PDA

Εμφάνιση Πλήρους Έκδοσης : Πως να κερδισω παλι τον πρωην μου

bettyboop23
03-01-2012, 05:26
Καλησπερα σε ολους-ες

Λοιπον, με τον *Αγησιλαο* ειχαμε σχεση πριν 3 χρονια περιπου... Χωρισαμε απο χαζομαρες (δικες του κυριως) και γενικα απο μια ανωριμη συμπεριφορα και των δυο μας. Μεσολαβησε ενα διαστημα, οπου ηταν στο στρατο και μετα, αφου απολυθηκε, με παρακαλεσε να τα ξαναβρουμε. Εγω ειχα μολις χωρισει απο μια αλλη σχεση, ημουν αρκετα πικραμενη, και δεν ημουν ετοιμη να ειμαι με καποιον. Ειχα αναγκη να μεινω μονη μου. Ετσι λοιπον, δεν ενεδωσα στα "παρακαλια" του Αγησιλαου... Για αρκετο διαστημα προσπαθουσε να με προσεγγιζει αλλα εγω δεν ηθελα... Πιστευα οτι θα ηταν ματαιος κοπος να γυρισω... Μετα εκανα μια αλλη σχεση 2 χρονων και αφου χωρισα, σκεφτηκα πως με τον Αγησιλαο ισως τα πραγματα να ηταν καλυτερα. Ισως επρεπε να του εχω δωσει μια δευτερη ευκαιρια... Και τωρα με ξεκαθαρο μυαλο πια, τον θελω παλι.... Το προβλημα ειναι η *Αγλαια*, η νεα του κοπελα... Χωρις να θελω ουτε να περιαυτολογισω, ουτε να γινω ψωνιο, η κοπελα ειναι σχεδον αισχος.. Δεν μ'αρεσει να μιλαω ετσι για αλλους ανθρωπους απλα το λεω εδω για να καταλαβαιτε..

Τι να κανω? Να το αφησω και να προχωρησω αποκλειεται... Θελω να προσπαθησω τουλαχιστον...
Πως μπορω να τον προσεγγισω ξανα? Το μονο που καταφερα να κανω ειναι να τον κανω add στο facebook.. Επισης, η κολλητη μου προσφατα τα εφτιαξε με τον κολλητο του...

Ξερω οτι μαλλον θα με κραξετε και ειμαι ετοιμη γι'αυτο... Αλλα θα προτιμουσα ενα ειδος λυσης περισσοτερο απο το κραξιμο...

dora-agxos
03-01-2012, 05:32
εγω με αντρα που θα τον ελεγαν αγησιλαο δεν θα πηγαινα!τον δικο μου τον ελεγαν περιανδρο αλλα εκανε add την περσεφονη και απο τοτε δεν ξαναμιλησαμε!προσευχομαι καθημερινα στο δωδεκαθεο να τον ξαναφερει κοντα μου..

mady28
03-01-2012, 05:39
πω πω μπερδεμα...κραξιμο?οχι!το θεμα ειναι να καταλαβεις οτι εκανες λαθος...σε παρακαλαγε τοσο καιρο...κ εσυ δν ηθελες...το πηρε αποφαση κ προχωρησε...δν ειναι υποχρεωμενος τωρα να γυρισει επειδη τωρα καταλαβες οτι τον θες...δν ξερω!!ειναι 50-50!!απο τη μια φοβαμαι οτι αν προσπαθησεις θα ακουσεις "προσβλητικα" λογια στου στυλ "σε παρακαλαγα κ δν ηθελες κ τωρα θες?δν ειμαι το σκυλακι σου εγω" κ τετοια...απο την αλλη ομως αν ακομα εχει αισθηματα για σενα μπορει κ να γυρισει αν κ δν ξερω κατα ποσο ειναι καλα στη καινουργια του σχεση..μπορει να μην θελει να αφησει κατι ωραιο που εχει τωρα για κατι που δν ειναι σιγουρος(σκεπτομενος οτι αφου ετσι ξαφνικα της την εδωσε να γυρισει μπορει ετσι ξαφνικα να της τη δωσει να με αφησει)...ο κολλητος του σιγουρα ξερει πως αισθανεται κ τι θελει...κ η κοπελα του ειναι η κολλητη σου...δεν εχεις μαθει τιποτα απο εκεινη???

bettyboop23
03-01-2012, 05:39
χαχα... Μ'αρεσει το χιουμορ σου...;) Απλα τους βαφτισα!!

