PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Επιδομα αναπηριας για παιδοφιλους και σαδομαζοχιστες

KENO
10-01-2012, 22:00
ελπιζω να περασατε καλα τις γιορτες, και να εχουμε ενα ευτυχισμενο 2012, γεματο επιτυχιες και πρωτα απ'ολα αγαπη!

θα ηθελα απλα να ρωτησω περισσοτερες πληροφοριες γι'αυτα τα επιδοματα, οταν ειναι καποιος παιδοφιλος και σαδομαζοχιστης. επειδη τις εχω και τις δυο τις τασεις σε αρκετα μεγαλο βαθμο (στο παρελθον ειχα σχεσεις με ανηλικα, και φυσικα που μου αρεσει να προκαλω πονο, ενω αλλες φορες τη βρισκω και με το να ποναω), αλλα δε θελω να το κανω βουκινο στο περιγυρω μου, πως θα γινει να παρουμε το επιδομα κρυφα ? που πρεπει να απευθυνθω καταρχην, θελει μονο ταυτοτητα ή κι αλλα δικαιολογητικα που να αποδεικνυουν οτι αυτο ειμαι ? κι αφου το παραδεχτω ανοιχτα, λετε να υπαρξουν κυρωσεις, πχ να με παρακολουθουν στο σπιτι ή οτι αλλο ?

δε διαβαζω εφημεριδες ουτε βλεπω τηλεοραση, οποιος μπορει να με ενημερωσει ας απαντησει γιατι με ενδιαφερει το θεμα.

Chemistry
10-01-2012, 22:02
καλα ρε φιλε εδω βρηκες να κανεις χαβαλε ?

KENO
10-01-2012, 22:04
δε κανω χαβαλε, σοβαρολογω. αν δε σου φαινεται σοβαρο το θεμα μην απαντας.

νικος32
10-01-2012, 22:08
Κενο.Για ψυχολογικα προβληματα δινει το υπουργειο προνοιας 200 ευρο τον μηνα,Τωρα δεν ξερω κατα ποσο συγκαταλεγονται στην λιστα ο σαδομαχισμος και η παιδοφιλια.Απ οσο ξερω παντως ο σαδομαχισμος ειναι ψυχολογικη αρρωστια.

Instant
10-01-2012, 22:11
Τρσγικό. Το ότι έχουμε δημοκρατία σου λέει κάτι;

KENO
10-01-2012, 22:12
Κενο.Για ψυχολογικα προβληματα δινει το υπουργειο προνοιας 200 ευρο τον μηνα,Τωρα δεν ξερω κατα ποσο συγκαταλεγονται στην λιστα ο σαδομαχισμος και η παιδοφιλια.Απ οσο ξερω παντως ο σαδομαχισμος ειναι ψυχολογικη αρρωστια.ευχαριστω! μια πληροφορια ζητησα απλα, γιατι διαβασα κατι σχετικο σε αλλη σελιδα...

Boltseed
10-01-2012, 22:30
Kάπου είχα ακούσει δίνανε και επίδομα μ@λκιας σε αυτή την χώρα, αλλά αρκετοί το δικαιούνταν 2 και 3 φορές και έτσι τα ταμεία μπήκαν μέσα. χμμ..

Πάντως εν ολίγης η είδηση είναι αληθινή ο_ο

http://www.isarkadias.gr/10237/news/%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BC%C E%AC%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CF%80%CE%BF%CF%83%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%AC-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CF%80%CE%AF%CE%B4%CE%BF%CE%BC%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%B1/

KENO
10-01-2012, 22:33
ναι δε κανω πλακα, εγω το διαβασα εδω http://www.inews.gr/180/alaloum-me-to-epidoma-anapirias-gia-paidofilous.htm κι αναφερει οτι δινουν μεχρι και 35% οταν καποιος "πασχει" απο αυτα (και διαφορα αλλα που δεν εχω).

πιεσμενη
10-01-2012, 22:45
Kενο.... μ αυτον τον τροπο ''επιβραβευονται'' οι παιδεραστες.... το βρισκεις φυσιολογικο????

KENO
10-01-2012, 22:47
δεν μπηκα να γραψω την αποψη μου, αλλα απλα να ρωτησω μηπως ξερει κανεις περισσοτερες πληροφοριες...

πιεσμενη
10-01-2012, 22:51
Οι πληροφοριες ειναι οτι ακομα δεν εχει δημοσιευθει σε ΦΕΚ κ το 90% του πληθυσμου αυτης της χωρας ευχομαι να ελπιζουν να μην δημοσιευθει.... κοβουν αναπηρικες συνταξεις απο ανθρωπους που πραγματικα εχουν προβλημα για να δωσουν σε %$##^%$#^.....!!!

Paprika
10-01-2012, 23:28
ΦΕΚ 2611, 8/11/11, τεύχος β'

ψυχική διαταραχή θεωρείται η παιδοφιλία, τουλάχιστον από το 94, αφού περιλαμβάνεται στο dsm-iv-r.

δε γνωρίζω λεπτομέριες, αλλά ας πούμε ότι είναι ένας τρόπος αυτός να έρθουν αυτά τα άτομα στις υπηρεσίες και να έχουν την υποστήριξη
που δε μπορούν να έχουν. Οπότε, το επίδομα, κατά μία άποψη, θα μπορούσε να δικιολογηθεί έτσι. Επίδομα για θεραπεία.

Θα θελα να μάθω ποια είναι τα κριτήρια και ποια η διαδικασία αξιολόγησης για το 67%

πιεσμενη
10-01-2012, 23:35
Σωστα...γιατι να μην εχουν κ επιδομα θεραπειας αυτοι..εδω ειχαν οι λιμενικοι επειδη εβλεπαν τις προπελες των πλοιων.....

KENO
11-01-2012, 06:43
ψυχική διαταραχή θεωρείται η παιδοφιλία, τουλάχιστον από το 94, αφού περιλαμβάνεται στο dsm-iv-r.οταν λεω παιδοφιλια να ξεκαθαρισουμε οτι εννοω να παει καποιος με ανηλικη. ανηλικη ειναι μια 7χρονη, ανηλικη και η 17χρονη. στα ματια του κρατους θεωρουνται παιδια ακομα. εγω προσωπικα ειχα κανει δυο σχεσεις με ανηλικα λοιπον, μια με 16χρονη και μια με 17χρονη. τοτε ημουν μικροτερος και ειχαμε λιγη διαφορα ηλικιας. πιστευω πως απο τα 14 και μετα που εχουν ορμες και το σωμα αρχιζει να γινεται γυναικειο, ειδικα οταν ειναι καλοφτιαγμενο, σαν αντρας δε μπορεις να μη τις δεις ερωτικα. ο ερωτας αλλωστε χρονια δε κοιτα. τωρα παντως αν μου ξανατυχει κατι παρομοιο θα το σκεφτω. το σκεφτομαι ακομα και για 20αρες γιατι δε μου αρεσει η ασταθεια τους. σιγουρα παντως προτιμω τις μικρουλες παρα τις μεγαλυτερες ή τις συνομιληκες.

RainAndWind
11-01-2012, 10:58
"χρεώνω την ασχήμια μου σε σένα που με απαλλάσεις" The Boy

Κοίτα, θα έκλεβα το κράτος με κάθε ευχαρίστηση, και με οποιοδήποτε τρόπο. Δεν πιστεύω σε αυτό, και όταν το ακολουθώ το ακολουθώ είτε από "μάθηση" είτε από κεκτημένη ταχύτητα, αδράνεια, ή ηττοπάθεια γενικά. Οπότε κλέψτο αν μπορείς, λολ. Από την άλλη δε θα ήθελα να με λυπηθεί το καημένο κανένας ανεγκέφαλος γραφειοκράτης και να με "βοηθήσει" το τσαμμένο το ανώμαλο, καραλόλ, οπότε να πάνε να γαμηθούνε όλοι και όλες τους και γω θα κάνω ό,τι πιστεύω πως συμβαδίζει με τις επιθυμίες του κορμιού μου και αν αυτό όμως μπορώ να το κρατάω σε όρια πάντα σεβασμού στις επιθυμίες ενός άλλου κορμιού, με συναίνεση και όρους ελευθερίας επιλογής. Έτσι, στα παπάρια μου για το κράτος και τις απόψεις του.

keep_walking
11-01-2012, 12:40
"Α. Επαναλαμβανόμενες και επίμονες σεξουαλικές τάσεις, φαντασιώσεις ή συμπεριφορές που περιλαμβάνουν σεξουαλική δραστηριότητα με παιδιά (μικρότερα των 13 ετών)". Αυτές οι τάσεις, φαντασιώσεις ή συμπεριφορές υποδεικνύουν παιδοφιλία μόνο εάν "Β. Προκαλούν κλινικά σημαντική δυσφορία ή διαταραχή στην κοινωνική, εργασιακή ή άλλη σημαντική περιοχή της λειτουργικότητας". Ο παιδόφιλος επίσης θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 16 ετών και τουλάχιστον 5 έτη μεγαλύτερος από το παιδί.

Εγω βρηκα αυτο , επισης απο οτι ειχα διαβασει παλια 16 χρονων και πανω δεν θεωρειτε ανηλικη για επισυναψη ερωτικων σχεσεων (με καθε επιφυλαξη).

Απο κει και περα του νομους τους θεσπιζουν καποιοι ειδικοι. Τωρα κατα ποσο καλα κανουν την δουλεια τους , σιγουρα εμεις παντα ξερουμε καλυτερα.
Βαριεμαι να ψαξω το ζητημα μιας και δεν με ενδιαφερει , αλλα δεν ξερω κατα ποσο ποσοστο αναπηριας μπορει να παρει και καποιος. Εγω με ψυχωση και οχι επιδομα αλλα ουτε το 67% αναπηρια δεν εχω παρει που θεωρειται κατι σαν "μαγικος" αριθμος.
Γενικα εχω παρει ενα @ απο το κρατος , χωρια που εαν γυριζα το χρονο πισω δεν θα εβγαζα ποτε τετοιο εγγραφο γιατι μου δημιουργει περισσοτερα προβληματα χωρις καμμια ουσιαστικα απολαβη.

