PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : o φιλος μ βλεπει συστηματικα τσοντες οταν λειπω

elirene
16-02-2012, 10:41
Τον τελευταίο καιρο εχω βρει μια δραστηριοτητα κ λειπω το απογευμα της εταρτης..ε κοιταω να δω σε τι σαιτ εχει μπει ο δικος μου και μπαινει καθε φορα και βλεπει τσοντες και τα προφιλ στο φεις ωραιων κοριτσιών..και τις φωτογραφίες τους..
τι να σκεφτώ εγώ τωρα, τι μπορεί να σημαινει αυτό?

μαρκελα
16-02-2012, 11:21
Τον τελευταίο καιρο εχω βρει μια δραστηριοτητα κ λειπω το απογευμα της εταρτης..ε κοιταω να δω σε τι σαιτ εχει μπει ο δικος μου και μπαινει καθε φορα και βλεπει τσοντες και τα προφιλ στο φεις ωραιων κοριτσιών..και τις φωτογραφίες τους..
τι να σκεφτώ εγώ τωρα, τι μπορεί να σημαινει αυτό?

elirene δεν είν' κακό ως ένα σημείο! Προφανώς, βλέποντας τσόντες καλύπτεται σε φάσεις, που ίσως εσύ δεν τον καλύπτεις.
Ευκαιρία να ψαχτείς για πιο πικάντικα.. όσον αφορά την σεξουλική σας ζωή.

Karisha
16-02-2012, 11:32
elirene

Ετσι κανουν οι αντρες,οσο πιστοι κι αν ειναι "παιζει" το ματι τους σε ωραια κοριτσια και βλεπουν και τσοντες. Ολοι. Τι να κανουμε τωρα? Ετσι τους εφτιαξε η φυση. Το να πιστευεις οτι θα βρεις καποιον που δεν ειναι ετσι ειναι ουτοπια. Και στο φιναλε στο facebook ειναι πολυ λογικο να "κολλησει" με φοτο απο αλλα κοριτσια και να βλεπει,ολοι κολλαμε με φωτογραφιες στο facebook,εσυ δεν εχεις μπει στον πειρασμο να πατησεις κλικ σε ενα προφιλ ενος ωραιου τυπου ποτε? Και μετα να πατησεις και κλικ σε κανα αλλο? Σημαινει οτι θες να απιστησεις?
Και μην ψαχνεις ρε σε τι σαιτ εχει μπει... Ειναι πιο ανηθικο απο τις τσοντες που βλεπει αυτος... Και γεμιζεις και με ανασφαλειες χωρις λογο.. Και επισεις αν ξερει λιγα παραπανω απο υπολογιστες και υποψιαστει τι κανεις μπορει να δει ακριβως τι εχεις ψαξει και πως και τι ωρα και να σου βαλει καυγα.. Χαλαρωσε,ετσι ειναι οι αντρες.

Karisha
16-02-2012, 11:36
μαρκελα

Επισεις τσοντες βλεπουν ανεξαρτητα απο το αν τους καλυπτει μια γυναικα η οχι. Και την Pamela Anderson να εχουν διπλα τους θα δουν τσοντα. Δεν σημαινει κατι αυτο.

μαρκελα
16-02-2012, 11:41
μαρκελα

Επισεις τσοντες βλεπουν ανεξαρτητα απο το αν τους καλυπτει μια γυναικα η οχι. Και την Pamela Anderson να εχουν διπλα τους θα δουν τσοντα. Δεν σημαινει κατι αυτο.

Για να το λες θα ξέρεις καλύτερα! Πάντως διαπιστώνουμε απ' όσ' αναφέρεις, ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό.
Αυτό είναι το σημαντικό, γιατί κι εγώ είχα αυτήν την απορία.

Karisha
16-02-2012, 11:53
Ρε κοριτσια,δεν τα λεω εγω,ρωτηστε καναν αντρα... Αν προσπαθησουμε να κατανοησουμε οι γυναικες τους αντρες και εκεινοι εμας τοτε θα μπορουμε μονο να κανουμε νορμαλ σχεση μαζι τους.. Μας ενοχλουν καποια πραγματα αλλα δεν γινεται να αλλαξουν,οπως και αν ρωτησεις εναν αντρα πολλα ειναι αυτα που δεν καταλαβαινει πανω μας.

Απλα αποδεχομαστε εκεινους και εκεινοι εμας,δεν γινεται κατι διαφορετικο.. Αλλιως καταπιεζομαστε. :)

undetermined
16-02-2012, 11:56
Αμοιβαιες Υποχωρησεις .