bettyboop23
03-01-2012, 05:43
πω πω μπερδεμα...κραξιμο?οχι!το θεμα ειναι να καταλαβεις οτι εκανες λαθος...σε παρακαλαγε τοσο καιρο...κ εσυ δν ηθελες...το πηρε αποφαση κ προχωρησε...δν ειναι υποχρεωμενος τωρα να γυρισει επειδη τωρα καταλαβες οτι τον θες...δν ξερω!!ειναι 50-50!!απο τη μια φοβαμαι οτι αν προσπαθησεις θα ακουσεις "προσβλητικα" λογια στου στυλ "σε παρακαλαγα κ δν ηθελες κ τωρα θες?δν ειμαι το σκυλακι σου εγω" κ τετοια...απο την αλλη ομως αν ακομα εχει αισθηματα για σενα μπορει κ να γυρισει αν κ δν ξερω κατα ποσο ειναι καλα στη καινουργια του σχεση..μπορει να μην θελει να αφησει κατι ωραιο που εχει τωρα για κατι που δν ειναι σιγουρος(σκεπτομενος οτι αφου ετσι ξαφνικα της την εδωσε να γυρισει μπορει ετσι ξαφνικα να της τη δωσει να με αφησει)...ο κολλητος του σιγουρα ξερει πως αισθανεται κ τι θελει...κ η κοπελα του ειναι η κολλητη σου...δεν εχεις μαθει τιποτα απο εκεινη???

Το καλο ειναι οτι δεν ειναι ο τυπος που θα μου την πει επειδη δε θελησα να κανω κατι... Το ευχομαι δηλαδη... Η κολλητη μου τωρα τα εφτιαξε με τον φιλο του οποτε δεν μπορω ακομα να ψαρεψω... Παλιοτερα, αυτος ο φιλος του ηθελε παρα πολυ να τα βρουμε... Αλλα τωρα? Εχει περασει και καιρος.. Απλα φοβαμαι να κανω κινηση εγω, γιατι αμα φαω πορτα ουτε τον φιλο του δε θα μπορω να αντικρυσω ξανα.....

mady28
03-01-2012, 05:47
Το καλο ειναι οτι δεν ειναι ο τυπος που θα μου την πει επειδη δε θελησα να κανω κατι... Το ευχομαι δηλαδη... Η κολλητη μου τωρα τα εφτιαξε με τον φιλο του οποτε δεν μπορω ακομα να ψαρεψω... Παλιοτερα, αυτος ο φιλος του ηθελε παρα πολυ να τα βρουμε... Αλλα τωρα? Εχει περασει και καιρος.. Απλα φοβαμαι να κανω κινηση εγω, γιατι αμα φαω πορτα ουτε τον φιλο του δε θα μπορω να αντικρυσω ξανα.....

μπορει να μην ειναι τετοιος τυπος αλλα πανω στον εγωισμο κ αυτα δν ξερεις τι μπορει να του'ρθει...εσενα ομως μετα απο τοσο καιρο τι σ'επιασε?πως σου'ρθε αυτη η φλασια?γτ, οπως λες ειχες κ αλλες σχεσεις...

dora-agxos
03-01-2012, 05:48
ο τιτλος θα επρεπε να ειναι : ΕΞΟΝΤΩΣΤΕ ΤΗΝ ΑΓΛΑΙΤΣΑ!

κοπελια σε παρακαλουσε ειπες αλλα ησουν πικραμενη..τωρα τι θες?ξεπικραθηκες και ειδες τον αγησιλαο ως ερωτα της ζωης σου?μαλλον εγωισμο το κοβω ολο αυτο!
παμε ενα στοιχημα πως αν ενδωσει θα ξανανιωσεις πικραμενη??ασε λοιπον την αγλαια το αισχος οπως λες να διασκεδασει μπορει να εχει κ περισσοτερα απο εσενα μεσα της να δωσει.

dora-agxos
03-01-2012, 05:49

παρτυ με ουζα!!

bettyboop23
03-01-2012, 05:52
μπορει να μην ειναι τετοιος τυπος αλλα πανω στον εγωισμο κ αυτα δν ξερεις τι μπορει να του'ρθει...εσενα ομως μετα απο τοσο καιρο τι σ'επιασε?πως σου'ρθε αυτη η φλασια?γτ, οπως λες ειχες κ αλλες σχεσεις...