πιεσμενη
11-01-2012, 12:47
Εγω βρηκα αυτο , επισης απο οτι ειχα διαβασει παλια 16 χρονων και πανω δεν θεωρειτε ανηλικη για επισυναψη ερωτικων σχεσεων (με καθε επιφυλαξη).

Απο κει και περα του νομους τους θεσπιζουν καποιοι ειδικοι. Τωρα κατα ποσο καλα κανουν την δουλεια τους , σιγουρα εμεις παντα ξερουμε καλυτερα.
Βαριεμαι να ψαξω το ζητημα μιας και δεν με ενδιαφερει , αλλα δεν ξερω κατα ποσο ποσοστο αναπηριας μπορει να παρει και καποιος. Εγω με ψυχωση και οχι επιδομα αλλα ουτε το 67% αναπηρια δεν εχω παρει που θεωρειται κατι σαν "μαγικος" αριθμος.
Γενικα εχω παρει ενα @ απο το κρατος , χωρια που εαν γυριζα το χρονο πισω δεν θα εβγαζα ποτε τετοιο εγγραφο γιατι μου δημιουργει περισσοτερα προβληματα χωρις καμμια ουσιαστικα απολαβη.

Αυτο δεν μπορω να καταλαβω..με πια λογικη τους βγαζουν αυτο το...επιδομα... Οταν κοβουν ή δεν δινουν αναπηρικες συνταξεις σε ατομα που ΔΕΝ μπορουν να δουλεψουν γιατι ΔΕΝ τους το επιτρεπει η υγεια τους.. Οι παιδοφιλοι ΔΕΝ εχουν προβλημα στο να εργαζονται!

Joann
11-01-2012, 12:49
Παιδιά, μετά απ' ό,τι διάβασα στο αρχικό post, ερεύνησα σχετικό link
"ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: «Επιβραβεύουν» τους παιδόφιλους με …ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ αναπηρίας"
και ναι, ορίστε:
http://www.lay-out.gr/ellada/56518
Δηλαδή αφού όσα βγάζω δε μου φτάνουν με τίποτα, να διαλέξω τζόγο, παιδεραστία, φετιχισμό ή κάτι πιο ήπιο;....μπας και αυξήσω το εισόδημά μου....

keep_walking
11-01-2012, 12:58
Αυτο δεν μπορω να καταλαβω..με πια λογικη τους βγαζουν αυτο το...επιδομα... Οταν κοβουν ή δεν δινουν αναπηρικες συνταξεις σε ατομα που ΔΕΝ μπορουν να δουλεψουν γιατι ΔΕΝ τους το επιτρεπει η υγεια τους.. Οι παιδοφιλοι ΔΕΝ εχουν προβλημα στο να εργαζονται!

Δεν δικαιουνται επιδομα , καπου διαβασα στο νετ οτι δικαιουνται ενα 30% αναπηρια αλλα το νετ δεν ειναι παντα αξιοπιστη πηγη και βαριεμαι να διασταυρωσω. Τωρα με 30% αναπηρια δεν νομιζω να δικαιουσαι και τιποτα το σπουδαιο. Βεβαια μπορει να λειτουργει αθροιστικα με αλλα προβληματα , ποιος ξερει. Τεσπα νομιζω οτι αποσυρθηκε και αυτο το νομοσχεδιο γιατι ξεσπασε σαλος και προσπαθουν να το φτιαξουν αλλιως.

Παντως παντα οι ψυχικες νοσοι ηταν "παγιδα" , γιατι δεν μπορεις να πεις με ακριβεια τιποτα , ουτε ποσο "αναπηρο" σε κανει , ουτε εαν εχεις εντελει "κατι" πολλες φορες.

Joann
11-01-2012, 12:58
Μόνο ο Κουτρουμάνης μπορεί να το καταλάβει και όσοι τις εντολές τους εκτελεί.

RainAndWind
11-01-2012, 12:59
Ζούμε σε ένα απίστευτα υποκριτικό κράτος, nothing new here. Kαι σε μια παρόμοια υποκριτική κοινωνία, nothing new here either.

πιεσμενη
11-01-2012, 13:01
Τι να πω.. αν θελουν μ αυτο τον τροπο να τους ΄΄βοηθησουν΄΄ γιατι πασχουν απο κατι... ας τους επιβαλουν να εμφανιζονται καθε 15 σε ψυχολογους-ψυχοθεραπευτες-ψυχιατρους που θα εχει ορισει το κρατος κ ας τους πληρωνει το κρατος..

Αναφερεται καπου 200Ε σαν επιδομα(?) δεν ξερω πως ακριβως.. δεν την εψαξα ιδιαιτερα την ειδηση γιατι φοβηθηκα μη μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι.. ειναι κριμα να παω απο εγκεφαλικο!! αχαχαχαχα!!

νικος32
11-01-2012, 13:53
Oλοι οι ψυχωτικοι δικαιουνται 200 ευρο τον μηνα απο την προνοια.

Remedy
11-01-2012, 14:39

απο τα λιγα που διαβασα στα δημοσιευματα, πιστευω οτι ολο το θεμα προεκυψε "γραφειοκρατικα"...
το κουμπι της ιστοριας ειναι , αν ειναι η οχι ψυχικη διαταραχη.
Αν ειναι , κατα ντμς η οπως το λενε αυτο, το παρασερνει ο νομος περι ψυχικων παθησεων κλπ...

αυτο δεν σημαινει οτι υπαρχει επιδομα. πιστευω οτι ειναι ραδιο-αρβυλα..
σε δουλεια να βρισκομαστε, εδω καιγεται ο τοπος..

Boltseed
11-01-2012, 14:41
ακυρώθηκε.

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=169948

Έπειτα από τη «θύελλα» αντιδράσεων, ο υπουργός αποφάσισε τη σύσταση νέας Ειδικής Επιστημονικής Επιτροπής, με αντικείμενο την αναπροσαρμογή του κανονισμού.

Boltseed
11-01-2012, 14:45
Παντως θεωρητικα αφού θεωρείται διαταραχή ο τζόγος, τότε να θεωρείται επίσης και διαταραχή και ο αλκοολισμός! (που ΕΙΝΑΙ διαταραχή)

Πάντως εξαολουθώ και δεν καταλαβαίνω, ένας αλκοολικός και ένας τζοχαδόρος δηλαδή το επίδομα, τι περιμένουν ότι θα το κάνουν , αν όχι ο ένας επένδυση σε μπυρόνια και ο άλλος επένδυση στο μαύρο 34?

KENO
11-01-2012, 14:55
Boltseed με στενοχωρησες και μου χαλασες τα σχεδια. κριμα και ηθελα να με βγαλω παιδοφιλο. και ειχα αναγκη και τα λεφτα.

"χρεώνω την ασχήμια μου σε σένα που με απαλλάσεις" The Boy

Κοίτα, θα έκλεβα το κράτος με κάθε ευχαρίστηση, και με οποιοδήποτε τρόπο. Δεν πιστεύω σε αυτό, και όταν το ακολουθώ το ακολουθώ είτε από "μάθηση" είτε από κεκτημένη ταχύτητα, αδράνεια, ή ηττοπάθεια γενικά. Οπότε κλέψτο αν μπορείς, λολ. Από την άλλη δε θα ήθελα να με λυπηθεί το καημένο κανένας ανεγκέφαλος γραφειοκράτης και να με "βοηθήσει" το τσαμμένο το ανώμαλο, καραλόλ, οπότε να πάνε να γαμηθούνε όλοι και όλες τους και γω θα κάνω ό,τι πιστεύω πως συμβαδίζει με τις επιθυμίες του κορμιού μου και αν αυτό όμως μπορώ να το κρατάω σε όρια πάντα σεβασμού στις επιθυμίες ενός άλλου κορμιού, με συναίνεση και όρους ελευθερίας επιλογής. Έτσι, στα παπάρια μου για το κράτος και τις απόψεις του.το εχω κλεψει ηδη μια φορα με τον στρατο. μονο που τοτε δεν ηταν λεφτα αλλα χρονος. χρονος απ'τη ζωη μου. δε βλεπω πως "λυπουνται" καποιον, απλα τη δουλεια τους κανουν κι αυτοι, οπως οριζουν οι νομοι. κι αφου υπαρχει ο νομος κι οριζει κατι για σενα που "ξεχωριζεις" τοτε γιατι να μη το εκμεταλευτεις ? σαν να τους λες οτι δεχεσαι πως εισαι αυτο που δε θελουν, τους παιρνεις και τα λεφτα, in your face motherfuckerz! εκτος αν νιωθεις τοσο ασχημα ξερω γω οταν πας και ζητας το ταδε χαρτι στην ταδε qυρια (με q) στο ταδε γραφειο, την οποια δε προκειται να ξαναδεις ποτε στη ζωη σου, ενω το χαρτι θα σου χρησιμευσει σιγουρα. τα παραθυρακια παντως που αφηνουν, καλο ειναι να τα εκμεταλευομαστε (αν εμεινε κανενα δλδ)...

sheldon
11-01-2012, 17:11
Και πώς ακριβώς θα αποδείκνυες ότι είσαι παιδόφιλος; Θα έβαζες τις πρώην σχέσεις σου να το επιβεβαιώσουν αυτοπροσώπως; Θα δέχονταν εκείνες, αφότου έχετε χωρίσει; Και πώς θα ήξερε η επιτροπή ή ο όποιος υπεύθυνος για την έγκριση της αίτησής σου ότι δε στήνεις κομπίνα για να καρπωθείς το επίδομα;

KENO
11-01-2012, 17:29
σωστη παρατηρηση. δε ξερω, γι'αυτο ρωτησα κι εγω τι χρειαζεται αρχικα, δικαιολογητικα και λοιπα, που να λενε οτι οντως αυτο ειμαι. αφου εχω τις οποιες τασεις και μου αρεσουν περισσοτερο οι μικρουλες (αρκει να εχουν φτιαγμενο σωμα), τοτε γιατι να μη μετρησω και σαν παιδοφιλος ? αλλα αφου ο Boltseed βρηκε οτι ακυρωθηκε, who cares anyway, δε μπορουμε να παρουμε λεφτα.