Konstantinoss
16-02-2012, 12:42
Ισως δεν τον καλύπτεις σεξουαλικά και βλέπει τσόντες, μπορεί να σε θέλει πιο πρόστυχη στο κρεβάτι ( στις περισσότερες τσόντες οι γυναίκες είναι προστυχες και πουτανάρες )

RainAndWind
16-02-2012, 13:09
Εσύ δεν το έχεις κάνει ποτέ?
Αν όχι, έχεις σκεφτεί γιατί?

elirene
16-02-2012, 13:23
Nαι το εχω κάνει..αλλα οχι συχνα σου λεω καθε πεμπτη πρωι βλεπω το ιδιο πραγμα tube kitty και τετοια..κοιτα η ανασφαλεια μου ειναι κιολας γτ περναμε κριση στο ερωτικο γτ εχω φοβηθει με τις ασθενειες κ ολο κατι συμβαινει επισης εχω αναπτυξει κατι ψυχολογικο με το λαιμο και το στομα μου μπορει να ειναι κ ασθενεια δεν 3ερω τι ειναι αλλα μετα απο την εμφανηση των κονδυλωματων δεν μπορω να διακινδυνευω αλλο την υγεια μου..
την αλλη φορα τον εκραξα του πα θα μου κολλησει κανενα ιο στον υπολογιστή, ξενερωσα παντως γτ αυτην την στιγμη ουτε μπορω ουτε θελω να προσφερω τπτ στο σεξουαλικο νομιζω ειναι επικινδυνο πλεον

RainAndWind
16-02-2012, 13:25
Ναι, αλλά τα κονδυλώματα δεν τα κόλλησες από τις τσόντες, άρα?

Konstantinoss
16-02-2012, 13:28
Αστο παιδί να κάνει προπόνηση βρε!!!:cool:

Τα κονδυλώματα ειναι πολύ συχνό ΣΜΝ, μην σε ανυσηχεί τόσο δεν ειναι τίποτα, τέστ ΠΑΠ κάνε συχνά κ θα είσαι μια χαρά

RainAndWind
16-02-2012, 13:30
Η κρίση στο ερωτικό που ανέφερες τι περιλαμβάνει αν επιτρέπεται?

elirene
16-02-2012, 13:31
δεν μπορω να ξερω απο που τα κολλησα πιθανον απο κεινον επεσε η αμυνα του οργανισμου κ εμφανιστηκαν αλλα ο γιατρος λεει σιγουρα εχει κ εκεινος και δεν φαινονται, δεν μπορεις να ξερεις ποτε κ απο που κολλησες, ημουν κ εγω ατακτη αλλα χρησιμοποιουσα παντα προφυλακτικο αυτα κολλανε κ με αυτο..εκανα 2 καυτηριασμους, μια ταλαιπωρια καθε μηνα στο γιατρο,αρα νιωθω μια μειωνεξια αυτη τη στιγμη γτ φοβαμαι κ δεν μπορω να ειμαι κουλ στο θεμα αυτο και δεν με νοιαζει κ πολυ γτ με ενδιαφερει η υγεια μ πανω απο ολα..αυτο το γεγονος ομως ισως δειχνει οτι οντως αντιμετωπίζουμε προβλημα..πιθανοτητα ο κυριος θελει να χει την σεξουαλικη ζωη που ειχαμε παλαιότερα αλλα αυτό δεν θα ξανασυμβει..
νιωθω πως αν δεν του αρκει καλυτερα να φυγει, υπαρχουν πολλες χαζες που βαζουν σε κινδυνο την υγεια τους

RainAndWind
16-02-2012, 13:35
Πιθανόν από κείνον? Δεν το ξέρετε ακόμη αυτό? Και πώς περιμένετε να είναι η σεξουαλική σας ζωή υγιής αφού ακόμη δεν έχετε φτάσει στο σημείο να ξεκαθαρίσετε ούτε καν αυτό? Δεν εννοώ τιμωρητικά βέβαια. Έχεις σκεφτεί πως επειδή κι εσύ είσαι απομακρυσμένη, κλειστή λόγω της περιπέτειας με το θέμα υγείας, κι εκείνος να αντέδρασε έτσι ως διαφυγή από τη δική σου απομάκρυνση? Υπάρχει λες και αυτή η πιθανότητα?