Ναι, ειχα μια σχεση πιο σοβαρη να το πω... Αλλα χωρισαμε, για διαφορους λογους (κυριως αποσταση αλλα και αλλα...) Θελω να ξεκινησω μια νεα σχεση, και πιστευω οτι με τον πρωην μου δεν μας χωρισαν ουσιαστικα πραγματα... Ηταν η ανωριμοτητα οπως ειπα, ηταν ο στρατος, εγω πηγα να σπουδασω και χαθηκαμε... Ομως ειναι καλο παιδι, το ξερω αυτο, και μου αρεσει αρκετα... Και πιστευω αν τα βρισκαμε ξανα, θα ηταν σαν κατι τελειως καινουριο... Και πιστευω οτι τον αδικησα που δεν του εδωσα μια ευκαιρια... Για αυτο θελω αυτον και δεν ψαχνω για κατι αλλο..

bettyboop23
03-01-2012, 05:56
ο τιτλος θα επρεπε να ειναι : ΕΞΟΝΤΩΣΤΕ ΤΗΝ ΑΓΛΑΙΤΣΑ!

κοπελια σε παρακαλουσε ειπες αλλα ησουν πικραμενη..τωρα τι θες?ξεπικραθηκες και ειδες τον αγησιλαο ως ερωτα της ζωης σου?μαλλον εγωισμο το κοβω ολο αυτο!
παμε ενα στοιχημα πως αν ενδωσει θα ξανανιωσεις πικραμενη??ασε λοιπον την αγλαια το αισχος οπως λες να διασκεδασει μπορει να εχει κ περισσοτερα απο εσενα μεσα της να δωσει.

Ημουνα πικραμενη γιατι δεν ειχα μια μερα που ειχα χωρισει... Δεν μπορουσα να τα ξαναβρω με τον Αγησιλαο την στιγμη που σκεφτομουν αλλον... Δεν γινοταν... Μετα εγω σπουδαζα δν γινοταν να ειμαστε μαζι... Δεν ξερω αν ειναι εγωισμος... Απλα νιωθω μεσα μου οτι θα ημασταν καλα μαζι... Και δεν μιλαω για την ομορφια... Εχω αφησει εγω "ομορφους" για καποιους θεωρητικα πιο "ασχημους"... Δεν παιζει ρολο η ομορφια... Απλα το ανεφερα... Ισως αυτο μαλιστα δυσχαιρενει την κατασταση για προφανως θα τον εχει τραβισκει με κατι αλλο...

betelgeuse
03-01-2012, 12:15
Στειλε το στο cosmopolitan.

Το οτι εχετε χωρισει 3 χρονια δεν σου λεει οτι δεν εχει κανενα νοημα να προσπαθησεις να τα ξαναβρειτε?

Και οσο για αυτο που λες οτι η κοπελα του ειναι αισχος,τι να πω?
Ειναι τελειως υποκειμενικο και κατινιστικο.

Remedy
03-01-2012, 12:39
τι σε κανει να πιστευεις οτι το προβλημα ειναι η αγλαια?
ο αγησιλαος τι λεει για ολα αυτα????

(εδω που τα λεμε η μπετεγιεζ τα χει τα δικια της. προσωπικα δεν εχω δει ωραια γυναικα που να παινευεται απο μονη της...συνηθως κατι μπαζα αυτοπαινευονται..)

bettyboop23
03-01-2012, 15:26
(εδω που τα λεμε η μπετεγιεζ τα χει τα δικια της. προσωπικα δεν εχω δει ωραια γυναικα που να παινευεται απο μονη της...συνηθως κατι μπαζα αυτοπαινευονται..)
Δεν αυτοπαινευομαι... Απλα παρουσιαζω την πραγματικοτητα... Αν ειχατε εικονα θα καταλαβαινατε.. Αλλα δεν κολλαω στην ομορφια τωρα.

Remedy
03-01-2012, 15:33
Δεν αυτοπαινευομαι... Απλα παρουσιαζω την πραγματικοτητα... Αν ειχατε εικονα θα καταλαβαινατε.. Αλλα δεν κολλαω στην ομορφια τωρα.