Instant
11-01-2012, 18:18
Oλοι οι ψυχωτικοι δικαιουνται 200 ευρο τον μηνα απο την προνοια.

Καλύτερα να μας πεί αν παίρνει κάποιος από εδώ επίδομα για σχιζοφρένεια και πως δικαιολογείται αυτό το επίδομα; δηλαδή πάει κάποιος που είναι σε έξαλη κατάσταση στο ταμείο ανεργίας και δηλώνει πως έχει εν συνείδηση κάποιας ψυχικής αρρώστειας; πολύ απλά ότι γίνεται γίνεται επειδή οι πλούσιοι (το κράτος) δεν μπορούν να συντιρήσουν όλους αυτούς όλους εμάς με τόσες ανάγκες και βγαίνουν όσοι δεν είναι στο σχέδιο με ψυχικά η σωματικά προβλήματα. Ο γιατρός εδώ και ένα δύο χρόνια κάθε φορά που με βλέπει τρίβει τα μάτια του σαν να μη το πιστεύει και μου λέει κάθε φορά να σας δω άλλη μια τελευταία φορά, με έχουν για νεκρό, σας έχουν κάνει ηλίθιους να πιστέψετε ότι ειμαστε πτώματα όλοι αλλά να ζούμε παρόλα αυτά, προσευχηθήτε στο θεό για να σας συγχωρέσει.

Instant
11-01-2012, 18:20
who cares anyway εγώ νοιάζομαι φίλε μου, όποτε με χρειάστηκε κάποιος φίλος εκεί ήμουν για να τον ακούσω. δεν ξεχνάω τι τους έκαναν.

xrhstos
11-01-2012, 18:29
ο σοδαμοζοχισμος θεωρειται αρρωστια?για τον σαδισμο ισχυει τιποτα τετοιο?

Instant
11-01-2012, 18:33
ο σοδαμοζοχισμος θεωρειται αρρωστια?για τον σαδισμο ισχυει τιποτα τετοιο?

αν δεν έχεις δουλειά υπάρχει επίδομα ανεργίας και με κάθε αναπηρία έχει μπόνους επίδομα. κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει. ειδάλως δεν βλέπω να είναι διαφορετικές οι ομάδες. είναι δύο δηλαδή οι ομάδες. όσοι έχουν δουλειά και όσοι δεν έχουν. από την φαινομενικά λογική στην τρέλα και την θρησκοληψία.

sheldon
11-01-2012, 19:59
σωστη παρατηρηση. δε ξερω, γι'αυτο ρωτησα κι εγω τι χρειαζεται αρχικα, δικαιολογητικα και λοιπα, που να λενε οτι οντως αυτο ειμαι. αφου εχω τις οποιες τασεις και μου αρεσουν περισσοτερο οι μικρουλες (αρκει να εχουν φτιαγμενο σωμα), τοτε γιατι να μη μετρησω και σαν παιδοφιλος ? αλλα αφου ο Boltseed βρηκε οτι ακυρωθηκε, who cares anyway, δε μπορουμε να παρουμε λεφτα.
Και με τη λογική να το πάρεις, δεν υπάρχει κανένας τρόπος να πιστοποιηθεί. Εκτός αν, φαντάζομαι, σε έχει καταγγείλει κανείς.

KENO
11-01-2012, 20:25
γι'αυτα οχι δε με εχει καταγγειλει κανεις, γιατι σου λεω ειχα σχεση με τις συγκεκριμενες κοπελες που ηταν ανηλικες. το ηθελαν κι οι ιδιες δλδ, δε τις βιασα ουτε κατι αλλο. με τη θεληση τους καναν οτι καναν.

το θεμα ηταν αν μπορω να παρω το επιδομα. απο εκει και περα αν θα μου το διναν λογο παιδοφιλιας για δυο σχεσεις, λογο σαδομαζοχισμου για κατι αλλο, ηδονοβλεψια ή και τζογαδορο ακομα, λιγο που με νοιαζει, τις τασεις λιγο πολυ ολοι τις εχουμε πιστευω.

RockElCasbah
11-01-2012, 22:09
Παιδιά, μετά απ' ό,τι διάβασα στο αρχικό post, ερεύνησα σχετικό link
"ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: «Επιβραβεύουν» τους παιδόφιλους με …ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ αναπηρίας"
και ναι, ορίστε:
http://www.lay-out.gr/ellada/56518
Δηλαδή αφού όσα βγάζω δε μου φτάνουν με τίποτα, να διαλέξω τζόγο, παιδεραστία, φετιχισμό ή κάτι πιο ήπιο;....μπας και αυξήσω το εισόδημά μου....

Αυτό ακριβώς γίνεται Τζόαν και στο λέω από πρώτο χέρι... όταν ήμουν στο ΑΑ για κάποιους μήνες, γνώρισα έναν "χώρο" - δε θέλω να αναφέρω το όνομα του οργανισμού που είναι επίσημος - όπου συναντιούνται πρώην χρήστες κυρίως, με σκοπό να ψυχαγωγούνται κυρίως. Επιτραπέζια, καφεδάκι σε συμβολική τιμή, συζήτηση με ειδικούς για κάποια προβλήματα τους κ.ά. Γινόντουσαν και σεμινάρια, εκθέσεις, ομιλίες κλπ... αν θυμάμαι καλά, με καθημερινή παρουσία για 6 ολόκληρους μήνες, σου έδιναν το "οκ" για να περάσεις από επιτροπή, να χαρακτηριστείς "αρρωστούλικο" - λολ - και να μαγκώσεις το επιδοματάκι των 250 το μήνα...
Ποιό ήταν το πρόβλημά μου αν και ήμουν άνεργη εκείνο τον καιρό;... μα το να με χαρακτηρίσουν "άρρωστη" και... "καμμένη" προκειμένου να πάρω το επίδομα... γιατί εγώ δε δέχομαι τον αλκοολισμό ως αρρώστεια... συμφωνάω δηλαδής με το μέρος της ιατρικής κοινότητας που αντιμάχεται το άλλο μισό μέρος που τον θέλει "ασθένεια" - πώς θα βγαίναν και τα γερά τα φράγκα θα μου πεις τώρα, αλλά τα έχω γράψει παλιά και δεν είναι αυτό το θέμα...
Το θέμα είναι πως έρχονταν άτομα στην ομάδα που δεν είχαν θέμα με το αλκοόλ, ακριβώς για αυτό το λόγο... κι ένας άνθρωπος που προσποιείται τον εθισμένο αλλά δεν είναι, σαφώς και κάνει "μπαμ", τουλάχιστον σε μας που ήμασταν, λολ!...
Για να το ξεκαθαρίσουμε λοιπόν, τα χρήματα είναι για πρώην χρήστες και όχι για να τα παίξουν στο καζίνο ή να τα πιουν τσίπουρα νυν χρήστες... και τελικά, φταίνε αυτοί που προσποιούνται και παν και τα τσεπώνουν - στην τελική τα στερούν από κάποιον που προσπαθεί να αλλάξει τη ζωή του και τα χρειάζεται - ή οι υπεύθυνοι που δε κάνουν πιο αυστηρούς ελέγχους για να διαπιστωθεί ποιοί είχαν όντως πρόβλημα;... δε θέλω να πω άλλα...

Όσο για την παιδοφιλία, και δεν αναφέρομαι σε κορίτσια ή αγόρια άνω των 16, για μένα είναι εγκληματική συμπεριφορά και κακοποίηση - και όλοι μας παθαίνουμε κάτι όταν ακούμε για κακοποίηση βρεφών ή παιδιών στα 5 και στα 6... αν όλοι αυτοί "αξίζουν" θεραπείας και δεύτερης ευκαιρίας, τότε εγώ είμαι ανηψιά του Βούδα σε έκδοση "μινιόν"...

Το ίδιο συμβαίνει και με την κακοποίηση - σεξουαλική ή μη - των ζώων... αυτό το κωλοκράτος είναι απ' τα λίγα που την κατατάσσει στα... πλημμελήματα και όχι στο κακούργημα μη χέσω... κι όλοι αυτοί - που στην τελική δε με νοιάζει αν είναι "άρρωστοι" ή άρρωστοι - θα έπρεπε να τιμωρούνται παραδειγματικότατα και όχι να απαλλάσσονται και να συνεχίζουν το αίσχος τους... μήπως να πάρουν κι αυτοί κανά επιδοματάκι στο τέλος, το περιμένω να το δω κι αυτό...

Instant
11-01-2012, 22:19
Συμφωνώ μαζί σου η κακοποίηση παιδιών είναι σοβαρό παράπτωμα, ούτως η άλλως πάνε φυλακή όσοι τα κακοποιούν η οι μανάδες που τα πουλάνε, είναι χάλια ο κόσμος μας ο καθένας κάνει ότι μπορεί για να επιβιώσει αλλά δε το βλέπω καλά το όλο θέμα διοτί μερικοί όπως εγώ είναι διαρκώς με ένα ασίθημα αδικίας μοναξιάς και τα λοιπά, σίγουρα φταίω και εγώ σε αυτό δεν κάνω κάτι για να το αλλάξω γιατί δε μπορώ ειλικρινά.