elirene
16-02-2012, 13:37
Ναι συχνο ειναι αλλα την ταλαιπωρία εγω θα την τραβη3ω αν κολλησω στον κολπο και λενε οτι δυνδεονται με καρκινο στο στομα και φαρυγγα και εδω και πολλους μηνες εχω ερθει σε μια τεραστια περιπετεια λογω πονου στο φαρυγγα ο οποιος μαλλον δεν εξηγειται..
πριν μια βδομαδα μ δωσαν μια διαγνωση οτι ενα συνδρομο που λεγεται σγιογκρεν μετα αλλος γιατρος μ πε οχι τπτ δεν ειναι..πιστευω μεχει καταβαλει ψυχολογικα..συχνο σμν αλλα επικινδυνο φιλε μ κ οι υποτροπες ειναι πολυ κουρστικες 3 υποτροπες 2 καυτηριασμου 1 με αλοιφη..
νομιζω αυτη η ιστορια με τις τσοντες εχει να κανει με αυτο

elirene
16-02-2012, 13:39
βρε γουιντ μπορει να ειναι κ απο το παρελθον δεν μπορεις να 3ερεις απο που κολλησες αυτο εννοω,

Konstantinoss
16-02-2012, 15:12
Δεν πάιζει να βγάλεις στον φάρυγγα ή στο στόμα, είναι πολύ σπάνια περίπτωση, για εκδήλωση σε καρκίνο που λές είναι η εσχάτη των περιπτώσεων, αν δεν κάνεις ποτέ τέστ ΠΑΠ, αν δεν ενδιαφέρεσαι καθόλου γενικά, επίσης πρέπει να έχεις τον γονότυπο που προκαλεί καρκίνο, δεν προκαλούν όλα καρκίνο.
Κονδυλώματα έχει ΠΟΛΥΣ κόσμος, κ αυτο γιατί δεν υπάρχει προστασία ακόμη 100%, είτε με προφύλαξη έιτε χωρίς τα κολλάς. Σαν μυρμηγκιά στα χέρια είναι, δεν είναι τίποτα, απλά θέλει παρακολούθηση.

RainAndWind
16-02-2012, 16:08
βρε γουιντ μπορει να ειναι κ απο το παρελθον δεν μπορεις να 3ερεις απο που κολλησες αυτο εννοω,

Μα δεν έκανε και αυτός εξετάσεις ελιρένε? Μονάχα εσύ έκανες δλδ?
Ή δεν υπάρχει εμπιστοσύνη τελικά? Γιατί εγώ βλέπω να σου βγαίνει θυμός, έχεις σκεφτεί γιατί είσαι θυμωμένη μαζί του?

elirene
17-02-2012, 11:56
δεν υπαρχουν εξετασεις γουιντ που να δειχνουν, το τεστ παπ δειχνει κυτταρικη αλλοιωση μονο, εμενα μου βγαλε ελαφρα κυτταρολυση δλδ φλεγμονη ειπε ο γιατρος δεν ειναι τπτ αυτο απλα ε3ς στο αιδοιο ειχα μυμηγκιες..αλλα ναι δεν υπαρχουν εξετασεις..τωρα πηρα το εμβολιο αλλα φοβαμαι να το κανω το χω μια βδομαδα θα κανω μια γενικη αιματος και θα το κανω..ειμαι 3ενερωμενη γτ αυτα συμβαινουν οσο ειμαστε μαζι πριν δεν ειχα κολλησει τπτ..αλλα και παλι δεν σημαινει οτι μ κολλησε αυτος, ας πουμε βρηκα χλαμυδια πριν 1,5 χρονο και στις γυναικες ειναι ασυμπτωματικα τα βρηκα τυχαια, τα κονδυλωματα βγηκαν τωρα γτ επεσε η αμυνα αφου κατι εχω μαλλον αυτοανοσο..οποτε δεν 3ερεις..
γιαυτο σ λεω πως το σεξ ειναι επικινδυνο