η πραγματικοτητα, εχει εντυπωσιακα πολλες πλευρες και η ομορφια εντυπωσιακα υποκειμενικες πλευρες. οποτε οντως ας αφησουμε το θεμα της ομορφιας, μιας και δεν ξερουμε αν συμφωνει μαζι σου, ο αγησιλαος ;)

στο υπολοιπο, δεν ειδα κανενα σχολιο.
δεν νομζιεις οτι πρωτα πρεπει να αναρωτηθεις αν εχει σκοπο να χωρισει ο αγησιλαος και αν σε θελει ακομα, παρα αν ειναι ωραια η αγλαια κι αν εχει σκοπο να παραιτηθει απο την σχεση τους?

bettyboop23
03-01-2012, 15:45
Εμενα προσωπικα με απασχολει το τι μπορει να γινει μετα απο τοσο καιρο... Το θεμα με την Αγλαια απλα το ανεφερα στο αρχικο μου ποστ. Δεν εμεινα σε αυτο...

Μεχρι τον Ιουνιο σχεδον με ειχε παρει τηλ... Και τοτε ηταν μαζι της... Εγω δεν ειχα απαντησει... Γενικα οταν με επαιρνε ποτε δεν απαντουσα, και γενικα δεν μιλουσαμε... Μετα τιποτα..
Μεχρι και τα αιτηματα φιλιας στο FB αγνοουσα.. Εβλεπε το αγορι μου οτι παιρνει τηλ και τετοια και δεν ηθελα να παρει κι αλλη εκταση το θεμα...
Και σκεφτομαι τωρα... Αντου μιλησω καποια στιγμη σε φιλικο επιπεδο θα βοηθησει? Γενικα θελω ν βρω ενα τροπο προσεγγισης. Αυτος πιστευει οτι εχω σχεση, δεν ξερει οτι ειμαι μονη μου..

Remedy
03-01-2012, 15:56
....
Και σκεφτομαι τωρα... Αντου μιλησω καποια στιγμη σε φιλικο επιπεδο θα βοηθησει? Γενικα θελω ν βρω ενα τροπο προσεγγισης. Αυτος πιστευει οτι εχω σχεση, δεν ξερει οτι ειμαι μονη μου..

φυσικα και θα βοηθησει.
εχεις κανενα λογο να μη του λες οτι εισαι μονη σου?
παρτον τηλεφωνο και πες του το και ανσ ε θελει ακομα θα στο πει..

νιφάδα
03-01-2012, 16:48
Βαριομουν να διαβασω ολα τα προηγουμενα μηνυματα,αλλα θα συμφωνησω μ αυτα που γραφει στη αρχη η δωρα.
Ειμαι σε σχεση και η πρωην κοπελα του που ηταν μαζι χρονια,τον παιρνει τηλεφωνα και ειναι ακρως εκνευριστικο!
Και πραγματικα πιστευω οτι ειναι ο εγωισμος σου και τσουζεσαι τωρα...εχω βρεθει στην θεση σου και ασε την κοπελα..ποιος χεστηκε αλλωστε;αλλα θα τον βασανισεις αδικα γιατι δεν τον θες..θες επιβεβαιωση οτι παντα εσενα θα θελει.κι ας μη το παραδεχεσαι ουτε στον εαυτο σου.
Το εχω παθει,το εχουν παθει φιλες μου,το παθαινουμε ολες γιατι ετσι ειμαστε.
Παρολα αυτα,θα κανεις του κεφαλιου σου,οποτε φροντισε να εισαι διακριτικη και οχι επιμονη.αυτα.τα λεω ολα φιλικα κι ας φαινονται αποτομα.

bettyboop23
03-01-2012, 17:24
Οχι νιφαδα δεν τα λες αποτομα... Ετσι σου βγαινει... Και το καταλαβαινω απολυτα... Αλλωστε οπως λες εισαι απο την αντιθετη πλευρα και ειναι λογικο να το βλεπεις ετσι... Κι εγω στην αρχη νομιζα οτι ειναι εγωισμος... Και οτι κατι επαθα που τον ειδα με αλλη... Αλλα δεν ειναι ετσι... Και θελω να κανω καποια κινηση... Οπως λεει και ο remedy μαλλον θα βοηθησει.. Ισως περιμενω λιγακι... Μπορει τωρα που η κολλητη μου τα εφτιαξε με τον φιλο τουνα ερθουμε καπως πιο κοντα... Ισως του μιλησω καποια στιγμη απο το FB γιατι τον αριθμο του δεν τον εχω πια...