Όσο για τα ζώα υποθέτω δεν μιλάς για όλα τα ζώα, τι πιο ωραίο από ένα μοσχαράκι γάλακτος για γεύμα, αν και είχα την παράνοια πριν λίγο καιρό ότι τρώμε εμάς τους ίδιους τελικά κάτι διάβασα στα νέα, αλλά αυτό είναι το αντίτυμο του να μην νοιάζεται κανένας για κανέναν. Καλή χώνεψη.

KENO
11-01-2012, 22:27
http://img519.imageshack.us/img519/8876/normal12yearoldszb8.jpg

Όσο για την παιδοφιλία, και δεν αναφέρομαι σε κορίτσια ή αγόρια άνω των 16, για μένα είναι εγκληματική συμπεριφορά και κακοποίηση - και όλοι μας παθαίνουμε κάτι όταν ακούμε για κακοποίηση βρεφών ή παιδιών στα 5 και στα 6... αν όλοι αυτοί "αξίζουν" θεραπείας και δεύτερης ευκαιρίας, τότε εγώ είμαι ανηψιά του Βούδα σε έκδοση "μινιόν"...δε μιλησα για βρεφη, ουτε καν για κοριτσακια μικρα. ειπα αφου εχει σχηματιστει το σωμα τους. αν ησουν αντρας λοιπον κι εβλεπες ενα τετοιο, πιστευω θα σου εκανε κουκου και δε θα κολλουσες στο οτι εχει λιγα χρονακια ακομα μεχρι να ενηλικιωθει. ειδικα οταν το θελει και το ιδιο, ετσι δεν ειναι ?

Το ίδιο συμβαίνει και με την κακοποίηση - σεξουαλική ή μη - των ζώων... αυτό το κωλοκράτος είναι απ' τα λίγα που την κατατάσσει στα... πλημμελήματα και όχι στο κακούργημα μη χέσω... κι όλοι αυτοί - που στην τελική δε με νοιάζει αν είναι "άρρωστοι" ή άρρωστοι - θα έπρεπε να τιμωρούνται παραδειγματικότατα και όχι να απαλλάσσονται και να συνεχίζουν το αίσχος τους... μήπως να πάρουν κι αυτοί κανά επιδοματάκι στο τέλος, το περιμένω να το δω κι αυτό...ουτε για κακοποιηση χωρις τη θεληση του αλλου ατομου μιλησα (ποσο μαλλον σε ζωα). εγω στο μυαλο μου ειχα το γνωστο bdsm (το οποιο ελπιζω να σκαμπαζουμε τι ειναι), που νομιζω θεωρειται νομιμο.

RockElCasbah
11-01-2012, 22:31
Ίνσταντ μου, κερνάω παντζαροσαλάτα και γεμιστές γλυκοπατάτες στο φούρνο, με τυρί και πιπεριά...:)... θα τα τσακίζαμε μπροστά στο τζάκι και μετά θα ρίχναμε και κανά διαγωνισμό... "Quote" για να περάσει η ώρα...:)... και καλύτερη χρονιά να σου ευχηθώ!... σόρυ Κενέ δια το άσχετον...

RockElCasbah
11-01-2012, 22:32
Κενέ τώρα είδα την απάντησή σου... μα λέω γενικά την άποψή μου αδερφέ μου, δεν αναφέρομαι στα δικά σου λεγόμενα... μπα σε καλό σου, λολ!...

Instant
11-01-2012, 22:35
Ίνσταντ μου, κερνάω παντζαροσαλάτα και γεμιστές γλυκοπατάτες στο φούρνο, με τυρί και πιπεριά...:)... θα τα τσακίζαμε μπροστά στο τζάκι και μετά θα ρίχναμε και κανά διαγωνισμό... "Quote" για να περάσει η ώρα...:)... και καλύτερη χρονιά να σου ευχηθώ!... σόρυ Κενέ δια το άσχετον...

διαγωνισμό quote? lol sorry αλλά δεν διαγωνίζομαι. δεν έχω τι να κάνω και είμαι εδώ. ας βγώ τελευταίος hestika.

κατα ταλλα καλή χρονιά και σε σένα και σε όλο το κόσμο ειρήνη αμήν.

RockElCasbah
11-01-2012, 22:37
... για πλάκα στο είπα... άει καληνύχτα, καλό ξημέρωμα εις άπαντες...:)...

Instant
11-01-2012, 22:39
δεν είμαι θυμωμένος μην ανησυχείς. εγώ δεν κάνω πλάκα πάντως πως το hestika έχει γίνει quote εμβέλειας.

πιεσμενη
11-01-2012, 23:04
δε μιλησα για βρεφη, ουτε καν για κοριτσακια μικρα. ειπα αφου εχει σχηματιστει το σωμα τους. αν ησουν αντρας λοιπον κι εβλεπες ενα τετοιο, πιστευω θα σου εκανε κουκου και δε θα κολλουσες στο οτι εχει λιγα χρονακια ακομα μεχρι να ενηλικιωθει. ειδικα οταν το θελει και το ιδιο, ετσι δεν ειναι ?

ουτε για κακοποιηση χωρις τη θεληση του αλλου ατομου μιλησα (ποσο μαλλον σε ζωα). εγω στο μυαλο μου ειχα το γνωστο bdsm (το οποιο ελπιζω να σκαμπαζουμε τι ειναι), που νομιζω θεωρειται νομιμο.

Kενο ..ετσι κ κανεις τ αστειο να πας μ ενα τετοιο 12χρονο εστω κ με την θεληση του.. σε πανε σουμπιτο μεσα γι αποπλανηση ανηλικου κ παιδεραστια.. ΑΥΤΑ ειναι παιδια... οι 16αρες ειναι εφηβες.

KENO
11-01-2012, 23:18
jailbait indeed. μα δε ξεχωριζουν πλεον λεμε. απο μικρες ξεκινουν να βαφονται και να προκαλουν.

να απαιτησεις να μου δωσουν το επιδομα να εχω λεφτα, να μπορω να πηγαινω με κοπελες κοντα στην ηλικια μου. γιατι οσο πιο μεγαλη ηλικιακα ειναι η κοπελα που εχεις διπλα σου, τοσο πιο πολλες απαιτησεις εχει, αρα τοσο πιο πολλα λεφτα θα σου φυγουν.

νιφάδα
11-01-2012, 23:47
Κενο,δεν διαβασα ολα τα μηνυματα,οποτε δεν ξερω αν στο ειπε και καποιος αλλος...
Εχω κανει εργασια πανω σε παιδοφιλια-παιδεραστια..πρεπει η κοπελα να ειναι κατω των 16 κι ο αντρας τουλαχιστον 5-6 χρονια μεγαλυτερος της..οποτε ουτε καν εχεις τασεις.και ναι,πλεον οι μικρες μοιαζουν πολυ μεγαλυτερες.η αδερφη μου ειναι 14.5 και φαινεται πολυ μεγαλυτερη απο μενα.το καλοκαιρι της την επεφταν κατι 25+ και παρολο που τους ελεγε ηλικια,αυτοι συνεχιζαν,γιατι φαινεται γυναικα.
Παντως για παιδοφιλια επιδομα εσυ δεν εχεις..ριξτο στον σαδομαζοχισμο!
Παρεπιπτοντως,γεια σου,καιρο ειχαμε να σε δουμε νομιζω..

xrhstos
12-01-2012, 00:36
υπαρχουν κατι μικρες γυρω στα 12-13 οι οποιες φαινονται ανετα για 15-16... νταξει δεν θεωρω παιδεραστια αμα καποιος γουσταρει ανηλικες γυρω στα 14-15 και εμενα μου αρεσουν, και πολλα κοριτσια ξεκινανε να αυνανιζονται απο τα 12 ειναι ετοιμες σεξουαλικα ασχετα αν στο μυαλο ειναι κουκου-ρουκου ...παιδεραστια θεωρω οτιδηποτε απο 11 και κατω μιας και σε αυτες τις ηλικιες δεν εχουν αναπτυχθει τα οργανα ακομα ουτε τα σωματα

Boltseed
12-01-2012, 00:41
Πάντως σε όσους υποστηρίζουν αυτό το "13-14 είναι μια χαρά", ήθελα να ξερα αμα θα λέγατε το ίδιο άμα αυριο δειτε να γυρναει η 13χρονη κορη σας το βραδυ απο το αμαξι του 30χρονου γκομενου της. Τι θα πειτε τοτε? Οτι "ε οκ, εμοιαζε με 16 οποτε και πολυ κρατηθηκε ο μαγκας" ?

πιεσμενη
12-01-2012, 00:45
Πάντως σε όσους υποστηρίζουν αυτό το "13-14 είναι μια χαρά", ήθελα να ξερα αμα θα λέγατε το ίδιο άμα αυριο δειτε να γυρναει η 13χρονη κορη σας το βραδυ απο το αμαξι του 30χρονου γκομενου της. Τι θα πειτε τοτε? Οτι "ε οκ, εμοιαζε με 16 οποτε και πολυ κρατηθηκε ο μαγκας" ?