anonymous_1
17-02-2012, 18:30
Ναι συχνο ειναι αλλα την ταλαιπωρία εγω θα την τραβη3ω αν κολλησω στον κολπο και λενε οτι δυνδεονται με καρκινο στο στομα και φαρυγγα και εδω και πολλους μηνες εχω ερθει σε μια τεραστια περιπετεια λογω πονου στο φαρυγγα ο οποιος μαλλον δεν εξηγειται..
πριν μια βδομαδα μ δωσαν μια διαγνωση οτι ενα συνδρομο που λεγεται σγιογκρεν μετα αλλος γιατρος μ πε οχι τπτ δεν ειναι..πιστευω μεχει καταβαλει ψυχολογικα..συχνο σμν αλλα επικινδυνο φιλε μ κ οι υποτροπες ειναι πολυ κουρστικες 3 υποτροπες 2 καυτηριασμου 1 με αλοιφη..
νομιζω αυτη η ιστορια με τις τσοντες εχει να κανει με αυτο
Ρε elirene το σύνδρομο Sjorgen δεν είναι κολλητικό, είναι αυτοάνοση νόσος και προακαλεί ξηροστομία και ξηροφθαλμία για αυτό και τα συμπτώματα. Τι σχέση έχει να κάνει με το αν βλέπει ο άλλος τσόντες ή με το αν σε απάτησε ακόμα (?)
Δες και αυτό το κείμενο
http://helios-eie.ekt.gr/EIE/bitstream/10442/530/10/M01.036.13.pdf
και αν ο άλλος γιατρός σου είπες δεν είναι τίποτα τότε πολύ καλύτερα:D θα ξέρει αυτός. Μπορεί να είναι ψυχοσωματικό.

elirene
18-02-2012, 17:13
ναι βρε απλα δεν νιωθω καλα τελευταια αυτο εννοω..η αληθεια ειναι συζητησαμε περι του θεματος και μου ειπε οτι αυτες οι περιπετειες μας εχουν δημιουργησει προβληματακια θα τα 3επερασουμε και θα ναι παλι το ιδιο..
εχω διαβασει τα παντα για το σγιοργκεν και αυτο που μου εστειλες δεν ξερω αν εχω αυτο μπορει και ναι μπορει και οχι..απλα η εξετασεις που κανα για τα αυτοανοσα ειναι θετικες και συγκεκριμενα μια τιμη που εχουν συνηθως ατοι που χουν σγιογκεν 90% αλλα και αλλοι οπως αυτοι που εχουν λυκο μικροτερο ποσοστο κ επειδη μενοχλει το στομα ε μ παν μαλλον αυτο.
Αχ μακαρι να περασουν ολα να 3αναγινω οπως πριν πιο ωριμη ομως και πιο προσεκτικη.

secretly
18-02-2012, 22:11
δεν βρισκω καθολου κακο το να βλεπει τσοντες,δοκιμασε να δειτε και καμια μαζι και παρατηρησε τι του αρεσει..περισσοτερο:cool:
μαγειρεψε του καμια φορα μισογυμνη..:pφορεσε τιποτα σεξυ την στιγμη που θα τον περιμενεις εαν μενετε ποτε στον ιδιο χωρο και ειναι εφικτο
βουτηξε τον καμια φορα την στιγμη που θα ανοιξει την πορτα και θα μπει στο σπιτι,να τον εφνιδιασεις και να του κανεις στοματικο και θα δεις αν στα φορεσει η αν θα πληξει ποτε:rolleyes:

fuckedUP
18-02-2012, 23:25
εχω και αυτοανοσο και Hpv, δυγκεκριμενα τον τυπο που κανει τον καρκινο κατευθειαν, μη φοβασαι τα κονδυλωματα ειναι πολυ πιο ηπια περιπτωση για να σου κανουν καρκινο σπανιο.. κι εμενα ο συντροφος μου εβλεπε τσοντες -και μαζι βλεπαμε δηλ- αλλα εφτασα σε σημειο να ξενερωσω γιατι ενιωθα πως οι ορμες του εβγαιναν απο κει κι οχι απο μενα.. ειναι λεπτο σημειο αυτο με τις γυναικες, οκ βλεπουμε, αλλα θελουμε να ειμαστα και η φαντασιωσε του.. δεν ειναι ευκολο τελικα..
οσον αφορα το λαρυγγα επισης ειχα ανυσηχησει, κανε μια εξεταση να δεις αν βρεθει κανενας πολυποδας ή ο,τι αλλο εκει και ηρεμησε καταρχην.. ο γυναικολογος μου μου ειχε πει το εξης.. πως η πιθανοτητα για καρκινο στο λαρυγγα -εγω εχω τον τυπο που κανει καρκινο- ειναι μικρη και αφορα κυριως τα γκει ζευγαρια για εναν πολυ απλο λογο.. ο ιος φωλιαζει στη γυναικα στον τραχηλο βαθια, οποτε ο αντρας πρεπει να εχει τη γλωσσα του "τιραμολα" για να καταφερει να παρει τον ιο.. απ την αλλη στα γκει ζευγαρια -αντρες- ο ιος ειναι πανω στο πεος ακομη κι αν δεν τους δημιουργει προβλημα και με το στοματικο σεξ μπορεις πιο ευκολα -παλι μικρες οι πιθανοτητες ομως- να "εγκατασταθει ο ιοις στο φαρυγγα και να κανει καρκινο εκει...
οπως και να χει αυτο το θεμα δημιουργει μια αλλαγη στη σεξουαλικη συμπεριφορα, κι εμας μας ταρακουνησε, ποιος κολλησε ποιον και τι γινεται απο δω και περα... 3 χειρουργεια περασα, εχουν περασει ομως και 3 χρονια και ειμαι καλα και εχω και αυτοανοσο ταυτοχρονα.. μην ανησυχεις... προφυλακτικο για να μην γινεται αναμεταδοση του ιου απ τον εναν στον αλλον και ανεβαινει το φορτιο του ιου και στο 2χρονο πανω θα εχετε βαλει τον ιο σε "υπνο" και θα πεταξετε και το προφυλακτικο...