Απλα θελω να μαθω πως ειναι μεταξυ τους... Με την Αγλαια εννοω... Να δω πως τα πανε.. Αν δεν τα πηγαινουν καλα εχω πιο πολλες πιθανοτητες...

bettyboop23
03-01-2012, 17:32
Απλα ηθελα να παρω τις αποψεις σας... Εχω μιλησει και με το φιλικο μου περιβαλλον, και μου λενε να κανω κατι διακριτικα... Και μετα να αφησω να δω τι θα κανει αυτος...
Και η αληθεια ειναι οτι το εχω ψιλομετανοιωσει που δεν του εδωσε τοτε μια ευκαιρια... Τα εκανε ολα βιαστηκα και αυτο με αγχονε... Εγω μολις ειχα χωρισει κι αυτος μου ελεγε να ειμαστε μαζι, οτι μ'αγαπαει και τετοια και ενιωσα πολυ πιεσμενη... Bad timing....

νιφάδα
03-01-2012, 17:58
Κοιταξε,σιγουρα με τσιτωνει λιγο αυτο γιατι ειπαμε,ειμαι στην αντιθετη πλευρα κι ενω ξερω οτι το αγορι μου με νοιαζεται,με ποναει ολο αυτο..εχω αναφερει αλλωστε σε δικα μου θεματα τις ανασφαλειες μου.
Αλλα οπως σου ειπα εχω βρεθει και στη δικη σου πλευρα.οποτε σε καταλαβαινω.
Μαθε διακριτικα τι συμβαινει,γιατι μπορει οντως να ειναι ακομα κολλημενος μαζι..αν ομως εχει προχωρησει εστω και λιγο μην του δημιουργησεις προβλημα!

mady28
03-01-2012, 18:03
αυτο να κανεις μιλα του στο fb και στο τελειως φιλικο χωρις να δειξεις κατι,μιλα του ρωτα τον πως τα παει κ αυτα...κ γτ οχι προτεινε να βγειτε κ για κανενα καφε κ αν καταφερεις να πει ναι τοτε εκει θα τα δεις ολα...εκει θα καταφερετε να μιλησετε ετσι οπως πρεπει..εκει πες του οτι πλεον εισαι μονη κ αυτα (γτ θα σε ρωτησει δν υπαρχει περιπτωση) και αν δειξει ενδιαφερον ανταπεδωσε κατευθειαν δν σε περνει να παιξεις τη δυσκολη..αν παλι δεις οτι δν ενδιαφερεται πλεον και μιλαει με ομορφα λογια για την κοπελα του τοτε προσπαθησε να μην χαλασεις αυτο που εχει κ πες του απλα "χαιρομαι που εισαι ευτυχισμενος".....οσο δυσκολο κ αν μπορει να σου ειναι...

bettyboop23
03-01-2012, 18:05
Κοιταξε,σιγουρα με τσιτωνει λιγο αυτο γιατι ειπαμε,ειμαι στην αντιθετη πλευρα κι ενω ξερω οτι το αγορι μου με νοιαζεται,με ποναει ολο αυτο..εχω αναφερει αλλωστε σε δικα μου θεματα τις ανασφαλειες μου.
Αλλα οπως σου ειπα εχω βρεθει και στη δικη σου πλευρα.οποτε σε καταλαβαινω.
Μαθε διακριτικα τι συμβαινει,γιατι μπορει οντως να ειναι ακομα κολλημενος μαζι..αν ομως εχει προχωρησει εστω και λιγο μην του δημιουργησεις προβλημα!

Ετσι οπως τα φερνει η ζωη, για ποτε θα βρεθω κι εγω στην αντιθετη πλευρα, ουτε που θα το καταλαβω... :cool:
Ναι κατι τετοιο θα κανω... Ε μην γινω και ρεζιλι... Φανταζομαι οτι αν την αγαπαει και νοιαζεται για αυτην ουτε καν θα τσιμπησει... Αλλα και αν το κανει μονο και μονο απο περιεργεια θα φανει στην πορεια το τι θελει... Αυτο με νοιαζει και μενα πιο πολυ... Να δω τι αισθανεται τωρα... Ενταξει σιγουρα για να ειναι μαζι, θα νιωθει πραγματα... Αλλα μπορει να μην ειναι και τοσο δυνατο.... :confused::confused:
Θα προσπαθησω να ψαρεψω και τον φιλο του.. Σκεφτομαι, επειδη μιαμε με τον φιλο του, να φροντισω να μαθει απο αυτον οτι δεν εχω σχεση πια...