+10000000000

xrhstos
12-01-2012, 00:54

κοιτα εγω που ειμαι 18 δεν μου φαινεται τοσο τραγικο να εκανε κατι καποιος στην ιδια ηλικια με εμενα με καποια που ειναι 14 πχ...τωρα με τον 30αρη θα φρικαρα!!!γιατι δεν εχει καμια δουλεια με την μικρη αλλου αυτος αλλου αυτη

KENO
12-01-2012, 01:36
Κενο,δεν διαβασα ολα τα μηνυματα,οποτε δεν ξερω αν στο ειπε και καποιος αλλος...
Εχω κανει εργασια πανω σε παιδοφιλια-παιδεραστια..πρεπει η κοπελα να ειναι κατω των 16 κι ο αντρας τουλαχιστον 5-6 χρονια μεγαλυτερος της..οποτε ουτε καν εχεις τασεις.και ναι,πλεον οι μικρες μοιαζουν πολυ μεγαλυτερες.η αδερφη μου ειναι 14.5 και φαινεται πολυ μεγαλυτερη απο μενα.το καλοκαιρι της την επεφταν κατι 25+ και παρολο που τους ελεγε ηλικια,αυτοι συνεχιζαν,γιατι φαινεται γυναικα.
Παντως για παιδοφιλια επιδομα εσυ δεν εχεις..ριξτο στον σαδομαζοχισμο!
Παρεπιπτοντως,γεια σου,καιρο ειχαμε να σε δουμε νομιζω..νιφάδα εαν τωρα παω με καποια κατω απο 16 για παιδοφιλια θα μετρησει. της ριχνω τουλαχιστον 10 χρονια διαφορα! μη φοβασαι ομως, δε θα σου πω να μου γνωρισεις την αδερφη σου, γιατι κι εσυ μικρη μου πεφτεις.
και γεια σου επισης, το ξερω εχω εξαφανιστει απο παντου ειναι η αληθεια, ουτε facebook εχω πλεον, ουτε msn, ουτε κινητο, ουτε τιποτα. με ψαχνουν οι ανθρωποι και δε μπορουν να με βρουν. ουτε καταζητουμενος να ημουν της Interpol! αλλα ολοι ασημαντοι ειναι, μονο αυτοι που με στηριζουν εξω εχουν σημασια.

Πάντως σε όσους υποστηρίζουν αυτό το "13-14 είναι μια χαρά", ήθελα να ξερα αμα θα λέγατε το ίδιο άμα αυριο δειτε να γυρναει η 13χρονη κορη σας το βραδυ απο το αμαξι του 30χρονου γκομενου της. Τι θα πειτε τοτε? Οτι "ε οκ, εμοιαζε με 16 οποτε και πολυ κρατηθηκε ο μαγκας" ?νομιζω πως το γραψαμε μολις στη προηγουμενη σελιδα, οτι πλεον δεν ξεχωριζεις ποσο ειναι η καθεμια, αφου βαφονται απο μικρες ηλικιες και θελουν επιτηδες να μεγαλοδειχνουν. αν σου πει ψεμματα τι μπορεις να κανεις ? οπως και να εχει, δεν εφτασα τα 30 ρε φιλε, εχω λιγα χρονακια ακομα. κι ουτε αμαξι υπαρχει, ουτε παιδια θελω.

claire
12-01-2012, 02:48
αν γουστάρεις 17χρονα, δεν είσαι παιδόφιλος. την πάτησες, πάει το επιδοματάκι.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chronophilia

KENO
12-01-2012, 04:47
νομιζω πως και με το τελευταιο ποστ, το οποιο δεν εχει διαβασει καν τη συζητηση κι οσα γραφτηκαν μα ουτε καν τον τιτλο, το θεμα ολοκληρωθηκε. πηρα τις πληροφοριες που ηθελα, ευχαριστω τον Boltseed για το link. Νικο μπορεις να το κλειδωσεις ή να το διαγραψεις (αν πιστευεις θα προκαλεσει προβληματα), καντο οτι θελεις.

Instant
12-01-2012, 05:59
jailbait indeed. μα δε ξεχωριζουν πλεον λεμε. απο μικρες ξεκινουν να βαφονται και να προκαλουν.

να απαιτησεις να μου δωσουν το επιδομα να εχω λεφτα, να μπορω να πηγαινω με κοπελες κοντα στην ηλικια μου. γιατι οσο πιο μεγαλη ηλικιακα ειναι η κοπελα που εχεις διπλα σου, τοσο πιο πολλες απαιτησεις εχει, αρα τοσο πιο πολλα λεφτα θα σου φυγουν.

Μεγάλε δεν είναι για να το φωνάζεις κιόλας. Αν είχες ανήλικη κορούλα και έκανε σεξ μαζί της κάποιος αρκετά μεγαλύτερος της πως θα το αντιμετώπιζες; Θα του έλεγες μπράβο ρε μάγκα; Δε νομίζω.

RainAndWind
12-01-2012, 12:14
ΚΕΝΟ, θα ήθελα να διευκρινίσεις τι εννοείς με το βάφονται και "προκαλούν". Γιατί εμένα προσωπικά μου βρωμάει η έκφραση αυτή. Μήπως να σε ρωτήσει η κάθε ανήλικη τι θα φοράει ή τι θα βάζει στο δέρμα της για να την αξιολογήσεις εσύ ως "κατάλληλη" ή ακατάλληλη χρονικά?
Το "προκαλώ" όταν το διαβάζω γενικά από άτομα μου βρωμάει αφάνταστα, είναι βλέπεις και μια συνήθης δικαιολογία πράξεων βίας και εξουσίας με ανδριλίκι. Με "προκάλεσε". Πώς ρε μεγάλε? ε, να, φόραγε μίνι, ήταν βαμμένη, φόραγε τακουνια, είχε το βρακί της ανάποδα. Γενικά.

KENO
12-01-2012, 14:13
Μεγάλε δεν είναι για να το φωνάζεις κιόλας. Αν είχες ανήλικη κορούλα και έκανε σεξ μαζί της κάποιος αρκετά μεγαλύτερος της πως θα το αντιμετώπιζες; Θα του έλεγες μπράβο ρε μάγκα; Δε νομίζω.ισχυει αυτο που απαντησα στον Boltseed. και ξαναλεω οτι δε μπηκα να γραψω την αποψη μου εδω, αλλα να ρωτησω απλα μια πληροφορια. αυτο και τελος!

ΚΕΝΟ, θα ήθελα να διευκρινίσεις τι εννοείς με το βάφονται και "προκαλούν". Γιατί εμένα προσωπικά μου βρωμάει η έκφραση αυτή. Μήπως να σε ρωτήσει η κάθε ανήλικη τι θα φοράει ή τι θα βάζει στο δέρμα της για να την αξιολογήσεις εσύ ως "κατάλληλη" ή ακατάλληλη χρονικά?
Το "προκαλώ" όταν το διαβάζω γενικά από άτομα μου βρωμάει αφάνταστα, είναι βλέπεις και μια συνήθης δικαιολογία πράξεων βίας και εξουσίας με ανδριλίκι. Με "προκάλεσε". Πώς ρε μεγάλε? ε, να, φόραγε μίνι, ήταν βαμμένη, φόραγε τακουνια, είχε το βρακί της ανάποδα. Γενικά. RainAndWind φανταζομαι απ'τη πειρα σου θα το καταλαβαινες. αλλα ας πουμε οτι οχι δε το καταλαβαινεις, οποτε σου εξηγω. οταν καποια βαφεται να το παιζει μεγαλη και βγαζει τα βυζια της εξω μεστα ματια του αλλου, τοτε του αλλου εκει κατω δε θα του συμβει μια προεργασια ? φυσιολογικο δεν ειναι ανεξαρτητου ηλικιας ? οταν λοιπον η αλλη το κανει επιτηδες και ειναι σαν να σε φωναζει, τοτε κι εσυ γιατι να πρεπει να κανεις τον κουφο (ή τον τυφλο καλυτερα) ?

RainAndWind
12-01-2012, 14:21
H oικογένειά μου δεν έχει σχέση με τη συζήτηση, οπότε είναι άουτ. Όπως και η ηλικία μου. Ούτε η ηλικία ούτε η οικογένεια έχουν να κάνουν με το τι σκατά ή όχι κουβαλάει ο καθείς στο μυαλό και στα σκέλια του. έτερον εκάτερον. Δε μπορώ να φανταστώ τι σε πιάνει ας πούμε σε μια παραλία γυμνιστών τότε, έχεις κι εκεί τέτοια φαινόμενα? Εκεί μπαίνεις σε διαδικασίες? Όχι, να το αναρωτηθούμε, κακό δεν κάνει.

KENO
12-01-2012, 14:24
που το ξερεις οτι δε μπαινω κι εκει ? αμα μου ρθει καποια γυμνη και μου πιασει τη συζητηση, φυσικο δεν ειναι να καβλωσω ? μιλαμε για φυσικες λειτουργιες του σωματος, οι οποιες συχνα δεν ελεγχονται.

claire
12-01-2012, 16:20
H oικογένειά μου δεν έχει σχέση με τη συζήτηση, οπότε είναι άουτ. Όπως και η ηλικία μου. Ούτε η ηλικία ούτε η οικογένεια έχουν να κάνουν με το τι σκατά ή όχι κουβαλάει ο καθείς στο μυαλό και στα σκέλια του. έτερον εκάτερον. Δε μπορώ να φανταστώ τι σε πιάνει ας πούμε σε μια παραλία γυμνιστών τότε, έχεις κι εκεί τέτοια φαινόμενα? Εκεί μπαίνεις σε διαδικασίες? Όχι, να το αναρωτηθούμε, κακό δεν κάνει.

rain, never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience

KENO
12-01-2012, 16:41
ποσο πιο κλισε πια βρε claire ? ηρθες χτες βραδυ, πεταξες μια μαλακια και καλα να μου την πεις να με εκνευρισεις, και τωρα λες εμενα ηλιθιο ? νταξει ειμαι ηλιθιος επειδη εχω διαφορετικη γνωμη απ'την RainAndWind. συμφωναω.

xrhstos
12-01-2012, 17:04
rain, never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience

yeah right....δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι εμεις οι αντρες ειμαστε οπτικα οντα και οταν δουμε ενα 15χρονο με το στρινγκ και τα βυζια εξω μας παει αλλου κατευθειαν το μυαλο (αναπαραγωγη)και οχι το 15χρονο δεν θα ντυνεται σαν ξεκωλο να πουμε γιατι αλλα καταλαβαινουμε εμεις οταν δουμε τετοια ντυσιματα.... δεν ειμαστε οι γυναικες και οι αντρες το ιδιο...λεγοντας αυτα παντως ειμαι εναντιας σε σχεσεις με καποια πολυ μικροτερη σου αλλο 15 με 20 και αλλο 15 με 25

KENO
12-01-2012, 17:05
ασε ρε φιλε, στο τελος θα σου πουνε οτι επειδη καβλωνεις εισαι και ηλιθιος.