elirene
23-02-2012, 13:16
στοματικο δεν ξανακανω τελειωσε με τα κονδυθλωματα δεν διακινδυνευω την υγεια μ, προφανως για να εχω εγω εχει κ αυτος κ το ανοσοποιητικο μ δεν ειναι καλα θα παρω και πιπα τρελαθηκαμε τελειως, αλλα ουτε αυτος κανει ακομα κ οταν τα θεραπευω οποτε χεστηκα
στις τσοντες νιωθω ασχημα γτ αυτα π κανουν εγω δεν τα κανω κ ειμαι καθετη..με το στοματικο τωρα εχω τρομα3ει..τα κονδυλωματα 3ναβγηκαν 4η υποτροπη και με ποναει το στομα μ κ ο λαιμος ..εντομετα3θ 3ανακανα εξετασεις κ ο ρευματικος παραγοντας π ταν θετικος ειναι αρνητικος αλλα εχω ψηλα νουμερα για αυτοανοσα..δεν ξερω τι συμβαινει θα παω να τις δειξω στην ρευματολογο αλλα μπορει κ τπτ
εντομετα3υ εχω το εμβολιο και δεν το χω κανει ακομα φοβαμαι τι να κανω αμα μ ρθει καμια τρελη παρενεργεια..

i am here
23-02-2012, 13:48
Καταλαβαίνω να σε φοβήσει το όλο θέμα αλλά μην το αφήσεις να σας παραλήσει την σεξουαλική σας ζωή, θα είναι πολύ κρίμα. Οι τσόντες είναι απαιρα νορμάλ πλέον. Αντρες, γυναίκες βλεπουν. εκτονωνεσαι λιγάκι, αρκεί να μη μιλάμε για τπτ περιέργα πράγματα.. (εκεί να ανησυχήσεις με τα δίκια σου..) Αν νιώθες άσχημα να δεις, είναι κατανοητό. Είμαι λίγο κατα της συζήτησης σε αυτό το κομμάτι.. Χαλάει το αυθόρμητο κλπ.. Ηρεμησε και αφέσου. Περνάνε φάσεις τα ζευγάρια. Ποτε το κάνουν κάθε μέρα, ποτε μια φορα τη βδομαδα, μηνα κλπ. Παντα ενα ποτηράκι κρασι και χαλαρή διαθεση, τα λύνει όλα, οσος καιρός κι αν εχει περάσει και σε ότι φάση και να είστε. Θα ξαναρθει, μην πανικοβάλλεσαι.. Μην το σκέφτεσαι τοσο αυό το κομμάτι. Θέλει καθαρό μυαλό..

elirene
23-02-2012, 14:03
ναι αυτό εχω κάνει νταξει επαφες εχουμε 1 φορα τη βδομαδα αλλα ειχαμε περισσοτερες..εχω ξενερώσει πολυ ομως
ασε που σκεφτομαι να τον αφησω γτ θελω να φυγω από αθηνα κ μετα τι θα μαι κατεστραμενη σεξουαλικά δεν θα θελω να
κανω τπτ η θα κάνω οτι κανω με ευλαβεια να μην κολλησω τπτ..