bettyboop23
03-01-2012, 18:09
αυτο να κανεις μιλα του στο fb και στο τελειως φιλικο χωρις να δειξεις κατι,μιλα του ρωτα τον πως τα παει κ αυτα...κ γτ οχι προτεινε να βγειτε κ για κανενα καφε κ αν καταφερεις να πει ναι τοτε εκει θα τα δεις ολα...εκει θα καταφερετε να μιλησετε ετσι οπως πρεπει..εκει πες του οτι πλεον εισαι μονη κ αυτα (γτ θα σε ρωτησει δν υπαρχει περιπτωση) και αν δειξει ενδιαφερον ανταπεδωσε κατευθειαν δν σε περνει να παιξεις τη δυσκολη..αν παλι δεις οτι δν ενδιαφερεται πλεον και μιλαει με ομορφα λογια για την κοπελα του τοτε προσπαθησε να μην χαλασεις αυτο που εχει κ πες του απλα "χαιρομαι που εισαι ευτυχισμενος".....οσο δυσκολο κ αν μπορει να σου ειναι...
Ναι κατι τετοιο θα κανω... Και παλια ημασταν 4αδα... Εγω με τον Αγησιλαο, και η κολλητη μου με τον φιλο του.. Μπορει να το σκεφτει κι αυτος τωρα που τα ξαναβρηκε η φιλη μου... Ηταν ενας λογος που ηθελα πολυ να τα βρουνε παλι για να μαθαινω και νεα... Σιγουρα αν περναει καλα και εχει προχωρησει θα σταματησω να τον "ενοχλω"...

bettyboop23
19-01-2012, 02:46
Εχω νεα για αυτο και ξαναγραφω... Ειπε να παμε για καφε... Ο κολλητος του ειπε στην φιλη μου οτι θελει να βγουμε... Και γενικα μου λεει και μετα υποννοουμενα για τον φιλο του...
Αυτη κατι εχει καταλαβει ομως... Μαλλον κατι της ειπε... :/

void
19-01-2012, 10:35
Δηλαδή για να καταλάβω ρε παιδιά..το θέμα μας είναι "πως να χωρίσετε το πρώην σας από τη νυν του-ιδέες"
Την παλεύετε ωρέ???
Τι πάει να πει "η νυν δεν είναι τόσο ωραία όσο εγώ" και "δεν τον έχω ξεπεράσει".
Ο άνθρωπος είναι με άλλη!!!!
Ως γέγοναι, γέγοναι..
bettyboop (ωράια καρτουνάκι btw), ο πρώην σου είναι σε σχέση. Αν θέλει να είναι μαζί σου δε θα του το υποδείξεις εσύ , έστω και διακριτικά, θα το καταλάβει μόνος του.
Κι ας νομίζει ότι είσαι με άλλον.
Προχώρα στη ζωή σου και μην κάνεις αυτό που δε θα ήθελες να σου κάνουν.

bettyboop23
19-01-2012, 16:27
Δηλαδή για να καταλάβω ρε παιδιά..το θέμα μας είναι "πως να χωρίσετε το πρώην σας από τη νυν του-ιδέες"
Την παλεύετε ωρέ???
Τι πάει να πει "η νυν δεν είναι τόσο ωραία όσο εγώ" και "δεν τον έχω ξεπεράσει".
Ο άνθρωπος είναι με άλλη!!!!
Ως γέγοναι, γέγοναι..
bettyboop (ωράια καρτουνάκι btw), ο πρώην σου είναι σε σχέση. Αν θέλει να είναι μαζί σου δε θα του το υποδείξεις εσύ , έστω και διακριτικά, θα το καταλάβει μόνος του.
Κι ας νομίζει ότι είσαι με άλλον.
Προχώρα στη ζωή σου και μην κάνεις αυτό που δε θα ήθελες να σου κάνουν.

Βασικα εμαθε μεσω του κοινου μας φιλου οτι χωρισα... Και απο τοτε ο φιλος του ολο μου τον αναφερει, και χθες μου ειπε οτι του ειπε να παμε για καφε... Εγω δεν εκανα τπτ τελικα... Οσον αφορα την κοπελα του αρχισε κατι υπονοουμενα μεσω fb... Απο τη στιγμη που δεν εκανα τιποτα, δεν εχω ευθυνη... Θελω να ειμαστε μαζι, και ηθελα να μαθει οτι χωρισα, αλλα δεν εκανα τιποτα αλλο... Μαλλον κατι δεν πηγαινε καλα απο πριν...