Remedy
12-01-2012, 17:33
yeah right....δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι εμεις οι αντρες ειμαστε οπτικα οντα και οταν δουμε ενα 15χρονο με το στρινγκ και τα βυζια εξω μας παει αλλου κατευθειαν το μυαλο (αναπαραγωγη)και οχι το 15χρονο δεν θα ντυνεται σαν ξεκωλο να πουμε γιατι αλλα καταλαβαινουμε εμεις οταν δουμε τετοια ντυσιματα.... δεν ειμαστε οι γυναικες και οι αντρες το ιδιο...λεγοντας αυτα παντως ειμαι εναντιας σε σχεσεις με καποια πολυ μικροτερη σου αλλο 15 με 20 και αλλο 15 με 25

το να περναει οτιδηποτε απ το μυαλο καποιων ανδρων, ειναι κατανοητο. ενας στερημενος ανδρας, μπορει να ερεθιζεται ακομα και με ρασα. ποσο μαλλον με ξωβυζα. το μυαλο δεν ελεγχεται λοιπον, ΟΙΠΡΑΞΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ. κι οποιος δεν μπορει να ελεγξει τις πραξεις του, ειτε βλεπει προκλητικα ντυσιματα (γδυσιματα) ειτε βλεπει γυμνους ανθρωπους, εχει προβλημα και πρεπει να παει να ζητησει βοηθεια.

το 15χρονο και το 13χρονο τα ξωβυζα δεν τα βαζει για να την πεφτουν οι στερημενοι και οι αρρωστοι, αλλα γιατι ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΔΑ!!!
τα βαζει για να προκαλεσει ενδιαφερον και μαλιστα περισσοτερο στις φιλες της παρα στους ανδρες. δεν τα βαζει για να δεχτει σεξουαλικες παρενοχλησεις.
δεν θα ντυνεται σαν την λουκα το κοριτσακι , επειδη σε μερικους τρεχουν τα σαλια.
το προκλητικο ντυσιμο, δεν σημαινει επιθυμια για σεξ, αλλα κοκεταρια.
ενα προκλητικο ντυσιμο , και η σωματικη αναπτυξη, ΔΕΝ σημαινει και σεξουαλικη ωριμοτητα.
αυτη διαφερει σε καθε ανθρωπο και δεν θα την αποφασισει ο καθε κακομοιρης που του τρεχουν τα σαλια..

KENO
12-01-2012, 17:44
το μυαλο δεν ελεγχεται λοιπον, ΟΙΠΡΑΞΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ.δεν ειναι μονο θεμα μυαλου και πραξεων καλη μου, ειναι και θεμα πεους. φαντασου το σαν εναν διακοπτη, που πηγαινει πανω κατω μονο του, αναλογα με το τι βλεπει.

xrhsto τι σου ειπα μολις ? οι γυναικες δε μπορουν να καταλαβουν πως νιωθει ενας αντρας, κι ετσι τον χαρακτηριζουν λιγουρη, στερημενο, αγαμητο, ηλιθιο, αρρωστο, ακομα και πουστη, επειδη τολμησε και καβλωσε στη θεα ενος γυμνου κορμιου. μιλαμε καθαρα για καταπιεση της αντρικης φυσεως εδω. και για ολα φταιει η κοινωνια που μας θελει κατεστραμμενους κι εξαρτημενους απο χαπια. σου πλασαρουν μετα και το βιαγκρα, κι οριστε ελυσες κι αυτο το προβλημα, καβλωνεις μονο οταν πρεπει.

Remedy
12-01-2012, 17:47
δεν εχει σημασια κενο, αν θα νοιωσεις κατι. νοιωσε.
πηγαινε και βαλτο στο μουσκιο.
το να σε διεγειρει καποια , δεν ειναι και αυτοματο δικαιωμα να παρενοχλησεις.
σημασια εχει να μην την πεσεις στο κοριτσακι.
και το "16" πλασματικο ειναι στην ουσια, για να υπαρχει καποιο ελαχιστο οριο.
πολλα κοριτσια και αγορια, ειναι ετοιμα για σεξουαλικη ζωη, πολυ μετα τα 16.

Remedy
12-01-2012, 17:52
κανετε και οι δυο μια βασικη παρανοηση (κενο και χρηστο)
το αν θα νοιωσει κανεις διεγερση, ειναι τελειως αλλο πραγμα απο το να κανει σεξ με ανηλικη.
η παιδεραστια ειναι η πραξη, οχι η επιθυμια.

Remedy
12-01-2012, 17:59
λαθος η εκφραση μου "το μυαλο δεν ελεγχεται". εννοουσα οτι ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ. δλδ οι επιθυμιες.συνηθως το λεμε "μυαλο" αλλα δεν ειναι ακριβες. αυτο που ελεγχεται (μεσω της λογικης) ειναι οι πραξεις.
κι εκει δεν υπαρχει καμια δικαιολογια...

BrokeN_DoLL
12-01-2012, 18:55
KENO ΓΙΑΤΙ αποκαλεις τον εαυτο σου παιδεραστη εισαι 26 εχεις παει με 8 χρονο? 10 χρονο? 13χρονο ? στην ηλικια που σαι τωρα εννοω

KENO
12-01-2012, 19:12
Remedy δε βγαζουν νοημα πλεον οσα λες.
δεν εχει σημασια για σενα επειδη δεν διαθετεις πεος να σε τραβαει να κανεις αυτο που ειναι στη φυση να κανεις.
φαντασου το σαν να σου κλειναν τον πρωκτο και να μη μπορεις να αφοδευσεις, δε θα σου δημιουργοταν προβλημα ?
και δε μιλησα για παιδεραστια. ουτε παρενοχλησα καμια, σου λεω ειχα σχεση τοτε, το θελαν και οι ιδιες.

Broken_Doll μη βαζεις λογια στο πληκτρολογιο μου που δεν εγραψα. το παιδεραστης το ειπε η Remedy, εγω οπως βλεπεις και στον τιτλο για παιδοφιλια και σαδομαζοχισμο μιλησα, απλα επειδη νομιζω οτι εχω αυτες τις τασεις αφου στο παρελθον ειχα δυο σχεσεις με ανηλικες 16 και 17 χρονων. στην ηλικια που ειμαι τωρα οχι δεν εχω παει, το σκεφτομαι και για 20αρες ακομα λογο ασταθειας τους.

Remedy
12-01-2012, 19:17
κενο, δεν συζητησα τι εκανες και δεν εκανες, θεωρητικα το συζηταω.
ατυχης η συγκριση με την αφοδευση.
και οι γυναικες εχουν ΠΟΛΥ εντονες ορμες. οποιος εχει στοιχειωδη σεξουαλικη εμπειρια, το ξερει αυτο.
δεν χρειαζεται να απευθυνεσαι σε αυτες σαν να ειναι εξωγηινες..
και επαναλαμβανω, ΤΟ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΕΓΕΡΣΗ, ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΑΨΕΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΝΗΛΙΚΟ.
κι αν σε ενδιαφερει, ολοι οι βιαστες αλλα και οι παιδεραστες, ακριβως αυτο επικαλουνται, οτι ενοιωσαν διεγερση...

KENO
12-01-2012, 19:24
οποτε Remedy εσυ με τη στοιχειωδη εμπειρια και λογο ηλικιας πλεον, καταλαβαινεις πως και τα κοριτσακια, ειδικα οταν ειναι και μικρα γουσταρουν παρα πολυ, ωστε να τη πεφτουν και τα ιδια παντου. δεν τους ερχονται οι ορμες με το που ενηλικιωθουν και γινουν γυναικες. τι καθομαστε και συζηταμε τα αυτονοητα τοτε ? εγω μια πληροφορια ζητησα, οχι τις αποψεις σας για την παιδοφιλια.

Remedy
12-01-2012, 19:28
οποτε Remedy εσυ με τη στοιχειωδη εμπειρια και λογο ηλικιας πλεον, καταλαβαινεις πως και τα κοριτσακια, ειδικα οταν ειναι και μικρα γουσταρουν παρα πολυ, ωστε να τη πεφτουν και τα ιδια παντου. δεν τους ερχονται οι ορμες με το που ενηλικιωθουν και γινουν γυναικες. τι καθομαστε και συζηταμε τα αυτονοητα τοτε ? εγω μια πληροφορια ζητησα, οχι τις αποψεις σας για την παιδοφιλια.

ναι, φυσικα και εχουν ορμες.
και πολυ εντονες μαλιστα. αλλα οχι ολα τα κοριτσια ιδιες η στην ιδια ηλικια.
το ενα θεμα ομως ειναι οτι σεξουαλικες ορμες δεν σημαινουν και σεξουαλικη ωριμοτητα.
δεν σημαινει οτι ενα κοριτσι με ορμες, ειναι ετοιμο να κανει σεξ και περισσοτερο ψυχικα παρα σωματικα.
και οντως μερικα την πεφτουν.
το αλλο θεμα ειναι οτι ενας ανδρας, και οχι ενα συνομηλικο του κοριτσιου, αγορακι, δεν μπορει να συναπτει ερωτικες σχεσεις με κοριτσακια λογω και πνευματικης ανωριμοτητας. για να μην τα εκμεταλευτει δλδ, ψυχικα και σωματικα και καθ ολους τους τροπους.
διαφορετικα, δεν θα εξεταζαν ηλικια , αλλα μονο την συναινεση του ανηλικου.