i am here
23-02-2012, 14:09
Ρε συ μην το κανεις αυτο.. Μια φιλη μου επαθε το ίδιο πράγμα.. Περασε με το αγορι της λιγο καιρο παγμενοι και οι δυο. Μηδενικη ορεξη για επαφή, δεν ξερανε ποιος απο τους δυο εφταιγε κλπ.. Κατεστραμμενη ψυχολογια γενικα. Οταν ηρεμησαν και πηγανε μια εκδρομη, αλλαξανε παραστάσεις και έγινε απο μονο του. Και ήταν αψογα και απο τοτε παλι ολα καλα. Δεν ξερω ποσο καιρο ειστε μαζι (συγγνωμη αν το εχεις ηδη αναφερει) αλλά μια φορα τη βδομαδα δεν ειναι ασχημα.. Βλεπεστε συχνα, δουλευετε πολυ? τι λεει με το προγραμμα σας? Και σιγά σιγα ο φοβος θα σου φυγει. δεν χρειαζεται να εισαι απροσεκτος για να εχει πλακα.. Ολα ειναι στο μυαλο, το προφυλακτικο και η προσοχη δεν κοβουν κατι απο την ευχαριστηση..

i am here
23-02-2012, 14:10
ΥΓ. Να φυγεισ απο Αθηνα?? Γι αυτο να φυγεις ή εχεις αλλους λογους?

i am here
23-02-2012, 14:14
Μολις είδα το άλλο σου θέμα για το να φύγεις.. Αυτό είναι κάτι πιο σοβαρό πιστεύω που πρέπει να δεις ανεξάρτητα όσο μπορείς.. Πρέπει να ζυγίζεις τα πράγματα κ να δεις τις προτεραιότητες σου.. Οπου κ να είσαι παντως τις σκέψεις σου θα τις παρεις μαζι, οπότε δεν αλλάζει το ότι πρεπει να το δουλεψεις. το έχετε συζητήσει με το φίλο σου το ενδεχόμενο?

elirene
23-02-2012, 14:24
ναι του το πα το σαββατοκυριακο, μου πε τι να κανεις να κατσεις εδω να πεινασεις..δηλαδη το δεχτηκε βεβαια απο τα λογια στην πράξη εχει μεγάλη διαφορά..
ξερεις πως νιώθω ομως οτι καταστραφηκα κ θα του αφησω ελευθερο το πεδίο..

i am here
23-02-2012, 14:29
Το λέπεις λιγο εκδικητικά η νομίζω? Δεν σε πειράζει που θα χωριστείτε αλλά σε πειράζει που θα του αφήσεις ελεύθερο πεδίο? Θεωρείς προφανώς ότι αυτός σου έκανε ζημιά.. είπες ότι ήσουν κι εσύ απρόσεκτη και δεν το σχολιάσαμε.. Αποκλείεται να κόλλησες από κάτι δικό σου? Τον κατηγορείς πολύ υποσυνείδητα πιστεύω.. Τι συζητήσεις έχον γίνει για το θέμα που σας έχει προκύψει? (τα κονδυλώματα εννοώ)

elirene
23-02-2012, 14:35
Βασικά εγω πριν απο αυτον δεν ειχα θεματα με σεξ.μεταδ.νοσ και μολις τα φτιαξαμε αρχισαμε με μυκητες μετα απο 1 χρονο χλαμυδια και τωρα κονδυλώματα..
εγω το καλοκαιρι ειχα κανει και κατι αλλο οποτε δεν τον κατηγορησα ευθέως γιατί δεν ξερεις ουτε εμφανιστηκαν κατευθείαν αλλα νοεμβριο και ο γιατρος λεει μπορει και απο παλια μπορει κ απτον συντροφο μπορει κ απτον γκομενο οποτε ..
ναι ειμαι εγωκεντρικο ατομο δλδ πιστευω αν παω στο νησι θα μ λειψει ο γκομενος η οτι εκει μπορει να μην βρισκω γτ θα ναι και λιγοι..η καποιον που να ταιριάζω τελος παντων..
πιστευω πως μονοι ερχομαστε μονοι φευγουμε κ οτι συνανταμε ειναι απλα υποστηρικτικα ολα μπορούν να γκρεμιστούν ξαφνικα πριν 1 μηνα πιστευα ντα3ει μωρε με αυτον θα ειμαι τελος αλλα να πως ερχονται τα πράγματα κ στην ελλαδα παμε κατά διαόλου..

Haldol_Kills
23-02-2012, 17:34
Γιατι δεν του προτεινεις να δειτε μαζι ?

elirene
23-02-2012, 17:57
ειπα δεν κανω αυτα π κανουν δεν γουσταρω..

