχια μας!

κενο μην παιρνεις ορκο γιατι αυτες για τα λεφτα οχι μονο αγαπη δινουνε πουλανε και την μανα τουςοταν θα παντρευτω ρωσιδα θα σου πω. μεχρι τωρα ψαχνω να βρω ελληνιδα, αλλα με εχουν απογοητευσει απλα και μονο με τη συμπεριφορα τους. αφου τα βλεπουμε κι εδω στο φορουμ πως σκεφτονται...

axl100
03-04-2012, 00:05
κενο μην παιρνεις ορκο γιατι αυτες για τα λεφτα οχι μονο αγαπη δινουνε πουλανε και την μανα τους

καλα, αυτο δεν ισχυει μονο για τις ρωσιδες, ολες οι γυναικες θελουν να "νιωθουν ασφαλεια" απο εναν αντρα χαχαχαχα το θεμα ειναι πως μερικες νιωθουν ασφαλεις με λιγοτερα