KENO
12-01-2012, 19:31
ασε ξερω που καταληγουμε, μαλακες αντρες πουτανες γυναικες.

BrokeN_DoLL
12-01-2012, 19:32
δεν νομιζω πως ειναι παιδοφιλια αυτο. οταν ημουν 20 μ την επεφτε το τοτε αφεντικο μ 70αρης, αυτο τι τον κανει? δν νμζω να ναι παιδια παιδια τα 17 κ μαλιστα αμα ερχονται σε κοινη συνενεση μαζι σου.

Remedy
12-01-2012, 19:37
δεν νομιζω πως ειναι παιδοφιλια αυτο. οταν ημουν 20 μ την επεφτε το τοτε αφεντικο μ 70αρης, αυτο τι τον κανει? δν νμζω να ναι παιδια παιδια τα 17 κ μαλιστα αμα ερχονται σε κοινη συνενεση μαζι σου.

μπροκεν η σεξουαλικη ενηλικιωση ειναι στα 16, οχι στα 20, ουτε στα 17.
ο παππους που στην επεφτε , σου εκανε σεξουαλικη παρενοχληση σε χωρο εργασιας, το οποιο ειναι αλλου ειδους αδικημα, δεν εχει σχεση με την ηλικια...

KENO
12-01-2012, 19:39
δεν νομιζω πως ειναι παιδοφιλια αυτο. οταν ημουν 20 μ την επεφτε το τοτε αφεντικο μ 70αρης, αυτο τι τον κανει? δν νμζω να ναι παιδια παιδια τα 17 κ μαλιστα αμα ερχονται σε κοινη συνενεση μαζι σου.εγω στο τελευταιο δινω μεγαλη σημασια, αλλα απο εκει και περα η δικαιοσυνη ειναι τυφλη, κι αμα θελουν να σε χωσουν μεσα θα βρουν και το οτι αναπνεεις ακομα για να σε κατηγορησουν!

BrokeN_DoLL
13-01-2012, 11:54
αυτο λεω πως δεν ειναι ανηλικα τα ατομα με τα οποια ηθελε να πηγαινει και θελει, ο ΚΕΝΟ. γιατι εισαι προιδεασμενος κενο μ πως σωνει και καλα θα σε χωσουν μεσα γιατι εχεις αυτη τη κωλοφοβια κ σ χει κατσει πως ο,τι κανεις ειναι λαθος? το χω κ εγω αυτο αλλα οχι σε τοσο μεγαλο βαθμο

RainAndWind
13-01-2012, 12:56
ΚΕΝΟ, δεν είσαι κακός, δεν είσαι σάπιος και πάψε να χτυπιέσαι για το αντίθετο, λολ
Δεν είσαι παιδόφιλος, μη σου βάζεις ετικέτες, και μη δέχεσαι το καθετί που θέλουνε να σου φορέσουνε κολάρο για να είναι έντιμοι. Εγώ το βλέπω διαφορετικά, ίσως εκεί να σε χωράει όμως, ίσως να βρίσκεις κάτι στην αποδοχή αυτή, δεν ξέρω, να ταυτίζεσαι, εγώ την πολεμάω γιατί τη βλέπω ρετσινιά με νομιμοφροσύνη, η βούλα της κοινωνίας sealed on our lives, bodies, ξερωγώ, έτσι, δεν θα επιτρέψω σε κανέναν να προσδιορίσει το τι είμαι, και αν το θέλει τον περιφρονώ, το προτιμώ έτσι, γιατί ξέρω πόσο τον βολεύει να με θεωρεί κάτι τέτοιο με όρους διαφορετικότητας. Να πάνε να γαμηθούν, αν μπορούν, βρώμικα. Αλλά δε μπορούν και ζηλεύουν, χαχαα
δηλαδή κάτσε ρε, επειδή κάποιοι νομιμόφρονες χριστιανοσκλάβοι μεγάλωσαν με αρχές μεσαίωνα εγώ πρέπει να δεχτώ την ταμπελίτσα τους με ευχαρίστηση? δε θα πάρω.
σιγά την τύφλα της δικαιοσύνης, έτσι είναι ρε η τύφλα, την τύφλα τους έχουνε. Νοικοκυροσύνες στο κρεβάτι μου δε θα δεχτώ, τούτο μου έλειπε. Θα μου πεις, δεν είναι στο κρεβάτι σου, είναι τυπικό το θεμα. Δε γουστάρω τέτοιου είδους τυπικότητες και πιστεύω πως πρέπει να τις χτυπάμε. ένας τρόπος να τις χτυπάς είναι να μην αφήνεις τη ρετσινιά την ετεροφορτισμένη να σε σταμπάρει και να σε ομαδοποιεί σε χωριστικές ταυτοποιήσεις.
Δε νιώθω καμιά ενοχή που καυλώνω διαφορετικά δηλαδή, αν εσύ νιώθεις τότε τι να σου πω. Όμως συμφωνώ με τη ντολ, αυτό νομίζω πως κάνεις, σου το κολλάς μόνος σου, δεν ξέρω τις βαθύτερες αιτίες. Νιώθεις καλύτερα κακός?

KENO
13-01-2012, 15:50
οχι νιωθω καλυτερα με 200 ευρω επιδομα στη τσεπη μου καθε μηνα. αλλα αφου το ακυρωσανε δε προκειται να παρουμε ουτε απο εκει λεφτα. οι ταμπελες και οι χαρακτηρισμοι δε με αγγιζουν καν! αν θελει η πολιτεια να με βγαλει παιδοφιλο, σαδομαζοχιστη, κι εγκληματια ακομα, ας το κανει, αρκει να μου δινει λεφτα να μπορω να εχω μια φυσιολογικη ζωη. τωρα δε μου δινει και δε ζω ανθρωπινα. κι αφου δε ζω ανθρωπινα, και δεν καλυπτω ουτε τις αναγκες μου, κατι πρεπει να κανω δε νομιζεις ? συνομιληκες και λιγο μικροτερες (μεχρι 23) εχουν απαιτησεις και θελουν λεφτα για να ειναι μαζι σου, οπως και οι πουτανες στα μπουρδελα επισης το ιδιο. για τα υπολοιπα μη μιλησω καν. κι αφου δεν υπαρχει δουλεια, θα προτιμουσα την ευκολη λυση δλδ τα μικρουλια κι ενα επιδοματακι, κι απο εκει και περα ας κοψουν τον λαιμο τους κι ας πεθανουν, δε θα κατσω ν'ασχοληθω εγω με τις φαντασιωσεις του καθενα κι επειδη του ακουγονται ασχημα οι λεξεις.

lavie
14-01-2012, 19:22
Συγνώμη δε φταίς εσύ αλλά οι μ... που μας έχουν κάτσει στο σβέρκο και τους βγάζουν αυτοί που με κάποιον τα τρώνε κάθε φορά, εγώ θα έλεγα αντί επιδόματος να φτιάξουν ένα σωστό σύστημα υγείας ,στην περίπτωσή μας για ψυχιατρικά προβλήματα και να βοηθήσουν τον κόσμο, το επίδομα θα σε σπρώξει να λαδώσεις τη πιτσιρίκα να πέσει και πιο εύκολα, συγνώμη αλλά γνώμη μου, έχω κόρες και έχω υποστεί και βιασμό από παιδόφιλο καθηγητή διορισμένο από το ελληνικό κράτος οπότε άστο...

xrhstos
14-01-2012, 19:28
http://www.kamikazi.gr/2012/01/pics_3595.html για παμε να κανουμε το τεστακι να δουμε αν μπορουμε να καταλαβουμε τις ηλικιες των κοριτσιων...η πρωτη κοπελα παντως ειναι ολα τα λεφτα

KENO
14-01-2012, 19:40
Συγνώμη δε φταίς εσύ αλλά οι μ... που μας έχουν κάτσει στο σβέρκο και τους βγάζουν αυτοί που με κάποιον τα τρώνε κάθε φορά, εγώ θα έλεγα αντί επιδόματος να φτιάξουν ένα σωστό σύστημα υγείας ,στην περίπτωσή μας για ψυχιατρικά προβλήματα και να βοηθήσουν τον κόσμο, το επίδομα θα σε σπρώξει να λαδώσεις τη πιτσιρίκα να πέσει και πιο εύκολα, συγνώμη αλλά γνώμη μου, έχω κόρες και έχω υποστεί και βιασμό από παιδόφιλο καθηγητή διορισμένο από το ελληνικό κράτος οπότε άστο...ναι το αφησα δεν ασχολουμαι πλεον αλλο μ'αυτο αφου δε μπορω να βγαλω λεφτα. ειδες ο Σατανας ομως ειναι τοσο πονηρος που κατορθωνει να σπρωχνει τους ανθρωπους να κανουν αυτο που οι ιδιοι απαγορευσαν στους εαυτους τους για να επιβιωσουν. μεγαλη η χαρη του!

http://www.kamikazi.gr/2012/01/pics_3595.html για παμε να κανουμε το τεστακι να δουμε αν μπορουμε να καταλαβουμε τις ηλικιες των κοριτσιων...η πρωτη κοπελα παντως ειναι ολα τα λεφταφιλε εμενα θα μου επιτρεψεις να διαλεξω την 7. η κοπελα ειναι θεα, εχει ολα οσα θελω! μονο που δεν ειναι κοκκινομαλλα αλλα δε πειραζει και ξανθια καλη ειναι. τωρα ειδα και την ηλικια της και δυστυχως ειναι underage, αν το δει η Remedy αυτο θ'αρχισει παλι να λεει σαλιαρηδες, αγαμητοι, λιγουρηδες, αρρωστοι τολματε και καβλωνετε με τα κοριτσακια.

xrhstos
14-01-2012, 19:58
χαχαχα το 1 και το 3 ειναι κορυφη μετα το 4 και το 8 και το 7 καλουτσικο ειναι ,εγω δεν ξερω δν μπορω να αντισταθω σε αυτες που ειπα με τιποτα!!!

imagine
16-01-2012, 02:29
ΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεπ, η κόρη μου είναι 9 κ η ανιψιά μου 15.. έτσι κ πιάσω κανέναν από σας να τις τριγυρίζει, μαύρο φίδι που σας έφαγε!!!!!!!!!!