ADIAKRITOS
24-02-2012, 13:25
koita na deis koritsi mou. Oi antres ton paizoume 2-3 fores tin vdomada... mas aresei genika to mpanistiri kai i malakia. tora esena giati se peirazei.. mipos esu den kratas ligaki perisotero to pistolaki tou mpaniou stin euaisthiti perioxi? to kaname thema.. den to kaname!!!
Loipon stamata na parakoloutheis tonn anthropop kai na ton fortoneis giati ama tin troei tin malakeia anyway tha pa na to kaneio kai stin pragmatikotita na min plironei adika..!!!!!

marian_m
24-02-2012, 13:50
μαρκελα

Συμφωνώ. Κι εγώ το κάνω πού και πού και δε σημαίνει ότι δε με καλύπτει ο φίλος μου, ούτε ότι θέλω να τον απατήσω.
Φυσιολογικά πράγματα είναι αυτά, όταν μάλιστα η πρόσβαση πλέον είναι ευκολότατη.
Κάποιες ζούνε στα σύννεφα και τους αρέσει να τρώνε παραμύθι.

ioannis2
24-02-2012, 13:56
Την βρίσκει με αυτο τον τροπο, ευχαριστιεται με αυτον τροπο σεξουαλικης ικανοποίησης σαν κατι περα απ το σεξ, ίσως συνήθεια από παλιά που του μεινε. Πάλι καλα που μένει σπίτι τις ώρες που λείπεις, μπορουσε αυτες τις ωρες να βρισκε κι αυτος λογους να απουσιαζει και να ετρεχε σε γκόμενες, αλλά όπως διαπίστωσες, χωρις αυτο να του το πεις, μένει σπίτι. Άρα σεξουαλικά τον καλύπτεις χωρις να σημαίνει οτι εσυ δεν πρεπει να βελτιωθείς.

KENO
24-02-2012, 14:00
koita na deis koritsi mou. Oi antres ton paizoume 2-3 fores tin vdomada... mas aresei genika to mpanistiri kai i malakia. tora esena giati se peirazei.. mipos esu den kratas ligaki perisotero to pistolaki tou mpaniou stin euaisthiti perioxi? to kaname thema.. den to kaname!!!
Loipon stamata na parakoloutheis tonn anthropop kai na ton fortoneis giati ama tin troei tin malakeia anyway tha pa na to kaneio kai stin pragmatikotita na min plironei adika..!!!!!ποια βδομαδα βρε φιλε, 2-3 φορες τη μερα! δε ξερω κι ολας τι ηλικιες παιζουν, και τι υλικο υπαρχει διαθεσιμο, μου εχει τυχει ομως ενω εχω αδειασει στη κοπελα, να επιστρεψω σπιτι μου το βραδυ μετα να τραβηξω αλλη μια-δυο πριν τον υπνο. κι αυτο χωρις να θεωρω οτι τον εχω κανει λαστιχο, φυσιολογικα πραγματα ειναι, οταν ειδικα εισαι μονος κι εχεις ολο το χωρο δικο σου, δεν αργει να γινει το κακο...

οντοπικ ολα μια χαρα ειναι elirene μην προβληματιζεσαι χωρις λογο. και οι τσοντουλες καλες, ειτε τις βλεπετε μαζι, ειτε μονος του. προβλημα θα σου παρουσιαζοταν αν προτιμουσε τον αυνανισμο και τις τσοντες, περισσοτερο απο σενα. δοκιμαστε και μαζι οπως προτειναν πιο πανω, αν και οι γυναικες εχουν ενα κομπλεξ με τις τσοντες και τις θεωρουν καπως. οι περισσοτερες παντως προσφερουν ιδεες και μπορουν να γινουν αρκετα εκπαιδευτικες, λολ.

void
24-02-2012, 14:06
Βασικά, το κάνουν όλοι , άντρες και γυναίκες, είναι απόλυτα φυσιολογικό και δείχνει ότι είναι και σεξουαλικά ενεργός ο σύντροφος.
Δε σημαίνει ότι σε συγκρίνει κιόλας με τις πορνοστάρ βρε συ...:-)
Αλλά κι εσύ αστου λίγο προσωπικό χώρο!
τι πας και τσεκάρεις τις σελίδες που περιηγείται??
μάλλον δεν του έχεις και πολλή εμπιστοσύνη ε?

jimmaster
24-02-2012, 15:28
Βασικά, το κάνουν όλοι , άντρες και γυναίκες, είναι απόλυτα φυσιολογικό και δείχνει ότι είναι και σεξουαλικά ενεργός ο σύντροφος.
Δε σημαίνει ότι σε συγκρίνει κιόλας με τις πορνοστάρ βρε συ...:-)
Αλλά κι εσύ αστου λίγο προσωπικό χώρο!
τι πας και τσεκάρεις τις σελίδες που περιηγείται??
μάλλον δεν του έχεις και πολλή εμπιστοσύνη ε?

Αυτο ειναι το μυστικο της επιτυχιας μιας σχεσης. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ.

Κοιταξε οι ανθρωποι και ιδιαιτερα οι αντρες ειναι πολυγαμικα οντα. Μην νομιζεις οτι επειδη βρισκουν γυναικα πως παυουν να πωθουν ολες τις υπολοιπες ως ενα σημειο. ΟΛΟΙ βλεπουν πορνο, ολοι κανουν ματι (και ολες βασικα). Απλα οταν βρισκουμε γυναικα δεν παμε με αλλες γιατι ειναι απιστια και υπουλη συμπεριφορα. Τα ματια ομως δεν παντρευονται. Οποτε καλυτερα να βλεπει καμια τσοντα που και που. Ασε που δεν γινεται συνεχεια. Οταν δλδ εχει προσβαση σε κανονικο σεξ με σενα το αφηνει για τπτ αλλο? Ή μηπως πηδαει αλλες? Τπτ απο αυτα... αρα και ευχαριστημενη να σαι...και επειδη η πρωην μου με επρηζε παρα παρα πολυ....οτι κοιταω αλλες, οτι το να ταλλο μου τα χε κανει μπαλονια, ηταν ενας απ τους λογους που την αφησα. so be careful και να εκτιμας αυτο που εχεις.

elirene
24-02-2012, 16:39
μαλλον δεν καταλαβατε κ πολυ καλα..αποτι φανηκε εχουμε προβλημα γτ λογω κονδυλωματων δεν ειμαστε οπως πριν απο τον Νοεμβριο βγαζω κάθε μηνα 1-2..
οποτε νιωθω μια ανασφαλεια γτ δεν ειμαι ενεργη οπως πριν επειδη φοβαμαι κ οτι γυρναω και βλεπω στον υπολογιστη μ τσοντες με κανει να νιωθω ακομα πιο λιγη σεξουαλικά..
επίσης οταν τα ειδα αυτα του ειπα οτι δεν μου την πεφτει οποτε τι σοι κάβλες εχει, προφανως και δεν τις εχει μαζι μ
εχω απογοητευτει πολυ με αυτην την ιστορια και πιο πολυ γτ ο οργανισμος μ δεν μπορει να ελεγξει αυτο το πραγμα κ γιατι ημουν αρκετα σεξουαλικο ον κ μ χουν κοπει τα ποδια..
αλλα κατευθειαν μολις μπηκαν αντρες στην κουβεντα αρχισαν την παραφιλολογια των πολυγαμικών και τσοντακιδων..απαπαπα

μαλλον εχω γινει και πουριτανη..

void
24-02-2012, 17:49
εντάξει είναι ανασταλτικό το ότι έχεις κονδυλώματα από την άποψη ότι δε νιώθεις τόσο καλά με τον εαυτό σου..αλλά οκ, χαλάρωσε, πολλές και πολλοί το έχουν. Είναι λογικό ότι μετά αισθάνεσαι ακόμα χειρότερα...αλλά κι εσύ βρε κορίτσι, μην μπαίνεις στη διαδικασία να "ψάχνεις"¨γιατί να τα αποτελέσματα..τώρα αισθάνεσαι άσχημα με τον εαυτό σου..
Παίρνετε θεραπεία, έτσι δεν ειναι?
πάντως γενικά βάζεις θέματα για τη σχέση σου..γενικά πιστεύεις σε καλύπτει αυτός ο άνθρωπος?

ΝεοΞεκινημα
25-02-2012, 01:12
εσυ δεν εισαι που απατας τον φιλο σου συστηματικα;;;εχω καιρο να μπω αλλα σε θυμαμαι.

ΝεοΞεκινημα
25-02-2012, 01:15
διαβασα μονο το τελευταιο μηνυμα που εγραψες..

κονδυλωματα..τελικα σε κακο σου βγηκαν οι περιπετειες σου

elirene
25-02-2012, 08:00
Δν ξερουμε απο που κολλησα ομως ουτε θεραπεια υπαρχει μονο καυτηριασμδος οσων βγαινουν καθε φορα..ασε εχώ μετανιωσει η ασταθεια μ μ ξεσκιζει