Σοβαρά τώρα, επίδομα δν παίρνεις, δν παίζει κάτι τέτοιο (εδώ άλλα κι άλλα κόψανε, σε σένα θα δώσουν επίδομα γιατί γουστάρεις μικρούλες?????). Επίσης με άνω των 16 δν θεωρείται από το νόμο παιδεραστία.. αν έπαιρναν επίδομα όσοι τα φτιάχναν με σχεδόν δεκαοχτάχρονες, θα είχαμε ήδη χρεωκοπήσει! λολ

KENO
16-01-2012, 02:55
δε χρειαζεται να απαντατε αλλο στο θεμα, αλλα οσοι συνεχιζεται αφηστε τα κλισε πλιζ, αν θελετε απαντηση απο μενα.

παντως οταν μια γυναικα γαμησει ανηλικο ειναι δασκαλα του ερωτα. οταν ενας αντρας γαμησει ανηλικη ειναι τερας παιδεραστιας! παρομοια οταν ενας αντρας βιαζει γυναικα. ενω οταν μια γυναικα βιαζει αντρα ειναι 50 ευρω την ωρα! ετσι για να καταλαβουμε οτι δεν υπαρχει ισοτητα πλεον και ειναι οτι σας συμφερει...

BrokeN_DoLL
16-01-2012, 14:38
δεν ειναι ετσι ισα ισα ποσες εχουνε καταδικαστει για παιδεραστια και ειναι γυναικες? και αυτο μη αποδεκτο ειναι. μη σ πω χειροτερο κ πιο σοκιν

KENO
16-01-2012, 15:12
με ενδιαφερει περισσοτερο το τι γραφεται και περνανε προς τα εξω http://www.ekriktiko.gr/index.php/archives/157231 ασχετα αν τιμωρουνται μετα ή οχι.

εχουν καταντησει αηδια ρε γμτ ολες οι γυναικες κι ο τροπος που εκμεταλευονται το καθετι. ειναι λες και ολη η κοινωνια ειναι υπερ τους και τις προστατευει, ενω τους αντρες τους γαμησαν και δε νοιαζονται.

και δε φτανει μονο αυτο, αλλα δε τα βγαζουν και περα πλεον, ουτε με δουλεια σερβιτορου! το εχω ξαναγραψει στο παρελθον πως ακομα και εκει κοριτσακια επιλεγουν λογο εμφανισης, για τα αγορακια χεστηκαν.

ειναι δυνατον ολο αυτο και σε συνδιασμο με τις ασχημες συμπεριφορες απο γυναικακια, να μη με κανει μισογυνη ? θα γαμαω τραβελακια μονο στο τελος, που γαμιουνται απ'το κωλο αναγκαστικα, και θα ειμαι ευχαριστημενος.

xrhstos
16-01-2012, 15:37
πραγματικα μερικοι νομοι ειναι πολυ ηλιθιοι εγω αμα εκανα στα 15 μου σεξ με καθηγητρια θα ηταν ονειρο! ελεος το παιδι το ευχαριστηθηκε και ηθελε κιολας και τουτο βγαλανε ξινο,και στο κατω κατω αμα θελουν μπορουν να εχουν σχεση και να κανουν οτι θελουν...ποσα 15χρονα κοριτσακια εχουν σχεση με ανωμαλους 20+ και κανεις δεν λεει τιποτα?οσο για την δουλεια ο κενο εχει δικιο σε δουλεις που πιο παλια υπηρχαν και αντρες τωρα εχουν λιγοστεψει και παιρνουν μονο "εμφανισημες κοπελες" για να πηγαινουν τα ληγουρια και να χαζευουν

πιεσμενη
16-01-2012, 16:59
με ενδιαφερει περισσοτερο το τι γραφεται και περνανε προς τα εξω http://www.ekriktiko.gr/index.php/archives/157231 ασχετα αν τιμωρουνται μετα ή οχι.

εχουν καταντησει αηδια ρε γμτ ολες οι γυναικες κι ο τροπος που εκμεταλευονται το καθετι. ειναι λες και ολη η κοινωνια ειναι υπερ τους και τις προστατευει, ενω τους αντρες τους γαμησαν και δε νοιαζονται.

και δε φτανει μονο αυτο, αλλα δε τα βγαζουν και περα πλεον, ουτε με δουλεια σερβιτορου! το εχω ξαναγραψει στο παρελθον πως ακομα και εκει κοριτσακια επιλεγουν λογο εμφανισης, για τα αγορακια χεστηκαν.

ειναι δυνατον ολο αυτο και σε συνδιασμο με τις ασχημες συμπεριφορες απο γυναικακια, να μη με κανει μισογυνη ? θα γαμαω τραβελακια μονο στο τελος, που γαμιουνται απ'το κωλο αναγκαστικα, και θα ειμαι ευχαριστημενος.

ΚΕΝΟ πρεπει να εχεις ενα θεμα με τις γυναικες...ετσι οπως πας θα καταντησεις μισογυνης.. κοιταξε το... Μιλας σαν καποιες γυναικες που ολοι οι αντρες ειναι μαλακες.. κανενας δεν εινια ιδος.. καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος.. Οι καταστασεις ορισμενες φορες μπορει να μοιαζουν.. οχι ομως κ η αντιδρασεις των ανθρωπων..

KENO
16-01-2012, 17:14
θεμα εχω σιγουρα με ολους τους ανθρωπους. μισανθρωπος ειμαι οχι μισογυνης. ισχυει αυτο που γραψα και πισω, μαλακες αντρες πουτανες γυναικες. δε μπορω απλα οταν βλεπω οτι τα παντα ειναι υπερ του ενα μονο, με πιανει πεισμα εκδικητικο και θελω να καταστρεψω! αποδειξα παραπανω με επιχειρηματα παντως οτι αυτα που λεω ισχυουν, αν τωρα οι καταστασεις σας ευνοουν και δε θελετε να το παραδεχτειτε, δεν ευθυνομαι.

betelgeuse
16-01-2012, 17:26
Ρε παιδια ο πατριος μου ειναι παραπληγικος και παιρνει επιδομα απο την προνοια 300 ευρω καθε 2 μηνες δηλαδη 150 τον μηνα.
Ειναι δυνατον για ψυχικες ασθενειες να δινουν παραπανω?

Και τελος παντων με αυτο θα μπορει ο καθε ενας που εχει χειροπεδες να παιρνει επιδομα επειδη ειναι παραφιλικος?
Kουλο μου φαινεται.

Χρηστο και ΚΕΝΟ αναρωτηθηκατε γιατι αυτα τα 12 χρονα σε αυτες τις φωτο ειναι ντυμενες με αυτα τα ρουχα και ποζαρουν με αυτον τον τροπο?
Το 17 χρονο σιγουρα εχει μυαλο και μπορει να συναινεσει ωστε να σου κατσει.Το 12 χρονο οχι
Και σιγουρα αν ενας 30αρης παει με εναν 12χρονο ειναι ανωμαλος.

KENO
16-01-2012, 17:59
ο πατριος σου αφου ειναι παραπληγικος θα επρεπε να παιρνει περισσοτερα, αλλα οταν δεν υπαρχουν καθολου λεφτα γιατι μας τα φαγαν οι κωλογριες της χουντας και οι μαλακες τωρα του ευρω, πως να παιρνει και ποιον να πρωτοκοιταξουν ?

τα βυζια της 7 μονο για 12χρονο δε σου κανουν. και το προσωπακι της 9 ειναι τοσο μα τοσο καβλα που πραγματικα δε μπορω να του αντισταθω να μη το γλυψω ακομα κι αν ηταν ανηλικο. σοφιστικε γυαλακια = φετιχ, ειδικα οταν συνδιαζονται με μαυροροζ καλτσες μεχρι τα γονατα. sorry ειναι προσωπικη μου αδυναμια.

και επιτελους, δεν εφτασα ακομα τα 30, βιαζεστε να με πεθανετε εδω μεσα...

betelgeuse
16-01-2012, 18:39
και γιατι αυτος που φορα χειροπεδες δεν ειναι ανθρωπος και δε θελει λεφτα να ζησει ?

Κενο δεν ξερω αν καταλαβες καλα εννοουσα χειροπεδες την ωρα του σεξ.

KENO
16-01-2012, 18:43
α νομιζα μιλας για τους φυλακισμενους. οκ my mistake, εχω πολλα στο κεφαλι μου.

Body-Rocker
16-01-2012, 19:02
Για όσες ενδιαφέρονται, παρακάτω δίδεται μία αρκετά εμπεριστατωμένη και άνευ κιτρινισμών άποψη για το θέμα (από νομικό):
Ποσοστά αναπηρίας και διεθνής στατιστική ταξινόμηση νόσων (http://elawyer.blogspot.com/2012/01/blog-post_08.html)